Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 20, 2024, 11:42:43

Автор Тема: Токът в Александровската болница е спрял 5 пъти насред операции  (Прочетена 6800 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Каквато и да е причината, да спираш през 15 минути тока в най-голямата болница в страната посред бял работен ден не е обикновена простотия.

Това е опит за убийство поради кретенизъм. При това не става дума за обикновен, а за дизайнерски кретенизъм.

Ето нещо, което заслужава голям граждански бунт под лозунга "Кретенизмът ни убива. Пък бил той и дизайнерски."

https://www.segabg.com/hot/tokut-aleksandrovskata-bolnica-e-spryal-5-puti-nasred-operacii

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2583
    • Профил
Болниците като правило си имат собствено независимо захранване и когато това от ел. мрежата откаже следва автоматично превключване. Не ми се влиза в подробности, но като цяло - операционните трябва да го имат на 100%.
 :icon_idea:
Ако нямат, това е пълно приравняване и ТАМ, към общата картинка и тогава не е за чудене, даже не е новина...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23689
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Напълно в реда на нещата.
"Някакви" ще лекуват и ще Му източват касата!
Той с тия пари колко "метра" може да направи!
« Последна редакция: Ноември 23, 2018, 15:39:37 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Болниците като правило си имат собствено независимо захранване и когато това от ел. мрежата откаже следва автоматично превключване. Не ми се влиза в подробности, но като цяло - операционните трябва да го имат на 100%.
 :icon_idea:
Ако нямат, това е пълно приравняване и ТАМ, към общата картинка и тогава не е за чудене, даже не е новина...

Ми ний явно затуй си живеем безпроблемно, тихо и кротко ката ден, щото у нас вече сичките беззакония и простотии се считат за даденост и затва си нямаме новини.  :t23127:

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2583
    • Профил
НЕ си права.
 :smokin:
След като живееш, по съвместителство и с останалите не- и съзнаващи ситуацията. Именно в статус на пълно безхаберия, липса на воля за промяна и пр. и пр., тогава липсата на най-обикновена предпазна мярка и стандарт за болнично заведение (напр.), да не говорим за операционна, се превръща в някаква Новина носеща всемирна изненада.

- За изненада на именно, винаги, изненаданият плебс: - "Ама как така (ми) се случи?"
 :m1728: :m1708: :m1731:
- Амчи, ей така!
 :bluegrab:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
НЕ си права.
 :smokin:
След като живееш, по съвместителство и с останалите не- и съзнаващи ситуацията. Именно в статус на пълно безхаберия, липса на воля за промяна и пр. и пр., тогава липсата на най-обикновена предпазна мярка и стандарт за болнично заведение (напр.), да не говорим за операционна, се превръща в някаква Новина носеща всемирна изненада.

Този път ти НЕ си съвсем прав, АЙСИ.  C:-)

Щото, ако се вгледаш по-внимателно какво съм цитирала от газетата, ще забележиш, че журналистът, когото цитира самата газета от Фаца, нарича всичко това КРЕТЕНИЗЪМ, с което съм 100% съгласна. :way_to_go-1308:

И точно затова отворих тази темичка, за да видя колко души тук ще се съгласят с това негово /на журналиста!/ и мое заключение.

А понеже в самия цитат има включени и "кретени-дизайнери", това ме навя и на ени други мисли / :animated-smileys-stargate-015/, но нали вече сме се разбрали да не обсъждаме тук какво става Оттатък, ще се въздържа от повече коментари ...  :t1811:
« Последна редакция: Ноември 23, 2018, 18:30:25 от Джиджи »