Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 03:24:34

Автор Тема: За снесеното от Великденския Заек и други митични животни  (Прочетена 7659 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Значи, седях си тихо и кротко, ама тук един колега по форум ме попита дали някои от вас са наясно, че аз освен по форуми, пиша и в чекмедже. От старата гвардия сигурно има народ, особено от изгнанническата група в Скай Кода, които знаят за чекмеджето. От по-близките по време познанства - едва ли. Та, понеже чекмеджето ми е отворено публично за четене, ако на някой му се ходи да гледа, заповядайте!
www.kritikanzer.com
Както съм си признавала многокрактно, аз съм поръчков писател в повечето случаи, кой каквото му се е чело, това и съм писала. Е, понеже и аз съм човек, и на мен каквото ми се е чело, но не съм намерила написано, се налага да си го пиша и после да си го чета. Както рекох на колегата-подстрекател, понякога ме погва желанието да взема да се изявя в нещо като "Хулите". Минава ми бързо след като приложа малко размишления. Пиша дълги изречения, които народът вече не чете, изобщо аз съм се родила къде 50 години след модата на начина си на писане. Освен това ми липсват основни характеристики: аз съм хетеросексуална белокожа, щастливо омъжена майка на двама сина, жена с професия, даже името ми е абсолютно тривиално, да не говорим за липсата на детски психосексуално травми и непоносимостта ми към сегашния вариант на "ми туу".  Така че изпадам от всички категории на реклама. Понеже тукашната аудитория едва ли би минала за рекламна агитка, мога да бъда спокойна.
Професоре, ами те пораснаха вече сите, и тройката керпеденчета, и Майчето с Митето (да му се намира на дядо им!), и Майкълчето, и Виктор, а Паганчето и момето с пишещата машина вече сигурно са моми за женене.  :t0328:

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Quote (selected)
Цитат на: Джиджи в Днес в 19:34:21
А после некой се чуди, защо оттук си тръгвали форумци.

И изобщо не се включвали нови!

Ами, ей затова!!!
За кое?

Джиджи е радетел на чистите теми, една буква различна и почва да подскача  :t1233: :t3741: :t1205:

ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Quote (selected)
Цитат на: Джиджи в Днес в 19:34:21
А после некой се чуди, защо оттук си тръгвали форумци.

И изобщо не се включвали нови!

Ами, ей затова!!!
За кое?

Джиджи е радетел на чистите теми, една буква различна и почва да подскача  :t1233: :t3741: :t1205:

Горе–долу си напипал. Ама и малце си сЪ исфърлил ...  :cool-1084:

И сепак не разбрах от горното – тва хубу ли е или не?


Жду ответа как ласточка лета!!! И поне по ена бира.  :t0328:
« Последна редакция: Юли 29, 2019, 23:28:51 от Джиджи »