Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 16:15:39

Автор Тема: БСП :Гергов и Нинова  (Прочетена 136207 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #780 -: Април 18, 2019, 09:58:33 »
И аз го гледах някъде. И аз не обърнах внимание точно къде беше.

Но ми направи впечатление, че е доста партийно подкован.

Бравос! Така и трябва ...  :aplause:
« Последна редакция: Април 18, 2019, 10:31:15 от Джиджи »

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #781 -: Април 20, 2019, 07:55:15 »
https://www.24chasa.bg/mnenia/article/7411941
Сергей Станишев
Време е левите да спасят Европа.Отново

Пешо

  • Гост
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #782 -: Април 20, 2019, 10:04:57 »
Quote (selected)
„Аз искам връщане към автентична лява политика и консервативната лява политика, изтъкна тя. "Това е консервативно ляво срещу глобалистко ляво. Втората ни разлика със Станишев, е борбата срещу статуквото. Искаме да променим статуквото първо вътре в БСП, после в държавата. Третото, по което се различаваме е задкулисието – никакви договорки с ГЕРБ, никакви догооврки с ДПС, с олгираси. А Сергей има тежести в това отношение", припомни Нинова.

Из интервю на Нинова - тук

Ех, тази 'автентична' лява политика  :m1728:

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #783 -: Април 20, 2019, 13:54:25 »
Време е левите да спасят Европа.Отново
Време е левите (партии) да се върнат към същността си, т.е.
да станат социално леви, а не сексуално леви. Отново.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #784 -: Април 20, 2019, 13:56:57 »
Само да спомена, че днес в Южния парк БСП представя кандидат евродепутатите си на градинско тържество. И Станишев е там, на трибуната, заедно с останалите претенденти, а публиката седи на столчета и ги изслушва :D

Само да отбележа - водещи и единствени теми са социалната и корупцията!!!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #785 -: Април 20, 2019, 13:58:59 »
Корнелия Нинова ли е конферансието?  :image008:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #786 -: Април 20, 2019, 14:00:09 »
Не. Млади и добре изглеждащи момче и момиче :nuts:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #787 -: Април 20, 2019, 14:01:47 »
Значи можело... :image008:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #788 -: Април 20, 2019, 14:03:58 »
Разбира се, че може. Остава да видим резултатите. За мен най-задоволителният на първи етап би бил енергичното измитане на шебеците

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #789 -: Април 20, 2019, 14:13:16 »
Въпреки голямата ми доверчивост, попрочетох и другаде какво е било. Все пак др. Нинова е задала тона, с вдъхновяваща реч в началото, при представянето на листата "на НС". Направила е и революционно изявление за промяна на модела на управление на ЕС.  :image008:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #790 -: Април 20, 2019, 14:18:54 »
Quote (selected)
Все пак др. Нинова е задала тона, с вдъхновяваща реч в началото, при представянето на листата "на НС". Направила е и революционно изявление за промяна на модела на управление на ЕС.  :image008:

Предполагам, че на базата на позицията която заема в БСП е напълно нормално, та даже и задължително началната реч да бъде произнесена от нея. Поне така се прави навсякъде на подобни събития в евроценностните държави, към които сме присъединени. Що се отнася до модела за управление на ЕС и неговата промяна, боя се, че Нинова изобщо не е открила топлата вода. Притеснителното е, че гнилостните процеси там са доста напреднали и лечението ще трябва да бъде като за  борба с лепра :smokin:

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #791 -: Април 20, 2019, 14:22:03 »
Що не си го пишете Г(ейропски)С

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #792 -: Април 20, 2019, 14:27:17 »
Що не си го пишете Г(ейропски)С

Защото излиза извън рамките на добрия тон :m1731:
the lamers club honourable member …

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #793 -: Април 20, 2019, 15:21:40 »
Погледнах откриването с картина и звук. Умрях от срам. Когато засвири "Интернационала", само г-н Станишев запя текста. По някое време се опитаха да се включат и Димитър Данчев и Деница Златева (бяха непосредствено до г-н Станишев). Др. Нинова, останалата част от листата и публиката бяха с плътно стиснати устни.
Доста небрежно е било преподавано... :image008:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #794 -: Април 20, 2019, 15:25:21 »
Погледнах откриването с картина и звук. Умрях от срам. Когато засвири "Интернационала", само г-н Станишев запя текста. По някое време се опитаха да се включат и Димитър Данчев и Деница Златева (бяха непосредствено до г-н Станишев). Др. Нинова, останалата част от листата и публиката бяха с плътно стиснати устни.
Доста небрежно е било преподавано... :image008:

Тряя да ти кажа, че аз например не обичам да ми пеят хора без гласови данни. Ефектът не е добър  :smokin:

Между другото Весела Лечева може да пее

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #795 -: Април 20, 2019, 15:32:30 »
Ами тогава явно останалите карат на онзи принцип
"Остава и да му пея на този простак..."  :image008:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #796 -: Април 20, 2019, 15:36:31 »
Ами тогава явно останалите карат на онзи принцип
"Остава и да му пея на този простак..."  :image008:
  Ама аз не знаех, че е трябвало да свирят и пеят на уше - тва малко кръчмарски ми иде. Освен това, те също не са рисували и бродирали на събитието. Това кво е? Не уважили ръчния творчески труд?

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #797 -: Април 20, 2019, 16:29:28 »
Аз само за пеенето писах. За свирене не съм драснал и думичка.  :image008:

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #798 -: Април 20, 2019, 16:42:24 »
"Ако има мъже на предните маси - да пеят "Цъфнал ГЕРБ, ГЕРБ, ГЕРБ ..."
(за свирене не съм казала нищо)"

Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Пешо

  • Гост
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #799 -: Април 20, 2019, 17:27:22 »
А междувременно нашият любим министър председател рони бисер след бисер

След пълзящата демокрация Борисов мина към военен преврат

Пешо

  • Гост
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #800 -: Април 20, 2019, 17:42:26 »
Още една много смислена статия на Петьо Цеков в днешния брой на "СЕГА"

Quote (selected)
Лютата битка за преференциите ще отвори нови рани в БСП

Много ми хареса, ще я цитирам цялата, да прощавате.

Quote (selected)

След като проспаха развитието на кризата в БСП, очевидно всички гравитиращи около "Позитано" електрони - близки и далечни - са решили да наваксат пропуснатото. В публичното пространство се появиха един куп езикови платна, които чертаят със замах красни картинки - всичките инспирирани от неуспешния опит на Корнелия Нинова да консолидира властта си през евролистите. Или с други думи - от онзи страшен пленум, който бламира Корнелия.

Да започнем от оптимистичната картинка

Тя е масова, дело е на хора от различните витопозитански лагери. В нея накратко, но с плам се прокарва онази изначална теза, според която Партията е права дори когато греши. Картината е следната: Под влиянието на божествената промисъл или пък без да иска - това няма значение, Националният съвет на БСП нареди прекрасна листа. Станишев е вътре и така "Позитано" избегна развитието на дисонанса с европейските социалисти. Иво Христов е вътре и така е приобщен центърът около президента Румен Радев, който явно се е отказал да прави БСП-2. От трета страна, Корнелия Нинова все пак се разграничи категорично от Станишев, ПЕС и Истанбулската конвенция, което отваря пътя на червената периферия към урните. Всички са представени, всички са щастливи. "Истинско пиршество от политически нюанси в едно семейство", както каза някой.

Тази теория звучи добре, но в нея е пропусната целта на цялото упражнение - а тя е успешна предизборна кампания и спечелване на изборите. Не е важно колко лагера има в една партия, важно е всички те да работят заедно, в синхрон, в предизборния месец. В момента ситуацията в БСП не е такава. Нинова вече се отрече от тази листа, рече: "Пожелавам ви успех!", и прехвърли отговорността на пленума. Така тя предварително се отказа от възможността да припознае евентуалната победа. Тъй като не се олицетворява с листата, Нинова и оперативното ръководство са тези, които по-скоро няма да работят пълноценно по време на кампанията. Нещо повече -

Нинова заложи на загуба на собствената листа

Ако листата победи, побеждава пленумът, Нинова е сгрешила. Ако листата се провали, пленумът е сгрешил, а Нинова не подава оставка.

Важна особеност е как самата БСП тълкува пренареждането на листата. За нас отвън ситуацията се свежда до ясния извод - пленумът бламира Нинова. За социалистите обаче картината е по-пъстра, с повече нюанси. Едни от тях твърдят, че "платеното задкулисие пренареди листата". Кое е това платено задкулисие, питаме ние. "Старите вълци в БСП", казват въпросните социалисти. За тях Нинова е самоотвержен носител на промяната, борец срещу всички онези "социалисти", които търкат канапетата на "Позитано" и регионалните офиси от поне 30 години насам.

Опонентите им контрират, че няма по-голямо задкулисие от това да наредиш сам листа, без да се съобразяваш с гласовете на партийните структури - това е камък в градината на Нинова.

Когато се вгледат в детайлите, т.е. в самата листа,

социалистите директно изпадат в потрес

Защо? Листата така бе наредена, че сред първите четирима трима не са социалисти, а един е депутат отскоро. Всички се питат: "Каква е тази Цветелина Пенкова, която е трета в листата? Откъде се появи?" Тя е ново лондонско юпи, поколение Y - милениалите, погрешно наричани "милиниуми" по името на Милениум клуб, чийто зам.-председател е т.нар. мозъчен тръст на младите българи в чужбина. Какво правят те в БСП, е хубав въпрос - хората си търсеха политическо представителство в България и нямаха нищо общо с конкретна партия. Преди една година същото момиче се яви на кастинг за политици при Слави Трифонов. После милениалите се повъртяха около ГЕРБ, но накрая намериха пристан в листата на НДСВ под името "Път на младите". Тези хора говорят така: "Ние сме едно от първите поколения, които имат много ясно обособено съзнание на европейци. Ние се представяме като такива. Аз съм на първо място гражданин на ЕС и на второ място съм българка". Деца на света. Интернационалисти.

А кой, по дяволите, е Петър Витанов - второ място в листата на пленума? Депутат от 2 г., работеше преди това като служител на парламента. Някои казват, че е откритие на Мишо Миков, други - че е от младите момчета и момичета, с които Нинова се обгради. Все тая. Важното е, че е втори в листата и

никой не знае как се случи това

Всъщност, като оставим настрана текущата дислокация на паравоенните структури по фронта на "Позитано", трябва да отбележим, че в червената драма наистина има една голяма положителна новина и тя се казва "преференциален вот". За късмет на социалистите ДПС и ГЕРБ не успяха да убият през февруари тази демократична практика и тя остана непроменена - който спечели поне 5% преференции, може да излезе по-напред в листата. Силните страсти на "Позитано", антипатията към партийния другар от другия лагер като нищо ще накарат социалистите масово да отбелязват предпочитанието си към конкретна личност. Това не само задължително ще размести листата. При добра агитация този факт би активизирал периферията, която тотално пропусна предните избори.

А на предишните избори бяха достатъчни 21201 преференции за кандидат, за да бъде пренаредена листата. Станишев спечели 28 039, но бе изпреварен от Момчил Неков, който взе 34 124 предпочитания.

Абсолютно сигурно е, че сега, въпреки че феноменът "15-15" вече не може да се повтори, социалистите ще бележат нов рекорд в предпочитанията. Дали това ще е достатъчно да обърне изборните прогнози - ще видим. Важното е, че приетата в неделя листа на БСП не е окончателна. Лошото е, че социалистите ще се състезават не с ГЕРБ, а със себе си. И тази предстояща битка ще остави нови открити рани в БСП.


Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #801 -: Април 20, 2019, 17:50:36 »
Силните страсти на "Позитано", антипатията към партийния другар от другия лагер като нищо ще накарат социалистите масово да отбелязват предпочитанието си към конкретна личност. Това не само задължително ще размести листата. При добра агитация този факт би активизирал периферията, която тотално пропусна предните избори.
Това за лошо ли трябва да мине ?
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #802 -: Април 20, 2019, 18:53:49 »
Щом не е проплакал -
"Не пипайте десятъка", Цекоф - не му се брои.
 
Мен обаче почва ме безокоят последните развития.
При 7 депутати за БСП, Съсела че требе "се мести" поне 3 места назад.
Което изисква сериозна организация и ювелирна "работа".
Некой има ли линк към щаба?

Пешо

  • Гост
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #803 -: Април 20, 2019, 22:07:40 »
На мен ми беше по-интересен този текст

Quote (selected)
социалистите директно изпадат в потрес

Защо? Листата така бе наредена, че сред първите четирима трима не са социалисти, а един е депутат отскоро. Всички се питат: "Каква е тази Цветелина Пенкова, която е трета в листата? Откъде се появи?" Тя е ново лондонско юпи, поколение Y - милениалите, погрешно наричани "милиниуми" по името на Милениум клуб, чийто зам.-председател е т.нар. мозъчен тръст на младите българи в чужбина. Какво правят те в БСП, е хубав въпрос - хората си търсеха политическо представителство в България и нямаха нищо общо с конкретна партия. Преди една година същото момиче се яви на кастинг за политици при Слави Трифонов. После милениалите се повъртяха около ГЕРБ, но накрая намериха пристан в листата на НДСВ под името "Път на младите". Тези хора говорят така: "Ние сме едно от първите поколения, които имат много ясно обособено съзнание на европейци. Ние се представяме като такива. Аз съм на първо място гражданин на ЕС и на второ място съм българка". Деца на света. Интернационалисти.

А кой, по дяволите, е Петър Витанов - второ място в листата на пленума? Депутат от 2 г., работеше преди това като служител на парламента. Някои казват, че е откритие на Мишо Миков, други - че е от младите момчета и момичета, с които Нинова се обгради. Все тая. Важното е, че е втори в листата и

никой не знае как се случи това
Всички се фокусират върху Станишев, а калинките минават някак незабелязано. Що ли ?

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #804 -: Април 20, 2019, 22:15:06 »
Самият Станишев е калинка, само че одъртяла
Един от бившите "млади и успели" българи.
Без ден трудов стаж, винаги активни около софрите.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #805 -: Април 21, 2019, 09:09:17 »
Quote (selected)
Нинова: Ако спечелим евровота, ще поискаме предсрочни избори
https://www.segabg.com/forum-topic/ninova-ako-spechelim-evrovota-shte-poiskame-predsrochni-izbori

Нови парламентарни избори поискани от БСП ще са катастрофа за Нинова.
Евроизборите ще минат и заминат, нищо важно за България.
Без други приятелски партии няма шанс да се победи превзетата държавна структура.
БСП сама няма да успее да състави правителство и Президентът ще връчи мандата на втория.
Баце ще се съюзи с всичко налично в парламента и пак ще оглави това което имаме като държава.

ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #806 -: Април 21, 2019, 10:42:48 »
А какво трябва да се прави според теб ?
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #807 -: Април 21, 2019, 10:45:40 »
А какво трябва да се прави според теб ?
Да се плюе по всичко живо и да се вайкаме по форумите, че няма алтернатива.
Между другото, Петьо Цеков не си е направил труда да свърши малко журналистическа работа и съответно се е издънил с партийната принадлежност на Цветелина, която се оказва един от най-младите членове на БСП и то от 2007 година :D

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #808 -: Април 21, 2019, 11:14:01 »
А какво трябва да се прави според теб ?
Да се плюе по всичко живо и да се вайкаме по форумите, че няма алтернатива.
Аз гербавите ги засичам светкавично по 4-те ключови фрази  :nuts: :
1. "ще се върнат комунистите"
2. "помните ли Тройната коалиция"
3. "ГЕРБ са безалтернативни"
4. "вървим по правилен път"

Но Буратино не е гербав, а само леко объркан - като всеки човек на изкуството  :bigok:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #809 -: Април 21, 2019, 11:32:31 »
А какво трябва да се прави според теб ?
Да се плюе по всичко живо и да се вайкаме по форумите, че няма алтернатива.
Аз гербавите ги засичам светкавично по 4-те ключови фрази  :nuts: :
1. "ще се върнат комунистите"
2. "помните ли Тройната коалиция"
3. "ГЕРБ са безалтернативни"
4. "вървим по правилен път"

Но Буратино не е гербав, а само леко объркан - като всеки човек на изкуството  :bigok:
Прав си Нор до скоро ДПС бяха мерилото ми за низост, но ОПГ-то навакса ударно като включи и глупостта на турбо.
Харесва ми или не БСП са слаби.
Казано по друг начин слабостта на герб не увеличава силата на БСП.
Даже след поредните гейтове не добавиха симпатизанти.
На някой хора им просветна и просто се оттеглиха от ОПГ-то без да припознаят друга алтернатива.
Прави са, но нещо им липсва да убедят и други граждани или цели творчески колективи да ги припознаят.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #810 -: Април 21, 2019, 11:34:58 »
Quote (selected)
Прави са, но нещо им липсва да убедят и други граждани или цели творчески колективи да ги припознаят.
Така е. На мен не ми действа, но доста народ живее в телевизора :nuts:

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #811 -: Април 21, 2019, 11:40:44 »
Quote (selected)
Прави са, но нещо им липсва да убедят и други граждани или цели творчески колективи да ги припознаят.
Така е. На мен не ми действа, но доста народ живее в телевизора :nuts:
Аз отдавна говоря ,че трябва бачкане, а не TV или форумни заклинания.
От врата на врата, обаче "Нема Ора бе братче".
Няма хора нито пред вратите нито зад.
Няма хора да разнасят флаери  да се срещат с населението вместо с партийните ядки в малки тъмни залички.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #812 -: Април 21, 2019, 12:10:28 »
Аз гербавите ги засичам светкавично по 4-те ключови фрази

Това може да са фрази на откритите гербери. Скритите почитатели на сужука имат други лафове :

1. Не съм от герп и не съм гласувал за тях, но....
2. Не искам да ставам адвокат на Борисов, но...
3. Не съм фен на Борисов, но...

И трите фрази обикновено завършват с "те поне правят нещо"

Тези са като масонските нишани. Веднага се намирисват.

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #813 -: Април 21, 2019, 13:30:08 »
Самият Станишев е калинка, само че одъртяла
Един от бившите "млади и успели" българи.
Без ден трудов стаж, винаги активни около софрите.
Пускал съм хиляди отпратки към различни представители на полит-гюбрето...

Навсякъде по света е същото, но само у нас се заостря кой колко бил...

Примерно! Нансито, дето каза почти в прав текст, че Хилърито било най-най-най-най-великото явление в американската история.
Та Нансито, която пък сега води сатанинските пълчища срещу Тръмп, също си я бива - венчана за властта по наследство:

Quote (selected)
A member of the Democratic Party, Pelosi is in her 17th term as a congresswoman

When Nancy was born, her father was a Democratic Congressman from Maryland and he became Mayor of Baltimore seven years later.[8][10][11] Pelosi's mother was also active in politics, organizing Democratic women and teaching her daughter the value of social networking.[2] Pelosi's brother, Thomas D'Alesandro III, also a Democrat, was Mayor of Baltimore from 1967 to 1971.[12]

https://en.wikipedia.org/wiki/Nancy_Pelosi

---
Че наш Сергейча за нищо не става - ясно е - както си казал и съобразно Моя Прочут Закон: "По трудовите им книжки ще ги познаете!" (още от Медияпул!)
« Последна редакция: Април 21, 2019, 13:33:40 от Ганий »

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #814 -: Април 21, 2019, 13:37:09 »
Quote (selected)
Цветелина, която се оказва един от най-младите членове на БСП и то от 2007 година :D
Ще попитам Асол какво се променя в картинката ако заменим аристократа Сергей с аристократката Цветелина?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #815 -: Април 21, 2019, 14:01:56 »
Quote (selected)
Цветелина, която се оказва един от най-младите членове на БСП и то от 2007 година :D
Ще попитам Асол какво се променя в картинката ако заменим аристократа Сергей с аристократката Цветелина?

Е как какво променя? Ако ще разбиваш листата на опонента е редно да се подготвяш по-добре....щото иначе текстът ти губи и замисъл и смисъл :D

А, аз няма да гласувам за момето, щото си имам предпочитания, макар че ако беше чак такава аристократка можеше доста по-рано да я изстрелят нагоре

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #816 -: Април 21, 2019, 14:07:31 »
Колко по-рано, на 25 години или да гонят рекорда с доведеният син на Волен Сидеров?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #817 -: Април 21, 2019, 14:09:09 »
Колко по-рано, на 25 години или да гонят рекорда с доведеният син на Волен Сидеров?

Ами ако съдя по възрастта й още от навършване на  пълнолетие е станала член на партията им. Виж, ся не можеш да плюеш така агресивно...няма за какво..бекграунда й не може да се натрупа само с връзки...наясно съм какво говоря :smokin:

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #818 -: Април 21, 2019, 14:12:50 »
Не плюя, търся смисъл, някаква логика и все стигам до родовоОБЩИНСКИТЕ порядки.
Пременил се Илия погледнал се пак в тия.
 :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #819 -: Април 21, 2019, 14:13:56 »
Не плюя, търся смисъл, някаква логика и все стигам до родовоОБЩИНСКИТЕ порядки.
Пременил се Илия погледнал се пак в тия.
 :bigok:

Ами не стигаш...колкото и да ти се иска. Не, че Пирински не се опитва да пробутва Ана...ама му се опъват :smokin:

Друг е въпросът, че БСП е партия и е повече от логично поколението да влиза вътре след родителите си. Все пак е въпрос на възпитание и семейна среда, най-малкото - нещо напълно нормално за партия, каквато и да било. Ама като гледам у нас така сме навикнали на суджуклийски образувания, че бая народ е забравил основни положения
« Последна редакция: Април 21, 2019, 14:16:24 от Асол »

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #820 -: Април 21, 2019, 14:34:17 »
Точно за нея мислиш ли че е удачно?
Потомсттвен привърженик на БСП, член, симпатизант на царските НПО-та, кандидат за политик при Славчо.
Отделно има стена с дипломи + стаж като "инвестиционен банкер" ( с извинение пред дамите ).
То на тия години има повече ценз от академик или квалификациите са калинчести.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #821 -: Април 21, 2019, 14:41:45 »
Мисля, че злобата ти идва малко в повече, а пък това за царското НПО е връх (поне виж с какво се е занимавало въпросното нпо). За дипломите не мога да ти помогна - вярно е, че покрай шебеците станаха нещо много срамно, но пък тези дето имаме и тях и стаж със сигурност не можем да навредим на държавата. Или можем? Май ще да е така, като гледам какво цъфти навсякъде и колко безрезервно се възприемат купищата боклуци. Едно такова мило и уютничко ни става...щото началникът е по-прост от нас, а в най-добрия случай точно колкото нас. Ганювска работа...

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #822 -: Април 21, 2019, 14:46:51 »
 (поне виж с какво се е занимавало въпросното нпо)
 Имаше нещо в представянето при Слави.
Първо европейка, после българка.....
Тя направо може да смени Сергей на чело на ПЕС. :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #823 -: Април 21, 2019, 14:54:51 »
Quote (selected)
Ами ако съдя по възрастта й още от навършване на  пълнолетие е станала член на партията им. Виж, ся не можеш да плюеш така агресивно...няма за какво..бекграунда й не може да се натрупа само с връзки...наясно съм какво говоря

Фалшивите напомпани биографии играят лоша шега не само на "враговете", а и на нашите. Ненаучен урок.
Едно момиче на 30 едва ли има нужда от такова помпане. Не знам дали е калинка или не, но фалшификациите водят до размисли и неблагоприятни последици. Дали е намерила документи за ранно партийно членство в организацията оглавявана от тати не е най-същественото. Други неща са по-притеснителни. Висше образование в школата на Сорос, а там не се отива ей така. След това членство в "НДСВ" кадровата банка, при това не на задните редици. Кастинг за партията на Слави Триифонов, вероятно не с червена книжка описана в автобиографията...
Ако не се леят дитирамби "какви кадри имаме", може и да няма вглеждане в такива дреболии, но една нова Меглена Кунева може да дойде в повече на доста от партийците с чугунена закалка.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #824 -: Април 21, 2019, 14:58:19 »
И не знае текста на "Интернационала"  :image008:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #825 -: Април 21, 2019, 15:02:52 »
И не знае текста на "Интернационала"  :image008:
И аз не го знам. Не че съм виден бесепар.
Но пък знам други песнички, но няма да ти пусна, Асол ще ми се кара.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #826 -: Април 21, 2019, 15:05:03 »
Ако не си на челно място в изборна листа на БСП, не е голям проблем. :smokin:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #827 -: Април 21, 2019, 15:07:29 »
Quote (selected)
Висше образование в школата на Сорос, а там не се отива ей така.

Удобно пропускаш, нали? Иначе е вярно, че в Американския не се отива ей така, връзките няма да ти помогнат, обаче. Школата на Сорос е мноо лесна и даже и ти можеш да я изръшнеш без да ти се отрази. Аз знам как се помпат сивита, между другото, и ми е трудно да се объркам още като прочета поредното. Казах вече - злобата е в повечко и може да ви изиграе лоши шегички на финала. Такива завистници съм виждала на живо и знам как разсъждават, щото много им пречи това, че си успял да те приемат и да завършиш на места, където на тях не им достига междуушието. Другото, което им пречи е, че за разлика от тях не парашутираш без грам трудов стаж директно на позициите, които те заемат точно при такива обстоятелства. Геният на завистта е роден в България - убедена съм в това! И да няма после, що си гоним децата навън - тук те нямат бъдеще...в подобна среда само си губят времето и живота. Да, аз съм от тези, които смятат да изгонят детето си от тук. Готвим се от рано... :smokin:

п. п. Аз знам "Интернационала" и преди време можех и да го пея. Сега заради цигарите, не ми се получава. И кво от това? Трябва да мина на кастинг за певица? А пък с това за попълването на кадровата банка на НДСВ през 2016 си признавам, че ме затапи отсекъде

Quote (selected)
(поне виж с какво се е занимавало въпросното нпо)
 Имаше нещо в представянето при Слави.

Не четеш какво пишат другите, нали? Важното е, че ти пишеш...
« Последна редакция: Април 21, 2019, 15:14:11 от Асол »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #828 -: Април 21, 2019, 15:13:51 »
Точно за нея мислиш ли че е удачно?
Потомсттвен привърженик на БСП, член, симпатизант на царските НПО-та, кандидат за политик при Славчо.
Отделно има стена с дипломи + стаж като "инвестиционен банкер" ( с извинение пред дамите ).
То на тия години има повече ценз от академик или квалификациите са калинчести.

Пак с този "ляв уклон"! Затворете си очите, представете си, че БСП не е марксистка партия и всичко ще си дойде на мястото. Младите хора са чувствителни към социалните неправди. Къде може да отиде един такъв младеж? Правилно! В лявата, социал-либералната, БСП.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #829 -: Април 21, 2019, 15:14:51 »
Асол, това милениумче е от същата порода като Серго.
По негово време беше модерно да се учи в Москва, сега на запад.
Общото е деца с родословие откъснати от "мръсотията" в родината, подготвени за висши ръководни кадри.
Цветелинчета, Лилита....
Във всички партии си има "породисти" калинки още незавършили висше и вече стажанти, старши експерти.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #830 -: Април 21, 2019, 15:16:26 »
Quote (selected)
Къде може да отиде един такъв младеж? Правилно! В лявата, социал-либералната, БСП.

Е можеше и при Слави.
Тя няма вина,че Трифонов се огелпи. :aplause:

Просто.
Просто Хорошая песня
https://www.youtube.com/watch?v=WfRWKF7Q0fU&list=RDv_W4ejoRFUw&index=13
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #831 -: Април 21, 2019, 15:17:44 »
Quote (selected)
Къде може да отиде един такъв младеж? Правилно! В лявата, социал-либералната, БСП.
Ако махнеш "либералната" и ме направиш отново млад и аз отивам. :smokin:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #832 -: Април 21, 2019, 15:17:54 »
Асол, това милениумче е от същата порода като Серго.
По негово време беше модерно да се учи в Москва, сега на запад.
Общото е деца с родословие откъснати от "мръсотията" в родината, подготвени за висши ръководни кадри.
Цветелинчета, Лилита....
Във всички партии си има "породисти" калинки още незавършили висше и вече стажанти, старши експерти.

Продължаваш да не четеш какво пишат другите, а отново държиш да си кажеш мнението за нещо, което  дори не го знаеш какво е. Ще ме извиниш, но според теб аз за какво трябва да подготвям детето си? Да носи папките на цецо или да яде от шепичката на Мутрата?

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #833 -: Април 21, 2019, 15:19:08 »
Какво пишат другите?
Освен теб разбира се.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #834 -: Април 21, 2019, 15:19:58 »
Quote (selected)
Иначе е вярно, че в Американския не се отива ей така
Правим се на "неразбрали"? Все пак аудиторията не е от партийно събрание в махалата и средна възраст над 75 години.
Американският колеж е място където не се отива ей така, трябва висок успех и едни 12-13 хиляди лева годишна такса. Не се и завършва ей така, това е коректно. Единствените въпроси са ако приемът не е точно след 7 клас, но не са голям проблем. Соросовата школа е в Будапеща и Орбан я изгони, под всеобщи ръкопляскания на някои партийни активисти. За нея обаче си траем. За това, дали младата надежда не е съкратена от Ситито поради Брекзитските неща също си траем.
Нищо, не е за първи или втори път, тези неща дето враговете и завистниците ги казват сега, да се декламират след време като лозунги и да се натякват с назидателен тон именно от независтниците и другарите.
« Последна редакция: Април 21, 2019, 15:28:24 от Калинчо »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #835 -: Април 21, 2019, 15:24:12 »
Иначе е вярно, че в Американския не се отива ей така

Да, и кво? Може би ти трябва препоръка от Козяк? Това ли се опитваш да ми обясниш? Ако е това...недей, просто - недей, щото директно казвам - че това е нагла лъжа  :smokin:

Колеги, оставям ви да обсъждате на спокойствие дечурлигата на хората и да се самонавивате, че няма начин да не са гърбави..и само се надявайте, че такива като вас няма да обсъждат вашите
« Последна редакция: Април 21, 2019, 15:26:49 от Асол »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #836 -: Април 21, 2019, 15:30:40 »
Не че много му е мястото тук, но има връзка - още една червена точка за Нинова!
Иво Христов /президентския/, се очертава умен като адаша си, остър като него и от същият сой като Корни - вълкодав!
Ако са верни слуховете, че пак тя го е поканила да заеме избираемо място в листата за ЕП - още едно попадение!
Оттатък, газ пикаят партнерчетата и това е предостатъчно като атестация!
https://www.segabg.com/hot/ivo-hristov-premierut-premina-vuv-falcet-kampaniyata-shte-e-ozhestochena?page=1
Не че нещо, но след като се наслушах години наред на къкънижене и джендърски фалцети от пекинези, ротвайлерското ръмжене ми иде като музика за ушите и мехлем за душата.
« Последна редакция: Април 21, 2019, 15:33:08 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #837 -: Април 21, 2019, 15:31:36 »
Ако махнеш "либералната"

Няма как да я махна! Защо да я махна, след като виши ръководители на БСП заявяват по телевизора, че БСП е за "либерална демокрация'. Те може и да не го възприемат като научна политическа идеология, но са убедени, че са леви ( и наистина са) защото искат да поизправят социалното неравенство.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #838 -: Април 21, 2019, 15:34:34 »
Асол за малко да ме просълзиш с това " дечурлига".
През цялото време си мислех, че говорим за кандидат евродепутат 1 от 800-те най-важни хора в Европа. :beer-405:

Джузепе, Иво Христов наистина е находка.
Дано преместването му в Брюксел не предизвика проблеми в президентския кръг.
Напуска ги много читав човек. :way_to_go-1308:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #839 -: Април 21, 2019, 15:37:28 »
Да обобщим дискусията...  :m1708:

Като един да не (не!) гласуваме!  :pissed-891: