Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 28, 2024, 04:10:19

Автор Тема: И сега? …  (Прочетена 557787 пъти)

Giuseppe и 79 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9565
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1620 -: Декември 22, 2022, 21:03:39 »
Абе как може руски реактори да работят с чуждо гориво? Аз вече почвам да си мисля, че ядрена война няма да има, ама ядрен инцидент ще си докараме откъм България, да компенсира напълно липсата на ядрена мойна. Нали се искаше разрешение от ония льольовци от МГАТЕ, дадоха ли го, или като със запорожката станА работата?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1621 -: Декември 22, 2022, 21:07:58 »
Quote (selected)
Започва изграждането на нова система за документи за самоличност у нас, а за целта МВР подписа договор за обществена поръчка с германски консорциум, става ясно от съобщение на сайта на ведомството. Директорът на дирекция „Български документи за самоличност“ Светлана Ценева изрази увереност, че в резултат от партньорството страната ни ще има документи на световно ниво.
https://manager.bg/%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F/mvr-i-germanski-konsorcium-pravat-nova-sistema-za-dokumenti-za-samolichnost
Даже 2 пръста над световното ниво, благодарение на сегашната система нося тесте документи да докажа че не съм камила пред съответния камилар. За следващато надграждане ще ми требе куфар с колелца.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1622 -: Декември 22, 2022, 21:08:46 »
Абе как може руски реактори да работят с чуждо гориво?

Работят, ЗАЕЦ и шесте са на американски касети. Но печалбата е по-малка, а вероятността от инцидент е по-голяма.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1623 -: Декември 23, 2022, 12:40:26 »
Има интрига в парламента. Ще се подпишат ли поне 21 депутата от БСП за сезиране Конституционния съд, по повод оръжието за Украйна.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1624 -: Декември 23, 2022, 12:44:30 »
Парламентът вече излиза от моето полезрение. Нека си дрънкат там.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1625 -: Декември 23, 2022, 13:29:43 »
Погледнах сеГащниците. Ужаст.
Стогнали са дъното на марианската падина и копат.
Quote (selected)
Според Терзиев темата на годината е една и това е войната в Украйна. А Цеков допълни, че това е и голяма вътрешнополитическа тема, важна за България.
И като как украйна е вътрешнополитическа тема в България, бре дебил!?!
Ние сме час от т.н. украйна или как?
« Последна редакция: Декември 23, 2022, 13:46:24 от 66 »

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2975
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1626 -: Декември 23, 2022, 13:43:42 »
Quote (selected)
По време на брифинг в парламента лидерът на "Възраждане" Костадин Костадинов заяви, че пред тяхната стая ще бъде поставена масичка, за да могат депутатите от БСП да се подпишат, ако желаят.

Само така.
Нека заложат подпис, да се види наистина дали само вдигат шум като на Радев оправданията.
*********   ✹    *********

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1627 -: Декември 23, 2022, 15:02:30 »
Има интрига в парламента. Ще се подпишат ли поне 21 депутата от БСП за сезиране Конституционния съд, по повод оръжието за Украйна.
Няма да се запишат и няма интрига.
Запознай се с началото и може би и на теб ще ти стане ясно що тъй.
Аман!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1628 -: Декември 23, 2022, 15:30:27 »
Има интрига в парламента. Ще се подпишат ли поне 21 депутата от БСП за сезиране Конституционния съд, по повод оръжието за Украйна.
Няма да се запишат и няма интрига.
Запознай се с началото и може би и на теб ще ти стане ясно що тъй.
Аман!
Представи си, не ми става ясно защо няма да подпишат. И то от думите на самата Корнелия от днес.
Quote (selected)
„В тази връзка, ще сезираме Конституционния съд. На 21 декември отправихме писмо-покана до „Възраждане“ да се присъединят, защото нашите подписи не стигат.

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1629 -: Декември 23, 2022, 15:35:28 »
Разгеле, преди минути събрали подписите.

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1630 -: Декември 23, 2022, 15:39:47 »
Радев се обосновава за да не наложи вето на оръжието за Украйна, с някакъв международен договор. Знае ли някой за какво става дума.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1631 -: Декември 23, 2022, 15:44:18 »
Не очаквах, но ще направя усилие.
Корни инициира подписка за която са необходими 48 подписа и кани който желае да се присъедини.
Костя вика - съгласен, ще се!
Корни вика - отлично, заповядайте да се подпишете.
Костя вика -ааа, не!Ние сме по голямата партия, вие щедойдетее да се подпишете при нас.
Казват му - това няма как да стане, щото ние инициираме подписката, тя е отворена за който иска и ако ние дойдем -излиза, че вие я инициирате...
Това е изнудване и още повече-чикиджийски номера за масата пред стаята им.
Инфото е налично в медиите, четете не само отрязъка, който ви е изпаднал, а цялата картинка.
Твай!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1632 -: Декември 23, 2022, 15:51:13 »
БСП, и по-точно Нинова, трябва да разбере, че са петата по численост партия в парламента. Ако искат да постигнат нещо, то най-нормалното е да проведат разговори и след това на обща пресконференция или нещо подобно да обявят исканията си. Ръководството и членовете на БСП трябва вече да свикват, че са незначителна политическа сила и отиват към обезличаване.

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1633 -: Декември 23, 2022, 15:58:03 »
И още нещо за БСП и Нинова. Не знам кой им е казал, че с хартиената бюлетина ще имат по-висок резултат. С тази хартиена бюлетина, с която помня на избори преди не много време, около 20% се оказаха невалидни. Вместо да предложат начини за ненамеса в софтуера, те неясно защо подкрепят клиентелистките партии на ГЕРБ и ДПС.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1634 -: Декември 23, 2022, 16:02:54 »
и двайсе и седма да е бесепе, това по никакъв начин не отменя хронологията - че именно бсп е инициатор. колкото до разговорите - очевидно са били проведени и е било постигнато съгласие.

иначе радев ме втрещи с твърдението си, че международните договори след ратификация били недостъпни за конституционния съд. то така излиза, че за международни договори конституцията не важи.

20% невалидни бюлетини са градски легенди. щото там иде реч за четири избора, т.е. въпросните 20% трябва да ги разделиш на 4. колкото до това кой им е казал - имаше поне 3-4 проучвания, според които поне 150-200к избиратели на бсп се бяха отказали да гласуват именно заради машините.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1635 -: Декември 23, 2022, 16:16:46 »
Машините не хапят и не са проблем за грамотен човек. Това е смешен мотив, че една хартишка ти давала свобода.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1636 -: Декември 23, 2022, 16:30:38 »
основният плюс, заради който бяха въведени машините, беше че с тях намаляват драстично невалидните бюлетини. е, този плюс го има и сега - гласуваш с машина, бюлетината ти се разпечатва и е 100% валидна.

основният им минус беше, че разписките им нямаха никаква защита, и съответно никой по никакъв начин не можеше да докаже, че тази разписка е излязла от машината, а не примерно от касовия апарат от магазина отсреща. и не подлежаха на съдебен контрол.

сега, с въвеждането на защитена хартия, този проблем ако не отпадне, то поне ще му се снижи значително приоритета.

личното ми мнение е, че спокойно може да се ползва протокола от машината при броенето, и да се сравни с бюлетините в урната.

при наличието на субсидия от 8 лв за глас не виждам причина партиите, които я получават, да не могат да излъчат наблюдатели и съответно да имат информация за броенето от първа ръка. пък ако толкоз не могат - да се споразумеят кой къде.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2975
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1637 -: Декември 23, 2022, 16:37:55 »
Щом са се разбрали за подписите, това е чудесно  :good_job-1300:
А сега това дали ще забави нещата докато КС си рече приказката?
Щото ако е така си е огромен успех.
*********   ✹    *********

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1638 -: Декември 23, 2022, 16:39:50 »
Възраждане няколко пъти излизаха на протест, а за БСП нямам такъв спомен. Затова смятам, че е безсмислен спора кой пръв е предложил питането до КС.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1639 -: Декември 23, 2022, 16:59:58 »
да, безсмислен е. борбата с хронологията е трудна. ето един абзац от банкер.бг:
Quote (selected)
Той посочи, че председателят на ПГ на “БСП за България” Корнелия Нинова е поискала подкрепа за искането на левицата до КС. Костадинов каза, че в замяна от “Възраждане” са поискали подкрепа за борбата им за референдум за членството в еврозоната, но са получили отказ. Той посочи, че въпреки това са взели решение да подкрепят подписката на БСП за сезиране на КС, само че сега, след изказване на Иван Иванов от левицата, който забелязал странна коалиция между ГЕРБ, ДПС и “Възраждане”, смятат, че е редно по-малкият да подкрепя по-големия.

значи първо коцето се е опитал да врътне търговийка, после се е сетил, че е по-голям и трябва него да го подкрепят.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1640 -: Декември 23, 2022, 19:03:17 »
Не гевезете Костадинова! Сал той ни остана. Нека се позасили, само да не каже "Хоп!" предварително. Ако е умен, ще понамали логореята.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #1641 -: Декември 23, 2022, 20:01:25 »
Quote (selected)
Той посочи, че председателят на ПГ на “БСП за България” Корнелия Нинова е поискала подкрепа за искането на левицата до КС. Костадинов каза, че в замяна от “Възраждане” са поискали подкрепа за борбата им за референдум за членството в еврозоната, но са получили отказ. Той посочи, че въпреки това са взели решение да подкрепят подписката на БСП за сезиране на КС, само че сега, след изказване на Иван Иванов от левицата, който забелязал странна коалиция между ГЕРБ, ДПС и “Възраждане”, смятат, че е редно по-малкият да подкрепя по-големия.
значи първо коцето се е опитал да врътне търговийка, после се е сетил, че е по-голям и трябва него да го подкрепят.
1. Цитираният пасаж почти съвпада с част от втория абзац на цитирания от мен по "Информиран.нет" на предната страница. Разликите бяха редактирани от мен.
2. Не става дума за търговия, а за спасяването на българския лев - последната частица суверенитет, която ни е останала. За съжаление вие от БСП сте против! :(
« Последна редакция: Декември 23, 2022, 21:05:36 от lucho »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1642 -: Декември 23, 2022, 20:04:47 »
Известният композитор Кирил Икономов, съпруг на популярната певица Мая Нешкова, потвърди пред Соня Колтуклиеваа, че служебният министър на правосъдието Крум Зарков е издевателствал над семейната им котка:


Quote (selected)
Да, историята с котката е вярна. Пред очите ми Зарков я тресна няколко пъти в стената, опръска я с кръв. Бързо я
занесохме в болница, направиха й две операции, спасихме я. Изпратих в полицията описание на случая и снимки -
нищо, никой не ни обърна никакво внимание. Аз даже съм пращал писмо на Корнелия Нинова, нямаше отговор. Не
знам президентът как се е подлъгал… такива хора ли трябва да управляват държавата?!”

Тоя Зарков, ако е направил това е ненормалник и психопат!
Да не забравите да гласувате!  ;)

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #1643 -: Декември 23, 2022, 20:19:42 »
Известният композитор Кирил Икономов, съпруг на популярната певица Мая Нешкова, потвърди пред Соня Колтуклиеваа, че служебният министър на правосъдието Крум Зарков е издевателствал над семейната им котка:


Quote (selected)
Да, историята с котката е вярна. Пред очите ми Зарков я тресна няколко пъти в стената, опръска я с кръв. Бързо я
занесохме в болница, направиха й две операции, спасихме я. Изпратих в полицията описание на случая и снимки -
нищо, никой не ни обърна никакво внимание. Аз даже съм пращал писмо на Корнелия Нинова, нямаше отговор. Не
знам президентът как се е подлъгал… такива хора ли трябва да управляват държавата?!”

Тоя Зарков, ако е направил това е ненормалник и психопат!

Максимус
Не забравяй за линковете.
Копирал си го отнякъде.
Не толкова трудно да копираш и линка.

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #1644 -: Декември 23, 2022, 21:18:35 »
САЩ включи избирането на Радев и БСП в руската дезинформация
https://glasove.com/novini/sasht-vklyuchi-izbiraneto-na-radev-i-bsp-v-ruskata-dezinformatsiya

Ха ха
Напомня ми на контрадезинформацията.
Не че тъпаците не се вързаха тогава.

Иначе усилията на Радев и Корнелия да докажат че също са кучи синове като Баце и Киро се оказват недостатъчни.
Нека се стараят.
Може и да успеят.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1645 -: Декември 23, 2022, 21:32:13 »
Аз започвам да се чудя, дали си заслужава да се нерви човек и в този форум, за да доказва неоспорими неща.Не мисля, че си заслужава нервите!
Особено, когато уважавани форумци проявяват съмнения по елементарни въпроси.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1646 -: Декември 23, 2022, 21:46:15 »
САЩ включи избирането на Радев и БСП в руската дезинформация
"Накрая е описан профилът на „печелившия кандидат на БСП: По-скоро мъж. Не по-възрастен от 60 години, с успешна кариера, но не интелектуалец. Некорумпиран. Да е демонстрирал кураж и да отстоява по-голям суверенитет в рамките на ЕС и НАТО."

Горното е доста ценно. Показва какъв трябва да е профилът на печелившия бъргарски кандидат - президент в близките поне 30 години...

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1647 -: Декември 23, 2022, 21:55:02 »
Мен ако питате, от доста време всеки я кара ден за ден. И тарторите. Няма вяра в Господа, бъдещето и справедливостта. Прокурорите засега удържат палажението. Щото получават пари за едни прозявки. Аз бих наредил всички държавни служители на дървени столове, най-много ръбести пластмасови, ако са по-евтини. Че направиха стола атрибут.

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #1648 -: Декември 23, 2022, 22:04:30 »
САЩ включи избирането на Радев и БСП в руската дезинформация
"Накрая е описан профилът на „печелившия кандидат на БСП: По-скоро мъж. Не по-възрастен от 60 години, с успешна кариера, но не интелектуалец. Некорумпиран. Да е демонстрирал кураж и да отстоява по-голям суверенитет в рамките на ЕС и НАТО."

Горното е доста ценно. Показва какъв трябва да е профилът на печелившия бъргарски кандидат - президент в близките поне 30 години...

Ха
По скоро той не би трябвало да е такъв.
Важното е да е черен негър.
Педераст или лезбиянка.
А още по-добре черен трансджендър.
Това естествено ще е най-доброто за 1300 годишната история на държавата.
Като нищо Нетфликс ще измисли някакъв филм за товва.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1649 -: Декември 23, 2022, 22:56:13 »
Може и да е така
И сигурно е така.

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #1650 -: Декември 23, 2022, 23:36:24 »
Днес е последният петък преди Коледа. Що не взема да забъркам една туршия!
https://www.lentata.com/dnes-e-posledniyat-petk-predi-koleda-scho-ne-vzema-da-zabrkam-edna-turshiya

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1651 -: Декември 24, 2022, 08:58:45 »
Много добро.
Весело Рождество!

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1652 -: Декември 24, 2022, 11:44:36 »
20% невалидни бюлетини са градски легенди. щото там иде реч за четири избора, т.е. въпросните 20% трябва да ги разделиш на 4. колкото до това кой им е казал - имаше поне 3-4 проучвания, според които поне 150-200к избиратели на бсп се бяха отказали да гласуват именно заради машините.
466 077 са невалидните бюлетини, подадени за общински съветници на 27 октомври 2019 г., т.е. 15.1% от общо пуснатите 3 089 045 гласа за общински съветници. За градските легенди е добре да се говори в други теми.
А относно проучванията за избирателите на БСП - едва ли са меродавни. По простата причина, че фактите сочат друго. В секциите гласували с хартиени бюлетини, БСП има по-слаби резултати, отколкото в секциите само с машинно гласуване. Не знам защо смяташ, че симпатизантите им са второ качество хора.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1653 -: Декември 24, 2022, 11:55:12 »
То ако броим и избирателите на ДПС за неграмотни, как тъй поддържат процент? Грешките на управниците ни в миналото са много. Ако ДПС дораснат да се саморазпуснат като ВМРО, ще се успокоим, и държавата ще мръдне, и ще стане модел даже за криви македонисти.
« Последна редакция: Декември 24, 2022, 12:43:10 от dabedabe »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1654 -: Декември 24, 2022, 17:08:28 »
1. Цитираният пасаж почти съвпада с част от втория абзац на цитирания от мен по "Информиран.нет" на предната страница. Разликите бяха редактирани от мен.
2. Не става дума за търговия, а за спасяването на българския лев - последната частица суверенитет, която ни е останала. За съжаление вие от БСП сте против!
1. ти очевидно не си разбрал и/или нямаш намерение да разбереш какво имам предвид под спазване на лична хигиена за източниците на информация, които ползваш. нейсе. това, както вече писах, говори само и единствено за теб.
2. когато имаш нещо от рода на 'аз ще направя това, ако ти направиш онова' иде реч именно за търговия. и е малоумно да се отрича.

отделно, че не си наясно какво точно смятат бсп за еврото - те искат да видят анализи и на базата на тези анализи да преценят кое как. коце е убеден, че еврото е вредно /мнение, което се потвърждава от половината предоставен анализ, а именно частта на бнб/, а коалицията на войната е убедена, че еврото е нещо хипер-супер и трябва да се въведе веднага, и на тях анализи не им трябват.

в интерес на истината, и на коце не му трябваха анализи, просто половинчатото нещо на бнб му дойде дюшеш.

та в това отношение бсп са единствените, които искат да направят преценка на базата на некви ескпертни мнения.

личното ми мнение, което нееднократно съм излагал, е че еврото ще донесе само и единствено негативи на огромната част от населението. неслучайно немците измислиха думата тойро /teuro/. изгугли си какво значи.

20% невалидни бюлетини са градски легенди. щото там иде реч за четири избора, т.е. въпросните 20% трябва да ги разделиш на 4. колкото до това кой им е казал - имаше поне 3-4 проучвания, според които поне 150-200к избиратели на бсп се бяха отказали да гласуват именно заради машините.
466 077 са невалидните бюлетини, подадени за общински съветници на 27 октомври 2019 г., т.е. 15.1% от общо пуснатите 3 089 045 гласа за общински съветници. За градските легенди е добре да се говори в други теми.
ти всъщност потвърждаваш, че 20% невалидни бюлетини е градска легенда. щото тези 15.1% са абсолютният максимум, или за да твърдиш за 20% невалидни, трябва да сумираш невалидните бюлетини от няколко избора. което е точно моето твърдение.

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1655 -: Декември 24, 2022, 18:25:33 »
Щом за теб 15% невалидни бюлетини са малко, то ОК. Обаче с машини процентът е сведен до нула.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1656 -: Декември 24, 2022, 18:45:16 »
не съм казал, че са малко. и не мисля, че са малко. основната причина да бъдат въведени машините в изборите беше точно с цел да се намалят невалидните бюлетини. и това беше изпълнено.

и все още, ако гласуваш с машина, бюлетината ти ще е 100% валидна.

а ако тези сегашните ни машини се комбинират с идеята на депесето да имаме скенери за бюлетините, ще се сведе до минимум и мацането и драскането по протоколите.

между другото, протоколите никога не са били представяни като проблем, за който трябва да бъде въведено машинно гласуване. за тях се сетиха сега.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1657 -: Декември 24, 2022, 20:03:47 »
Нито един представител на президентството или Министерски съвет не присъства на празничната литургия в "Св. Александър Невски"
Автор: Труд онлайн

Страх ги е, да не избухнат в пламъци, нечестивците.   :lol: А иначе, не им пука, те са поклонници на мамона и той здраво ги държи с офшорните им милиони, досиета с грехове...
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #1658 -: Декември 24, 2022, 22:09:20 »
56-минутен разговор от вчера на Велизар Енчев с доц. Валентин Вацев:

https://www.youtube.com/watch?v=nlhpz62yxEM

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1659 -: Декември 24, 2022, 22:28:26 »
а ако тези сегашните ни машини се комбинират с идеята на депесето да имаме скенери за бюлетините, ще се сведе до минимум и мацането и драскането по протоколите.

а скенер за какво им трябва?
the lamers club honourable member …

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1660 -: Декември 24, 2022, 22:42:59 »
а скенер за какво им трябва?

Вероятно се има предвид, скенер за преброяване? С което пак стигаме до въпроса, до колко може да се контролира обективно машинното преброяване.
« Последна редакция: Декември 24, 2022, 23:13:39 от Maximus II »
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1661 -: Декември 24, 2022, 22:47:18 »
а скенер за какво им трябва?
а скенер за какво им трябва?

Вероятно се има предвид, скенер за преброяване? С което пак стигаме до въпроса, до колко може да се контролира обективно машинното преброяване.

може, но бюлетините трябва да се броят ръчно.

и да има много много ясно разписана процедура какво се прави, ако двата протокола не съвпаднат.
the lamers club honourable member …

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1662 -: Декември 24, 2022, 23:18:35 »
Всички знаем какво и как, проблемът е, че и които държат измамата с хартиените бюлетини, и които държат машинната измама, се опитват да се надхитрят едни други. И никой не мисли за честни избори!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1663 -: Декември 25, 2022, 01:08:17 »
Щом толкова не вярваме в резултатите от изборите, защо са ни изобщо избори? Лотарийната система ще ни свърши работа. Или ний и нея ще олайневим? Пардон! Можем, разбира се.
.......................
Бе какво става таз вечер? Няма камбани, поповете онемяха поред нощ. Кой даде командата тойзи път? За този невиждан синхрон.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2584
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1664 -: Декември 25, 2022, 01:39:29 »
Айде най после се научете да четете дискусията преди вашето появяване и кое от къде идва, за да не ставате смешни. И жалки.
Има ли общуване в този форум, или всеки идва тук да задоволи нуждата си от душевен ексхибиционизъм.

- Пиленце любаво, обърнал съм внимание точно на това, което за жалост в момента не е така. Зачеркнатото е без значение. Може би да има някаква тенденция, но факти - НЪЦ. Инак помиярите по върховете няма да продължават слугинството без всякакво чувство за самосъхранение... Това незлобливо ти изтъкнах с леко хумористично, употребявайки - сравнение "КАТО".

Ако съм уязвил нежното ти сърчице, падам на колене и скланям глава пред меча на истината ти.
- Моля за милост.

Надявам се, че заради творческият ентусиазъм из дебрите на настоящето, няма да трепне ръката ти и да ми резнеш куфалницата на акерне!

Честита Коледа!

Активен Звездоброец

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 718
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1665 -: Декември 25, 2022, 05:29:40 »
Днес е последният петък преди Коледа. Що не взема да забъркам една туршия!

Благодаря! Смях се с глас. А този израз ще се опитам непременно да го използвам:

Аз например със сигурност съм лесбийка, защото много харесвам жените

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2584
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1666 -: Декември 25, 2022, 05:47:53 »
много харесвам жените

...и уважавам. Значи станахме двама!
 :t0328:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1667 -: Декември 25, 2022, 09:02:57 »
Пишете ме и мен за трети. Само няколко конкретни жени не понасям.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #1668 -: Декември 25, 2022, 11:53:01 »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1669 -: Декември 25, 2022, 18:04:16 »
Дед Мороз да не се стиска, а да пооблече Снежанка, че твърде разголена се фръцка. Нашата е лесна, ний таз година сняг не ша видим. Но превантивно се подгряваме. Бъдете здрави, вземайте мерки де!


Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1671 -: Декември 25, 2022, 19:34:31 »
Инсинуации са туй. В нашите училища е чисто.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1672 -: Декември 25, 2022, 19:35:18 »
Във вашите може да е чисто, нали са като нови, неизползвани....
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #1673 -: Декември 25, 2022, 20:19:21 »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1674 -: Декември 26, 2022, 16:56:15 »
Quote (selected)
купиха пресгрупата "24 часа", "168 часа"и "Труд".
Така, бях го позабравил това, признавам си.
https://glasove.com/novini/rusiya-obyavi-hristo-grozev-za-izdirvane
Още веднъж да споменем проявилите "бизнес усет" граждани.
Името на Христо Грозев стана публично известно в България през 2010-а, когато заедно с  Любомир Павлов, Огнян Донев и Карл Хабсбург (с пети съдружник – германеца Даниел Руц)
Бизнесмени, викат.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1675 -: Декември 26, 2022, 23:30:39 »
Ахуу! Това за Хабсбурга не го знаех!
Знаех, че немци купили групата, но глей ти какви немци
Народници!



Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1676 -: Декември 27, 2022, 09:30:25 »
Ахуу! Това за Хабсбурга не го знаех!
Знаех, че немци купили групата, но глей ти какви немци
Народници!


Прочетох и коментарите под дописката в Гласове.
Много ниско ниво.
Тъжно ми стана

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #1677 -: Декември 27, 2022, 19:34:43 »
За България останаха ковчезите.
https://www.lentata.com/za-blgariya-ostanaha-kovchezite

Повечето от тогавашните все още имате думата.
Макар че би трябвало да сте на друго място.
Така че мислете какви ги вършете сега.
Щото сега бацета, кирчовци, корнелии, мехмедовци, ристювци, стефановци, руменовци и гълъби ни вкараха в нещо по-страшно.
Дали го осъзнават или не е без значение.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1678 -: Декември 27, 2022, 21:00:11 »
Да предположим, на Балканите има война. Хипотетично.
Косово срещу Сърбия.
Зад Косово се навървят Албания, Турция, зад Сърбия - не знам. Може би Гърция. Може би.
Ние с кого ще сме?
Нутралитетът е идеалното сечение.
Но имало лоби на войната в България. На чия страна ще ни повлече това лоби?

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #1679 -: Декември 27, 2022, 21:05:29 »
Има време.
Ще ги видим кой къде ще е тогава.