Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 13:45:45

Автор Тема: Непосилната лекота на битието  (Прочетена 24085 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #60 -: Ноември 01, 2018, 12:21:02 »
Quote (selected)
ми не ми е известна корелацията между женското гълчене, психическия тормоз и импулса за убиване (включително и на бебета).
първото значение на "гълча" е "карам се" - цък

какво може да произлезе от непрекъснати скандали /сиреч гълчене/ си представи сам.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #61 -: Ноември 01, 2018, 12:35:00 »
какво може да произлезе от непрекъснати скандали /сиреч гълчене/ си представи сам.

ми очевидно убийства, не ли?


Чок觧

  • Гост
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #62 -: Ноември 01, 2018, 12:47:30 »
ми не ми е известна корелацията между женското гълчене, психическия тормоз и импулса за убиване (включително и на бебета).
някой чел ли е нещо по темата?
Ми не ти е известна , защото не си попадал на чума , която да зарязва детето си и да излиза с приятелки /приятели "на кафе" ! Не си попадал на идиотка , която да се прибира посред нощите пияна със слиповете на главата ! Не си попадал на мръсница , която при първия ти неуспех да си намериш работа или си уволнен , да ти изхвърля багажа и изгонва от къщи ! Мога да ти изредя още стотици случаи , завършили обаче със самоубийството на мъжа ! Но понякога , когато мъжът си загуби разума стават и такива неща ! Да убие жена си и дори детето си ! Не , че го оправдавам - за убийство на дете не бих оправдал никого ! Но да се правим на слепи и тъпи и да не признаваме , че има психически тормоз и над мъже/съпрузи от жени/съпруги , ми идва в повече !

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #63 -: Ноември 01, 2018, 12:56:39 »
Quote (selected)
ми очевидно убийства, не ли?
като ти е очевидно - що не си взел мерки? що не си алармирал народния си представител да предприеме необходимите законодателни промени? що не си ходил да тропаш, дюдюкаш и протестираш?

да вземеш да попрестанеш с екстраполациите ли, що ли :image008:

Чок觧

  • Гост
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #64 -: Ноември 01, 2018, 12:57:16 »
какво може да произлезе от непрекъснати скандали /сиреч гълчене/ си представи сам.

ми очевидно убийства, не ли?
Или си тръгваш и ги зарязваш с детето , или ѝ хвърляш един бой в случай , че не разбира от човешка приказка ! Това е разбира се , когато всички опити за разумен диалог са приключили В някои случаи помага , в някои случаи историята се повтаря , докато стигне границата на нетърпимост и става белята - или той си окачва въжето , или тя лети през балкона или получава някакъв смъртоносен удар .
 Проблема на много жени е , че не знаят кога да спрат с дудненето . Същото се отнася и за някои мъже - пребити или убити .
« Последна редакция: Ноември 01, 2018, 13:11:43 от Чок觧 »

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #65 -: Ноември 01, 2018, 13:13:51 »
ми не ми е известна корелацията между женското гълчене, психическия тормоз и импулса за убиване (включително и на бебета).
някой чел ли е нещо по темата?
Ми не ти е известна , защото не си попадал на чума , която да зарязва детето си и да излиза с приятелки /приятели "на кафе" ! Не си попадал на идиотка , която да се прибира посред нощите пияна със слиповете на главата ! Не си попадал на мръсница , която при първия ти неуспех да си намериш работа или си уволнен , да ти изхвърля багажа и изгонва от къщи ! Мога да ти изредя още стотици случаи , завършили обаче със самоубийството на мъжа ! Но понякога , когато мъжът си загуби разума стават и такива неща ! Да убие жена си и дори детето си ! Не , че го оправдавам - за убийство на дете не бих оправдал никого ! Но да се правим на слепи и тъпи и да не признаваме , че има психически тормоз и над мъже/съпрузи от жени/съпруги , ми идва в повече !

ми тоя проблем толко лесно се решава с признаване на еднополовите бракове и с лишаване на възможността жените да тормозят психически мъжете си, ма вие не, та не за цариградската конвенция  :bigok:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #66 -: Ноември 01, 2018, 13:37:36 »
кво общо има цариградската със случая? имаме си закон за защита от домашното насилие, в сила е от 2009, там пише:
Quote (selected)
Чл. 2. (Изм. - ДВ, бр. 102 от 2009 г., в сила от 22.12.2009 г.) (1) Домашно насилие е всеки акт на физическо, сексуално, психическо, емоционално или икономическо насилие, както и опитът за такова насилие, принудителното ограничаване на личния живот, личната свобода и личните права, извършени спрямо лица, които се намират в родствена връзка, които са или са били в семейна връзка или във фактическо съпружеско съжителство.
защо намесваш истанбуската?

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #67 -: Ноември 01, 2018, 14:29:07 »
Quote (selected)
Неактивен Пешо
...
Присъединявам се към тази позиция. Това е обвинение, недопускащо коментар.
мислех,че нямам повече за казване по темата, но точно твоят коментар ме провокира,
опасявам се,че тук има голямо неразбиране
наистина ли е неясно срещу какъв житейски модел, какъв типаж, какъв манаталитет е написала Р.Ралчева това?
ще опитам да го пресъздам
- срещу многото млади и не толкова, ненамерили път, не положили усилия, безпросветни, безкнижни хора, които в последните години започват да мислят, или им е внушено!, че принадлежността към дадена група им дава повече права, отколкото на другите хора
групите са много, членството в тях е лесно, присъединяването безкритично:
- Родината, този псевдопатриотичен пламенен патос, който ти дава право да влизаш с мотор, въоръжен в циганската махала, в бежански лагер, да крещиш на семейство в Елин Пелин, да ловиш бежанци на границата,завит със знаме, да раздаваш правосъдие  ,знамето да ти е индулгенция за всичко, да се усещаш, а и да останеш ненаказан
- Църквата - не знам как набутаха църквата в това, тя е също лесна група, но е доста архаична като ритуали и доскоро беше неатрактивна за подобни групи, може би омразата към чужди Богове е спойката там
- паравоенните формирования, включващи охранителните дружества, тези wolf brotherhoods, в които беззаконието е норма
- много голям процент от правоохранителните служби и поделенията на МВР - там усещането за безнаказаност и арогантността  е основата на съществуването им
- футболните агитки  и какви ли още не
не знам дали тези групи, този модел на поведение е обективно определен и е симптом на времето, или е създаван обмислено 
напоследък мисля ,че е второто, даже сега се сещам за още един несъществуващ до преди 5-6 години феномен - омразата срещу Русия, група също толкова банална, но многобройна
една след друга надигат глави тези WASP глутници, този модел, срещу който "булгар, булгар" е невинна смешка, главатрите им вече крещят на майките, дърпат баби по границите,крадат от паспортите,оскверняват "българщината",   позволено им е, имат право
докъде ще стигнат - вероятно до където искат
а вие сте сърдити на Р.Ралчева и на мен, може ,що не
« Последна редакция: Ноември 01, 2018, 14:37:57 от Lillian »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #68 -: Ноември 01, 2018, 14:43:08 »
Щото продължаваш съвместните си манипулации с авторката на тоя политкоректен парцал.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #69 -: Ноември 01, 2018, 14:47:08 »
Quote (selected)
наистина ли е неясно срещу какъв житейски модел, какъв типаж, какъв манаталитет е написала Р.Ралчева това?
скъпа, представяш желаното за действително. ралчева е написала един боклук, който е адресирала до всички без изключение. а ти сега действаш като някакъв преводач, приписвайки на тъпотата едва ли не висш смисъл.

няма висш смисъл. тъпизмът си е тъпизъм.

отделно си натворила и един куп глупости, описвайки "групите".

Неактивен PlaNed

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 930
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #70 -: Ноември 03, 2018, 15:10:30 »
Правех "преглед на печата", както се казваше, когато попаднах на това:
Убийство – начин на употреба. Параноидната шизофрения на обществото
Реших, че може би, мястото му е тук.
Не съм сред почитателите на Иван Бакалов, но ми допадат голяма част от обобщенията му.
« Последна редакция: Ноември 03, 2018, 15:13:44 от PlaNed »
Ако стигнете дъното, не се отчайвайте.
Налейте си пак!

Чок觧

  • Гост
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #71 -: Ноември 03, 2018, 22:21:02 »
Не е никаква "параноидна шизофрения" , а внушение за безнаказаност ! На хората непрекъднато им се внушава , че ако си платят - може да им се размине с условна присъда , че адвоката може да издейства далеч по-лека присъда и за най-тежкото престъпление ! И не на последно място , че полицията/разследващите органи са толкова калпави , та могат и да не те хванат !

Пешо

  • Гост
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #72 -: Ноември 03, 2018, 22:35:55 »
Ммммм .... Не.
Бакалов има съвсем друго предвид, макар че не се е осмелил да отиде до край.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #73 -: Ноември 05, 2018, 08:21:13 »
Quote (selected)
Активен onzi
====

няма висш смисъл. тъпизмът си е тъпизъм.
отделно си натворила и един куп глупости, описвайки "групите".

уважаеми onzi,
не си спомням преди тази тема да съм разменила и две думи с теб
нито да съм чела и запомнила твой пост
по тази причина не си позволявам да ти пиша, че говориш глупости
ти защо го правиш? защо ти е това? много лош нрав ,човече...
има тема, пиши по нея, защо те занимавам аз?

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #74 -: Ноември 05, 2018, 08:24:57 »

Quote (selected)
Активен Minderbinder
« Отговор #72 -: Ноември 03, 2018, 10:35:55 22 »
Цитат
Ммммм .... Не.
Бакалов има съвсем друго предвид, макар че не се е осмелил да отиде до край.
текстът на Бакалов е тривиален, но той така си пише
темата му според мен е за политическа употреба на убийствата
не споделям - засега!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #75 -: Ноември 05, 2018, 08:31:55 »
Quote (selected)
Активен onzi
====

няма висш смисъл. тъпизмът си е тъпизъм.
отделно си натворила и един куп глупости, описвайки "групите".

уважаеми onzi,
не си спомням преди тази тема да съм разменила и две думи с теб
нито да съм чела и запомнила твой пост
по тази причина не си позволявам да ти пиша, че говориш глупости
ти защо го правиш? защо ти е това? много лош нрав ,човече...
има тема, пиши по нея, защо те занимавам аз?
уважаема лилиан, нямам нищо против да разбера, че говоря глупости, стига да можеш да се обосновеш. ако не можеш - ще си седиш така, както сподели, без да разменяш две думи с мен.

ако за лош нрав смяташ да наречеш тъпотата "тъпота", то тогава да, имам лош нрав.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #76 -: Ноември 05, 2018, 08:37:15 »
по лилианскаата тема - две неща. първото от барикада /цък/:
Quote (selected)
66 души са станали жертва на фатална трудова злополука и са загубили живота си на работното си място за първите девет месеца на 2018-та година, показват данните на Националния осигурителен институт, които поддържат статистиката за трудовите злополуки. Общо за първото полугодие трудовите злополуки в България са 2201.

Сметката показва, че средно по седем души загиват на работното си място всеки месец, докато се опитват да прехранват себе си и семействата си.
...
лилиан, теб те потресоха данни как две жени месечно били убивани. данни, за които ти поне досега не си си направила труда да докажеш дали са верни, щото официална статистика по въпроса няма. ето ти други данни - три пъти повече са убитите от трудови злополуки мъже, на работното си място, опитвайки се да изхранят семействата си. дай мнение, моля. и имай предвид, че такива инциденти се случват с мъже, защото иде реч за сторителство, мини - все типично мъжки професии.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #77 -: Ноември 05, 2018, 08:38:11 »
Quote (selected)
уважаема лилиан, нямам нищо против да разбера, че говоря глупости
възможно е , не е моя работа :image008:

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #78 -: Ноември 05, 2018, 08:40:59 »
Quote (selected)
лилиан, теб те потресоха данни как две жени месечно били убивани. данни
,

и подобни данни ме потрисат, но това е абсолютно различна тема, ако искаш направи нова тема за това

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #79 -: Ноември 05, 2018, 08:41:52 »
Quote (selected)
уважаема лилиан, нямам нищо против да разбера, че говоря глупости
възможно е , не е моя работа :image008:
това е една от причините. що да не е твоя работа? нямаш против да те заливат с тъпотия отсекъде, щото не е твоя работа? не забелязваш войнстващия кретенизъм наоколо?

или това е еснафщина - да се заровиш в палтото, да се правиш, че всичко наоколо не се отнася за теб, че не чуваш нищо от околната среда, щото не е твоя работа и те да правят каквото си щат? че нали именно затова няма общество, значи предпочиташ аморфно множество от смачкани индивиди, всеки от които го е страх?

да, лилиан, страх.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #80 -: Ноември 05, 2018, 08:43:01 »
по лилианскаата тема - две неща. първото от барикада /цък/:
Quote (selected)
66 души са станали жертва на фатална трудова злополука и са загубили живота си на работното си място за първите девет месеца на 2018-та година, показват данните на Националния осигурителен институт, които поддържат статистиката за трудовите злополуки. Общо за първото полугодие трудовите злополуки в България са 2201.

Сметката показва, че средно по седем души загиват на работното си място всеки месец, докато се опитват да прехранват себе си и семействата си.
...
лилиан, теб те потресоха данни как две жени месечно били убивани. данни, за които ти поне досега не си си направила труда да докажеш дали са верни, щото официална статистика по въпроса няма. ето ти други данни - три пъти повече са убитите от трудови злополуки мъже, на работното си място, опитвайки се да изхранят семействата си. дай мнение, моля. и имай предвид, че такива инциденти се случват с мъже, защото иде реч за сторителство, мини - все типично мъжки професии.

ма то така си е по правилник - за всеки пострадал в трудова злополука мъж, квотата за жени, убити от мъжете си, е 1.5, не виждам защо изобщо лиляна се притеснява.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #81 -: Ноември 05, 2018, 08:43:44 »
Quote (selected)
лилиан, теб те потресоха данни как две жени месечно били убивани. данни
,

и подобни данни ме потрисат, но това е абсолютно различна тема, ако искаш направи нова тема за това
за мен това е лицемерие. а лицемерието опасно се доближава до понятието "лъжа" - нещо, което пък съвсем не понасям. я обясни какво направи, като си такава потресена. нали не е твоя работа /виж си предния пост/?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #82 -: Ноември 05, 2018, 08:48:45 »
Quote (selected)
ма то така си е по правилник - за всеки пострадал в трудова злополука мъж, квотата за жени, убити от мъжете си, е 1.5, не виждам защо изобщо лиляна се притеснява.
първо - не се притеснява, за нея е нормално, да си чул, че е потресена? напротив, ако искам, да си отворя тема, тя ще хвърка с безразличие. сега се притеснява за онази недоказаната тъпота, за друго притеснение място не е останало.

второ - числата ти куцат. ако "за всеки пострадал в трудова злополука мъж, квотата за жени, убити от мъжете си, е 1.5", то месечно за 6-7 жертви на капиталическата алчност трябва да имаме по десет убити жени. даже и ралчевата не смее толкоз грубо да излъже.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #83 -: Ноември 05, 2018, 08:50:38 »
Quote (selected)
ма то така си е по правилник - за всеки пострадал в трудова злополука мъж, квотата за жени, убити от мъжете си, е 1.5, не виждам защо изобщо лиляна се притеснява.
първо - не се притеснява, за нея е нормално, да си чул, че е потресена? напротив, ако искам, да си отворя тема, тя ще хвърка с безразличие. сега се притеснява за онази недоказаната тъпота, за друго притеснение място не е останало.

второ - числата ти куцат. ако "за всеки пострадал в трудова злополука мъж, квотата за жени, убити от мъжете си, е 1.5", то месечно за 6-7 жертви на капиталическата алчност трябва да имаме по десет убити жени. даже и ралчевата не смее толкоз грубо да излъже.

не куцат, тва е максималната квота.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #84 -: Ноември 05, 2018, 08:51:33 »
и още едно мнение, от снощи, епицентър - цък:
Quote (selected)
Поредната манипулация “мъже убиват жени” представя българите като насилници
2436 | 4 ноем. 2018 | 20:54
...
Време е да започнем да осъждаме насилието на един индивид над друг, а не насилието на представители на определени групи над представители на други групи.
Време е да си дадем сметка, че насилие (вкл. домашно) в обществото е плод основно на отсъствие на баща в детството на насилника[5]. Това е един от основните пороци на отхвърлената в България Истанбулска конвенция - освен джендър идеологията, тя насажда идеята че, мъжете са преди всичко насилници, а жените жертви.
В България нямаме нужда от тази разделителна линия защото ефектите от този тип политики на Запад стават все по-видими.
Само преди няколко дни премиерът на Австралия Скот Морисон - нарече искания на джендър-лобито нонсенс[6], след като в началото на септември написа в Туитър, че Австралия няма нужда от “джендър доносници” в училищните стаи[7].
 
А ние междувременно, при всеки трагичен случай ще ставаме свидетели на все по-истерична кампания, която засега успява да попречи на страната ни да оттегли подписа си от Истанбулската конвенция и да убеди управляващите да потъпчат нашата Конституция като не направят нищо срещу това ИК да стане напълно или частично част от законодателството на ЕС. Така ние бихме пропуснали нашия шанс да не берем плодовете на една вече отхвърлена идеология.
лилиан, ето ти мнение, подкрепено с аргументи. прочети го цялото.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #85 -: Ноември 05, 2018, 08:52:31 »
Quote (selected)
ма то така си е по правилник - за всеки пострадал в трудова злополука мъж, квотата за жени, убити от мъжете си, е 1.5, не виждам защо изобщо лиляна се притеснява.
първо - не се притеснява, за нея е нормално, да си чул, че е потресена? напротив, ако искам, да си отворя тема, тя ще хвърка с безразличие. сега се притеснява за онази недоказаната тъпота, за друго притеснение място не е останало.

второ - числата ти куцат. ако "за всеки пострадал в трудова злополука мъж, квотата за жени, убити от мъжете си, е 1.5", то месечно за 6-7 жертви на капиталическата алчност трябва да имаме по десет убити жени. даже и ралчевата не смее толкоз грубо да излъже.

не куцат, тва е максималната квота.
значи трябва да ни дадат медал, според мъжемразките едва покриваме 20% от нея.

другият вариант е да обявят мъжете в мамковината за недопустимо жалостиви, нямащи нищо мъжко в себе си - да не могат една квота да изпълнят.
« Последна редакция: Ноември 05, 2018, 08:55:21 от onzi »

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #86 -: Ноември 05, 2018, 09:40:22 »
Quote (selected)
за мен това е лицемерие. а лицемерието опасно се доближава до понятието "лъжа"
onzi, напомням ти кротко, че когато пишем тук, изписваме себе си
другите нямат общо с това :smokin:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #87 -: Ноември 05, 2018, 11:10:19 »
Quote (selected)
за мен това е лицемерие. а лицемерието опасно се доближава до понятието "лъжа"
onzi, напомням ти кротко, че когато пишем тук, изписваме себе си
другите нямат общо с това :smokin:
лилиан, а това какво общо има с темата? или с моите мнения? какво?

защо сметна за добре да го напишеш на стената при положение, че системата за лични съобщения функционира прекрасно? за кротко напомняне не беше ли достатъчна една бележчица на лични? ти какво, изявяваш се като модератор ли?

защо цитираш мое мнение, а не пишеш по него? мълчанието знаеш ли за какво е знак?

не отричаш за лицемерието. значи да считам ли догадката си за потвърдена, не ли?

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #88 -: Ноември 05, 2018, 11:31:07 »
Ау! Лилиан и Онзи, като Кандов и Поп Ставри от "Под Игото" в разговор за женската еманципация сте.  :D

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #89 -: Ноември 05, 2018, 11:41:35 »
Чудех се на кого точно ми приличат/къде съм чела нещо подобно, ама ти се сети преди мен :D

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #90 -: Ноември 05, 2018, 11:42:31 »
 :D Привикват госпожа Будур да се намеси.
« Последна редакция: Ноември 05, 2018, 11:48:39 от Banshee »

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #91 -: Ноември 05, 2018, 11:58:48 »
Ау! Лилиан и Онзи, като Кандов и Поп Ставри от "Под Игото" в разговор за женската еманципация сте.  :D

Онци харесва Лиляна, не ли?  :yes-1289:

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #92 -: Ноември 05, 2018, 13:07:32 »
Quote (selected)
Онци харесва Лиляна, не ли?

Са следва засукване на мустак и декларация, че истинският мъж по принцип харесва жените, особено добрите кулинарки и не грозотиите, ама ако не се изхвърлят да разсъждават за работи, дето не ги разбират.   :D

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7406
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #93 -: Ноември 05, 2018, 13:13:42 »
Quote (selected)
Онци харесва Лиляна, не ли?

Са следва засукване на мустак и декларация, че истинският мъж по принцип харесва жените, особено добрите кулинарки и не грозотиите, ама ако не се изхвърлят да разсъждават за работи, дето не ги разбират.   :D

Аз по-скоро бих потърсил реципрочното на това твърдение. Нещо като „бие ме, значи ме харесва“  :m1302:
the lamers club honourable member …

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #94 -: Ноември 05, 2018, 13:16:11 »
Quote (selected)
Онци харесва Лиляна, не ли?

Са следва засукване на мустак и декларация, че истинският мъж по принцип харесва жените, особено добрите кулинарки и не грозотиите, ама ако не се изхвърлят да разсъждават за работи, дето не ги разбират.   :D

Аз по-скоро бих потърсил реципрочното на това твърдение. Нещо като „бие ме, значи ме харесва“  :m1302:

аре са, стокхолмски синдроми  :nuts:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #95 -: Ноември 05, 2018, 13:16:50 »
Ся започнахте с глупотевини и да слагате в устите на хората неща, които не са казвали

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7406
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #96 -: Ноември 05, 2018, 13:19:46 »
Ся започнахте с глупотевини и да слагате в устите на хората неща, които не са казвали

Няма такова нещо, просто тълкуваме ситуацията между тях двамата, като целта е да се предотврати прехвърчането на искри, светкавици и други тежки предмети :cool-1084:
the lamers club honourable member …

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #97 -: Ноември 05, 2018, 14:36:14 »
ся последва затлачване на темата. не че има лошо, тя тази тема си е безсмислена от самото начало.

ама що се спряхте? още може, още :too_happy-1067:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7406
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #98 -: Ноември 05, 2018, 14:40:25 »
ся последва затлачване на темата. не че има лошо, тя тази тема си е безсмислена от самото начало.

ама що се спряхте? още може, още :too_happy-1067:

Защото сме джентълмени и то не български, иначе за можене — можем  :cool-1084:
the lamers club honourable member …

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Непосилната лекота на битието
« Отговор #99 -: Ноември 05, 2018, 16:50:01 »

 
Quote (selected)
Banshee
: Днес в 13:07:32 »
**
Банши, добре,че донесе брадвата отново :way_to_go-1308: