Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 26, 2024, 11:08:52

Автор Тема: „ВИЗИЯТА“ НА БСП – ПЛАГИАТСТВО ИЛИ СЛУЧАЙНО СЪВПАДЕНИЕ?  (Прочетена 56295 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9549
    • Профил
Хм! Не ми отговори за жилетката, може би няма. А тъй щеше да и отива жълто!
 :duh-1007:

Ти с червена ли си?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11164
    • Профил
Не, аз имам жълта, но си я държа в колата. По задължение.
А ти?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Quote (selected)
ме пращат да чета някакви 200 страници
на страха очите са големи и умножават количеството яко. от трийсе странички формат а5 как направи 200 само ти си знаеш. ама не се учудвай, че не те вземат на сериозно.
Като прочетеш онова, което ти предложи енгелс или поне една от книгите, които предложи буратино, ще вляза и аз да чета онова, което ти ми предлагаш.
Иначе няма само ти да набиваш канчета и да превъзпитаваш, не надай се.
кайле, основната разлика тук е, че аз предлагам книги, които съм чел.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
А, знаех си аз, че напразно си губих времето. Все пак не е никакъв проблем да си поставим стратегическа цел/да обещаем Кайли да я изпратим при извънземните и да нагодим програма къмто нея

Това, Калине, за регулациите и на мен ми направи впечатление. И не е най-добрата идея непрекъснато да се върви към ограничаването им - по много причини...все пак част от тях са източник на доходи на общините, например...но пък бизнеса реве гръмовно :nuts:
« Последна редакция: Февруари 10, 2019, 15:10:25 от Асол »

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9549
    • Профил
А аз нямам кола. Ни жилетки.

Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
И едно конструктивно предложение -- спрете да коментирате Kaily.
the lamers club honourable member …

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Quote (selected)
Ами с няколко думи няма как да стане, все ще се изпусне нещо.
Ама Калинчо видимо успя да я спечели с неговите точки.  ;D Значи можело и по друг начин да се печелят нови хора, освен с  "Всички на оружие срещу мигранти, мутанти и цигани", което на всичко отгоре вече е заето от различните националистични партии. И си е тяхно.

бсп мноо иска да стане националистическа партия, за да отговори по-добре на нагласите на симпатизантите си в третата възраст  :ive_got_it-1379:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
А тя ще спре ли да коментира другите и да тълкува и пояснява какво са искали да кажат?  :D

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11164
    • Профил
Quote (selected)
     ме пращат да чета някакви 200 страници
Онзи! Сопри се! Ще я пращаш ти да чете!
Кайли!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
Това, Калине, за регулациите и на мен ми направи впечатление. И не е най-добрата идея непрекъснато да се върви към ограничаването им - по много причини...все пак част от тях са източник на доходи на общините, например...но пък бизнеса реве гръмовно
А концепцията, че държавните и общински фирми ще се управляват на пазарен принцип, за да се осигуряват с печалбите им приходите в бюджетите ("да се превърнат в инструмент за натрупване на финансови средства")?  :image008:

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9549
    • Профил
А, що да спрат? Те коментираха, коментираха Фирмин, докато го изгониха, сега ще коментират мен.
Да не мислиш, че имат глави да коментират програми. Ако бяха способни да коментират програми, досега останалите да сме разбрали какво пише В ОНАЯ ПРОГРАМА и без да се налаг да я четем.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Обяснявам ти с думи прости!!! Може да е Тръмп, може да е Тереза Мей, може да е Орбан, може да е Бойко Борисов.

Ти да не си въобразяваш, че един милион избиратели ще прочетат програмата, която им се предлага, ей така, щото трябва?

Не, но и няма да прочетат резюмето от нея.

За политтехнологии не си ли чувала? За нерволингвистично програмиране? За пропаганда и нейните методи? Това са част от нещата, които печелят изборите, а не програмите и трейлърите към тях.
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
А тя ще спре ли да коментира другите и да тълкува и пояснява какво са искали да кажат?  :D

Надали, но не е задължително да и обръщате внимание в такива случаи.
the lamers club honourable member …

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11164
    • Профил
Quote (selected)
Quote (selected)
досега останалите да сме разбрали  кво пише В ОНАЯ ПРОГРАМА и без да се налаг да я четем.
Ц, без жилетка не става!
Никква перспектива или поне толкова далечна, че не си заслужава усилието. Кога да те чакаме да дойдеш до идея за протест, че жилетка да търсиш, че на улицата...
По скоро ще дойдат да те приберат твойте хора ли - абе както там им викаш.
Загубена кауза! :no-1012:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Аз не съм коментирала и гонила Фирмин, дори си изясних с него някои неща чрез съобщения, без да тропам "вълненията" си под темата и с ясното съзнание, че не бива да давам основание на такива като теб да ме приобщават към партии и бъдещо управление. Само си представям, какви щеше да ги изприкажеш! :D

Калинчо, не е само това - аз направих доста повече неприятни коментари. Моето убеждение е, че всяка секторна е била хващана от отделни хора, с различно ниво на компетентност, а пък в някои случаи, га че четях поредната нпо-перверзия. Затова са се получили различни неща. Да се надяваме, че в окончателния вариант са били изгладени, а пък в евентуалната бъдеща програма за управление ще се подходи далеч по-сериозно и концентрирано с внимание към детайлите и подводните камъни. Последното е много важно да бъде изяснявано в процеса на кампанията, за да не излезе, че обещаваш и не изпълняваш. Е, съществува рискът да не грабнеш масите, но пък се наслушахме на лъжи и голи клетви :nuts:

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9549
    • Профил
Не, но и няма да прочетат резюмето от нея.
За политтехнологии не си ли чувала? За нерволингвистично програмиране? За пропаганда и нейните методи? Това са част от нещата, които печелят изборите, а не програмите и трейлърите към тях.
За резюмето не знам. Майка ми, нищо че наближава 80, би прочела резюмето.
А пък посланията, които висят по плакатите, ще прочетат всички. Стига да не са все същите мантри от 30 години, писнали на всички отдавна.

Ама щом БСП не разчита на програми и послания, а на политтехнологии и НЛП, тогава не знам.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
За политтехнологии не си ли чувала? За нерволингвистично програмиране? За пропаганда и нейните методи? Това са част от нещата, които печелят изборите, а не програмите и трейлърите към тях.
Понякога недомислени поллиттехнологии срещат яростен отпор от професионалните кръгове които са засегнати.
https://www.astrohoroscope.info/protest.htm
 :smokin:

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9549
    • Профил
Аз не съм коментирала и гонила Фирмин
И къде съм казала, че си?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Не, но и няма да прочетат резюмето от нея.
За политтехнологии не си ли чувала? За нерволингвистично програмиране? За пропаганда и нейните методи? Това са част от нещата, които печелят изборите, а не програмите и трейлърите към тях.
За резюмето не знам. Майка ми, нищо че наближава 80, би прочела резюмето.
А пък посланията, които висят по плакатите, ще прочетат всички. Стига да не са все същите мантри от 30 години, писнали на всички отдавна.

Ама щом БСП не разчита на програми и послания, а на политтехнологии и НЛП, тогава не знам.

БСП значи БСП!
България за всички нас!
Бог и отечество!

 :nuts:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Quote (selected)
     ме пращат да чета някакви 200 страници
Онзи! Сопри се! Ще я пращаш ти да чете!
Кайли!
правилно, тя не е по четенето, моя грешка.

аз по ютуб не ходя, ако някой е виждал клипче с послание на бсп, да го даде на кайли. тя може да няма 15 мин да прочете 30 странички, ама 45 мин за тубата ще намери. ако някой е виждал видео с визията или некви там послания - моля, дайте линк.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
сардж, оливаш се.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Не, но и няма да прочетат резюмето от нея.
За политтехнологии не си ли чувала? За нерволингвистично програмиране? За пропаганда и нейните методи? Това са част от нещата, които печелят изборите, а не програмите и трейлърите към тях.

Ама щом БСП не разчита на програми и послания, а на политтехнологии и НЛП, тогава не знам.

Това не съм го казвал. Бъди така добра да не ми слагаш думи в устата, които не съм казвал. И после да ме громиш за тях.
the lamers club honourable member …

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Не, но и няма да прочетат резюмето от нея.
За политтехнологии не си ли чувала? За нерволингвистично програмиране? За пропаганда и нейните методи? Това са част от нещата, които печелят изборите, а не програмите и трейлърите към тях.

Ама щом БСП не разчита на програми и послания, а на политтехнологии и НЛП, тогава не знам.

Това не съм го казвал. Бъди така добра да не ми слагаш думи в устата, които не съм казвал. И после да ме громиш за тях.

Мисля, че призова да не се обръща внимание.... :D

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Не, но и няма да прочетат резюмето от нея.
За политтехнологии не си ли чувала? За нерволингвистично програмиране? За пропаганда и нейните методи? Това са част от нещата, които печелят изборите, а не програмите и трейлърите към тях.

Ама щом БСП не разчита на програми и послания, а на политтехнологии и НЛП, тогава не знам.

Това не съм го казвал. Бъди така добра да не ми слагаш думи в устата, които не съм казвал. И после да ме громиш за тях.

Мисля, че призова да не се обръща внимание.... :D

Така е, но това не мога да го пропусна. Прекалено груба манипулация е.
the lamers club honourable member …

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
ако някой е виждал клипче с послание на бсп, да го даде на кайли
За Кайли винаги.
https://www.vbox7.com/play:50f9f079
(ако можете - изключете субтитрите).
По интересният въпрос е към хм, яростните привърженици, на идеята и партията. В сегашното БСП има ли някой с топки да приложи тази политтехнология от клипа?
« Последна редакция: Февруари 10, 2019, 15:57:38 от Калинчо »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
В сегашното БСП има ли някой с топки да приложи тази политтехнология от клипа?

Имаш предвид текста на "Интернационала"? :nuts:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Quote (selected)
В сегашното БСП има ли някой с топки да приложи тази политтехнология от клипа?

Имаш предвид текста на "Интернационала"? :nuts:

...така, както бсп го разбира  :nuts:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11164
    • Профил
Quote (selected)
В сегашното БСП има ли някой с топки да приложи тази политтехнология от клипа?
Ако питаш в буквален смисъл - няма и не си ли се уверил и сам вече?
Затова и са преминали към безтопкови технологии. По обещаващи са.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
Имаш предвид текста на "Интернационала"?
Имам предвид някой (с такива работи) да излезе и да го запее пред съмишлениците. Ако знае текста, естествено.
Когато имаше такива, беше последният път в който БСП спечели над 1 милион гласа.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11164
    • Профил
Радев бе припознат като кандидат на БСП и избран със 2 060 000 гласа и без Интернационала.
Не ше да е само в Интернационала причината.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Радев беше избран със "Стани, стани юнак балкански". След това имаше други избори, със значително по-малко гласове, когато е без "припознаване".
Не го казвам като обида, а като факт.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
 
Quote (selected)
да излезе и да го запее пред съмишлениците. Ако знае текста, естествено.

Викаш да ходя да се запиша спешно и да грабвам микрофона!? :D

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9549
    • Профил
За политтехнологии не си ли чувала? За нерволингвистично програмиране? За пропаганда и нейните методи? Това са част от нещата, които печелят изборите, а не програмите и трейлърите към тях.
–––––––––––––––––––––––––––––
Значи от тия ти думи аз реших, че БСП ги използва. Ако не ги използва, значи ГЕРБ ги използва, затова печели? Не е ли логически изведено?

Аз лично бих се впечатлила от едно послание примерно като - Да върнем България на българите. Затова споменах Тръмп, намерил си човека посланието, цял свят го заучи, без да иска. Верно, имал стратегия, имал програма, имал всичко останало, ама имал и послание, де грабнало Сулю и Пулю.
Всъщност горното послание даже много ми харесва, ама понеже някой не ще да връща България на кайлетата, кой знае какво ще измислят, ако изобщо нещо.
Щото кайлетата съсипаха България, пък умните политици знаят какво правят.


А и за радева партия бих гласувала.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Радев бе припознат като кандидат на БСП и избран със 2 060 000 гласа и без Интернационала.
Или "Радев бе припознат като кандидат на БСП" , или  Радев  бе "избран със 2 060 000 гласа"

Едно от двете е вярно. Съюзът "и" е невъзможен.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23754
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
В момента се дърлим за нероден Петко.
Като публикуват нещо ново ще видим.
Всички гюбеци са за изборите в европарламента.
Там няма място за Визия за България.
В Брюксел ЕНП и ПЕС са си стиснали ръцете и си водят обща политика.
Нашите депутати гласуват партийно под давление на големите централи.
Правеха го до сега, ще го правят и после.
За нас ще остане само едно скъпо, мащабно преброяване кой кой е в този момент.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
за там има "визия за европа"

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Радев бе припознат като кандидат на БСП и избран със 2 060 000 гласа и без Интернационала.
Или "Радев бе припознат като кандидат на БСП" , или  Радев  бе "избран със 2 060 000 гласа"

Едно от двете е вярно. Съюзът "и" е невъзможен.
  :way_to_go-1308:

И точно затова Радев беше припознат и от такива като мен от "дясно", тъй като видяхме в него разумен и ДОСТОЕН човек.

Което този човек – вече като президент! – продължава да потвърждава ката ден с разумната си политика на държавник, включително и по повод на менте–сделката с американските самолети!  :0007:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Всички гюбеци са за изборите в европарламента.
Там няма място за Визия за България.

Ще коментирам само това, щото за симбиозата в ЕП съм изписала куп постинги и скверни обвинения. Та,....Визията за България не е за евроизборите. За евроизборите бяха гласувани едни приоритети и декларации. Един вид условия за да те допуснат до конкурса за листата за евродепутати и поемането на ангажимент от страна на лицата в нея да работят за тези приоритети. Аз лично смятам, че въпросните приоритети с някои изключения(маловажни или лично мен притесняващи ме по други причини) са много добре измислени и формулирани. Но, за кампания не бива да се ограничават само с тях , а да бият постоянно и непрекъснато по гербавата ахилесова пета - корупцията и в частност в еврофондовате, както и нефелността на родната прокуратура (надлежно и редовно отчитана в докладите по МСП). На всичкото отгоре това идеално ще се вмести и в един от приоритетите им - създаване на европейска прокуратура. Тъй като последната ще се създава по инициатива на ОЛАФ...то връзката с шебешките мошенгии се налага от само себе си

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23754
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Сега всичко е под знака на евроизборите, темата тук е за Визия за България.
Може би затова са изостанали с публикуването.
Решават се текущите задачи за листите.
Евро прокуратурата ще мине независимо колко от нашите са от БСП или гербави, както казах там всички са еднакви.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Между другото, явно скромната ни дискусия е предизвикала някакво внимание и реакция.
Преди минути е публикувана версията на "Визия за България" приета на 49 конгрес на БСП.
Венсеремос, другари от Позитано 20! :ive_got_it-1379:
(https://bsp.bg/files/attachments/2019/02/10/9479f5280f965f563b1727258d34eb52.docx)

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
За БСП, Радев, Кайли и още нещо..
Привет!
https://www.youtube.com/watch?v=nTfULhib_fg

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
На всичкото отгоре това идеално ще се вмести и в един от приоритетите им - създаване на европейска прокуратура. Тъй като последната ще се създава по инициатива на ОЛАФ...то връзката с шебешките мошенгии се налага от само себе си

Не знам какъв точно е сегашният състав на ОЛАФ, но в момента, в който беше създадена ДАНС /Държавната агенция „Национално сигурност”/ и към нея беше прикрепено бившето наше Бюро за финансово разузнаване, директорът на това бюро беше изтеглен директно в ОЛАФ.

С което искам да кажа, че в ОЛАФ си имаме много читав наш човек, на когото са известни абсолютно всички български шебешки мошенгии …

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Ся, видях, че повечкото от предложенията ми са приети (може и други да се сетили за тях, де. направо не ми се вярва, даже), само дето са малко по-общо и предпазливо формулирани, но ми беше обяснено, че конкретните мерки и "тактиката" ще са предмет на програмата :nuts:

Не знам, Джиджи, със сигурност има професионални връзки между ОЛАФ и ДАНС, но в МВР се кипри родното подразделение на ОЛАФ, което му се вика АФКОС :nuts:
« Последна редакция: Февруари 10, 2019, 17:17:23 от Асол »

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Ся, видях, че повечкото от предложенията ми са приети (може и други да се сетили за тях, де. направо не ми се вярва, даже), само дето са малко по-общо и предпазливо формулирани, но ми беше обяснено, че конкретните мерки и "тактиката" ще са предмет на програмата :nuts:

А предложение за данък богатство има ли? Не точно от твоите, а изобщо?

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9549
    • Профил
Ура, другари!
На това му се вика обратна връзка.
Я сега че си чекам посланията.
 :beer-405:
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Сардж, държавата ни би била доста по-уютно място за живот, ако всеки се занимаваше и работеше(съвестно) това, от което  разбира :smokin:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Сардж, държавата ни би била доста по-уютно място за живот, ако всеки се занимаваше и работеше(съвестно) това, от което  разбира :smokin:

Вероятно. Както и сички други държави.
Но има ли сепак нещо за данък богатство? Сериозно питам.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Не - няма посочена конкретна мярка. Има, обаче, три реда дето могат да смутят съня на родния бизнес. Пробвай да ги намериш, ако се сетиш за един неотдавна проведен разговор за данъците тук. Ако се развие намерението с подходящи мерки, ще настане феерия, писъци ......и стачки на "работодателите".

п. п. Добре, аз не мога да разбера следното. С огромен кеф участвате в дискусии за БСП и с критики към нея, а не желаете да си направите труда да прочетете това, което са обявили, че възнамеряват да правят. Не го разбирам, честно...

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Не - няма посочена конкретна мярка. Има, обаче, три реда дето могат да смутят съня на родния бизнес. Пробвай да ги намериш, ако се сетиш за един неотдавна проведен разговор за данъците тук. Ако се развие намерението с подходящи мерки, ще настане феерия, писъци ......и стачки на "работодателите".

п. п. Добре, аз не мога да разбера следното. С огромен кеф участвате в дискусии за БСП и с критики към нея, а не желаете да си направите труда да прочетете това, което са обявили, че възнамеряват да правят. Не го разбирам, честно...

Е, нали ни го преразказвате.

Аз как ви смилам сичко, дето РобПрес пише за брекзита, м?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Между другото, явно скромната ни дискусия е предизвикала някакво внимание и реакция.
Преди минути е публикувана версията на "Визия за България" приета на 49 конгрес на БСП.
Венсеремос, другари от Позитано 20! :ive_got_it-1379:
(https://bsp.bg/files/attachments/2019/02/10/9479f5280f965f563b1727258d34eb52.docx)
тва е хубаво, сега да погледнат там документите си, щото на сайта на бсп 49 конгрес е бил 2017, цитирам:
Quote (selected)
49 КОНГРЕС - БЮДЖЕТНИ ПОЛИТИКИ 2018 - ИКОНОМИКА, ДОХОДИ, СПРАВЕДЛИВОСТ - 28 октомври 2017 г.
нещо не е наред с номерацията.

иначе е набъбнала къде 4 пъти - вече е над 70 нормални страници.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23754
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Да и аз се подведох,че са 30  А5 и ги метнах,ама се усетих,че са 73 А4.
Ще го смилам някой по-лежерен ден.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Не знам, Джиджи, със сигурност има професионални връзки между ОЛАФ и ДАНС, но в МВР се кипри родното подразделение на ОЛАФ, което му се вика АФКОС :nuts:

Няма професионална връзка между ОЛАФ и ДАНС. Единствената "връзка", ако може да се нарече така, е бившият шеф на нашето бивше Бюро за финансово разузнаване, което отдавна е дирекция в рамките на ДАНС.

А АФКОС също са ми известни, включително и първата директорка на това звено. Сега не знам кой или коя е – отдавна съм прекъснала секакви контакти с тях. :bigok:

А сега излазям, щото БСП и нейната визия не са точно моята тема ...
« Последна редакция: Февруари 10, 2019, 18:10:51 от Джиджи »

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
 
Quote (selected)
не желаете да си направите труда да прочетете това, което са обявили, че възнамеряват да правят.
Е току-що го публикуваха, четем.
В здравеопазването - същата работа, единни щатни таблици за заплащане (непоместени), правим болниците на социални заведения и проблемите с финансирането се решават, пациентът - център на системата като организмът съвкупност от клетки... :image008:
При пенсиите - същата мъгла.
Държавните и общинските фирми пак ще се правят да работят на пазарен принцип и с печалбите им ще се пълни бюджета.
В раздел енергетика обаче се е промъкнало едно изреченийце, как 300 тонн тротилла:smokin:
« Последна редакция: Февруари 10, 2019, 18:03:24 от Калинчо »

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Quote (selected)
не желаете да си направите труда да прочетете това, което са обявили, че възнамеряват да правят.
В раздел енергетика обаче се е промъкнало едно изреченийце, как 300 тонн тротилла:smokin:

тва асоль ли го е писала, м?  :nuts:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Не, разбира се. Асол разбира от пари, как да ги оползотвориш на ползу по-широк контингент и кражби и видове крадци  :smokin:
« Последна редакция: Февруари 10, 2019, 18:16:29 от Асол »

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Много умилителен е и начинът за повишаване постъпленията в ДОО.  :nuts:
Асол май мисли да облага Гугъл и Фейсбук, само не е ясно всичките им печалби по света ли или само на родна земя.  :smokin:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Много умилителен е и начинът за повишаване постъпленията в ДОО.  :nuts:
Асол май мисли да облага Гугъл и Фейсбук, само не е ясно всичките им печалби по света ли или само на родна земя.  :smokin:

за да не го чета и да се ровя - боза ли е целото или има и нещо читаво?

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Не позна. Но ми е забавно да чета как ще гадаете сега :D

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
боза ли е целото или има и нещо читаво

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Нямам представа как би го определил, но при тестване на практика(правено е) на минимална част от възможните мерки (които не са описани в текста) стандартът на живот на различни видове лица и партийни задници рязко се понижава :nuts: