Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 00:47:19

Автор Тема: Иванчева и Петрова продължават разкритията  (Прочетена 20733 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чок觧

  • Гост
https://frognews.bg/novini/ivancheva-petrova-prodaljavat-razkritiiata-sada.html?fbclid=IwAR2BgbVwNT6fVacDxkLVH1WozWalchca80rGgWyeQompOwMGbjiJYj35mZU
Специализираният наказателен съд ще сравнява банкнотите, които бяха иззети при задържането на отстранения кмет на „Младост” Десислава Иванчева и нейната заместничка Биляна Петрова на 17 април миналата година.
„На днешното заседание ще бъдат разпитани и трима свидетели, които са призовани по искане на съда. Най-общо ще проверяваме дали всички доказателствени искания, които поискахме са изпълнени в цялост”, каза бившият зам.-кмет Биляна Петрова и добави, че при първоначалния оглед е установила пропуски. Тя обясни, че ще поиска липсващите документи да бъдат повторно изискани.
„След приключване на делото, в което се надяваме истината да възтържествува в полза на хората и на нас, да бъдем оправдани, тъй като е ясно, че това е дело по набеждаване и отвсякъде доказателствата на прокуратурата издишат. Ще започнем едно по едно да слагаме имотните измами, имаме и план-програма за действие. Плановете и резултатите ще обявяваме във Фейсбук”, каза Десислава Иванчева, цитира БГНЕС.
Иванчева добави, че ще продължат да правят интересни разкрития.
„За нас „Младост” беше и си остава кауза. Тези, които започнахме борби няма да ги оставим. Животът ни е поставен на карта в момента и приоритет ни беше делото, но следствието, на първа инстанция върви към своя край. Обещавам, че ще започнем, чрез Фейсбук да задаваме въпроси и да изнасяме казусите един по един, за да станат ясни на хората. По този начин ще направим един граждански контрол дали след отстраняването ни някой е продължил да работи или е бил поставен чадър над имотните измами. Това е големият въпрос, който искаме да разкрием през месец март”, обяви Биляна Петрова.
На въпрос дали Десислава Иванчева мисли да се кандидатира за евродепутат, тя каза, че все още не е обмисляла тази възможност. „Ще направим така, че гражданите да станат по-активни”, заяви Иванчева, а заместничката ѝ добави, че според желанието на хората, ще се вземе решение.
Стана ясно, че първоначалният план е било този петък да се четат пледоариите, но заради липсващи документи по доказателствата и липсващата графологична експертиза на тефтерчето на Иванчева, сроковете ще бъдат удължени.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #1 -: Февруари 20, 2019, 09:57:45 »
Тук има даже повече хляб, отколкото в разкритията на Елена Йончева, още повече, че няма партийност...

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #2 -: Февруари 20, 2019, 13:07:15 »
този казус е интересен, но вече е компрометиран откъдето й да го погледнеш
каквото й да се докаже, каквито й доказателства да бъдат представени , обществото е разделено -едните винаги ще вярват,че двете жени са невинни, другите винаги, че са виновни

има и нещо друго - Иванчева, окована като болно пиле, или говореща в съда
не поражда симпатии
не става дума за външен вид,не, а за чар, харизма, подходящо поведение,слово
тя няма ни едно от това и лесно ще бъде пренебрегната
този случай е оттекъл и властта ще прояви мъдрост, ако го приключи тихо и приемливо за двете страни
« Последна редакция: Февруари 20, 2019, 13:11:33 от Lillian »

Чок觧

  • Гост
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #3 -: Февруари 20, 2019, 13:58:29 »
Quote (selected)
има и нещо друго - Иванчева, окована като болно пиле, или говореща в съда
не поражда симпатии
не става дума за външен вид,не, а за чар, харизма, подходящо поведение,слово
тя няма ни едно от това и лесно ще бъде пренебрегната
този случай е оттекъл и властта ще прояви мъдрост, ако го приключи тихо и приемливо за двете страни
:crazy-2239:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #4 -: Февруари 20, 2019, 14:04:01 »
каквото й да се докаже, каквито й доказателства да бъдат представени , обществото е разделено -едните винаги ще вярват,че двете жени са невинни, другите винаги, че са виновни
Всички гербави, които познавам, безрезервно вЕрват само на Него и никакви доказателства не ги интересуват.
Познават се и по две ключови фрази: "ГЕРБ е безалтернативен" и "вървим по правилния път".
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #5 -: Февруари 20, 2019, 14:30:49 »
този казус е интересен, но вече е компрометиран откъдето й да го погледнеш
каквото й да се докаже, каквито й доказателства да бъдат представени , обществото е разделено -едните винаги ще вярват,че двете жени са невинни, другите винаги, че са виновни

има и нещо друго - Иванчева, окована като болно пиле, или говореща в съда
не поражда симпатии
не става дума за външен вид,не, а за чар, харизма, подходящо поведение,слово
тя няма ни едно от това и лесно ще бъде пренебрегната
този случай е оттекъл и властта ще прояви мъдрост, ако го приключи тихо и приемливо за двете страни
поредни глупости. втората иидиотщина, на която попадам днес. да си чувала за доказателства? едни такива материални, конкретни неща? баси. винаги съм си мислел, че в съда важни са доказателствата, а не разни симпатии.

и не, не вярвам да приключи тихо - няма как, при толкова вдигната вече шумотевица. тихо може да е за теб - ако си запушиш ушите.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #6 -: Февруари 20, 2019, 15:01:07 »
има и нещо друго - Иванчева, окована като болно пиле, или говореща в съда
не поражда симпатии
не става дума за външен вид,не, а за чар, харизма, подходящо поведение,слово
тя няма ни едно от това и лесно ще бъде пренебрегната

Ти би ли ни посочила тук нормативни документи, в които пише, че подсъдимият трябва да има „чар, харизма, подходящо поведение и слово”, за да не бъде пренебрегнат в съда:too_funny-1052:

Quote (selected)
този случай е оттекъл и властта ще прояви мъдрост, ако го приключи тихо и приемливо за двете страни

И кой те е учил, че "властта проявява мъдрост, когато приключва случаите тихо и приемливо и за двете страни"? :t2629:

П.П. И много моля, да няма тук отново упреци към мен, че съм се била фиксирала върху Лилиан.

Защото вижте какви ги пише и как реагират и други колеги освен мен!!!
« Последна редакция: Февруари 20, 2019, 15:15:19 от Джиджи »

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #7 -: Февруари 20, 2019, 15:09:57 »
Лили, не вярваш в тия глупости за харизми, но смяташ, че окаяният плебс така разсъждава ли?

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #8 -: Февруари 20, 2019, 15:10:07 »

този случай е оттекъл и властта ще прояви мъдрост, ако го приключи тихо и приемливо за двете страни

Бахмааму?!?
И кво значи "приемливо"?
Да не би да обесят Цвък и Цацата на мястото, където държаха оковани двете жени?
Щото друго "приемливо" аз не знам...

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #9 -: Февруари 20, 2019, 15:16:34 »
Каквато и мъдрост да проявят тиквите, такова нещо не бива да приключи тихомълком. Става въпрос за мафиотизиране на властта, корупция, репресии, незачитане на граждански права и какво ли не.
« Последна редакция: Февруари 20, 2019, 15:20:37 от Banshee »

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #10 -: Февруари 20, 2019, 15:57:33 »
Лили, не вярваш в тия глупости за харизми, но смяташ, че окаяният плебс така разсъждава ли?
не, не става дума за окаяния плебс
в това дело нещата отдавна не са за решаване в съда,  има  и ще има улично и медийно  правосъдие
то обаче Банши, знаеш, е много лесно манипулируемо и променливо
ако Иванчева имаше качествата да се харесва, ако поддържаше добър образ на оклеветена и страдаща, шансовете й щяха да са по-добри
аз примерно, не съм определила окончателно отношението си по делото, на съм повлияна много от гледката, на дребничка, окована жена, съчувствам и съм гневена
това обаче, може да бъде променено от най различни обстоятелства, емоциите са такова нещо

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #11 -: Февруари 20, 2019, 16:01:02 »
.....

П.П. И много моля, да няма тук отново упреци към мен, че съм се била фиксирала върху Лилиан.

Защото вижте какви ги пише и как реагират и други колеги освен мен!!!
Джиджи, прекаляваш
нещо започва да ми писва да подскачаш и пищориш след всеки мой пост, ще те помоля сериозно да спреш
 моля!

Чок觧

  • Гост
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #12 -: Февруари 20, 2019, 16:14:27 »
Quote (selected)
ако Иванчева имаше качествата да се харесва, ако поддържаше добър образ на оклеветена и страдаща, шансовете й щяха да са по-добри
аз примерно, не съм определила окончателно отношението си по делото, на съм повлияна много от гледката, на дребничка, окована жена, съчувствам и съм гневена
това обаче, може да бъде променено от най различни обстоятелства, емоциите са такова нещо

Ако имаше такъв образ на оклеветена и страдаща - щеше да буди повече съжаление .

Но когато виждаш окована , дребничка , но високо вдигнала глава жена , това буди съпричастност и симпатии , и гняв и омраза към обвинителите ѝ !

 А и Петрова е доста начетена и си разбира от работата !

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #13 -: Февруари 20, 2019, 16:16:05 »
Джиджи според мен иска да си дружите.  ;D 

"Уличното и медийно  правосъдие" беше привлечено от картинката, но оттам забеляза, че обвинението е фарс и вече не е "улично и медийно правосъдие", а обществено отношение, нормално за всяка демокрация.
В случая малко го коментираш случая като филм, дали ще е по-касов с Джулия Робъртс или със Сандра Бълок. :)

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #14 -: Февруари 20, 2019, 16:21:57 »
Катрин Зита Джонс и Рене Зелуегър е този сюжет :smokin:
...
всъщност не знам дали си преминавала лично по някакъв повод през правосъдната система
моето единствено лично впечатление от докосването ми до нея е ,че истината и справедливостта нямат никакво значение

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #15 -: Февруари 20, 2019, 16:23:49 »
 
Quote (selected)
но оттам забеляза, че обвинението е фарс
в това не съм напълно сигурна, запазвам здравословен скепсис

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #16 -: Февруари 20, 2019, 16:47:42 »
"Уличното и медийно  правосъдие" беше привлечено от картинката, но оттам забеляза, че обвинението е фарс и вече не е "улично и медийно правосъдие", а обществено отношение, нормално за всяка демокрация.

В случая малко го коментираш случая като филм, дали ще е по-касов с Джулия Робъртс или със Сандра Бълок.
;D

А какво стана с онези белязани банкноти, с които май започна целият случай?

Щото май и такива имаше или аз вече започвам да бъркам?

Quote (selected)
СЛУЧАЯТ "ИВАНЧЕВА": Тя сама си поискала парите и определила мястото на срещата
Изнудваният предприемач разказва, че една година чакал за преписка, чието издаване отнемало 2 седмици

Набедените в заговор срещу кметицата на „Младост” отричат обвиненията й. Пред NOVA изнудваният строителен предприемач Александър Ваклин разказа, че Иванчева сама е поискала парите. Според него, тя сама е определила и мястото, и времето за получаването на сумата. Пред Милен Цветков заместник-кметът Румен Русев също отрече да е участвал в заговор.

https://nova.bg/news/view/2018/04/21/213716/%D1%81%D0%BB%D1%83%D1%87%D0%B0%D1%8F%D1%82-%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D1%87%D0%B5%D0%B2%D0%B0-%D1%82%D1%8F-%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D1%81%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D0%B0-%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B8-%D0%BE%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BB%D0%B0-%D0%BC%D1%8F%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D0%B0%D1%82%D0%B0  :bigok:
« Последна редакция: Февруари 20, 2019, 16:53:10 от Джиджи »

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #17 -: Февруари 20, 2019, 17:59:37 »
Такъв случай няма как да приключи тихо, при налична сума за подкуп в особено големи размери. Или кметицата и заместничката влизат в затвора за дълго, или прокурори и съдии влизат в затвора за дълго. При виновна кметица, тихо уреждане означава шумно легализиране на корупцията, при невинна кметица и прокурори и съдии извън затвора, това пак означава легализирана корупция и то в специализирани наказателни съдилища.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #18 -: Февруари 20, 2019, 18:22:34 »
Тихо, тихо колко тихо да приключи?
Да му мислят ония в Старсбург на колко нули ще ни осъдят.  :m1731:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #19 -: Февруари 20, 2019, 19:41:01 »
Да му мислят ония в Старсбург на колко нули ще ни осъдят.   

Нещо пак си объркАл и подлога, и прякото допълнение ...  :t0129:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #20 -: Февруари 20, 2019, 19:47:09 »
Сбъркал!?
Ние сме ларж!
Пари като стари държавни вестници, докато отпечатаме законите и пускаме ново вечерно издание.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #21 -: Февруари 20, 2019, 19:47:52 »
Quote (selected)
всъщност не знам дали си преминавала лично по някакъв повод през правосъдната система
моето единствено лично впечатление от докосването ми до нея е ,че истината и справедливостта нямат никакво значение

Грамотността ми в тази област е точно колкото да се опазя от контакти с правосъдието досега...:), обаче точно защото не сме част от правосъдната машина, истината и справедливостта би трябвало да имат някакво значение за нас, наблюдавайки случая Иванчева. Какво друго?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #22 -: Февруари 20, 2019, 19:51:28 »
Като сме почнали тази приказка да попитам.
Ако пренасочим част от парите по програмите за "подобряване на административния капацитет" за изплащане на обезщетения от съда в Страсбург от Брюксел много ли ще се сърдят? :beer-405:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #23 -: Февруари 20, 2019, 19:52:45 »
Джиджи, за белязаните банкноти има ли някой, който не е разбрал, че не паснаха доказателствата. Имало от маркера по носа на обвиняемата, по ръцете - не.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #24 -: Февруари 20, 2019, 19:53:38 »
Що те да му мислят /от Срасбург/? Дреме им на тях, пак всички ще бъдем прее... и т.н.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #25 -: Февруари 20, 2019, 20:02:59 »
Такъв случай няма как да приключи тихо, при налична сума за подкуп в особено големи размери.

Така мисля и аз, и то не само че "няма как да приключи", но и не трябва да приключи. Така мисли и Бачо Кольо:


този случай е оттекъл и властта ще прояви мъдрост, ако го приключи тихо и приемливо за двете страни

Бахмааму?!?
И кво значи "тихо и приемливо"?
  :flower-1088:

П.П. И пак МОЛЯ: да не бъда обвинена отново, че единствено аз съм се втренчила в Лилиан и я цитирам, щото скивате, кво става тукана!  :cool-1084:
« Последна редакция: Февруари 20, 2019, 20:18:24 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #26 -: Февруари 20, 2019, 20:28:14 »
Джиджи, за белязаните банкноти има ли някой, който не е разбрал, че не паснаха доказателствата. Имало от маркера по носа на обвиняемата, по ръцете - не.
Ми тогаз, да изчакаме, Банши! И да не се праи'ме на разследващи и прокурори, а?  :b0303:
А още повече, да дрънкаме глупости ... :crazy-2239:
« Последна редакция: Февруари 20, 2019, 20:36:32 от Джиджи »

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #27 -: Февруари 20, 2019, 20:48:53 »
Ми тогаз, да изчакаме, Банши! И да не се праи'ме на разследващи и прокурори, а?  :b0303:
Чак до нивото на ТЕЗИ разследващи и прокурори да паднем - не ми се вярва!
Quote (selected)
А още повече, да дрънкаме глупости ... :crazy-2239:
А на тях им се прощава, пардон, не им се прощава, но целокупният български народ плаща в Страсбург за тяхната "компетентност"?! Не е честно.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #28 -: Февруари 20, 2019, 21:12:30 »
...
Грамотността ми в тази област е точно колкото да се опазя от контакти с правосъдието досега...:), обаче точно защото не сме част от правосъдната машина, истината и справедливостта би трябвало да имат някакво значение за нас, наблюдавайки случая Иванчева. Какво друго?
но нямаме достатъчна информация все още
или нека кажа така: това което виждам и чувам, не ми е достатъчно за окончателно мнение
освен това не харесвам Иванчева :cool-1084:

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #29 -: Февруари 20, 2019, 21:17:04 »
.....
П.П. И пак МОЛЯ: да не бъда обвинена отново, че единствено аз съм се втренчила в Лилиан и я цитирам, щото скивате, кво става тукана!  :cool-1084:
Джиджи, дали да не сложим и един лимит за брой мнения, в които е прилично да ме споменаваш :image008:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #30 -: Февруари 20, 2019, 21:17:25 »
...
Грамотността ми в тази област е точно колкото да се опазя от контакти с правосъдието досега...:), обаче точно защото не сме част от правосъдната машина, истината и справедливостта би трябвало да имат някакво значение за нас, наблюдавайки случая Иванчева. Какво друго?
но нямаме достатъчна информация все още
или нека кажа така: това което виждам и чувам, не ми е достатъчно за окончателно мнение
освен това не харесвам Иванчева :cool-1084:

При мен пък е обратното имам информация за ГЕРБ, но не знам дали мразя Баце. :b0205:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #31 -: Февруари 20, 2019, 21:24:19 »
.....
П.П. И пак МОЛЯ: да не бъда обвинена отново, че единствено аз съм се втренчила в Лилиан и я цитирам, щото скивате, кво става тукана!  :cool-1084:
Джиджи, дали да не сложим и един лимит за брой мнения, в които е прилично да ме споменаваш :image008:

според мен, както и според банши, жижи всъщност те харесва и иска да сте си приятелки, но го изразява по твърде своеобразен начин.  :smokin:

както нор спрямо кайли. или онци спрямо буратино. въпрос на подход.

само дарби харесва чоки по старомодния и приемлив начин  :yes-1289:

обаче в един момент тишината в спалните става наистина оглушителна  :image008:

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #32 -: Февруари 20, 2019, 21:26:28 »

А още повече, да дрънкаме глупости ... :crazy-2239:
Това не е въпрос на желание, Джиджи.  ;D

Лили, а ти защо трябва да харесваш Иванчева, след като не става въпрос за филм, нещо не ми става ясно и затова приключвам разговора скоропостижно.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #33 -: Февруари 20, 2019, 21:30:07 »
SgtTroy, ние с онзи се разбрахме.
Нищо лично, само SEX и BOX. :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #34 -: Февруари 20, 2019, 21:31:33 »
SgtTroy, ние с онзи се разбрахме.
Нищо лично, сам SEX. :bigok:

Пу-пу, да не ви е уроки   :aplause:

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #35 -: Февруари 20, 2019, 21:32:07 »
Quote (selected)
Лили, а ти защо трябва да харесваш Иванчева
ами пошегувах се, бе ;D

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #36 -: Февруари 20, 2019, 21:36:05 »
SgtTroy, ние с онзи се разбрахме.
Нищо лично, сам SEX. :bigok:

Пу-пу, да не ви е уроки   :aplause:

Ще вземем да я подпишем оная конФекция без часта за насилието.
Всичко друго е  :way_to_go-1308:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #37 -: Февруари 20, 2019, 22:37:23 »
този казус е интересен, но вече е компрометиран откъдето й да го погледнеш
каквото й да се докаже, каквито й доказателства да бъдат представени , обществото е разделено -едните винаги ще вярват,че двете жени са невинни, другите винаги, че са виновни

има и нещо друго - Иванчева, окована като болно пиле, или говореща в съда
не поражда симпатии
не става дума за външен вид,не, а за чар, харизма, подходящо поведение,слово
тя няма ни едно от това и лесно ще бъде пренебрегната
този случай е оттекъл и властта ще прояви мъдрост, ако го приключи тихо и приемливо за двете страни
Компроментиран?  :image008: Колку да е компроментиран?
Има си всичко. И нарушаване на конституция, евроизисквания, закони ...
И скандал между върховния, ама най-върховния съд и прокуратурата в частта и на "специлизираната" тъкваз.
И отказ на министър на правосъдието да си поправи незаконната наредба
И ......
Само чекай да назначат румънката за баш прокурор. И да стигне случая до Страсбург, дето определено че отиде квото и да мъдрят на местна почва.
Като нищо че гледаме ка штракват белезници я на Гешев, я на Цацата.
Щото оная е достатъчно откачена да го направи. И доказано ич не си поплюва. Па и какво по-добро начало за един баш Прокурор.
Е може и арестуван Примиер, ама аз бих заложил на главпрокурор или заместник. Да покаже в кой ножа.
« Последна редакция: Февруари 20, 2019, 22:39:41 от 66 »

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #38 -: Февруари 21, 2019, 01:50:09 »
ЗаместникЪТ, он и само он!
 8)

Неактивен Darby

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 59
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #39 -: Февруари 21, 2019, 02:41:38 »
.....
П.П. И пак МОЛЯ: да не бъда обвинена отново, че единствено аз съм се втренчила в Лилиан и я цитирам, щото скивате, кво става тукана!  :cool-1084:
Джиджи, дали да не сложим и един лимит за брой мнения, в които е прилично да ме споменаваш :image008:

според мен, както и според банши, жижи всъщност те харесва и иска да сте си приятелки, но го изразява по твърде своеобразен начин.  :smokin:

както нор спрямо кайли. или онци спрямо буратино. въпрос на подход.

само дарби харесва чоки по старомодния и приемлив начин  :yes-1289:

обаче в един момент тишината в спалните става наистина оглушителна  :image008:

Имам си свои тълкувания за това какви фрустрации извън форума (в обсъждане на бъдещата модерация в началото на форума той говори за такива) подтикват Сержанта към такива подмятанки, но не това е въпросът.

Въпросът ми към уважаемите модератори е доколко са допустими и отговарят на изискванията за водене на дискусия писания от рода на:
Иначе до момента асол и жижи се кръстеха под иконата ти сяка вечер [към Лилиан, 17 февруари, 11:54]

Все едно, да се върнем към Банши, която скубе косата на Асол. [16 февруари, 18:44]

на лилиан само жижи й действа като друга котка, понякога и елеонор1. те, от своя страна, биха я изяли, ако можеха. [15 февруари, 12:43]

Онци си го представям като Зелмайр, но доста по-пухкав, плешив и по-истеричен.
Жижи тайно си пада по лилянка. Няма как иначе да се обясни обсесията й към нея
[4 февруари, 21:25]

Норчо напоследък мноо я кльопа Кайла. [1 януари, 17:22]

кой е хакнал акаунта на онци, че така благовъзпитано се отърква о кайли, м? [19 ноември 2018, 14:53]



 
« Последна редакция: Февруари 21, 2019, 03:01:26 от Darby »

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #40 -: Февруари 21, 2019, 07:05:46 »
Quote (selected)
ами пошегувах се, бе

Така ли? Аз пак не я схващам шегата, но може да е виновен буратино, с неговите шокиращи откровения.  :D

Не знам за какво призоваваш да изчакваме? Като още в началото, след репликата "Или взима парите или я разхождаме до Витоша", филмът е ясен. Харесва или не харесва някой жертвите, на всеки може да му се падне тяхната роля, при това положение.

Mr. Blue

  • Гост
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #41 -: Февруари 21, 2019, 07:15:20 »
Quote (selected)
Въпросът ми към уважаемите модератори е доколко са допустими и отговарят на изискванията за водене на дискусия писания от рода на:
Иначе до момента асол и жижи се кръстеха под иконата ти сяка вечер [към Лилиан, 17 февруари, 11:54]
Все едно, да се върнем към Банши, която скубе косата на Асол. [16 февруари, 18:44]
на лилиан само жижи й действа като друга котка, понякога и елеонор1. те, от своя страна, биха я изяли, ако можеха. [15 февруари, 12:43]
Онци си го представям като Зелмайр, но доста по-пухкав, плешив и по-истеричен.
Жижи тайно си пада по лилянка. Няма как иначе да се обясни обсесията й към нея [4 февруари, 21:25]
Норчо напоследък мноо я кльопа Кайла. [1 януари, 17:22]
кой е хакнал акаунта на онци, че така благовъзпитано се отърква о кайли, м? [19 ноември 2018, 14:53]
Това са коментари на пъпчив пубер и зевзек, който разнообразява Форума, да не става прекалено сериозен!


Чок觧

  • Гост
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #42 -: Февруари 21, 2019, 07:28:56 »
Quote (selected)
Това са коментари на пъпчив пубер и зевзек, който разнообразява Форума, да не става прекалено сериозен!

Добре е все пак , да прави макар и малко резюме на коментарите си в Брекзит , защото не всички знаеме английски .  :angry-smiley-014:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #43 -: Февруари 21, 2019, 08:03:28 »
Quote (selected)
Имам си свои тълкувания за това какви фрустрации извън форума (в обсъждане на бъдещата модерация в началото на форума той говори за такива) подтикват Сержанта към такива подмятанки, но не това е въпросът.

Въпросът ми към уважаемите модератори е доколко са допустими и отговарят на изискванията за водене на дискусия писания от рода на:
Иначе до момента асол и жижи се кръстеха под иконата ти сяка вечер [към Лилиан, 17 февруари, 11:54]

Все едно, да се върнем към Банши, която скубе косата на Асол. [16 февруари, 18:44]

на лилиан само жижи й действа като друга котка, понякога и елеонор1. те, от своя страна, биха я изяли, ако можеха. [15 февруари, 12:43]

Онци си го представям като Зелмайр, но доста по-пухкав, плешив и по-истеричен.
Жижи тайно си пада по лилянка. Няма как иначе да се обясни обсесията й към нея
[4 февруари, 21:25]

Норчо напоследък мноо я кльопа Кайла. [1 януари, 17:22]

кой е хакнал акаунта на онци, че така благовъзпитано се отърква о кайли, м? [19 ноември 2018, 14:53]

Тук не е храм, не можем да се придържаме към канона и високия академичен стил.
Живи хора сме , всеки със своите слабости.
Ще има коментари, закачки и всякакви други забавления.
Има колеги лишени от чувство за хумор, без капка самоирония, това е проблем за тях, не за околните.
Понякога прекаляваме, понякога съжаляваме, случва се.
Вчера наедно друго място коментирах съжалението.
Като се знам какъв съм, някой може да ме съжали и да ме сложи на игнор, друг да ме застреля да не се мъча. :blurry_drunk-2127:
Ще има и пиперливи коментари, те са солта на всеки форум.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #44 -: Февруари 21, 2019, 08:30:19 »
- Барби отишла в Дарби.
- Барби е умна глава!
- И Дарби е умна глава!
 :nuts:

Пешо

  • Гост
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #45 -: Февруари 21, 2019, 10:20:48 »
Всъщност, двете Жани д'Арк от Младост правили ли са досега някакви "разкрития", че да ги продължават ?
Казва ли ти някой? Пък и смееш ли да попиташ?
Материалът в жабешки новини ми се вижда като доста прозрачна самореклама, адресирана към по-несложно мислещата аудитория.

На мен също Иванчева и Петрова са ми несимпатични на външен вид. Някак инстинктивно усещам, че не бих им дал пари в заем.
Дано всички съдии не работят по симпатии, а по доказателства!
Струва ми се, че заяжданията на пъпчивия пубер с този или онзи не са най-добрият начин да се разнообразява. форума.

Това последното, като спор с модератора ли да го разбирам?
« Последна редакция: Февруари 21, 2019, 11:53:43 от Mr. Blue »

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #46 -: Февруари 21, 2019, 13:01:26 »
....
Така ли? Аз пак не я схващам шегата...
знам Банши,че ти е важен този случай, не исках да омаловажа това, опитът ми за шега беше нескопосан
виждам и, че си малко пристрастна - и така трябва
ние сме хора, не съдии, свидетели или вестникари
всеки наш избор -въпреки доказателства, аргументи дори въпреки висшата математика 8) -е емоционален и естетически
и трябва да сме пристрастни, щото ни пука!
по случая Иванчева може да има безброй доказателства за вина, но всички са замъглени от онази гледка на оковано ,болно, проскубано пиле
може би ще има и безброй доказателства за невинност, но за мен те са предхождани от начина, по който тя се държи и изглежда
mea culpa, човек съм и като такъв искам да пиша тук
журналистическото писане не ми е по вкуса

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #47 -: Февруари 21, 2019, 13:06:32 »
Quote (selected)
Всъщност, двете Жани д'Арк от Младост правили ли са досега някакви "разкрития", че да ги продължават ?
ами не знам, имаше някакви несъответствия в специалните разузнавателни средства, но ми звучеше доста нагласено
другото е да изтъкват, кой къде е започнал строеж в Младост
не знам, малко е, не стига

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #48 -: Февруари 21, 2019, 14:04:59 »
по случая Иванчева може да има безброй доказателства за вина,

Никакви доказателства за вина няма, защото тя не е взела парите. В тези дела това е основното. Без него цялата колибка рухва. СРС-тата не са достатъчни, а в този случай са изключително съмнителни. Иванчева и Петрова няма да бъдат осъдени. Всичко беше само един ПиАр на прокуратурата, което за хиляден път доказва, че няма място в съдебната власт, защото работи против нея и за собствен фалшив имидж.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #49 -: Февруари 21, 2019, 14:15:06 »
Quote (selected)
Имам си свои тълкувания за това какви фрустрации извън форума (в обсъждане на бъдещата модерация в началото на форума той говори за такива) подтикват Сержанта към такива подмятанки, но не това е въпросът.

Въпросът ми към уважаемите модератори е доколко са допустими и отговарят на изискванията за водене на дискусия писания от рода на:
Иначе до момента асол и жижи се кръстеха под иконата ти сяка вечер [към Лилиан, 17 февруари, 11:54]

Все едно, да се върнем към Банши, която скубе косата на Асол. [16 февруари, 18:44]

на лилиан само жижи й действа като друга котка, понякога и елеонор1. те, от своя страна, биха я изяли, ако можеха. [15 февруари, 12:43]

Онци си го представям като Зелмайр, но доста по-пухкав, плешив и по-истеричен.
Жижи тайно си пада по лилянка. Няма как иначе да се обясни обсесията й към нея
[4 февруари, 21:25]

Норчо напоследък мноо я кльопа Кайла. [1 януари, 17:22]

кой е хакнал акаунта на онци, че така благовъзпитано се отърква о кайли, м? [19 ноември 2018, 14:53]

Тук не е храм, не можем да се придържаме към канона и високия академичен стил.
 

Не само не можем, но и не трябва! Защото мирише на опити за  САМОдоказване. Въпросът обаче е пред кого?!  ;D

Quote (selected)
Има колеги лишени от чувство за хумор, без капка самоирония, това е проблем за тях, не за околните.

Напротив, за околните е! Защото се опитват да наложат обезхуморяване на форума – според собствения си стил.

Quote (selected)
Ще има и пиперливи коментари, те са солта на всеки форум.
Ами май че са повече от необходими. Щото инак –  :yawn-3335:
« Последна редакция: Февруари 21, 2019, 14:23:41 от Джиджи »

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #50 -: Февруари 21, 2019, 14:32:20 »
Quote (selected)
знам Банши,че ти е важен този случай, не исках да омаловажа това, опитът ми за шега беше нескопосан
виждам и, че си малко пристрастна - и така трябва

Няма нищо, Лили, не съм пристрастна.
Е, ако съм, това е принципно, а не лично пристрастие. Май съм споменавала, че съм израснала в Младост, но отдавна не живея там. Но имам съпричастие, естествено, със старите съкварталци срещу мафията.
A за вината, която евентуално после ще ни докажат на смаяните граждани ... Отврат го е формулирал идеално.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #51 -: Февруари 21, 2019, 14:48:58 »
Quote (selected)
знам Банши,че ти е важен този случай, не исках да омаловажа това, опитът ми за шега беше нескопосан
виждам и, че си малко пристрастна - и така трябва

Няма нищо, Лили, не съм пристрастна.
Е, ако съм, това е принципно, а не лично пристрастие. Май съм споменавала, че съм израснала в Младост, но отдавна не живея там. Но имам съпричастие, естествено, със старите съкварталци срещу мафията.
A за вината, която евентуално после ще ни докажат на смаяните граждани ... Отврат го е формулирал идеално.

Ми мога само да добавя, че твърде късно си се открехнала на хубав софийски квартал, където вече живееш  :yes-1289:

П
Бе как е правилно да се пише - биткойн, бийткойн ели барбикойн, м?  :nuts:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #52 -: Февруари 21, 2019, 14:50:31 »
Бе как е правилно да се пише - биткойн, бийткойн ели барбикойн, м?  :nuts:
bitmünze :bigok:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #53 -: Февруари 21, 2019, 15:00:42 »
Бе как е правилно да се пише - биткойн, бийткойн ели барбикойн, м?  :nuts:
bitmünze :bigok:
:yes-1289:
Явно съм се объркал, търсех как е скумрия всъщност  :image008:

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #54 -: Февруари 21, 2019, 15:05:19 »
Потриваш ръце и броиш колко биткойни получи от рецензията на колежката ли? Поне за 3 златни скумбрии.  :D

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #55 -: Февруари 21, 2019, 15:10:08 »
Потриваш ръце и броиш колко биткойни получи от рецензията на колежката ли? Поне за 3 златни скумбрии.  :D

В тюркоазена уха с нотки от платина и дъх на изумруди, артистично поднесена с наръсени янтари.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #56 -: Февруари 21, 2019, 15:21:03 »
Quote (selected)
Darby
Въпросът ми към уважаемите модератори е доколко са допустими и отговарят на изискванията за водене на дискусия писания от рода на:
ади сега модератори
ще се разберем помежду си, нали затова общуваме тук, остана да ни разтървават
а, точно този случай си е една закачка
SgtTroy следи за любовния живот на форумците по призвание и дълг  :yes-1289:
p.p. сега прочетох ,че било за биткойни
може, да се работи без пари е неморално!
« Последна редакция: Февруари 21, 2019, 15:23:06 от Lillian »

Неактивен Darby

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 59
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #57 -: Февруари 21, 2019, 15:35:44 »
Благодаря за разясненията, Mr. Blue.

- Барби отишла в Дарби.
- Барби е умна глава!
- И Дарби е умна глава!
 :nuts:
Брилянтен пример за пъпчивотийнерджърски "хумор".
Дали са измислили вече пъпчив Кен ли беше, как беше...
И с големички и кльопнали уши, за да може по-добре да се ослушва.

"Кен", казала Барби, "защо са ти толкова големи ушите?"
"За да мога по-добре да чувам шумоленето на чаршафите и стоновете в чуждите спални, Барби".


 

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #58 -: Февруари 21, 2019, 15:38:53 »
Благодаря за разясненията, Mr. Blue.

- Барби отишла в Дарби.
- Барби е умна глава!
- И Дарби е умна глава!
 :nuts:
Брилянтен пример за пъпчивотийнерджърски "хумор".
Дали са измислили вече пъпчив Кен ли беше, как беше...
И с големички и кльопнали уши, за да може по-добре да се ослушва.

"Кен", казала Барби, "защо са ти толкова големи ушите?"
"За да мога по-добре да чувам шумоленето на чаршафите и стоновете в чуждите спални, Барби".

— Слышали?  — говорил один жилет другому, — Ганди приехал в Данди.
— Ганди — это голова! — вздохнул тот. — И  Данди  —  это голова.
Возник  спор.  Одни  жилеты  утверждали,  что Данди — это город и головою быть не может. Другие с  сумасшедшим  упорством доказывали   противное.  В  общем,  Все  сошлись  на  том,  что Черноморск будет объявлен вольным городом в ближайшие же дни.


Золотой теленок. Часть 2. Два комбинатора. Глава 23. Сердце шофера

 :firefrog: :firefrog: :firefrog:

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Иванчева и Петрова продължават разкритията
« Отговор #59 -: Февруари 21, 2019, 15:42:25 »
Абе къде е Буратино?  ;D

Дето направи на Onzi така:
 

« Последна редакция: Февруари 21, 2019, 15:51:13 от Banshee »