Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 00:49:49

Автор Тема: Абортът си е умишлено убийство  (Прочетена 5308 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Абортът си е умишлено убийство
« -: Февруари 11, 2019, 13:41:16 »
Абортът си е умишлено убийство, твърди Борислав Зюмбюлев, в дълга, гневна статия
https://www.24chasa.bg/mnenia/article/7291132
имам ясно становище по темата, което ще споделя
но това, което се чудя е, защо тези теми станаха толкова актуални в момента
защо едни хора - журналисти, политици, църква решиха да разпореждат на жените, кога да раждат, кога не, на едни предлагат безплатни аборти, други заклеймяват като убийци
защо изобщо мислят, че е редно да се разпореждат с живота на хората, в частност на жените?

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Абортът си е умишлено убийство
« Отговор #1 -: Февруари 11, 2019, 13:48:22 »
Аз също имам ясно изразено мнение по темата, но със сигурност няма да я разисквам. Това, което се чудя, обаче, е, защо умишлено се повдигат подобни теми в обществото с ясното съзнание, че ще предизвикат конфликти и скандали и кому е нужно това? От какво следва да бъде отвлечено вниманието?

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Абортът си е умишлено убийство
« Отговор #2 -: Февруари 11, 2019, 14:00:40 »
Аз също имам ясно изразено мнение по темата, но със сигурност няма да я разисквам. Това, което се чудя, обаче, е, защо умишлено се повдигат подобни теми в обществото с ясното съзнание, че ще предизвикат конфликти и скандали и кому е нужно това? От какво следва да бъде отвлечено вниманието?

Защото има твърде много неща, от които си струва да бъде отвлечено вниманието. Подобни димки просто канализират негативната енергия, в защита на която и да е от тезите, като по този начин лишават  :i_sheepish: от опцията да концентрират мислите си върху нещо по-съществено.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Абортът си е умишлено убийство
« Отговор #3 -: Февруари 11, 2019, 14:46:58 »
Спорът дали абортът е убийство е като за кокошката и яйцето - безсмислен.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Абортът си е умишлено убийство
« Отговор #4 -: Февруари 11, 2019, 15:18:44 »
борко зюмбюлев е ясен, а ако досега не е бил ясен, то с пасквила си как ф16 всъщност са ни подарък, щото щатите великодушно били разрешили да произведем и продадем оръжие, касателно медията му не трябва да има никакви съмнения.

тва бяха моите пет цента по темата.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Абортът си е умишлено убийство
« Отговор #5 -: Февруари 12, 2019, 19:28:51 »
Аз също имам ясно изразено мнение по темата, но със сигурност няма да я разисквам. Това, което се чудя, обаче, е, защо умишлено се повдигат подобни теми в обществото с ясното съзнание, че ще предизвикат конфликти и скандали и кому е нужно това? От какво следва да бъде отвлечено вниманието?
:aplause:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Абортът си е умишлено убийство
« Отговор #6 -: Февруари 12, 2019, 19:30:31 »
Спорът дали абортът е убийство е като за кокошката и яйцето - безсмислен.
:raise_the_roof-1045: