Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 17:49:25

Автор Тема: оставката на нинова - рунд пореден  (Прочетена 206392 пъти)

0 Потребители и 6 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2220 -: Юли 25, 2023, 17:16:58 »
всъщност оказва се, че бств излъчва от почти две седмици в тубата. ето ги: https://www.youtube.com/@user-qp2gu4mk7z/videos

бързи анонси: най-новото е с валентин вацев, преди това диляна гайтанджиева, доц. сарийски и александър симов. плюс пресконференция на пенсионерски съюзи.

сарийски някъде в началото, около петата минута, позачеква дърленията с костадинов на тема референдум и формулировка на въпроса.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2221 -: Юли 29, 2023, 17:43:05 »
Църква Универсал (Universal Church)
църква
ул. „Позитано“ 20, 1000 София център, София, България
https://mybulgariacenter.com/tsrkva/sofiia/tsrkva-universal-universal-church/
 :smokin:

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2222 -: Юли 29, 2023, 19:47:29 »
Църква Универсал (Universal Church)
църква
ул. „Позитано“ 20, 1000 София център, София, България
https://mybulgariacenter.com/tsrkva/sofiia/tsrkva-universal-universal-church/
 :smokin:

и? това оправдава герберското безродие относно трети март?

въобще герберските пропагандисти освен да копипействате опорки друго можете ли?
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2223 -: Юли 30, 2023, 11:19:06 »
Няма много тясна връзка между съжителството на секти и национален празник, но нейсе.
Като стана въпрос, отмяната на Трети Март като национален празник не е гербаджийска идея, а идва от част от съюзниците на др. Нинова в предишното редовно правителство - ПП-ДБ. Същите тези бивши съюзници нямаше да са в сегашното правителство, ако др. Нинова не се беше фръцнала явно и демонстративно в последния момент на преговорите за първия мандат. Нямаше да става въпрос и за нефелни напъни от пълни бездарници за промяна на Конституцията.
И оправданието с "гербаджийски"неща отдавна е мухлясало. Видя се и вчера на Бузлуджа. Няколкостотин човека които се виждаха, означава, че даже не всички общински партийни секретари са отишли. И на местните избори, пак гербаджиите ще ви се изакат в гащите, няма да е др. Нинова.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8874
    • Профил
    • Личен сайт
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2224 -: Юли 30, 2023, 11:27:33 »
Позиция на БСП относно разпространяваща се фалшива новина
Quote (selected)
Във връзка с разпространяващата се в някои медии фалшива новина, че ръководството на БСП е отдало под наем едно от помещенията в централата на партията, намираща се на ул. „Позитано“ 20, на  сектантска църква, категорично заявяваме, че това не е вярно. Помещението не е собственост на Българската социалистическа партия, нито се ползва от нея, нито се отдава под наем от нея. Партията няма никакво отношение към този казус.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2225 -: Юли 30, 2023, 11:28:42 »
Няма много тясна връзка между съжителството на секти и национален празник, но нейсе.
Като стана въпрос, отмяната на Трети Март като национален празник не е гербаджийска идея, а идва от част от съюзниците на др. Нинова в предишното редовно правителство - ПП-ДБ. Същите тези бивши съюзници нямаше да са в сегашното правителство, ако др. Нинова не се беше фръцнала явно и демонстративно в последния момент на преговорите за първия мандат. Нямаше да става въпрос и за нефелни напъни от пълни бездарници за промяна на Конституцията.
И оправданието с "гербаджийски"неща отдавна е мухлясало. Видя се и вчера на Бузлуджа. Няколкостотин човека които се виждаха, означава, че даже не всички общински партийни секретари са отишли. И на местните избори, пак гербаджиите ще ви се изакат в гащите, няма да е др. Нинова.

бляк, колко безсвързани гнусотии може да произведе гербаджийски трол по зададена тема за единица време.

и ти се каза - след като оповръщаш всичко наоколо поне не се пиняй да морализаторстваш и да се подиграваш на омазаните от теб с твоите екскременти.

а що се отнася до герберастията. много ти се иска да се забравят хилядите гнусотии, дето спретнахте за миналите години, и сега от собствената си четворна коалиция драпате да се отречете, ама не става така.

... иначе опитите всяка гербаджийска перверзия да прилепите към нинова и някакви митични нейни съюзници - иначе герберски коалиционни партньори - умиляват....

гнъс.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2226 -: Юли 30, 2023, 11:30:38 »
Позиция на БСП относно разпространяваща се фалшива новина
Quote (selected)
Във връзка с разпространяващата се в някои медии фалшива новина, че ръководството на БСП е отдало под наем едно от помещенията в централата на партията, намираща се на ул. „Позитано“ 20, на  сектантска църква, категорично заявяваме, че това не е вярно. Помещението не е собственост на Българската социалистическа партия, нито се ползва от нея, нито се отдава под наем от нея. Партията няма никакво отношение към този казус.

на калинча-ти не му пука за някакви си факти. важното е с помия да полее. гербер....
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2227 -: Юли 30, 2023, 11:38:07 »
Сега остава само да се покаже къде Калинчо е твърдял, че БСП е отдавала под наем помещения.
Естествено, не очаквам да може да се покаже. Това пък на база на традициите би трябвало да означава тролене и нещата трябва да се изтрият, като се наложи и бан.  :smokin:

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2228 -: Юли 30, 2023, 11:41:22 »
Сега остава само да се покаже къде Калинчо е твърдял, че БСП е отдавала под наем помещения.
Естествено, не очаквам да може да се покаже. Това пък на база на традициите би трябвало да означава тролене и нещата трябва да се изтрият, като се наложи и бан.  :smokin:

ахам, нито избора на тема, нито текст на съобщениети ти, нищо не показва, че калинчо тва бил бил неискал да каже.....

ти дори не се усещаш каква си гнъс, така ли!?

.... ма така кажи бе, и за бан ли ти плащат?... изглеждаше че само за грубо тролене...
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8874
    • Профил
    • Личен сайт
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2229 -: Юли 30, 2023, 11:51:05 »
Ето снимка. Вратата на църквата е точно вляво от външното тяло на кондиционера на стълбите, в същата сграда, в която е и БСП, защото цялата сграда се води №20:



Т.е. от формалния факт, че се води на същия адрес, "новинарите" изкараха, че има нещо общо с БСП. Между другото, кой още се помещава в гореспоменатата сграда?

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7406
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2230 -: Юли 30, 2023, 11:55:35 »
Сега остава само да се покаже къде Калинчо е твърдял, че БСП е отдавала под наем помещения.
Естествено, не очаквам да може да се покаже. Това пък на база на традициите би трябвало да означава тролене и нещата трябва да се изтрият, като се наложи и бан.  :smokin:

Стига де, това https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1272.msg271397#msg271397 кой го пусна? Ти или Калинчо? И как очакваш да бъде тълкувано?
the lamers club honourable member …

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2231 -: Юли 30, 2023, 13:48:14 »
Сега остава само да се покаже къде Калинчо е твърдял, че БСП е отдавала под наем помещения.
Естествено, не очаквам да може да се покаже. Това пък на база на традициите би трябвало да означава тролене и нещата трябва да се изтрият, като се наложи и бан.  :smokin:

Стига де, това https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1272.msg271397#msg271397 кой го пусна? Ти или Калинчо? И как очакваш да бъде тълкувано?
Много льош тоя Интернет, ве! Всичко помни.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2232 -: Юли 30, 2023, 14:30:53 »
Сега остава само да се покаже къде Калинчо е твърдял, че БСП е отдавала под наем помещения.
Естествено, не очаквам да може да се покаже. Това пък на база на традициите би трябвало да означава тролене и нещата трябва да се изтрият, като се наложи и бан.  :smokin:

Стига де, това https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1272.msg271397#msg271397 кой го пусна? Ти или Калинчо? И как очакваш да бъде тълкувано?
Аз съм го пуснал и е очевидно, че съм аз. Не видях да съм "пускал", че въпросната църква или секта е наемател на БСП, което беше "опровергано" с цитат. За мен изглежда очевидно, но явно не е.
Какво е искал да каже някой автор е класически въпрос. Може например да е изразил изненада, че от символен адрес се изнасят (недоброволно) издания от сорта на "Земя" и от групата, а се нанасят секти. Тоест символът с този адрес постепенно започва да придобива някакъв друг смисъл. Какво още е искал да каже авторът, евентуално ще се види и чуе в края на някой неделен ден през октомври, вероятно 21-ви или 28-ми.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2233 -: Юли 30, 2023, 14:32:06 »
Интернет наистина е лош с това, че помни и то точно какво е било, а не само как се преразказва и тълкува.  :smokin:

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2234 -: Юли 30, 2023, 14:40:10 »
Интернет наистина е лош с това, че помни и то точно какво е било, а не само как се преразказва и тълкува.  :smokin:

именно.

и ясно се вижда калинчо-пропагандист хванат в лъжа 7ак прави вятър

и се подхилква по тиквонийски - ха, ха, ха, каквигоначукахс200, и даже не разбера че сам си го е нчкл.
просто още не е усетил.


.... а най готино е как сам си се прецакваш, позовавайки се на тва кои интернети кво помнят. полюциите ти си седят горе, а ти се пинаш да се държиш все едно не си се окъкал до над ушите....
« Последна редакция: Юли 30, 2023, 14:48:05 от cekyko »
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2235 -: Юли 30, 2023, 14:45:29 »
Сега остава само да се покаже къде Калинчо е твърдял, че БСП е отдавала под наем помещения.
Естествено, не очаквам да може да се покаже. Това пък на база на традициите би трябвало да означава тролене и нещата трябва да се изтрият, като се наложи и бан.  :smokin:

Стига де, това https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1272.msg271397#msg271397 кой го пусна? Ти или Калинчо? И как очакваш да бъде тълкувано?
Аз съм го пуснал и е очевидно, че съм аз. Не видях да съм "пускал", че въпросната църква или секта е наемател на БСП, което беше "опровергано" с цитат. За мен изглежда очевидно, но явно не е.
Какво е искал да каже някой автор е класически въпрос. Може например да е изразил изненада, че от символен адрес се изнасят (недоброволно) издания от сорта на "Земя" и от групата, а се нанасят секти. Тоест символът с този адрес постепенно започва да придобива някакъв друг смисъл. Какво още е искал да каже авторът, евентуално ще се види и чуе в края на някой неделен ден през октомври, вероятно 21-ви или 28-ми.

ъхъ.

не си го бил бил казал. макар че си го бил бил казал. и въприки че не си го бил бил казал, пак ливваш черпаче помия, доволен, че от  казаното, дето не си го бил казал, смърди достатъчно.

ти верно ли се кефиш да бълваш помия по всички радианти?

знаех си, че за да си гербер трябва да си поне копрофил, но ти биеш всички рекорди...
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2236 -: Юли 30, 2023, 14:54:07 »
знаех си, че за да си гербер трябва да си поне копрофил, но ти биеш всички рекорди...

Не беше ли "копрофаг" думичката?

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2237 -: Юли 30, 2023, 15:00:02 »
знаех си, че за да си гербер трябва да си поне копрофил, но ти биеш всички рекорди...

Не беше ли "копрофаг" думичката?

сори, ма не съм компетентен дали калинчо със всякакви екскременти се захранва, или само със собствените си.
по сортовете копрос той е специалист, като основен потребител и разпространител във форума.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8874
    • Профил
    • Личен сайт
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2238 -: Юли 30, 2023, 15:21:18 »
Още преди 7 години реститутите са отнели на БСП по съдебен ред партерния етаж на въпросната сграда, така че по определение БСП вече няма нищо общо с този партер.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8874
    • Профил
    • Личен сайт
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2239 -: Юли 30, 2023, 15:24:13 »
Аз съм го пуснал и е очевидно, че съм аз. Не видях да съм "пускал", че въпросната църква или секта е наемател на БСП, което беше "опровергано" с цитат. За мен изглежда очевидно, но явно не е.
Колкото ти си писал, че сектата е наемател на БСП, толкова и аз съм опровергал това, което си писал. Просто дадох опровержение на внушението, че има нещо общо.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7406
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2240 -: Юли 30, 2023, 16:03:15 »
Сега остава само да се покаже къде Калинчо е твърдял, че БСП е отдавала под наем помещения.
Естествено, не очаквам да може да се покаже. Това пък на база на традициите би трябвало да означава тролене и нещата трябва да се изтрият, като се наложи и бан.  :smokin:

Стига де, това https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1272.msg271397#msg271397 кой го пусна? Ти или Калинчо? И как очакваш да бъде тълкувано?
Аз съм го пуснал и е очевидно, че съм аз. Не видях да съм "пускал", че въпросната църква или секта е наемател на БСП, което беше "опровергано" с цитат. За мен изглежда очевидно, но явно не е.

Какво е искал да каже някой автор е класически въпрос. Може например да е изразил изненада, че от символен адрес се изнасят (недоброволно) издания от сорта на "Земя" и от групата, а се нанасят секти. Тоест символът с този адрес постепенно започва да придобива някакъв друг смисъл. Какво още е искал да каже авторът, евентуално ще се види и чуе в края на някой неделен ден през октомври, вероятно 21-ви или 28-ми.

Аха, но ако беше чел внимателно какво му обяснявах на dabedabe преди време, а още преди време и на сержанта казах същото, щеше да знаеш, че ако искаш да бъдеш разбиран еднозначно е необходимо да се изразяваш също така еднозначно, иначе стигаме до разиграване на сценката „какво е искал да каже авторът?“, а при нея нещата стават твърде субективни и понеже не сме на изпит, последната дума е на тълкуващия авторът. Всичко след това са оправдания.

Та тълкуването явно е, че внушаваш, че БСП е пуснала за наемател някаква секта в „нейната“ сграда.

Толкова от мен по темата какво е искал да каже авторът. 
the lamers club honourable member …

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23772
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2241 -: Юли 30, 2023, 16:11:43 »
Калин просто искаше да намекне че на Позитано 20 се образува естествен "клъстер".
Според мен не е далеч от истината, не знам къде са седалищата на другите партии.
Мисля че всичко започна от СДС - реститутското средище на Раковска.
То и в естествените науки така казват - подобните се привличат и допълват.
П.П. До колкото знам и централата на БСП не е тяхна собственост а са наематели.
За това може и да греша.
« Последна редакция: Юли 30, 2023, 16:22:03 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7406
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2242 -: Юли 30, 2023, 16:26:04 »
Калин просто искаше да намекне че на Позитано 20 се образува естествен "клъстер".

Според мен не е далеч от истината, не знам къде са седалищата на другите партии.

Мисля че всичко започна от СДС - реститутското средище на Раковска.

То и в естествените науки така казват - подобните се привличат и допълват.

Само, че щеше да си прав, ако БСП решаваха кой още може да се настани в сградата, която им е отпусната за ползване. По същия начин преди години, в сградата на „Раковски“ № 134 дадоха един етаж на НФСБ на Валери Симеонов.

Аз по-скоро бих допуснал, че това е интрига на областния управител (или който там решава тези неща) - да даде помещение на тази секта в сградата на БСП, за да предизвика такива дрязги сред хората :smokin:

И ще ти пиша двойка по естествени науки - кои полюси на магнитите се привличат? И кои се допълват - двама холерика? Или флегматика? Или холерик с флегматик?
the lamers club honourable member …

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2243 -: Юли 30, 2023, 16:34:48 »
Калин просто искаше да намекне че на Позитано 20 се образува естествен "клъстер".
Според мен не е далеч от истината, не знам къде са седалищата на другите партии.
Мисля че всичко започна от СДС - реститутското средище на Раковска.
То и в естествените науки така казват - подобните се привличат и допълват.
П.П. До колкото знам и централата на БСП не е тяхна собственост а са наематели.
За това може и да греша.

само дето във темата за бсп-нинова вметката за това, че реститутите са пуснали неканонична църква на същия адрес няма как да бъде интерпретирана по някакъв друг начин освен инсинуация и тролене.

а да се търси подобност и привличане между наемател на държавен имот и съседа му, наемател на частен имот е доста странно.
(първия етаж е реституиран, въпреки че претенциите им бяха силно спорни, според мен. близко познавам единия от съсобствениците и съм запознат с одисеята им)

и да, по закона, с който сдс национализира имотите и финансите на бсп като наследница на бкп на всички партии им бе забранено да имат собственост. така анулираха дарения на физически лица към брп(к), бкп, бсдп и други.... 
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23772
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2244 -: Юли 30, 2023, 16:38:02 »
Мисла църквата да допълва мястото с някаква духовност че БСП се изчерпа от към дух.
Всяко място се стреми към равновесие, не са предвидени празнини на никое от енергийните нива.
Ако не вярваш питай Кайли, а тя да пита .... когото там пита. :)))


Quote (selected)
а да се търси подобност и привличане между наемател на държавен имот и съседа му, наемател на частен имот е доста странно.
Ами, НЕ!
Църква няма да се нанесе в съседство с вертеп.
Или пък ще се нанесе? :)))
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2245 -: Юли 30, 2023, 16:50:08 »
...
Quote (selected)
а да се търси подобност и привличане между наемател на държавен имот и съседа му, наемател на частен имот е доста странно.
Ами, НЕ!
Църква няма да се нанесе в съседство с вертеп.
Или пък ще се нанесе? :)))

колкото и да се чеша по мислителницата нема връзка. еле пък единство-протевоположенска....

за наемателя на бизнесимоти - според анализите на агенция адрес - 95% от клиентите поставят цената на наема като фактор с тежест при взимане на решение от 80 до 95 на сто.

духовна близост или противоположност с бъдещите съседи не помня да бе посочил дори един клиент.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23772
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2246 -: Юли 30, 2023, 16:58:01 »
Quote (selected)
според анализите на агенция адрес - 95% от клиентите поставят цената на наема като фактор с тежест при взимане на решение от 80 до 95 на сто.
Не!
Първо е локацията, тя е в основата на решението, ако цената беше основна всички велики брандове щяха да се позиционират на сергия в някое село или даже на нивата.
Айфони по няколко хиляди лева на бохча в сянката на бостанското плашило.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2247 -: Юли 30, 2023, 17:05:22 »
Quote (selected)
според анализите на агенция адрес - 95% от клиентите поставят цената на наема като фактор с тежест при взимане на решение от 80 до 95 на сто.
Не!
Първо е локацията, тя е в основата на решението, ако цената беше основна всички велики брандове щяха да се позиционират на сергия в някое село или даже на нивата.
Айфони по няколко хиляди лева на бохча в сянката на бостанското плашило.

локацията е нулев фактор и не подлежи на коментар. нулев - в смисъл най отгоре и най-непоклатим.
(момче, искам първата пряка на витошка и не ми пробутвай жданов...)

повтарям - бизнес имоти, наеми.

следващите два по важност фактора също са околофинансови. и чак четвъртия е достъпност за очаквания вид човекопоток.

само за пренаситени бизнеси - колко близо е най-силния ми конкурент.....

и - нема белетристики от вида на - съседите ми са......

почва да става офтопик

тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23772
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2248 -: Юли 30, 2023, 17:06:54 »
Не е точно за тая тема, ама си спомням че мандатоносителите на НДСВ със субсидията си купиха партийни "централи". Защо една партия с претенции за вековен стаж не мисли да придобие собствен имот?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23772
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2249 -: Юли 30, 2023, 17:10:53 »
Quote (selected)
и - нема белетристики от вида на - съседите ми са......
Има, бизнеса и той си има "живот", важно е кои са ти съседите.
Даже ни го пробутват като най-важното, имидж някакъв.
Настрани, ама усмихнати и "успешни" като комшията.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2250 -: Юли 30, 2023, 17:16:25 »
Не е точно за тая тема, ама си спомням че мандатоносителите на НДСВ със субсидията си купиха партийни "централи". Защо една партия с претенции за вековен стаж не мисли да придобие собствен имот?

защото е на особен тормоз от държавата.

както казах, перфектни дарения на имоти от 30те до 80те години не бяха признати от прословутите комисии и имотите - съответно национализирани.

бе тъпотии.

бсп плащаше наем, за да ползва клубове, а сдс-тата, не само че масово не плащаха наем, а извършваха търговска дейност - в тоя момент забранена по закон. например кръчмата синьото лъвче, и още много такива, да не изреждам....

а,примерно, кирковския клуб на бсдп(тс) на симеон, бе национализиран и после продаден на седесарско величие, който го обърна на ресторант.

те таквизи ми приказки за честност, почетност и невидими ръце на пазара....
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2251 -: Юли 30, 2023, 17:22:00 »
Quote (selected)
и - нема белетристики от вида на - съседите ми са......
Има, бизнеса и той си има "живот", важно е кои са ти съседите.
Даже ни го пробутват като най-важното, имидж някакъв.
Настрани, ама усмихнати и "успешни" като комшията.


аааа... абстрахирай се от рекламния тапет.

аз ти говоря за анкета към реални наематели, проведена от агенция за недвижими имоти, с идея да обяснят как взимат решения.

и се оказа че близо 95% от микса за решението е финансов.

в крайна сметка нормалния бизнисмен почва с изчисляване на б-и-пойнт, а не със лаляне за живота, вселената и всичко останало
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23772
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2252 -: Юли 30, 2023, 17:27:38 »
Тоя избора е за на Позитано номер 1, ... 50, за дадена квадратура и етажност.
Пак в основата е локацията, ако се търси само цена - в село Долно Уйно 200 квадрата на цената на един в София.
П.П. С трифазен ток, собствен водоизточник, неограничени места за паркиране и гледка, каква гледка!
П.П. При 99% ясен критерии - София, център не виждам как са им останали още 95% тежест за цената.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2253 -: Юли 30, 2023, 17:31:23 »
Тоя избора е за на Позитано номер 1, ... 50, за дадена квадратура и етажност.
Пак в основата е локацията, ако се търси само цена - в село Долно Уйно 200 квадрата на цената на един в София.
П.П. С трифазен ток, собствен водоизточник, неограничени места за паркиране и гледка, каква гледка!

ся що ги пишеш тия глупости?

каза ти се - локациятя е толкова важна, че е като цк-ключе, он-оф. има-няма.

или трябва на всяка цена да плодиш глупости и да се заяждаш?

айде обясни как долно уйно отговаря на изискването - позитано от 1 до 50?

ако не разбираш, че нулев приоритет е по старши от първи приоритет - това е друго и си е твой проблем.
локацията е нулев фактор и не подлежи на коментар. нулев - в смисъл най отгоре и най-непоклатим.
(момче, искам първата пряка на витошка и не ми пробутвай жданов...)
« Последна редакция: Юли 30, 2023, 17:36:33 от cekyko »
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23772
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2254 -: Юли 30, 2023, 17:34:52 »
Quote (selected)
ся що ги пишеш тия глупости?
Коментирам случая.
София Позитано 20 - култов адрес за много българи,
Нарочно или случайно същността на култа се подменя, не без помощ от самия култ.
П.П Пак ще повторя с какво започнах - клъстер.
Партия, църква.......
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2255 -: Юли 30, 2023, 17:38:39 »
Quote (selected)
ся що ги пишеш тия глупости?
Коментирам случая.
София Позитано 20 - култов адрес за много българи,
Нарочно или случайно същността на култа се подменя, не без помощ от самия култ.

е нали калинчо ти точно на тая безмозъчна първосигналност разчита.

ти какво, желаеш да кажеш че е важна пушилката, а не факта?
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23772
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2256 -: Юли 30, 2023, 17:46:41 »
 Понякога фактите са миризливи и без калинчовците да ги разбъркват.
Няма да ги променим като не ги коментираме.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2257 -: Юли 30, 2023, 18:01:00 »
Понякога фактите са миризливи и без калинчовците да ги разбъркват.
Няма да ги променим като не ги коментираме.

в случая няма факти, а има долнопробна манипулация. фактите са, че някой е настанил "църквата" там, и от бсп официално обявяват, че нямат нищо общо.

манипулациите калинчови са, че като тропнеш само сектата и адреса, и на разни такива като тебе почва да им се привижда обединение, сиреч калинчо забърква говната, а ти се навираш да ги душиш с настървение.

и да обсъждаш нюансите на миризмата.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23772
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2258 -: Юли 30, 2023, 18:06:30 »
Така е изградена вселената.
Отделни елементи се съединяват и окрупняват.
После придобиват собствена сила като гравитацията и продължават да растат.
Какво ли ще се добави към това гравитационно ядро? :)))
П.П Както спомена Принца около БСП още надделява магнитната сила - отблъсква всичко себеподобно, вярвам че сега с комшииите гравитацията ще победи.
Ще почне да придърпва и подобни или поне ще си тупне на д-то.
« Последна редакция: Юли 30, 2023, 18:13:24 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2259 -: Юли 30, 2023, 18:17:45 »
и как точно се съединяват елементите, м? кой е собственик на сградата на позитано 20 и съответно има право да настанява този и онзи, м? и имат ли въобще някакво право сегашните наематели да оспорват новите си съседи, м?

а бе що клянкаш глупости?!

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2260 -: Юли 30, 2023, 18:19:22 »
Понякога фактите са миризливи и без калинчовците да ги разбъркват.
Няма да ги променим като не ги коментираме.

сиреч ако некой малоумник купи апартамент до теб ние трябва да коментираме колко си нормален и как леля ти спи с руснаци, за да не премълчаваме миризливи факти?

готино.

все си мислех тия дебилиади че са характерни само за нелечимата част на беснодесните.


...а, да, и това, че нямаш леля е също миризлив факт и не трябва да ни възпира да обсъждаме твоя морал, след като тя спи с немци. или руснаци? бе да обсъждаме....
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23772
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2261 -: Юли 30, 2023, 18:22:30 »
Quote (selected)
сиреч ако некой малоумник купи апартамент до теб
Ще бъде много лошо за мен.
В случая е лошо за БСП.
Други аналогии?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2262 -: Юли 30, 2023, 18:27:01 »
Quote (selected)
сиреч ако некой малоумник купи апартамент до теб
Ще бъде много лошо за мен.
В случая е лошо за БСП.
Други аналогии?

айде, довърши аналогията, що се спираш?
що слагаш точка, как може с такъв съсед да имаш мнение и да се обаждаш?
още повече с такава леля, не те ли е срам?
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2263 -: Юли 30, 2023, 18:28:35 »
и как точно се съединяват елементите, м? кой е собственик на сградата на позитано 20 и съответно има право да настанява този и онзи, м? и имат ли въобще някакво право сегашните наематели да оспорват новите си съседи, м?

а бе що клянкаш глупости?!

щото качинчо изпадна и трябва друга калинка да хараламби......
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Активен Accipiter

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 401
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2264 -: Август 21, 2023, 22:51:48 »
Нинова и Радев да не са заровили томахавката?
БЪЛГАРСКА СВОБОДНА ТЕЛЕВИЗИЯ
ОТ СГЛОБКАТА ЗАМИСЛЯТ ИМПИЧМЪНТ НА РАДЕВ ЗА ТОВА, ЧЕ ГИ ПОПИЛЯ ОТ ШИПКА
https://www.youtube.com/watch?v=_JKDg3yP3Yc

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8874
    • Профил
    • Личен сайт
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2265 -: Август 22, 2023, 11:24:06 »
Завършени, класически, пословични идиоти!
Не са учили дисциплина "допуски и сглобки".

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2266 -: Август 22, 2023, 12:11:02 »
ОТ СГЛОБКАТА ЗАМИСЛЯТ ИМПИЧМЪНТ НА РАДЕВ ЗА ТОВА, ЧЕ ГИ ПОПИЛЯ ОТ ШИПКА

От сглобката нЕмат търпение Йотова от вице да стане президент.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23772
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2267 -: Септември 22, 2023, 08:26:24 »
Долната камара на САЩ отказала да се срещне със Зеленски.
По логиката на СЕГА сигурно са се уплашили. :)))
П.П.обърках мястото.
Не мога да го преместя, ще помоля администрацията ако има възможност да го направи.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8874
    • Профил
    • Личен сайт
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2268 -: Октомври 15, 2023, 18:54:18 »
Корнелия трепери от страх, че Ваня Григорова ще я детронира (от Ива Иванова)

Трябва да има капка истина в тази "жълтевина", щом я спря от участие в "Панорама".


Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23772
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2269 -: Октомври 15, 2023, 19:31:18 »
Много капки има.
Щом ги е накапал Уикенд..
Все едно са ги публикували в Държавен вестник.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8874
    • Профил
    • Личен сайт
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2270 -: Октомври 15, 2023, 21:03:23 »
Признавам си, че доста често ми е трудно да разбера какво искаш да кажеш. Може би нямам достатъчно въображение, а може би съм недосетлив, не знам. Но е така.

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2271 -: Октомври 15, 2023, 21:04:04 »
Корнелия трепери от страх, че Ваня Григорова ще я детронира (от Ива Иванова)

Трябва да има капка истина в тази "жълтевина", щом я спря от участие в "Панорама".



Това за опресняване, давах го вече.
"Корнелия Нинова спря Ваня Григорова от участие в "Панорама" по БНТ "
https://glasove.com/novini/korneliya-ninova-sprya-vanya-grigorova-ot-uchastie-v-panorama-po-bnt

"Позиция на БСП във връзка с медийни участия на кандидат-кметове"
https://epicenter.bg/article/Pozitsiya-na-BSP-vav-vrazka-s-mediyni-uchastiya-na-kandidat-kmetove/329339/2/0
 
а ето ти още капки от същия капкомер
https://crimesbg.com/lichnosti/listite-na-vazrazhdane-se-praskat-po-shevovete-ot-romi/118423
инджой :smokin:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23772
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2272 -: Октомври 15, 2023, 21:18:18 »
Признавам си, че доста често ми е трудно да разбера какво искаш да кажеш. Може би нямам достатъчно въображение, а може би съм недосетлив, не знам. Но е така.
Първичната публикация е от Уикенд/Шишинюз.
П.П. Фют е капнал и нещо за Костадинов  :)))
« Последна редакция: Октомври 15, 2023, 21:33:01 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8874
    • Профил
    • Личен сайт
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2273 -: Октомври 15, 2023, 21:37:55 »
Признавам си, че доста често ми е трудно да разбера какво искаш да кажеш. Може би нямам достатъчно въображение, а може би съм недосетлив, не знам. Но е така.
Първичната публикация е от Уикенд/Шишинюз.
А, сега ми стана ясно. Значи жълтурникът "Край на седмицата" е на Първия човек в "държавата" (по-точно колонията). След Н.Пр. Генерал-губнернатора, разбира се.

Quote (selected)
П.П. Фют е капнал и нещо за Костадинов :)))
Аха. Първо пишеха, че мрази циганите, после че самият той е циганин, а сега че има много цигани в списъците му. Няма угодия! Е, те и Ваня Григорова изкараха циганка.

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2274 -: Октомври 15, 2023, 22:20:49 »
Признавам си, че доста често ми е трудно да разбера какво искаш да кажеш. Може би нямам достатъчно въображение, а може би съм недосетлив, не знам. Но е така.
Първичната публикация е от Уикенд/Шишинюз.
А, сега ми стана ясно. Значи жълтурникът "Край на седмицата" е на Първия човек в "държавата" (по-точно колонията). След Н.Пр. Генерал-губнернатора, разбира се.

Quote (selected)
П.П. Фют е капнал и нещо за Костадинов :)))
Аха. Първо пишеха, че мрази циганите, после че самият той е циганин, а сега че има много цигани в списъците му. Няма угодия! Е, те и Ваня Григорова изкараха циганка.

Ми тя си е , но от хубавите и образованите :giggie: :well_done-1299:

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8874
    • Профил
    • Личен сайт
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2275 -: Октомври 16, 2023, 14:54:50 »
Защо Нинова махна Ваня от дебати в Панорама?
Цитат на: Радостина Тонева
Лично Корнелия Нинова е отказала Ваня Григорова – кандидат на левицата за кмет на София, да се яви в Панорама в петък. Това става на фона на две важни събития:

1. За първи път социолозите, и то предишния ден, извадиха червената номинантка като втора в подреждането и изпреварваща А. Хекимян от ГЕРБ с 2% и при неизвестен край на балотажа ѝ с Васил Терзиев от ППДБ. ГЕРБ беше в Панорама. Нинова им помогна.

2. Същия ден в Нова телевизия дебатите между Хекимян и Терзиев бяха оценени като скучни, а много наблюдатели се питаха защо не е поканена на тях кандидатката на левите.

Корнелия Нинова е бясна на софийската организация на БСП, че остави Ваня начело на червената листа за съветници, което на градската конференция лидерката настояваше да не става. И беше бламирана. Според социолозите решението е било правилно, тъй като с Ваня начело червената листа удвоява резултата си до 12% спрямо 5–6%, ако беше водена от партиец.

Нинова върна на градската си организцация, като еднолично, силово и некоректно, в нарушение на всякакви устави и норми, извади от листата единствената читава юристка не само в софийската организация, но и в цялата партия – Милка Христова.

Силните резултати на Ваня Григорова обаче явно плашат Нинова и то не за друго – стане или не стане кмет, нейната популярност заплашва лидерството на Корнелия в БСП. Напролет – след броени месеци, тя следва да спре да бъде председател на БСП, тъй като си изкара двата мандата по устав. Разбира се, тя толкова пъти досега сгази партийния закон, че няма да е учудващо да си припише и 3-ти мандат.

Кандидат като Григорова, с натрупаната сега популярност, като нищо обаче ще я бие с много в битката за червено лидерство, защото е автентично лява, а не синя приватизаторка и богаташка като самата Нинова. Тя може да осуети и плановете на жената, постигнала серия от 4 вековни електорални дъна за партията, да се спаси като евродепутат на изборите през юни. А както се казва по селата, откъдето Корнелия иде: „Страх лозе пази”. 

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2276 -: Октомври 16, 2023, 16:08:25 »
Защо Нинова махна Ваня от дебати в Панорама?
Цитат на: Радостина Тонева
Лично Корнелия Нинова е отказала Ваня Григорова – кандидат на левицата за кмет на София, да се яви в Панорама в петък. Това става на фона на две важни събития:

1. За първи път социолозите, и то предишния ден, извадиха червената номинантка като втора в подреждането и изпреварваща А. Хекимян от ГЕРБ с 2% и при неизвестен край на балотажа ѝ с Васил Терзиев от ППДБ. ГЕРБ беше в Панорама. Нинова им помогна.

2. Същия ден в Нова телевизия дебатите между Хекимян и Терзиев бяха оценени като скучни, а много наблюдатели се питаха защо не е поканена на тях кандидатката на левите.

Корнелия Нинова е бясна на софийската организация на БСП, че остави Ваня начело на червената листа за съветници, което на градската конференция лидерката настояваше да не става. И беше бламирана. Според социолозите решението е било правилно, тъй като с Ваня начело червената листа удвоява резултата си до 12% спрямо 5–6%, ако беше водена от партиец.

Нинова върна на градската си организцация, като еднолично, силово и некоректно, в нарушение на всякакви устави и норми, извади от листата единствената читава юристка не само в софийската организация, но и в цялата партия – Милка Христова.

Силните резултати на Ваня Григорова обаче явно плашат Нинова и то не за друго – стане или не стане кмет, нейната популярност заплашва лидерството на Корнелия в БСП. Напролет – след броени месеци, тя следва да спре да бъде председател на БСП, тъй като си изкара двата мандата по устав. Разбира се, тя толкова пъти досега сгази партийния закон, че няма да е учудващо да си припише и 3-ти мандат.

Кандидат като Григорова, с натрупаната сега популярност, като нищо обаче ще я бие с много в битката за червено лидерство, защото е автентично лява, а не синя приватизаторка и богаташка като самата Нинова. Тя може да осуети и плановете на жената, постигнала серия от 4 вековни електорални дъна за партията, да се спаси като евродепутат на изборите през юни. А както се казва по селата, откъдето Корнелия иде: „Страх лозе пази”. 

Повтаряш се.Нещо ти се услади май да се ровиш в лайната. Или това ти спускат от възрождеците. Авторката е май кучешка журналистка. :thdown:

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8874
    • Профил
    • Личен сайт
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2277 -: Октомври 16, 2023, 16:22:28 »
Аз подпрепям Деян Николов и Ваня Григорова. А ти – Нинова?
Не се повтарям – това са различни текстове по 1 и съща тема.
Някой трябва и в лайната да се порови. Иначе ще ни заринат!
И никой нищо не ми спуска. Сам си определям какво да пиша.
В някои форуми за голословни обвинения налагат наказания.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8874
    • Профил
    • Личен сайт
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2278 -: Ноември 02, 2023, 19:20:14 »
Корнелия Нинова продължава да удря Ваня Григорова (направиха ми забележка за заглавието, затова го зачерквам)
« Последна редакция: Ноември 02, 2023, 20:45:25 от lucho »

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #2279 -: Ноември 02, 2023, 19:26:38 »
Корнелия Нинова продължава да удря Ваня Григорова

е аре де....

аайде малко повече хигиена.

коментира се неподписано неясно какво нещо уж било едикво си там.

а и в текста пише -

Quote (selected)
Още повече, че всичко изговорено дотук е дълбоко невярно. Градската организация няма право да одобрява и регистрира кандидат. Това се прави от Националния съвет на БСП, където всички гласувахме за  Ваня Григорова. А регистрацията  за изборите става с подписа на председателя на партията. Без този подпис не може да е кандидат.

стига създавали под вола теле.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...