Преглед на печата … > У нас …

Ваксинирани или преболедували ли сте от Covid-19? Оплаквания след ваксинацията?

(1/10) > >>

lucho:
Анкетата е опит за събиране на достоверни статистически данни за положението с ваксинацията и преболедуването от "Covid-19" при участниците във форума. Моля за честен отговор! В края на краищата не сме се събрали тук да се лъжем, дразним или пречим един друг, а да си помагаме. Благодаря за участието!

Забележки:

* Питам за оплаквания след IX (деветия) ден от поставянето на дозата, защото "страничните ефекти" отшумявали след няколко (3...9) дни.
* За хората с трета, четвърта и т.н. допълнителна доза не съм предвидил отделен отговор. Вие имате пълен ваксинационен цикъл.
* Ако не сте си правили тестове и не знаете дали сте преболедували (безсимптомно) или не, отговорете, че не сте преболедували.

Калинчо:
Дизайнът на анкетата трябва да се пипне. Предполага единствен отговор, което води до много варианти. Например моя - преболедувал, ваксиниран, (практически) без оплаквания след ваксинирането.

lucho:
Мисля, че това е към "Ваксиниран съм с пълен цикъл без оплаквания".

Калинчо:
(Не)Боледувал-(не)ваксиниран са 4 комбинации, ако се добави реакции на ваксиниран (да-не) са 6 комбинации, а ако има и 3 въпроса към неваксинирани, адекватните комбинации са общо 12.

lucho:
За целта на анкетата, щом човек е ваксиниран, няма значение дали е преболедувал преди това. Мисля, че на въпросите е по-добре да гледаме не толкова от гледна точка на комбинаториката, колкото от гледна точка на теорията на множествата. Освен това, понеже бях сигурен, че ще има непредвидени от мен случаи, оставих и такава възможност. Няма да пипам анкетата, след като вече има гласували, защото ще се окаже, че някои са гласували за едни въпроси, а други - за други. Така че я оставям както си е.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия