Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 10:11:46

Автор Тема: Re: ...из пресата: награди от националния конкурс „Полицаят е мой приятел и учител"  (Прочетена 5911 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Джиджи, не се чувствай задължена всеки път да се извиняваш и оправдаваш, че си поставила един или половин емотикон повече!

Напротив! Задължена съм, тъй като имам определена квота, срещу която нямам нищо против и която от първия ден спазвам стриктно, n'est-ce pas?  :cool-1084:

А тук имам повод да предложа следното: 2 или 3 малки емотикона да се броят за един, тъй като инак не са равностойни! Аз предпочитам 3 единствено по естетически съображения. И можете да бъдете сигурен, че няма да нарушавам квотата, тъй като съм я пренесла и "оттатък". Защото ми харесва!!!  :aplause:

Quote (selected)
И когато коментарите са претрупани с подскачащи емотикони, очите се уморяват. Не го правим от прищевка, а от необходимост.

Емотиконите са анимирани, което е тяхното предимство! Наистина има неколко големи /особено големият giggling емо!/, но няма друг подходящ, който да го замести. Употребяват го и други, а аз гледам да го ползвам рядко по същите причини.

И единственото, което може да се направи, е да ми се изпрати цялата галерия от Стария форум, за да избера оттам подходящите /т.е. със същата функция!/ и вие като Ръководство да ми посочите кои точно емотикони да премахна оттук, за да не ви уморяват. Щото така и така отдавна съм се заела да правя това, но имах уважителни причини за дълги прекъсвания. Мисля обаче, че вече мога да продължа.

Quote (selected)
Нямамe никакво лично негативно отношение към теб, позитивно - да!
И ади още веднъж да се подмажа –  :thank_you-1098:

« Последна редакция: Март 16, 2019, 19:40:30 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Mr. Blue
Изтрил сте коментара ми към Вас и с пълно право – модератор не се коментира!  :apology-1312:

Силно се надявам обаче да запазите коментарите ми по отношение на ЕМОТИКОНИТЕ и да ги предадете на Ддантгуин. Защото писах директно в сайта, нямам запазено копие, а и не ми се пише същото втори път.

Благодаря!
« Последна редакция: Март 16, 2019, 20:29:17 от Джиджи »

Mr. Blue

  • Гост
Mr. Blue
Изтрил сте коментара ми към Вас и с пълно право – модератор не се коментира!  :apology-1312:
Силно се надявам обаче да запазите коментарите ми по отношение на ЕМОТИКОНИТЕ и да ги предадете на Ддантгуин. Защото писах директно в сайта, нямам запазено копие, а и не ми се пише същото втори път.
Благодаря!
Нищо не съм трил-бях зает. Някой от колегите е . Нищо няма да трия, надявам се  Ддантгуин да види коментара Ви и да го има предвид