Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 11:22:24

Автор Тема: "ОСКАРИ" 2019  (Прочетена 44287 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #180 -: Февруари 27, 2019, 18:54:17 »
Мога Лили, когато има плакат за събитието и кратка анотация за поканените лектори.
А тук не беше само плакат и анотация, заляха ни преди филма.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #181 -: Февруари 27, 2019, 19:18:56 »
Такова тръшкане за упадъка на обществото на времето (1985) е предизвикал "My Beautiful Laundrette", но май по-малко драматични от сега за Планината.  :)

https://youtu.be/e5JtE83ksg0

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #182 -: Февруари 27, 2019, 19:31:59 »
живея във филмите, в розова мъгла и златна пеперуди
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #183 -: Февруари 27, 2019, 19:45:21 »
тц, в Шрек не
ето семейната ми снимка

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #184 -: Февруари 27, 2019, 20:11:29 »
всеки си има история,Чоки
която едва ли е интересна за публиката
но не знам от висотата на какво казваш на другия - ти знаеш това само от киното!

Моля те, само за "висоти" не говори ...  ;D

Щото в съседната соба при поговорките един се е закатерил по таквизи висоти, че в един момент и той самият ше погледне надолу в ужас и ше си каже: "Аджеба, аз накъде съм тръгнал?"

Чекам го секи момент да сЪ изтърколи надолу в бездната, щото вече толкуз сЪ йе оплел, че и сам не си вярва.
Но продължава да философстВУва и да разсъждава ...   :b0205:
« Последна редакция: Февруари 27, 2019, 20:13:30 от Джиджи »

Чок觧

  • Гост
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #185 -: Февруари 27, 2019, 23:16:19 »
Президентът на Зимбабве вкара в затвора гей двойка, освобождава я, когато единият забременее
Прочети още : https://www.actualno.com/africa/prezidentyt-na-zimbabve-vkara-v-zatvora-gej-dvojka-osvobojdava-ja-kogato-edinijat-zabremenee-news_585591.html?fbclid=IwAR06j30CnmGsPmCAkAmMVQCMU-5fKCxE-hhhao6a06k8tf4QDx68UqNsCIg
© Actualno.com

От този случай какъв многосериен филм за ОСКАР става...

Чок觧

  • Гост
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #186 -: Февруари 27, 2019, 23:33:43 »

всеки си има история,Чоки
която едва ли е интересна за публиката
но не знам от висотата на какво казваш на другия -ти знаеш това само от киното!
И от къде пък реши , че именно тази украсена и излъскана история , описана във филма е интересна ?
но не знам от висотата на какво казваш на другия -ти знаеш това само от киното!- от "висотата" на това , което пишеш !
Ти се възхищаваш от "невъзможната любов" между двама мъже(едно е обич - друго е любов!) , без да ти идва на ума , че тази любов е плод на психичен дефект* или следствие на преживяно насилие ! Дали в най-ранна възраст от действията на педофил , дали по-късно в пансион от по-агресивен субект от същия пол , дали в казармата , дали в манастира , но това не е нормалното поведение на един мъж ! Същото се отнася и за жената ! Къде се появава най-често хомосексуализма при тях ? В пансионите , където са събрани само момичета на едно място или манастирите ! Не е нормално една жена да има сексуално влечение към друга жена !
__________________
* Дали е психичен дефект , хормонални проблеми или нещо друго -нямам намерение да се задълбавам . Нещо , което прави поведението ненормално .
« Последна редакция: Февруари 28, 2019, 09:27:30 от Чок觧 »

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #187 -: Февруари 28, 2019, 01:41:25 »
Чоки,

Няма смисъл!
Аз се отказах. След втория или третия път да обясня нещо подобно.
Ние, оказва се, сме едни старомодни дъртаци, които не схващат някои особени красоти от съвременния живот.
Що ли пак се сетих за Швейк.
Онзи епизод, във влака с подпоручик Дуб:
 Подпоручик Дуб се отдалечи, мърморейки:
 — Ние пак ще се срещнем при Филипи.
 — Какво каза? — обърна се Юрайда към Швейк.
 — Абе определихме си среща някъде при Филипи. Те, господата де, обикновено са педерасти.
 Готвачът-окултист заяви, че само естетите са хомосексуалисти, то било свързано със самата същност на естетизма.
Край на цитата.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #188 -: Февруари 28, 2019, 08:02:18 »

всеки си има история,Чоки
която едва ли е интересна за публиката
но не знам от висотата на какво казваш на другия -ти знаеш това само от киното!
И от къде пък реши , че именно тази украсена и излъскана история , описана във филма е интересна ?
но не знам от висотата на какво казваш на другия -ти знаеш това само от киното!- от "висотата" на това , което пишеш !
Ти се възхищаваш от "невъзможната любов" между двама мъже(едно е обич - друго е любов!) , без да ти идва на ума , че тази любов е плод на психичен дефект или следствие на преживяно насилие ! Дали в най-ранна възраст от действията на педофил , дали по-късно в пансион от по-агресивен субект от същия пол , дали в казармата , дали в манастира , но това не е нормалното поведение на един мъж ! Същото се отнася и за жената ! Къде се появава най-често хомосексуализма при тях ? В пансионите , където са събрани само момичета на едно място или манастирите ! Не е нормално една жена да има сексуално влечение към друга жена !
Добро утро, Чоки
преиначил си въпроса ми, както ти е удобно, често ти се случва
но, ще го повторя с разяснение
от висотата на какво, ти ми обясняваш, че знам, това което пиша тук от киното?
знаеш житейския ми опит? предполагаш, че никой друг, освен теб няма достатъчно богат житейски опит? просто в стила ти е да нравоучаваш събеседниците си?
ако искаш да отговориш, моля да ми отговориш точно на въпроса
ако не искаш, няма проблем

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #189 -: Февруари 28, 2019, 08:09:27 »
Чоки,

Няма смисъл!
Аз се отказах. След втория или третия път да обясня нещо подобно.
.....
Добро утро, Брадатко
тук леко си стъпил на нездрава основа, сигурно не си проследил разговора ни с Чоки
и - тук разговаряме, не поучаваме събеседника/особено ,ако не ни е засегнал с нищо/, не изразяваме дълбоко съжаление,че не е разбрано и прието единствено правилното становище ,което сме написали
а Швейк не съм чела, фундаментален пропуск, дано не попречи на форумните ми изяви :smokin:

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #190 -: Февруари 28, 2019, 08:13:22 »
Президентът на Зимбабве вкара в затвора гей двойка, освобождава я, когато единият забременее
Прочети още : https://www.actualno.com/africa/prezidentyt-na-zimbabve-vkara-v-zatvora-gej-dvojka-osvobojdava-ja-kogato-edinijat-zabremenee-news_585591.html?fbclid=IwAR06j30CnmGsPmCAkAmMVQCMU-5fKCxE-hhhao6a06k8tf4QDx68UqNsCIg
© Actualno.com

От този случай какъв многосериен филм за ОСКАР става...
не знам защо публикуваш това, предполагам обаче
но този човек плаче горчиво

Чок觧

  • Гост
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #191 -: Февруари 28, 2019, 08:42:40 »
Quote (selected)
от висотата на какво, ти ми обясняваш, че знам, това което пиша тук от киното?
знаеш житейския ми опит? предполагаш, че никой друг, освен теб няма достатъчно богат житейски опит? просто в стила ти е да нравоучаваш събеседниците си?
ако искаш да отговориш, моля да ми отговориш точно на въпроса
ако не искаш, няма проблем

Аз съм ти отговорил , а твоя въпрос е дребнаво заяждане !
Не може човек , който има житейски опит да се прехласва по една ненормална любов ! Може да изпитва съчуствие , може да изпитва съжаление , но не да се прехласва  , колкото и красиво да е предадена във филма !
Нямам намерение специално теб да уча на нрави - друг е трябвало да те научи отдавна ! С тебе само дискутирам и представям моята гледна точка . Мога и да престана да дискутирам с теб и вероятно ще го направя .
Ако не разбираш , че да се ПАРАДИРА с ненормалното е пошло , едва ли съм аз този , който ще ти промени разбиранията . :t1204:

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #192 -: Февруари 28, 2019, 08:50:31 »
Чоки, отново същото
обясняваш ми колко съм неправа, невъзпитана и глупава, защото не мисля същото ,като теб
от висотата на какво?

Чок觧

  • Гост
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #193 -: Февруари 28, 2019, 09:19:44 »

Чоки, отново същото
обясняваш ми колко съм неправа, невъзпитана и глупава, защото не мисля същото ,като теб
от висотата на какво?
Не ти обяснявям - дискутирам , споря . Нито един от горните епитети не съм употребил по твой адрес - не ми изопачавай думите !
От "висотата" на моите разбирания за живота , основани на това , което съм изживял .
И за да не се оплачеш ти или някой друг заради теб и пак да ми искате наказание - спирам да дискутирам с теб и те поставям на игнор .

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #194 -: Февруари 28, 2019, 09:57:52 »

Ако не разбираш , че да се ПАРАДИРА с ненормалното е пошло

Е, то и да се парадира с нормалност не е редно, особено настоятелно. Един път да споменеш, че си от нормалните е достатъчно (приема се на доверие), задълбаването в осъждането на "обратните" вече става подозрително. :)
« Последна редакция: Февруари 28, 2019, 10:06:18 от Banshee »

Пешо

  • Гост
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #195 -: Февруари 28, 2019, 10:10:29 »
мисля,че повечето от вас не са гледали Планината Броукбек
и Джиджи попита по-горе за същото
много особена ситуация- втори ден водим разговори, за нещо, което което не познавате
Гледал съм го. Тъкмо по причина, че участвах в дискусията преди години. Никак не ме впечатли (настрана от хомосексуалния сюжет). Може би защото по принцип филмите с любовни истории са ми скучни.

Чок觧

  • Гост
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #196 -: Февруари 28, 2019, 10:18:52 »

Ако не разбираш , че да се ПАРАДИРА с ненормалното е пошло

Е, то и да се парадира с нормалност не е редно, особено настоятелно. Един път да споменеш, че си от нормалните е достатъчно (приема се на доверие), задълбаването в осъждането на "обратните" вече става подозрително. :)
Не осъждам и не обсъждам "обратните" . Имам достатъчно приятели и познати такива . Самите те никога не са парадирали със своята "различност" . Неприятно е и ме дразни именно парадирането на дори нормални хора с тази различност , защото предизвикват обратна негативна и агресивна реакция ! Дано ти поне да си ме разбрала . Достатъчен е един строг закон против насилието и психическия тормоз над такива индивиди .
« Последна редакция: Февруари 28, 2019, 10:21:16 от Чок觧 »

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #197 -: Февруари 28, 2019, 10:28:29 »
Quote (selected)
Неприятно е и ме дразни именно парадирането на дори нормални хора с тази различност , защото предизвикват обратна негативна и агресивна реакция ! Дано ти поне да си ме разбрала

Мисля, че донякъде те разбирам и мен също ме дразни всякакво престараване на чиновници-буквалисти, които превръщат всяка добра идея в пародия и абсурд. Но не ти ли се струва, че може да е част от плана на така наречените сатанисти- да предизвикват обратна негативна и агресивна реакция?

Устройва ги идеално, да се занимаваме с глупости.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #198 -: Февруари 28, 2019, 12:39:08 »
Устройва ги идеално, да се занимаваме с глупости.

То да беше само това …

Да не забравяме, че може да събуди любопитството на подрастващите да опитат и те – ей така, от чист интерес!  :t2102:

Аз обаче се обаждам отново, тъй като бях тази, която намеси този филм единствено заради художествената му стойност. Тъй като не понасям хомосексуализма като явление! Но никой не може да отрече достойнствата на филма заради информацията в долното каре, особено ако не го е гледал. А и аз НЕ величая филма по никакъв начин!!!

Quote (selected)
Носител на няколко престижни награди, сред които „Златен лъв“, „Златен глобус“, 3 „Оскара“ и 4 „БАФТА“. На 78-ото издание на „Оскарите” е с най-много номинации – 8. Печели в следните категории: за най-добра режисура, адаптиран сценарий и музика.

Режисьор – Анг Лий; в главните роли – Хийт Леджър, Джейк Джиленхол, Ан Хатауей и Мишел Уилямс; сценарий – Даяна Осана и Лари Макмъртри, носител на наградата „Пулицър“;  базиран върху едноименния разказ на американската писателка  Ани Пру, също носител на награда „Пулицър“.

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0_%D0%91%D1%80%D0%BE%D1%83%D0%BA%D0%B1%D0%B5%D0%BA

Това малко ли е? И защо в такъв случай трябваше да се задълбаваме тук единствено в педерастията?  :t1814: 

Освен това филмът е от преди 15 години /от края на 2005!/, когато още нямаше такива залитания и извращения в световен мащаб по отношение на ЛГБТ „обществото” – живееха си тези хорица кротко, не се натрапваха на никого и вероятно им е било добре …

Но се появиха сатанистите …

« Последна редакция: Февруари 28, 2019, 12:58:19 от Джиджи »

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #199 -: Февруари 28, 2019, 13:03:28 »
. Може би защото по принцип филмите с любовни истории са ми скучни.
а, това е важно, да
давам си сметка за възрастта, на която съм го гледала - преди 14 години
но и ние жените сме много по съчувстващи
и ще повторя - нямаме страх от хомосексуализма
даже другаруваме много с гей мъже, щото се разбираме :smokin:

без казаното да намалява стойността на филма

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #200 -: Февруари 28, 2019, 13:09:42 »
Тоя филм и други такива не са правени да се постигат високохудожествени резултати, а чрез "високохудожествените резултати" да се пробутва педерастията.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #201 -: Февруари 28, 2019, 13:18:14 »
обаче - другите филми на режисьора Анг Лий са Тигър и Дракон, Хълк , Разум и Чувства,
Lust, Caution
последния препоръчвам на момчетата ,за компенсация
еротика по време на война, мъжка работа :smokin:

не ми е много голям любимец и последните му филми не съм гледала, Планината Броукбек обаче е негов връх

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #202 -: Февруари 28, 2019, 13:21:40 »
Представям си те, Nor1, смръщен над стиховете на Сафо, да се ядосваш на наглата ѝ пропаганда.  ;D И Аристотел и Платон са в заговора, като са я хвалели като връх в поезията.
« Последна редакция: Февруари 28, 2019, 13:24:32 от Banshee »

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #203 -: Февруари 28, 2019, 13:32:58 »
 :t2030: Банши

Чок觧

  • Гост
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #204 -: Февруари 28, 2019, 13:59:31 »
Quote (selected)
Неприятно е и ме дразни именно парадирането на дори нормални хора с тази различност , защото предизвикват обратна негативна и агресивна реакция ! Дано ти поне да си ме разбрала

Мисля, че донякъде те разбирам и мен също ме дразни всякакво престараване на чиновници-буквалисти, които превръщат всяка добра идея в пародия и абсурд. Но не ти ли се струва, че може да е част от плана на така наречените сатанисти- да предизвикват обратна негативна и агресивна реакция?

Устройва ги идеално, да се занимаваме с глупости.
Докато ние , възрастните "се занимаваме с глупости" , те зомбират и препрограмират децата ни ! В училищата , в детските градини - навсякъде !
И едно е да пишеш стихове , друго е да си развяват публично голите задници и да се целуват в устата мъже ! За жените някакси съм по-"толерантен" - жените са създадени да обичат и да бъдат обичани и целувани и от мъже и от...жени .
« Последна редакция: Февруари 28, 2019, 14:03:59 от Чок觧 »

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #205 -: Февруари 28, 2019, 14:12:19 »
Представям си те, Nor1, смръщен над стиховете на Сафо, да се ядосваш на наглата ѝ пропаганда.  ;D И Аристотел и Платон са в заговора, като са я хвалели като връх в поезията.
От лесбийки се дразня много по-малко отколкото от педерасти. Освен това смятам, че всички лизблиз са всъщност бисексуални.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен ИлияНиколов

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 14
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #206 -: Февруари 28, 2019, 14:16:23 »
"Клетка за птици" е един чудесен филм, защото в него нямаше прекалена показност, не се търсеше конфликта, не провокираше, а чрез самоиронията, танца и песента демонстрираше търпимост и кротост; персонажите бяха широко скроени и готини.
За мен в този филм, най-приятната изненада беше играта на Джийн Хейман - не бях го гледал в такова амплоа, все си го представях като твърд и суров мъжага.


Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #207 -: Февруари 28, 2019, 14:52:30 »
Докато ние , възрастните "се занимаваме с глупости" , те зомбират и препрограмират децата ни ! В училищата , в детските градини - навсякъде !

Да предположим, че това искат и могат и го правят. Макар че според мен идеята им е да няма подтиснати по-слаби групи в обществото, като в по-примитивните общества. Но да предположим, че е така. И ние като добри родители с какво ще помогнем с възпитание тип "Ако станеш мръсен джендър, мъртъв си за мен"?  С това само може да внушим в детето несигурност в идентичността му, наистина ли е хетеросексуално или се съгласява с наложена му роля от страх. И оттам вече сериозни психически проблеми.
Ако успокоим истерията на тема джендъри, ще сме по-добри възпитатели, защото имаме по-сериозни проблеми със зомбирането на наследниците ни. То по-скоро е в агресията, пошлостта на отношенията (и в стриктно хетеросексуалните) , в невежеството и липсата на желание за придобиване на знания.
« Последна редакция: Февруари 28, 2019, 14:58:43 от Banshee »

Чок觧

  • Гост
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #208 -: Февруари 28, 2019, 15:01:33 »
Докато ние , възрастните "се занимаваме с глупости" , те зомбират и препрограмират децата ни ! В училищата , в детските градини - навсякъде !

Да предположим, че това искат и могат и го правят. Макар че според мен идеята им е да няма подтиснати по-слаби групи в обществото, като в по-примитивните общества. Но да предположим, че е така. И ние като добри родители с какво ще помогнем с възпитание тип "Ако станеш мръсен джендър, мъртъв си за мен"?  С това само може да внушим в детето несигурност в идентичността му, наистина ли е хетеросексуално или се съгласява с наложена му роля. И оттам вече сериозни психически проблеми.
Ако успокоим истерията на тема джендъри, ще сме по-добри възпитатели, защото имаме по-сериозни проблеми със зомбирането на наследниците ни. То по-скоро е в агресията, пошлостта на отношенията (и в стриктно хетеросексуалните) , в невежеството и липсата на желание за придобиване на знания.

Добре де , как ние живяхме с хомосексуалисти край нас и нямахме проблеми и никой не ни е обяснявал нищо ? Тяхната идея е не е "да няма подтиснати по-слаби групи в обществото" , тяхната идея е да превърнат това общество в слабо , безволево и безполово , за да може по-лесно да се манипулира и управлява .

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #209 -: Февруари 28, 2019, 15:05:13 »
Докато ние , възрастните "се занимаваме с глупости" , те зомбират и препрограмират децата ни ! В училищата , в детските градини - навсякъде !

Да предположим, че това искат и могат и го правят. Макар че според мен идеята им е да няма подтиснати по-слаби групи в обществото, като в по-примитивните общества. Но да предположим, че е така. И ние като добри родители с какво ще помогнем с възпитание тип "Ако станеш мръсен джендър, мъртъв си за мен"?  С това само може да внушим в детето несигурност в идентичността му, наистина ли е хетеросексуално или се съгласява с наложена му роля. И оттам вече сериозни психически проблеми.
Ако успокоим истерията на тема джендъри, ще сме по-добри възпитатели, защото имаме по-сериозни проблеми със зомбирането на наследниците ни. То по-скоро е в агресията, пошлостта на отношенията (и в стриктно хетеросексуалните) , в невежеството и липсата на желание за придобиване на знания.

Добре де , как ние живяхме с хомосексуалисти край нас и нямахме проблеми и никой не ни е обяснявал нищо ? Тяхната идея е не е "да няма подтиснати по-слаби групи в обществото" , тяхната идея е да превърнат това общество в слабо , безволево и безполово , за да може по-лесно да се манипулира и управлява .
Точно. Другото - за уж насилието, е манипулация, която да те кара да се чувстваш виновен и да не се съпротивляваш на отвратителната им пропаганда и идващи закони.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #210 -: Февруари 28, 2019, 15:09:02 »
Quote (selected)
Добро утро, Брадатко
тук леко си стъпил на нездрава основа, сигурно не си проследил разговора ни с Чоки
и - тук разговаряме, не поучаваме събеседника/особено ,ако не ни е засегнал с нищо/, не изразяваме дълбоко съжаление,че не е разбрано и прието единствено правилното становище ,което сме написали
а Швейк не съм чела, фундаментален пропуск, дано не попречи на форумните ми изяви

Изобщо не ме интересуват пререканията ви с Чоки.
Обърнах се към него, защото съм сигурен, че той и сам е разбрал всичко това, което ще кажа, без да му го пиша, или внушавам по някакъв начин.
Доста странен начин имаш да третираш мислите на тези, с които с нещо не си съгласна.
Някакви "поучавания", тук, на колко здрава или нездрава основа съм стъпил...
Толкова надълбоко си "вникнала" в изказванията на другите (примерно, в моите), че дори аз не съм и подозирал какво съм искал да кажа...!
Именно (и) заради това спрях да се изказвам повече.

А. да!
И как да не цитирам това, което съвсем кратко, но напълно илюстрира какво става в тази тема, както и в други, между другото:

Quote (selected)
Лили, едно лично мое мнение. Нямам си на идея, дали нарочно или несъзнателно го правиш, но имаш ...как да ти кажа....нещо вродено към създаването на конфликти, от които ти би трябвало да излизаш като самата невинност и/или балансьор.
Асол

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #211 -: Февруари 28, 2019, 15:23:37 »
Добре де , как ние живяхме с хомосексуалисти край нас и нямахме проблеми и никой не ни е обяснявал нищо ? Тяхната идея е не е "да няма подтиснати по-слаби групи в обществото" , тяхната идея е да превърнат това общество в слабо , безволево и безполово , за да може по-лесно да се манипулира и управлява .

Ми именно, кое е новото? Обясняваха ни, как.

А за "слабото, безволево и безполово общество", Чоки, нали няма да го приемеш като антисемитско заяждане, ако ти припомня как строгите в това отношение евреи са мислели така за епилираните и разпуснати римляни по времето на Ирод, но са били под тяхно управление? :)

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #212 -: Февруари 28, 2019, 15:30:17 »
Добре де , как ние живяхме с хомосексуалисти край нас и нямахме проблеми и никой не ни е обяснявал нищо ? Тяхната идея е не е "да няма подтиснати по-слаби групи в обществото" , тяхната идея е да превърнат това общество в слабо , безволево и безполово , за да може по-лесно да се манипулира и управлява .

Ми именно, кое е новото? Обясняваха ни, как.

А за "слабото, безволево и безполово общество", Чоки, нали няма да го приемеш като антисемитско заяждане, ако ти припомня как строгите в това отношение евреи са мислели така за епилираните и разпуснати римляни по времето на Ирод, но са били под тяхно управление? :)

офтопик - аз даже помня ужаса, с който четох в един руски учебник навремето за вредата от онанизма и за несъвместимостта му с морала на пионерите, комсомолците или каквото и да е беше там  :t0118:
и сички съученици гузно си гледаха дланите дали не им растат косми между пръстите  :0007:

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #213 -: Февруари 28, 2019, 15:36:12 »
Дали са ви някой учебник с изтекъл срок.  :D

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #214 -: Февруари 28, 2019, 15:38:16 »
Дали са ви някой учебник с изтекъл срок.  :D

той учебника беше за доктори, не за подрастващи  :nuts:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #215 -: Февруари 28, 2019, 15:44:15 »
Добре де , как ние живяхме с хомосексуалисти край нас и нямахме проблеми и никой не ни е обяснявал нищо ? Тяхната идея е не е "да няма подтиснати по-слаби групи в обществото" , тяхната идея е да превърнат това общество в слабо , безволево и безполово , за да може по-лесно да се манипулира и управлява .
Точно. Другото - за уж насилието, е манипулация, която да те кара да се чувстваш виновен и да не се съпротивляваш на отвратителната им пропаганда и идващи закони.
:aplause:

Ще повторя нещо, което съм казала по–горе: живеехме си кротко и безметежно – и НИЕ, и ТЕ! – преди ТЕ да започнат да ни се навират в очите, а и в живота, с техните "гей паради". Като така започна всичко.

Което пък бе подето от баш глобалните "демократи", които само не са ни го наврели още некъде другаде ... :animated-smileys-stargate-015
« Последна редакция: Февруари 28, 2019, 15:47:32 от Джиджи »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #216 -: Февруари 28, 2019, 15:53:09 »
Quote (selected)
Добре де , как ние живяхме с хомосексуалисти край нас и нямахме проблеми и никой не ни е обяснявал нищо ?

При това навсякъде си се знаеха кои какви са и никой нито ги е бил, нито им е ограничавал гражданските права, нито им е пречил на кариерата. Просто не са правили демонстрации и медиите не са разказвали, какво става под чаршафите им. Между другото ровенето по креватите било на хомота, било на хетеро е върла простащина и деградация на хора, чиито цели са ограничени с мола, бара и позите в леглото - те други теми и интереси нямат.
Апропо, тюх да му се не види! Къде са ги раздавАли тези руски брошури срещу онанизма и аз така не съм разбрала :nuts:

И още нещо, щото ми омръзна от един друг тип "аргументи" - аз имам пубер и съм обяснявала повече неща на тема  - секс, предпазни средства, полове, отколкото изобщо им се говори в училище. Но е много важно как точно им се поднася тази информация! Това, което ни залива отвсякъде, обаче, си е чиста пропаганда на миналите под дъгата
« Последна редакция: Февруари 28, 2019, 15:56:03 от Асол »

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #217 -: Февруари 28, 2019, 15:55:28 »
Quote (selected)
Добре де , как ние живяхме с хомосексуалисти край нас и нямахме проблеми и никой не ни е обяснявал нищо ?

При това навсякъде си се знаеха кои какви са и никой нито ги е бил, нито им е ограничавал гражданските права, нито им е пречил на кариерата. Просто не са правили демонстрации и медиите не са разказвали, какво става под чаршафите им. Между другото ровенето по креватите било на хомота, било на хетеро е върла простащина и деградация на хора, чиито цели са ограничени с мола, бара и позите в леглото - те други теми и интереси нямат.
Апропо, тюх да му се не види! Къде са ги раздавАли тези руски брошури срещу онанизма и аз така не съм разбрала :nuts:

те тука:

https://бмэ.орг/index.php/ОНАНИЗМ

То цялото е хит, но:
Важное значение имеет проведение индивидуальной психотерапии в сочетании с разъяснением физиологии половой системы и порочности полового самоудовлетворения (см. Половое воспитание)

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #218 -: Февруари 28, 2019, 15:56:39 »
Добре де , как ние живяхме с хомосексуалисти край нас и нямахме проблеми и никой не ни е обяснявал нищо ? Тяхната идея е не е "да няма подтиснати по-слаби групи в обществото" , тяхната идея е да превърнат това общество в слабо , безволево и безполово , за да може по-лесно да се манипулира и управлява .

Ми именно, кое е новото? Обясняваха ни, как.

А за "слабото, безволево и безполово общество", Чоки, нали няма да го приемеш като антисемитско заяждане, ако ти припомня как строгите в това отношение евреи са мислели така за епилираните и разпуснати римляни по времето на Ирод, но са били под тяхно управление?
А как е било по време на Сътворението на света?  :t1933:

И ви помолиха – някои от вас! – да престанете да набутвате в лицето на Чоки семитизма и антисемитизма.  :t2102:

Чок觧

  • Гост
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #219 -: Февруари 28, 2019, 15:59:13 »
Добре де , как ние живяхме с хомосексуалисти край нас и нямахме проблеми и никой не ни е обяснявал нищо ? Тяхната идея е не е "да няма подтиснати по-слаби групи в обществото" , тяхната идея е да превърнат това общество в слабо , безволево и безполово , за да може по-лесно да се манипулира и управлява .

Ми именно, кое е новото? Обясняваха ни, как.

А за "слабото, безволево и безполово общество", Чоки, нали няма да го приемеш като антисемитско заяждане, ако ти припомня как строгите в това отношение евреи са мислели така за епилираните и разпуснати римляни по времето на Ирод, но са били под тяхно управление? :)
Не , аз не съм евреин за да го приемам като антиеврейско заяждане - семитски племена са и сирийците , и "палестинците" , и иракчаните , ако не се лъжа .
 Но да , религиозните евреи се отнасят с ненавист към хомосексуалистите и дори на парада на гордоста в Ерусалим , един религиозен уби някакъв хомосексуалист . Е , и си получи 18 години затвор , ако не се лъжа . Един велик техен равин бил казал :" Крадците и педерасите , Рая няма да видят ! " . Но в интерес на истината и между религиозните има доста хомосексуалисти и това си го обяснявам с техните религиозни училища(йешиви) където са или само момчета/младежи , или само момичета - девойките са вече омъжени ! :)
 като споменах за гей-парадите да допълня : Преди те се провеждаха в Тел Авив -това е голям и светски град , религиозни рядко се мяркат . Парада се превръщаше в КАРНАВАЛ , където сульо и пульо , сулка и пулка отиваше с някакво естравагантно облекло , да се прави на хомосексуалист .
 но това им се видя малко и организираха гей-парад в Ерусалим - "градът на трите религии" ! Ей на това му се вика НАГЛОСТ ! И евреи , и мюсюлмани , и християни протестираха - нищо не помогна ! Мобилизираха полицията от цялата страна , за да им пази педераските задници и пак имаше сбивания , арестувани , съдени .

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #220 -: Февруари 28, 2019, 15:59:22 »
Quote (selected)
То цялото е хит, но:
Важное значение имеет проведение индивидуальной психотерапии в сочетании с разъяснением физиологии половой системы и порочности полового самоудовлетворения (см. Половое воспитание)

Залитането в някаква посока не е аргумент за същото в обратната!

Пешо

  • Гост
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #221 -: Февруари 28, 2019, 16:01:47 »
Quote (selected)
То цялото е хит, но:
Важное значение имеет проведение индивидуальной психотерапии в сочетании с разъяснением физиологии половой системы и порочности полового самоудовлетворения (см. Половое воспитание)

Залитането в някаква посока не е аргумент за същото в обратната!
Не знам дали е аргумент, но винаги е оправдание.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #222 -: Февруари 28, 2019, 16:03:44 »
Quote (selected)
То цялото е хит, но:
Важное значение имеет проведение индивидуальной психотерапии в сочетании с разъяснением физиологии половой системы и порочности полового самоудовлетворения (см. Половое воспитание)

Залитането в някаква посока не е аргумент за същото в обратната!

да, макар че имаше нещо за действието и противодействието.
са, надявам се, нема да почнем да си обясняваме как половото възпитание по време на соца е било един път  :image008:

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #223 -: Февруари 28, 2019, 16:09:18 »
А как е било по време на Сътворението на света?  :t1933:
И ви помолиха – някои от вас! – да престанете да набутвате в лицето на Чоки семитизма и антисемитизма.  :t2102:
Джиджи?  :image008:

И се съсредоточете с Чоки, за римляните беше въпросът мой, това за антисемитизма беше само застраховка.  :nuts:

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #224 -: Февруари 28, 2019, 16:10:14 »
офтопик - аз даже помня ужаса, с който четох в един руски учебник навремето за вредата от онанизма и за несъвместимостта му с морала на пионерите, комсомолците или каквото и да е беше там  :t0118:
и сички съученици гузно си гледаха дланите дали не им растат косми между пръстите  :0007:
МЕНТОСВАШ! Такъв руски учебник няма! Навремето се наложи да се извинявам на 67-и заради подобни подозрения, затова знам от най-първа (собствена) ръка!  :t0120:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #225 -: Февруари 28, 2019, 16:11:13 »
Quote (selected)
Добре де , как ние живяхме с хомосексуалисти край нас и нямахме проблеми и никой не ни е обяснявал нищо ?
И още нещо, щото ми омръзна от един друг тип "аргументи" - аз имам пубер и съм обяснявала повече неща на тема  - секс, предпазни средства, полове, отколкото изобщо им се говори в училище. Но е много важно как точно им се поднася тази информация! Това, което ни залива отвсякъде, обаче, си е чиста пропаганда на миналите под дъгата

добре, де, ти сериозно ли мислиш наистина, че някои юноши или девойки наистина ще станат гейове или лесбийки единствено щото могат да четат и гледат за гейове и лесбийки?

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #226 -: Февруари 28, 2019, 16:16:42 »

добре, де, ти сериозно ли мислиш наистина, че някои юноши или девойки наистина ще станат гейове или лесбийки единствено щото могат да четат и гледат за гейове и лесбийки?
Дали ще станат - не зная, но дали ще се правят на такива - абсолютно със сигурност знам! В училището на малкото дълго време имаше едно отнесено хлапенце, дето се луташе насам-натам в търсене на идентичност. След дружествени беседи през една поредна година - на следващата се обявиха ДВАНАДЕСЕТ. И почнаха да си търсят правата и да заплашват директора. Той обаче се оказа мъж на място и тропна с крак, че кой какъвто иска да се изживява, проблем няма, но и пари за пропаганда той няма да даде на нито едната от двете страни. Е, да, имаме двуполова тоалетна (старата учителска й лепнаха една нова лепенка) и това е. Засега.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #227 -: Февруари 28, 2019, 16:19:22 »
Да, ще станат, за да са "модерни" и "различни". Други - от финансови съображения.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #228 -: Февруари 28, 2019, 16:22:18 »
Quote (selected)
че някои юноши или девойки наистина ще станат гейове или лесбийки единствено щото могат да четат и гледат за гейове и лесбийки?

Ще ти отговоря сериозно. Жените по не са застрашени, като една от причините е, че т. нар. развлекателен и пък и повечето друг бизнес с много пари, почти не се държи от жени!!!
Големите проблеми настъпват, когато дали като "дар" от природата и/или от презадоволеност, скука, первезия начело се озове естествен или изкуствен педерас. Тогава на него му трябва разнообразие. Почва се с клубчета, обещания за пари, кариера и лесен живот. Всичкото това задължително се подковава медийно с всичко това, което обсъждаме и ей ти ги куп новоизлюпени педалчета. Не ми казвай, че не си виждал тези неща(особено в арт средите) и че това за теб не представлява проблем. Аз познавам трима гейове и от тях двама са станали такива по гореоописаните от мен причини. Психиката им е тотално скапана и го осъзнават. Нямам право, обаче, да разказвам какво описват и как са осъзнали, че са премазани психически, как се чувстват и как това влияе на физическото им отношение към жените (да, природата ги тласка и към жени!). Страшно е

п. п. Забележи само! Доверяват тези неща на жени!
« Последна редакция: Февруари 28, 2019, 16:27:28 от Асол »

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #229 -: Февруари 28, 2019, 16:33:59 »
Quote (selected)
че някои юноши или девойки наистина ще станат гейове или лесбийки единствено щото могат да четат и гледат за гейове и лесбийки?

Ще ти отговоря сериозно. Жените по не са застрашени, като една от причините е, че т. нар. развлекателен и пък и повечето друг бизнес с много пари, почти не се държи от жени!!!
Големите проблеми настъпват, когато дали като "дар" от природата и/или от презадоволеност, скука, первезия начело се озове естествен или изкуствен педерас. Тогава на него му трябва разнообразие. Почва се с клубчета, обещания за пари, кариера и лесен живот. Всичкото това задължително се подковава медийно с всичко това, което обсъждаме и ей ти ги куп новоизлюпени педалчета. Не ми казвай, че не си виждал тези неща(особено в арт средите) и че това за теб не представлява проблем. Аз познавам трима гейове и от тях двама са станали такива по гореоописаните от мен причини. Психиката им е тотално скапана и го осъзнават. Нямам право, обаче, да разказвам какво описват и как са осъзнали, че са премазани психически, как се чувстват и как това влияе на физическото им отношение към жените (да, природата ги тласка и към жени!). Страшно е

Ок, чакай са, то ти ми описваш модела на пайнер и на чалгата, ма пренесен върху гейовете.
А кво правят тия в Търговище, Силистра или Елхово? Или сичките останали, дето не ги интересува блясъка, ами си искат спокоен живот?
Наистина ми се вижда невероятно някое средностатистическо момче или момиче просто да обърне резбата, щото е модерно да е като Азис или която и да актуална гей икона.
Ок, дори и да се реши да пробва, просто няма да повтори, ако не му е харесало веднъж, дваж или триж и не го влече.
Вие па изкарахте хората способни на ебаси и саможертвите в леглото в името на кариерата...

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #230 -: Февруари 28, 2019, 16:36:38 »
Quote (selected)
то ти ми описваш модела на пайнер и на чалгата,

Нищо подобно не ти описвам, щото за твое сведение точно при пайнера и чалгата това почти не съществува!!! Тия от Силистра и не знам си къде ще се опазят. Само, дето 2/3 от населението на държавата се събрало в 4, 5 града.

Мислиш, че можеш да минеш само с дваж и триж и да уточниш дали ти харесва!? Ти на колко години си всъщност? Направо ми е неудобно, че "младостта" всъщност е далеч по-задръстена от нас дъртаците
« Последна редакция: Февруари 28, 2019, 16:39:11 от Асол »

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #231 -: Февруари 28, 2019, 16:42:07 »
Quote (selected)
то ти ми описваш модела на пайнер и на чалгата,
Мислиш, че можеш да минеш само с дваж и триж и да уточниш дали ти харесва!? Ти на колко години си всъщност? Направо ми е неудобно, че "младостта" всъщност е далеч по-задръстена от нас дъртаците

Ми аз съм прост и елементарен, на мене нещо (не става дума единствено за секс) ако не ми хареса от първия път, рядко се случва да повторя, не виждам сми да хабя енергия 20-30 пъти, за да съм наистина, съвсем напълно и изцяло убеден, че не е за мен.
Не знам ти по колко пъти ги пробваш нещата преди да си съставиш мнение.

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #232 -: Февруари 28, 2019, 16:43:06 »
Вие па изкарахте хората способни на ебаси и саможертвите в леглото в името на кариерата...
Саможертвите в леглото изобщо не са необходими. В повечето случаи става въпрос за "търсачи на слава", дето казват моите, правят се на интересни, белким някой ги забележи така, щото иначе не става.
 
Опитвам се да се сетя за името на филма - беше чудесна комедия, за това как две дружки остават с четири деца на ръце и практически никакви пари след разводите си. Единственото място, което се оказва по джоба им, е в къщата на две малко по-възрастни лезбийки, които обаче настояват квартирантките им да са от същата ориентация, да няма конфликти. Двете просто дружки си казват, майната му, ще се преструваме, и нататък е комедия от ситуации, изиграни с финес и хумор. Просто дружките постепенно си стъпват на краката, даже май започват някакви (хетеро) връзки настрана, но се сдружават яко с двете си наемодателки. Накрая филмът завършва с "Ние имаме да ви признаем, ние не сме лезбийки!", а ответната страна казва, "И ние имаме да ви признаем, ние знаехме от самото начало!"

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #233 -: Февруари 28, 2019, 16:43:56 »
са, надявам се, нема да почнем да си обясняваме как половото възпитание по време на соца е било един път  :image008:

Ма то, имало ли е изопщо такова? И мен що не са ме обучавали?  :sad-3295:

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #234 -: Февруари 28, 2019, 16:47:39 »
Quote (selected)
Вие па изкарахте хората способни на ебаси и саможертвите в леглото в името на кариерата...

И точно за тези целеустремени личности нас сън да не ни лови от притеснение. Най-големият проблем на държавата, съдейки по дебатите ни по темата.   :nuts:

Малко теми издържат да не се превърнат в pros and cons джендърите.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #235 -: Февруари 28, 2019, 16:51:14 »
Aми то веюе и малко филми има, които да не са пропаганда на джендъри, черни супермени или бели жени, влюбени в черни.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Чок觧

  • Гост
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #236 -: Февруари 28, 2019, 16:51:20 »
Quote (selected)
Ок, дори и да се реши да пробва, просто няма да повтори, ако не му е харесало веднъж, дваж или триж и не го влече

Сержант , ти май не си ходил в казармата ! Там един от казармените лафове беше :"Мъжко ду*е - веднъж се е*е , после свиква ! :D
Така , че специално това е добре да не опитваш нито веднъж ! Те мъже като ходят на колоноскопия им се обърква ориентацията - ти , ще опитваш веднъж !  :b0201:
________________-
Няма никаква нерегламентирана лексика - не ме наказвайте ! :D

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #237 -: Февруари 28, 2019, 16:53:55 »
Quote (selected)
Вие па изкарахте хората способни на ебаси и саможертвите в леглото в името на кариерата...

И точно за тези целеустремени личности нас сън да не ни лови от притеснение. Най-големият проблем на държавата, съдейки по дебатите ни по темата.   :nuts:

Малко теми издържат да не се превърнат в pros and cons джендърите.

А, не, аз живо съм увлечен от описанието на механизма на обръщане на резбата.
В сми тва си е чудна дисертация "Комерсиализъм и сексуална ориентация от Ванкувър до Варна".  :0007:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #238 -: Февруари 28, 2019, 16:54:49 »
Те засега съвсем не са най-големият проблем. В проблем ще се превърнат тогава, когато се превърнат едва ли не в норма. Рекламата е голяма работа - вече 10 години не можем се отърва от една сикаджийска мутра, щото страхливците си търпят. Родител 1, родител 2,  че и всъщност нямало нищо лошо, та даже и си било в реда на нещата да пробваш каквото е модно и каквото ти скимне и никой няма да намери нищо осъдително в това. Нямало да могат да изнудват ли!? Още по-лесно им става, щото то два пола не било нещо нормално. Знаете ли какво!? Да не дава Господ такова нещо да ви стовари на вашите глави - тогава друга песен ще запеете. Убедена съм в това!

Между другото и още нещо ми е направило впечатление (лично мои, не се ангажирам с представителност на мнението ми). Обикновено най-либерално настроените към девиациите са представители на двата пола, които не са имали кой знае какъв избор във връзките си
« Последна редакция: Февруари 28, 2019, 16:56:54 от Асол »

Чок觧

  • Гост
Re: "ОСКАРИ" 2019
« Отговор #239 -: Февруари 28, 2019, 16:55:07 »
са, надявам се, нема да почнем да си обясняваме как половото възпитание по време на соца е било един път  :image008:

Ма то, имало ли е изопщо такова? И мен що не са ме обучавали?  :sad-3295:

Дано не си чакала в училище да те обучат ! :b0201: