Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 29, 2024, 03:02:49

Автор Тема: БСП :Гергов и Нинова  (Прочетена 140279 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #840 -: Април 21, 2019, 15:38:06 »
Quote (selected)
Те може и да не го възприемат като научна политическа идеология, но са убедени, че са леви ( и наистина са) защото искат да поизправят социалното неравенство.
Три пируета направих само за това изречение!
Отврат, имам един въпрос към теб и колкото и да е трудно, моля да ми отговориш само с да или не.
Мислиш ли, че Маркс не подлежи на осъвременяване?
Подвъпроси - икона ли е? Константа ли е? И ако считаш, че да - трябва ли да е такава към 2019?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #841 -: Април 21, 2019, 15:39:44 »
Quote (selected)
Защо да я махна, след като виши ръководители на БСП заявяват по телевизора, че БСП е за "либерална демокрация'.
Защото ми се стори, че въпросните "виши" ръководители Корнела се опита да ги поизрине.
Също така ми се стори, че същите ръководители кацнаха мигом на телевизорите да описват някаква страшна трагедия в "левицата".
Но явно слабото звено е тази какичка и здравите сили започнаха атаките. :)

П.П. А мен ми е нахрень, шото няма да гласувам! :smokin:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #842 -: Април 21, 2019, 15:39:58 »
Quote (selected)
Дано преместването му в Брюксел не предизвика проблеми в президентския кръг.
Защо си сигурен, че ще се премести в Брюксел?
Ами ако след това получи предложение, на което не може да откаже?
Хипотетично просто питам.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #843 -: Април 21, 2019, 15:44:31 »
Quote (selected)
Мислиш ли, че Маркс не подлежи на осъвременяване?
На това му се казва "ревизионизъм" и е смъртен грях, по-тежък и от капитализма.  :smokin:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #844 -: Април 21, 2019, 15:45:31 »
Ако след това получи предложениеТО ще се върне и ще седне в стола на Баце. :way_to_go-1308:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #845 -: Април 21, 2019, 15:46:05 »
Quote (selected)
Иначе е вярно, че в Американския не се отива ей така
Правим се на "неразбрали"? Все пак аудиторията не е от партийно събрание в махалата и средна възраст над 75 години.
Американският колеж е място където не се отива ей така, трябва висок успех и едни 12-13 хиляди лева годишна такса. Не се и завършва ей така, това е коректно. Единствените въпроси са ако приемът не е точно след 7 клас, но не са голям проблем. Соросовата школа е в Будапеща и Орбан я изгони, под всеобщи ръкопляскания на някои партийни активисти. За нея обаче си траем. За това, дали младата надежда не е съкратена от Ситито поради Брекзитските неща също си траем.
Нищо, не е за първи или втори път, тези неща дето враговете и завистниците ги казват сега, да се декламират след време като лозунги и да се натякват с назидателен тон именно от независтниците и другарите.

Споменах ли вече, че ще имате възможност дори в общия ни живот да си живеете в територията според вашите вкусове и възможности!? И вашите наследници, барабар с профешънали като Краси от образованието да ви оправят държавата?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #846 -: Април 21, 2019, 15:46:58 »
Quote (selected)
Като един да не (не!) гласуваме!  :pissed-891:
Ганий, абе ти си сериозен човек, създател на цяла теория /хипотенуза, теорема.../.
Би ли ми объЯснил, като на възрастен, бавнозагряващ човек, какво би станало, ако аз, ти, Мики...не гласуваме /това -  ми идва ф повичи и не го коментирам, че ше ми се бъгне софтвера!/?
От мойта си ниЗка точка, струва ми се, че по тойзи начин бих извисил цвъц още няколко пъти.
Мислиш ли, че на последното говедо тва ще му направи фпечатление и му се стори ненормално?
Мислиш ли, че ония 80% ще забележат нещо?
Мислиш ли че добитъка ще поумнее?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #847 -: Април 21, 2019, 15:52:02 »
Ще трябва да гласуваме с отвращение?
Още не съм решил да гласувам с отвращение или да живея с отвращение.
Единствените които ме подкрепят да гласувам са от ГЕРБ, те полагат големи усилия в тази насока. :cool-1084:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #848 -: Април 21, 2019, 15:52:43 »
Quote (selected)
На това му се казва "ревизионизъм" и е смъртен грях, по-тежък и от капитализма.  :smokin:
Тваа, от небето с факс ли го получи или гласове оттам чуваш?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #849 -: Април 21, 2019, 16:01:32 »
За хора като Деница Златева (изместена доста назад в листата), някой да е изказвал съмнения в калинчество или изкуствено надута биография? Да има изказани съмнения в образование, кадърност, професионализъм?  Някак мантрите за завистничество и лична изгода отново са доста избирателни.
Липсата на честно отношение ви е големия проблем. Може да се правят опити за маскиране с квалификации, но е видимо. Това е една от големите причини за малко гласове в урните, въпреки цецовците и цецките като алтернатива. Щом сте прави, когато грешите дори, ще трябва да живеете и със съответните изборни резултати, а ако назидателността ви топли, няма проблеми.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #850 -: Април 21, 2019, 16:06:38 »
Quote (selected)
От мойта си ниЗка точка, струва ми се, че по тойзи начин бих извисил цвъц още няколко пъти.
Цвъц ще си нарисува резултатите, ако така кажат. От едно посолство и то не е руското.
А моето извънземно ми казва че да се гласува за когото и да било в този един съюз дето ни нахендриха е не умно.
Дори не заради правите кокошки и щастливите краставици.
Най-вече защото като сме съюз къде са ни общите:
- армия
- образование
- медицина
Шото това са едни стартови нещица. Другото са песнички.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #851 -: Април 21, 2019, 16:07:12 »
За хора като Деница Златева (изместена доста назад в листата), някой да е изказвал съмнения в калинчество или изкуствено надута биография? Да има изказани съмнения в образование, кадърност, професионализъм?  Някак мантрите за завистничество и лична изгода отново са доста избирателни.
Липсата на честно отношение ви е големия проблем. Може да се правят опити за маскиране с квалификации, но е видимо. Това е една от големите причини за малко гласове в урните, въпреки цецовците и цецките като алтернатива. Щом сте прави, когато грешите дори, ще трябва да живеете и със съответните изборни резултати, а ако назидателността ви топли, няма проблеми.

Какво не разбра от това, че аз ще гласувам с преференция и то за човек от листата на задна позиция? Толкова ли е трудно да не обсъждаш хорските деца по форумите, само защото съдиш евентуално по твоя личен опит? Да ти напомням ли, че точно ти сияеше, че НС било бламирало Нинова като й преподредило листата? Или само Станишев те бъркаше, щото е много важно Моника да се хвали по разни интервюта къде й учат децата и колко пари им струва съвършенството им? Не се ли усещаш? И какви партийни събрания те морят, когато аз черно на бяло ти заявих, че полагам всички усилия да разкарам детето си от тук?

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #852 -: Април 21, 2019, 16:16:56 »
Quote (selected)
Тваа, от небето с факс ли го получи или гласове оттам чуваш?

Доста небрежности е имало в преподаването.
https://kommynist.ru/%D0%A0%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #853 -: Април 21, 2019, 16:29:55 »
Аз пък съм обвиняван, че съм такъв и онакъв, защото няма да взема участие в изстрелването из чужбината на децата на наши другари? Изстреляйте си ги, но ако е възможно без фарисейщина и назидателност.
Прадедите ми са се били за тази земя, ако трябва и децата ми ще се бият. Тук. Яденето на пържоли пред телевизори със сериали и перченето с покупки дето не са за всички не са от семейните ценности. "Идеали" като тези другите да правят нещо, а ти само да прибираш, за да има свобода, равенство и братство също.
Щях да забравя, да не си от страната на балъците - също, независимо кой какво плещи.  :smokin:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #854 -: Април 21, 2019, 16:30:01 »
Quote (selected)
Доста небрежности е имало в преподаването.
Имало е. Такова беше преподаването. Бате ти Бойко ще го оправи и няма да има грешки.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #855 -: Април 21, 2019, 16:31:02 »
Отврат, имам един въпрос към теб и колкото и да е трудно, моля да ми отговориш само с да или не.
Мислиш ли, че Маркс не подлежи на осъвременяване?
Подвъпроси - икона ли е? Константа ли е? И ако считаш, че да - трябва ли да е такава към 2019?

Не, не подлежи на осъвременяване. Той в момента е супер актуален, защото всичките му постановки се реализираха. И на Ленин също, който го доразви като истински хегиалист. Забележи, не "ревизира", не "осъвремени", а доразви.
Икона е, константа е и в 2019 нищо различно от това, което е казал не се е променило или не е протекло различно. Цялото развитие на капитализма от негово време до сега това, което той е казал. Опитват се да го размият, но неговите закони са прости и ясни.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #856 -: Април 21, 2019, 16:35:41 »
Защото ми се стори, че въпросните "виши" ръководители Корнела се опита да ги поизрине.

Да, опита се, но не може. Драго Стойнев много държи на либерална демокрация. Половината ЦК е социал-либерали. Другата половина е забравила марксистките си корени или не може нищо да направи.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #857 -: Април 21, 2019, 16:35:43 »
Quote (selected)
Прадедите ми са се били за тази земя, ако трябва и децата ми ще се бият.
Офффф. Да си изпрося ли някой друг ден Сибир, или да не си изпрося...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #858 -: Април 21, 2019, 16:43:29 »
Quote (selected)
Аз пък съм обвиняван, че съм такъв и онакъв, защото няма да взема участие в изстрелването из чужбината на децата на наши другари? Изстреляйте си ги, но ако е възможно без фарисейщина и назидателност.

Правилно! Трябва да дадеш възможност на други по-лични от наследствената партийна аристокрация да пробутат на твоите деца техните на по-късен етап.
И ще ме извиниш, но отдавна съм стигнала до извода, че резултатът от саможертвата на моите пък деди е една обикновена кочина, която с пауза от около 45 години си е останала същата кочина. Моите идеали изобщо не включват последващо съдействие за санирането на свинските жилища (не става, както съм се убедила на практика). И се опитвам да обясня на дъщеря си, че днешната й пристрастеност към България, ако остане в същия вид, на по-късен етап от живота й ще й носи само разочарование и съжаление. Не е като да не мога да й дам примери - няколко  поколения пък нейни деди са живото доказателство за правотата на моята теза. Винаги най-миризливото и най-кухото плава отгоре - почти без изключение :smokin:

Quote (selected)
Офффф. Да си изпрося ли някой друг ден Сибир, или да не си изпрося...

Задръж, ако обичаш.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #859 -: Април 21, 2019, 16:58:33 »
Задържам бе, ама много ме радват таквиз "патриоти"...
Ясно е че е прострелка, просто трябва да си внесе нещата.
Нейсе, ще си пцувам кротичко на терасата! :smokin:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #860 -: Април 21, 2019, 17:00:41 »
Ммда!
Не, не би трябвало да се плюе по цвъц или МишоКоподобни.
И без тях все тая!
Абе казано си е от по начетени ора от мен - 80% са си 80% квото и да ги прайш!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #861 -: Април 21, 2019, 17:02:28 »
Задържам бе, ама много ме радват таквиз "патриоти"...
Ясно е че е прострелка, просто трябва да си внесе нещата.
Нейсе, ще си пцувам кротичко на терасата! :smokin:

Не, не е ясно нищо такова!  Колегата е стар форумец на СЕГА! Ако той прецени, ще даде повече информация, но със сигурност може да те обори досежно внисането

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #862 -: Април 21, 2019, 17:02:37 »
Ше зема оДново да прочета за ГюроМиайлюфщината, мое пък да излезе по читава и от марксизма на меСна почва.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #863 -: Април 21, 2019, 17:12:00 »
Другарката Габриел, другарката Майдел ... като идеал ми идват малко в повече. :smokin:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #864 -: Април 21, 2019, 17:18:49 »
Другарката Габриел, другарката Майдел

Според архислагачът Харалан, който е виден социален антропонещоси, др. Гейбриъл и др. Майдъл били истински европейки, срещу които ще се изправи лошо БСП. Не знам защо герп не включиха в листата Трендафилка Немска и Любов Френска, за да бъде асъл европейска.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #865 -: Април 21, 2019, 17:31:31 »
Другарката Габриел, другарката Майдел ... като идеал ми идват малко в повече. :smokin:

Тва е идеал за евроснахи. Признавам си, че никога не съм могла да разбера, как е възможно точно по този начин да си организираш живота - да се жениш за пари и кариера. Знам, че открай време това е нещо обичайно, но лично аз никога не съм могла да проявя разбиране за подобно нещо. Да търгуваш със себе си в цялост - трябва много да не се харесваш

Пешо

  • Гост
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #866 -: Април 21, 2019, 19:05:14 »
Може ли малко по-конкретно за Цветелинчето ? Кога е влязла в БСП (източник!), кои са родителите ѝ ?

Неактивен die Hexe

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 244
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #867 -: Април 21, 2019, 19:39:25 »
Познавам едно момиче, завършило СМГ, после американския. Замина да следва в Щатите. Още в края на обучението й в американския в нея не беше останало нищо българско. Също в приятелския й кръг. Сега е щастлива американка, и тя с някви финанси се занимава..
Цветелинка ми се струва абсолютно същата. С един силно подозрителен елемент - защо се преструва на българка и каква риба се опитва да лови в мътна вода.
Няма да си кривя душата, поставянето й на 3то място беше лека подигравка. Дано хората масово действат с преференциите и това е.

Калки, радвам се да те видя!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #868 -: Април 21, 2019, 20:00:19 »
Quote (selected)
Познавам едно момиче, завършило СМГ, после американския. Замина да следва в Щатите. Още в края на обучението й в американския в нея не беше останало нищо българско. Също в приятелския й кръг. Сега е щастлива американка, и тя с някви финанси се занимава..

Най-добрият ми приятел (няколко години по-малък от мен, с английска гимназия, морско момче) е завършил за бакалавър във Великобритания и няколко години по-късно магистратура в Американския - така си и остана в България - на него явно не му действа нищо. Още не мога да си обясня - той твърди, че кочината си е негова кочина, въпреки че от доста време насам се абстрахира от нея. Има различни хора, Хекси, а ти него със сигурност ще го харесаш, не само на външен вид :nuts:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #869 -: Април 21, 2019, 20:06:17 »
Quote (selected)
Доста небрежности е имало в преподаването.
А и в ученето, но съм петимен да видя как го обясняваш на китайците това.
По точно тяхната реакция.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Пешо

  • Гост
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #870 -: Април 21, 2019, 20:08:10 »
И аз се радвам да те видя, Hexe !
Споделям мнението ти за Цветелина. Още по-лошо е, че не е само тя - на три от шестте първи избираеми позиции са силно неизвестни люде.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #871 -: Април 21, 2019, 20:10:46 »
Quote (selected)
Още по-лошо е, че не е само тя - на три от шестте първи избираеми позиции са силно неизвестни люде.
И сътрудници на ДС!
Репликите ли си забравяме?
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #872 -: Април 21, 2019, 20:11:37 »
Quote (selected)
са силно неизвестни люде.
Пък за Мойсей тва било даже търсен ефект. И не само за трима люде.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Пешо

  • Гост
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #873 -: Април 21, 2019, 20:17:58 »
Quote (selected)
са силно неизвестни люде.
Пък за Мойсей тва било даже търсен ефект. И не само за трима люде.
За Моше не ми пука, обаче хич не ми харесва че тези, за които бих гласувал, ако можех, ми предлагат чувал с няколко котки вътре.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #874 -: Април 21, 2019, 20:20:53 »
Quote (selected)
За Моше не ми пука, обаче хич не ми харесва че тези, за които бих гласувал, ако можех, ми предлагат чувал с няколко котки вътре.

Ми гласувай си за твоята котка, щото аз смятам да направя точно така...дори си позволявам да мисля, че не е чак такъв проблем да си я пробутам. Естествено, със съдействие от други такива като мен :D

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #875 -: Април 21, 2019, 20:21:54 »
Неизвестни за такива като мен, дано на партийните активисти говорят нещо, че поне те да не се разколебаят.
Поне Цветелинка стана "известна" тук.
Да си носи името със здраве.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #876 -: Април 21, 2019, 20:27:54 »
Неизвестни за такива като мен, дано на партийните активисти говорят нещо, че поне те да не се разколебаят.
Поне Цветелинка стана "известна" тук.
Да си носи името със здраве.

Цветелина ще си остане известна само тук. През следващите месеци със сигурност ще четеш за нея, че е от юпитата на царо (немалка част от известните от тях , обаче, са много свестни хора като цяло и нямат нищо общо с вестникарската вендета срещу тях. Знам, знам, че това няма как да се промени и калта ще си остане), най-малкото...Възможно е и да се нагледаш как дърти пенсии и/или разни чиновници я фъргат до тяхното си ниво. За да съм все пак обективна - за мен тя е неизвестна величина и поради тази причина възнамерявам да я изместя чрез преференция. Ако успее да се докаже така, както Момчил го направи...ами..... Но, никога няма да падна толкова ниско да лея злоба срещу младежи, които биха могли да ми бъдат деца
« Последна редакция: Април 21, 2019, 20:30:28 от Асол »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #877 -: Април 21, 2019, 20:32:34 »
Не бяха така наредени, но и така има достатъчно инфо из нета за тях. Не, че нещо ги защитавам, но в същото време си мисля - е убуу де, до сега като бяха познати кво стана? Нищо, нищо и 2/3-и.
По нататък - за ЕП се търсят осведомени и можещи да работят в бюрократичен режим хора.Такива ли изглеждат тези?
Това е въпросът. Колко са "заслужили"? Ами може и никак и с това съм съгласен стига СЕГА да послужат!
А могат да послужат само по един начин - да привлекат вот. Не от средите на БСП, там е ясно! Как може да стане това, освен с нови лица? Старите - знаем какво са правили и какво могат.
ЕП - вълци го яли, нищо не можем да направим там, но ако успеят да съберат даже и едно процентче повече вот - ето това ще е свършена работа, защото мутрата ще бъде качен на пързалката дори и формално. В тази евентуално свършена работа, те, горките кандидати може и хабер да нямат, че са я свършили, само за Йончева и Иво Христов съжалявам, щото тук може да са полезни, там - не! Нищо чудно и да се откажат, ако БСП е напред във вота.
Тъй си мисля де, може и да няма изобщо такава нагласа, може и да няма такива сметки и всичко да е далеч по просто и безхаберно.
Ми мръсна игра е това, политика е, допускам всякакви номера и ишерети. Без такива бори ли се мутренска пасмина?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #878 -: Април 21, 2019, 20:36:34 »
Оф топик!
Порошенко си признал поражението

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #879 -: Април 21, 2019, 20:36:54 »
Що се отнася до скромната ми особа, бих оставил листата така, но се колебая за две преференции - Деница Златева и Велизар Енчев.
Деница е малко беззъба, но си разбира от работата, за ЕП ще си е ОК. Велизар не е за там, но бих се радвал да има навсякъде повече шила като него. Ще си призная, че съм се радвал на Фараж, като ги подлудяваше бюрократчетата там и правеше на маймуна ишиасния.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #880 -: Април 21, 2019, 20:37:52 »
Quote (selected)
Порошенко си признал поражението
От къде, от 404 ли или от самолета, при напускане на въздушното им пространство?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #881 -: Април 21, 2019, 20:38:42 »
Момчил Неков е твоя човек, Джузепе! Железар е ...аз го следих много внимателно години наред -левичар като по учебник и с необходимата и достатъчна доза българин

На изборите! Казах ти веднъж, че ТАСС ми сниса всичко с приоритет :D

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #882 -: Април 21, 2019, 20:38:49 »
Момчил беше черен лебед.
Случайна "грешка " в системата, поставен на неизбираемо място за да дръпне младите като морков на тояга.
Е мюрето излезе най-читавият ни евродепутат.
Гълъбчето кацна на рамото му и той го опази.
Другото "дете" това му е трета четвъртата политическа ориентация.
да не забравяме,че е тръгнала от БСП и последно пак тук и каца почти на  върха на пирамидата.
Малка разлика или фундаментална разлика. :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #883 -: Април 21, 2019, 20:43:18 »
Quote (selected)
Другото "дете" това му е трета четвъртата политическа ориентация.

Това откъде го научи за да си сигурен, че е вярно?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #884 -: Април 21, 2019, 20:48:09 »
Quote (selected)
Железар е
Айде прочух се и аз в бизнеса с метали!
Преди време стара позната ме запознава със съпруга си. Беше по времето на ранните мутри. И ме осведомява, че работи в област свързана с металите. Човекът се позасмя - старши научен сътрудник в института по металознание.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #885 -: Април 21, 2019, 20:52:23 »
Quote (selected)
Другото "дете" това му е трета четвъртата политическа ориентация.

Това откъде го научи за да си сигурен, че е вярно?
За БСП по рождение и ти писа, за младите юпита с ментори старите юпита има много инфо, за кастинга при Слави също четох, сега пак в "горна мъртва точка". :cool-1084:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #886 -: Април 21, 2019, 21:01:01 »
А дамата от листата на Корнелка ли е, или натрапник като станишката?
Май това е въпросот...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #887 -: Април 21, 2019, 21:01:06 »
Quote (selected)
Другото "дете" това му е трета четвъртата политическа ориентация.

Това откъде го научи за да си сигурен, че е вярно?
За БСП по рождение и ти писа, за младите юпита с ментори старите юпита има много инфо, за кастинга при Слави също четох, сега пак в "горна мъртва точка". :cool-1084:

Това, което аз съм написала е само проверена информация. Нямам навика да чета и/или гледам жълтини

Ще дам само един дребен пример. Преди години във форума на СЕГА, когато се разбра, че на мама Цеца детето учи в СМГ, аз бях една от малкото, които не се увлякоха в догадки и простотии (това може да се провери много лесно). Спазването на лична хигиена е първа стъпка към успех на обществената
« Последна редакция: Април 21, 2019, 21:03:56 от Асол »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #888 -: Април 21, 2019, 21:03:38 »
Значи и аз се се позовавам на "поверени" източници и нямаш претенция? :yes-1289:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #889 -: Април 21, 2019, 21:06:07 »
Значи и аз се се позовавам на "поверени" източници и нямаш претенция? :yes-1289:

Това са глупости

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #890 -: Април 21, 2019, 21:08:01 »
Quote (selected)
Железар е ...аз го следих много внимателно години наред -левичар като по учебник и с необходимата и достатъчна доза българин
Така е, но първата партийна работа на Момчил Неков не е била на изглеждащо сигурно избираемо място за евродепутат.  :image008:
И биографията му не предизвиква замисляне и подозрения. Членство в БСП на 23 години, зам. председател на квартална организация, член на районен комитет, две книги на интересни теми от партийната история, апропо в района където е действал имаше избран червен местен кмет, един от много малкото в София... С тази биография - до пълнеж на видимо неизбираемо място (поне до изтегляне номера на бюлетината).
Аналогията със сегашни кандидатури не изглежда много добра.  :image008:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #891 -: Април 21, 2019, 21:11:00 »
Quote (selected)
Железар е ...аз го следих много внимателно години наред -левичар като по учебник и с необходимата и достатъчна доза българин
Така е, но първата партийна работа на Момчил Неков не е била на изглеждащо сигурно избираемо място за евродепутат.  :image008:
И биографията му не предизвиква замисляне и подозрения. Членство в БСП на 23 години, зам. председател на квартална организация, член на районен комитет, две книги на интересни теми от партийната история, апропо в района където е действал имаше избран червен местен кмет, един от много малкото в София... С тази биография - до пълнеж на видимо неизбираемо място (поне до изтегляне номера на бюлетината).
Аналогията със сегашни кандидатури не изглежда много добра.  :image008:

Какъв ти е проблемът? Това е моят човек..казах вече, че му водя 50 гласа. Какво всъщност сбърках, освен че знам доста за ЕС и какви топки трябва да имаш за да можеш да не бъдеш в мимансо там?

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #892 -: Април 21, 2019, 21:17:46 »
Quote (selected)
какви топки трябва да имаш за да можеш да не бъдеш в мимансо там?
Какви?
Че тук леко ме заинтригува...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #893 -: Април 21, 2019, 21:20:00 »
Асол това дете е читаво, ако отида да гласувам ще е за него. :shy_whistler-1043:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #894 -: Април 21, 2019, 21:29:13 »
Асол това дете е читаво, ако отида да гласувам ще е за него. :shy_whistler-1043:

Мотивът ти, когато и ако решиш да гласуваш би трябвало да бъде "за", а не на контра или гъбарство. Най-малкото това означава, че имаш представа точно какво искаш

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #895 -: Април 21, 2019, 21:31:29 »
Ще трябва да гласуваме с отвращение?
Още не съм решил да гласувам с отвращение или да живея с отвращение.
Единствените които ме подкрепят да гласувам са от ГЕРБ, те полагат големи усилия в тази насока. :cool-1084:

Има още време стискай палци на гербавите. :bigok:
Не гласувам напук, но за тях може да направя изключение.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #896 -: Април 21, 2019, 21:34:02 »
 :cool-1084:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #897 -: Април 21, 2019, 21:48:36 »
До Minderbinder, Нехе и проч.
Мене тайзи дискусия ми се види преднамерена и изкуствена.
Напомни ми за големия Христо Ботюв и неговия "Смешен плач".
А той става все по актуален. Например с "Патриот". Обяснимо. Такива са времената. Само дето вместо турско робство имаме европейско владичество.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #898 -: Април 21, 2019, 21:51:02 »
А защо е изкуствена. Ами например "Правото на вожда". Или необходимостта от екип.
Да формираш от пет-шест души екип, който да е компетентен по толкова въпроси, хич не е лесно.
Чуждото тяло там е Съсела!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #899 -: Април 21, 2019, 22:06:40 »
А защо е изкуствена. Ами например "Правото на вожда". Или необходимостта от екип.
Да формираш от пет-шест души екип, който да е компетентен по толкова въпроси, хич не е лесно.
Чуждото тяло там е Съсела!

Екип се прави много трудно и пет, шест души са абсолютния минимум за работа, въпреки и че толкова е трудно да "стиковаш" на практика. Но, си прав, де - щото те притиска и времето и липсата на избор - обикновено точно с такава бройка работиш. Един да измъкнеш от там - всичко се разпада. Невежеството, с което се разбива толкова трудно постигнатото равновесие, обаче, е абсолютно характерно за мутренската държава. Такъв лукс дори и Костов не си е позволявал на времето. Но, пък какво можеш да очакваш от магазинерки и ритащи топка селяндури?