Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 29, 2024, 04:32:44

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1868520 пъти)

0 Потребители и 61 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30000 -: Юли 06, 2022, 20:45:10 »
Като стана дума - да се знае и помни!
https://www.mediapool.bg/parlamentat-nalozhi-bezsrochna-zabrana-za-shistoviya-gaz-news188568.html
Quote (selected)
Против налагането ѝ гласуваха депутатите от ДСБ Иван Костов, Иван Иванов, Екатерина Михайлова, Веселин Методиев, Асен Агов и Михаил Михайлов ...

ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30001 -: Юли 06, 2022, 21:03:06 »
Няма да намалям размера, за да може, ако има психолози тук, да направят преценка по снимка.
Аз не съм психолог, макар, че ми се наложи във времето да се запозная с туй-онуй и не само на теория, а и на практика.
Та, преценете моля, менталният статус на лицето от снимката.

Въпросът ми е породен от статията,  която е илюстрирана със снимката.
https://glasove.com/novini/fon-der-layen-es-da-se-podgotvi-za-tsyalostno-prekasvane-na-dostavkite-na-ruski-gaz
Моите колебания като видях, отпаднаха като прочетох.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30002 -: Юли 06, 2022, 21:12:16 »
Взе да ми липсва моряшката походка на Жан Клод
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен die Hexe

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 244
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30003 -: Юли 06, 2022, 21:15:22 »
https://glasove.com/na-fokus/zhak-bo-za-voynata-v-ukrayna-rusnatsite-sa-po-pragmatichni-ot-zapadnyatsite
 Това май не е за тук, но пък всичко е свързано.
Това, ако е било коментирано тук, съм го проспала.

Но това, което е сигурно, което е известно, аз не си го измислям, беше казано от самите украинци, че Борис Джонсън им е повлиял или на практика е оказал натиск на Зеленски, за да оттегли предложението, което е направил на руснаците. Така че определено има желание на Запад и това го видяхме впрочем през феврури - припомням ви, че на 25 февруари, ден след офанзивата, Зеленски направи предложения, за да преговаря, на 27-ми Европейският съюз дойде и каза: “Не, не, не преговаряйте, ще ви дадем оръжия”. Същото нещо се случи на 23 март. На 23 или 24 март Зеленски направи своите предложения. Два дни по-късно ЕС дойде с втория пакет оръжия и каза: “Не, не преговаряйте, ще ви въоръжим”.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #30004 -: Юли 06, 2022, 21:26:38 »
Светице допълних в темата Русия и Украйна.
А за тук.

Западната пропаганда е по-вредна за България и Европа от руската
https://glasove.com/intervyuta/zapadnata-propaganda-e-po-vredna-za-balgariya-i-evropa-ot-ruskata

Дачков би могъл да измисли по-креативно заглавие за да заинтересува по-широк кръг читатели.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8891
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #30005 -: Юли 06, 2022, 21:57:18 »
Quote (selected)
"Алфа Рисърч": Без ИТН в следващото НС, ГЕРБ с малко пред "Продължаваме промяната"
"Възраждане" спира възхода си, партията на Стефан Янев влиза в парламента при нови избори
https://www.bgonair.bg/a/2-bulgaria/271268-alfa-risarch-bez-itn-v-sledvashtoto-ns-gerb-s-malko-pred-prodalzhavame-promyanata
Quote (selected)
Проучването е проведено в периода 25 юни – 1 юли 2022г. сред  1017 пълнолетни граждани от цялата страна, чрез пряко стандартизирано интервю с таблети. Използвана е двустепенна стратифицирана по регион и тип населено място извадка с квота по пол, възраст, образование. Реализирано е със собствени средства.
И пльокнато 48 часа преди крайния срок за намиране на отцепници от ИТН.
Да видим колко няма да издържат и пред вероятността да не са депутати ще станат дупедати.

Наздраве!
Онуй за леда не си го слагайте в рамка, без лед само грог и греяно вино.
Нямат капка срам тия "цоциолози" (демоскопци), които на всеки следващи избори дават все по-големи разлики в сравнение с действителността. Но, уви, все още доста хора им вярват. Руснаците имат една поговорка "Кто девушке платит, тот ее и танцует".

Ето ви едно алтернативно изследване, правено пак през юни (в края на цитирания по-долу пасаж, който е от изказване на Костадинов в Добрич от средата на юни):
Quote (selected)
Той (Костадинов) определи като майдан протеста, който се състоя в четвъртък след отстраняването на председателя на парламента Никола Минчев. „Страшното е, е тези хора не се посвениха, когато видяха, че губят властта, да започнат да правят майдан в София. И не са спрели. В сряда продължават с тези свои напъни, но очевидно са притеснени, че не могат да изкарат повече хора, които да ги подкрепят. Вчера се оказа, че са започнали да търсят контакт с украинци. Значи майданът се подготвя вече по абсолютно класически начин – и с украинци“, заяви Костадинов.

По думите му протестът е бил насочен не срещу ГЕРБ и ДПС, или ИТН, а срещу „Възраждане“. „ГЕРБ и ДПС са партии, които няма да се докоснат повече до властта. Но тези хора, които сега си отиват от властта, националните предатели, знаят това, което и ние знаем – че „Възраждане е първа политическа сила“, каза той. И цитира проценти от началото на юни, които сочат, че на първо място е „Възраждане“ с 21,4%, на второ място е ГЕРБ с 15,3%, на трето място е ДПС с 8,9%, на четвърто място е БСП с 4,3%, „Продължаваме промяната“ с 4,2% на пето място, „Демократична България“, на шесто място с 3,9%, Има такъв народ – 3,6% – седмо място, партията на Стефан Янев – 1,8%.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #30006 -: Юли 06, 2022, 22:03:44 »
Законите и криворазбраната “демокрация
https://www.lentata.com/page_25753.html

Това по повод на животното убило две момичета в София на бул. "Черни връх".
Разбирам чувствата на автора.
Но не ми се живее в описаната от него Швейцария.
« Последна редакция: Юли 06, 2022, 22:20:03 от AnonimusBG »

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2977
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30007 -: Юли 06, 2022, 22:33:13 »
Вменяема.
Бръчките над горната устна са по-дълбоки от тези, покрай очите - преобладаващата част от живота е прекарала в стискането им до цупене вместо разтеглянето им в усмивка.
Не бих ѝ поверил и тенджера боб.
*********   ✹    *********

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9572
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30008 -: Юли 06, 2022, 22:40:37 »
Тая е безмозъчна кучка, не е луда. За да си луд, трябва първо да имаш изобщо мозък
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #30009 -: Юли 06, 2022, 23:43:24 »
Бонго винаги си е бил йезуит, но умерен и рафиниран.
За разлика от автентичния Йезуит - брутален и арогантен.
Наздраве на всеки, кой квот има.
Да ви съобщя!
От много време за пръв път гледам телевизия.
От години - филм!
От десетки години, френски филм!
Някъде толкова като години - БНТ2 показват съвременен френски филм, който е толкова добър, като от доброто старо време.
Не слушам музика, освен старите парчета на динозаврите от миналия век.
Орис!
 :bigok:
И аз.
Музиката оттогава.
Предпочитам архивни записи, а не изпраните ютуби.
Филмите до компютърното кино.
Френските са малко изключение защото донякъде съхраниха старото кино.
"Добре дошли при Ш'ти" е един от любимите ми.
Но и той е отпреди петнадесетина години.
ТВ не помня откога не гледам.
Не че няма телевизори в къщи.
Подминавам ги като бърз влак малка гара.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #30010 -: Юли 06, 2022, 23:58:42 »
Законите и криворазбраната “демокрация
https://www.lentata.com/page_25753.html

Това по повод на животното убило две момичета в София на бул. "Черни връх".
Разбирам чувствата на автора.
Но не ми се живее в описаната от него Швейцария.

Да продължа.

Почетоха паметта на невинно загиналите две момичета при зверската катастрофа в София
https://epicenter.bg/article/Pochetoha-pametta-na-nevinno-zaginalite-dve-momicheta-pri-zverskata-katastrofa-v-Sofiya/286973/3/0

С какво коленичилите помагат освен с това че са се лайкнали във ФБ.
Да бяха събрали някакви пари за семействата на момичетата бих ги разбрал.
Но не важното е че са коленичили.
Объркано поколение което винаги ще коленичи.
Съжалявам ги.

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1704
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30011 -: Юли 07, 2022, 05:39:52 »
Няма да намалям размера, за да може, ако има психолози тук, да направят преценка по снимка.
Аз не съм психолог, макар, че ми се наложи във времето да се запозная с туй-онуй и не само на теория, а и на практика.
Та, преценете моля, менталният статус на лицето от снимката.

Въпросът ми е породен от статията,  която е илюстрирана със снимката.
https://glasove.com/novini/fon-der-layen-es-da-se-podgotvi-za-tsyalostno-prekasvane-na-dostavkite-na-ruski-gaz
Моите колебания като видях, отпаднаха като прочетох.
..стига си мрънкал (погледни Уши в цял ръст)... какво искаш... на снимката виждаш една валкирия, толкова изтормозена от съпруга си... къде се изгуби ценителя на женската красота, а?
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30012 -: Юли 07, 2022, 08:48:51 »
на снимката виждаш една валкирия,

Валкирия! Не знам защо ми напомни за летящи хеликоптери, пламъци над джунглата и Робърт Дювал, който казва: „Обичам миризмата на напалм рано сутрин!"

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30013 -: Юли 07, 2022, 09:31:54 »
Култова фраза, култов филм, блестящ Френсиз!
Гледал съм го поне 3-4 пъти.
С едно изречение, само с това изречение, се описва цяла Кравария от онова време.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30014 -: Юли 07, 2022, 09:58:07 »
Култова фраза, култов филм, блестящ Френсиз!
Гледал съм го поне 3-4 пъти.
С едно изречение, само с това изречение, се описва цяла Кравария от онова време.
Първият път го гледах в кино Витоша, сега там има някакна кръчма. По онова време у нас имаше доста виетнамци. Питах един за мнението му и той каза, че било като „на кино.“ Действителността била много по-лоша.Интересно кое би било изречението описващо днешна Кравария?

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2977
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30015 -: Юли 07, 2022, 10:09:36 »
       

Хубава е била. Валкирия от реклама на крем Нивеа.
Вдясно е мимиката, дето ми се набива на очи.
*********   ✹    *********

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30016 -: Юли 07, 2022, 11:12:28 »
Култова фраза, култов филм, блестящ Френсиз!
Гледал съм го поне 3-4 пъти.
С едно изречение, само с това изречение, се описва цяла Кравария от онова време.
Първият път го гледах в кино Витоша, сега там има някакна кръчма. По онова време у нас имаше доста виетнамци. Питах един за мнението му и той каза, че било като „на кино.“ Действителността била много по-лоша.Интересно кое би било изречението описващо днешна Кравария?
Мина през много етапи.Имаше и добри.
Днешната ли...бих пробвал така-
Валкирия.
От дясната снимка.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2587
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30017 -: Юли 07, 2022, 11:22:02 »
виждаш една валкирия

ЦЪ, това даже дълбоко ме обижда. Вземи, приятелю драг, романите (6 тома) на Сергей Алексеев "Валкирия" (с други под-заглавия) За информация тук: https://knizhen-pazar.net/sold_products/books/688341-sakrovishtata-na-valkiriya-kniga-1-5

Немските политици, когато трябва единствено да се хвърлят в боклука, ги изпращат да служат в ЕС. Друг параден пример в миналото - казваше се нещо като Ферхойвен (не си спомням точно името и май беше от FDP). Тази госпожа има множество подвизи в политиката, особено се е отличила като "военен" министър... А аферата с "ваксините" неотдавна?!

Както и да е, аз съм щасТлив, че такава персона управлява ЕС. По-добър избор, няма.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30018 -: Юли 07, 2022, 11:22:42 »
Quote (selected)
Питах един за мнението му и той каза, че било като „на кино.“
Служих навремето в ЗРВ. Ходихме и на стрелби - пустиня до Казахстан.
Един от офицерите бил инструктор там. След стрелбите, как положено, подпийнахме.
Оня разправя сума работи, па зе че свали "рубашката".
Гърбът му бе като изоран.
Никой от виетнамците, които се хвърлили отгоре му да го затрупат не оцелял.
Шрайк.
п.с. само че аз имах предвид описването точно на Кравария.
Мания за величие, цинизъм, арогантност, зараждащо се прозрение, че нещо не е наред, но все още се имаха за ходещи по земята богове.
Донякъде имаха и покритие, щото тогава бяха в разцвета си, поне технологичния и "американската мечта" беше все още лъскава.
Всъщност за валкирия може да послужи дори по близко и тази.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2587
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30019 -: Юли 07, 2022, 11:36:14 »
Дрогаре, една Валкирия няма НИЩО общо с англо-саксите, ама нищо. Търсене всред тях наподобяваща на истинският пра-образ, ще е кощунство.
 :t2619:
Равнява се на пълзене по корем на към Козяк за поклонение още от плувният басейн на ниското, та нагоре!
 :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30020 -: Юли 07, 2022, 11:54:31 »
Не знам какво точно е имал предвид Вагнер, но звучи точно и на място във филма. И те побиват тръпки от ужас, не на възторг от евентуалния край на падналите "герои". Остави митологията.
Макар че и тези от снимката и те са готови да отвеждат към небитието, само и само да бъде по тяхному.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2154
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30021 -: Юли 07, 2022, 11:57:20 »
Червената линия за нас славяните и особено православните (вярващи и невярващи) са англосаксите и техният свят. Светът бил техен и всички били длъжни да им се подчиняват, да работят за тях и да ги богатеят! Колониално мислене!
-----
Та казвам аз,
понеже няма
олио
и хлябът е
от мъката по-чер,
един е лозунга:
Терора долу!
Съюз със СССР!
---------------

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #30022 -: Юли 07, 2022, 12:07:02 »
Поставихме този въпрос и "Продължаваме промяната" (ПП) го прие – да бъдат направени всички възможни усилия за възобновяване на отношенията с Русия и за стартиране на преговори за нов договор с "Газпром".
Това заяви депутатът от БСП Борислав Гуцанов. С уточнение – не казваме, че трябва задължително да има доставки от "Газпром". Депутатът се съгласи как имало морален аспект що се отнася до Русия и безбройните жертви, които Путин причини в Украйна, но и прагматичен – трябвало да бъде осигурено "топлото". Съответно, повтаряната от него дума беше "неутралитет".

https://epicenter.bg/article/Gutsanov--BSP---quot-Prodalzhavame-promyanata-quot--prie-da-se-opitame-da-normalizirame-otnosheniyata-s-Rusiya/286986/2/0

Ибрикчии
Остана ли ненарушена поне една от червените ви линии които очертахте при колаборацията ви с Киро и Ристю?

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2154
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30023 -: Юли 07, 2022, 13:04:55 »
Все едно е дали в твоята градина се бият слонове или се любят слонове. Резултатът за тревата, пипера и доматите е един и същ.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30024 -: Юли 07, 2022, 13:07:41 »
Quote (selected)
Надежда Йорданова призна, че писмени указания на Гешев за публикуването от Специализирана прокуратура на извадки от СРС-та няма. Контрирана - има ли доказателства, че Гешев е издал устни разпореждания, правосъдният министър в оставка отново призна, че нямала, а изхождала от правомощията на обвинител №1.

Надежда Йорданова изобщо не можа да обясни как твърди, че Гешев следва да носи отговорност за нещо, при положение, че не разполага с доказателства в тази посока.

"Задаваме ви елементарен въпрос, откъде имате информация, че главният прокурор е разпоредил нещо", попитаха кадровици Йорданова, но тя така и не можа да отговори.

Членовете на ВСС опитаха да разберат от правосъдния министър по какъв начин твърди нещо, без да има доказателства. "Как се доказват устни разпореждания? Със запис, със свидетелски показания, с паметна бележка?", попитаха кадровиците.

Йорданова повторно призна, че нямала доказателства, а твърденията се базирали на предположения.

Гешев изрично поиска от Надежда Йорданова да изясни къде в законодателството има текст, че главният прокурор има правомощия за устни разпореждания. Правосъдният министър почервеня, а Иван Гешев я попита - "юристи ли сме, госпожо Йорданова, не ми отговаряйте..."

Близката до правосъдния министър в оставка кадровичка Атанаска Дишева, която буквално срина Надежда Йорданова, опита да я измъкне от забърканата каша, но претърпя провал. Главният прокурор отговори на Дишева, че прави политически интерпретации, които няма да коментира.
https://epicenter.bg/article/Grandiozen-proval-na-iskaneto-za-osvobozhdavane-na-Ivan-Geshev/287010/3/0

дабългарите с компетенциите за правосъдна реформа в цялата им прелест :crying_with_laughter-3302:

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30025 -: Юли 07, 2022, 15:20:46 »
Quote (selected)
... нямала доказателства, а твърденията се базирали на предположения
Аре сега, те предположенията са годни за доказателства (колко пъти го виждаме от "началниците"), та няма да стават за твърдения.
Шегувковци!

ПП. Няма я "преводачката" да ви ги обЯсни нещата!

Неактивен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 705
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30026 -: Юли 07, 2022, 15:38:58 »
Все едно е дали в твоята градина се бият слонове или се любят слонове. Резултатът за тревата, пипера и доматите е един и същ.
  :thup:

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30027 -: Юли 07, 2022, 15:39:49 »
може да не се е разчуло...

https://t.me/boris_rozhin/56451

Борис Джонсон официально объявил о своей отставке с постов премьер-министра Британии и лидера консервативной партии. Первый пошел.
Джонсон рассчитывает, что ему дадут время завершить дела до октября. Внутрипартийная оппозиция хочет ускорить процесс и как можно быстрее заменить Джонсона, который стал чрезвычайно токсичным для партии.

Основные кандидаты на пост премьер-министра Британии после Джонсона - Трасс, Уоллис и Сунак.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30028 -: Юли 07, 2022, 15:43:12 »
може да не се е разчуло...
https://t.me/boris_rozhin/56451
Стига бе! Тоя има роднинска връзка и с Тиквун и с Про100Киро - вчера разправяше, че няма да подава оставка. Бяха го питали след като напусна един от министрите му.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8891
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #30029 -: Юли 07, 2022, 15:57:13 »
Въпреки късането на българо-руските връзки, нашите народи се възприемат с топлина

Публикацията е посветена на 143-ата годишнина от установяването на дипломатически отношения между България и Русия.
Quote (selected)
Доближихме този етап, имайки едно от най-низките нива на взаимодействието за цялата ни дълга обща история. Дори през годините на Втората Световна война и двата дипломатически представителства – както руското в София, така и българското в Москва – са функционирали нормално.
 
Днес контактът с официалните власти по инициатива на българската страна практически не се поддържа, на дейността на Посолството се поставят какви ли не спънки. Провежда се целенасочена работа по минимизиране на руското присъствие в България, скъсване на нашите духовни и културни връзки, пренаписване на съвместното ни минало.

В същото време констатираме, че народите на Русия и България продължават да си възприемат с топлина и симпатия.
 
Благодарни сме на хиляди български граждани, които се грижат за монументите на руските воини, сражавали се за свободата на България. Признателни сме на приятелите, които продължават да ни помагат и подкрепват дори в днешната сложна ситуация. С уважение се отнасяме към представителите на обществеността и медиите, които отстояват правото за плурализма на мненията в условията на доминиращата медийна русофобия.

И макар на днешния етап бъдещето на руско-българските отношения е мъгливо, цялата ни съвместна история доказва, че трудностите са разрешими. За 143 години сме преодолели немалко сложности, но всеки път волята на народите ни е допринасяла за нормализиране на отношенията.
 
Убедени сме: официалните контакти лесно може да бъдат скъсани, но връзките между хората са нерушими.
От руското посолство в София

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30030 -: Юли 07, 2022, 16:11:54 »
Въпреки късането на българо-руските връзки, нашите народи се възприемат с топлина

Тая "топлина" не грее. "Русофилска" България в две световни войни беше срещу Русия и сега отново е русофобски ястреб. Ама, 50% били за добри връзки с Русия. Може, ама само в хоремага. На следващите избори русофилите отново ще си изберат русофоби да ги управляват.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2264
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30031 -: Юли 07, 2022, 16:12:06 »
Quote (selected)
на снимката виждаш една валкирия
А, не. Уруспиите по дефиниция няма как да са валкирии.
Валкириите са високи, героични, божествени персонажи.
В никой случай не биха се принизили до плагиатстване, лобизъм, слугинаж на Отвъдокания и комисион от Физер.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30032 -: Юли 07, 2022, 16:50:43 »
труд.бг: Рашков призна за полицайката в джипа на Георги Семерджиев

Мадамата до убиеца на пътя била служителка на МВР, а самият той бил с отнети права да управлява МПС 2005 година и въпреки това до ден днешен е управлявал различни МПС!

На бас че и тоя е "наше момче", гербарите за това си траят по въпроса, а ако се разрови повече, да не излезе родата АБПФК или поне БКП!

Пълен разпад на държава и държавност, морално оскотяване на българите, които вече не различават добро от зло!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30033 -: Юли 07, 2022, 17:07:12 »
Цитат на: Zeitgeist
Quote (selected)
на снимката виждаш една валкирия
А, не. Уруспиите по дефиниция няма как да са валкирии.
Валкириите са високи, героични, божествени персонажи.

Урсулата не е валкирия, а злобна харпия. Какво ли е станало с хубавата девойка от рекламата на "Нивея"  :think:
Май наистина нещо могъщо ги променя по върховете. Или по-скоро те позволяват да бъдат променени, за да ги пуснат на върха. Един черен пудел ми се мотае в главата.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30034 -: Юли 07, 2022, 17:10:47 »
Какво ли е станало с хубавата девойка от рекламата на "Нивея"



Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30035 -: Юли 07, 2022, 17:52:17 »
Като видя такива чудовища, се питам такива нещастници имат ли изобщо грам мозък. Туй е измислено разбира се, но има всякакви. Не бих докоснал подобна карикатура с обърнати джуки. Бунадясаха съвсем и не са малко, особено между изтормозените манекенки. Мутрите със своя изтънчен вкус ги приемат охотно.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30036 -: Юли 07, 2022, 18:01:08 »
Туй е измислено разбира се,

Как ще е измислено! Това е Андреа, бургашкото Барби.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30037 -: Юли 07, 2022, 18:06:12 »
Шегуваш се. Някой си е поиграл с шаржа. Не може да има таквоз чудо.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30038 -: Юли 07, 2022, 18:14:49 »
Шегуваш се. Някой си е поиграл с шаржа. Не може да има таквоз чудо.

Абе, как ще се шегувам! Такова си е жуотното.

Бургаското Барби с още по-големи джуки за Коледа, гони рекорд


https://www.flagman.bg/article/204076

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #30039 -: Юли 07, 2022, 18:19:44 »
Докторите не носят ли отговорност за такива умствено непълноценни индивиди?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30040 -: Юли 07, 2022, 18:23:58 »
Видях снимките и. Мизерия! Това е тежък медицински случай. Боже, Боже!


Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30042 -: Юли 07, 2022, 19:13:01 »
Защо на САЩ и Великобритания им трябва правителство начело с Асен Василев? (от Валентин Кардамски)

Quote (selected)
в коментар написан лично от него за „Франкфуртер Алгемайне Цайтунг“, Петков казва: „Ако най-зависимата от руски газ държава в ЕС може бързо да стане независима, то това е един вид тест за целия Европейски съюз… Аз вярвам, че Европа може да издържи този тест.“

Виж по-долу!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30043 -: Юли 07, 2022, 19:20:44 »
Да се надяваме, че няма да намерят повече продажници. Моментът е важен, доколкото ще повлияе на резултатите от следващите избори, каквито като че ли повечето избиратели желаят, като се видя накъде ни бутат "съюзниците". Очаквам И ГЕРБ и ДПС да реагират отговорно. Нинова, ако още наивно се балтае, ще закопае БСП окончателно. ПП ако не си озапти премиера, не ги виждам на следващите избори. Там се набутаха доста наивни младоци, на които не може да се повери съдбата на държавата.
« Последна редакция: Юли 07, 2022, 19:29:23 от dabedabe »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30044 -: Юли 07, 2022, 19:25:34 »
Утре ще е рубикона на Радев.
Ако Асан е спазарил подкрепа ни се е.....
Ако върне папката Радев може в събота и звика гербавите и те също да откажат.
После в неделя ако извика ДБ отиде още седмица време за кокорчовците да ни донатокават, ако извика друг в понеделник служебно правителство.
Кирчо е похарчен, да видим Радев колко е потънал дали ще разчисти терена или с процедурни викенд хватки ще остави време за финализиране на РБ.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30045 -: Юли 07, 2022, 19:28:49 »
Депутатът, дръпнал вратовръзката на Костадинов, заснет на гей парада.
Народен представител от „Продължаваме промяната” е присъствал на провелия се в София преди две седмици гей парад, но анонимно. Става въпрос за младото острие на партията на Кирил Петков – Искрен Митев, свидетелстват присъствали на „София Прайд”.

Митев бе забелязан със свой приятел на парада, но свенливо обърна гръб на журналистите и не пожела да застане с лицето си пред обективите. Малко след като се усети, че може да бъде разкрит, Искрен напусна бързо прайда. Той обаче бе заснет от папараци.

Искрен Митев се прочу неотдавна, след като се скара с лидера на „Възраждане” Костадин Костадинов в пленарната зала. При последвалия конфликт, той дръпна за вратовръзката Копейкин, което с днешна дата може да мине и за лека закачка, допускат в политическите среди.  :crying_with_laughter-3302:
https://mignews.info/deputatat-drapnal-vratovrazkata-na-kopejkin-zasnet-na-gej-parada/
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30046 -: Юли 07, 2022, 19:37:33 »
Quote (selected)
Искрен Митев побърза да си тръгне, след като видя репортери
Освен болен се е оказал и кандидат за наградата "Дарвин" като си е мислел че може да бъде
анонимно "прайд". :)))
П.П. малко отвратна ми се струва такава позиция.
Всяка прилика с местни лица и събития е случайна. :)))
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30047 -: Юли 07, 2022, 19:41:04 »
Неприятен тип.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30048 -: Юли 07, 2022, 19:44:37 »
Quote (selected)
По предложение на управляващото мнозинство в София – коалициите ГЕРБ-СДС и ВМРО-„Атака“, и с техните гласове, както и на БСП, Столичният общински съвет взе решение да се обяви конкурс за външен инвеститор и мениджър на "Топлофикация София" за срок от 35 г.
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/sofiya-dava-toplofikaciya-na-chastna-firma-za-35-g
Туй половина от веселбата.
Quote (selected)
Улесняват делата срещу длъжници
Заповед за изпълнение и изпълнителен лист да се издават онлайн, предвиждат промени в закона
https://www.pariteni.bg/novini/pari/ulesniavat-delata-sreshtu-dlyzhnici-242979
Случаен съвпъдък?
Не мисля! :t2407:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30049 -: Юли 07, 2022, 20:06:57 »
Случаен съвпъдък?
Не мисля!

Един много хубав ден, за софийската демокрация!
Да не забравите да гласувате!  ;)

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #30050 -: Юли 07, 2022, 21:52:24 »
Десетки полицаи опъвали чадър над Семерджиев, миели колите си на неговата автомивка безплатно
https://glasove.com/novini/desetki-politsai-opavali-chadar-nad-semerdzhiev-mieli-kolite-si-na-negovata-avtomivka-bezplatno

Кажете за колко пари са се продавали ченгетата.
Тук преди три дни ми излизаха колата за 13 евро.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #30051 -: Юли 07, 2022, 21:57:57 »
Бащата на Кирил Петков свиква поддръжниците на ПП пред президентството
https://glasove.com/novini/bashtata-na-kiril-petkov-svikva-poddrazhnitsite-na-pp-pred-prezidentstvoto

Корнелия и ибрикчиите и ще ходят ли?
Ясно че Ристю ще е там.


Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30053 -: Юли 07, 2022, 22:10:44 »
Писах вече че при един нов кабинет първата жертва ще е кирето, ще го натирят в девета глуха.
Малките оцъклени пеерастчета са ревниви, не понасят забежки по ленчета.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30054 -: Юли 07, 2022, 22:22:06 »
Да се надяваме, че няма да намерят повече продажници. Моментът е важен, доколкото ще повлияе на резултатите от следващите избори, каквито като че ли повечето избиратели желаят, като се видя накъде ни бутат "съюзниците". Очаквам И ГЕРБ и ДПС да реагират отговорно. Нинова, ако още наивно се балтае, ще закопае БСП окончателно. ПП ако не си озапти премиера, не ги виждам на следващите избори. Там се набутаха доста наивни младоци, на които не може да се повери съдбата на държавата.

Аз не съм оптимист. Целата история на държавата България е предателство.  Не можеш да избягаш от историята си - недодържавата България е парад на продажниците и мишките. Мишките, успели да се отрекат и убили и малкото светли фигури, раждали се тук въпреки всичко. И съвременната същата сган отново предава и продава България, докато се лести пред портретите им . Гнъс! И гадост!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30055 -: Юли 07, 2022, 22:41:17 »
Асол, изнервила си се нещо.Все ти се иска да става както трябва, а то все става както е възможно.
Удряй по 30 млл. " easy", помага!
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #30056 -: Юли 07, 2022, 22:49:01 »
Асол, изнервила си се нещо.Все ти се иска да става както трябва, а то все става както е възможно.
Удряй по 30 млл. " easy", помага!
 :smokin:

Лошото е че както е възможно не помага.
Хубаво би било да е както трябва.
Но едва ли.
Все пак по-добро е правителство отколкото избори според разни хора.
Дали са напазарували?
Как мислиш?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30057 -: Юли 07, 2022, 22:49:16 »
Асол, изнервила си се нещо.Все ти се иска да става както трябва, а то все става както е възможно.
Удряй по 30 млл. " easy", помага!
 :smokin:

Грешиш! Изобщо не съм се изнервила, а съм се  съсредоточила - това, което не ми харесва, ще трябва да умира. Лайфът свършИ! :smokin:


Неактивен die Hexe

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 244
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30058 -: Юли 07, 2022, 23:01:21 »
Все пак по-добро е правителство отколкото избори според разни хора.

В момента това е направо престъпна позиция. Моля се да не са напазарували!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #30059 -: Юли 07, 2022, 23:20:53 »
Все пак по-добро е правителство отколкото избори според разни хора.

В момента това е направо престъпна позиция. Моля се да не са напазарували!

Точно така! Най-хубавото за Кочината в момента е парламентарна криза. Това е прекрасното решение за оцеляването на прасетата в квазидържавата. И ако се "случи", за в бъдеще те ще трябва да си бият задниците от радост

Не греша. Аз съм истински, а не телевизионен анализатор, който дори разбира от математика, за разлиса от купища новоизлюпени фалшиви специалности
п. п. При верни изходни данни - математическите модели работят безотказно. Юсюбата не може да се мери не само с науката, но и квази такава...
« Последна редакция: Юли 07, 2022, 23:32:38 от Aсол »