За живота, вселената и всичко останало … > Други теми …

Футбол и други спортове

(1/14) > >>

Ганий:
Нещо се говореше, че тук било нямало противоречия, ерго - ще липсват кавги...

Футболът е благодатна тема да се караме с упоение!  :m1302:

--------
Тия дни пак се видя как Лефски си е най-небългарския отбор.
В последния игран кръг Лефски имаха в началния състав 2 (двама) Българи, Лудогорец - трима, Чорбата се отсрами с шест.

Отатъча често намилах на безкрайно залитащата пролефскарска спортна общественост за натрапваното как Лудогорец бил играел с хиле, защото бил бъкан с чужденци, пък в Лефски били играели само Българи - затова бил и най-Българският отбор.

--------
Ще ме извините, но най-сериозният ми камък по в-к СЕГА е отвратителната пролефскарщина - амен-амен на стари години да ме направят прочорбар, та да се орезиля в очите на Широката Футболна Прогресивна Общественост.


ddantgwyn:
На тази тема мястото и е на друго място 8)

Нека този раздел „Теми на форумците“ да остане само за теми от стария форум, по които бихме искали да продължим да дискутираме.

Ганий:
Тази седмица Наште се представиха добре…
Милан спечели двата си мача, Тотнъм победи като гост Вълците, Шалке и Гладбах си биха като момченца, Бетис не се даде на Селта - 3 на 3 - с великолепен изравнителен гол (в този мач головете бяха красиви!)

Малко горчивина дойде от нашето първенство - за ужас Лефски и Чорбата биха...

Ганий:

--- Цитат на: ddantgwyn в Ноември 05, 2018, 16:51:10 ---На тази тема мястото и е на друго място 8)

Нека този раздел „Теми на форумците“ да остане само за теми от стария форум, по които бихме искали да продължим да дискутираме.

--- Край на цитат ---
Уж търсих, но не можах да намеря подходящо място.  :apology-1312:
Прехвърли я някъде другаде или дай съвет къде да я открия.

SgtTroy:

--- Цитат на: ddantgwyn в Ноември 05, 2018, 16:51:10 ---На тази тема мястото и е на друго място 8)

Нека този раздел „Теми на форумците“ да остане само за теми от стария форум, по които бихме искали да продължим да дискутираме.

--- Край на цитат ---

Зашо тогава не го преименуваме на "Автохтонни теми на форумците"?  :yes-1289:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия