Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 00:46:40

Автор Тема: Огнян Минчев: Руската империя удуши България, сведе я до колониална администраци  (Прочетена 4410 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Вие си ги избрахте!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
На мен ми изглежда есе на тема: "ний сме слугинаж за което е виновна Русия".
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Да, Русия е виновна, че ни даде на САЩ!
Вие си ги избрахте!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Да, Русия е виновна, че ни даде на САЩ!
Демек ний сме малки пухкави зайчета за които някой трябва да се грижи.
Пък оттатък в цоцологията, Нор1 реди салтанати някакви бъдещи работи да сме си редели.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

AnonimusBG

  • Гост
Quote (selected)
„София , която е обвързана с Москва с двойните вериги на ”православното единство” и на ”славянското братство” трябва най-после да разбере, че руската империя - в съветския й модус - буквално удуши българската държава и я сведе до слугинска колониална администрация. Това пише в коментар политологът Огнян Минчев.

Интересно как възприема Мариците, Дънди, Гад Зееви, блокирането на руските проекти, закриването на 4-те реактора в Козлодуй, унищоженото селско стопанство?
Като Божия благодат пратена ни от Щатите.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
закриването на 4-те реактора в Козлодуй
За реакторите има поне една отговорна другарка, ако и за другите бели всеки да се пробва с "не бях аз".
И един ден точно ще украси някое дръвче, ако не се запознае между временно с работата на инструментите Калашников, Драгунов, Грязев-Шипунов, от към предната им част.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
оттатък в цоцологията, Нор1 реди салтанати някакви бъдещи работи да сме си редели.
Какво редя ???
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
оттатък в цоцологията, Нор1 реди салтанати някакви бъдещи работи да сме си редели.
Какво редя ???
Ми виж над химна на ракетчиците. Дансъмта объркал?
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Въобще не знам за какво говориш.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Що ? Ти искаш и се надяваш светът да бъде унищожен.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Нец. Аз не съм ЗИПчик!
Но е много по-вероятно, от колкото да си спретнете бъдеще.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Не смятам ние да умираме. Смятам враговете ни да умрат.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Друже фърмин продължава с фалшивитеж радвания гледам.
 
А никой не споменава новият "успех" на съсела.
Поредните загубени избори от него. Тоя път камерни. В групата евродепутати.
От някакъв голобрад младок.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Друже фърмин продължава с фалшивитеж радвания гледам.
 
А никой не споменава новият "успех" на съсела.

О, и те са в сметката. Тези "камерни" избори. В тази връзка, любопитен ми е точния резултат. Да видим в този камерен оркестър кой по чии ноти скрибуца.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Че за нещо толкова просто (и естествено) защо да требе партитура.
Виж автора на партитурата 39 е постигнал почти немислимото.
 
Ти нема ли да пуснеш темичка. Нещо като - Конгреса, надежди и очаквания?
 
Жалко, че затвориха темата.
Тъкмо мислех да продължа с обясненията на тема феноменология.
Защо този подход е екзактен примерно за отговор на въпроси как ентропията се увеличава или как БСП загуби изборите .....
и като страничен ефект от затварянето мнинието ми се оказа тук.
« Последна редакция: Юни 12, 2019, 17:35:10 от 66 »

AnonimusBG

  • Гост
Май тук му е мястото.

Владелец кафе в Болгарии плюнул в гражданку РФ с детьми из-за ненависти к России
https://life.ru/t/новости/1225502/vladieliets_kafie_v_bolgharii_pliunul_v_ghrazhdanku_rf_s_dietmi_iz-za_nienavisti_k_rossii?&utm_source=yxnews&utm_medium=desktop

Реклама така да се каже.
Вярно че идиоти има навсякъде, но все пак. Пример как малкото камъче ще докара няколко десетки хиляди руснаци по-малко.
Новината е във всички руски медии.

P.S. Пак не ми се получи с линка.
« Последна редакция: Юни 28, 2019, 16:12:35 от AnonimusBG »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
P.S. Пак не ми се получи с линка.
Слагай линка в : [url ][ /url]
Втория ред, второто копче от ляво на дясно.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

AnonimusBG

  • Гост

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Тоя, дето мразел руснаците, дали от тежка тъпота не се излага на рискове ?  :image008:
« Последна редакция: Юни 28, 2019, 18:01:52 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Сигурно обича американци, нооо се навъдиха като туристи.
Повече от румънците и всички фъркат над България на връщане с пълни памперси.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
От хигиенни съображения не бих споменавал името на оногова, задлоквенски подгузник, причинил заглавието на тази тема.

Но пък с нахалството си, либерастващите грантоприемници не са никак безобидни и най-малкото заслужено от тях е по рецептата на Мики.
 :bluegrab:
- Също, много съм любопитен дали олигавените и разпарчетосани, т.нар. "човешките права" и измисленият "език на омразата" са приложими към пейзана-простак влязъл с оплесканото си 4-буквие в новините? И, дали гордата, способна, красива, талантлива ЕАТЦ администрация в тези координати, ще предприеме нещо по въпроса или, ще изчаква потупване по теметата заради изпълнен слугински дълг в нужната посока за Превъзпитанието на плебса?

Хайде да се басираме - аз мисля, че НЯМА да реагира. Сега акцента на перманентната , употребявана за маскировка на безобразията, миша суетня ще се начука върху изказването на Президента. Които, повече или по-малко, обвини едни другарета в национално, самолетно предателство...

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Тази статия има една главна същностна характеристика - писана е с огромно неуважение към интелигентността на потенциалния читател. Безкрайна поредица от обвинения, внушения, голословни твърдения. И не се е потрудил да даде един факт* в доказателство на твърденията си. Защо го прави? Ами защото минава. Щото "фаща дикиш". Щото мисли, че читателите му са безкритични до степен да нямат нужда от каквито и да е факти и доказателства.

И за съжаление има право. Читателите му , в преобладаващата си част са точно такива.

*А ако сме обективни, ще кажем , че не би му било трудно. През последните 150 години и Руската империя, и СССР и съвременна Русия са предприемали отделни действия, да ги наречем не съвсем почтени спрямо нас.
 
Прочее, има и други подобни факти. Наистина ни душат. Наистина ни превръщат в колония. Особено в последно време.  Само че Русия няма нищо общо с това...
« Последна редакция: Юни 29, 2019, 14:43:35 от Bacho Кольо »