Защо сме тук … > Организационни …

Керпеден за новобранци, или добре дошли във форума

(1/19) > >>

micky:
Някои основни положения за това местенце.
1. Правила - няма официални. Все още. Което не значи че няма администрация и контрол.
 Принципите на модерацията са относително прости - общо приетите неща: не пцувай другарче, не пиши спам...
 Когато започнете да пишете неправилно, първо се появяват от някъде модераторите и предупреждават.
 Ако нарушенията са по-драматични - трие се нарушението, т.е. поста.
 В определени случаи (заяждане с администрацията и не знам какво още) следва фризер, описва се причината и
 престоя има тема такава.
 - Първа поправка за фризер: Администрацията ви заключва тема, но вие правите нова но за същото. Следва
 Оймякон.
2. Тук не е вестник под който да лазите, респективно коментирате дадена тема.
 Темите си ги създаваме сами. Няма значение колко е актуална/модна/, щом нещо ви се вижда важно - пуснете
 тема.
 Може и анкета с цел някакво преброяване.
 Ползвайте все пак и търсачката - възможно е друг колега да ви е изпреварил.
 Избирате си подходящия раздел и смело творите.
3. За темите и анкетите.
 Ваша тема можете да я изтриете в произволно избран от вас момент.
 Ваша тема могат да заключват само администрацията, най-вероятно по неприятни поводи, или местене в друг
 раздел.
 - Първо административно допълнение: Не можете да скривате теми или потребители, четете наред.

Уф, от мен толкоз! Моля за корекции и допълнения.

Чок觧:
Фризер има и ако положението в дадена тема се натопорчи и модератора я заключи , пък ти отвориш същата подобна тема , за да продължите да се карате и да си начешете крастата ! :t0148: Аз щях да отнеса една седмица за такова нещо , ама администратора ми я намали на 2-3 дни ! :thank_you-1098:

Banshee:
Много забавно. :) Все едно да четеш съветите на Чарлз Менсън "Как да се държим в обществото, за да не ни опандизват и да избягваме пръсъди от 5000 г".

67:

--- Цитат на: Banshee в Март 12, 2019, 17:08:11 ---Много забавно. :) Все едно да четеш съветите на Чарлз Менсън "Как да се държим в обществото, за да не ни опандизват и да избягваме пръсъди от 5000 г".

--- Край на цитат ---
Така де, човек трябва да слуша експертите!  :t0328:

Радо:
Привет всем!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия