Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 23:53:22

Автор Тема: Психопати, откачалки и калинки управляват света  (Прочетена 29101 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2953
    • Профил
*********   ✹    *********

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Британски регулатор реши, че във филма „Мери Попинз“ им сцени, неподходящи за малки деца, но пък „Боен клуб“ е подходящ
https://glasove.com/kino/britanski-regulator-reshi-che-vav-filma-meri-popinz-im-stseni-nepodhodyashti-za-malki-detsa-no-pak-boen-klub-e-podhodyasht
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2082
    • Профил
Quote (selected)
Британски регулатор реши, че във филма „Мери Попинз“ им сцени, неподходящи за малки деца, но пък „Боен клуб“ е подходящ
https://glasove.com/kino/britanski-regulator-reshi-che-vav-filma-meri-popinz-im-stseni-nepodhodyashti-za-malki-detsa-no-pak-boen-klub-e-podhodyasht
Първото представяне на „Тартюф” в Париж предизвикало голямо оживлнение. По настояване на изобличените лъжливи набожници, парламентът забранил комедията, въпреки че тя намерила пълното одобрение на папския легат Киджи, който присъствал на представлението. Съобщението за забраната дошло точно в часа преди да започне второто представление. „Господа, - казал Молиер на публиката – ние мислехме да ви представим „Тартюф”, но господин главният председател не иска да го представим.”

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Ето какво озарение ми снизходи.
Върви битка между тъмната и светлата страна. Това е очевидно.
ОБАЧЕ - Кадрите, кадритееее
Вижте й кадрите на тъмната страна, като се почне от Байдън, мине се през Кирчо и се стигне до фактчекърите и творците на опорки.
Гледам, една шушумига на бая години с укрознаме на профилната снимка в единия пост пише, че Путин ще е пак на власт, щото е унищожил цялата опозиция и в Русия никой вече не смее гък да каже. После в три поста показва рехавата опашка на погребението на Навални да обяснява колко много руснаци ненавиждат Путин.
Опорките им се спускат от калпави кадри. Що? Щото никой нормален няма да се навие да работи за луди.
Сега, друг въпрос, че докато умните се наумуват, лудите се налудуват..
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
НОВА ХРАНИЛКА ЗА КАТ: Отваряме шофьорската врата на колата само с дясната ръка!
https://telegraph.bg/svetat/novini/nova-hranilka-za-kat-otvariame-shofiorskata-vrata-na-kolata-samo-s-diasnata-ryka-obshtoto-pravilo-na-evropejskata-komisiia-shtialo-da-spasi-mnozina-na-pytia-407133
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2196
    • Профил
НОВА ХРАНИЛКА ЗА КАТ: Отваряме шофьорската врата на колата само с дясната ръка!
Дано се намери някой да хване да ги осъди за дискриминация на леворъките тия идиоти.
Откак се радвам на ЕСес димокръсито, освен все по-тъпи и уродливи рестрикции, забрани и декрети, друго не съм видяла.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2196
    • Профил
А разпадът и масовите психопатии са най-очевидни в модните тенденции - Париж, пролет-лято тъ.гъ.
https://m.lenta.ru/articles/2024/03/05/fwny/amp/

Активен deneb

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 203
    • Профил
Какви са тези малолетни транссексуални лица не ми стана ясно...Кой определя пола на малолетни лица извън биологичния им в такава възраст и по какви критерии? Изключвам медицинските случаи, но не визират тях, м....та им!
Да припомня, че малолетните дори един бонбон по закон не могат да си купят сами и са абсолютно, подчертавам - абсолютно - недееспособни, а само правоспособни.
Естествено, негласно им се признава правото да си купят бонбони или закуска напр. (това е правно действие, не фактическо), но това не касае законовата уредба. А да си смениш пола не е като да си купиш бонбонки. Та?
П.П. Моля за позволение да ползвам три емотикона (отвътре ми напират повече, ама да не прехвърлям мярката и правилата в по-голяма степен от необходимото):  :angryfire: :angryfire: :angryfire:

https://glasove.com/novini/savetat-na-evropa-protsedurite-za-pravno-priznavane-na-pola-da-badat-otkriti-za-maloletni

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
В Англия таман ги забраниха впрочем, вчера мярках новината.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2196
    • Профил
Моля за позволение да ползвам три емотикона (отвътре ми напират повече, ама да не прехвърлям мярката и правилата в по-голяма степен от необходимото):    
Най-долнопробни извратеняци, резултат от отрицателен подбор, са изпоназначени да ръководят ЕСес и колониалните територии, някогашни европейски държави. Простокировци и Дунипростакеси са тръгнали да отменят Божиите/Природните закони. С декрети.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
А разпадът и масовите психопатии са най-очевидни в модните тенденции - Париж, пролет-лято тъ.гъ.
https://m.lenta.ru/articles/2024/03/05/fwny/amp/

И най-рано се показват там, т.е. оттам започва май прозорецът на Овертън.
Което може да показва на нормалните какво са им замислили бесовете.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Борел: 90% от приходите от руски активи за оръжие за Украйна
"Конкретното предложение ще бъде представено утре", каза Борел

Абе, представяте ли си да ви вземат вашите собствени пари, за да ги дадат на манго да се въоръжи и да дойде да ви унищожи. Тия са тотално полудели. Корабът-майка е съвсем разцентрован.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
МОК е създал специални химн и флаг за спортистите от Русия и Беларус, които ще се състезават като неутрални на олимпийските и параолимпийските игри в Париж 2024. Това се казва в прессъобщение след заседанието на Изпълкома в Лозана.
https://www.dnes.bg/pr/2024/03/20/mok-pishe-himn-za-rusiia-chaikovski-otblyskval.601720
Имам едно предложение, ако искат да го разгледат.
https://www.youtube.com/watch?v=DYkCUW6OSpw


ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Дърт Вейдър

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 269
    • Профил
 
Имам едно предложение
Удачно :good_job-1300:
активен участник в Брауновото движение

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Тази седмица католиците празнуват Великден. В Исландия махнали кръста от козунаците и го заменили с чавка.
....без коментар....


Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2196
    • Профил
В Исландия махнали кръста от козунаците и го заменили с чавка.
Значи не са направили великденски козунаци, а някакъв мижав, безвкусно изглеждаш сладкиш.
Догодина ще гледаме с какво ще заменят яйцата.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
В Исландия махнали кръста от козунаците и го заменили с чавка.
Значи не са направили великденски козунаци, а някакъв мижав, безвкусно изглеждаш сладкиш.
Догодина ще гледаме с какво ще заменят яйцата.
Светице, отдавна съм на мнение, че вкусната храна стига само до Германия включително (вурсти, сладкиши, джоланчета с кисело зеле и т.н). От там насевер действително става мижаво и безвкусно (привет на шведи, финландци и прочее северни племена, които използват подправките в хомеопатични дози). Баси, даже медът от местни производители, който пробвах преди няколко лета в Хелзинки имаше вкус на гранофурин.

А за яйцата, понеже си фин човек, не ми е удобно да ти кажа, че им е намерена алтернатива чрез, хм....insects protein.

В случая ме подразни, че на този светъл християнски празник гледат да не засегнат чувствата на некви, дето нямат никакво отношение към християнството. Либерализмът мутира в секта. Това вече е някакъв квази-религиозен култ към чуждото.
« Последна редакция: Март 25, 2024, 14:10:38 от Kole »

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2196
    • Профил
В случая ме подразни, че на този светъл християнски празник гледат да не засегнат чувствата на некви, дето нямат никакво отношение към християнството
Ударът е срещу християнството. Всякакви други мулти-култита са жалък камуфлаж. Току-що си говорих с една българка във Франция и бяхме единодушни, че нас на Балканите мулти-култито не ни лови, понеже от 15 век християни и мюсюлмани си живеем заедно и си уважаваме взаимно традициите (колизии има единствено "благодарение" на мулти-културните "Велики сили"), свикнали сме, станали сме си свои. Защото няма кой да ни влачи колониалните си роби от други континенти и раси. До момента, де. Сега и на нас започнаха да ги влачат.
« Последна редакция: Март 26, 2024, 07:51:52 от Zeitgeist »