Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 29, 2024, 02:33:19

Автор Тема: БСП :Гергов и Нинова  (Прочетена 140274 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #660 -: Април 15, 2019, 09:48:26 »
Quote (selected)
Дописването, както и резултатът от гласуването, казват просто и ясно - не ни харесва твоето предложение, искаме друго. Съвсем демократично бламиране 
Дописването, както и резултатът от гласуването, казват просто и ясно - не ни харесва ТОЧНО ТОВА твое предложение, искаме малко по изменено . Съвсем демократично бламиране процедура.
Виж, ако бе в партията Му, това щеше да е шок и ужас.
Калки, отвори очи! Това не е ГЕРП! Не проектирай виденията и разбиранията си за ГЕРП върху БСП.
Всъщност - твоя работа, ако искаш си вярвай, че крокодилът е по дълъг, отколкото зелен.
Няма как без числа да стигнем до еднакво мнение.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #661 -: Април 15, 2019, 09:49:15 »
Курумбашев е много обиден от предложеното 9то място.

Някои превърнаха депутатството в лична кариера, забравиха че служат на избирателите си, не на себе си.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Пешо

  • Гост
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #662 -: Април 15, 2019, 09:59:32 »
Quote (selected)
Дописването, както и резултатът от гласуването, казват просто и ясно - не ни харесва твоето предложение, искаме друго. Съвсем демократично бламиране 
Дописването, както и резултатът от гласуването, казват просто и ясно - не ни харесва ТОЧНО ТОВА твое предложение, искаме малко по изменено . Съвсем демократично бламиране процедура.
Виж, ако бе в партията Му, това щеше да е шок и ужас.

Вкарването на омразния Станишев на избираемо място едва ли може да се брои за 'малко изменение', но щом считаш, че станалото не е демонстрация на недоверие към избора на Нинова - твоя воля. Герб тук нямат значение.
« Последна редакция: Април 15, 2019, 10:01:56 от Minderbinder »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #663 -: Април 15, 2019, 10:14:29 »
Нямат?!
Но ти пък що си мислиш, че "малкото изменение" не е предвиден и нарочен вариант в играта?
Просто казано - вие го искате - сърбайте си попарата. Аз ще го приема, но не аз ще го предложа.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #664 -: Април 15, 2019, 10:17:06 »
Quote (selected)
Вкарването на омразния Станишев на избираемо място

Все пак си мисля, че е твърде рано за подобни изявления. Много неща могат да се объркат. Мен специално ме притеснява неприязънта, която храни към него почти всичко живо извън партийните членове. Той и сред последните няма много фенове (само, ако може да не отпочваме пак темата за номинациите по конференциите. Той е предлаган там, а не в ппо-тата!), но там проблемът може да се реши с преференции. Колкото и да подскачате, трябва да гледате истината в очите - Станишев е крайно непопулярно лице сред родния електорат и доказателства за това, колкото искаш. Освен това ще ми бъде безкрайно интересно да го наблюдавам в предизборните обиколки. Позволявам си да предположа, че няма да участва в такива като ще се оправдае с международни ангажименти. Някакси не си го представям лице в лице със структурите на БСП. Повече от 6 години не се е мяркал там и едва ли е настроен да отговоря на куп въпроси.  :smokin:

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #665 -: Април 15, 2019, 10:17:29 »
между другото, добре би било преференцията да се направи задължителна. сиреч избираш партия и персонално си даваш гласа за някого. тогава няма да има сми от подредба на листите - може да са и по азбучен ред. ама депесето са върло против.
Не става. В такъв вид гласуване водещо начало все пак е пропорционалното /т.е. партийното/, пред мажоритарното.
С други думи, партийният елит ти казва: "Ето това е нашето разбиране за подредбата на кандидатите. Твоя воля е да го приемеш или да го промениш според предпочитанията си. Важното е да гласуваш за нас"

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #666 -: Април 15, 2019, 10:26:45 »
Quote (selected)
Позволявам си да предположа, че няма да участва в такива като ще се оправдае с международни ангажименти.
Това мисля е единствената НЕгубеща позиция, която може да заеме пенюгата. Не е прост и може да го стори.
Ще видим.
Днешните изцепки ги отдавам на влиянието на все още пресните баталии от снощи. Как ли се е чувствало горкото, на косъм от позора?
Не му мисля - да се оправя.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #667 -: Април 15, 2019, 10:31:52 »
Quote (selected)
Как ли се е чувствало горкото, на косъм от позора?

Не мисля, че позорът му беше спестен. За втори път губи в пряк сблъсък с младежката им организация, този път още на партиен терен

Неактивен PlaNed

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 930
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #668 -: Април 15, 2019, 10:35:00 »
Започна отстрелът на номинациите. Поне ще научим "кой кой е" постепенно
Quote (selected)
Третата в листата на БСП е завършила университета на Сорос в Будапеща
Подробности тук
« Последна редакция: Април 15, 2019, 10:39:53 от PlaNed »
Ако стигнете дъното, не се отчайвайте.
Налейте си пак!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #669 -: Април 15, 2019, 10:37:29 »
Започна отстрелът на номинациите. Поне ще научим "кой кой е"
Quote (selected)
Третата в листата на БСП е завършила университета на Сорос в Будапеща
[/c]
Ами да ти помогна малко, тогава. Тези дечурлига водеха кампанията на Ирина Бокова за председател на ООН - това за отскок....и предлага някакво обяснение, защо например не ги виждаш съблазнени в редиците на суджуците

Неактивен PlaNed

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 930
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #670 -: Април 15, 2019, 10:42:41 »
Ами да ти помогна малко, тогава.

Благодаря! Липсва ми твоята информираност и се опитвам да се справя на база "жълтурковците"
Ако стигнете дъното, не се отчайвайте.
Налейте си пак!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #671 -: Април 15, 2019, 10:45:27 »
Ето! Да илюстрирам

http://darikradio.bg/milenium-klub-kandidaturata-ni-za-oon-e-postizenieto-i-razocharovanieto-na-2016-g.html

Предполагам, че всичкото шебек и фашаг може да се опре на горното и да проведе борбътъ с дечурлигата

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #672 -: Април 15, 2019, 11:03:17 »
Quote (selected)
че всичкото шебек и фашаг
А, не само! Вече има и борци от правилните редици, борещи неправилните номинации. 
БТВ, малко срамно, но наредили се до сгугнявите екземпляри.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #673 -: Април 15, 2019, 11:05:47 »
Quote (selected)
че всичкото шебек и фашаг
А, не само! Вече има и борци от правилните редици, борещи неправилните номинации.

Таз борбЪ ми се вижда доста обречена, но не се съмнявам в българския гений. Все пак ще бъде поучително да наблюдаваме низините, до които могат да се свалят надути цървули с претенции без покритие

В интерес на истината Сгуги е доста обран по темата и може да мине да ярък левичар по сравнение с "левия" Кире. Последният е толкова ляв, че преди време обяви хората в неравностойно положение за излишни, но пък за сметка на това е върл фен на конфекцията. Как да не ги разцелуваш такива
« Последна редакция: Април 15, 2019, 11:07:52 от Асол »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #674 -: Април 15, 2019, 11:14:31 »
между другото, добре би било преференцията да се направи задължителна. сиреч избираш партия и персонално си даваш гласа за някого. тогава няма да има сми от подредба на листите - може да са и по азбучен ред. ама депесето са върло против.
Не става. В такъв вид гласуване водещо начало все пак е пропорционалното /т.е. партийното/, пред мажоритарното.
С други думи, партийният елит ти казва: "Ето това е нашето разбиране за подредбата на кандидатите. Твоя воля е да го приемеш или да го промениш според предпочитанията си. Важното е да гласуваш за нас"
то че става - става, даже е направено в южната ни съседка. там има задължително гласуване и задължителна преференция. както и допълнителни 50 /мисля/ депутата за спечелилия изборите с цел да се направи по-стабилно правителство. не съм сигурен за бройката, но допълнителни депутати има.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #675 -: Април 15, 2019, 11:19:46 »
Има и това е интересна схема, но неприложима при нашите условия.
При нашите условия ни стига и това правило - на 80%!
Ако сложиш и още 20-на процента от добавъчни...по добре да си слагаме въжето овреме.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #676 -: Април 15, 2019, 11:20:01 »
Каква е продължителността на максималния фризер в СЕГА?
Ако се не лъжа, вече стана три месеца и половина, откакто ме заточиха...

Неактивен PlaNed

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 930
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #677 -: Април 15, 2019, 11:20:49 »
Нещо с което май повече съм съгласен. Остава и преференцията да си каже думата.
Quote (selected)
Мисля, че БСП спечели от този инфарктен пленум, обратно на пожелателното мислене на онези, които прибързано я отписват.
Всеки взе своето - Нинова се разграничи от Станишев, ПЕС и Истанбулската конвенция и даде знак към периферия, която би гласувала за БСП.
Станишев, а с него и недоволните от Нинова, получиха избираемо място в листата и ще работят за кампанията, в която за евроизборите по принцип решаваща роля играят твърдите ядра.
Въпреки днешните спорове, БСП ще излезе консолидирана за изборите, защото всеки от противниковите лагери ще има полза да спечели.
Ако Станишев бе останал извън листата, Нинова щеше да има проблем с пълната мобилизация на твърдия електорат. Сега тя изглежда бламирана, но това няма да има значение, ако спечели изборите. Тогава победата ще бъде нейна, Станишев ще отиде в европарламента, а вътрешнопартийната ѝ опозиция ще се раздроби на предишните групи и ще се маргинализира.
Ако загуби - лидерството ѝ ще бъде застрашено, което би било същото и при липсата на Станишев в листата.
Източник: Liberta.bg
Ако стигнете дъното, не се отчайвайте.
Налейте си пак!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #678 -: Април 15, 2019, 11:22:48 »
Quote (selected)
Каква е продължителността на максималния фризер в СЕГА?
Зависи от кефа на модераторите Бачо.
Ако е бил някой с махмурлук, може да са те отсвирили да 2500-ната година.
Примерно.
Първият път, като полазих на нервите на Сибилката, ме удостои до 2222 г.
Бях поласкан от такова уважение.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #679 -: Април 15, 2019, 11:26:11 »
Каква е продължителността на максималния фризер в СЕГА?
Ако се не лъжа, вече стана три месеца и половина, откакто ме заточиха...

Нямам представа. Аз съм била наказвана само два пъти за по седмица - заради пъстрия и заради Кире, щото му казах, че е фашист. А, и си получих съобщения на мейла, че каторгата е приключила (това, обаче го видях по-късно)

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #680 -: Април 15, 2019, 11:29:24 »
Добре, ама по какъв начин мога да науча дали съм даказан две седмици или до средата на 2365 г.?

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #681 -: Април 15, 2019, 11:31:35 »
Добре, ама по какъв начин мога да науча дали съм даказан две седмици или до средата на 2365 г.?

Не знам. Аз получих съобщението, когато е изтекло наказанието. Преди това нямаше нищо

Бачо, защо толкова държиш да пишеш оттатък? Че там е абсолютно невъзможно провеждането на нормална дискусия и/или спор, ако щеш. Нивото в общия случай е като в Маймунарника. Аз дори предпочитам Сгуги и Бонго да се наместят тук и да си разправяме/караме като хората, вместо разни цецовци да се мотат наоколо
« Последна редакция: Април 15, 2019, 11:35:15 от Асол »

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #682 -: Април 15, 2019, 11:34:25 »
Това за Бокова .... Интригите там бяха на такова ниво, че явно става дума за използване на нашумял случай за "летящ старт".
По неприятен е прецедента "Тошибата".
Нямам протиф девойчето, явно има някакъв афторитет при този резултат ....
но ми се чини че този "милениум" за БСП че е успешен колку онзи, за микромеките.
 

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #683 -: Април 15, 2019, 11:34:52 »
Добре, ама по какъв начин мога да науча дали съм даказан две седмици или до средата на 2365 г.?
прати един мейл на модератора - moderator@segabg.com, може и да ти отговори. щото може и да си забравен. аз като писах, получих два мейла - първият, че всъщност наказанието е изтекло, и втори, който ме уведомяваше за активирането на потребителя.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #684 -: Април 15, 2019, 11:36:44 »
Това за Бокова .... Интригите там бяха на такова ниво, че явно става дума за използване на нашумял случай за "летящ старт".
По неприятен е прецедента "Тошибата".
Нямам протиф девойчето, явно има някакъв афторитет при този резултат ....
но ми се чини че този "милениум" за БСП че е успешен колку онзи, за микромеките.

Ся, аз доколкото знам това си е чистак партийна кандидатура, щото в тоз "Милениум" били дечурлига от различни партии (подозирам с изключение на шебеците). Ще питам, но съм почти 99 % сигурна, че лапето е член на БСП :D

А, и понеже Лили питаше. Ще гласувам преференциално за Момчил Неков и му водя поне още 50 гласа. Мотиви - заслужи си ги с поведението и действията си като евродепутат.
« Последна редакция: Април 15, 2019, 11:40:16 от Асол »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #685 -: Април 15, 2019, 11:43:57 »
Еййй, ама стига с това "девойче", "дечурлига", "лапе"...жената си е образована доста, на престижна позиция, че и симпатична отгоре на всичко!
Е, не колкото Румито румбата, но се пак!


 :smokin:

Само за деца над 12 г. и не след 22 часа -
« Последна редакция: Април 15, 2019, 11:52:26 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #686 -: Април 15, 2019, 11:45:29 »

прати един мейл на модератора - moderator@segabg.com, може и да ти отговори.
Пратих.
Не отговори.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #687 -: Април 15, 2019, 11:47:14 »
Quote (selected)
между другото, добре би било преференцията да се направи задължителна. сиреч избираш партия и персонално си даваш гласа за някого. тогава няма да има сми от подредба на листите - може да са и по азбучен ред. ама депесето са върло против.
И аз съм върло против. Обяснявал съм защо в нявгашните теми за демокрацията.
ха, тва съм го пропуснал. против си, щото не знаеш за кого да гласуваш? единствената причина, поради която можеш да си против е, че искаш да гласуваш за партията, но нямаш понятие от тези, които тя е наредила в листата си. което е точно случай от тип "дпс".

в такъв случай нищо не ти пречи да чекнеш първия. или който си искаш. твоят глас за партията ще се отчете.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #688 -: Април 15, 2019, 11:47:58 »
Quote (selected)
Вкарването на омразния Станишев на избираемо място

Все пак си мисля, че е твърде рано за подобни изявления. Много неща могат да се объркат. Мен специално ме притеснява неприязънта, която храни към него почти всичко живо извън партийните членове. Той и сред последните няма много фенове (само, ако може да не отпочваме пак темата за номинациите по конференциите. Той е предлаган там, а не в ппо-тата!), но там проблемът може да се реши с преференции. Колкото и да подскачате, трябва да гледате истината в очите - Станишев е крайно непопулярно лице сред родния електорат и доказателства за това, колкото искаш. Освен това ще ми бъде безкрайно интересно да го наблюдавам в предизборните обиколки. Позволявам си да предположа, че няма да участва в такива като ще се оправдае с международни ангажименти. Някакси не си го представям лице в лице със структурите на БСП. Повече от 6 години не се е мяркал там и едва ли е настроен да отговоря на куп въпроси.  :smokin:
Асол, потънахте в политически сметки и прогнози, от които Нинова винаги излиза цяла и блестяща
всъщност, за нас по-малко информираните, са ясни житейските правила/което ги прави и политически/
1. не забъркваш голямата каша, да изключиш от листата председателя на ПЕС
2. не настройваш половината партия срещу себе си
3. когато орган на партията се опитва да поправи кашата ти, не си измиваш ръцете,като Пилат Понтийски
4. никога не правиш горното един месец преди избори

това е положението, всичко друго са думи на вятъра

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #689 -: Април 15, 2019, 11:48:15 »

прати един мейл на модератора - moderator@segabg.com, може и да ти отговори.
Пратих.
Не отговори.
нещастие. на редакцията няма смисъл - там не отговарят.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #690 -: Април 15, 2019, 11:50:44 »
и друго - ослепяхте от гняв ,хора
пресен пример Хексито, вчера, нормална иначе жена
влезе и ми се нахвърли, че подкрепям ББ, та чак и не ми позволи да се наричам симпатизант, майко мила
какво ви става, бе?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #691 -: Април 15, 2019, 11:51:33 »
Асол, потънахте в политически сметки и прогнози, от които Нинова винаги излиза цяла и блестяща
всъщност, за нас по-малко информираните, са ясни житейските правила/което ги прави и политически/
1. не забъркваш голямата каша, да изключиш от листата председателя на ПЕС
2. не настройваш половината партия срещу себе си
3. когато орган на партията се опитва да поправи кашата ти, не си измиваш ръцете,като Пилат Понтийски
4. никога не правиш горното един месец преди избори

това е положението, всичко друго са думи на вятъра
леле леле
1. изключването на председателя на пес е решение на цялото изпълнително бюро.
2. колко е настроила срещу себе си се видя - със зор пето място.
3. когато орган на партията коригира решението ти, трябва да поеме и отговорността за това.
4. според теб кога е времето да се изготви листата за изборите? половин година преди тях? година? две? що за глупости?

и да, подкрепяш бб, с всичкото си това гънене и сукане и кършене на ръце тип "баце, на кого ни оставяш".

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #692 -: Април 15, 2019, 11:51:45 »
Quote (selected)
2. не настройваш половината партия срещу себе си

Това няма нищо общо с действителността. Фантомните бройки на Герги, Мишо Миков (дето губи по видинско!) и Божинов (дето изправи БСП срещу БСП във Враца) не съществуват.  :D

Лили, не съм ослепяла от гняв. Ако се напънеш да си спомниш винаги съм твърдяла две неща - Станишевото правителство беше най-доброто откакто ни сполете демокрацията и че аз нямам проблеми с присъствието на Станишев в листата :nuts:

Неактивен PlaNed

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 930
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #693 -: Април 15, 2019, 11:53:12 »
Ще гласувам преференциално за Момчил Неков и му водя поне още 50 гласа. Мотиви - заслужи си ги с поведението и действията си като евродепутат.
За мен това е и печалившата стратегия - префернциалното гласуване, което може да припомни на станимъшко къде му е мястото.
Получаваме две в едно - "анти герб" + "анти станишев"
Ако стигнете дъното, не се отчайвайте.
Налейте си пак!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #694 -: Април 15, 2019, 11:53:46 »
Каква е продължителността на максималния фризер в СЕГА?
Ако се не лъжа, вече стана три месеца и половина, откакто ме заточиха...

Нямам представа. Аз съм била наказвана само два пъти за по седмица - заради пъстрия и заради Кире, щото му казах, че е фашист. А, и си получих съобщения на мейла, че каторгата е приключила (това, обаче го видях по-късно)

Връзкарка  :nuts:

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #695 -: Април 15, 2019, 11:54:01 »
бе, кога сварихте да прочете, аз още въздух не съм си поела :image008:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #696 -: Април 15, 2019, 11:56:58 »
За мен това е и печалившата стратегия - префернциалното гласуване, което може да припомни на станимъшко къде му е мястото.
Получаваме две в едно - "анти герб" + "анти станишев"
да, и момчил неков, и примерно жаблянов могат да дръпнат напред. или велизар енчев.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #697 -: Април 15, 2019, 11:57:51 »
Ще гласувам преференциално за Момчил Неков и му водя поне още 50 гласа. Мотиви - заслужи си ги с поведението и действията си като евродепутат.
За мен това е и печалившата стратегия - префернциалното гласуване, което може да припомни на станимъшко къде му е мястото.
Получаваме две в едно - "анти герб" + "анти станишев"

Аз по принцип гласувам "за", а не "против". Единственият случай, когато вървях напук, беше на втория тур за кмет на Младост и не съжалявам за това :D

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #698 -: Април 15, 2019, 11:58:37 »
Quote (selected)
влезе и ми се нахвърли, че подкрепям ББ, та чак и не ми позволи да се наричам симпатизант, майко мила
какво ви става, бе?
Малийй и сигурно те е пооскубала малко!
Дали няма да се намери видео?
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен PlaNed

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 930
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #699 -: Април 15, 2019, 12:02:22 »
... или велизар енчев.
Малко съм разтроен за Енчев.
За да не го наричам ренегат е го кръстя "номад" в политическия ни живот
Ако стигнете дъното, не се отчайвайте.
Налейте си пак!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #700 -: Април 15, 2019, 12:07:24 »
... или велизар енчев.
Малко съм разтроен за Енчев.
За да не го наричам ренегат е го кръстя "номад" в политическия ни живот

Той, обаче, е с най-големи шансове за дърпане на периферия и то чрез преференции (това е мое мнение, не е задължително да съм познала)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #701 -: Април 15, 2019, 12:08:36 »
Енчев в журналистиката е като Нинова в БСП.
 :smokin:
Чепати и полезни всеки в своето време и място.
Да и за още нещо се сетих.
И двамата не са особи, към които може да се привърже човек. Или да ги съжалява.
Като си свършат работата, сбогуването е леко с такива чишити.
А пък ако успеят и се задържат - добре дошли, далеч по добре от гъгнещи мижитурки.
« Последна редакция: Април 15, 2019, 12:11:45 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #702 -: Април 15, 2019, 12:11:52 »
Добре, ама по какъв начин мога да науча дали съм даказан две седмици или до средата на 2365 г.?
Не можеш. И аз като г.ца Асол получавам електронно известие - препоръка - наглеждай по-често адреса, който си дал при регистрацията.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #703 -: Април 15, 2019, 12:13:16 »
Quote (selected)
И аз като г.ца Асол получавам електронно известие
Баси номенклатурата сте!
Аз кво ли правя ф този форум, аслъ!
 :cool-1084:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #704 -: Април 15, 2019, 12:15:02 »
Еййй, ама стига с това "девойче", "дечурлига", "лапе"...жената си е образована доста, на престижна позиция, че и симпатична отгоре на всичко!
Е, не колкото Румито румбата, но се пак!

....
Само за деца над 12 г. и не след 22 часа -

Джузепе, след напускане на политиката Румбата се тюнингова, заприлича на човек, изобщо - стана готина мацка. Не ми се рови в мрежата, на има нейни модифицирани снимки (не с фотошоп, натурални).
« Последна редакция: Април 15, 2019, 12:17:54 от фелдкурат Ото Катц »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #705 -: Април 15, 2019, 12:16:51 »
Енчев в журналистиката е като Нинова в БСП.
 :smokin:
Чепати и полезни всеки в своето време и място.
Да и за още нещо се сетих.
И двамата не са особи, към които може да се привърже човек. Или да ги съжалява.
Като си свършат работата, сбогуването е леко с такива чишити.
А пък ако успеят и се задържат - добре дошли, далеч по добре от гъгнещи мижитурки.

Трябва да ти кажа, че аз предпочитам точно такива типажи (не е нужно да са 100%, та даже и 50% на моето мнение). Със сигурност е далеч по-добре да имаш работа с подобна порода и ако трябва да съм честна, точно такива екземпляри могат да разчитат на мен.  За мен сбогуването с льольовци и кючеклии е далеч по-лесно. Всъщност, не представлява нищо особено :nuts:

Да, бе! Номенклатура съм била. Не ми дават косъмче да скубна от пъстрия

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #706 -: Април 15, 2019, 12:16:57 »
Водифицирани кво значи Ото?
Правени през пласт от 10 метра мътна вода ли?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #707 -: Април 15, 2019, 12:18:06 »
Quote (selected)
И аз като г.ца Асол получавам електронно известие
Баси номенклатурата сте!
Аз кво ли правя ф този форум, аслъ!
 :cool-1084:

Уфф добре.
Почти ме бяха амбицирали да одя в комисията по дискриминация  :smokin:

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #708 -: Април 15, 2019, 12:18:43 »
Quote (selected)
И аз като г.ца Асол получавам електронно известие
Баси номенклатурата сте!
Аз кво ли правя ф този форум, аслъ!
 :cool-1084:
Ъ?
Каниш ни да се махаме?
Става!

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #709 -: Април 15, 2019, 12:19:48 »
Водифицирани кво значи Ото?
Правени през пласт от 10 метра мътна вода ли?
...не мрънкай, поправих си грешката, артрит, к'во да правя, а?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #710 -: Април 15, 2019, 12:20:53 »
енчев го сложих именно щото не е партийна фигура като кутев или янаки примерно, от друга страна е на десето място и може да привлече преференции.

иначе и кутев, и янаки стоилов не вяврвам да могат да привлекат избиратели извън симпатизантите на бсп. докато жаблянов зорлем се мъчат да го направят популярен с апартаментгейт.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #711 -: Април 15, 2019, 12:21:02 »
Не бре!
Аз се каня!
И шъ те замолим, не се прави на една друга особа.
Quote (selected)
...не мрънкай, поправих си грешката, артрит, к'во да правя, а?
Уф, сериозно помислих, че има такъф мурафет фъф фотографията.
Даже предположих за технологията. Която ф дискутирания случай би могло да свърши работа.
« Последна редакция: Април 15, 2019, 12:23:29 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #712 -: Април 15, 2019, 12:26:44 »
Quote (selected)
иначе и кутев, и янаки стоилов не вяврвам да могат да привлекат избиратели извън симпатизантите на бсп. д

Те си направиха отводи. И двамата са извън листата

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #713 -: Април 15, 2019, 12:27:49 »
Всъщност "попаденията" бяха Йончева, Христов, Енчев.
Може да е имало още, ама да не ги знам. Не ги следя напоследък. Е тоя мушморок бил зам. при Орешко па аз помислих че преди Илчо.
 
Сега ще гледаме, но поражения ще има.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #714 -: Април 15, 2019, 12:32:02 »
Не бре!
Аз се каня!
И шъ те замолим, не се прави на една друга особа.
.....
....в Аскьой викат "артък приказки на бит пазар"...

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #715 -: Април 15, 2019, 12:42:22 »
Quote (selected)
....в Аскьой викат "артък приказки на бит пазар"...
Не го разбирам това.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #716 -: Април 15, 2019, 12:44:22 »
и друг въпрос имам
какво точно направи Нинова като изкара партията извън парламента?
кой ги чува, кой ги вижда тези хора, точно преди изборите?
партийните борби се водят там, там е най-високият и легитимен форум ,там е медийното внимание
всяка дискусия предлага възможност да се утвърдиш, всяко гласуване и аргументите му също
а да лиши депутатите си от заплати не е много ок, ама тя си знае :image008:
la belle dame sans regrets , дето вика майка ми, с присъщата й мека ирония

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #717 -: Април 15, 2019, 12:45:55 »
Quote (selected)
....в Аскьой викат "артък приказки на бит пазар"...
Не го разбирам това.
...да не се халосваш или нещо подобно.
Сега да не се разсърдиш и ти?

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #718 -: Април 15, 2019, 12:45:58 »
От сутринта се поразходих в нета и в различни фейсгрупи. Много е интересна ситуацията - Станишев генерира невероятно количество негативни коментари - от мобилизация да го изхвърлят чрез преференции до заявки, че няма да гласуват заради него. То ще се види, де. Аз разбирам, че част от по- първите люде в БСП си правят сметката да добутат до пенция я като депутати, я като партийни строители, но пък съдбата на социалистите във Франция(и не само) се промени за отрицателно време и ся нЕмат ни постове, ни пАри

Quote (selected)
партийните борби се водят там, там е най-високият и легитимен форум ,там е медийното внимание

Клише втръснало до болка! Единственото медийно "внимание", което получават е журналята да напишат "депутатиТЕ приеха еди какъв си закон". На всичкото отгоре са толкова недобросъвестни, че дори не си правят труда да отбележат възражения и/или гласове против, ами съвсем умишлено слагат всички в кюпа. Лили, ти къде живееш? Не може да е само във филмите...
« Последна редакция: Април 15, 2019, 12:49:29 от Асол »

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #719 -: Април 15, 2019, 12:48:30 »
От сутринта се поразходих в нета и в различни фейсгрупи. Много е интересна ситуацията - Станишев генерира невероятно количество негативни коментари - от мобилизация да го изхвърлят чрез преференции до заявки, че няма да гласуват заради него. То ще се види, де. Аз разбирам, че част от по- първите люде в БСП си правят сметката да добутат до пенция я като депутати, я като партийни строители, но пък съдбата на социалистите във Франция(и не само) се промени за отрицателно време и ся нЕмат ни постове, ни пАри
как тогава спечели номинациите в партията си?