Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 20:50:34

Автор Тема: Питанки към модератори, администратори, "собственици"  (Прочетена 131165 пъти)

0 Потребители и 9 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Защо постът ми от темата за Русия е в кошчето? Той не нарушава никакви правила на форума.


защото е чисто тролене, и бе нееднократно предупредена, че троленето на укро-пропаганда и доказани лъжи не се толерира.
и не, не си най-хитрата, да тролиш и обиждаш, а после да пишеш доноси “моля другарко...“

гнъс....
« Последна редакция: Юни 29, 2023, 15:34:49 от паралелепипед »
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Аз да ви кажа, не мога различи трол от модератор вече. Тънка работа стана.

къде у тук Re: Питанки към модератори, администратори, "собственици"?

и не разбираш че поста ти е тролене, да?
« Последна редакция: Юни 29, 2023, 15:36:33 от паралелепипед »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Пак не ме разбрахте. Но не се учудвам.


ами не пльоквай миризливости а кажи каквото искаш да кажеш.
писнало ми е от пешовщина - фърга лайно и почва да стиска нос с два пръста що миришело...
« Последна редакция: Юни 29, 2023, 15:50:38 от паралелепипед »

AnonimusBG

  • Гост
Оймяконът за Здравка е прекалено според мен.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
И аз мисля така, но нали е за кратко?

Между другото, защо не можем да си изтриваме собствените съобщения? Това би било полезно, ако трябва да си ги местим в друга тема: копираш и триеш старото.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Исках да кажа, че и модераторите на моменти се поувличат и също фъргат талаш. Пардон! Виждам, че двойствената ви роля ви измъчва/натоварва излишно. Нито ние ще оправим света, нито вие. Пардон!
« Последна редакция: Юни 29, 2023, 21:40:53 от dabedabe »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23775
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Ич не е за кратко.
Един месец в тия смутни времена, а и на нашата средна възраст е много.
Лично мое мнение.
С пропагандата на ЦИПСО криво ляво се справям, обаче с вселенското преводаческо малоумие не ми се получава.
Ако Здравка трябва да мълчи месец, онова професорско изчадие трябва да е изключено по-дълго от съществуването на мирозданието.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Между другото, защо не можем да си изтриваме собствените съобщения? Това би било полезно, ако трябва да си ги местим в друга тема: копираш и триеш старото.

доколкото си спомням, това никога не е било възможно. а заради гнусната троица беше забранено редактирането след някакво време.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Исках да кажа, че и модераторите на моменти се поувличат и също фъргат талаш. Пардон! Виждам, че двойствената ви роля ви измъчва/натоварва излишно. Нито ние ще оправим света, нито вие. Пардон!

Не си извинен, да знаеш.

Можеше съвсем спокойно да не се обаждаш.
the lamers club honourable member …

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Quote (selected)
Ако Здравка трябва да мълчи месец, онова професорско изчадие трябва да е изключено по-дълго от съществуването на мирозданието.
За изчадието няма да взема оДношение, но за русата, ако не е умната, иде реч за други неща.
За тези, за които иде реч - мизер!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Ич не е за кратко.
Един месец в тия смутни времена, а и на нашата средна възраст е много.
Един месец! А аз мислех, че е само три денонощия арест... Един месец си е направо малък дисцип!
Quote (selected)
Лично мое мнение.
С пропагандата на ЦИПСО криво ляво се справям, обаче с вселенското преводаческо малоумие не ми се получава.
Ако Здравка трябва да мълчи месец, онова професорско изчадие трябва да е изключено по-дълго от съществуването на мирозданието.
Да, наистина! Щом Здравчето е за месец, за нея трябва да е поне година.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Аз съм за свобода на словото. Макар че, каква файда, да попита човек.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Аз съм за свобода на словото. Макар че, каква файда, да попита човек.

свобода, но не и свободия.

не може една трета от времето, което прекарвам тук да е свързано с писане на предупреждения към едни и същи персони, които тъпо, нагло и упорито извършнат едни и същи действия, описани в правилника ни като недопустими.

а и не съм длъжен да чета едни и същи “съвети“ от горепосочените, и то в стил “като говориш с мен ще мълчиш“, “опонент съм ти затова не можеш да ме наказваш“, “модератора да си трае, ако не му харесва да не ме чете и да ме тури на игнор“

а тия, дето подливат масло в огъня и само чакат да стане джумбуш - аре да не се правят на принципни. вони.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Крайно време е за :t1207: :t1233: и никакви обяснения повече.

Демокрацията свърши преди повече от година и половина. Видя се до какво доведе.
the lamers club honourable member …

AnonimusBG

  • Гост
Принце от теб не го очаквах.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Принце от теб не го очаквах.

Кое по-точно?

Това за демокрацията го казах още като се върнах. Слушах и се съобразявах три години преди това и се видя до къде се стигна. Видя се, че идеята да знаете кои са модератори е нефелна.

Преценката за наказанието е на модератора и не подлежи на обсъждане. Толкова.
the lamers club honourable member …

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Ходил съм на едни курсове за меринджеи и аудитори по ISO и там много беше наблегнато, че всички "смущения", нередности, нарушени и проблеми трябва да се третират/отработват ВЕДНАГА. Според мен това важи за тук , а и за историята с вагнерците. Забавянето, отлагането и протакането на някакво действие водят до лоши резултати.
За модераторите, мисля че е много вредно да се обясняват. Англичаните имат един лаф :  " no complain and no explain "  :t2015:. Мисля че е чудесен пример за подражание.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Улавям се в многословие напоследък, но за последно искам да изразя позицията си по въпроса. Никой не оспорва правото на модераторите да провеждат форумната политика. Аз си представям нещата по следния начин. Форумец нарушава правилника. Режеш и хвърляш в коша, в краен случай му даваш почивка. Какво тук значи някаква си личност? Но правилата важат за всички, или поне така трябва да е. Проблемът идва, когато модератор уж като участник влезе в спор с форумец и държи да излезе винаги прав. Това е нелепо в известен смисъл. В един спор трябва да надделява тезата. Безгрешни хора няма. А пък да се обвиняват хора в простотия по един или друг начин, съвсем не върви.
« Последна редакция: Юни 30, 2023, 09:46:56 от dabedabe »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
А пък да се обвиняват хора в простотия по един или друг начин, съвсем не върви.

Да, защото, да обявяваш хора в простотия /заслужено, НЕзаслужено, или НЕ!/, си е чиста ПРОСТОТИЯ ...  :cool-1084:


Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Улавям се в многословие напоследък, но за последно искам да изразя позицията си по въпроса. Никой не оспорва правото на модераторите да провеждат форумната политика. Аз си представям нещата по следния начин. Форумец нарушава правилника. Режеш и хвърляш в коша, в краен случай му даваш почивка. Какво тук значи някаква си личност? Но правилата важат за всички, или поне така трябва да е. Проблемът идва, когато модератор уж като участник влезе в спор с форумец и държи да излезе винаги прав. Това е нелепо в известен смисъл. В един спор трябва да надделява тезата. Безгрешни хора няма. А пък да се обвиняват хора в простотия по един или друг начин, съвсем не върви.

значи

закачката е, че аз не влизам в спорове, когато не съм уверен във фактите. премълчавам и се опитвам да науча нещо ново.
така че и теоретически не съществува конструкция, при която не съм прав във спора.
нещо повече. дори да не съм влизал в спор никога не съм имал проблем да призная, че не съм знаел нещо или не съм бил прав.

тук, в тоя форум това никога не се е случвало. в живия живот се е случвало неведнъж, но по-малко от стотина пъти.

и моля, избягвайте да ми обяснявате как трябва да се държа и как трябва да мисля.

и не възприемайте диалогичността ми по всички въпроси като слабост или малоумие.

две и кусур години търпях всякакви полюции тук, но когато загубилите няколко поредни спора отказаха да го признаят и нападнаха и отвратиха човека, който създаде тая платформа се намесих за първи път със всичките си права и ги наврях там, където им е мястото.

така че не ми вейте парцали пред погледа, аз първосигнално НЕ действам.

оценявам по поведение и давам много голям толеранс, обяснявайки какво имам пред вид.

и след това в отговора прилагам основния си принцип - както се държите, така се държа и аз със вас.
с две думи - като напсувате някаго никога повече нямате право да изисквате от мен да ви говоря на Вие и да ви търпя мазненето...
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Бе то правилата са си правила, ама и речникът е от значение.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Бе то правилата са си правила, ама и речникът е от значение.

съгласен.
много лесно е да направиш извадка само от моите постове, адресирани към рецидивистите-нарушители и да сравниш с постовете ми към останалите.
сериозна е разликата, нали?

а тезата, че  п-к лукаш може да ме псува на майка, лека и пръст, а аз трябва да му говоря на “вие“ - тва сериозно ли?
или като пратя поста му в кошчето инцидента е изчерпан? а?
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Приемаш нещата твърде лично. Отпусни се. Тук няма злонамерени хора. Умуваме и толкоз. Нека се знае кой какво мисли.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Не е ли по-добре темата за физиката да се премести от раздел "Преглед на печата -> По света", където е сега, в раздел "За живота, вселената и всичко останало -> Наука и технологии"?

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Днес, от 9:00 до 16:00 h няма да има ток с сградата, в която се намира машината с форума, така че не се изненадвайте, че го няма.

Съжалявам, ама нещо се отнесох и вчера забравих да пусна това предупреждение.
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Вчера /07.08.2023 г./ – точно един месец след поредното ми заточение в Оймякон, някой „модератор” ми е затрил следните 3 коментара в Кошчето:

–   2 карикатури на Ивайло Нинов от темата „Карикатури”; и
–   Мой коментар в темата „И сега?”, в който заявявам че ще гласувам отново за НЕкоалицията.

Без да се е обявил „модераторът” точно КОЙ е, а ЗАЩО ги е затрил, вероятно и той сам не знае ...

Тази ФИКСАЦИЯ върху мен преминава вече всякакви граници ...  :pissed-891:

Затова, МОЛЯ ЗА ОБЯСНЕНИЕ !!!

Тук.

1. повече от един пост в карикатури за ден.
2. повече от един шрифт в пост.
ако продължиш да се заяждаш с модерацията наказанията са с натрупване, нали помниш?
« Последна редакция: Август 08, 2023, 13:29:50 от паралелепипед »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Цитат на Секуко:

1. повече от един пост в карикатури за ден.
2. повече от един шрифт в пост.
3. ако продължиш да се заяждаш с модерацията наказанията са с натрупване, нали помниш?

Благодаря! Но аз имам да кажа нещо и по трите точки, както следва:

1. Това, за НЕ повече от един пост в карикатури за ден, вероятно е прието, докато ме няма – КЪДЕ точно го пише?

2. За ШРИФТОВЕТЕ сме се разбрали отдавна – НИКОГА през живота си НЕ съм сменяла шрифтовете тук, които са 20 на брой;

и
3. "Моля за обяснение!", НЯМА КАК да бъде тълкувано като ЗАЯЖДАНЕ, особено след като започва с "МОЛЯ"!  :ive_got_it-1379:


Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Цитат на Секуко:

1. повече от един пост в карикатури за ден.
2. повече от един шрифт в пост.
3. ако продължиш да се заяждаш с модерацията наказанията са с натрупване, нали помниш?

Благодаря! Но аз имам да кажа нещо и по трите точки, както следва:

1. Това, за НЕ повече от един пост в карикатури за ден, вероятно е прието, докато ме няма – КЪДЕ точно го пише?

2. За ШРИФТОВЕТЕ сме се разбрали отдавна – НИКОГА през живота си НЕ съм сменяла шрифтовете тук, които са 20 на брой;

и
3. "Моля за обяснение!", НЯМА КАК да бъде тълкувано като ЗАЯЖДАНЕ, особено след като започва с "МОЛЯ"!  :ive_got_it-1379:

1. негласно правило, озвучено по повод качването от лъчо на повече карикатури в ден.
вземи следи форума, а не генерирай само безмозъчен трафик.

2. не знам с кой какво си се разбирала, но явно не можеш да четеш. промяна на големина на шрифта, болд, италик - това са все примери за разлики от стандартния шрифт в поста.

3. то хубаво започваш с “моля“, но да беше и продължила без истерии и инсинуации, особено по въпроса знае ли или не знае що ти е почистил постовете.

за последен път ти напомням, че не си ти модератора. и не можеш да ми държиш сметка защо ти трия или не трия постовете ти с нарушения.

тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
и не можеш да ми държиш сметка защо ти трия или не трия постовете ти с нарушения.

НЕ ти държа сметка, а само питам – и то с "МОЛЯ"!!!  :spiny:

п.п. А форума се следи много трудно от Оймякон, щото е далече и е СТУДЕНО ...

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
ти верно си уникален дебил

Този по-горе няма ли кой да го спре да си показва простотията и липсата на първите седем години?
Само питам! Ако е негов форумът да знам, да не участвам.
« Последна редакция: Август 10, 2023, 18:42:36 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Абе той да вземе да обясни като как модерацията си е показала лицето? Но да го направи в темата за забавки и разтуха, не тук.
Теб те мислих, че си  малко по-разумен от другите модератори, ама съм се излъгал.
Keep up the good work! :t26157:
« Последна редакция: Август 10, 2023, 18:39:45 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Абе той да вземе да обясни като как модерацията си е показала лицето? Но да го направи в темата за забавки и разтуха, не тук.
Теб те мислих, че си  малко по-разумен от другите модератори, ама съм се излъгал.
Keep up the good work! :t26157:

И аз мислех други неща, но и аз съм се излъгал.

Та вземи наистина да обясниш каква е връзката между изказването на секуко и твърдението ти за модерацията? Нещо да си наказан, изтрит или нещо друго подобно, което е в компетенцията на модераторите?

И кратко и ясно, без излишни лирични отклонения, ако обичаш.

Защото така формулирано, твърдението ти е директно заяждане с модераторите на форума.
the lamers club honourable member …

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил

И аз мислех други неща, но и аз съм се излъгал.

Та вземи наистина да обясниш каква е връзката между изказването на секуко и твърдението ти за модерацията? Нещо да си наказан, изтрит или нещо друго подобно, което е в компетенцията на модераторите?

И кратко и ясно, без излишни лирични отклонения, ако обичаш.

ти верно си уникален дебил

Горната простотия нормална ли ти изглежда?
Колко пъти съм нарекъл някой тук "дебил"? Само защото има друго мнение!
Абе, всичко е ясно. Няма нужда да се обясняваме. Човекът от Франция каза "секта". Защо да не му вярвам?
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил

И аз мислех други неща, но и аз съм се излъгал.

Та вземи наистина да обясниш каква е връзката между изказването на секуко и твърдението ти за модерацията? Нещо да си наказан, изтрит или нещо друго подобно, което е в компетенцията на модераторите?

И кратко и ясно, без излишни лирични отклонения, ако обичаш.

ти верно си уникален дебил

Горната простотия нормална ли ти изглежда?
Колко пъти съм нарекъл някой тук "дебил"? Само защото има друго мнение!
Абе, всичко е ясно. Няма нужда да се обясняваме. Човекът от Франция каза "секта". Защо да не му вярвам?

Точно това те питам - горната простотия не ми изглежда нормална, но и твоят отговор също не е нормален. Нормално щеше да е да се възмутиш и огóрчиш, но ти избра нещо друго.

Та да ти го обясня кратко и ясно - горното твърдение на секуко няма нищо общо с модерацията. За това те попитах какво си имал предвид, но вместо да ми обясниш кратко и ясно (като на дебил) ти пак се отплесна в сам можеш да видиш какво.

Кажи ми как да те възприемам сериозно?
the lamers club honourable member …

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23775
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Може ли за разнообразие да не правите анализ кой какво казал, па какво мислел, па какво написал, па какво се случило точно  на петгодишнината на форума?
П.П. Отдавна съм го отбеляал:
Малко се пие в тоя форум.
И резултатите са на лице.
Щото:
Който пие зло не мисли!
 :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Абе, всичко е ясно. Няма нужда да се обясняваме. Човекът от Франция каза "секта". Защо да не му вярвам?

имай си колкото искаш друго мнение,
но да го гарнираш с агресивна простащина
и после да се оплакваш че те третират съответно
е точно поведение на дебил.

а опита на всичко да лепиш етикет “молядругарко пък той ме наплю след като само го ритнах“ е гнус.

и да, има бутон “оплачи се“.

но да твърдиш, че като те нарека някого някак си е модериране е несериозно. дебилно.

модериране е ако ти изтрия поста и/или го редактирам и/или те банна. или не ти стига акъла да го разбереш?

« Последна редакция: Август 10, 2023, 20:31:01 от cekyko »
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Питанки към модератори, администратори, "собственици"
« Отговор #1296 -: Октомври 08, 2023, 12:14:21 »
Мисля, че мястото на това, което искам да предложа, е тук, макар да не е предложение към администраторите, а към участниците.

Във връзка с това, предлагам всички участници да се въздържаме от обобщени упреци и обиди към другите участници, изразени по какъвто и да било начин, вкл. с подписи, които могат да се тълкуват така.

Примери за такива обиди и упреци, имали място тук: "Майната ви!", "Вие си ги избрахте", "Успяхте да го откажете", обръщение "Секта" (правилно е "Секто") и др.п.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Питанки към модератори, администратори, "собственици"
« Отговор #1297 -: Октомври 08, 2023, 20:16:57 »
Много държа да ми се махне псевдонима (който така не научихте как се произнася) от списъка с форумците. Нямам място във вашият форум. Нито 9 септември ми е дал нещо, нито се прехласвам пред Галактичския разум в Кремъл... Било е грешка участието ми. Постоянното заяждане е непосилно. Има един образ, който като довод използва само "дебил", всъщност са двама. Те си знаят.
Сами разбирате, че с "Giuseppe" или "секуко" или "onzi" не мога да съм в един форум. При тях природата не се е постарала повече. А е можело.
Това към "ddantgwyn". Сега разбрах, че той е администратора.

So long!
« Последна редакция: Октомври 08, 2023, 20:35:06 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1631
    • Профил
Re: Питанки към модератори, администратори, "собственици"
« Отговор #1298 -: Октомври 08, 2023, 21:19:34 »
Много държа да ми се махне псевдонима (който така не научихте как се произнася) от списъка с форумците. Нямам място във вашият форум. Нито 9 септември ми е дал нещо, нито се прехласвам пред Галактичския разум в Кремъл... Било е грешка участието ми. Постоянното заяждане е непосилно. Има един образ, който като довод използва само "дебил", всъщност са двама. Те си знаят.
Сами разбирате, че с "Giuseppe" или "секуко" или "onzi" не мога да съм в един форум. При тях природата не се е постарала повече. А е можело.
Това към "ddantgwyn". Сега разбрах, че той е администратора.

So long!
----
Бъчонкин,
За не знам вече за кой пореден път се махаш от форума и хоп мина не мина и час и цъфна пак.
Не си мисли, че форумът е платформа за психо терапия!
Човек, ти  си болен, трябва ти лекар, а не шизофренички психо изяви. Те само задълбочават патологичния ти синдром.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Питанки към модератори, администратори, "собственици"
« Отговор #1299 -: Октомври 08, 2023, 21:34:31 »
Бъди,
И теб съм те пропуснал...По-горе.
Плувай!

Секта си беше, секта си остана...
Венсремус, "другари"!
« Последна редакция: Октомври 08, 2023, 21:42:48 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: Питанки към модератори, администратори, "собственици"
« Отговор #1300 -: Октомври 08, 2023, 21:47:29 »
Бъди,
И теб съм те пропуснал...По-горе.
Плувай!

Секта си беше, секта си остана...
Венсремус, "другари"!

поведението на бутцх все повече ми напомня на стефан д-р-чолаковия през 90те години на миналия век....
нищо чудно диагнозата да е същата....
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Питанки към модератори, администратори, "собственици"
« Отговор #1301 -: Октомври 08, 2023, 23:13:02 »
Много държа да ми се махне псевдонима...

пак ли :nuts:

седиш, седиш и на магарето "чуш" викаш.

ако толко не искаш да се занимаваш с нас - постарай се да си забравиш паролата. и адреса на форума. и без да занимаваш никой друг, ще ни освободиш от присъствието си.

Активен Дърт Вейдър

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 292
    • Профил
Re: Питанки към модератори, администратори, "собственици"
« Отговор #1302 -: Октомври 09, 2023, 05:31:04 »
Да изкажа мнение по въпроса е може би еквивалента да обърна маса в Пернишка дискотека ... ама тъй да е... Овнешка глава бая винкел може да огъне!

Съвсем наскоро ddantgwyn обясни какво му е мнението за лошите думички, сентенции, обобщения и диагнози (поставени от лица без медицинско образование ... само за сведение "дебил" и "идиот" са различни нива на изостанало умствено развитие - т.е медицински термини).
Всички сме различни, някои с къс фитил ... много съм научил от Вас тук и във форума на Сега ... ако можех искам да Ви науча на търпение (3 ч.л Презкурин) и да можете да превръщате всичко на шеговит сарказъм. Живота е твърде кратък за да се дърляме за глупости.
активен участник в Брауновото движение

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Питанки към модератори, администратори, "собственици"
« Отговор #1303 -: Октомври 10, 2023, 09:13:16 »
Нямам място във вашият форум.
Във вашия, не във "вашият". И имаш място, имаш! Едно време учителят ми по математика в гимназията обичаше да казва "Той все пак показа нещо – как не трябва да се решава задачата." Ще ни служиш като отрицателен пример как не трябва да се държи човек.
Quote (selected)
Нито 9 септември ми е дал нещо
А безплатното образование кой ти го е дал, а? Омразните ти комунисти! Интересно все пак какво толкова си пострадал от тях, та непрекъснато им се пениш? Не са те приели в партията ли, що ли?
Quote (selected)
So long!
Хайде стига с този английски, ако искаш да минеш за българин. На български се казва "Сбогом!", но няма да е сбогом, а довиждане, сигурен съм.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2150
    • Профил
Re: Питанки към модератори, администратори, "собственици"
« Отговор #1304 -: Октомври 11, 2023, 10:37:26 »
След като темата "А сега накъде...  " беше заключена, къде да коментираме актуалните събития у нас?
Може би в: "И сега"?
« Последна редакция: Октомври 11, 2023, 10:51:15 от Zmeja »

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Re: Питанки към модератори, администратори, "собственици"
« Отговор #1305 -: Октомври 11, 2023, 13:31:26 »
След като темата "А сега накъде...  " беше заключена, къде да коментираме актуалните събития у нас?
Може би в: "И сега"?

такава бе тайната мисъл...

темата „А сега накъде …“ ще остане затворена заради многото тестостерон в нея.
може да продължите да дискутирате тук.
да дискутирате, а не да громите опонентите си.
надявам се да съм ясен и да не се налага да се затваря и тази тема.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23775
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Питанки към модератори, администратори, "собственици"
« Отговор #1306 -: Октомври 18, 2023, 18:01:43 »
Верно ли Джи точката е с едногодишен бан?
Това е несериозно, почвате да копирате "СЕГА" в терминалната му фаза.
Лично аз не чувствам липсата ѝ.
Даже се чувствам добре че вечерта като седна на компа не трябва да скрулвам няколко екрана с нейните вопли.
Обаче!
Една година ефективно е сериозно наказание.
Даже "справедливият български съд" рядко го присъжда, освен ако не е за открадната кокошка.
Пуснете я, нека си кълве, може пък и да снесе някое яйчице.
Може да не е златно, но все пак - яйце.
 :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9564
    • Профил
Re: Питанки към модератори, администратори, "собственици"
« Отговор #1307 -: Октомври 18, 2023, 20:55:23 »
Не я пускайте! Буратино е доказан мазохист.
То пуснеш първо някого да ти се качи на главата, пуснеш втори и не забележиш кога се превърнеш в добронамерена подметка.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Питанки към модератори, администратори, "собственици"
« Отговор #1308 -: Октомври 19, 2023, 21:39:57 »
Присъединявам се! Нека си излежи наказанието. Намирам присъдата ѝ за справедлива.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Re: Питанки към модератори, администратори, "собственици"
« Отговор #1309 -: Октомври 25, 2023, 12:07:46 »
Идва денят за размисъл и мисля да направя профилактика на форума.
the lamers club honourable member …

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Питанки към модератори, администратори, "собственици"
« Отговор #1310 -: Октомври 25, 2023, 13:43:21 »
Не, че 99% мислят де, но щом е по заКон...кво да прайм?
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Звездоброец

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 718
    • Профил
Лични съобщения
« Отговор #1311 -: Октомври 27, 2023, 00:06:07 »
Това е по-скоро въпрос към администраторите: в моята страница "Лични съобщения" списъкът с изпратени съобщения е празен. Не мога да видя съобщенията, които съм изпратил. Това така ли трябва да е, или е грешка/проблем?

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Re: Лични съобщения
« Отговор #1312 -: Октомври 27, 2023, 00:17:37 »
Това е по-скоро въпрос към администраторите: в моята страница "Лични съобщения" списъкът с изпратени съобщения е празен. Не мога да видя съобщенията, които съм изпратил. Това така ли трябва да е, или е грешка/проблем?

Под формата, в която пишеш личните си съобщения, има една кутийка, след която пише „Запази копие от това съобщение при моите изходящи съобщения“ и която трябва да отметнеш за да може изпратените от теб лични съобщения да се пазят и при теб.

По подразбиране тя не е активна.
the lamers club honourable member …

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Re: Лични съобщения
« Отговор #1313 -: Октомври 27, 2023, 00:20:52 »
Това е по-скоро въпрос към администраторите: в моята страница "Лични съобщения" списъкът с изпратени съобщения е празен. Не мога да видя съобщенията, които съм изпратил. Това така ли трябва да е, или е грешка/проблем?

Има там едно квадратче " запази ...", което трябва да се маркира . Ако не , съобщението не се пази.
Принца не спи и е по бърз. :133:





Активен Звездоброец

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 718
    • Профил
Re: Питанки към модератори, администратори, "собственици"
« Отговор #1314 -: Октомври 27, 2023, 19:19:30 »
Благодаря ви и на двамата за бързия отговор! Не я бях забелязал тази кутийка.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Re: Питанки към модератори, администратори, "собственици"
« Отговор #1315 -: Октомври 27, 2023, 19:39:52 »
Благодаря ви и на двамата за бързия отговор! Не я бях забелязал тази кутийка.

Няма за какво :t0328:
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Re: Питанки към модератори, администратори, "собственици"
« Отговор #1316 -: Октомври 28, 2023, 20:00:24 »
Денят за размисъл мина, вече е вечер, но все пак се въздържайте от резки коментари.
the lamers club honourable member …

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Скъпи другари и не дотам,
Писах на "ddantgwyn", ако има "power" да ме маха окончателно от форума, "to no avail".
Омръзнало ми  да гледам писанките си в "кръгла папка" и да чета глупостите на неадекватен модератор/администратор. Не може да съм боксова круша.
Цензурата в това малко "community" e нетърпима.
Времето ми за борба е минало. Дошло е време за преоценка и близане на рани.
От тук нататък няма да сe променя. You can't teach an old dog new tricks.
Ще се оправяте без мен. Аз ще го преживея. :)))

PS Нали знаете, че в САЩ няма понятие "молба" (такава форма няма никъде), така че аз настоявам!
Трябва да си виждам псевдонима в черно. Както при AnonimusBG.
« Последна редакция: Ноември 12, 2023, 07:20:43 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Скъпи другари и не дотам,

Писах на "ddantgwyn", ако има "power" да ме маха окончателно от форума, "to no avail".

Омръзнало ми  да гледам писанките си в "кръгла папка" и да чета глупостите на неадекватен модератор/администратор. Не може да съм боксова круша.

Цензурата в това малко "community" e нетърпима.

Времето ми за борба е минало. Дошло е време за преоценка и близане на рани.

От тук нататък няма да сe променя. You can't teach an old dog new tricks.

Ще се оправяте без мен. Аз ще го преживея. :)))

PS Нали знаете, че в САЩ няма понятие "молба" (такава форма няма никъде), така че аз настоявам!

Трябва да си виждам псевдонима в черно. Както при AnonimusBG.

Ако от този момент нататък издържиш три месеца без да напишеш нито един коментар във форума, ще ти махна акаунта.

И на мен ми омръзна да бъда възпитател в детска градина и да гледам само претенции за права в този форум, така че виж по-горе условието, което ти поставям и го обмисли много добре. Може да кажеш дали три месеца са достатъчни или да ги направя шест.

Толкова от мен за теб.
the lamers club honourable member …

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Ако от този момент нататък издържиш три месеца без да напишеш нито един коментар във форума, ще ти махна акаунта.
Ха, :)))
The Final Countdown
https://www.youtube.com/watch?v=9jK-NcRmVcw

you bet!
От "Празната тенджера по калдъръма"