Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 02, 2024, 02:39:04

Автор Тема: И сега? …  (Прочетена 570106 пъти)

0 Потребители и 88 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8912
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #5040 -: Април 05, 2023, 09:20:40 »
Последното изречение в статия във фашисткия "Дневник" от Евгений Кънев:
Quote (selected)
"Възраждане" трябва да бъде спряна СЕГА.
На мястото на хората от "Възраждане" не бих се отнесъл лекомислено към тая заплаха. Те имат две сериозни уязвимости. Първата е:

DOMAIN NAME: vazrazhdane.bg
    COUNTRY: United States
     REGION: California
       CITY: San Francisco
        ISP: CloudFlare Inc.


Втората е, че използват много активно FB, особено Костадинов. Първото, което ще направят САЩ, е да ги отрежат от FB и да им премахнат регистрацията в "облака". Поводи и оправдания ще се намерят.

Затова отсега трябва да помислят за собствен сървър на по-сигурно място и или евентуално да си направят там форум, или да се регистрират другаде, напр. в "Телеграм" или "Чурулик", където Мъск едва ли ще ги цензурира, поне според това, което показва сега.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5041 -: Април 05, 2023, 09:22:51 »
Ся новият момент е кога ще почне люспенето на новата реднешка коалиция. Традициите са си традиции... :nuts:
Те нишаните вече са налице.
Кирето и Кокорчо вече рекоха твърдо нье, Ристю обаче врти гъзо.
Не знам дали е по политически или по ЛГБТ причини, но скоро трябва да стане ясно.
п.с. само че май и при кирчовците се чува ръмжене, Ганю не е по дългосрочните планове, иска келепир тук и сега!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5042 -: Април 05, 2023, 09:33:39 »
Не съм сигурна, всичко е възможно, но ми се струва, че и този път няма да има правителство. Още повече, че за господарите от козяк е достатъчно боклуците в парламента да им гласуват изискванията. Има и друго нещо - за пръв път Тиквата не се отказа от депутатското място непосредствено след изборите. А Балтов от гербавите листи вече го направи

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5043 -: Април 05, 2023, 09:52:26 »
Мисля, че в настоящата засукана ситуация нещата се наредиха не зле. Но като прегледах снимките в "СЕГА", пак познатите втръснали ни физиономии. Професия депутат. Та потенциалът е ясен, и не бива да имаме особени очаквания.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8835
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5044 -: Април 05, 2023, 09:52:41 »
Колеги, НАТО го управлява САЩ и Пентагона, нито агент Стеклов, нито Урсула могат да го съсипят, те са само марионетки в мъпет шоу, Европа  я съсипват САЩ, изнасяйки своята ентропия, в опит да се спасят те самите. Но като гледам хаоса в Америка, едва ли.

Вторият закон на термодинамиката е незаобиколим! Според тоя закон, една система/страна/държава, може да се защити от нарастване на ентропията си, само като се изолира от друга система, с по-висока ентропия. Това прави Русия, Китай, Иран.

Колкото сме по-тясно обвързани със САЩ, толкова по-бързо България ще се срине и изчезне!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5045 -: Април 05, 2023, 10:02:01 »
Американците са поразглезени от охолния живот и трудно ще понесат промяната. Светът им беше като махала. Ний бедните сме лесни, радваме се и на най-малката дреболия.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8835
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5046 -: Април 05, 2023, 10:11:04 »
Да, щастлив е не който има много, а на когото му стига.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2980
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5047 -: Април 05, 2023, 10:26:50 »
Колеги, НАТО го управлява САЩ и Пентагона, нито агент Стеклов, нито Урсула могат да го съсипят, те са само марионетки в мъпет шоу

Да не би да са сфатили, че за овладяване на последиците от обезавтомобиляването джандармерията е недостатъчна?

Осиротевшие собаки в декорациях руин
Сбиваются в ватаги, и блохастый бедуин
На обломках пеноблоков царапает письмена
Так собачьи племена дают друг другу имена

*********   ✹    *********

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5048 -: Април 05, 2023, 10:28:56 »
Dabedabe, за пръв път съм съгласен с теб от началото до края. Ние знаем 2 и 200. Представители на народ, който може в един ден да си изхвърли цялата битова техника, щото му се види старичка и в рамките на същия ден съответно да се обзаведе с най-новата, не може да разбе къде бърка. Ще са доста изненадани.

Съгласен съм и с Maximus, че трябва да се откачим, защото по пътя надолу ще (се опитат да) повлекат всичко и всички със себе си. Като един модерен Нерон да подпалят света за да изсвирят с банджото тъжна песен на фона на догарящите руини.
« Последна редакция: Април 05, 2023, 11:28:31 от Kole »

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5049 -: Април 05, 2023, 10:36:37 »
Колеги, я малко лични въпроси. Гласувахте ли и ако да - за кого? :nuts:

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8912
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #5050 -: Април 05, 2023, 10:59:00 »
Разбира се. Гласувах за "Възраждане". Между другото, още не е свършила пресконференцията им, в която имаше провокатори, с които самите журналисти се изпокараха, а накрая и сигналът прекъсна, предполагам, не от само себе си. Може би след като свърши, ще може да се гледа на запис:

https://www.facebook.com/vazrazhdane.bg/videos/936795474133287/

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1278
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5051 -: Април 05, 2023, 10:59:32 »
Колеги, я малко лични въпроси. Гласувахте ли и ако да - за кого? :nuts:
А ти Асольче за кого гласува? Редно е първа да споделиш, щом питаш останалите.
Не гласувам на парламентарни избори от няколко години. ''Не подкрепям никого'' е безсмислено упражнение. Защо не гласувам съм обяснявала повече от един път. Но да припомня - ДБ ме разочароваха окончателно.  А да гласувам като ветропоказател, пък после да псувам, че и тоя не е оня Годо, дето го чака цяло село, не си струва.

P.S. Ако вече си споделила избора си, извини ме и кажи къде да гледам.
« Последна редакция: Април 05, 2023, 11:05:05 от Zdravka »
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5052 -: Април 05, 2023, 10:59:55 »
Да. Nr. 3

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1633
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5053 -: Април 05, 2023, 11:01:14 »
Колеги, НАТО го управлява САЩ и Пентагона, нито агент Стеклов, нито Урсула могат да го съсипят, те са само марионетки в мъпет шоу, Европа  я съсипват САЩ, изнасяйки своята ентропия, в опит да се спасят те самите. Но като гледам хаоса в Америка, едва ли.

Вторият закон на термодинамиката е незаобиколим! Според тоя закон, една система/страна/държава, може да се защити от нарастване на ентропията си, само като се изолира от друга система, с по-висока ентропия. Това прави Русия, Китай, Иран.

Колкото сме по-тясно обвързани със САЩ, толкова по-бързо България ще се срине и изчезне!
---

Абсолютно съгласен!
 
Ентропията на САЩ това е непрекъснатият нарастващ хаус на паричната й система, базирана на принципа на Понци финансовата пирамида, която изисква прекъснато нарастване на дълга, за да съществува!


Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5054 -: Април 05, 2023, 11:06:13 »
Май ще излезем доста калпазани тройкаджии тука.
А от добро ли е, както казваше Константин Коцев, кандилкайки се по кривия път. "Аз кай въртя право, ама патот криви". Бог да го прости, добър човек беше.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5055 -: Април 05, 2023, 11:09:23 »
Аз отдавна заявих за кого ще гласувам. Не съм си променила мнението :smokin:

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1278
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5056 -: Април 05, 2023, 11:15:30 »
Аз отдавна заявих за кого ще гласувам. Не съм си променила мнението :smokin:
Къде да гледам?
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5057 -: Април 05, 2023, 11:18:11 »
Трябва ли да помня, в коя точно тема от този форум го коментирахме?:D

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5058 -: Април 05, 2023, 11:18:40 »
Много скромно, дискретно някак, срамежливо демек. Я се провикни, че може да има недочуващи.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8912
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #5059 -: Април 05, 2023, 11:20:54 »
Колеги, НАТО го управлява САЩ и Пентагона, нито агент Стеклов, нито Урсула могат да го съсипят, те са само марионетки в мъпет шоу, Европа  я съсипват САЩ, изнасяйки своята ентропия, в опит да се спасят те самите. Но като гледам хаоса в Америка, едва ли.

Вторият закон на термодинамиката е незаобиколим! Според тоя закон, една система/страна/държава, може да се защити от нарастване на ентропията си, само като се изолира от друга система, с по-висока ентропия. Това прави Русия, Китай, Иран.

Колкото сме по-тясно обвързани със САЩ, толкова по-бързо България ще се срине и изчезне!
Абсолютно съгласен!
Ентропията на САЩ това е непрекъснатият нарастващ хаус на паричната й система, базирана на принципа на Понци финансовата пирамида, която изисква прекъснато нарастване на дълга, за да съществува!
Аз също безусловно съм съгласен с тази прекрасно формулирана теза!!!

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2980
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5060 -: Април 05, 2023, 11:21:01 »
Не успях.
Костя с минус един глас.
Шсе реванширам некстес мал.
*********   ✹    *********

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1278
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5061 -: Април 05, 2023, 11:22:40 »
Трябва ли да помня, в коя точно тема от този форум го коментирахме?:D
Не, просто ми  припомни избора си. След като питаш другите за нещо наистина лично, е малко, как да кажа, не съвсем ОК, да се правиш на интересна. Някои вече споделиха без притеснения.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5062 -: Април 05, 2023, 11:23:43 »
Не успях.
Костя с минус един глас.
Шсе реванширам некстес мал.

Лятото. Има и друга вероятност, наесен с песен. Синергитикът Триморец да ги остави да си свършат глупостите в парламата като предния път и после да си умие ръчичките със соросоидите, тикварите и депесето.
Здравке, въпросът ти е нелеп. Аз не прощавам да ме лъжат, много е просто

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5063 -: Април 05, 2023, 11:31:46 »
Вижте, забатачили сме всичко. Нужна е методика. Наведнъж няма да цъфнем. Аз мисля, че пращането на ДПС на пето място е постижима цел. Нямам нищо против бъгарските турци, а против ченгетата дето ги плашат и им дърпат конците. Трябва всеки да усети свобода някаква. Следващата цел е да се озапти съдебната каста. И така, едно по едно. Трябва да се разкрепости българската енергия.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1278
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5064 -: Април 05, 2023, 11:33:30 »
А ти усукваш по килифарски, Асольче. Разбрах за кого си гласувала. Що се отнася до нелепи и лепи  :0005: въпроси, ще се въздържа от коментар. Приятен ден.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1278
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5065 -: Април 05, 2023, 11:36:40 »
Вижте, забатачили сме всичко. Нужна е методика. Наведнъж няма да цъфнем. Аз мисля, че пращането на ДПС на пето място е постижима цел. Нямам нищо против бъгарските турци, а против ченгетата дето ги плашат и им дърпат конците. Трябва всеки да усети свобода някаква. Следващата цел е да се озапти съдебната каста. И така, едно по едно. Трябва да се разкрепости българската енергия.
Пътища има, желаещи няма. На много от нас вече ни е все едно. Децата са отдавна навън. Аз лично смятам да си гледам спокойствието.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5066 -: Април 05, 2023, 11:39:33 »
Е, може пък и да ви се наложи да си прибирате децата от навън..тогава пък на други ще им е все едно за вас :nuts:

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5067 -: Април 05, 2023, 11:41:12 »
Асол, май имаш сериозен фен. Или се казваше стокър... )))
Относно изборите, на база резултатите няма да е преувеличено да се направи извод, че сериозна част от досегашния електорат на БСП се е пренасочил към Ренесанса.
Защо стана тъй и кой (не)носи отговорността в БСП, мисля е ясно.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5068 -: Април 05, 2023, 11:43:58 »
Асол, май имаш сериозен фен. Или се казваше стокър... )))
Относно изборите, на база резултатите няма да е преувеличено да се направи извод, че сериозна част от досегашния електорат на БСП се е пренасочил към Ренесанса.
Защо стана тъй и кой (не)носи отговорността в БСП, мисля е ясно.

Само една поправка. Това стана с една част още на предишните избори. Сега Възраждане дърпат повече от другите. На БСП не помогнаха нито даването на заден за еврото, нито пърформансите с Паметника на СА. Непрекъснато оставах с впечатлението, че някой се пробва отново да ме пързаля. Последното доказателство бяха листите. Туриха се най-отпред същите да си влязат отново само те

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5069 -: Април 05, 2023, 11:49:37 »
Аз мисля, че пращането на ДПС на пето място е постижима цел. Нямам нищо против бъгарските турци, а против ченгетата дето ги плашат и им дърпат конците.
ДПС няма много общо с българските турци. С турските турци - да, с турските интереси - също и най-вече с бизнеса си от "обръчи". Тая "партия" не се интеррсува от "електората" си и дано той го разбере.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5070 -: Април 05, 2023, 11:52:29 »
Разбрали са го хората, но ги държат с препитанието им. И въпреки всичко отново не са розови нещата, щом се налага да пазаруват махали из цяла България. Даже гербавите жестоко изостават от догановците в това отношение. Направо са заграбили над 50 % от циганите

Оппа!
https://epicenter.bg/article/Sasho-Donchev-nalyal-polovin-milion-v-kampaniyata-na-PP-DB--SPRAVKA-/312797/2/0

Не вярвам, че ще има изненадани, обаче

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2157
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5071 -: Април 05, 2023, 11:53:44 »
Поличба някаква! По-голямата (айде, по-точно половината) част от живота ми е минал на адрес: пл."Възраждане" №3 :)))
« Последна редакция: Април 05, 2023, 11:59:34 от Zmeja »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5072 -: Април 05, 2023, 11:58:34 »
А, вий сте се разбрали вече.
Аз да казвам ли за кого съм гласувал?
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5073 -: Април 05, 2023, 12:08:00 »
А, вий сте се разбрали вече.
Аз да казвам ли за кого съм гласувал?
 :smokin:

Наясно съм. Както и ти си наясно поне за мен  :nuts:

Не знам Буратино и Анонимусът каква са я свършили накрая. Принца никога не казва... :nuts:

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5074 -: Април 05, 2023, 12:08:18 »

Само една поправка. Това стана с една част още на предишните избори.
Съгласен.

Quote (selected)
Непрекъснато оставах с впечатлението, че някой се пробва отново да ме пързаля. Последното доказателство бяха листите. Туриха се най-отпред същите да си влязат отново само те
Изветно време се чудех какво ме смущава в БСП и стигнах до извода, че е разминаването между зук и картина, заявките и творенията, demeque. Ти с две думи го обобщи: пързалят ни. Всичко е "пърформанс" за място под прожекторите и няколко седлки в парламента. Корнелия не може да открие грешка в себе си, всичко е вина на някой друг, на митичните "те", които се "опитали да убият БСП". Тя щото сигурно не се справя и сама чудесно.

(днес съм почивка и прекарвам деня на дивана. Пуснах телевизора, бате Бойко дава пресконференция на фона на българското, украинското и ес знамето. Машалла.)

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5075 -: Април 05, 2023, 12:14:56 »
Колкото и да не ти се вярва, в момента БСП не може да извади нищо по-добро от Нинова. Тук е трагедията! Разните му там крумчовци и прочее са реднешки проксита. Киро Добрев не е реднешка подлога, но пък е абсолютно безскрупулен мошеник и айдук. Подобие на Тиквата, но без толкова криминален експириънс и не толкова автентично прост. Янаки беше читав, но е академичен тип, не става за битки

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8912
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #5076 -: Април 05, 2023, 12:25:58 »
Същата пресконференция на "Възраждане", която беше от 10 ч., заснета от друго място, от което се виждат и задаващите въпроси журналисти, и провокаторът:

https://www.facebook.com/kostadin.eu/videos/1965793877102077/    (55 минути)

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2157
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5077 -: Април 05, 2023, 12:40:14 »
 
Колкото и да не ти се вярва, в момента БСП не може да извади нищо по-добро от Нинова. Тук е трагедията! Разните му там крумчовци и прочее са реднешки проксита. Киро Добрев не е реднешка подлога, но пък е абсолютно безскрупулен мошеник и айдук. Подобие на Тиквата, но без толкова криминален експириънс и не толкова автентично прост. Янаки беше читав, но е академичен тип, не става за битки
Асол :t2015:

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9591
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5078 -: Април 05, 2023, 12:48:25 »
Нямам идея що умножаваш децата по 4, ама знам

ами две деца и двама родители прави четири според моя калкулатор.
То тия сметки не са за инженери, за уманитари са.

Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9591
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5079 -: Април 05, 2023, 12:59:41 »
Quote (selected)
Нямам идея що умножаваш децата по 4, ама знам
Харесва ми този форум!
Резнало ми е мислата, затова ти харесва, на теб всичко без мисла ти харесва.
Колко ги изкара първоначалното преброяване? 4 800 000?
После правиха шашми и ги вдигнаха.


А какво би трябвало, ама не е и затова, като вземеш предвид и т.н. те оставям да си сметаш сам. Само един въпрос имам към теб - Как, смяташ, се извличат данните за брой напуснали Бг?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9591
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5080 -: Април 05, 2023, 13:02:58 »
Колкото сме по-тясно обвързани със САЩ, толкова по-бързо България ще се срине и изчезне!
Е да, ама трябва, друже, трябва. България с който се е събрала, той бял ден не е видял. Наш дълг е, след като ликвидирахме, Варшавския договор, да ликвидираме и натуту.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5081 -: Април 05, 2023, 13:08:33 »
Quote (selected)
Киро Добрев не е реднешка подлога, но пък е абсолютно безскрупулен мошеник и айдук. Подобие на Тиквата, но без толкова криминален експириънс и не толкова автентично прост. Янаки беше читав, но е академичен тип, не става за битки
Вярно!
Сега, в последно време гледам Иван Таков, следя го. Оня, предния прецедател на БСП София, не е просто копеуе по начало, но скрита лимонка.
Този, ако е верно, че през поколение се предават положителните страни - бива.
Може и Корнелията да замести. До сега си мислех, че може да стане това само с Христо Проданов, но ми се виждаше доста мека Мара.
Макар че в даден момънт предсказах, че той ще е следващият.
Осмелих се, щото година преди станищовото да си такова таковата го предсказах за Корнела.
Сега се колебая.
Асол, твоето мнение като временен страничен наблюдател???
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5082 -: Април 05, 2023, 13:10:14 »
Тодор Славков, ама той никога няма да се съгласи дори да стане партиен член. И даже съм сериозна. Проданов е толкова зле за какво ли не, че няма накъде повече

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7413
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5083 -: Април 05, 2023, 13:11:35 »
Нямам идея що умножаваш децата по 4, ама знам

ами две деца и двама родители прави четири според моя калкулатор.
То тия сметки не са за инженери, за уманитари са.

ами щом и калкулаторът е уманитар, добре. така да бъде.
the lamers club honourable member …

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5084 -: Април 05, 2023, 13:11:52 »
Тодор Славков, ама той никога няма да се съгласи дори да стане партиен член. И даже съм сериозна
Е, не! Не си сериозна!
Тошко си е тъшак!
Карикатура.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5085 -: Април 05, 2023, 13:12:43 »
Напротив!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9591
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5086 -: Април 05, 2023, 13:18:52 »
Нямам идея що умножаваш децата по 4, ама знам

ами две деца и двама родители прави четири според моя калкулатор.
То тия сметки не са за инженери, за уманитари са.

ами щом и калкулаторът е уманитар, добре. така да бъде.
Ами то операторът е по-важен от калкулатора, каквото вкара, това му го вади калкулаторът. Та 2 деца с двама родители са 4 глави. А четири деца, всеки две от които с по двама родители колко общо глави са? Няма питам за крака, щото ще те объркам....

И сега идва сублимният въпрос, цитирам,

„Вземаш калкулатора и събираш - около 1 250 000 деца на и под 18 г. възраст /не са гласоподаватели/.
После умножаваш това число по 4 и - получаваш мин. брой възрастно население на БГ.“

Къде е грешката? Или при двама родители на две деца, колко родителя имаме туканката?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5087 -: Април 05, 2023, 13:19:30 »
Напротив!
Миии, как да ти кажа!
Ето - с пример.
Има двама братя - Бахарови!
Единият е доста сериозен, макар и скучен по съвременните критерии.
Другият е...разчупен.
Глупак.
Единият все пак става и играе добри роли, другият е лайнЮ.
Янчо ТакОвия е нула, синът му изглежда добре.
Батето изглеждаше добре, синът му изглежда като заоблена нула.
Мое мнение.
Не настоявам.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5088 -: Април 05, 2023, 13:21:57 »
Аз имам навика да преценявам много точно хората. Тодор Славков е в пъти по-непробиваем от сина на Таков и това е най-малкото нещо, характерно за него  :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5089 -: Април 05, 2023, 13:32:31 »
Quote (selected)
Къде е грешката?
При теб, скъпа!
Щото ползваш само част от аргументацията ми - виж там, прочети все пак цялото.
Проблемът идва от раждаемостта.
Преди време - двама дядовци и две баби с по две деца - четири деца, но пак две двойки. Те съответно с по две деца - пак четири, т.е. долу-горе населението се възпроизвежда., че и с нарастване на средната продължителност на живота - и нараства.
Сега - двама дядовци  и две баби - 3-4 деца, те от своя страна оформят 1-2 двойки с по 1-2 деца. По скоро 1.
Някои и "0", за комренсация на онези с две.
Тук стана малко сложно за уманитари, но в крайна сметка - на 7 възрастни има 1.5 деца - примерно, само и само уманитерите да стоплят от къде иде това - умножавам по 4!
Що само до 72 г. обясних - изчислително - сетне прибавям тези дето са останали като налични "бройки" над 72 г.
Пак за да стоплят по лесно уманитари.
Вероятно не съм успял съвсем!
Но аз обещах да не се мятам като ранено пиуе и отивам да дремна, дано през това време уманитарите си опраят аритметиката.
п.с.
Quote (selected)
по-непробиваем
Yes!
Мчи тя и Корни е "непробиваема".
/поствам го като добавка тук, че аман от тези две минути/.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7413
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5090 -: Април 05, 2023, 13:48:11 »
Нямам идея що умножаваш децата по 4, ама знам

ами две деца и двама родители прави четири според моя калкулатор.
То тия сметки не са за инженери, за уманитари са.

ами щом и калкулаторът е уманитар, добре. така да бъде.

Ами то операторът е по-важен от калкулатора, каквото вкара, това му го вади калкулаторът. Та 2 деца с двама родители са 4 глави. А четири деца, всеки две от които с по двама родители колко общо глави са? Няма питам за крака, щото ще те объркам....

И сега идва сублимният въпрос, цитирам,

„Вземаш калкулатора и събираш - около 1 250 000 деца на и под 18 г. възраст /не са гласоподаватели/.
После умножаваш това число по 4 и - получаваш мин. брой възрастно население на БГ.“

Къде е грешката? Или при двама родители на две деца, колко родителя имаме туканката?

а защо мен питаш? виж какво точно и кого по-точно цитираш най-накрая?

по моята сметка имаш ли забележки? или трябва да припомням и каква точно е моята сметка?
the lamers club honourable member …

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9591
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5091 -: Април 05, 2023, 13:55:39 »
1 дете прави двама възрастни, а не 4.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5092 -: Април 05, 2023, 14:05:52 »
Лъчо, кажи на Костадинов да не прекалява с клишето "Доносническа България". Става досадно. И да е по-кратък. Повторението също досажда. Иначе и "Възраждане" може да се смали на хоризонта. Българинът бързо се насища. Дългата концентрация го уморява. Аз ще му изслушам дългата тирада за последно.
« Последна редакция: Април 05, 2023, 14:28:08 от dabedabe »

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5093 -: Април 05, 2023, 14:29:34 »
"Доносническа България" е изключително добра езикова находка. Не смятам, че трябва да бъде изоставена  :nuts:

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5094 -: Април 05, 2023, 14:36:40 »
Може се сменя с дупедавска българия. Даже е по-точно.
Впрочем варианти много. Примерно джендърска  :smokin:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5095 -: Април 05, 2023, 14:40:17 »
Ако БХ влезе в необичайната роля на депутат, ще сме свидетели на чести престрелки, макар днес да се изписа хрисим. Речникът му е досаден.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5096 -: Април 05, 2023, 14:43:40 »
Ако БХ влезе в необичайната роля на депутат, ще сме свидетели на чести престрелки, макар днес да се изписа хрисим. Речникът му е досаден.
Не мисля, че ще има друг избор. Няма как да стане премиер, а инстинктът му на плъх и криминалната му закалка му говорят, че без имунитет "партньорите" му ще го дадат курбан

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11191
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5097 -: Април 05, 2023, 14:44:57 »
"Доносническа България" е изключително добра езикова находка. Не смятам, че трябва да бъде изоставена  :nuts:

Аз предложих преди това за ДБ, щото не ми хареса ограничението.
Що само "доносническа" - кви са тия кавички и що не по изразителната и всеобхватна снимка.
Лъчо - кАжи на Костя да разнообрази изказа, ако обичаш.
Quote (selected)
Може се сменя с дупедавска българия. Даже е по-точно.
Е, и 66 бил съгласен.
« Последна редакция: Април 05, 2023, 14:52:18 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5098 -: Април 05, 2023, 14:52:55 »
Наистина няма нужда от кавички. Достатъчно е само да им проследиш родословието и биографиите на целата жълтопаветническа измет за да ги видиш в пълния им блясък. Наследници на придворните на "комунистическия режим". От боклуци, още по-големи боклуци се пръкнали :smokin:

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1633
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5099 -: Април 05, 2023, 15:09:28 »
Колкото и да не ти се вярва, в момента БСП не може да извади нищо по-добро от Нинова. Тук е трагедията! Разните му там крумчовци и прочее са реднешки проксита. Киро Добрев не е реднешка подлога, но пък е абсолютно безскрупулен мошеник и айдук. Подобие на Тиквата, но без толкова криминален експириънс и не толкова автентично прост. Янаки беше читав, но е академичен тип, не става за битки
---
It runs in Dobrev's family. Старият Добрев знаеше (СДС също), че има рак, платиха му и сдаде четата.
Проблемът на БСП е, че нямат нито една ярка и харизматична личност. Корнелия е бормена, но приватно бормена (за себе си). Уязвима е и винаги могат да я стиснат за мекицата (us визата)!
Янаки е прекалино академик тайп, дългият инкасатор е супер специалист-технократ и грамотен бизнесмен, но не е appealing към истинската членска маса на БСП.
Следователно напоследък БСП е поела пътя на ентити със затихващи функции.
В момента няма ярък ляв обединител и за това РБ е на Kozyak remote control.