Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 29, 2024, 16:52:45

Автор Тема: Русия (Re: Russia)  (Прочетена 2099023 пъти)

0 Потребители и 136 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21660 -: Август 23, 2022, 19:05:01 »
А иначе като намериш къде се заяждам, тогаз ела да ми кажеш.

господинчо?
да изстискаш?

това не е заяждане?

и да, след като не признаваш фактите само защото не ти харесват - какво да говорим.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21661 -: Август 23, 2022, 19:13:39 »
господинчо?
да изстискаш?
това не е заяждане?
Ами не е, в рамките на нормалното е. Заяждане е да го изкарваш нещо друго, особено на фона на всичко, което тече из форума. Заяждане е и да ми приписваш, че не съм признавал факти. Като има достоверни факти, ще ги призная. Като има улики за убийство, ще ги призная. Няма никакво значение за кого са.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21662 -: Август 23, 2022, 19:17:37 »
Aз съм в джаза още десетина дена, чета основно вас, за друго просто няма време ( бах таа физика дето се сбори с гравитацията, ама не можа да пипне та да разтегне времето ).
Просто тройно, да не кажа четворно правило, 700 до 1000 км с Мини, с дете, по руски пътища, с КПП-та безброй, с граница е достойно за световен шампион във F1.
Да кажем че ФСС е открила мюрето.

Ако си платиш магистралата караш с 150км/ч. около 600 км.
Преди Питер  хващаш околовръстното и още около 150 км. до Нарва.
А безбройните КПП-та ги забрави.
Беше много отдавна.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21663 -: Август 23, 2022, 19:19:56 »
господинчо?
да изстискаш?
това не е заяждане?
Ами не е, в рамките на нормалното е. Заяждане е да го изкарваш нещо друго, особено на фона на всичко, което тече из форума. Заяждане е и да ми приписваш, че не съм признавал факти. Като има достоверни факти, ще ги призная. Като има улики за убийство, ще ги призная. Няма никакво значение за кого са.

и три поста по-нагоре отричаш фактите, голословно и бездоказателствено  ги обявяваш за хайли-лайклита, и грубо влизаш на тези, които вежливо ти показат делириума, в който си изпаднал.

обидно е, ръбешма. да третираш останалите за дебили, а себе си за пепогрешим бог, имащ право да отхвъли факти.

факти, а не хипотези.
сиреч снимки и видеа, разпечатки от оператори и т н.

днес я погребаха.

ти гледам и това си успял да хайлилайкнеш.

гнус.

п.с. повтарям. ти не отричаш изводите. ти отричаш фактите.
« Последна редакция: Август 23, 2022, 19:25:54 от cekyko »
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21664 -: Август 23, 2022, 19:24:10 »
Не ми стана ясно, тук прави ли се разбор/анализ на мненията, има ли софтуер и как се казва. Не мисля да е секуко.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21665 -: Август 23, 2022, 19:27:34 »
Quote (selected)
Ако си платиш магистралата караш с 150км/ч. около 600 км.
Преди Питер  хващаш околовръстното и още около 150 км. до Нарва.
А безбройните КПП-та ги забрави.
Беше много отдавна.
Признавам си не знаех.
 
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21666 -: Август 23, 2022, 19:32:31 »
Това се минава и без магистрала без проблем.
Аз съм карал Измир-София. Без почивка, в смисъл преспиване. Тва е долу-горе двукратно.
И то без да ме гони правосъдието
Анонимъса мисля и повече.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2977
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21667 -: Август 23, 2022, 19:34:06 »
https://www.youtube.com/watch?v=O705-Z0TH3w
в «Азовстали» демонов хоронят 


*********   ✹    *********

AnonimusBG

  • Гост
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21668 -: Август 23, 2022, 19:41:26 »
Aз съм в джаза още десетина дена, чета основно вас, за друго просто няма време ( бах таа физика дето се сбори с гравитацията, ама не можа да пипне та да разтегне времето ).
Просто тройно, да не кажа четворно правило, 700 до 1000 км с Мини, с дете, по руски пътища, с КПП-та безброй, с граница е достойно за световен шампион във F1.
Да кажем че ФСС е открила мюрето.

За мюрето съм съгласен.
Сутринта написах туй-онуй.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21669 -: Август 23, 2022, 19:46:21 »
Quote (selected)
Сутринта написах туй-онуй.
Сега погледнах, днес много сте писали.
Като влязох и последните 10 от 10 бяха вече следобедните мнения.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2265
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21670 -: Август 23, 2022, 19:51:45 »

възможно е дори момичето да е живо (дай боже!), а атентатът да е инсцениран.
Възможно е.
Момичето да е живо.
Путин да е в кома.
Умрял.
И да ни показват 57-ия му двойник.
От бункера.
Възможно е също
От утре да започна редовно да чета форума на "Дневник".
Да си водя записки от постовете на троловете в "Гласове".
Да се регистрирам във ФБ, Инстаграм, етцетера и денонощно да следя и конспектирам тезисите на Зеленски.

Всичко е възможно.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21671 -: Август 23, 2022, 19:54:50 »
За мюрето съм съгласен.
Сутринта написах туй-онуй.

именно.

затова и помолих да пишем в съответните теми, защото ключови постове заминават във флуда, а после се вдига ненужно градуса на дискусията от някой бързак задклавиатурен...
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21672 -: Август 23, 2022, 20:11:20 »
Quote (selected)
Повече от половината руснаци, участвали в проучване на Общоруския център за изследване на общественото мнение (ВЦИОМ), не смятат западната цивилизация, култура и демокрация за полезни. Това показват оповестените днес резултати от изследването, цитирани от ТАСС.
...
Младите хора ( на възраст 18-34 години) се отнасят лоялно към Запада и смятат, че той е нужен на Русия или може да ѝ даде много добри неща (50-55 процента). При групата на хората над 35 години преобладават противоположните оценки. Анкетираните на възраст над 60 години смятат западните ориентири за пагубни и неподходящи (70 процента).
https://glasove.com/komentari/povecheto-rusnatsi-ne-vizhdat-polza-ot-zapadnata-tsivilizatsiya-sochi-prouchvane
Не е бил прост Мойсей да води стадото 40 години през пустинята докато умрат всички които помнят.
За щастие руснаците кривнаха по-рано и има още помнещи.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21673 -: Август 23, 2022, 20:12:30 »
То не че сме все умници тука, ама ако сте много придирчиви, ще разгоните контингента.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21674 -: Август 23, 2022, 20:39:34 »
То не че сме все умници тука, ама ако сте много придирчиви, ще разгоните контингента.

Ако нещо ме изгони от тука, ще е скуката. :)
Да не забравите да гласувате!  ;)

zorzaman

  • Гост
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21675 -: Август 23, 2022, 20:43:10 »
deleted.

Човек да дискутира нещо с Captain Buddy е чиста загуба на време
« Последна редакция: Август 23, 2022, 22:56:37 от zorzaman »

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 843
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21676 -: Август 23, 2022, 20:50:04 »
Отскоро открих тоз оберж, малко случайно по френскоезичното наименование. Викам си , а ! Стари никнейми от скайкода и сега /началното/ ще има квалитетни дискусии, ама не много... Само екзалтации, само фрустрации , климактерични заяждания, показухи /знаеш ли аз какъв съм спец по чужди езици ! или "сега ще ти обясня за Франция, щото ти нищо не разбираш"  :giggie:/, много малко пишещи по същество... Няма да давам поименни конкретики, но ще си наложа доброволен полу-бан.  :t1203: Демек по-рядко влизане и по-малко писане. Щото както се казва на чист иберийски - no tengo ganas :t3721:

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9572
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21677 -: Август 23, 2022, 21:18:04 »
то па в ская едни квалитетни дискусиииии...
Имаше смислени дискусии първите години на СЕГАто и после нъцки
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21678 -: Август 23, 2022, 21:25:20 »
ти не отричаш изводите. ти отричаш фактите
Не съм тук да ти слушам лъжите и заяжданията, или на някого другиго. Точно обратното – те са причината да напускам това място за дълги периоди. Защото са ми дълбоко противни.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21679 -: Август 23, 2022, 21:31:39 »
Следствие планирует объявить Наталью Вовк в розыск. Устанавливаются иные лица, которые могут быть причастны к совершению указанного преступления.
https://sledcom.ru/news/item/1717240/

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21680 -: Август 23, 2022, 21:41:41 »
Възможно е.
Момичето да е живо.
Путин да е в кома.
Умрял.
И да ни показват 57-ия му двойник.
От бункера.
Възможно е също
От утре да започна редовно да чета форума на "Дневник".
Да си водя записки от постовете на троловете в "Гласове".
Да се регистрирам във ФБ, Инстаграм, етцетера и денонощно да следя и конспектирам тезисите на Зеленски.
Възможно е също да забележиш, че Русия е капиталистическа страна и като такава се управлява от интересите на олигарсите си. Които впрочем са компрадори.
Възможно е и да схванеш, че ФСБ на Русия не е пионерска организация и методите и са като на другите такива служби, например ЦРУ.
Възможно е и да ти мине през ум, че Путин не е светец.
Възможно е и да заподозреш, че има нещо гнило в това Путин да ругае болшевиките на всяка крачка, но да се надува с това, което именно те и само те са постигнали.
Възможно е и да обърнеш внимание, че целите на водената война може би не са прокламираните.
Че Русия не води война със Запада, а търси мястото си именно в него.
И т.н.
Колко време ти трябваше да разбереш, че т.нар. пандемия е лъжа? А преди това не хвърляше ли огън и жупел срещу всеки, който го каже?
Не ти ли идва наум, че може да дойде време да загубиш и днешните си илюзии?

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8893
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21681 -: Август 23, 2022, 21:44:34 »
Российские войска вышли к административной границе Николаевской области
Quote (selected)
Москва. 23 августа. INTERFAX.RU - Российские войска успешно развивают наступление в Херсонской и Николаевской областях, а также на территории Донецкой Народной Республики (ДНР), заявил официальный представитель Минобороны РФ Игорь Конашенков.

"В результате наступательных действий на херсонско-николаевском направлении в районе Александровки союзные войска уничтожили подразделения 28-й механизированной бригады ВСУ и вышли к административной границе Николаевской области", - сказал Конашенков на брифинге во вторник.

По его словам, взято под контроль 36 квадратных километров территории Херсонской области.

"Освобожден населенный пункт Комсомольское, продвижение в глубину обороны противника на этом направлении составило три километра. Установлен контроль над территорией Николаевской области площадью 12 квадратных километров", - сказал Конашенков.

Также он заявил, что украинские войска выбиты из поселка Благодатовка и близлежащих населенных пунктов, а в районе Андреевки "нанесены значительные потери" 35-й бригаде морской пехоты и 46-й аэромобильной бригаде ВСУ.

"Успешно развивается наступление на Донецком направлении. Завершается освобождение населенного пункта Марьинка. Продолжаются действия по окружению группировки ВСУ в районе Авдеевки", - сказал официальный представитель Минобороны РФ.

Он отметил, что в результате наступательных действий в районе Артемовска войска РФ "вплотную продвинулись к населенному пункту Зайцево, являющимся важным узлом обороны города".

Кроме того, по словам Конашенкова, в районе населенного пункта Кодема с трех сторон блокировано элитное подразделение ВСУ - 214-й батальон "ОПФОР".

zorzaman

  • Гост
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21682 -: Август 23, 2022, 21:54:44 »
Че Русия не води война със Запада, а търси мястото си именно в него.

Gilded Age

Преди няколко дни по НВО завърши първият сезон на "Позлатената епоха" (Gilded Age). Една от основните идеи на сериала беше озвучена от леди Астор: "ако ние (старите пари) не допуснем новобогаташите в нашето общество, те ще си създадат свое".
Последните 20 години новите пари (руснаците) живяха сравнително благополучно опитвайки се да се впишат в парадигмата на старите пари (западния свят).
Може би, ако съвокупният запад бе приел тяхното съществувание, нещата щяха да бъдат други.
Сега, "новите пари" в лицето на Русия, Китай, Индия, Иран, Венецуела, Саудитска Арабия и прочие ще се опитат да си създадат свое общество и да си построят своя опера, в която те ще седят в ложите.
Руснаците са наясно, че западът никога няма да ги приеме в своето общество и тази война може да бъде или напълно спечелена, или напълно загубена. Tertium non datur.
На снимката по-долу: Metropolitan Opera House построена от новобогаташите на Ню-Йорк.


Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21683 -: Август 23, 2022, 22:04:39 »
... тази война може да бъде или напълно спечелена, или напълно загубена. Tertium non datur
Ми да я воюват тогава, а не да продължават да си изнасят парите на Запад, да плащат на Украйна и т.н.
Едното само участие в гнусния „пандемичен“ цирк, изобретен на Запад, не е ли показателно?

И аз в началото на тази война повярвах, че може би Русия най-сетне ще се еманципира, че е тръгнала по различен път, че ще бъде истинска алтернатива. Оказах се наивник. Ако бях тогава по-трезв, а не податлив на безпочвени надежди, щях да съм наясно още тогава. Не че е толкова важно това.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9572
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21684 -: Август 23, 2022, 22:26:50 »
Навремето новобогаташите у нас и по света са строели, на тях дължим много емблематични културни и обществени сгради. Сега новобогаташите само краднат и ако връщат доброволно нещо на обществото, то е под формата на вируси и програми за затриване на 90% от него.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21685 -: Август 23, 2022, 22:34:30 »
Много е рано още.
До победата има още много път.
Сега сме приблизително 36та година
Мислиш, че с един конфликт на мижавата Украина, и всичко ще е тип топ?
Нещата сега започват.
В Украйна върви разузнаване и изпробване на техниката на противника, а истинските противници стоят отстрани и внимателно наблюдават и си водят записки
Кои ще бъдат на финала в тежката категория е рано да се каже
« Последна редакция: Август 23, 2022, 22:49:32 от Алиса »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21686 -: Август 23, 2022, 22:36:56 »
Мириканската грозна опера става за един съвременен затвор. Да си пеят там.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21687 -: Август 23, 2022, 23:07:52 »
Цитат на: kаily
Навремето новобогаташите у нас и по света са строели
Сега новобогаташите само краднат

Владетелите в древността са били част от народа си и са знаели, че навън, в чужда д-ва са никой и нищо. И са имали стимул да правят нещо за д-вата си.
Когато са се появили богаташи без власт, те все пак са зависели от властниците. И е имало някакъв контрол над тях.
Днес официалните властници са марионетки на чужди началници (в слабите д-ви), и на свръхбогаташите с международните (глобалните) корпорации. Тези свръхбогаташи нито зависят от официалната власт, нито от народа си, нито им пука за хората. Те се интересуват само от свръхлукс, още повече власт, и от безсмъртие.
А безсмъртието те се надяват да го получат от своя единствен господар - Сатана. Затова изпълняват всички негови заповеди. И децата си ще убият, ако той им заповяда. Или ще останат въобще без такива (тия от по-ниското ниво).
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21688 -: Август 23, 2022, 23:14:46 »
Цитат на: Алиса
Много е рано още. Сега сме приблизително 36та година

В Украйна върви разузнаване и изпробване на техниката на противника,
а истинските противници стоят отстрани, внимателно наблюдават и си водят записки.

Играчите са трима: САЩ/Англия, Русия и Китай. Всички други са публика.
В Украйна се води разузнаване с бой. Хем се опитват да си изпробват ефективността на своите оръжията и тактики, хем да разберат ефективността на оръжията и тактиките на врага, хем крият най-силните си и нови оръжия. Крият и какво знаят за противника си.
Затова няма големи битки, бързи победи и прочее зипови феерии.

Кайли е права, когато казва, че истинската война в случая не е по бойните полета, а е икономическата. Под прикрието на СВО Русия започна войната за икономическото съкрушаване на Запада.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2587
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21689 -: Август 24, 2022, 00:33:28 »
Общо взето - пак "детска градина".

*Няма дискусия - има правото на щампата. Баш пък "викито" казало.

*Дни преди атентата "неизвестния Дугин" бил дъвкан в 404 по нещо си. Случайно. Защо да го направя, без да се похваля?

*Възможно е да има сговор, но само по някой неща. За всичко не. Сатанистите искат разчленение, пълно ограбване и ликвидация. Жертвоприношения. "Бог" им бил дал земните ресурси!

*Боравят хора с понятия, но от пропагандата. ТЯХНАТА. Инак си нямат хабер, кое-какво съдържа. Бау-бау-бау. Знаем ние, знаем. ТЕ ни го набиваха в кратуните още от деца. Тяхната история учим, сега знаем, че са бандити, лъжци, престъпна сган - но пак продължаваме да ИМ вярваме.

*Паралелно знаем, че пак ни лъжат, но не можем да разберем - когато не го правят. Че как иначе? Няма вече друго, набито е в кратуните ни: ИМА Само Следствието! Причината не съществува и от там пак - има само Следствие!

*Всички лъжат, казват и знаем. Андрешковци. Но някой повече, а другите са дребни джебчии с олигарси, ама пак са от по другите. И оставяме да учат децата ни - пак ТЕ! Както нас учеха.

* Не четем Дугин, но знаем какъв е той. Не сме го чели, но знаем. Да-да, но то и не можем да го разберем, думите ни липсват за целта, понятията, пълнежа. Но ТЕ ни го казаха и казват, сега пак го набиват в чуторите...

*Черното слънце, а? Аргументи разни, Ahnenerbe - знаем, знаем - заради присламчилите се. Да де, особен сега - съвсем знаем за такива, особено пък Дугин. Не сме чели но го знаем - още от дете.

! Финал: - ТЕ ни го набиват, ние повтаряме. Подритват ни пред ТЯХ, ние бодро припкаме към целта...

... да, Пропастта !   :suicide:
---------------------------

Ади, давайте напред, аз ще почакам отстрани. Може и да няма "Сбогом!", щото ще ни преварят. ТЕ

- Бог да ни прости. Как го метнахме и него, а?


Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21690 -: Август 24, 2022, 08:22:48 »
ти не отричаш изводите. ти отричаш фактите
Не съм тук да ти слушам лъжите и заяжданията, или на някого другиго. Точно обратното – те са причината да напускам това място за дълги периоди. Защото са ми дълбоко противни.

както вече разбрахме нямаш никакъв проблем да обидиш някого, да излъжеш и да се държиш като нацупена кокона.

точно такова леке като теб да се държи като морален стожер е егати наглостта.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21691 -: Август 24, 2022, 08:24:24 »
господинчо?
да изстискаш?
това не е заяждане?
Ами не е, в рамките на нормалното е. Заяждане е да го изкарваш нещо друго, особено на фона на всичко, което тече из форума. Заяждане е и да ми приписваш, че не съм признавал факти. Като има достоверни факти, ще ги призная. Като има улики за убийство, ще ги призная. Няма никакво значение за кого са.

ахам, фактите не са факти, щом не искаш да ги признаеш.

еваларка.

обидите не са обиди, щом обиждаш ти.

двойна еваларка.

пич та дрънка......
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21692 -: Август 24, 2022, 08:28:36 »
... тази война може да бъде или напълно спечелена, или напълно загубена. Tertium non datur
Ми да я воюват тогава, а не да продължават да си изнасят парите на Запад, да плащат на Украйна и т.н.
Едното само участие в гнусния „пандемичен“ цирк, изобретен на Запад, не е ли показателно?

И аз в началото на тази война повярвах, че може би Русия най-сетне ще се еманципира, че е тръгнала по различен път, че ще бъде истинска алтернатива. Оказах се наивник. Ако бях тогава по-трезв, а не податлив на безпочвени надежди, щях да съм наясно още тогава. Не че е толкова важно това.

егаси мазната лъжа

от първия ден на операцията яко оплюваш русия, не си си позволил и намек за одобрение на действията и.....

постовете ти си седят. който иска може да види какви си ги бримчил февруари месец.

....малко по-полека с лъжите, свикнали сме ти, ама не се излагай чак пък толкова....


тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21693 -: Август 24, 2022, 10:14:51 »
Задержан экс-мэр Екатеринбурга Евгений Ройзман. Ему вменяют распространение заведомо ложной информации об использовании вооружённых сил РФ (ст 280.3 УК РФ). Ему грозит до 10 лет лишения свободы.

https://t.me/SergeyKolyasnikov/41522

интересното е кой го подкрепяше през цялото време, въпреки престъпленията му.
ще се чуе, надяваме се.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21694 -: Август 24, 2022, 10:31:21 »
Това не е ли талаш?

zorzaman

  • Гост
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21695 -: Август 24, 2022, 10:39:28 »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21696 -: Август 24, 2022, 10:44:16 »
Ха дано им потръгнат нещата. Ма границата е тънка.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21697 -: Август 24, 2022, 11:30:20 »
интересното е кой го подкрепяше през цялото време, въпреки престъпленията му.
ще се чуе, надяваме се.

В Екатерининбург Английското консулство върти завидна дейност.
В действителност управлява града и цял Урал

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21698 -: Август 24, 2022, 11:41:22 »
Ройзман неоднократно критиковал вторжение России на Украину (2022 г.). Он был оштрафован на 50 тыс. рублей за антивоенное высказывание — он заявил, что «Война с Украиной, страшная, нелепая и бездарная — самая подлая, позорная и несправедливая война в истории России». Впоследствии, он добавил: «И на Страшном Суде не откажусь от своих слов»

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21699 -: Август 24, 2022, 13:53:00 »
...
Колко мизерна трябва да е психиката ти, щом първото, което е избълвало спаруженото ти мозъче след събуждане, е поредната кофа помия от лъжи, клевети и обиди.

Дълбокото чувство на собствена несъстоятелност, което изпитваш, е напълно основателно: никога не си могъл да родиш мисъл, разсъждение или собствено мнение – виждаме го всички.
Затуй търчиш подир тоз или онзи с лъжи, клевети и обиди – единственото, на което си способен. Лишена от други качества, като ум, морал или поне чувство за приличие, дребнавата ти същност се реализира чрез безкрайни лъжи и злословия – безнаказани, яростно злоупотребявайки с властта на форумен фатмак.

Ти си постоянен и по същество единствен източник на кавги във форума. Когато не се обаждаш, всичко тече нормално, хората общуват, разменят мнения. Дори някой с някого да се сдърпа, това бързо се уталожва. Но за да цари винаги смрад, довтасваш ти. Ти си лайното, което човек се стреми да не настъпва, но то винаги само̀ се изпречва на пътя му.

Само шепа форумци са останали. Който сбърка да дойде, бърза да избяга, погнусен от отровната атмосфера. Живей в смрадливите си изпарения – накрая ще се самоизядеш.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21700 -: Август 24, 2022, 14:14:33 »
явно да те цитирам означава да “избълвам поредната кофа помия от лъжи, клевети и обиди.“

приемам самооценката ти, и се възхищавам на високоинтелектуалния ти и строго академичен стил, с който ни я съобщаваш.

а че не оставям лайната да си развяват коня, да обиждат останалите и да ги учат на “ум“ и “разум“ - да, имам го тоя грях.

факт.

и да, ползването на лафовете на ловкия, поручик лукаш и подобните им не те извисява, ама никак.

значи нема факти, докато ти не ги одобриш?

ха!
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21701 -: Август 24, 2022, 14:16:35 »
...
Колко мизерна трябва да е психиката ти, щом първото, което е избълвало спаруженото ти мозъче след събуждане, е поредната кофа помия от лъжи, клевети и обиди.

Дълбокото чувство на собствена несъстоятелност, което изпитваш, е напълно основателно: никога не си могъл да родиш мисъл, разсъждение или собствено мнение – виждаме го всички.
Затуй търчиш подир тоз или онзи с лъжи, клевети и обиди – единственото, на което си способен. Лишена от други качества, като ум, морал или поне чувство за приличие, дребнавата ти същност се реализира чрез безкрайни лъжи и злословия – безнаказани, яростно злоупотребявайки с властта на форумен фатмак.

Ти си постоянен и по същество единствен източник на кавги във форума. Когато не се обаждаш, всичко тече нормално, хората общуват, разменят мнения. Дори някой с някого да се сдърпа, това бързо се уталожва. Но за да цари винаги смрад, довтасваш ти. Ти си лайното, което човек се стреми да не настъпва, но то винаги само̀ се изпречва на пътя му.

Само шепа форумци са останали. Който сбърка да дойде, бърза да избяга, погнусен от отровната атмосфера. Живей в смрадливите си изпарения – накрая ще се самоизядеш.

да седи, щото ти обичаш да редактираш постовете си след като предизвикаш кавгата, за да изглеждат опонентите ти неадекватно.

тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21702 -: Август 24, 2022, 14:45:01 »
ти обичаш да редактираш постовете си след като предизвикаш кавгата, за да изглеждат опонентите ти неадекватно
Лъжейки отново, разнасяш още смрад.
И не си въобразявай, че може „да изглеждаш“ неадекватно. За теб да си адекватен е непосилно и невъзможно. Адекватно лайно няма.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21703 -: Август 24, 2022, 14:51:03 »
ти обичаш да редактираш постовете си след като предизвикаш кавгата, за да изглеждат опонентите ти неадекватно
Лъжейки отново, разнасяш още смрад.
И не си въобразявай, че може „да изглеждаш“ неадекватно. За теб да си адекватен е непосилно и невъзможно. Адекватно лайно няма.

:)
викаш, не си ги признал лично ти за факти и съответно не съществуват?

...а иначе приемам последната ти самооценка за адекватна и меродавна.

тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21704 -: Август 24, 2022, 14:58:31 »
Като има достоверни факти, ще ги призная. Като има улики за убийство, ще ги призная. Няма никакво значение за кого са.

Предоставените факти от ФСБ сигурно са достоверни. Но те нищо не доказват. Само възбуждат подозрение у публиката. Абсолютно същото, както със Скрипалите. Ако сега украинката беше арестувана, руският съд не може да я осъди за атентата само по тези доказателства. Сменяла си номерата - ОК, сменяла ги. Ама следяла ли е жертвата със сменените номера? Може да е изпълнявала някаква друга задача. За да я осъдят, ще трябват много категорични доказателства, че именно тя е поставила бомбата. Кога, къде, как и т.н. Без тях не става.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9572
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21705 -: Август 24, 2022, 15:15:37 »
Значи няма да я съдят, ами ще я самоубият. Или едните, или другите.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21706 -: Август 24, 2022, 15:22:26 »
Като има достоверни факти, ще ги призная. Като има улики за убийство, ще ги призная. Няма никакво значение за кого са.

Предоставените факти от ФСБ сигурно са достоверни. Но те нищо не доказват. Само възбуждат подозрение у публиката. Абсолютно същото, както със Скрипалите. Ако сега украинката беше арестувана, руският съд не може да я осъди за атентата само по тези доказателства. Сменяла си номерата - ОК, сменяла ги. Ама следяла ли е жертвата със сменените номера? Може да е изпълнявала някаква друга задача. За да я осъдят, ще трябват много категорични доказателства, че именно тя е поставила бомбата. Кога, къде, как и т.н. Без тях не става.

абсолютно.
Да не си съгласен с изводите и да предложиш своя трактовка и хипотеза е право на всеки...

Обаче  да отричаш ФАКТИТЕ защото не приемаш изводите.... някак си неубедително.

Да не говорим, че на тоя етап на производството е достатъчно и ОБОСНОВАНО ПОДОЗРЕНИЕ....
Което пък от своя страна не означава влязла в сила осъдителна присъда.

така че затова помолих по-полека, и без влизания с бутонките...

... а пропо, версията че е пратена за да привлече вниманието не я прави невинна.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21707 -: Август 24, 2022, 15:33:42 »
За да я осъдят, ще трябват много категорични доказателства,
И какво общи има това с обсъжданото?
Имаме заподозрян. Имаме напълно обосновани предположения, че той е виновния.
И какво. Вече втора "държава" от гейропа вместо да го арестува, му съдейства да се укрие.
"върховенство на закона", А?

zorzaman

  • Гост
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21708 -: Август 24, 2022, 16:08:54 »
Като има достоверни факти, ще ги призная. Като има улики за убийство, ще ги призная. Няма никакво значение за кого са.

Предоставените факти от ФСБ сигурно са достоверни. Но те нищо не доказват. Само възбуждат подозрение у публиката. Абсолютно същото, както със Скрипалите. Ако сега украинката беше арестувана, руският съд не може да я осъди за атентата само по тези доказателства. Сменяла си номерата - ОК, сменяла ги. Ама следяла ли е жертвата със сменените номера? Може да е изпълнявала някаква друга задача. За да я осъдят, ще трябват много категорични доказателства, че именно тя е поставила бомбата. Кога, къде, как и т.н. Без тях не става.

Някъде четох, че на охранителните камери от паркинга се вижда как мини купъра  минава много бавно покрай колата на Дугин без да спира, което означава, че не майката, а дъщерята е лепнала бомбата под калника. Както и никой не казва откъде е взела бомбата, все пак най-вероятно е от някой в Русия.

Не можем да очакваме от следователите да ни покажат всичко което имат.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21709 -: Август 24, 2022, 16:20:41 »
Не можем да очакваме от следователите да ни покажат всичко което имат.

Не можем, но също така не можем да правим никакви категорични заключения. Всичко показано досега са косвени доказателства (улики). Но само на улики не може да има присъди. Уликите само допълват преките доказателства. Всъщност Русия успя успешно да си го върне за Скрипалите. Повтаря дословно английското мероприятие. И това не е малко като сигнал, че ножът реже нагоре и надоле.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2977
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21710 -: Август 24, 2022, 16:29:11 »
което означава, че не майката, а дъщерята е лепнала бомбата под калника

Най-вероятно, но не задължително.
И бащата на майката вече си направи устата за невменяема, а дочката е малолетна.
Без съд ще стане.
*********   ✹    *********

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21711 -: Август 24, 2022, 19:24:24 »
Байдън обяви най-големия досега американски пакет военна помощ за Украйна, който е на стойност близо 3 милиарда долара, 3 милиарда $!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21712 -: Август 24, 2022, 22:01:11 »
.
« Последна редакция: Август 24, 2022, 22:06:29 от Алиса »

AnonimusBG

  • Гост
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21713 -: Август 25, 2022, 13:08:32 »
На площади Бориса Немцова в Праге перед российским посольством 24 августа была установлена скульптура Яна Словенчика, приуроченная к 31-му Дню независимости Украины.
Она представляет собой гигантскую кисть руки с маникюром в цвет украинского флага. Пальцы сложены в жесте V – Victoria («Победа»). Пока неизвестно, останется ли 250-киллограммовый монумент на площади. Его дальнейшую судьбу решат округ и МИД Праги.

«Творение чешских авторов перед нашим посольством в Праге. Премия Дарвина. Монумент «Запад закопал Украину», - написала в ТГ-канале спикер МИД России Мария Захарова.

https://www.mk.ru/politics/2022/08/25/zakharova-vysmeyala-gigantskuyu-ruku-poyavivshuyusya-v-prage-pered-posolstvom-rf.html

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21714 -: Август 25, 2022, 13:18:24 »
 :lol:
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8893
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21715 -: Август 25, 2022, 18:08:39 »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21716 -: Август 25, 2022, 18:11:24 »
Ще трябва да присъединят и наборниците от украинско и беларуско, ама като гледам, може и да стане до догодина.
« Последна редакция: Август 25, 2022, 18:20:01 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21717 -: Август 25, 2022, 18:55:56 »
137 хил увеличение

Айде, пишете, че отивам да поливам доматите
« Последна редакция: Август 25, 2022, 19:03:07 от Алиса »

zorzaman

  • Гост
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21718 -: Август 25, 2022, 19:52:42 »
Кво да пишем? То указа важи от 1 януари догодина.

Дотогава я окраина я европа...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23788
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #21719 -: Август 25, 2022, 19:58:28 »
Quote (selected)
Запорожката АЕЦ е изключена от енергийната система на Украйна, няколко града са без ток
https://glasove.com/novini/zaporozhkata-aets-e-izklyuchena-ot-energiynata-sistema-na-ukrayna-nyakolko-grada-sa-bez-tok
ЕС е вреден за вашето здраве!