Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 23:42:57

Автор Тема: И сега? …  (Прочетена 557189 пъти)

Giuseppe, Imko1 и 73 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2150
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9540 -: Юни 30, 2023, 16:51:59 »
Змей, нещо си се пообъркал. Поразгледай внимателно по-горе. Приписваш ми неща, които не съм казал.
Ха-ха! Извинявай. Отбелязал съм пасажа, а съм кликнал вместо на Джджи един пост по-долу или по-горе. Не знаех, че и така може.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9541 -: Юни 30, 2023, 17:49:21 »
Quote (selected)
БРЮССЕЛЬ, 30 июн — РИА Новости.
Польша попросила НАТО разместить на территории страны американское ядерное оружие,
заявил премьер-министр республики Матеуш Моравецкий по окончании саммита Европейского совета.
https://ria.ru/20230630/oruzhie-1881494352.html

...скоро и нашите маймуни ще навирят опашки....
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9542 -: Юни 30, 2023, 18:01:57 »
Quote (selected)
БРЮССЕЛЬ, 30 июн — РИА Новости.
Польша попросила НАТО разместить на территории страны американское ядерное оружие,
заявил премьер-министр республики Матеуш Моравецкий по окончании саммита Европейского совета.
https://ria.ru/20230630/oruzhie-1881494352.html

...скоро и нашите маймуни ще навирят опашки....

Не ги разбирам поляците? Те какво очакват от това оръжие? Че ще ги спаси от руското?


На мен ми прилича по-скоро на ескалация, отколкото на обратното (imho). Интересно, атомните бомби от Инджирлик дали отидоха само в Румъния?
the lamers club honourable member …

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #9543 -: Юни 30, 2023, 18:10:22 »
Първа част на вчерашно интервю на Мартин Карбовски с доц. Валентин Вацев (51 минути):

https://www.youtube.com/watch?v=7MiEYlTWufI

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9544 -: Юни 30, 2023, 18:19:49 »
Quote (selected)
БРЮССЕЛЬ, 30 июн — РИА Новости.
Польша попросила НАТО разместить на территории страны американское ядерное оружие,
заявил премьер-министр республики Матеуш Моравецкий по окончании саммита Европейского совета.
https://ria.ru/20230630/oruzhie-1881494352.html

...скоро и нашите маймуни ще навирят опашки....

Не ги разбирам поляците? Те какво очакват от това оръжие?

Според мен, да стъпят на луната:


Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9545 -: Юни 30, 2023, 18:43:24 »
Полша е едно разочарование за руснаците. Както и Румъния. Сгрешили са, че са подценили България.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9546 -: Юни 30, 2023, 19:15:36 »
Quote (selected)
Социалното министерство финансира 47 проекта с 12 млн. лв. по „Красива България“
https://manager.bg/%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F/socialnoto-ministerstvo-finansira-47-proekta-s-12-mln-lv-po-krasiva-balgaria-ministerstvoto-na-truda-i-socialnata-politi
Може да сме леш, ама красива.
Пари за придружители на инвалиди няма, ама е красиво. :pissed-891:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9547 -: Юни 30, 2023, 19:36:58 »
Полша е едно разочарование за руснаците. Както и Румъния. Сгрешили са, че са подценили България.
Интересно, как точно са подценили България?
Към Румъния и румънците руснаците винаги са се отнасяли с дълбока незаинтересованост и крайно безразличие...
Към Полша и поляците - сложно и противоречиво. Аз лично не съм виждал жив руснак да мрази поляците. Ама това - преди четвърт век. Сега не знам...
« Последна редакция: Юни 30, 2023, 19:56:15 от Bacho Кольо »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9548 -: Юни 30, 2023, 20:16:06 »
Quote (selected)
Удължават до септември програмата за временна закрила на украински бежанци
https://manager.bg/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0/udalzavat-do-septemvri-programata-za-vremenna-zakrila-na-ukrainski-bezanci
Не знам!
Хотелите по морето разчитаха да фанат и октомври на бюджетна издръжка.
После ясно, ще ги местят на Пампорово и Банско като тукашните закрият базите, ама се губят месец, два.
Не така!
Ще земе да падне БВП!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #9549 -: Юни 30, 2023, 22:16:12 »
Някои статистики за изборите през април и дейността на парламента през май:






Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2263
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9550 -: Юли 01, 2023, 05:25:20 »
Quote (selected)
Всеки жител ще има електронна самоличност в телефона си, която ще може да използва при общуване с администрацията и с частни фирми, например с банките. Европейската комисия приветства предварителното политическо споразумение между Европейския парламент и Съвета на ЕС относно предложението за правна рамка за европейска цифрова самоличност.

Предложението включва личен цифров портфейл под формата на мобилно приложение, който ще осигури на гражданите и бизнеса надежден достъп до публични и частни онлайн услуги в цяла Европа, съобщават от Европейската комисия.
https://trud.bg/%D0%B2%D1%81%D0%B5%D0%BA%D0%B8-%D1%81-%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82-%D0%B2-%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D1%84%D0%BE%D0%BD%D0%B0-%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D1%81%D0%BD%D0%B8%D1%85%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D1%89%D0%B5-%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B8/

Само да не си помислите, че "лудите конспиролози" нито бяха луди, нито конспиролози.
А, да, не става ясно ЕС безплатно и задължително ли ще раздава смартфони на всички и ще им плаща абонамента? Или как? А ако нямат пари за смартфон и абонамент? А ако не искат да имат смартфон? Кво - запор на заплата/пенсия и банковата сметка? / уволняване от работа? / отнемане на имуществото? / арест? / съд? / затвор? / газова камера?
За изтичането на всички данни - по некадърност или злонамерено, и злоупотреба с тях, Уруспиите лична отговорност ли ще носят? Каква? Каквато "понесе" НАП, когато ни изтекоха адресите, телефонните номера, ЕГН и сканираните подписи?

Само едно не ми е ясно до известна степен - що ще си играят на смартфони, приложения и софтуер, като с чипове е далеч по-чисто, бързо и сигурно.
« Последна редакция: Юли 01, 2023, 06:07:51 от Zeitgeist »

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9551 -: Юли 01, 2023, 09:25:02 »
А тъй като писах наскоро тук, че „прайд” на български означава „гордост”, т.е. „Горд съм,че съм ГЕЙ!

Сигурно се гордеят, но в конкретния слчай PRIDE е акроним на Professionalism, Respect, Integrity, Diversity and Excellence.
Pride за ;мен винаги е означавало преди всичко лъвско семейство. Два-три лъва, около половин дузина лъвици и малки лъвчета. И гордост (без предразсъдъци) разбира се.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9552 -: Юли 01, 2023, 10:19:54 »
Pride за ;мен винаги е означавало преди всичко лъвско семейство.
Стадо по нашему.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9553 -: Юли 01, 2023, 10:27:50 »
И сюрия става. Не трябва се забравят старите думи.

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9554 -: Юли 01, 2023, 11:45:07 »
И сюрия става. Не трябва се забравят старите думи.
Анджък! София Прайд или по нашенски -  Една Сюрия Пеераси.   :)))

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #9555 -: Юли 01, 2023, 12:01:03 »
Николай Слатински възхвалява Адолф Хитлер (тук е оригиналът)
Quote (selected)
Хитлер е изключителен държавник, постигнал удивителни чудеса в икономиката, инфраструктурата, ръста на жизнения стандарт, изкореняване на безработицата, изграждане на уникална военна промишленост и супермодерна и потресаващо мотивирана и безпрецедентно надъхана армия [...] храбър фюрер на държава, народ, общество и граждани.
Случайно някой да не е забелязал още, че живеем във фашистка държава?

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9556 -: Юли 01, 2023, 13:02:38 »
Николай Слатински възхвалява Адолф Хитлер (тук е оригиналът)
Quote (selected)
Хитлер е изключителен държавник, постигнал удивителни чудеса в икономиката, инфраструктурата, ръста на жизнения стандарт, изкореняване на безработицата, изграждане на уникална военна промишленост и супермодерна и потресаващо мотивирана и безпрецедентно надъхана армия [...] храбър фюрер на държава, народ, общество и граждани.
Случайно някой да не е забелязал още, че живеем във фашистка държава?
Николайчо Слатински. Виден комсомолски деец в ИТМ - Радомир. Завършил в СССР впрочем. След ноември 1989 г. застана от синята страна. Като по-голямата част от училите в СССР мрази всичко руско.
А ние не живеем във фашистка държава. Нее. На Хитлерова Германия икономиката ѝ беше в подем. Ако не беше започнал безумната си война, можеше да купи света. А нашите са въшльовци. Взимай парите и бягай. Колкото се може по-далече. ЮАР, Дубай, Аруба.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9557 -: Юли 01, 2023, 14:26:26 »
Ще бъде избран чисто нов състав на Комисията по конституционни и правни въпроси, като бъдат излъчени тесни експерти.
Пеевски действа името на България.
Ще се разплача от умиление.
Сега остава да ни каже кои са тези "тесни експерти" по конституционно право  в това народно събрание ...

Ристю -сороса, пею-правото и данчо ментата

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9558 -: Юли 01, 2023, 14:49:02 »
Ще бъде избран чисто нов състав на Комисията по конституционни и правни въпроси, като бъдат излъчени тесни експерти.
Пеевски действа името на България.
Ще се разплача от умиление.
Сега остава да ни каже кои са тези "тесни експерти" по конституционно право  в това народно събрание ...

Ристю -сороса, пею-правото и данчо ментата

Изрусена Надка, Кака Корни, Босата глава, дето представяше електронно подписан документ в РИК, ама само на хартия, Малък Шошо, др. Смиляна Нитова, ген. Наско, Бойко Рашков (наздраве!), Десси Атанассова, Мадам Захариева, Яворчо Божанков...
Тези ще направят Конституция с две главни букви К.  :smokin:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9559 -: Юли 01, 2023, 14:56:37 »
Е аз не съм толкова изчерпателна. Само отбелязах официалните репери...опазил ни, Господ

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9560 -: Юли 01, 2023, 15:05:40 »
Николай Слатински възхвалява Адолф Хитлер (тук е оригиналът)
Quote (selected)
Хитлер е изключителен държавник, постигнал удивителни чудеса в икономиката, инфраструктурата, ръста на жизнения стандарт, изкореняване на безработицата, изграждане на уникална военна промишленост и супермодерна и потресаващо мотивирана и безпрецедентно надъхана армия [...] храбър фюрер на държава, народ, общество и граждани.
Случайно някой да не е забелязал още, че живеем във фашистка държава?
У нас не се наблюдава нищо от тези неща. Явно не живеем в такава държава. :smokin:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9561 -: Юли 01, 2023, 15:14:29 »
Николай Слатински възхвалява Адолф Хитлер (тук е оригиналът)
Quote (selected)
Хитлер е изключителен държавник, постигнал удивителни чудеса в икономиката, инфраструктурата, ръста на жизнения стандарт, изкореняване на безработицата, изграждане на уникална военна промишленост и супермодерна и потресаващо мотивирана и безпрецедентно надъхана армия [...] храбър фюрер на държава, народ, общество и граждани.
Случайно някой да не е забелязал още, че живеем във фашистка държава?
У нас не се наблюдава нищо от тези неща. Явно не живеем в такава

 държава. :smokin:

Наблюдават се подобни опити. Но и новият фашизъм е нефелен, както и доскорошната демокрация. Калпава работа. Не са проблем нашите доморасли фашета, проблем са охраната им в американските бази, сюзерените им и криминалните им зависимости. Боклукът с лекота ще потопи държавата в кървища, само и само да си запази незаслужения стандарт. Аз никога не подценявам възможностите на боклуците, подобно на тези на  плъховете. За вредителите винаги си е имало протокол... :t2824:

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #9562 -: Юли 01, 2023, 15:34:37 »
Offnews са свалили от сайта позицията на Николай Слатински, възхваляваща Хитлер
Цитат на: Петър Волгин
Много искам да чуя позицията по повод медийната възхвала на Хитлер на Съвета за електронни медии /СЕМ/, Комисията по култура и медии в НС, Съюза на българските журналисти /СБЖ/, Асоциацията на европейските журналисти /АЕЖ/, Организацията на евреите в българия Шалом.

Ако подобна възхвала остане без реакция, това ще означава, че България е неспасяемо потънала във фашизоидното блато.
Петър Волгин

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9563 -: Юли 01, 2023, 17:06:26 »
Наблюдават се подобни опити.
За кое (или за всичко) от:
Quote (selected)
удивителни чудеса в икономиката, инфраструктурата, ръста на жизнения стандарт, изкореняване на безработицата, изграждане на уникална военна промишленост и супермодерна и потресаващо мотивирана и безпрецедентно надъхана армия
Прескачам грубото изваждане от контекста на цялото изявление, така, че да изглежда като възхвала на Хитлер. Изявлението и в цялост си е нефелно, но въпросните неща от цитата са исторически факти.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9564 -: Юли 01, 2023, 17:12:12 »
Раздали са нови лихчета, не е само Слатински.

Quote (selected)
Русия на Путин страшно прилича на Германия от 1930-те години
https://e-vestnik.bg/37324/rusia-na-putin-strashno-prilicha-na-germania-ot-1930-te-godini/
От там идват насоките, Слатински просто се вписва.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9565 -: Юли 01, 2023, 17:54:38 »
Quote (selected)
изграждане на уникална военна промишленост

Е, историята е стерва и разгонва фамилията на въпросната уникалност, дори и в техническо отношение. И то по време на война. Виж, Калине, аз съм техничар. На теб последното ти е хоби. Така че ако обичаш не продавай на краставичар краставици

п. п. За мотивираната армия имам само една вметка - фон Паулус и трагедията на платения ентусиаст приключва веднага

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #9566 -: Юли 01, 2023, 19:04:19 »
Прескачам грубото изваждане от контекста на цялото изявление, така, че да изглежда като възхвала на Хитлер. Изявлението и в цялост си е нефелно, но въпросните неща от цитата са исторически факти.
Точно това му е било страшното на хитлерофашизма, точно затова е успял да завладее почти цяла Европа и точно затова победата над него е била толкова трудна и за нея са дадени толкова жертви. А след победата толкова много технически постижения на победените са били използвани от победителите. Потресаващо ефективно зло!

А представяте ли си какво щеше да стане, ако бяха започнали разработките на атомна бомба само 3 години по-рано и се бяха сдобили с нея, да речем, през 1943 г.?

Колкото до Слатински, той просто е рупор на тези, които чрез него изпробват реакцията. Проклетите прозорци на Овертон, няма ли кой да ги разбие най-сетне завинаги!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9567 -: Юли 01, 2023, 19:15:53 »
Лъчо, днешните пишлемета изобщо не знаят какво е туй чудо Слатински. Те дори и коя е Мадона не знаят

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9568 -: Юли 01, 2023, 19:19:57 »
Въпросът беше кое от тези неща се наблюдава в днешна България.
Quote (selected)
удивителни чудеса в икономиката, инфраструктурата, ръста на жизнения стандарт, изкореняване на безработицата, изграждане на уникална военна промишленост и супермодерна и потресаващо мотивирана и безпрецедентно надъхана армия

 :smokin:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9569 -: Юли 01, 2023, 19:37:16 »
В тази връзка, доста интересни часови цени на тока в България за утре 02 юли 2023.(май вече няма възможност за прикачване на картинки, тази от връзката ще се смени утре, дано да не е с по-интересна).
https://ibex.bg/

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9570 -: Юли 01, 2023, 19:41:37 »
В тази връзка, доста интересни часови цени на тока в България за утре 02 юли 2023.(май вече няма възможност за прикачване на картинки, тази от връзката ще се смени утре, дано да не е с по-интересна).
https://ibex.bg/

Защо да няма?

Просто хипервръзките към картинките на ibex.bg са идиотски. Но можеш да направиш screenshot и да прикачиш него.
the lamers club honourable member …

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #9572 -: Юли 01, 2023, 19:55:54 »
Ааа
Жоро Дантелата отдавна го е ухапал Орбан.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9573 -: Юли 01, 2023, 20:00:27 »
В тази връзка, доста интересни часови цени на тока в България за утре 02 юли 2023.(май вече няма възможност за прикачване на картинки, тази от връзката ще се смени утре, дано да не е с по-интересна).
https://ibex.bg/

Защо да няма?

Просто хипервръзките към картинките на ibex.bg са идиотски. Но можеш да направиш screenshot и да прикачиш него.
Първо направих screenshot, но срам не срам, някак тунелно не видях "прикачи". Съжалявам.
« Последна редакция: Юли 01, 2023, 20:27:26 от Калинчо »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9574 -: Юли 01, 2023, 20:03:32 »
Първо направих screenshot, но срам не срам, някак тунелно не видях "прикачи". Съжалявам.

Няма за какво, и на мен ми се случва.

Но ако отвориш картинката в нов таб и вкараш браузъра ти в режим full screen, ще можеш да направиш и по-голям screenshot, че този нещо ми малее. Това само ако ти се занимава.
the lamers club honourable member …

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9575 -: Юли 01, 2023, 20:13:48 »
Кое от двете се чете? Ще изтрия другото.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9576 -: Юли 01, 2023, 20:26:30 »
Кое от двете се чете? Ще изтрия другото.

Второто е по-голямото :)
the lamers club honourable member …

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9577 -: Юли 01, 2023, 21:05:20 »
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #9578 -: Юли 01, 2023, 21:44:51 »
Знам че ПИК е недолюбвана в сий форум, но ми изпратиха нещо много интересно, което си позволявам да препостна тук. Да му се ненадяваш на Жоро Дантелата.
георги-марков-специално-за-пик-франция-гори-брюксел-мълчи-а-химикът-от-америка-за-българия-news1182863.html
Така изглежда по-добре, отколкото като байтове в кодировка UTF-8 и 16-тична бройна система, нали ;)

Нашичкият се снишава, защото нали уж ни дават Запада за пример, пък се оказва, че Западът... запада.
Едно време имаше такъв лаф: "капитализмът гние, но пък хубаво мирише". Е, дезодорантът му изветря!
« Последна редакция: Юли 01, 2023, 21:52:40 от lucho »

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #9579 -: Юли 02, 2023, 11:49:37 »
Някой има ли информация колко подписа са събрани досега за референдума срещу пропагандата на трети пол, смяна на пола и т.н. сред децата? Крайният срок за внасяне е 27.VII.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9580 -: Юли 02, 2023, 12:43:21 »
Някой има ли информация колко подписа са събрани досега за референдума срещу пропагандата на трети пол, смяна на пола и т.н. сред децата? Крайният срок за внасяне е 27.VII.

Всичко е напразно, законът го написаха така, че народът да няма право на глас! Няма да допуснат никакви референдуми!

Пак идете да гласувате за измамниците и обвинете негласуващите за диктатурата, в която живеем!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #9581 -: Юли 02, 2023, 13:54:41 »
Разбира се, че ще ги обвиним. Ако бяха гласували за неамериканска[та] партия, нямаше да сме в това положение на американска колония.
Quote (selected)
Всичко е напразно, законът го написаха така, че народът да няма право на глас! Няма да допуснат никакви референдуми!
По закон референдум за лева трябва да има, защото всички изисквания са спазени. Друг е въпросът, че парламентът не иска да спази собствения си закон.

Борбата за свобода никога не е напразна!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9582 -: Юли 02, 2023, 16:17:31 »
Изрусена Надка, Кака Корни, Босата глава, дето представяше електронно подписан документ в РИК, ама само на хартия, Малък Шошо, др. Смиляна Нитова, ген. Наско, Бойко Рашков (наздраве!), Десси Атанассова, Мадам Захариева, Яворчо Божанков...
Тези ще направят Конституция с две главни букви К.  :smokin:

 :popcorn:


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9583 -: Юли 02, 2023, 16:21:04 »
Quote (selected)
Цитат на Лъчо:

    Случайно някой да не е забелязал още, че живеем във фашистка държава?

У нас не се наблюдава нищо от тези неща. Явно НЕ живеем в такава държава.
:thup:


Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9584 -: Юли 02, 2023, 17:14:00 »
Разбира се, че ще ги обвиним. Ако бяха гласували за неамериканска[та] партия, нямаше да сме в това положение на американска колония.

Наивно! Те също са проамериканска партия, създадени са за баламосване на стадото.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #9585 -: Юли 02, 2023, 17:47:52 »
Кои "те"? Ако са онези, за които има отделна тема, нека се прехвърлим там. Защото това е изключително тежко обвинение, за което трябват железни доказателства!!!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9586 -: Юли 02, 2023, 17:52:42 »
Който има очи - вижда, все пак, пилците се броят наесен, но ще е късно.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #9587 -: Юли 02, 2023, 17:54:37 »
Т.е. доказателства няма, но обвиняваме. Няма какво повече да обсъждаме тогава.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9588 -: Юли 02, 2023, 18:57:51 »
А бре калинчо, кви са тез "цени" де пълзят по нулата бре? на графиката.
Небрежно е преподавано, екселя. А уж е базов за постъпване в "администрацията"  :smokin:

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9589 -: Юли 02, 2023, 20:54:44 »
Т.е. доказателства няма, но обвиняваме. Няма какво повече да обсъждаме тогава.
Ти още ли се впечатляваш от подобен вид "борба" със статуквото?

Няма да гласуваме, защото всички са маскари, но ще плащаме данъци, за да могат маскарите да управляват както кажат УСА и ЕС!
Ще се противопоставяме на настъпващия фашизъм игнорирайки го? И той сам ще си тръгне, разочарован че не му обръщат внимание!,

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9590 -: Юли 02, 2023, 21:32:44 »
За 30 години колко патриоти и спасители ни се изредиха, не ви ли омръзна, да ви лъжат с една и съща лъжа?!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9591 -: Юли 02, 2023, 22:37:52 »
Ква лъжа? "демокрацията"?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9592 -: Юли 02, 2023, 22:47:03 »
"Риформи", А то всичко е за боклука. Е, как да стане при туй положение? Кой да ги направи тез пусти реформи? Тъпчат на едно място като коне с букаи.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9593 -: Юли 03, 2023, 07:30:05 »
Quote (selected)
Сделка за 3 млрд. долара: Израел ще купи още 25 стелт изтребителя F-35
https://manager.bg/%D1%81%D0%B2%D1%8F%D1%82/sdelka-za-3-mlrd-dolara-izrael-ste-kupi-oste-25-stelt-iztrebitela-f-35
Струва ми се че израелците са се набутали, вместо да вземат от "по-скъпите" и следващо поколение ( още на чертежи ) Ф16. :)))
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9594 -: Юли 03, 2023, 07:37:38 »
Quote (selected)
„Отворено общество“ съкращава поне 40% от персонала си, след като сина на Сорос пое контрола
https://manager.bg/%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B8%D0%BB%D0%B8/otvoreno-obstestvo-sakrastava-pone-40-ot-personala-si-sled-kato-sina-na-soros-poe-kontrola
Това в американско, у нас дали няма да е повече?
Хич не ги виждам нашите соросоиди да си плащат да са активисти.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9595 -: Юли 03, 2023, 08:54:55 »
Силвия Недкова, фейсбук:

"Всъщност се притесних истински, когато попаднах на един стар и забравен вече отговор за "първия милион" на "Телерик", публикуван в "Капитал Кариери" през 2007 г.

Компанията, постигнала изключителни успехи, е стартирала като "нова бизнес дейност" във фирма за търговия с военна техника. Струва ми се малко свръхсъвпадение - военното разузнаване в рода на единия собственик и фирмата за военна техника, собственост на бащата на другия собственик.

Ето и цитат от публикацията, която все още е налична онлайн:

Държавен вестник обявява Телерик АД като част от холдинга Кимкооп Трейдинг ООД, който според собственият си сайт се обявява официално като фирма за търговия със военна техник: <http://cimcoop.com>/ Каква е връзката между фирма търгуваща с военна техника и Телерик?

"...Прав сте, но за съжаление отново няма сензация - през 2002 година когато Телерик започна дейност, ние нямахме достатъчно средства за да регистрираме собствена фирма, както и да поддържаме собствено счетоводство, да имаме собствен офис и т.н. Започнахме като нова бизнес дейност в Кимкооп, но винаги сме си вървели по отделен път. Връзката е всъщност роднинска - Кимкооп Трейдинг е собственост на бащата на един от основателите на Телерик."

Няма никакви гении, нито ябълки, започва се с едни пари, как беше американския лаф, не ме питай, как съм направил първия милион!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9596 -: Юли 03, 2023, 09:00:27 »
А, ето негови думи: "Ако спечели кметското място, Терзиев, известен като предприемач и инвеститор в новите технологии, ще създаде музей за комунистическия режим. В него ще бъдат разказвани историите на хората, които са пострадали. Разбирайки травмите, това да не се повтаря, каза Терзиев. Думите му са по повод семейните му връзки с ДС, след като стана ясно, че баща му, чичо му и дядо му са били на високи постове в "Държавна сигурност".

Нямам нещо, от което да се срамувам. Познавам родителите и семейството си, не са били част от криминалния преход, не са се занимавали с политика и държавна администрация. Но знаех и очаквах какво ще се случи при кандидатурата ми.

„Изживял съм прехода като много други деца. Не съм се чувствал специален, редейки се на опашка в 5:30 часа сутринта, за да може баба ми да застъпи и аз да ида на училище. Спомням си как всеки един от нас го беше страх да се прибере от училище, защото могат да му вземат якето."

Остава да каже, че дедо му е пострадал от комунизма, а баба му е била в Белене!

"Единство и борба на противоположностите".  ;) Парите нямат цвят и мирис.
Да не забравите да гласувате!  ;)

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #9597 -: Юли 03, 2023, 09:04:12 »
Те останалите чада са вече доказани антикомунисти с биография, а този се родил по-късно и тепърва ще трябва да плюе в кладенеца.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9598 -: Юли 03, 2023, 09:42:45 »
тепърва ще трябва да плюе в кладенеца.

За това ми беше думата, той е пристанал на хора, приели за верую, че комунизмът бил престъпен, аз не мисля така, и всички дейци на комунизма априори са престъпници, Терзиев трябва публично да признае, че предците му са престъпници и да се дистанцира от тях, но пък е стартирал бизнеса си с техни пари и средства, или ако не, да обясни раздвоението си.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #9599 -: Юли 03, 2023, 09:43:25 »
Кандидат - кметът Терзиев щял да иницира приемането на лустрационен закон и щял да съгради музей на комунизма.
Мачът още не е започнал, а пряснозакупеният център - нападател вече наниза 2  неспасяеми автогола.
 С простоКировска лекота и финес...