Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 02, 2024, 02:03:15

Автор Тема: Аржентина  (Прочетена 15360 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2271
    • Профил
Re: Аржентина
« Отговор #300 -: Април 26, 2024, 10:57:26 »
Сивилов не е комунист. Ако беше, досега да са го изхвърлили от ВУЗа. Комунист съм аз
Едва ли ще го изхвърлят, но ако не внимава КАК поднася информацията, ще му спрат предаването fuck- чекърите БГ в Тубата.
Прочее доцент Сивилов е специалист по Латинска Америка (докторатът му е за Чили) и това лято беще дълго време там, включително в Аржентина, откъдето водеше предавания и където има колеги и приятели. Останалите, написани за него, глупости са резултат от висок норадреналин и комплексарщина.
И Кайле е права - аз и Соломон Паси, макар че сме живеещи в България български граждани, ще напишем коренно различни неща както за България, така и за квартала си 😉
« Последна редакция: Април 26, 2024, 15:05:09 от Zeitgeist »

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9591
    • Профил
Re: Аржентина
« Отговор #301 -: Април 26, 2024, 11:18:33 »
Преди дни говореше за Хитлер и беше облякъл червена тениска с надпис СССР и сърп и чук на нея.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7450
    • Профил
Re: Аржентина
« Отговор #302 -: Април 26, 2024, 15:46:12 »
Останалите, написани за него, глупости са резултат от висок норадреналин и комплексарщина.

Не по-високо от запетайките и носовките  :smokin:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8912
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Аржентина
« Отговор #303 -: Април 26, 2024, 19:09:21 »
Стига с това високомерие. Дайте да се уважаваме!



Quote (selected)
Преди дни говореше за Хитлер и беше облякъл червена тениска с надпис СССР и сърп и чук на нея.
Той и Волгин се е появявал с такава тениска, но това не означава, че е комунист.

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 843
    • Профил
Re: Аржентина
« Отговор #304 -: Април 26, 2024, 19:45:34 »
Съвсем уважително и с научна безпристрастност констатирам. Днес на територията са се оформили две групи потомствени комунисти. Първата е евро-атлантическата група комунисти, които се занимават с анилингус на САЩ , и в допълнение Брюксел. Вторато група е наследствени комунисти които отново се занимават с анилингус в посока Москва, въпреки че и там е див капитализъм както в САЩ  :cool-1084: Общото както виждаме е заниманието на потомствените комунисти да облизват... Който плати. Сивилов очевадно е от втората група. Сепак е учил в МГУ. Този убавец, когото хванах няколко пъти в тубата да ЛЪЖЕ , явно това му е навик. Преди това лъгал че Адолф Айхман е посещавал Царство България, че България не е спасила евреите си, че Сталин не бил антисемит ... и твърдял че Холандия била спасила евреите си през ВСВ. Ето защо е и глупак... Айде стига че му направих реклама. :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: Аржентина
« Отговор #305 -: Април 26, 2024, 22:15:43 »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: Аржентина
« Отговор #306 -: Април 26, 2024, 22:44:46 »
Преди това лъгал .......... че Сталин не бил антисемит ...
Тц, Тц .........
Йосиф Висарионович, направи на потомците на Юда държава. "антисемит",одма  :popcorn:
Друг въпрос е че потомците на Юда не са стигнали далеч от "оригинала".
Но и Сталин не е канонизиран за пророк.

« Последна редакция: Април 27, 2024, 00:19:37 от 66 »

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 843
    • Профил
Re: Аржентина
« Отговор #307 -: Април 29, 2024, 00:18:47 »
Quote (selected)
През януари инфлацията е била 250%, а сега април само 290%!
  :nuts: Да беше на по-млада възраст, да каже човек че имаш "продуктивна симптоматика"... но на тая твоята си е чиста..., айде да се изразя евфемистично "БАЙДЪНИЗАЦИЯ"  :giggie:  В Аржентина поредно спадане на инфлацията , последната седмица на април за храни и напитки е отчетена дефлация https://www.libremercado.com/2024-04-26/javier-milei-toto-caputo-caida-ipc-inflacion-precios-deflacion-abril-supermercados-buenos-aires-econviews-7119871/  За пръв път от 8 години анкети отчитат оптимизъм както сред население, така и сред управляващи за икономическото бъдеще на страната. Чакам новите ви тропари утре... Viva Argentina  :0005:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23814
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Аржентина
« Отговор #308 -: Май 01, 2024, 20:59:29 »
Quote (selected)
Куба спря полетите до Аржентина: Това е геноцидна блокада
Буенос Айрес отказва да зарежда самолетите с гориво поради наложените от САЩ санкции
https://fakti.bg/world/877435-kuba-spra-poletite-do-arjentina-tova-e-genocidna-blokada
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: Аржентина
« Отговор #309 -: Май 01, 2024, 21:33:16 »
Quote (selected)
За пръв път от 8 години анкети отчитат оптимизъм както сред население, така и сред управляващи за икономическото бъдеще на страната. Чакам новите ви тропари утре... Viva Argentina
Аз само цитирах, щото гаучосите са ми през онаа работа.
Въпреки че съм се интересувал от тях, още га си одил праФ под масата.
Но въпреки това, пожелавам на статистическите инвалиди гуд лък!
Енджой дет се вика!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.