За живота, вселената и всичко останало … > Recycle Bin …

Re: Предават се, мамо, белите манастири, хлъц, предава се, форумци, форум, тоз, тука

(1/1)

p-k Lukash:
този форум може да "живне", само ако бъдат разкарани кукувици като джиджи, които "гонят" клиентелата, лъжицата катран в кацата с мед.
психопатки дават лош образ на форума, трябва да има начин да бъдат изхвърлени, иначе - смърт.
нека отказалият се администратор каже колко хора не идват тука заради идиотщините на джиджи, загатвал го е няколко пъти.
това не трябва да е арена за психично болни

пс макар да не е важно, аз години наред не се присъединих именно заради присъствието на тази неуравновесена персона, която превръща форумчето в кенеф,
немам против различни партийни и други окраски и мога да живея (тук) с такива, но с явно луди - не.

пс2 в заключение, нямам против да кихна някой долар и друг за поддръжката, защото съм богат.

p-k Lukash:
този форум може да "живне", само ако бъдат разкарани кукувици като джиджи, които "гонят" клиентелата, лъжицата катран в кацата с мед.
психопатки дават лош образ на форума, трябва да има начин да бъдат изхвърлени, иначе - смърт.
нека отказалият се администратор каже колко хора не идват тука заради идиотщините на джиджи, загатвал го е няколко пъти.
това не трябва да е арена за психично болни

пс макар да не е важно, аз години наред не се присъединих именно заради присъствието на тази неуравновесена персона, която превръща форумчето в кенеф,
немам против различни партийни и други окраски и мога да живея (тук) с такива, но с явно луди - не.

пс2 в заключение, нямам против да кихна някой долар и друг за поддръжката, защото съм богат, а босилека наближава с огромна скорост :)

пешo:

--- Цитат на: Бонго в Януари 03, 2022, 18:55:41 ---И каква глутница върви след Кайли  -тя се радва на пълната подкрепа на една цела антиваксърска глутница, в която си и ти една от вълчиците/кучките?

--- Край на цитат ---
И, трябва да се отбележи, на подкрепата на целокупната администрация/модерация.

Навигация

[0] Списък на темите

Премини на пълна версия