Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 18, 2024, 10:30:11

Автор Тема: Re: За идиомите - подарък за Джиджито  (Прочетена 8115 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Обясни на лични, ако обичаш! Темата може да се преименува и на "Фразеологизми" на различни езици, никой не е искал да те засегне.
Ах, да,
и смятам да трия всеки коментар, обсъждащ действията на Администратори и модератори- има Лични съобщения

Виждам, че пак сте ми изтрил коментар, г–н Блу.

ЗАЩО, след като това беше шегичка, в отговор на шегичката на Принца точно над мен? В която Вие лично не сте замесен по никакъв начин.

И хумора ли вече е забранен в сий форум, след като по принцип е кът? Или съвсем искате да ни обезличите – някои от нас?!

А аз НЕ ИСКАМ нищо – най–малко преименуване на темата. И не съм се засегнала, защото няма от какво. Засягате се Вие – незнайно защо?!

Освен това, аз нямам защо да ползвам „лични” по отношение на никого. Тъй като нямам лични отношения с никого от колегите тук. И, за разлика от повечето списващи тук,  каквото имам да кажа, го казвам открито във форума.

А в случая с „нямам сестра” искаха да наблегна на факта, че от налагането ми от Ваша страна на емотиконната квота съм променила коренно поведението си в това отношение, като спазвам стриктно тази квота, но Вие не забелязвате това. Забелязвам и съм приятно изненадан ! :b0303:

И защо трябваше да ми разваляте настроението рано сабале?
В коментара Ви е имало обсъждане действията на модератор или администратор или повод за започване на нов конфликт и надприказване .
Затова си позволих да го изтрия.
Както се научихте да не поставяте повече от два емотикона(това не е мое изискване!), така надявам се да не пускате повече такива чаршафи до мр.Блу, а да му пишете на лични, защото той няма имейл или ако има-почти не го отваря. Надявам се и една Ваша колежка да се научи да пише на лични, защото пак повтарям : ТРИЯ ВСИЧКИ КОМЕНТАРИ, В КОИТО ИМА ОБСЪЖДАНЕ НА ДЕЙСТВИЯТА НА МОДЕРАТОР!След един-два часа ще изтрия и този коментар !

Моля, прочетете внимателно какво съм писала по–горе. Благодаря!
Моля, прочетете внимателно какво съм написал по-горе! Благодаря!
« Последна редакция: Март 12, 2019, 14:45:50 от Mr. Blue »