Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 19:45:12

Автор Тема: Арестуваха бившия главен редактор на ДУМА Юрий Борисов  (Прочетена 67107 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Онзи ден щях да го пиша, но се отплеснах.

Зря изровиха чл. 105 от НК!*

Защото властта, знайно е, от време на време преминава и в други ръце.

И новите като нищо могат да си спомнят точно за чл. 105, точно от НК!

Че разлистят ли се договори, паметки и пр. документооборот - де що има главатар на НПО, пък и всякакъв друг, дръзнал да се свърже с бяла и дясна държава/организация - гори одма!

-----
заб.*- предполагам "при желание" доста членове от НК биха могли да се пришият към "делото Малинов" (нали така се казваше, още не мога да го запомня!), но 105 ми се струва малко опасен за употреба.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Прочее, Борисов бе по-ясен и от сюбиги кана - "С руснаците (вече) ще говоря аз".
Очаквайте след рекламите: гърлен смях от подземията кремълски.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Компанията е държавна, спор няма. Само дето ... държавата е на краля на Саудитска Арабия.  ???
Очакваме да раздуеш в този дух и за великата демокрация в Британия...

А, както кажеш, драги. В Британия е като при ... хан Аспарух. С Тангра си говори сал една Кралицата. Щото е, сигурен съм знайш, глава на англиканската църква. Е, не е салафитски, уахабитски, ислям, но пък ... що и е на Бети халифат. То, даже, саудитците си нямат. Доколкото си спомням, поделили са си навремето властта по принципа кесаревото кесарю, а божието Богу.  По фамилии. Да не се изколят, де. Не за друго. 8)

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Прочее, Борисов бе по-ясен и от сюбиги кана - "С руснаците (вече) ще говоря аз".
Очаквайте след рекламите: гърлен смях от подземията кремълски.

Някой полудял от мъки ще да е. От времената на Тайната канцелария. Още броди.  8)

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
"Каквото кажат Началниците" си е недвусмислена декларация за изпълнение на волята на чужда държава  :icon_idea:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
"Каквото кажат Началниците" си е недвусмислена декларация за изпълнение на волята на чужда държава  :icon_idea:

Не. Диагноза. Щото "началници" много. И шизото не ти мърда покрай тях. Туй още Бай Ганьо го е знаел.  8)

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Quote (selected)
В Британия е като при ... хан Аспарух. С Тангра си говори сал една Кралицата.

Всъщност тази практика (поне в чист вид ) е умряла някъде с древен Египет.
Е може некъде сред племената по Африка да се е запазила и по-докъсно.
 
Но това е интересно.
Такова изказване .... какъв е тоя нездрав напън да говорят с руснаците? Тва министри, коалиционери .....
Ужаст! Че се изложим пред "началниците". Ми хидридната бруселска директива? ТОй май не директива ми указания ма тва значение няма, нали?

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Айде на новите "доказателства" народе!!
https://www.prb.bg/bg/news/aktualno/syob-sht-enie-27

Аз изчетох само "Компютърно - техническа експертиза" и съм в шог.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Quote (selected)
Аз изчетох само "Компютърно - техническа експертиза" и съм в шог
Това ли са свидетелства за шпионска и предателска дейност? На мен ми прилича на долнопробно гледане през ключалки, душене на чужди гъзове и клюкарство.

AnonimusBG

  • Гост
Не че Малинов ми е много симпатичен, но:

Прокуратурата пусна нови доказателства срещу Николай Малинов

Прокуратурата пусна нови доказателства по разследването на шпионския скандал с движение "Русофили" и лидерът му Николай Малинов. От документите става ясно, че през 2013 г. "Бромак" ЕООД на Цветан Василев е дарила 31 515 евро на "Русофили" за изработване на паметен знак "Самарски кръст" в 200 екземпляра. Публикуван е и договор между Руския институт за стратегически изследвания (РИСИ) и "Русофили" от същата година. Организацията на Малинов е получила 2,2 млн. рубли (около 60 000 лв., бел.ред.) за журналистически материали, които да отразяват вътрешната и външна политика на България.
http://glasove.com/categories/novini/news/prokuraturata-pusna-novi-dokazatelstva-sreshtu-nikolaj-malinov

и съответствено:
Нашата подкрепа в числа
10 години   $ 207 милиона
https://www.us4bg.org/bg/%D0%B7%D0%B0-%D0%B0%D0%B1%D1%84/abf-%D0%B2%D1%8A%D0%B2-%D1%84%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8/
« Последна редакция: Септември 20, 2019, 19:57:24 от AnonimusBG »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Прокуратурата пусна нови доказателства срещу Николай Малинов

Същите идиотщини. Това не са никакви доказателства. Едно време за такива "доказателства" или изхвърчаш от прокуратурата като непригоден, или отиваш общ надзор в селсъвета на Дивотино. Но тогава прокурорите бяха юристи. А сега не са.

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
Прокуратурата пусна нови доказателства срещу Николай Малинов

Същите идиотщини. Това не са никакви доказателства. Едно време за такива "доказателства" или изхвърчаш от прокуратурата като непригоден, или отиваш общ надзор в селсъвета на Дивотино. Но тогава прокурорите бяха юристи. А сега не са.

Нека не се заблуждаваме. С такива доказателства, а и за много по-малко, преди затваряха (и това е ако имаш късмет). А прокурорите след такова дело ги повишаваха.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Quote (selected)
С такива доказателства, а и за много по-малко, преди затваряха (и това е ако имаш късмет). А прокурорите след такова дело ги повишаваха
Ъхъ, разбирам. Може ли примерче, аналог некъф?

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
преди затваряха
Това през омразния ви соц предположително?
Не забравяйте че започва със съд!  :sniperer:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
Quote (selected)
С такива доказателства, а и за много по-малко, преди затваряха (и това е ако имаш късмет). А прокурорите след такова дело ги повишаваха
Ъхъ, разбирам. Може ли примерче, аналог некъф?
Дал съм.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
С такива доказателства, а и за много по-малко, преди затваряха (и това е ако имаш късмет). А прокурорите след такова дело ги повишаваха.

Да, бе! Всяко дело се изпипваше. Да не съм виждал как фърчат следователски фуражки по стълбите, да ти  повярвам. Затова задържанията бяха при почти готово дело и нямаше такива влачения с години. А за шпионските дела няма да отварям дума. Но сега прокуратурата е популистка. Иска да я обичат 80% от галфоните в територията. Тя е добра, тя бори гадовете. В най-дивия капитализъм показва снимки как живеят богаташите.

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
Quote (selected)
преди затваряха
Това през омразния ви соц предположително?
Не забравяйте че започва със съд!  :sniperer:

Otvrat даде пример със соца. Аз само казвам, че да докажеш, че някой сервитьор е взел бакшиш от чужденец, беше път извън селсъвета, а не към него.

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил

Да, бе! Всяко дело се изпипваше.
По телефона до последния детайл.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Аз само казвам, че да докажеш, че някой сервитьор е взел бакшиш от чужденец, беше път извън селсъвета, а не към него.

Това кой ти го каза? Сигурно дядо ти. Бакшиш от чужденец - и в пандото! Леле, мале!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
По телефона до последния детайл.

Стига си говорил глупости! Явно нямаш представа как е работила прокуратурата едно време. Но дори и по телефона, нямаше такива неграмотни циркове. Щото може и да ти наредят, но няма да се излагаш като кифладжия.

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
Явно нямаш представа как е работила прокуратурата едно време.
Имам от първо лице. Аз вярвам на очите си. Ти като незапознат и неюрист имаш право да вярваш в каквото искаш.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Quote (selected)
Дал съм
Виж ти! И къде това, моля?
« Последна редакция: Септември 20, 2019, 20:07:01 от аменеменема »

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Нека не се заблуждаваме. С такива доказателства, а и за много по-малко, преди затваряха (и това е ако имаш късмет). А прокурорите след такова дело ги повишаваха.
От това и следващите ти съобщения явства, че си доста надалеч от правораздаването при соца, поради което твърдиш абсолютни проробовладелщини, достойни единствено за журналюгите от РобПрес и други пропагандатори на евро-атлантизъмъ.

При соца правораздаването също си имаше мноооого кусури, но в доста отношения бе далеч по-приемливо, отколкото днешният бълвоч.

За сегашното нецветущо състояние аз лично бих посочил основно:
1) идиотското законодателство и безбройните "закони";
2) бълването от всяка сграда, наречена университет, на безброй слабо подготвени юристи;
3) невижданото по времето на соца връзкарство
и пр.

-------
Бих добавил, че преобладаващата част от съдиите са добри професионалисти, но в прокуратурата и следствието нещата сякаш не са много добре.
Тук не визирам само разглеждания случай - това го твърдя от десетки години и е документирано обилно!
« Последна редакция: Септември 20, 2019, 20:57:17 от Ганий »

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Имам от първо лице. Аз вярвам на очите си. Ти като незапознат и неюрист имаш право да вярваш в каквото искаш.
Е, айде, ся...
Остава да ни убедиш, че по онуй време Съпротивата против Комунизъмъ те е командировала вътре в соц-прокуратурата и съдействайки на външните-прогресивни евро-атлантически сили да промениш външно-политическата ориентация на НРБ...

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Имам от първо лице. Аз вярвам на очите си. Ти като незапознат и неюрист имаш право да вярваш в каквото искаш.

Ако ти си работил в прокуратурата при соца, никога няма да направиш такова изказване. Фактът че го правиш ясно показва, че си нямаш хабер. И как реши, че съм "незапознат и неюрист"? Спорд тезите ти за шпионския скандал аз бих могъл да кажа същото за тебе, защото нито един юрист не би приел документите на прокуратурата за "доказателства". Или да тълкува хоремашки чл. 105 от НК.

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
И как реши, че съм "незапознат и неюрист"?
Личи.


Quote (selected)
Спорд тезите ти за шпионския скандал аз бих могъл да кажа същото за тебе, защото нито един юрист не би приел документите на прокуратурата за "доказателства".
Не са доказателства, а доказателствени средства.

Quote (selected)
Или да тълкува хоремашки чл. 105 от НК.
Единствено цитирам ВС, тълкуването го оставям на "специалистите" тук.

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Ако ти си работил в прокуратурата при соца, никога няма да направиш такова изказване.
И така, и вака...
Неколцина съдии, част от тях БКП-ци, които падаха малко дървари (в смисъл съдеха досто строго, даже по мерките на соца), но след туй станаха ярки евро-атлантици…
Що се отнася до следователите, немалка част от напусналите след 1989 г. се втурнаха в бизнеса и се омешиха с мутрите.

В интерес на истината измежду прокурорите не си спомням да имаше такива, които да станаха евро-атлантици. Останаха си политически апатични, за разлика от съдиите, за които говоря.

Но това е мое местно наблюдение - нямам поглед за страната, затова да не се приема за абсолютна истина.
« Последна редакция: Септември 20, 2019, 20:53:03 от Ганий »

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
И как реши, че съм "незапознат и неюрист"?
Личи.

Quote (selected)
Спорд тезите ти за шпионския скандал аз бих могъл да кажа същото за тебе, защото нито един юрист не би приел документите на прокуратурата за "доказателства".
Не са доказателства, а доказателствени средства.

Quote (selected)
Или да тълкува хоремашки чл. 105 от НК.
Единствено цитирам ВС, тълкуването го оставям на "специалистите" тук.
Първо - самият начин на излагане на тези ти доказва, че си младо момче. А категоричността ти говори и за неопитност!

Един опитен юрист никога (никога, никога, никога,!!!) не би се произнасял с такава категоричност, особено на този съвсем първоначален етап! Това го запомни от мен и никога няма да съжаляваш!

Пояснявам, за да не станат недоразумения...

Защото не е известно отнапред как ще се произнесе Съдът!

А ако Съдът се произнесе иначе...
Кво прайм!?!?!?

И второ - и други имат дипломи - вервай ми!
« Последна редакция: Септември 20, 2019, 20:57:52 от Ганий »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Ярослав, имаш теза - влизай с бутонките!
Ако не ти се занимава, не троли с подмятания "аз съм фееешън".
Такъв е характера на форума.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Не са доказателства, а доказателствени средства.

Да, но са представени гръмко като "доказателства". Затова съм го сложил в кавички. В случай, че си го пропуснал.

Единствено цитирам ВС, тълкуването го оставям на "специалистите" тук.

Ти хубаво цитираш, ама не разбираш или се правиш, че не разбираш какво пише там. Има там една-две думички, които се повтарят.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Неколцина съдии, част от тях БКП-ци, които падаха малко дървари (в смисъл съдеха досто строго, даже по мерките на соца), но след туй станаха ярки евро-атлантици…

Е, как! От Соф. районен съд много съдии станаха такива. Мога да направя цял списък. От прокурорите само Евгени Диков остана в кариерата. Но той е профи та дрънка.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Лицето Йарослаф е ясен: фърга димки и бега. Не го търси за обосновки, за конкретни факти, за отговори на въпроси. Не е по тая част.
« Последна редакция: Септември 20, 2019, 21:26:57 от аменеменема »

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Първо - самият начин на излагане на тези ти доказва, че си младо момче

Малко встрани от темата, ама в името на точността, струва си да се разберем що ще рече "младо момче".

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Понеже сте подхванали най-справедливата съдебна система на планетата, имам въпрос(и) към днешната новина за предсрочното освобождаване на убиеца джок полфрийман.
Действително е допустимо такова освобождаване? Може ли да се обжалва? Това може ли да създаде прецедент?

(да, не съм юрист, далече съм от тия науки и ще се радвам на отговор)

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Първо - самият начин на излагане на тези ти доказва, че си младо момче

Малко встрани от темата, ама в името на точността, струва си да се разберем що ще рече "младо момче".
То така е лафът.
Аз лично го прилагам за лица на възраст, наполовина на моята, а в близък приятелски кръг за всеки, който е с един ден  :too_happy-1067: по-малък от мен.

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Понеже сте подхванали най-справедливата съдебна система на планетата, имам въпрос(и) към днешната новина за предсрочното освобождаване на убиеца джок полфрийман.
Действително е допустимо такова освобождаване? Може ли да се обжалва? Това може ли да създаде прецедент?

(да, не съм юрист, далече съм от тия науки и ще се радвам на отговор)
Достатъчно го държаха...

В края на краищата, както и да го въртим, не е дошъл в България, с намерението да убива.
Злощастно стечение на обстоятелствата и опропастен живот за него и едно почернено семейство у нас!

----
Да повторя - макар много пъти да съм го давал за отрицателен пример във връзка с изцепката на БХК, за мен е справедливо и напълно нормално!

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Ганий, благодаря за отговора  :t0328:

Не знам дали всеки ще се съгласи, че за убийството с нож в гръб е лежал достатъчно.
Обезпокоителни са опитите осъден убиец да бъде изкаран благ и поправил се симпатяга.
« Последна редакция: Септември 21, 2019, 10:43:00 от Kole »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Не знам дали всеки ще се съгласи, че за убийството с нож в гръб е лежал достатъчно.
Обезпокоителни са опитите осъден убиец да бъде изкаран благ и поправил се симпатяга.

По-вжни са обстоятелствата. при които е извършено убийството. Аз, лично, не знам никакви подробности и не мога да коментирам. А дали се е поправил трябва да кажат съдебните власти. Демек началникът на затвора. Това е тяхна задача. Ако те са преценили, че се е поправил, може да бъде освободен предсрочно. Ако е изтърпял 1/2 от присъдата.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Yaroslav верни неща ви писа и примери ви даде. Но вие тук, щото сте големи разбирачи и само себе си слушате, че сте велики, не му "кредитирате" писаното. Колкото до соцпрокурорите ... Пътува си баба ми във влака, а срещу нея един пътник току я поглежда. Накрая и казва вие, госпожа, изглежда не ме познахте, минаха години. Напротив, казва баба ми, познах ви. Искам, казва той, да ви се извиня, госпожо, такива бяха времената. Това бил прокурорът, който вкарал дядо ми за 6 години в Белене. И не, разговорът не се е състоял след като по тез места разцъфтя "демокрацията" и "правовата държава", а много години преди това.  >:(

AnonimusBG

  • Гост
ШПИОНИ И ТРАФИКАНТИ
........
Преди време един депутат ми разказваше – надут като пуяк, но на трезва глава – как го поканили в американското посолство и от дума на дума му дали да подпише някаква декларация за сътрудничество.
„Абсолютно секретна“ – рече пуякът.
„А ти? – попитах наивно.
„Е, вече съм вътре в играта“ – рече секретният пуяк.


https://svobodnoslovo.eu/%D1%88%D0%BF%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B8-%D0%B8-%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%84%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8/

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Ярослав  -  :way_to_go-1308:
Напълно подкрепям написаното от теб. Но не очаквай на намериш разбиране сред соцглаванаците, които надкрещяват всеки с различно от тях мнение.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Ярослав, имаш теза - влизай с бутонките!
Ако не ти се занимава, не троли с подмятания "аз съм фееешън".
Такъв е характера на форума.
  :yes-1289:

А, поне според мен, Ярослав има яки бутонки /каквото и да значи това!/. Например:

Quote (selected)
Quote (selected)
Цитат на: otvrat в Септември 20, 2019, 20:16:48

    И как реши, че съм "незапознат и неюрист"?

Личи.


Quote (selected)
Цитат

    Спорд тезите ти за шпионския скандал аз бих могъл да кажа същото за тебе, защото нито един юрист не би приел документите на прокуратурата за "доказателства".

Не са доказателства, а доказателствени средства.

Цитат


    Или да тълкува хоремашки чл. 105 от НК.


Единствено цитирам ВС, тълкуването го оставям на "специалистите" тук.
:aplause:

Давай, мен!!! И хич дан'ти пука, че некой тук би започнал да сЪ заяжда с теб!!!
Защото КЕФИШ!!! :bravo-1290:
« Последна редакция: Септември 21, 2019, 18:31:00 от Джиджи »

AnonimusBG

  • Гост
Ярослав, имаш теза - влизай с бутонките!
Ако не ти се занимава, не троли с подмятания "аз съм фееешън".
Такъв е характера на форума.
  :yes-1289:

А, поне според мен, Ярослав има яки бутонки /каквото и да значи това!/. Например:

Quote (selected)
Quote (selected)
Цитат на: otvrat в Септември 20, 2019, 20:16:48

    И как реши, че съм "незапознат и неюрист"?

Личи.


Quote (selected)
Цитат

    Спорд тезите ти за шпионския скандал аз бих могъл да кажа същото за тебе, защото нито един юрист не би приел документите на прокуратурата за "доказателства".

Не са доказателства, а доказателствени средства.

Цитат


    Или да тълкува хоремашки чл. 105 от НК.


Единствено цитирам ВС, тълкуването го оставям на "специалистите" тук.
:aplause:

Давай, мен, хич дан'ти пука, че некой би започнал да сЪ заяжда с теб!!!
Щото КЕФИШ!!! :bravo-1290:
Джиджи
Ярослав като нищо ще го поканят на Козяк да подпише някаква декларация.
Погледи Кеворкян по-нагоре.
Как мислиш?
Ще я подпише или гордо ще откаже?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Джиджи
Ярослав като нищо ще го поканят на Козяк да подпише някаква декларация.
Как мислиш?
Ще я подпише или гордо ще откаже?

Анонимъс, ти бъди рахат!

Щото щом като от Козяк не са поканили още МЕН да подпиша декларация, начи и на Ярослав ше му се размине ...  :giggle-3307:

Тъй като на "Козяк" ми познават отдавна, ама мноо отдавна, и кътните зъби!
:t0328:
« Последна редакция: Септември 21, 2019, 18:54:06 от Джиджи »

AnonimusBG

  • Гост
Джиджи
Ярослав като нищо ще го поканят на Козяк да подпише някаква декларация.
Как мислиш?
Ще я подпише или гордо ще откаже?

Анонимъс, ти бъди рахат!

Щото щом като от Козяк не са поканили още МЕН да подпиша декларация, начи и на Ярослав ше му се размине ...  :giggle-3307:

Тъй като на "Козяк" ми познават отдавна, ама мноо отдавна, и кътните зъби!
:t0328:
Явно не ставаш за секретен пуяк или пуйка.
 :bouquet-1089:

AnonimusBG

  • Гост
Както е написал Кеворк.
Тези които са съгласни не са интересни.
Интересни са несъгласните.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Явно не ставаш за секретен пуяк или пуйка.
 :bouquet-1089:
:D
Абе то тукана – сред вас и ф тая среда! – явно за нищо не ставам ... :crying-1324:
« Последна редакция: Септември 21, 2019, 19:37:50 от Джиджи »

AnonimusBG

  • Гост
Явно не ставаш за секретен пуяк или пуйка.
 :bouquet-1089:
:D
Абе то тукана – сред вас и ф тая среда! – явно за нищо не ставам ... :crying-1324:
Повярвай ми.
СТАВАШ.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Явно не ставаш за секретен пуяк или пуйка.
 :bouquet-1089:
:D
Абе то тукана – сред вас и ф тая среда! – явно за нищо не ставам ... :crying-1324:
Повярвай ми.
СТАВАШ.
Ох, олекна ми!  :b0302: :drooling_bouncy_smileys-959:
« Последна редакция: Септември 21, 2019, 19:45:31 от Джиджи »

AnonimusBG

  • Гост
Слава Богу.
Бях се притеснил.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Слава Богу.
Бях се притеснил.
:D

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
«Удар по тем, кто любит Россию»: болгарский политик Николай Малинов об обвинениях в шпионаже в пользу Москвы

https://russian.rt.com/world/article/671460-intervyu-bolgariya-nikolai-malinov
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Айде на шпионите!
Прокуратурата: Висш руски дипломат е уличен в шпионаж
Разследването срещу първи секретар на руското посолство обаче било спряно, защото лицето е с имунитет
https://www.segabg.com/hot/prokuraturata-ruski-diplomat-e-ulichen-shpionazh

Майкааааа, сега цяла седмица ше мучат за кофти руснаци. Явно балотажът ще е тежък. :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Quote (selected)
Разследването срещу първи секретар на руското посолство обаче било спряно, защото лицето е с имунитет

Противогрипен, нали? Или дипломатически? Ама и наШте шпиони са страшни  :giggle-3307:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Материал дополняется
СМИ сообщили о высылке Болгарией российского дипломата
https://ria.ru/20191028/1560316746.html

Тъкмо ни рисуват в РИА кви сме убавци.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Когато някой е решил да става за смях, обикновено не можеш да го спреш. Лошото е че тия убавци действат от името на държавата.
А после се чудим що братушките ни викат садись, болгарин Хуëв.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Шпиёна  поймали? Круто. Прям  любопытно чего у этих нищебродов можно нашпионить.
Олеле, малеле...
Ема са си прави де. Това от форума на РТ.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Quote (selected)
Ема са си прави де. Това от форума на РТ
Прави ли? Не е да няма защо да се срамуваме заради нашите властници, но и руснаците да не забравят, че има за какво да се срамуват пред нас и пред целия бивш соцлагер. Не ние нея, а Русия нас предаде – за едното приятелско потупване по рамото от Запада. Нас, техните другари и съюзници! Това не е ли свинство? Да не би да не знаеха какво ще стане? Да не би да не знаеха какво ни причиняват? Натириха ни в ръцете на враговете си, а сега и ще ни одумват като „предатели“ и „просяци“. Ай сиктир! Казвам аз, русофил открай време.
В Уикипедия има голяма статия на руски за стотиците паметници на руски хора в България. Има и статия, озаглавена „Русофобия“ – в нея родината ми и народът ми не се споменават! А идиотите от руските форуми с нищо не са по-добри от нашите си идиоти.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Ма нещо са ни длъжни поради щото стотин пъти са ни спасявали?
Може.
Сърбите не знам дали мислят така, ама тях не ги попържат и вече профитират.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Прям  любопытно чего у этих нищебродов можно нашпионить.

Прав ли или не, не знам, но звучи красиво.