Преглед на печата … > Теми на форумците …

Взаимопомощ

<< < (2/100) > >>

Nor1:
Palemoon - произлиза от по-стари версии на Файърфокс:
https://www.palemoon.org/download.php?mirror=eu&bits=32&type=installer
Работи много по-леко от Хром и доста по-леко от Файърфокс. Малко по-бавен е, но не товари.

Новият Файърфокс е осакатен и е имитация на Хром. А Хром е тотален боклук. Почти всички браузъри днес са "братя" на Хрома и са тежки като него.

И задължително сложи uBlockOrigin за блокиране на реклами и вредоносен код.
Ако сложиш пейлмуна, ще ти обясним как да сложиш блокера и как да подсилиш спирането на реклами в бълг. сайтове.

Уиндоус 8.1 и 10 бих препоръчал само на враговете си.

П.П. Въобще не е трудно преминаването към този браузър.

ddantgwyn:

--- Цитат на: Nor1 в Октомври 22, 2018, 00:28:25 ---Уиндоус 8.1 и 10 бих препоръчал само на враговете си.
--- Край на цитат ---

А какво? Windows 7, който има по-малко от година и половина поддръжка?!

Мислиш ли, че ще е склонна да избере някоя дистрибуция на Linux? А даже и да избере, там изборът на браузери е същия.

Nor1:
Майната й на т.н. "поддръжка". МС колкото повече "поддържат" и "ъпдейтват" нещо, толкова повече го скапват.
Никой и нищо не може да ме убеди, че т.н. ъпдейти от МС помагат и пазят.

Ако не ползва нещо специфично, защо пък да не мине на Линукс. Аз от 5 г. съм на Линукс и съм много по-доволен :)
Един Минт 18.3 (пак с Пейлмуун), малко пипане и всичко ще й е познато, ясно и удобно.

Captain Buddy:
.

ddantgwyn:

--- Цитат на: Nor1 в Октомври 22, 2018, 00:44:50 ---Майната й на т.н. "поддръжка". МС колкото повече "поддържат" и "ъпдейтват" нещо, толкова повече го скапват.
Никой и нищо не може да ме убеди, че т.н. ъпдейти от МС помагат и пазят.
--- Край на цитат ---

Поддръжката е важна за обикновените потребители. Напредналите могат да минат и без нея.


--- Quote (selected) ---Ако не ползва нещо специфично, защо пък да не мине на Линукс. Аз от 5 г. съм на Линукс и съм много по-доволен :)
--- Край на цитат ---

Ами аз съм от 15 години на него и питам непрекъснато колегите защо не минат и те на него. Не искаш да знаеш, какво ми отговарят.


--- Quote (selected) ---Един Минт 18.3 (пак с Пейлмуун), малко пипане и всичко ще й е познато, ясно и удобно.
--- Край на цитат ---

Защо пък точно Mint 8)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия