Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 14:07:26

Автор Тема: Завзета къща  (Прочетена 64000 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #60 -: Април 20, 2019, 14:24:17 »
да беее, а какво правя в момента? :smokin:
Злонамерени провокации - както винаги.

А Чоки за мен е добре дошъл. Като Чоки (най-ценения от мен съфорумник), не като Синия.

За мен пък всички форумци са ценни - и за форума, и за други техни форумни другарчета. Освен това, мисля, че отдавна всеки се обясни с всеки кой на кого е симпатичен и не е нужно във всяка тема да артикулира чувствата си. Единствените прояви на емоции, които се приемат винаги добре, е да казваш "Обичам те"...само това не писва и на обекта на страстите ти, и на доброжелателната публика :nuts:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #61 -: Април 20, 2019, 14:32:49 »
Quote (selected)
каква според теб е вината на форумната управа (модератори и администратори) за текущото равновесно състояние на форума? Имаш ли идеи, които да искаш да споделиш? Тук или в съответната тема от съответния раздел?
Поред.
"Вина" или нещо подобно, за мен е свързано с целенасочено действие или бездействие за постигане на някаква вредна цел. Категорично нямам предвид нищо такова за модератори и администратори. Точно обратното, приветствам и съм признателен за усилията им за насочване на нещата в противоположната посока.

Идеите, естествено разглеждани като лично мнение и като едно от мненията.
Да се върне модерацията, евентуално чрез някаква демократична форма като гласуване. Мотиви (илюстрация - картинката за равновесието) - Ако сме в първите две състояния, нищо не променя нито стоенето в равновесие нито срутването. Не сме там, в третото сме - където има някаква стабилност, но тя може да се измести и да се търкаляме надолу. Вероятно голямата част от участниците не искат това. Който иска на воля да псува и кълне другите участници и роднините им, на мен няма да ми липсва. Някакви междуличностни различия е имало, има и ще има, и по форуми и извън тях. Когато са в рамките на цивилизованото, всичко е наред, когато не са - разпад. Модерирането се справяше чудесно точно с тази работа.
(PS Пазенето на равновесието, не разпада, че звучи малко двузначно)
« Последна редакция: Април 20, 2019, 14:35:18 от Калинчо »

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #62 -: Април 20, 2019, 17:01:33 »
ако бях толкова суетен, този форум отдавна нямаше да го има. Но все още е тук, нали?
Благодарности за форума. Дано не те откажем.
А, що, скоро ще почнеш да мрънкаш и срещу администрирането и ама не може ли...Ти докато не затриеш форума, няма се спреш. И после ни лук ял, ни лук мирисал, също като сега...
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #63 -: Април 20, 2019, 17:35:26 »
Тути пуска интересни картинки  :cool-1084:
« Последна редакция: Април 20, 2019, 20:54:00 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #64 -: Април 20, 2019, 18:40:39 »
За кокошката – адски е колоритна, затова  :clap-3332:

А за написаното по–долу от Нор, съм съгласна 100% с него:

А Чоки за мен е добре дошъл. Като Чоки (най-ценения от мен съфорумник), не като Синия.

Даже писах на Чоки на "Лични" в момента, в който имах възможност да направя това.
ЧОКИ, върни се ...   :b0303:
« Последна редакция: Април 20, 2019, 20:55:03 от Джиджи »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #65 -: Април 20, 2019, 20:08:48 »
Quote (selected)
каква според теб е вината на форумната управа (модератори и администратори) за текущото равновесно състояние на форума? Имаш ли идеи, които да искаш да споделиш? Тук или в съответната тема от съответния раздел?


Идеите, естествено разглеждани като лично мнение и като едно от мненията.

Да се върне модерацията, евентуално чрез някаква демократична форма като гласуване. Мотиви (илюстрация - картинката за равновесието) - Ако сме в първите две състояния, нищо не променя нито стоенето в равновесие нито срутването. Не сме там, в третото сме - където има някаква стабилност, но тя може да се измести и да се търкаляме надолу. Вероятно голямата част от участниците не искат това. Който иска на воля да псува и кълне другите участници и роднините им, на мен няма да ми липсва. Някакви междуличностни различия е имало, има и ще има, и по форуми и извън тях. Когато са в рамките на цивилизованото, всичко е наред, когато не са - разпад. Модерирането се справяше чудесно точно с тази работа.

Днес предложих на Lillian, предлагам и на теб да разгледаш темата за правилата в раздел „организационни“, защото това, което предлагаш, вече беше обсъждано там. Може би ще ти е интересно да видиш резултата.

Quote (selected)
(PS Пазенето на равновесието, не разпада, че звучи малко двузначно)

Само за протокола и повече яснота на изложението -- „многозначно“ е правилния термин :)
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #66 -: Април 20, 2019, 20:46:54 »
Да се върне модерацията, евентуално чрез някаква демократична форма като гласуване.
Impossibile! Доказано. :cool-1084:

Quote (selected)
Модерирането се справяше чудесно точно с тази работа.

Абеее ...

Май бях чувала за неква едностранна епистоларна комуникация. Дано да се е запазила некъде, а да не е била само плод на моето въображение.  :smokin:

П.П. И един въпрос: Къщата наистина ли е завзета ... вече ... ?!!
« Последна редакция: Април 20, 2019, 21:03:07 от Джиджи »

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #67 -: Април 20, 2019, 20:56:59 »
Quote (selected)
Banshee
Hero Member
*****
 
Re: Правила …
« Отговор #20 -: 19 Октомври 2018, 21:00:38 »
Цитат
В живота как се оправяме и без модератори?  :D Или не се?

 :way_to_go-1308:

ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #68 -: Април 20, 2019, 21:04:54 »
НЕ!!! Модерация във форума трябва да има.

Защото в противен случай ФОРУМЪТ СЕ ЗАВЗЕМА от такиви, дето ден след ден пускат подобни теми, за да отклоняват вниманието от същественото.

Например: В темата, която открих днес за снощното интервю в "Панорама" с президента Радев, която би трябвало да бъде ПРОГРАМНА и за сий форум, няма нито един коментар.

Което означава, че от "БУТИКОВ", както нарекох лично аз "Керпеден", т.е. форум за топ класа коментатори, вие го превърнахте във форум, пропагандиращ единствено "ЗЛОТО" – като се започне от "Насилието срещу ... " и се стигне до момента със "Завзетите къщи" ...
Защото ЛОША РЕКЛАМА НЯМА !!! :t1933:
« Последна редакция: Април 20, 2019, 21:37:28 от Джиджи »

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #69 -: Април 20, 2019, 21:07:43 »
Quote (selected)
Днес предложих на Lillian, предлагам и на теб да разгледаш темата за правилата в раздел „организационни“, защото това, което предлагаш, вече беше обсъждано там. Може би ще ти е интересно да видиш резултата.
Разглеждал съм темата и не съм писал (или почти не съм), защото щях да повтарям част от изказаните мнения, без нищо ново и съществено. Към днешна дата има известна разлика от гледна точка на времето и опита. Измина някакво време и се натрупа някакъв опит. По тази причина повторението на едната позиция вече не смятам за излишно и безпредметно, защото за съжаление се появи аргументация за едната основна теза и срещу другата.
И за да е съвсем еднозначно, нямам никакви персонални искания, претенции, настоявания... просто смятам, че и в реалния живот е редно понякога да избираме по-малката злина.
« Последна редакция: Април 20, 2019, 21:10:02 от Калинчо »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #70 -: Април 20, 2019, 21:12:32 »
Quote (selected)
Днес предложих на Lillian, предлагам и на теб да разгледаш темата за правилата в раздел „организационни“, защото това, което предлагаш, вече беше обсъждано там. Може би ще ти е интересно да видиш резултата.
Разглеждал съм темата и не съм писал (или почти не съм), защото щях да повтарям част от изказаните мнения, без нищо ново и съществено. Към днешна дата има известна разлика от гледна точка на времето и опита. Измина някакво време и се натрупа някакъв опит. По тази причина повторението на едната позиция вече не смятам за излишно и безпредметно, защото за съжаление се появи аргументация за едната основна теза и срещу другата.

Можеш ли (и искаш ли) да си по-конкретен?

Quote (selected)
И за да е съвсем еднозначно, нямам никакви персонални искания, претенции, настоявания... просто смятам, че и в реалния живот е редно понякога да избираме по-малката злина.

И коя е по-малката злина?
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #71 -: Април 20, 2019, 21:13:39 »
Да се върне модерацията, евентуално чрез някаква демократична форма като гласуване.
Impossibile! Доказано. :cool-1084:

Quote (selected)
Модерирането се справяше чудесно точно с тази работа.

Абеее ...

Май бях чувала за неква едностранна епистоларна комуникация. Дано да се е запазила некъде, а да не е била само плод на моето въображение.  :smokin:

П.П. И един въпрос: Къщата наистина ли е завзета ... вече ... ?!!

Не, още си е моя.
the lamers club honourable member …

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #72 -: Април 20, 2019, 21:20:04 »
Цитат на: ddantgwyn link=topic=9

Не, още си е моя.
[/quote

Това с превземането на форума е странно твърдение.
Някой се отказал да пише, "изоставил позиция", изпразнил окопа.
Който иска да пише, който иска да чете и да се крие по дупките.
Когато администратора реши може да отстрани самонастанилите се.
Негов избор.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #73 -: Април 20, 2019, 21:30:18 »
Ся, изборът си е ваш. Аз ще ви предложа неприятната възможност

Quote (selected)
На Дерибасовской открылася пивная,
Там собралася компания блатная…

Да озвучим
https://www.youtube.com/watch?v=IdkFes0Guwg

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #74 -: Април 20, 2019, 21:33:54 »
Да се върне модерацията, евентуално чрез някаква демократична форма като гласуване.
Impossibile! Доказано. :cool-1084:

Quote (selected)
Модерирането се справяше чудесно точно с тази работа.

Абеее ...

Май бях чувала за неква едностранна епистоларна комуникация. Дано да се е запазила некъде, а да не е била само плод на моето въображение.  :smokin:

П.П. И един въпрос: Къщата наистина ли е завзета ... вече ... ?!!

Не, още си е моя.
Ох, слава Богу!!!  :b0315:

Но погледнете сепак, г–н Принце, какво съм писала по–горе в Джиджи #68, 21.04 hrs., тъй като къщата може да си е Ваша, но тя непрекъснато се обладава от все по–зли и по–зли духове.  :you_suck-874:

« Последна редакция: Април 20, 2019, 21:52:21 от Джиджи »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #75 -: Април 20, 2019, 21:35:05 »
Да се върне модерацията, евентуално чрез някаква демократична форма като гласуване.
Impossibile! Доказано. :cool-1084:

Quote (selected)
Модерирането се справяше чудесно точно с тази работа.

Абеее ...

Май бях чувала за неква едностранна епистоларна комуникация. Дано да се е запазила некъде, а да не е била само плод на моето въображение.  :smokin:

П.П. И един въпрос: Къщата наистина ли е завзета ... вече ... ?!!

Не, още си е моя.
Ох, слава Богу!!!  :b0316:

Но погледнете сепак, г–н Принце, какво съм писала по–горе в Джиджи #68, 21.04 hrs., тъй като къщата може да си е Ваша, но тя непрекъснато се обладава от все по–зли и по–зли духове.  :you_suck-874:

Това беше в компетенцията на модераторите …
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #76 -: Април 20, 2019, 21:35:59 »
Цитат на: ddantgwyn link=topic=9

Не, още си е моя.
[/quote

Това с превземането на форума е странно твърдение.
Някой се отказал да пише, "изоставил позиция", изпразнил окопа.
Който иска да пише, който иска да чете и да се крие по дупките.
Когато администратора реши може да отстрани самонастанилите се.
Негов избор.

Това малко многозначно ми идва и трудно за разбиране.
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #77 -: Април 20, 2019, 21:46:01 »
Quote (selected)
На Дерибасовской открылася пивная,
Там собралася компания блатная…

Да озвучим
https://www.youtube.com/watch?v=IdkFes0Guwg
На Керпедене открылася пивная, с компания блатная ...  :giggle-3307: :clap-3332:
« Последна редакция: Април 20, 2019, 21:48:48 от Джиджи »

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #78 -: Април 20, 2019, 21:49:23 »
Quote (selected)
Можеш ли (и искаш ли) да си по-конкретен?

Видимо (поне според мен) нарасна персоналната агресия, простотите, ad hominem... До някакво ниво са поносими (има и индивидуални прагове), но пак по мое мнение, това ниво започва да се доближава с неприятна скорост. Нива на поносимост за други участници видимо са преминати. В резюме - имам усещането, че не се движим в добра посока.
Сравнително образовани хора сме, сигурно повечето са чели "Повелителят на мухите", някои може и филма на Питър Брук да са гледали. На собствен гръб ли да повтаряме подобни експерименти?

Quote (selected)
И коя е по-малката злина?
Умерена и просветена модерация (каквато си имахме). Да се подрязват персонално насочените простотии, не и мненията, които нямат (обидна) личностна насоченост.
По-голямата злина е илюзията за "свобода" и разпадането с доста бърза скорост.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #79 -: Април 20, 2019, 21:55:08 »
Quote (selected)
Можеш ли (и искаш ли) да си по-конкретен?

Видимо (поне според мен) нарасна персоналната агресия, простотите, ad hominem... До някакво ниво са поносими (има и индивидуални прагове), но пак по мое мнение, това ниво започва да се доближава с неприятна скорост. Нива на поносимост за други участници видимо са преминати. В резюме - имам усещането, че не се движим в добра посока.

Сравнително образовани хора сме, сигурно повечето са чели "Повелителят на мухите", някои може и филма на Питър Брук да са гледали. На собствен гръб ли да повтаряме подобни експерименти?

Quote (selected)
И коя е по-малката злина?
Умерена и просветена модерация (каквато си имахме). Да се подрязват персонално насочените простотии, не и мненията, които нямат (обидна) личностна насоченост.

По-голямата злина е илюзията за "свобода" и разпадането с доста бърза скорост.

Значи да върна старите модератори? Така ли да разбирам написаното?
the lamers club honourable member …

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #80 -: Април 20, 2019, 21:55:35 »
ddantgwyn

Просто е смешен плача на някой оттеглили се.
"Искат" да са тук и сега, но да се чува само техния глас.
Никакво многозначие.
Когато решите, надявам се това да не се случи никога можете да дръпнете шалтера на отделен форумец или на форума.
Предполагам, че поддръжката изисква много от личното ви време за което сме благодарни и не би трябвало поне да ви занимаваме с лични оплаквания.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #81 -: Април 20, 2019, 21:58:52 »
ddantgwyn

Просто е смешен плача на някой оттеглили се.
"Искат" да са тук и сега, но да се чува само техния глас.
Никакво многозначие.
Когато решите, надявам се това да не се случи никога можете да дръпнете шалтера на отделен форумец или на форума.
Предполагам, че поддръжката изисква много от личното ви време за което сме благодарни и не би трябвало поне да ви занимаваме с лични оплаквания.

Мисля, че не разбираш проблема. Утре да речем, ще се пробвам да ти го обясня на лични, щото нямам никакво намерение да задръствам темите

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #82 -: Април 20, 2019, 21:59:15 »
Сравнително образовани хора сме, сигурно повечето са чели "Повелителят на мухите"
А някои даже сме го превеждали!!!  :bubblegum: 
Като образовани хора ... :clap-3332:
« Последна редакция: Април 20, 2019, 22:06:56 от Джиджи »

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #83 -: Април 20, 2019, 22:32:50 »
Аз лично съм за връщането на старите модератори.
Кой знае що, никога не съм имала проблеми с тях. Нито с 99% от останалите модератори по света и у нас.
Любопитно ми е, в тоя аспект, що пък има хора, които навсякъде имат проблеми с модераторите.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #84 -: Април 20, 2019, 22:36:21 »

Любопитно ми е, в тоя аспект, що пък има хора, които навсякъде имат проблеми с модераторите.

Вероятно защото искат да вървят по своя път и да не бъдат напътствани.
« Последна редакция: Април 20, 2019, 22:54:42 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #85 -: Април 20, 2019, 22:58:52 »
Quote (selected)
Значи да върна старите модератори? Така ли да разбирам написаното?
Може и по-общо, но като същност - да, ако се съгласят, след цялата дандания.
Не е претенция, а предложение.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #86 -: Април 20, 2019, 23:05:30 »
Любопитно ми е, в тоя аспект, що пък има хора, които навсякъде имат проблеми с модераторите.

А на мен пък ми е любопитно – точно ф тоа аспект – на каква основа правиш заключенията си с "хората които имат навсякъде проблеми с модераторите".  ;)

Тук модераторите са вече бивши и не е необходимо да се натрапват на Принца кавито и да е внушения.

А той е достатъчно прозорлив и интелигентен, за да вземе собствено решение въз основана всичко, което се изписа за тяхната дейност тук във форума.

А може би и на некои други места ...

А да го нарича някой "суетен", излиза извън рамките не само на добрия тон, но и на секакво даже провинциално възпитание! :ouch-2144:
« Последна редакция: Април 20, 2019, 23:08:17 от Джиджи »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #87 -: Април 20, 2019, 23:18:39 »
Quote (selected)
Значи да върна старите модератори? Така ли да разбирам написаното?

Може и по-общо, но като същност - да, ако се съгласят, след цялата дандания.
Не е претенция, а предложение.

Съмнявам се, че ще се съгласят. И напълно ги разбирам.
the lamers club honourable member …

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #88 -: Април 20, 2019, 23:32:44 »
Quote (selected)
Значи да върна старите модератори? Така ли да разбирам написаното?
Може и по-общо, но като същност - да, ако се съгласят, след цялата дандания.
Не е претенция, а предложение.

Финално уточнение - "връщане на старите модератори" не е вариант, щото изисква тяхното съгласие, а те със сигурност нема се навият, че приключиха тук. На когото му се занимава - успех.
Прегледах набързо днешната дискусия - Лили, нема сми, тази къща не е завзета, ами вероятно си е намерила подходящите обитатели, карма. Jedem das Seine, ако трябва да го кажа по-ясно. Кайли, Калинчо, и с вас би ми било приятно да изпия по едно някога.
Гледайте си живота, колеги, и не се вживявайте в нета. Както много пъти съм казвал, форумите са за отмора, разтоварване и евентуално човек да научи нещо полезно. Продължаваме напред, дет вика Иванка Курвоазие.

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Завзета къща
« Отговор #89 -: Април 21, 2019, 04:32:27 »
Малей, да не отиде човек на село да строи кокошарник в буквалния смисъл и вече идват разни колеги, опитват се да ми гепят палмата "Леополд", други плачат над изобщо неумрелия форум ("Гъргалчо, лелин, Гъргалчоооо!"), трети дерат рубашки, потници, тениски и каквато друга горна дреха намерят, четвърти са на път да достигнат до "Ти мен уважаваш ли мъ?" и изобщо.
Значи, предлагам по метода на древния и мъдър еврейски народ, да му спретнем един ден за покаяние и просба за прошка, ама не лично, а колективно. Събираме един джоб трохи, наричаме ги на всички грехове и обиди дотук сторени, и отиваме дружно да ги хвърлим в реката. Водата ги отнася, ние плясваме с ръце и отиваме наново да си грешим, да си търсим поводи за бъдещи прошки и така. Модераторите поглеждат бащински/майчински тоз целия народец и викат, абе айде, от нас да мине, от утре сте новички и умната.
До два емотикона на пост, до два болда, и до два италика, освен ако не са цитати! Лична обида от медицински характер да струва два дни Оймякон, лична обида от политически характер - три, попържня без адресат - гратис, попържня адресирана неправилно (в смисъл не е езоповска, а съдебно наказуема) - триене безследно с триене на сол (стандартно предупреждение, червена точка, три дни Оймякон, сбогом, любима! )
Мисля, че не е много, всеки го може, дето (макар Майндерът да се съмнява) сите сме божем грамотни и  интелигентни средно поне. Модераторите ще ни възпяват после!
Та, днес е имен ден на Лилиан, честито да й е името, да му се радва тя и всички около нея, да не я боли гърбът, да готви вкуснотии и да споделя рецепти! Днес е и денят, в който всички викали на Иисус "Осанна!" Пеем по едно "Осанна!" на модераторите да се върнат, аз ще жертвам едни джоб лични трохи за прошката и да си стиснем ръцете да не се караме поне за кратко.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #90 -: Април 21, 2019, 07:29:15 »
Quote (selected)
Значи да върна старите модератори? Така ли да разбирам написаното?
Може и по-общо, но като същност - да, ако се съгласят, след цялата дандания.
Не е претенция, а предложение.


Прегледах набързо днешната дискусия - Лили, нема сми, тази къща не е завзета, ами вероятно си е намерила подходящите обитатели, карма. Jedem das Seine, ако трябва да го кажа по-ясно. ....
за съжаление си прав
уточнявам, че предложих на Сержанта и още няколко колеги да размислят и ако могат да се върнат
няма смисъл ми отговориха :image008:
и нека темата не се върти около модерацията, тя беше много добра, модераторите изпълняваха нелеките си задължения умно и коректно според мен

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #91 -: Април 21, 2019, 07:32:27 »
ако бях толкова суетен, този форум отдавна нямаше да го има. Но все още е тук, нали?
Благодарности за форума. Дано не те откажем.
А, що, скоро ще почнеш да мрънкаш и срещу администрирането и ама не може ли...Ти докато не затриеш форума, няма се спреш. И после ни лук ял, ни лук мирисал, също като сега...
а, кайли ,точна като нож, както винаги

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #92 -: Април 21, 2019, 07:37:17 »
Quote (selected)
67
Та, днес е имен ден на Лилиан, честито да й е името, да му се радва тя и всички около нея, да не я боли гърбът, да готви...
благодаря ти!
нямам имен ден, освен форумен, но като едно видно цвете, приемам поздравления :smokin:

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #93 -: Април 21, 2019, 07:50:47 »
Quote (selected)
Можеш ли (и искаш ли) да си по-конкретен?

Видимо (поне според мен) нарасна персоналната агресия, простотите, ad hominem... До някакво ниво са поносими (има и индивидуални прагове), но пак по мое мнение, това ниво започва да се доближава с неприятна скорост. Нива на поносимост за други участници видимо са преминати. В резюме - имам усещането, че не се движим в добра посока.
...
По-голямата злина е илюзията за "свобода" и разпадането с доста бърза скорост.
много точно и премерено, същото  мисля и аз
обективизира ме, бях почнала да се съмнявам в смисъла на темата :t2042:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #94 -: Април 21, 2019, 10:39:21 »
бях почнала да се съмнявам в смисъла на темата :t2042:
Темата ти няма смисъл, а замисъл.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #95 -: Април 21, 2019, 19:55:15 »
бях почнала да се съмнявам в смисъла на темата 
Темата ти няма смисъл, а замисъл.
:t2030:

Пешо

  • Гост
Re: Завзета къща
« Отговор #96 -: Април 21, 2019, 20:11:02 »
Впрочем, предлагам да бъде възстановена модерацията. Имам и конкретно предложение за модератор, което ще изпратя на г-на Госингер на лично съобщение.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #97 -: Април 21, 2019, 20:15:50 »
Впрочем, предлагам да бъде възстановена модерацията. Имам и конкретно предложение за модератор, което ще изпратя на г-на Госингер на лично съобщение.


Както казах на Джиджи, модерацията никога не е изчезвала. Само модераторите ги няма, но има кой да следи за модерацията.
the lamers club honourable member …

Пешо

  • Гост
Re: Завзета къща
« Отговор #98 -: Април 21, 2019, 20:20:43 »
Впрочем, предлагам да бъде възстановена модерацията. Имам и конкретно предложение за модератор, което ще изпратя на г-на Госингер на лично съобщение.


Както казах на Джиджи, модерацията никога не е изчезвала. Само модераторите ги няма, но има кой да следи за модерацията.
Добре. Аз, все пак, изпратих предложението си на Госингер.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #99 -: Април 21, 2019, 20:21:04 »
Впрочем, предлагам да бъде възстановена модерацията. Имам и конкретно предложение за модератор, което ще изпратя на г-на Госингер на лично съобщение.


Както казах на Джиджи, модерацията никога не е изчезвала. Само модераторите ги няма, но има кой да следи за модерацията.
Има - вятър! Цял ден съм извън Оймякона. :smokin:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #100 -: Април 21, 2019, 20:23:56 »
 von Gossinger
Administrator
Full Member
*****
Коментари: 212
big brother is watching you …
Профил  Ел. поща  Лично съобщение (Неактивен)

Re: Оймякон травъл (или бележки върху хладилника)
« Отговор #8 -: 20 Април 2019, 09:21:28 »
micky

За използване на обидни реплики към други участници и за правене на модератор.

Наказанието е за 24 часа.

Изтекли са сутринта,
Ти свикна с една седмица и сега? :beer-405:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #101 -: Април 21, 2019, 20:27:37 »

Впрочем, предлагам да бъде възстановена модерацията. Имам и конкретно предложение за модератор, което ще изпратя на г-на Госингер на лично съобщение.

Както казах на Джиджи, модерацията никога не е изчезвала. Само модераторите ги няма, но има кой да следи за модерацията.

Има - вятър! Цял ден съм извън Оймякона. :smokin:

Държиш се прилично, не за друго  :smokin:

И не е цял ден, а само 11 часа и 5 минути  :m1731:
the lamers club honourable member …

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #102 -: Април 21, 2019, 21:12:22 »
Е да, ама аз до обяд ги проспах.
Моля на следващия Оймякон да ми се приспаднат 3 часа!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #103 -: Април 21, 2019, 22:26:01 »
Е да, ама аз до обяд ги проспах.

Моля на следващия Оймякон да ми се приспаднат 3 часа!

Няма как да стане.
the lamers club honourable member …

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #104 -: Април 21, 2019, 22:57:21 »
Това е добра практика. 24 часа. Традиционна.
На времето така е било даже в изтрезвителното.
Даже може още да се усъвършенства. 10-12 часа.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #105 -: Април 21, 2019, 23:06:46 »
Е да, ама аз до обяд ги проспах.

Моля на следващия Оймякон да ми се приспаднат 3 часа!

Няма как да стане.
Скръндзи, сър!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #106 -: Април 21, 2019, 23:24:45 »
Това е добра практика. 24 часа. Традиционна.
На времето така е било даже в изтрезвителното.
Даже може още да се усъвършенства. 10-12 часа.

Това е минималната стойност -- 1 ден.

За по-малко трябва да се рови в изходния код, а аз съвсем не съм убеден, че си заслужава.
the lamers club honourable member …

Чок觧

  • Гост
Re: Завзета къща
« Отговор #107 -: Април 22, 2019, 08:14:35 »
Ще има да взема 3 часа...

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #108 -: Април 22, 2019, 08:27:52 »
Ще има да взема 3 часа...

Отгоре на наказанието :m1731:
the lamers club honourable member …

Чок觧

  • Гост
Re: Завзета къща
« Отговор #109 -: Април 22, 2019, 08:38:31 »
Отгоре , отдолу - "ще има да взема" . :pissed-891:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #110 -: Април 22, 2019, 08:56:30 »
Ще има да взема 3 часа...

Отгоре на наказанието

Ако той ще има да взема 3 часа, аз ся требе да седна да броя колко ДНИ ще трябва да имам да си вземам обратно ... :beer-405:

"Отдолу" на наказанията ми! :too_happy-1067:
« Последна редакция: Април 22, 2019, 09:58:23 от Джиджи »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #111 -: Април 22, 2019, 09:21:43 »
Ще има да взема 3 часа...

Отгоре на наказанието

Ако той ще има да взема 3 часа, аз ся требе да седна да броя колко ДНИ ще трябва да имам да вземам ... :beer-405:

"Отдолу" на наказанията ми! :too_happy-1067:

Колко дни отпуска на хладно ли?
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #112 -: Април 22, 2019, 09:50:30 »
Колко дни отпуска на хладно ли?

Ъхъ, да ми се приспаднат отсега за в бъдеще.
За да мога да си пиша на воля. Да си знам!!! :yes-1289:
« Последна редакция: Април 22, 2019, 09:53:35 от Джиджи »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #113 -: Април 22, 2019, 10:02:12 »
Колко дни отпуска на хладно ли?

Ъхъ, да ми се приспаднат отсега за в бъдеще.
За да мога да си пиша на воля. Да си знам!!! :yes-1289:

Ама тези отдолу се добавят. За да се извадят трябва да са в друга колонка :m1731:
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #114 -: Април 22, 2019, 10:06:20 »
Все ще ги оправите някак. Важното е да сте ме разбрали! :cool-1084:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #115 -: Април 22, 2019, 10:29:43 »
Все ще ги оправите някак. Важното е да сте ме разбрали! :cool-1084:

Така де, ще го оправим така, както сме го разбрали :m1731:
the lamers club honourable member …

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #116 -: Април 22, 2019, 11:53:05 »
не мислех да пиша повече по темата, защото първоначалното ми раздразнение отмина и моля ,ако някой се е почувствал засегнат ,да ме извини
но има нещо,което не мога да отмина, развеселява ме дълбоко
едни момчета тук, най-големите курнази, които не те оставят да допишеш последната си дума и вече са скочили да ти обясняват колко си тъп и нямаш връзка с главния мозък
тук казали по половин реплика и вече бързат да благодарят на управата
ах, мишлета :t1815:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #117 -: Април 22, 2019, 12:49:08 »
Quote (selected)
тук казали по половин реплика и вече бързат да благодарят на управата
А! Пък аз си мислех че Лилето мен и другите бандюги поплюва. То било в друга градинка...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #118 -: Април 22, 2019, 21:44:29 »
А аз пък вече наистина си мисля, че  успяха да ни завземат. НЕКОИ.

Щото тук става все по–скучно и по–скучно …  :sad-3295: :sad-3295: :sad-3295:

П.П. Сори за третия емотикон!!!
И дано да не се окаже, че е последен – от моя страна ... :t23127:

Въпреки че, WHO CARES  ... ... ... ...


« Последна редакция: Април 22, 2019, 21:53:21 от Джиджи »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Завзета къща
« Отговор #119 -: Април 22, 2019, 21:55:40 »
А аз пък вече наистина си мисля, че  успяха да ни завземат. НЕКОИ.

Щото тук става все по–скучно и по–скучно …  :sad-3295: :sad-3295: :sad-3295:

Това е обсъждано повече от няколко пъти -- няма как да очаквате администраторите и модераторите да ви направят форума интересен.
the lamers club honourable member …