Защо сме тук … > Организационни …

Питанки към модератори, администратори, "собственици"

(1/270) > >>

фелдкурат Ото Катц:
Тъй като темата за "Оймякон" е затворена и само модератор & администратор могат да пишат там, си позволявам волността да открия настоящата тема - за питанки, не за коментари.

Та, има ли специални основания да бъде изтрита почти цялата тема за "Калина А."? Недоумявам например защо моя реплика към др. Фирмин е затрита, заедно с културната ни дискусия с него след това.

Kole:

--- Quote (selected) ---да открия настоящата тема - за питанки, не за коментари
--- Край на цитат ---
Ако има питанки все ще изскочи и някой коментар. Моят (без да съм администратор, модератор и собственик) е че "специалното основание" е всичколог със сапьорска лопатка и партийна книжка, и по-конкретно простащините и обидите, с които въпросният и подгласникът му Енгелс удавиха дискусията.
Мишън акомплишт, тъй да се каже.

Engels:

--- Цитат на: Kole в Януари 08, 2020, 15:30:48 ---
--- Quote (selected) ---да открия настоящата тема - за питанки, не за коментари
--- Край на цитат ---
Ако има питанки все ще изскочи и някой коментар. Моят (без да съм администратор, модератор и собственик) е че "специалното основание" е всичколог със сапьорска лопатка и партийна книжка, и по-конкретно простащините и обидите, с които въпросният и подгласникът му Енгелс удавиха дискусията.
Мишън акомплишт, тъй да се каже.

--- Край на цитат ---
Така е за съжаление, на всеки който не е прочел достатъчно книги, другите му изглеждат като всичколози.

Ной:
Здравейте, питащи!
Темата за Калина А. беше частично препратена в кръглата папка поради тона, неподходящ за отворен форум. Ако желаещите да ползват подобен тон не могат да се разделят с него, имат пълно право да си създадат закрит форум, с достъп до 18+ сигурност, и да се наричат на воля както си искат. Докато Кръчмата е открито място, където може да дойде всеки да пие едно кафе, и докато аз държа парцала, подобен тон ще бъде затриван в момента в който се докопам до него. Тук мястото е за прекарване на времето приятно, ако става с полза - още по-добре. Отходни ями в нета дал Бог, преместването там не е никак трудно, сиятелните носители на крамола ако не знаят пътя - да питат!
Ако си нямат партийни форуми - това не е проблем на Кръчмата.

фелдкурат Ото Катц:
Съжалявам да прочета горното.
Един формален отговор - затрити са и съвсем нормални и културни реплики, без връзка с ругаещите се,  чието оставане (на репликите) нямаше да навреди.
Сефте.
От мен толкоз, до следващата питанка.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия