За живота, вселената и всичко останало … > Recycle Bin …

Re: Цветни картинки …

<< < (11/11)

onzi:

--- Цитат на: Giuseppe в Декември 11, 2023, 21:34:58 ---
Ти мани, ми тъпия ИИ е пропуснал май нещо съществено!
Дор до един пръст на дясната ръка.
--- Край на цитат ---
е не виждаш ли, че петият пръст на дясната ръка е в лявата - там на леглото положен. освен ако онова на леглото не е морков или некъв вибратор, дедазнайш...

Engels:

--- Цитат на: onzi в Декември 11, 2023, 23:31:00 ---
--- Цитат на: Giuseppe в Декември 11, 2023, 21:34:58 ---
Ти мани, ми тъпия ИИ е пропуснал май нещо съществено!
Дор до един пръст на дясната ръка.
--- Край на цитат ---
е не виждаш ли, че петият пръст на дясната ръка е в лявата - там на леглото положен. освен ако онова на леглото не е морков или некъв вибратор, дедазнайш...

--- Край на цитат ---
Точно така, това също е често срещана аномалия, липсващият пръст да се появи на друго място.

onzi:
ти се постарай да измислиш що-годе приемлив отговор на тъпотията с екранчетата от другат тема, да не те зачеша и тука.

че ще бегаш пак с писъци.

Engels:
Примерът с графичните станции не е адекватен, за тях никой няма интерес да произвежда игри. А по онова време имаше и суперкомпютри с 1 гигабайт оперативна памет и струваха милиони долари.
Представяш ли си цял 1 гигабайт памет, докато компютърът от първото екранче се задоволяваше със 48, 64 или 128 килобайта памет за по-заможните.
 :cool-1084:

onzi:
първо: отговаряш с поредна тъпня.
второ: отговаряш не където трябва.
трето: а бе ти и темите ли вече не различаваш?
четвърто: какво общо имат игрите с ии? военните примерно си имат станции, на които може и да няма графика, ама ии със сигурност могат да се развиват. аз ти дадох пример с университетите - и при тях може да не се играят игрички, ама компютърна мощ има колкото си искаш. мислиш ли, че примерно в мвр нямат достатъчно мощен изчислителен център?

бе я се скривай некъде, че почва да ми писва от простотиите ти...

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия