Защо сме тук … > Организационни …

Предават се, мамо, белите манастири, хлъц, предава се, форумци, форум, тоз, тука

(1/99) > >>

Ной:
 :tomtom:

Драги ми съфорумци, съфорумки и съфорумчанчета, а също така драги гости!

Пощо Принца си е изтрил профилите си тук, вече не е администратор, нито модератор, нито специалист по подрръжката.
"Семейството ни няма желание и влечение да поддържа този форум." - ми писа брат му.

Поради тази ненужност, Принца е готов да предаде домейна и базата данни на всеки друг, изявяващ желание да администрира, модерира и поддържа форума.

Хардуерът, предоставен от Бъди и от Принца няма да бъде предаден, софтуерът е общодостъпен, остава труда.

Тъй като Принца няма профил и не може да направи предложение към някои от участниците да поеме щафетата, получих молба аз да го направя по начин и форма, каквато преценя за подходяща.

И така:
 :t1244:
Насам, народе, насам, предава се форум, разработен, стари кримки, до един чешити, някои благовъзпитани, други не чак толкова. Ако си нямате главоболие, а силно ви се е приискало такова, моля да се обадите дор до три дни на все още модератора по инерция, да ви свържа с нужните хора. На третия ден, в последния ден на 2021, аз с удоволствие, изразимо единствено в тантрически танци, ще си сваля вовек модераторската престилка, ще си прибера числото 67 и точилката, що ми намери Здравченцето, и ще затворя вежливо вратата отвън. Беше ми драго!

Алиса:
За мен Принца е един крайно уравновесен човек, и не знам какво го е изкарало от равновесие, но мисля, че не трябва да се поддава на натиск.
Ако може с нещо да помогнем?
Искаме си Принца.

Ловkия:
Накъде отива тоя свят-съгласен съм с Алиса.

p-k Lukash:
Хубава вест, "Гарванско свърталище" се предаде у Бога. Ха наздраваре и да е живо и здраво форумчето :crying_with_laughter-3302:

Я да се самоцитирам с мейдънската си реч, че може да има чудещи се:

"Организационни … / Re: Технически …
« -: Август 01, 2021, 11:44:00 »

Този форум го следя изкъсо.
Откакто е създаден.
Не му върви, ама хич.

Бел. Ной: Тук пишеше всякакви глупости, затова съм зачистила.  :nuts:

Има нужда от форуми като този, но формулата в момента му е сбъркана - освен ако не е "поръчан" от куманизето, в което искрено (ми се ще да) се съмнявам.

Искрено ваш: п-к Лукаш :)

66:
Значи ако не утре, то вдруги ден форумът "пуска кепенците"  :t0174:
Което е жалко, все пак той е един "динозавър", от времето когато интернет беше място за разпространения на информация, а не рекламен билборд на гугъл.
 
Самата процедура е странна. Три дни изобщо не са достатъчни да се намери собственик и администратор. Месец може би .....
Изтриването на администртивните акаунти също.
Чини ми се, че наст. ситуация е резултат от донос! Лукаш, ти ли беше?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия