Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 19:17:49

Автор Тема: Ватикана осъди "джендър теорията"  (Прочетена 18898 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #60 -: Юни 21, 2019, 13:50:23 »
Quote (selected)
Биологичен родител се използва в случаите когато става въпрос за изроди отказали се от рожбите си.

Много си категоричен в оценките си, което е белег как ти липсва мъдрост. Сигурен ли си, че всеки, отказал се от рожбите си, е изрод? Пак помисли.

Изключенията само потвърждават правилото. Хората отказали се от рожбите си не заслужават друго определение.
Мой много близък човек е осиновен. Не ми се мисли какво щеше да стане с него ако беше останал в дом майка и дете.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #61 -: Юни 21, 2019, 13:54:01 »
Quote (selected)
има случаи и на одгледани од вълци деца.

Англосаксонски шитни пак, биха казали някои тук. Киплинг някой си писа. Или пък юдейски лъжи за Холокоста, пак от същото - да си Миша Дефонсека и да те гони глутница не-черни хетеросексуални СС-овци, всеки един от тях по калъпа "характер - выдержанный, нордический, стойкий. Истинный ариец." Какво ли не би си въобразил човек - че майка му е бяла вълчица, да речем. Не-биологичната родителка.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #62 -: Юни 21, 2019, 13:54:18 »
Фирмин фен на Библията ... Какво казва Библията за мъжеложците, Фирмине ?
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #63 -: Юни 21, 2019, 14:02:35 »
... за пълното на осмотрението - кво правим с два бели гея, дето дундуркат българче, пък то ... черно, да питам.

Без бухал. С папагал. Зелен, с жълти гърди. Щото така ми харесва.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #64 -: Юни 21, 2019, 14:03:26 »
Коя част на библията визираш? Щото ф Новия завет не са засегнати. Ф Левит има един ценоразпис на глобите.

А как да се однесем към изтъкнатото божество Госпот, което зарязва Марийка бременна със Сина Му без издръшка да се праи на маймуна и да се жени за оня мебелист Йосиф?  Е ли Йосиф баща на тва нещастно дете?

И кво праи биологичният родител с детето слет тва? Ено големо нищо, тва праи.
Оставя го на римляните да го заковат на кръста и да го усмъртят.
« Последна редакция: Юни 21, 2019, 14:09:08 от wreckage »

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #65 -: Юни 21, 2019, 14:10:47 »
Quote (selected)
Не ми се мисли какво щеше да стане с него ако беше останал в дом майка и дете.

Пък ти помисли, то не вреди. Аз съм работил с такива деца. Някой ден, при интерес, ще ти разкажа.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #66 -: Юни 21, 2019, 14:15:28 »
Цитат на: wreckage
Коя част на библията визираш? Щото ф Новия завет не са засегнати. Ф Левит има един ценоразпис на глобите.
Визирам тая част, в която са засегнати. И глобите там май са специални.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #67 -: Юни 21, 2019, 14:20:35 »
не са.
Ф Левит нема специални глоби, там карат наред. Ноо бюрократично четиво, не ти го препоръчвам. Иска ми се да не бех чел Левит, но тва да ми е за урок.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #68 -: Юни 21, 2019, 14:23:34 »
Quote (selected)
Фирмин фен на Библията ... Какво казва Библията за мъжеложците, Фирмине ?

Библията изцяло се уповава на такива като теб, драги. Ама на - малко сте, праведните. И десет няма като теб. Прочее, изгоре си Содом на разсъмване -  "Тогава Господ изля върху Содом и Гомор сяра и огън от Господа от небето."

 8)


Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #69 -: Юни 21, 2019, 14:25:13 »
Цитат на: wreckage
не са.
Ф Левит нема специални глоби, там карат наред.
Точно затова казвам "специални глоби"
Работят много вразумяващо  :smokin:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #70 -: Юни 21, 2019, 14:26:27 »
Quote (selected)
"Тогава Господ изля върху Содом и Гомор сяра и огън от Господа от небето."
Госпот е ноо добър с огнепръскачката, ама когато опре до одглеждане на биологичното си дете, го зарязва и се спасява.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #71 -: Юни 21, 2019, 14:29:56 »
Ама на - малко сте, праведните. И десет няма като теб. Прочее, изгоре си Содом на разсъмване
Така е, малко сме. Саде сал  :t0328: с мераци да "познаят" гостите. Цял прайд спретнали пред оградата на Лот.
« Последна редакция: Юни 21, 2019, 14:39:59 от Ной »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #72 -: Юни 21, 2019, 14:30:05 »
"Тогава Господ изля върху Содом и Гомор сяра и огън от Господа от небето."
Хм, метеорит. От по-рядко срещаните.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #73 -: Юни 21, 2019, 14:33:52 »
Хм, метеорит. От по-рядко срещаните.
РСЗО  :nuts:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #74 -: Юни 21, 2019, 14:35:17 »
... и ако се питаш, аджеба, колко бяха праведните в Содом, ще ти река - четири. Лот, двете му дъщери и жена му. От тез четири, праведни, от Бог пощадени, праведна истински се оказа жената Лотова - ама стана на сол, сигурно за това и думат "солта на земята".

А щерките Лотови, праведни и спасени, напиха съвсем скоро баща си, за да легнат с него, пък той, пиян, стана баща на внуци, да прощаваш. Прочее, учи ни Стария завет да не сме много доверчиви към праведните, щото ... както е рекла Нинова ... "моралът ми си е същият, ама обстоятелствата се промениха".

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #75 -: Юни 21, 2019, 14:37:17 »
Какво казва Библията за мъжеложците, Фирмине ?

А ПЕС и Станишев какво казват? А по въпроса за мужеложците, и Византийската, и Славянската еклога казват да им се режат носовете. Носове също са се рязали и на скотоложците.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #76 -: Юни 21, 2019, 14:38:02 »
... праведните в Содом ...
 ... както е рекла Нинова ...
Кажи вече за Лао Дзъ и сап. лопатки  :ive_got_it-1379:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #77 -: Юни 21, 2019, 14:41:34 »

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #78 -: Юни 21, 2019, 14:44:25 »
Quote (selected)
Носове също са се рязали и на скотоложците.
и на императорите.
 
Фединмомент се стига дотам, че хората по царигратските улици не са били фсъстояние да преценят сега тоа безносият на одсрещния тротоар мъжеложец ли е, скотоложец ли е или е некъф император. Тва объркване силно допринася за упадъка на Византия и завладяването на същата од турците през 15-ти век.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #79 -: Юни 21, 2019, 14:49:48 »
и на императорите.

За един се знае, ама дали защото е бил император? По-принцип носове са се рязали за сех прегрешения. В еклогите има цял раздел за тях.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #80 -: Юни 21, 2019, 14:51:33 »
Един ромейски император-урод е бил мъжеложец, ама не са му отрязали носа. Урод, защото е избол очите не на 1-2 съперници, а на 10 000 бълг. войници. Може би затова е бил наказан да не остави потомство / наследници. И оттам почва упадъкът на Изт. Римска И-я и завладяването й от турците.

Ако бяха постъпили правилно с него, тези хора нямаше да са жестоко осакатени, България нямаше да падне под гръцка власт, а Византия може би щеше да устои на латините и турците.
« Последна редакция: Юни 21, 2019, 14:53:45 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #81 -: Юни 21, 2019, 14:52:48 »
Quote (selected)
За един се знае, ама дали защото е бил император?
ето, виждаш ли че и ти се объркваш? Надявам се тва да не се окаже признак на упадък и у нас, щото после идват турците и ...така.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #82 -: Юни 21, 2019, 14:55:29 »
Quote (selected)
И оттам почва упадъкът на Изт. Римска И-я и завладяването й от турците.
ъхъ, слет ени кратки и неусетни 400 години империята дава фира. 

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #83 -: Юни 21, 2019, 15:50:33 »
Всеки път, когато тати отива или се връща от работа, той взема в шепи брадатото лице на тати и го целува. Докато прави това, той хвърля закачлив поглед към свидната им, дадена от държавата назаем, рожба: „хайде пораствай, малък палавнико, че да се включиш и ти!“.
« Последна редакция: Юни 21, 2019, 15:53:52 от аменеменема »

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #84 -: Юни 21, 2019, 16:17:21 »
Всеки път, когато тати отива или се връща от работа, той взема в шепи брадатото лице на тати и го целува. Докато прави това, той хвърля закачлив поглед към свидната им, дадена от държавата назаем, рожба: „хайде пораствай, малък палавнико, че да се включиш и ти!“.
Ами не точно. Аз мога да ти го разкажа нагледно, от второ лице, ако искаш!
Всеки път преди да тръгне за работа, тати преглежда дали
1. Всички чинии са измити.
2. Всички чорапи са наредени в шкафа.
3. Всичкото пране е изпрано, изсушено и разнесено по гардеробите.
4. Обувките в коридора са наредени.
5. Няма паяжини зад хладилника.
6. В хладилника има сготвено първо, второ и трето, има здравословен сок и няма газирани напитки.
7. Ако в къщата има някакъв алкохол, той е здраво заключен в специален шкаф, а ключът виси на татюто на ключодържателя.
8. Всички легла са оправени.
9. В банята няма косми в мивката.
10. В килера няма прорасли картофи.
11. Всичко в школската чанта на хлапето е изрядно, всички листове са подписани, на всички бележки е отговорено, ако е имало домашни - те са направени и поправени и преписани.
Тогава татюто може да целува или не някого, гепи хлапето и го кара през девет училища в десетото, белким там не го тормозят, че има двама бащи. Те не са му и бащи даже, те са му настойници, щото ги е било шубе да искат осиновяване. Нищо че са двама възрастни с професии, за които обществото инак кима с одобрение, нищо, че имат пари, къща, две коли и са заедно от 20 години.
Като се върне от работа, а преди това прибере хлапето, татюто (онзи с брадата) вече е напазарувал, и сяда  да готви, щото на другия ден в хладилника трябва да има първо, второ и трето, плюс здравословен сок и никакви сладкиши. После сяда да прави домашни, щото училището също дебне. Ако пие бира докато прави барбекю, внимава да не остави бирата на масата ако се чука на вратата. Защото службите за защита на децата също дебнат и имат право 24 часа на ден, седем дена в седмицата, 365 дни в годината да почукат на външната врата и да влязат безпрепятствено да проверят дали няма паяжини зад хладилника, бира на масата (достъпна за детето, нали разбираш!) и неподредени чорапи в пералнята.
Така изглежда бащинството в реалния свят. Поне докато хлапето не навърши 18, службите дебнат. Неее, тях не ги интересуват осемте бона дадени за скоби или шестте стотака за нови очила, те няма да се бръкнат за хокейна униформа, те няма да дават пари за летен лагер и уроци по испански - те представляват ОБЩЕСТВОТО!!! Това, дето гледа през прозореца и си трепе самостоятелно биологичните деца, щото там службите са по-айляк! Ако си е твое, а особено ако ти си хетеросекуален - няма проблеми, преди месец на един птичи полет от Парламента умря от бой и глад седемгодишно момиченце. Връзвали го татю му и мащехата, да го научат на маниери. Е, научиха го, въпреки отчаяните писъци на баба му, половината рода и част от съседите. Четири години и половина ад. Обаче двойката е хетеросексуална и има още едно дете! Обществото бди над таквиз семейства!
Ай сиктир, вежливо речено!

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #85 -: Юни 21, 2019, 16:31:04 »
Quote (selected)
умря от бой и глад седемгодишно момиченце
Разбрах, разбрах – хетеросексуалното семейство е гадно нещо за детето! Обаче, пусто да остане, само в такива семейства се раждат деца :( Трябва да намерим решение, да сложим край на това най-сетне!

AnonimusBG

  • Гост
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #86 -: Юни 21, 2019, 16:35:17 »
С една дума при хомодвойките всичко си е наред.
Извратените са само при хетеросексуалните.
На никой ли не му идва наум че хетеросексуалните са повече от 99% и затова е много лесно да се намери пример за извратено отношение към децата и да се размахва като знаме какви мръсници са те, а педерастите са друга работа - те са пример на добро отношение в семейството.
Пфу.
Противно ми е да пиша за педерастски семейства.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил

AnonimusBG

  • Гост
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #88 -: Юни 21, 2019, 17:00:50 »
Quote (selected)
Не ми се мисли какво щеше да стане с него ако беше останал в дом майка и дете.

Пък ти помисли, то не вреди. Аз съм работил с такива деца. Някой ден, при интерес, ще ти разкажа.

Можеш да си спестиш разказите.
Имам приятел доктор който 30 години работи с такива деца.
"Изродите" не съм ги измислил просто за да има какво да напиша.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #89 -: Юни 21, 2019, 17:04:26 »
А как стои въпросът с едиповия комплекс при децата на хомодвойките? Има ли го и дали синчето си избира на кого от парентите да смаже главата с брадвата, а кого да ... нали.

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #90 -: Юни 21, 2019, 17:08:34 »
Тцъ, тцъ, тцъ…

Що така нормалните лоши съпрузи и родители - Чудовища някакви, пък еднополовите - прекрасни "съпрузи" и "родители"...

Ми щото РобПрес непрекъснато дъни какви Чудовища са нормалните и какви Светци са еднополовите!

А картината е точно обратната!

Quote (selected)
A 1999 analysis of nineteen studies of partner abuse concluded that "[r]esearch suggests that lesbians and gay men are just as likely to abuse their partners as heterosexual men."[205] In 2011, the Centers for Disease Control and Prevention released the 2010 results of their National Intimate Partner and Sexual Violence Survey and report that 44% of lesbian women, 61% of bisexual women, and 35% of heterosexual women experienced domestic violence in their lifetime.[206] This same report states that 26% of gay men, 37% of bisexual men, and 29% of heterosexual men experienced domestic violence in their lifetime.[206]

A 2013 study showed that 40.4% of self-identified lesbians and 56.9% of bisexual women have reported being victims of partner violence.[207] In 2014, national surveys indicated that anywhere from 25–50% of gay and bisexual males have experienced physical violence from a partner.

https://en.wikipedia.org/wiki/Domestic_violence#Same-sex_relationships

Поначало каквото твърди РобПрес - вярно е обратното!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #91 -: Юни 21, 2019, 17:12:34 »
Ф 94,7% од случаите симптомите на Едипоф комплекс се проявяват ф ноо лека форма или въопще не се проявяват. Освентва, тва заболяване оказва негативно влияние единствено върху одношенията между болното лице и биологичните му родители.

---------------
Quote (selected)
Що така нормалните лоши съпрузи и родители - Чудовища някакви, пък еднополовите - прекрасни "съпрузи" и "родители"...

дефинирай "нормални лоши".

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #92 -: Юни 21, 2019, 17:22:20 »
ДА бъдем справедливи, извращенци има всякакви, и хетеро, и хомо... А нима не са извращенци тия които направиха българския народ най-беден и най-умиращ?

Обаче, вие защитниците на джендър теорията, сте заблудени ако мислите че лихварите дават милиарди за да наложат джендър теория и практика по света, защото са се загрижили за вас?  :b0201: :b0201: :b0201:

Нее, правят го за бизнеса си, изобщо не им дреме за вас!

Също както навремето даваха пари на Хитлер да ви праща по концлагерите, те финансираха Хитлер, почти до края на войната, правеха милиарди, дядото на Буш така забогатял, продавал нефт на Хитлер.
« Последна редакция: Юни 21, 2019, 17:24:55 от Maximus II »
Вие си ги избрахте!

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #93 -: Юни 21, 2019, 17:24:22 »
Можете да ехидничите колкото си искате! Съпружеството в момента не урежда отношенията вътре в семейството, а между двама човека и държавата. Пенсии, наследства, прочие неуредени въпроси. Навсякъде където има живи хора, има и изроди, и чудесен народ. Така че да бъдат наврени в една кофа всички брадати татковци или майки по двойки е напълно безсмислено. Те са също сред описаните от Толстой: "Всички щастливи семейства си приличат, всяко нещастно семейство е нещастно посвоему." Докато обществото не престане да се заглежда в състава на семейството, а в това дали детето ще е по-щастливо в конкретното семейство, трагедиите ще продължават. Онова хлапе с двамата татковци, което аз познавам лично, било преди това в приемно семейство с двама хетеросексуални родители. На правата на Пепеляшка, само дето "сестрите" (общ термин, да не ги деля по пол) не всичките били достатъчно здрави да ходят на бал. Трябваха месеци то да се почувства дете отново, а не дребно слугинче.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #94 -: Юни 21, 2019, 17:30:54 »
Не съм против еднополовите двойки, но да осиновяват деца е фарс, имитация, не естествено е, природата не го е предвидила.

Кой от двамата ще е модел на детето, за мъж и кой за жена?!
Вие си ги избрахте!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #95 -: Юни 21, 2019, 17:41:38 »
Quote (selected)
Не съм против еднополовите двойки, но да осиновяват деца е фарс, имитация, не естествено е, природата не го е предвидила.
хмм...явно не си фтечение на тва, кво е предвидила природата:





Природата е голема вършачка.
« Последна редакция: Юни 21, 2019, 17:43:52 от wreckage »

AnonimusBG

  • Гост
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #96 -: Юни 21, 2019, 17:44:49 »
67
Никой не ехидничи.
Просто правиш изводи от един конкретен случай, който ти е известен.
Пак повтарям.
Хетеросексуалните семейства са повече от 99% и естествено случаите на извратени отношения са много повече и им се дава гласност за да се поддържа тезата че има такива изверги.
Не ми се рови, но скоро в Англия осъдиха борец за правата на децата за педофилия.
Подобни новини минават някак си много тихо. Защо ли?
Не ви ли писна от политкоректност.
На мен лично отдавна.
Отказвам да се чувствам виновен затова че съм нормален(хетеросексуален), а не обратен(хомосексуалист).
Тяхна си педерастка работа. Имат си всичко, но техните прайдове ми идват някак си повече отколкото трябва.
Чекиджиите също са особени и са повече, но никой не ходи на организирани и платени прайдове в тяхна подкрепа. Включително и разни посланици.
Защо ги дискредитират?

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #97 -: Юни 21, 2019, 17:46:02 »
Снимките ти нямат нищо общо с дискусията.

Покажи примери, когато два мъжки екземпляра след копулация са си родили бебе!
Вие си ги избрахте!

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #98 -: Юни 21, 2019, 17:48:20 »
Не съм против еднополовите двойки, но да осиновяват деца е фарс, имитация, не естествено е, природата не го е предвидила.

Кой от двамата ще е модел на детето, за мъж и кой за жена?!
Ще бъдеш учуден колко еднополови двойки имат СОБСТВЕНИ, а не осиновени деца. При лезбийките е абсолютно безпроблемно, при гейовете има доста народ - поне сред сегашната популация - които са били в хетеросексуален брак дълго време и имат собствени биологични деца. При модата на майки-носителки (да не им казваме инкубаторки) е безпроблемно да си продължиш генетичната информация независимо от половите пристрастия. Малко парички и това е. А понякога няма и нужда от парички. В Китай е популярно да се женят на каре - две лезбийки за двама гейове. Два съседни апартамента/къщи. После всеки си живее с половинката си, но децата са разпределени според уговорката. Така и семействата им виждат две щастливи ХЕТЕРОдвойки, а там вече те си знаят защо "Мери" и "Джейн" са толкоз гъсти, а пък "Джон" и "Джим" са най-добри приятели и всичко правят заедно.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #99 -: Юни 21, 2019, 17:53:49 »
Снимките ти нямат нищо общо с дискусията.

Покажи примери, когато два мъжки екземпляра след копулация са си родили бебе!
защо? Нали се занимаваш с осиновяванките? Земи се уточни кое точно е неестествено.
Щото спорет науката има ноо гейживотни, обаче стрейт животните не висят по цел ден по форумите да се тревожат, че ще бъдат погейчени безсъд иприсъда.

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #100 -: Юни 21, 2019, 17:54:10 »
67
Никой не ехидничи.
Просто правиш изводи от един конкретен случай, който ти е известен.
Пак повтарям.
Хетеросексуалните семейства са повече от 99% и естествено случаите на извратени отношения са много повече и им се дава гласност за да се поддържа тезата че има такива изверги.
Не ми се рови, но скоро в Англия осъдиха борец за правата на децата за педофилия.
Подобни новини минават някак си много тихо. Защо ли?
Не ви ли писна от политкоректност.
На мен лично отдавна.
Отказвам да се чувствам виновен затова че съм нормален(хетеросексуален), а не обратен(хомосексуалист).
Тяхна си педерастка работа. Имат си всичко, но техните прайдове ми идват някак си повече отколкото трябва.
Чекиджиите също са особени и са повече, но никой не ходи на организирани и платени прайдове в тяхна подкрепа. Включително и разни посланици.
Защо ги дискредитират?
Виж, познавам много повече от единичен случай - просто тук е по-открито и са излезли от шкафа по-отдавна. Тези, които си отглеждат децата нормално, не ходят на паради. На паради ходят основно неудовлетворени особи с куп патологии. И тук има съпротива ТАКИВА хора да отглеждат деца, защото детето трябва да се развива в среда с нормални човешки отношения. да има нормално детство. Спалнята на родителите трябва да има ключалка, независимо от техния пол и пристрастия. Аз смятам за еднакво идиотско да правиш от петгодишно хлапе секс-символ, независимо в прав или хомосексуален смисъл. Може би ще бъдеш учуден, но и повечето хомосексуални родители са на същото мнение. Тези, които виждаш по прайдовете по прашки - от тях не стават родители, те не се интересуват от това.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #101 -: Юни 21, 2019, 17:54:56 »
Този:

 Сътрудникът на ЮНЕСКО и автор на Инструкцията за внедряване на "Конвенцията за правата на детето" Питър Нюел беше осъден на 2.01.2018 г. за педофилия на 6 години и осем месеца затвор.
Вие си ги избрахте!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #102 -: Юни 21, 2019, 17:55:12 »
Не ми се щеше да наливам бензин в огъня, но за протокола сурогатни майки ползват и хетеродвойки.
При това до колкото ми е останало нещо между ушите от шумов фон е нещо като да си наемеш апартамент - договор, нотариус и так далее..
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #103 -: Юни 21, 2019, 18:00:21 »
Защо да съм учуден, всички познаваме такива двойки, семейства, то има ли гей без деца...

Но не за това говорим, това не е забранено на никого. Не само гей пропагандата, трябва да е забранена всякаква секс пропаганда, сред деца.
Вие си ги избрахте!

AnonimusBG

  • Гост
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #104 -: Юни 21, 2019, 18:00:58 »
Оказва се че има правилни и неправилни ЛГБТ.
Мен ми е все тая.
Медийният образ и пропагандата ги формират тези, които според теб са неправилни.
Посланиците ходят на прайдовете на неправилните?

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #105 -: Юни 21, 2019, 18:01:20 »
Quote (selected)
Сътрудникът на ЮНЕСКО
не на ЮНЕСКО, а на UNICEF.
Той кого е искал да осиновява и кво предлагаш да се направи с UNICEF?

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #106 -: Юни 21, 2019, 18:04:10 »
Quote (selected)
Докато обществото не престане да се заглежда в състава на семейството ...
Въх, говорим за деца и въвеждаме термин „състав на семейството“! Къф интересен начин да заобиколим обстоятелството, че дете се ражда от мъж и жена, по 1 брой. Тези мъж и жена не случайно се наричат родители, а не „състав“.  И за да расте детето нормално, има нужда от мама и тати, а не от тати и тати, нито от две мами. А „расте нормално“ не значи само да му даваш да яде, да му купуваш дрехи и пр. технически подробности. Има неща, които може да му даде само майката, и неща, които може да му даде само бащата. И трети, които идват от съчетанието майка-баща. Дори това да не са биологичните родители.
Ако обществото не „се заглежда в състава“ и дава деца на еднополови двойки, то добавя към едно нарушение на нормалността (но поне дошло от природата) още едно, но вече от себе си, от обществото.
« Последна редакция: Юни 21, 2019, 18:13:22 от аменеменема »

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #107 -: Юни 21, 2019, 18:08:25 »
Така или иначе вече разполагаме с технологии за тотална генна промяна на човека.
Единственото ограничение е че все още доизясняват кои гени с кои и как си взаимодействат. Тоест въпросът е не дали, а кога ще може напълно да се промени генетиката на човека. Тогава кой от какъв пол е ще е последния ни проблем.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #108 -: Юни 21, 2019, 18:16:34 »
Quote (selected)
Ами не точно. Аз мога да ти го разкажа нагледно, от второ лице, ако искаш!

Следват 11 точки и пояснения.
Туй, всичкото, къде? А. Да. В Канада.
Е! Ние, простите славяни, я караме по "Закон божи", някак.
Което явно е назадничаво, неуместно, не е вече модерно и т.н.
Обаче децата са ни като капчици! Красиви.
И жените ни също, както и мъжете. ИСТИНСКИТЕ такива!!!
Англо-шушоните да си живеят както си искат. През фара ми е, та оттатък!
Но да си въобразяват, че БЪШ ТЕ са носителите на най-прогресивното и отгоре на всичкото да имат чудовищната наглост да се опитват да го разпространяват по цял свят - айде нема нужда!!!
В Русия ги отсвирват всеки път, когато само даже се опитват и да надничат зад плета им.
..............
Всъщност, някой дали се е опитал да "преоформи" библейските текстове така, че да са им ЛГБТ изгодни?
Съмнявам се.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #109 -: Юни 21, 2019, 18:17:18 »
Така или иначе вече разполагаме с технологии за тотална генна промяна на човека.
Единственото ограничение е че все още доизясняват кои гени с кои и как си взаимодействат. Тоест въпросът е не дали, а кога ще може напълно да се промени генетиката на човека. Тогава кой от какъв пол е ще е последния ни проблем.
То така от половин век и горница разполагаме с технологията на термоядрения синтез.
Остава само да се доизясни как да произвежда ток без да остъклява.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #110 -: Юни 21, 2019, 18:18:06 »
Когато татко почина, сестра ми беше на седем. Аз на 15. Нейната майка не се омъжи втори път, нито пък моята. Как мислиш, отгледаха ли ни? Съставът на двете семейства беше "майка един брой". Досега не съм имала проблеми с определението си за семейство и майчинство. Нито пък сестра ми, има две сладурани и мъж.
Впрочем, за протокола, сестра ми е осиновена от детски дом и аз до гроб ще съм благодарна на биологичните й родители, че например не са я удушили след раждането й, а са я оставили да бъде осиновена и аз да имам сестра, която иначе не можеше да бъде родена поради ранна травма на майка й.
Братовчедка ми остана вдовица на 32, с две деца, едното от които нямаше и две годинки. Отглеждаше ги сама, докато не намери нов човек в живота си. Състав на семейството "майка един брой"
Имам приятел, пресен вдовец с две момиченца. Куцо и сакато се е събрало от родата и приятелите да им помага. Но съставът на семейството е "баща един брой".
Ето, това е състав на семейството! А не кой с кого спи, което е друга бира!

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #111 -: Юни 21, 2019, 18:18:52 »
Мики,
Пак ми се набива абревиатурата СВД, нещо...

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #112 -: Юни 21, 2019, 18:19:10 »
Така или иначе вече разполагаме с технологии за тотална генна промяна на човека.
Единственото ограничение е че все още доизясняват кои гени с кои и как си взаимодействат. Тоест въпросът е не дали, а кога ще може напълно да се промени генетиката на човека. Тогава кой от какъв пол е ще е последния ни проблем.


тва и фмомента не е некъф особено наболял проблем.

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #113 -: Юни 21, 2019, 18:22:43 »
Но да си въобразяват, че БЪШ ТЕ са носителите на най-прогресивното и отгоре на всичкото да имат чудовищната наглост да се опитват да го разпространяват по цял свят - айде нема нужда!!!
В Русия ги отсвирват всеки път, когато само даже се опитват и да надничат зад плета им.
Брадатко, тези, дето се смятат за носители на най-прогресивното и се опитват да го пробутат по прашки, обикновено към родителството отношение нямат. Те имат други цели и задачи. И тук ги отсвирват, не се притеснявай!
А сега седни здраво: една от познатите ми лезбийки преподава Закон Божи! Сериозно!

AnonimusBG

  • Гост
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #114 -: Юни 21, 2019, 18:29:40 »
Quote (selected)
А сега седни здраво: една от познатите ми лезбийки преподава Закон Божи! Сериозно!

Не я ли страх че Господ ще и прати кара небесная като на Содом и Гомор?
И как тя тълкува тази случка на учениците си?

Длъжен съм да разясня че съм атеист.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #115 -: Юни 21, 2019, 18:31:17 »
ми що да не преподава?
Не фсички лесбийки поправят коли и ел.инсталации, както и не фсички гейове се занимават с моден дизайн и футболно съдийство.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #116 -: Юни 21, 2019, 18:33:55 »
ми що да не преподава?
Не фсички лесбийки поправят коли и ел.инсталации, както и не фсички гейове се занимават с моден дизайн и футболно съдийство.

С една дума преподаването на Закон Божи си е занаятчийство.
Нямам какво повече да кажа.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #117 -: Юни 21, 2019, 18:38:02 »
ми кво е спорет тебе, од гледната ти точка на атеист?
Щото аз като агностик и дискордианец смятам, че фсеки който разполага с документ, удостоверяващ, че има квалификацията да преподава тоа предмет, може да бъде нает да го прави.

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #118 -: Юни 21, 2019, 18:50:46 »
Quote (selected)
А сега седни здраво: една от познатите ми лезбийки преподава Закон Божи! Сериозно!

Не я ли страх че Господ ще и прати кара небесная като на Содом и Гомор?
И как тя тълкува тази случка на учениците си?

Не зная, не съм била на уроците й. Мисля, че Содом и Гомор се обясняват с насилствения хомосекусализъм, а не по взаимно съгласие. Сети се, че дошли жителите и рекли на Лот да им даде пришълците да ги познаят. Пришълците, по съвместителство ангели, не били съгласни.
Най-общо речено, Господ наказал жителите за посегателство срещу личността. Habeas corpus, нещо такова.
За кръвосмешението на праведния Лот ще си говорим по-късно, предполагам!

AnonimusBG

  • Гост
Re: Ватикана осъди "джендър теорията"
« Отговор #119 -: Юни 21, 2019, 18:51:33 »
Аз съм атеист, но не войнствуващ.
Съгласен съм че благодарение на религията сме се запазили като народ или като нация. Кой както иска да го разбира.
За да преподава Закон Божи би трябвало да има някаква квалификация.
Точно тази квалификация предполага признанието на Божиите закони.
Затова и попитах как лезбийката ще разказва на учениците си за Содом и Гомор и какви внушения ще им набутва в главите?
Няма ли да има дисонанс с вътрешното и усещане и това което пише в Библията?
Или това не е важно?
Важното е да имаш кетапа и да къртиш кинти?
« Последна редакция: Юни 21, 2019, 18:55:17 от AnonimusBG »