Защо сме тук … > Организационни …

Питанки към модератори, администратори, "собственици"

<< < (270/270)

buratinob:

--- Quote (selected) ---Ако е вярно, че повечето негласуващи са /сме/ хора с десни възгледи
--- Край на цитат ---
Половината от избирателите не гласуват, може да са мързеливи, егоисти, самовлюбени ( тия не ми заслужават гласа ) но това не ги прави десни.
Според мен десните хора по света са не повече от процент.
Подражателите са много, но те утре ще подражават на следващото модерно нещо.
Сега е супер да си евроатлантик и те са мнозинство, при това не е нужно да си успял и заможен. Достатъчно е да мразиш изтока. :)))
Никак не мога да си представя малкото женералче изкарало цял живот на държавна хранилка, сега виещо към стола в парламента да е дясно нещо.

buratinob:
583 Гости, 9 Потребители (1 Приятел, 5 Spiders, 1 Скрит(и))

Активни потребители през последните 240 минути:
buratinob, Nor1, kаily, Zmeja, Maximus II, Accipiter, deneb, Giuseppe, Google (5)

Най-много за днес: 1188. Най-много онлайн: 1188 (Днес в 08:11:33)

buratinob:

--- Quote (selected) ---Активни потребители през последните 1440 минути:
66, buratinob, deneb, kаily, Bradatko, Accipiter, кукер, Giuseppe, Zmeja, Звездоброец, Imko1, Eisblock, Дърт Вейдър, Nor1, фелдкурат Ото Катц, Muktata,
--- Край на цитат ---
Няма лошо, от "Активни потребители през последните 10 минути" минахме на 120 минути, днес вече за 24 часа.
Не знам на кого е нужно това.
Аз гледам последните 10-20 минути и дали потребителят е активен в момента ако мога да комуникирам с него.
От друга страна lucho ич го няма в списъка, нищо че има няколко публикациии за денонощието.
И не само той, явно брояча не отчита влизане през Андроид или друга ОС.
П.П. Освен това е петък, 12-ти, почти 13-ти, някой се опитва да счупи последния рекорд по посещаемост.

buratinob:
А,  Лъчо "светна", минал е от мобилен на стационарен нет.

lucho:
Мобилен интернет не използвам. Не ме отчита броячът, защото действам като РСЗО: стрелям (вписвам се, пиша) и бързо се изнасям (отписвам се). Т.е. рядко "вися" тук вписан.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия