Защо сме тук … > Организационни …

Гласове „ЗА” връщането на Госингер, ака Принца, на мястото МУ

(1/33) > >>

Джиджи:
Списък на желаещите и НАСТОЯВАЩИ за завръщането на Принца като

ЕДНОЛИЧЕН собственик, Администратор и Главен модератор на форума „Керпеден”

Започвам списъка малко отзад-напред – от момента, в който снощи Асол обяви първа защо желае това в темата „Предават се, мамо, белите манастири” …

А окончателното си решение да започна такъв списък – не анкета! – взех днес сутринта, *****





Джиджи:
Започвам, както казах вече, с Асол, като съм извадила всички категорично желаещи до края на коментарите преди малко, като след това ще продължа да вадя от началото на тази тема, както и от темата „Дъска за съобщения”, където доста от последните коментари са по същия въпрос.

А който желае, може да се включва тук кратко и ясно – по начина, по който започнахме още от снощи.

За момента краен срок не се предвижда …
А пък – кой знае, може да ни очаква изненада – дай Боже, ПОЛОЖИТЕЛНА …   :pray: :beer:

От тема „Предават се, мамо, белите манастири”, от стр. 2 нататък:

Асол – #101, със следния текст: „Уважаеми колеги, не знам за вас, но аз си искам Принца обратно - ИНАЧЕ БЕЗ МЕН.”

Kole – #102,   +1

Мае Аши – #103  Аз също!   +1

Джиджи – #104  И аз!   +1

Imko – #108   +1

Здравка – #122   +1


buratinob:
Джижано!
Точно от тебе дето всеки трети пост ти е че модерацията те тормози и спира "творческият ти полет" на .... (за малко да напиша мисълта) подобен призив е доста лицемерен.

lucho:
+1.

Lillian:
Джиджи, мило
като едно чавдарче си
Чавдарчето труда обича, на помощ първо си притича  :smokin:
ще обясня простодушно какво мисля
затварянето, наречено "предаване" е обмисляно от известно време, имаше ясни индикации за това
причините не са, че"някой съзнателно руши форума", няма такъв конкретен "някой"
ако направим една анкета с въпрос "кой руши форума?" от 20 гласували ще има поне 15 комбинации от имена
най-вероятно има други причини, с които е редно да се съобразим
"принцът" би могъл лично да съобщи за оттеглянето си, щеше да е феър, но пък негово право е да не го прави
еми това е, нека всеки да е щастлив,както намери за добре

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия