Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 17, 2024, 15:27:56

Автор Тема: Русия (Re: Russia)  (Прочетена 2145094 пъти)

Giuseppe и 113 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8123
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34680 -: Май 15, 2024, 22:23:14 »
Дроновете определено имат място на бойното поле, но силно преоценяте ролята им.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11284
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34681 -: Май 15, 2024, 22:28:16 »
Дроновете определено имат място на бойното поле, но силно преоценяте ролята им.
Не, едва ли!
В голяма война място за дронове няма.
Така, както няма място в локална война за ЯО.
 :bigok:
по кратко не мога.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11284
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34682 -: Май 15, 2024, 22:30:03 »
Иначе казано - по муха не се стреля с бренеке, а диво прасе не се бие с шибалка за мухи.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7537
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34683 -: Май 15, 2024, 22:30:45 »
Човекът вече може само да седи в бункера, да гледа екрани и да натиска копчета.
А роботите ще бягат, скачат, пълзят, плуват и летят, ще стрелят и ще се взривяват.

Големите транспортни и бойни машини също нямат бъдеще. Ще бъдат унищожавани от малки, незабележими и/или многобройни бързи машинки. Дори големите ракети ще бъдат унищожавани от малки ракети - това за голямата ядрена война. Всичко ще се миниатюризира. А хората не могат да станат колкото плъхове или мравки.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7760
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34684 -: Май 15, 2024, 22:41:10 »
Човекът вече може само да седи в бункера, да гледа екрани и да натиска копчета.
А роботите ще бягат, скачат, пълзят, плуват и летят, ще стрелят и ще се взривяват.

ъхъ, докато има какво - комуникация. като спре да има или проима, ама наобратно - става елачемитрябваш. сиреч реб и хакери в комплект и айде по-малко роботи и копчета и екрани.

отделно, че сега имаме предал се със самолет. в бъдещето, което ти се вижда, ще има предали се с полк, бригада, дивизия роботи.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7537
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34685 -: Май 15, 2024, 22:45:31 »
реб и хакери в комплект - и от бункера остава само прах, или дупка с парчета месо в нея,
а железарийките ще продължат да си щъкат.

Против предаване ще има мн. лесно решение. Би трябвало да се сещаш какво е.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8123
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34686 -: Май 15, 2024, 22:46:34 »
Човекът вече може само да седи в бункера, да гледа екрани и да натиска копчета.
А роботите ще бягат, скачат, пълзят, плуват и летят, ще стрелят и ще се взривяват.

Големите транспортни и бойни машини също нямат бъдеще. Ще бъдат унищожавани от малки, незабележими и/или многобройни бързи машинки. Дори големите ракети ще бъдат унищожавани от малки ракети - това за голямата ядрена война. Всичко ще се миниатюризира. А хората не могат да станат колкото плъхове или мравки.
Съмнявам се. Досега няма нито един работещ модел на универсален робот. Да има многобройни примери за спицифични цели, но универсален не.
 
И като как малка ракетка, ще се ускори до хиперсвукова скорост, за да прехване голяма?

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7537
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34687 -: Май 15, 2024, 22:49:44 »
малката ще се ускори като голямата, само че много по-бързо и на много по-кратко разстояние
както ракети на ПРО срещу МКБР

И никъде не съм писал за универсални роботи. Точно обратното - ще има стотици видове и хиляди модификации.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7760
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34688 -: Май 15, 2024, 22:52:42 »
реб и хакери в комплект - и от бункера остава само прах, или дупка с парчета месо в нея,
а железарийките ще продължат да си щъкат.

даже и да продължат - ще щъкат съгласно последните получени команди. които може да са да дойдат отгоре ти, нищо че нямало вече бункер.

отделно, че ако цялата ти армия е железарийки, до които нямаш връзка от командния пункт - как тогава ще изпепелиш бункера с хакерите, даже и да го знаеш къде е?

то и сега е дронове срещу реб, с променлив успех. като цяло колкото повече реб, включително на ниво бронирана машина - толкова по-малко ефективни дронове.

те сащисаните изпищяха недоволно, че им заглушиха джипиес-а и не им проработиха последните измишльотини.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7537
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34689 -: Май 15, 2024, 23:04:28 »
Автономни роботчета. Ако загубят командите от Центъра, ще решават сами. Ще виждат, ще чуват, ще подушват и ще усещат вибрации. Ще търсят врага и ще го унищожават.
РЕБ и роботи ще имат и двете страни. Но по-големите по размер РЕБ ще бъдат унищожени по-лесно и по-рано. А като замине РЕБа, идва редът на бункерите с човечетата в тях.
Феерия, ама мн. зловеща.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8123
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34690 -: Май 15, 2024, 23:08:12 »
малката ще се ускори като голямата, само че много по-бързо и на много по-кратко разстояние
както ракети на ПРО срещу МКБР
Като създадът термоядрен ракетен двигател, ще стане.
 
Замислял ли си се защо ПЗРК имат три километра таван, айде нека са до пет в полигонни условия.А "сериозните" ЗРК нямат подобни ограничения, без да коментираме обхвата на поразяване?
 
А за МКБР доколкото съм чувал има точно една ПВО система която е ефективна. Тази около Москва. Доколко незнам

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7760
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34691 -: Май 15, 2024, 23:16:15 »
Автономни роботчета. Ако загубят командите от Центъра, ще решават сами. Ще виждат, ще чуват, ще подушват и ще усещат вибрации. Ще търсят врага и ще го унищожават.

е да де, ама ти се губи втората половина - сепак беше реб плюс хакери. като загубят командите от центъра и ги хакнат - ще тръгнат срещу тебе. ако ги натаковат качествено, може даже от центъра да не се усетят, че техните железа се връщат да ги поздравят.

нали знаеш - колкото по-сложно, толкова по-уязвимо. не случайно сащците викат кисс, сиреч keep it simple stupid.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7537
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34692 -: Май 15, 2024, 23:40:43 »
Tия хакерски подвизи ги има само в Холивуд  :popcorn:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9716
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34693 -: Май 16, 2024, 00:35:00 »
Не знам дали ви направи впечатление, или не влизате в темата за Не знаеш какво не знаеш.
С изригванията на слънцето масово в САЩ оня ден са спрели за ден-два работа ... фермерите...щото засявали с жипиес и като се повредил, спрели да засяват.
Както много пъти съм писала в оная тема и звездоброецът все ми е опонирал, ми ко праим при по-мощно изригване, оня ден беше наистина мощно, ама като е още по-мощно?
А дали руснаците не работят върху това да го заместят?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Звездоброец

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 747
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34694 -: Май 16, 2024, 03:31:59 »
А дали руснаците не работят върху това да го заместят?

Да заместят какво? GPS? Те си имат (ГЛОНАС), китайците също (Baidu), и Европа (Galileo).  Но всички ще имат едни и същи проблеми при силни изригвания.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2313
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34695 -: Май 16, 2024, 03:40:12 »
в САЩ оня ден са спрели за ден-два работа ... фермерите...щото засявали с жипиес и като се повредил, спрели да засяват.
И аз се изненадах - в текста, който прочетох, се говореше за спрели трактори. Не ми стана ясно къффф е проблемът да си караш трактора по нивата и да си вършиш работата без джипиес.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2313
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34696 -: Май 16, 2024, 03:44:32 »
ми ко праим при по-мощно изригване
Четем си добрите стари книги от домашната библиотека на свещи нощем, разхождаме се из паркове и градинки денем. На черния пазар, ако имаме пари кеш, си купуваме, квото можем, за ядене. И цигари.
Друго няма да можем да правим - ни телефон, ни нет, ни банки, ни магазини, ни нищо.

Активен Дърт Вейдър

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 300
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34697 -: Май 16, 2024, 05:51:47 »
и да си вършиш работата без джипиес
Не ста'а ... феремера е един - нивата огромна. Става както бе заснето в "Interstellar" ... трактори, комбайни - автоматик и върви по зададен курс (с GPS координати) и като "забие" GPS-a - тракторите "фащат гората"... Знам със сигурност, че ги има и в БГ (преди време приятел купи навигационен компютър за такъв трактор и го прати на брат си).
активен участник в Брауновото движение

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11284
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34698 -: Май 16, 2024, 08:52:31 »
Шопа за първи път вижда автомобил, цъка с език и разпитва шофера:
-Е къде е добичето дека я кара таз каручка?
-Няма дедо, няма добиче, има мотор.
-Е по кой я кара каручката?
-Абе аз го карам бе! - ядосва се шофера.
-Ааа...знаех си яз, че без добиче не става!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1640
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34699 -: Май 16, 2024, 09:16:56 »
Грандиозно посрещане на Президент Путин в Пекин.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8123
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34700 -: Май 16, 2024, 09:36:31 »
Дали ще го оставят да си тръгва самотен като Блинкен или с пасажерски полеткато фон Лайнен  :popcorn:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7760
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34701 -: Май 16, 2024, 10:30:03 »
Tия хакерски подвизи ги има само в Холивуд
те напълно автономните роботи също са само там.

Дали ще го оставят да си тръгва самотен като Блинкен или с пасажерски полеткато фон Лайнен
от китайска страна блинкен не го посрещна никой и не го изпрати никой. тук е малце по-различно.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4365
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34702 -: Май 16, 2024, 10:55:47 »
от китайска страна блинкен не го посрещна никой и не го изпрати никой. тук е малце по-различно.
Китайците по принцип не са толкова директни в знаците и символите , които препращат на реципиентите . В последно време,обаче,  с Урсула и Блинкин си беше право куме в очи

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9716
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34703 -: Май 16, 2024, 11:26:17 »
А дали руснаците не работят върху това да го заместят?

Да заместят какво? GPS? Те си имат (ГЛОНАС), китайците също (Baidu), и Европа (Galileo).  Но всички ще имат едни и същи проблеми при силни изригвания.


Да заместят изригването, там някакви изкуствени лъчения да създадат, да понтират слънцето.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9716
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34704 -: Май 16, 2024, 11:31:14 »
Не ста'а ... феремера е един - нивата огромна.
Е те това ми е въпросът от памтивека. Начи това, което навремето е правило цялото село, сега го прави един тракторист на огромната нива. И машините заместват хората, нали така? Значи, машините работят, хората си почиват и има за всички предостатъчно. Тогава всички работят по няколко часа седмично, през останалото време се занимават с квото си искат и е настъпил комунизмът.
А на практика вместо това светло бъдеще имаме безработица, безпаричие, задлъжнялост, бездомни.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11284
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34705 -: Май 16, 2024, 11:46:40 »
Еееее, а банани?
Ми тоалетна хаартия?
А свободата секи глупак да плещи тъпизми нонстоп?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2209
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34706 -: Май 16, 2024, 11:53:07 »
Еееее, а банани?
Бананите са символ на демокрацията ни - не толкова по съдържание, колкото по форма. :0005:

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2313
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34707 -: Май 16, 2024, 13:36:38 »
 Путин го посрещнаха в Пекин като император, вкл. с топовни салюти. И с Катюша (след химна). Доколкото мога да съдя, в КНР и КНДР много обичат, ценят, свирят и пеят Катюша. Но тук беше и знак към фашагите западнали. И изобщо знаково посрещане. Хеле пък на фона на посрещането (и изпращането) някои скорошни и недотам "посетители".

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1347
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34708 -: Май 16, 2024, 14:43:07 »
Путин го посрещнаха в Пекин като император, вкл. с топовни салюти. И с Катюша (след химна). Доколкото мога да съдя, в КНР и КНДР много обичат, ценят, свирят и пеят Катюша. Но тук беше и знак към фашагите западнали. И изобщо знаково посрещане. Хеле пък на фона на посрещането (и изпращането) някои скорошни и недотам "посетители".
И защо се вълнувате толкова, че в една страна посрещат с военни почести държавния глава на друга страна? Не е ли е по-важно за нас, българските президент, председател на НС, министър председател...да бъдат посрещани подобаващо на ранговете им, когато са на официални посещения в чужбина?
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8123
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34709 -: Май 16, 2024, 14:49:43 »
Путин го посрещнаха в Пекин като император, вкл. с топовни салюти. И с Катюша (след химна). Доколкото мога да съдя, в КНР и КНДР много обичат, ценят, свирят и пеят Катюша. Но тук беше и знак към фашагите западнали. И изобщо знаково посрещане. Хеле пък на фона на посрещането (и изпращането) някои скорошни и недотам "посетители".
И защо се вълнувате толкова, че в една страна посрещат с военни почести държавния глава на друга страна? Не е ли е по-важно за нас, българските президент, председател на НС, министър председател...да бъдат посрещани подобаващо на ранговете им, когато са на официални посещения в чужбина?
Ти си мечтай български ПНС и ПМС да ги послещат с поне уважение в амбасадата. Тва им е нивото  :smokin:

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4365
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34710 -: Май 16, 2024, 15:12:25 »
Не е ли е по-важно за нас, българските президент, председател на НС, министър председател...да бъдат посрещани подобаващо на ранговете им, когато са на официални посещения в чужбина?
Ама те нашите в чужбина са посрещани точно така, както ти си поискала - подобаващо.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9716
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34711 -: Май 16, 2024, 15:35:42 »
Вълнуваме се, щото нашите глави са безглави, от тях нищо не зависи, от други глави зависи на нас какво ще ни се случи. Не вярвам да не си го разбрала.
И се вълнуваме как се посрещат и изпращат главите, от които зависят нашите глави.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3007
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34712 -: Май 16, 2024, 15:42:56 »
Избягват да ги канят. Че единият ги минава директно с 200 и им изяжда сахера, а другият - провиотиците.
Виж, на президента му потръгна - снима се като Орбан и Ердоган едновременно.
*********   ✹    *********

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3613
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34713 -: Май 16, 2024, 15:51:49 »
Нема наште, нема ваште. С главите се постъпва по един начин, с някои дребни разлики в ритуала.
Нашта малка глава я отрязаха отдавна, а за голямата ще се погрижи Ердоган.
Във Франция, както се полага, е по-цивилизовано:
https://youtube.com/watch?v=cc-VyMPGs0Q

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1347
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34714 -: Май 16, 2024, 16:01:42 »
Вълнуваме се, щото нашите глави са безглави, от тях нищо не зависи, от други глави зависи на нас какво ще ни се случи. Не вярвам да не си го разбрала.
И се вълнуваме как се посрещат и изпращат главите, от които зависят нашите глави.
И тогава за к'во скачате срещу тези, които не се страхуваме да си признаем, че не виждаме смисъл от гласуването за НС и президент ?
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Активен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1403
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34715 -: Май 16, 2024, 17:21:32 »
Вълнуваме се, щото нашите глави са безглави, от тях нищо не зависи, от други глави зависи на нас какво ще ни се случи. Не вярвам да не си го разбрала.
И се вълнуваме как се посрещат и изпращат главите, от които зависят нашите глави.
И тогава за к'во скачате срещу тези, които не се страхуваме да си признаем, че не виждаме смисъл от гласуването за НС и президент ?

 :0007:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11284
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34716 -: Май 16, 2024, 17:22:49 »
 :i_slamhead:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23943
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34717 -: Май 16, 2024, 18:34:09 »
Quote (selected)
Руската армия използва боен робот-камикадзе в бойни мисии в Украйна (видео)
https://glasove.com/tehnologii/ruskata-armiya-izpolzva-boen-robot-kamikadze-v-boyni-misii-v-ukrayna-video
Явно снощи и руснаците са ви чели и те робот-камикадзе.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7537
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34718 -: Май 16, 2024, 19:29:43 »
Цитат на: buratinob
Quote (selected)
Руската армия използва боен робот-камикадзе в бойни мисии в Украйна (видео)
Явно снощи и руснаците са ви чели и те робот-камикадзе.

 :smokin:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9716
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34719 -: Май 16, 2024, 21:00:24 »
И тогава за к'во скачате срещу тези, които не се страхуваме да си признаем, че не виждаме смисъл от гласуването за НС и президент ?
Ми то начело на държавата са тия заради негласуване. Като хората не си казват думата, ни управляват отвън.
Няма политик, сатанист, илюминат, банкер, медиен собственик или какъвто искаш мръсник, който да не следи пулса на тълпата.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9080
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34720 -: Май 16, 2024, 21:29:23 »
И тогава за к'во скачате срещу тези, които не се страхуваме да си признаем, че не виждаме смисъл от гласуването за НС и президент ?
Това не е темата за този разговор. Темата е в анкетата в групата теми "У нас". Виж там какво ще поставя сега...

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5265
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34721 -: Днес в 09:57:20 »
Quote (selected)
Гаранциите за сигурност, които Русия е обсъдила със страните от Запада през 2021 г., сега не са актуални, заяви заместник-министърът на външните работи Сергей Рябков, цитиран от Ройтерс и БТА.

"Мисля, че работата по оформянето на някакви гаранции за сигурност във вид на споразумение, за което разговаряхме през 2021 г., сега не е актуална. Степенуването на нашите приоритети, включително и гарантирането на собствената ни безопасност и създаването на по-устойчива рамка на тези усилия, напълно се измени", каза той.

На 17 декември 2021 г. министерството на външните работи на Русия разпространи проектодоговор със САЩ за гаранции за сигурност, както и споразумение за мерките по осигуряване на безопасността на Русия и страните членки на НАТО, припомня ТАСС.
:smokin:

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4365
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34722 -: Днес в 10:14:41 »
Е, има си хас да са актуални. Разбира се, че в тази ситуация ще се иска нещо далеч по силно и задължаващо от някакъв "Минск-2". Дано у западняците да е останала капка здрав разум и да приемат Второто Руско предложение. Щото за Третото не ми се мисли ...

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5265
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34723 -: Днес в 10:27:54 »
Няма  причини да допускаш прояви на здрав разум. Ще стане, както винаги е ставало. С наритване на задници и прекрояване на граници. Само че този път ще разорят "партньорите" и няма да  въоръжат буферите.
Редно е т.нар. запад да се върне към средновековните си корени

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2593
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34724 -: Днес в 11:15:37 »
...да бъдат посрещани подобаващо на ранговете им

Мило дете на природата, трогна ме.

- Всички професии са достойни, когато са свързани с труд, мисъл, полза за общността. Няма работа - недостойна и не за уважение. Има хора, сдружения, трудещи се, но има и утайки на обществата - шайки, консорции, банки, разни ракови образувания на световната сцена и пр. Но особено една категория "политици", развъдени от сащисаните Свинепаси, е редно да се разглеждат като плъхове от тоалетните канализации! Хем нагли, хем миришещи, хем примитивни, хем зъбещи се...

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11284
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34725 -: Днес в 11:34:53 »
- Всички професии са достойни, когато са свързани с труд, мисъл, полза за общността. Няма работа - недостойна и не за уважение. Има хора, сдружения, трудещи се, но има и утайки на обществата - шайки, консорции, банки, разни ракови образувания на световната сцена и пр. Но особено една категория "политици", развъдени от сащисаните Свинепаси, е редно да се разглеждат като плъхове от тоалетните канализации! Хем нагли, хем миришещи, хем примитивни, хем зъбещи се...
Да!
 :thup:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4150
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34726 -: Днес в 12:17:25 »
Всички професии са достойни, когато са свързани с труд, мисъл, полза за общността. Няма работа - недостойна и не за уважение. Има хора, сдружения, трудещи се, но има и утайки на обществата - шайки, консорции, банки, разни ракови образувания на световната сцена и пр
:thup:
Все профессии нужны, все профессии важны

А категорията "измет" се определя строго от личността и този принцип и се събират краставите боклуци в мильото - бизнесменче, пиарче, генералче, председателче на партийка.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9080
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34727 -: Днес в 12:17:44 »
Две новини от Русия. Първо лошата. Мома-чеченка е избягала от семейството си, защото то я преследва, загдето се е влюбила в руски момък. Намира убежище в полицията в Москва, но след като роднините на момата я обявяват за издирване, полицията иска да им я предаде. И момата бяга от Русия! Кадиров, Путин, какво ще кажете по въпроса?

Добрата новина – Наришкин е предложил да се създаде музей на Коминтерна:
Quote (selected)
"Память о Коминтерне бережно сохраняется во многих странах бывшего советского блока, в Китае, во Вьетнаме, странах Латинской Америки. Нашей стране было бы правильно иметь музей истории Коминтерна", - сказал Нарышкин.

"Тем более, что сегодня, когда Россия стоит в авангарде глобального изменения мироустройства, из опыта Коммунистического интернационала могут быть извлечены весьма полезные прикладные уроки", - указал председатель РИО. Нарышкин добавил, что РГСУ бережно хранит память о Коминтерне. Кроме того, он отметил, что именно разведчики движения в 1933 году первыми узнали об агрессивных планах Адольфа Гитлера, заполучив текст его выступления перед генералитетом.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4150
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34728 -: Днес в 12:25:41 »
Две новини от Русия. Първо лошата. Мома-чеченка е избягала от семейството си, защото то я преследва, загдето се е влюбила в руски момък. Намира убежище в полицията в Москва, но след като роднините на момата я обявяват за издирване, полицията иска да им я предаде. И момата бяга от Русия! Кадиров, Путин, какво ще кажете по въпроса?

Добрата новина – Наришкин е предложил да се създаде музей на Коминтерна:
Quote (selected)
"Память о Коминтерне бережно сохраняется во многих странах бывшего советского блока, в Китае, во Вьетнаме, странах Латинской Америки. Нашей стране было бы правильно иметь музей истории Коминтерна", - сказал Нарышкин.

"Тем более, что сегодня, когда Россия стоит в авангарде глобального изменения мироустройства, из опыта Коммунистического интернационала могут быть извлечены весьма полезные прикладные уроки", - указал председатель РИО. Нарышкин добавил, что РГСУ бережно хранит память о Коминтерне. Кроме того, он отметил, что именно разведчики движения в 1933 году первыми узнали об агрессивных планах Адольфа Гитлера, заполучив текст его выступления перед генералитетом.
А освен това семейството на момата - двайсетина кроманьонеца с коран вместо мозък в главата, обсажда полицейското управлрние, в което се крие момичето с искане да я предадат за да си я "възпитават" по тяхному.
Драги европейци и нашенци, плюли са ви "гостите" на ценностите законите.

Активен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1403
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34729 -: Днес в 13:01:24 »
Мома-чеченка е избягала от семейството си, защото то я преследва, загдето се е влюбила в руски момък. Намира убежище в полицията в Москва, но след като роднините на момата я обявяват за издирване, полицията иска да им я предаде. И момата бяга от Русия!

"Кавказка пленница" - 57 години по-късно.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11284
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34730 -: Днес в 14:07:32 »
Quote (selected)
"Кавказка пленница" - 57 години по-късно.
Труден казус!
Предлагам на "момъка", да се яви пред Кадиров и я откупи.
И ако момъкът е нефелен като тукашния Ерген 3 - ойде коня у ряката, може и нова война да се отвори за руснаците.
Вземам повод от това, че където и да погледна - в ТВ, блогове, мрежи...от вчера къде 40% включваща по добрата половинка на човечеството, еле в БГ риве и се тръшка, какъф кретен бил ергенът под нъмбър 3!
Отначало не можах да повярвам какво става и се поразрових!
О, ужасТ!
Бедна ви е фантазията докъде е стигнало оскотяването булгаристанско.
Но - млъкни сърце!
Темата е Русия.
 :giggie:
« Последна редакция: Днес в 14:31:25 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1347
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34731 -: Днес в 14:17:58 »
А освен това семейството на момата - двайсетина кроманьонеца с коран вместо мозък в главата, обсажда полицейското управлрние, в което се крие момичето с искане да я предадат за да си я "възпитават" по тяхному.
Драги европейци и нашенци, плюли са ви "гостите" на ценностите законите.
Чечения нали е в състава на РФ, к'ви гости? И самият Р. Кадиров ''води'' няколко съпруги. Така било прието в тяхната ''култура''. Да им имам културата, нравите и обичаите.  Работата с таджиките-икономически мигранти в Русия е много яко загрубяла, не само поради теракта. Той само е прелял явно чашата. Усетиха се руснаците и започнаха да ги спират на границата. Забраниха вече, ако не греша на работещите на руска територия мигранти да доведат семействата си.  Тук напълно споделям и разбирам отношението на местните жители и власти към гастарбайтерите от бившите азиатски ССР. А за разпасаната европейска политика относно ''бежанците'' от нехристиянски страни тепърва истински ще патим всички.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5265
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34732 -: Днес в 14:45:52 »
А освен това семейството на момата - двайсетина кроманьонеца с коран вместо мозък в главата, обсажда полицейското управлрние, в което се крие момичето с искане да я предадат за да си я "възпитават" по тяхному.
Драги европейци и нашенци, плюли са ви "гостите" на ценностите законите.
Чечения нали е в състава на РФ, к'ви гости? И самият Р. Кадиров ''води'' няколко съпруги. Така било прието в тяхната ''култура''. Да им имам културата, нравите и обичаите.  Работата с таджиките-икономически мигранти в Русия е много яко загрубяла, не само поради теракта. Той само е прелял явно чашата. Усетиха се руснаците и започнаха да ги спират на границата. Забраниха вече, ако не греша на работещите на руска територия мигранти да доведат семействата си.  Тук напълно споделям и разбирам отношението на местните жители и власти към гастарбайтерите от бившите азиатски ССР. А за разпасаната европейска политика относно ''бежанците'' от нехристиянски страни тепърва истински ще патим всички.
Не знам, къде си чела, че Кадиров води няколко съпруги. В Медуза? Аре по-сериозно, щото селянията много избива. За миграцията още нищо не са забранили, а има локални акции на базата на местно законодателство, но ти така хубаво си стъкмила тюрлю гювеч, че на повечето им е неприятно да ти споменат, че не те бива като мастер шефп. п.  Офцо, едно  от момчетата убити, когато руският боклук вече утрепан шитна вертолета към укрия беше таджик и герой на Русия. И руснаците го знаят.   Ах, как гнусно се използват полезните идиоти

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1347
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34733 -: Днес в 14:53:51 »
У Рамзана Кадырова одна законная жена - Медни Мусаева. Он никогда не признавался публично в многоженстве. По официальным данным, у него только одна жена. Однако, по информации журналистов, помимо Медни Кадыровой, у него есть вторая, неофициальная жена – Фатима Хазуева.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Активен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5265
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34734 -: Днес в 14:58:43 »
У Рамзана Кадырова одна законная жена - Медни Мусаева. Он никогда не признавался публично в многоженстве. По официальным данным, у него только одна жена. Однако, по информации журналистов, помимо Медни Кадыровой, у него есть вторая, неофициальная жена – Фатима Хазуева.

Както вече обясних- свинята си търси други свини. Нямам никакво намерение да бъда любезна с такива като теб. Преди три месеца едва оцелях и освен да благославям сериозно българските лекари, заслужават си дори всеки лев, който не получават, нямам никакви скрупули, когато срещна тъпо говедо да го нарека с истинското му име. Не уважавам нищожества!

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1347
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34735 -: Днес в 15:02:34 »
Както вече обясних- свинята си търси други свини. Нямам никакво намерение да бъда любезна с такива като теб. Преди три месеца едва оцелях и освен да благославям сериозно българските лекари, заслужават си дори всеки лев, който не получават, нямам никакви скрупули, когато срещна тъпо говедо да го нарека с истинското му име. Не уважавам нищожества!
Но все пак би могла да отговориш на въпроса ми относно комунистическата идеология.
-----
Надявам се, че вече си напълно здрава.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7537
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #34736 -: Днес в 15:13:43 »
Цитат на: Zdravka
Однако, по информации журналистов, у него есть вторая, неофициальная жена

Е, и? Какъв е проблемът ?
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.