Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 18, 2024, 16:17:07

Автор Тема: И сега? …  (Прочетена 602935 пъти)

Пенчо бре и 95 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7541
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15840 -: Май 17, 2024, 15:00:29 »
Всички шушумиги и лицемери наричат себе си "благоразумни и умерени".
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5269
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15841 -: Май 17, 2024, 15:13:13 »
P.S. А точно ти, Асольче, не се отличаваш с, как да кажа подбор на по-неутрални изрази. Не съм забравила твоето заявление, че харесваш ''първични хора''.

Както обикновено изкривяваш думите ми, но. Аре като за тъпанар - харесвам хората, дори и простаци, на които им стиска да кажат, докажат и покажат каквото мислят. Не харесвам фалшивите и напудрени "херувими" - празни хора, с празен поглед и нагодени около копанята. От километри ви надушвам и не мога да ви понасям. А от известно време насам дори не си правя труда и да съм възпитана спрямо такива. Отиваш у киреча! Тутакси!

На този свят вече нямам време да съм добра и консенсусна. Или аз, или вие. И смятам - да сте вие. Важното е да приемеш, че си смъртен.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8127
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15842 -: Май 17, 2024, 17:00:47 »
Айдепочнаха с "изпирането". Можело да има "съпричиняване", рзбираш.
Моето мнение е че единствено трябва да се изясни за умишлено убийство ли става дума или все пак има версия за непредумишлено.
Щото ударът е точно във вратата на шофьора. Некакъв опит да се избегне или поне пренасочи примерно в задната част на колата, при което няма да има смъртен случай. другата версия е че в НСО са тотални головодници.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1360
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15843 -: Май 17, 2024, 17:22:31 »
Писах аз, че не ми хареса обтекаемият варненски военен прокурор.  :t2407: с риск да ме емнат бащиците на форума за повече от едно емо  :pissed-891: Сами сме си виновни. Отгледахме си дебили и допуснахме да ни управляват. И да не ми скача никой, че ''моите'' били виновни. БСП, сама, или в коалиция също управлява доволно дълго. А ББ е толкова ''десен'' колкото аз професор по астрофизика. Пак  :t2407:
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2323
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15844 -: Май 17, 2024, 18:16:02 »
Quote (selected)
"Съветът на ректорите: На 20 май висшите училища ще затворят врати"
Труд

Абе тия що не пискаха на акаДенков и Асенчо, а чак сега се разпищяха на служебно правителство?!
А частните прочее "университети" и "колежи" кви пари крънкат от държавата?!

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2323
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15845 -: Май 17, 2024, 18:54:19 »
Quote (selected)
Председателят на ДПС Делян Пеевски подписа Споразумение със синдикатите съгласно, което до края на юни в 50-тото Народно събрание ще бъдат предприети всички необходими действия за изпълнението на ангажиментите към Висшето образование като национален приоритет.
Подписи под споразумението поставиха и Пламен Димитров, президент на КНСБ, Димитър Манолов, президент на КТ „Подкрепа“, Лиляна Вълчева, председател на ВОН-КНСБ, Валери Апостолов, председател на ВОН-КТП

С Пеевски???????!!!!!!!!!!!!
 :t0135:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23945
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15846 -: Май 17, 2024, 18:55:40 »
Главчев "намерил" 41 милиона за университетите.
Колко било просто - търсиш и намираш.
Взема да пробвам и аз, досега ми обясняваха че трябва да разчитам на неволята.
Жив да е Главчев че ми отвори очите.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11289
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15847 -: Май 17, 2024, 19:03:53 »
Quote (selected)
На този свят вече нямам време да съм добра и консенсусна. Или аз, или вие. И смятам - да сте вие.
:smokin:
Асол,
Пръво, добре дошла и дано това което е било, да не се връща вече при теб!
Второ, малко ти е рано да възприемаш тва отгоре за верую - на мен ми е позволено, щот съм дрът и природата си е природа - аре малко повече оптимизъм.
Трето, ако все пак си преценила не емоционално, а спокойно това - ОК.
Добро пожаловать в наш клуб!
 :bigok:
« Последна редакция: Май 17, 2024, 19:09:26 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2323
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15848 -: Май 17, 2024, 19:20:45 »
Много добре се е ориентирала Маша относно двете Българии:

Quote (selected)
"Управляващият режим всячески се опитва да "преформатира" Деня на победата в Ден на Европа, като напълно пренебрегва своите международни задължения за съхраняване на културно-мемориалните обекти."


Това се казва в специална позиция на говорителката на външното министерство на Русия "във връзка с мероприятията в България по случай 79-ата година от победата над фашизма".


В текста се говори два пъти за "власти" и нито един път не е употребена думата "правителство". Изразът "режим" системно се употребява от Москва,...  изключително по адрес на Украйна като "киевският режим".
"Дневник"

Правете сметка как им изглеждат на руснаците отстрани нашите режимници.

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1598
  • No complain no explain
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15849 -: Май 17, 2024, 20:22:11 »

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9092
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #15850 -: Май 17, 2024, 21:15:56 »
Защото няма комунистическа държава на тоя бял свят.
Не може и да има, защото при комунизма държавата ще е отпаднала и ще е заменена с комунистическо самоуправление.


Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9092
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #15852 -: Май 17, 2024, 21:38:16 »
Василтончевите "сови" са публикували резултатите от проучване, които, ако коригираме с разликата между процентите от последното им проучване преди изборите миналата година и приемем, че "представителната" извадка е същата, получаваме:

ГЕРБ:         26,6 + (26,49 − 25,9) = 27,19%
"Възраждане": 15,3 + (14,16 − 12,6) = 16,86%
ПП-ДБ:        16,1 + (24,56 − 24,6) = 16,06%
ДПС:          15   + (13,75 − 12,8) = 15,95%
БСП:           9,1 +  (8,93 −  7,8) = 10,23%
ИТН:           5,4 +  (4,11 −  2,9) =  6,61%

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1360
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15853 -: Май 17, 2024, 21:43:51 »
Защото няма комунистическа държава на тоя бял свят.
Не може и да има, защото при комунизма държавата ще е отпаднала и ще е заменена с комунистическо самоуправление.
Ще ми обясниш ли как ще функционира това комунистическо самоуправление? С прости думи по възможност. И с отчитане на наличието на всички съвременни технологии ИИ включително. Ще чета утре, така, че имаш време. Благодаря предварително.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9092
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #15854 -: Май 17, 2024, 21:49:22 »
Прочети "Мъглявината Андромеда", "Часът на бика" и "Сърцето на змията" от Иван Ефремов. Той го обяснява по-добре от всеки друг, включително мен.
А съвременните технологии няма смисъл да ги отчитаме, защото докато дойде комунизмът, ще са се появили още ужасно много много по-съвременни...

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5269
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15855 -: Днес в 11:24:03 »
https://www.youtube.com/watch?v=GPHn1pJZ5kQМного интересен разговор при Карбовски. Това, което обсъждат с Вацев тук сме го коментирали под една или друга форма още преди години

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9730
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15856 -: Днес в 12:05:57 »
"Мъглявината Андромеда", "Часът на бика" и "Сърцето на змията" от Иван Ефремов
:thup:
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9092
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #15857 -: Днес в 14:36:14 »
Простокиро се рекламира и в трагични ситуации:
........................................................................
Той е спасител, а не возещо се нещо: в кола, която е убила 1 човек и тежко наранила друг. Каква наглост! Да не говорим, че ако е вярно това, което пише Борислав Цеков, че НСО-шофьорите карат с превишена(а тя е била май такава) скорост след като поискат разрешение, за това от возещите се в колата неща... Този е един от най-големите боклуци, при голяма конкуренция.
Той е идеалният човек на Демократическата партия на САЩ, която е на власт в десетки страни, вкл. у нас. Първо, има трапчинка на брадичката. Не е смешно! За сегашния средностатистически избирател (избирателка) тя е архиважна! Второ, почти толкова важно – той е най-големият лъжец и измамник, което за Империята на лъжата (както нарече САЩ Путин) е също архиважно! Трето, е безкрайно нагъл – също архиважно за тях! Затова САЩ няма да дадат и косъм да падне от главата му.

Няма по-успешен рушител на България от него. Партията му за 2 години ни причини толкова злини, колкото всички останали за 32. Как да не си го къткат САЩ такъв!
« Последна редакция: Днес в 14:53:57 от lucho »