Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 19, 2024, 20:56:55

Автор Тема: Re: За РобПрес - 2  (Прочетена 3632 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« -: Юли 15, 2019, 12:12:12 »
Заставен съм от обстоятелствата да кажа и следното за плановата лятна истерия срещу Черноморци...


1) Да вземем наш Бае ти Ганя и неговото щъкане напред-назад из Европата…
Бил селяндур Бае ти Ганя, простак, невъзпитан, пинтия и пр. и пр. и пр.

Но не съм чул някой да издигне глас за Свещените Права на Бае ти Ганя като Клиент - платил е - сл. Бае ти Ганя е винаги прав, независимо какво върши, и разните му там европейци да не се правят на Голямо ДобУтро, ми да превиват гръб, да не шукват и да робуват!

2) Идваме в Наше Време... Без никакво колебание 99.99% заявяват - израелките са си платили - независимо дали вършат простотии - прави са - Свещените Права на Клиента!

------
заб. все ми се струва, че по цял свят вдигането на истерични скандали е укоримо...

------

заб.1 - няма да зачеквам любимата тема на платените отродители и народопсихолози: за преклонената глава и сабята...
« Последна редакция: Юли 15, 2019, 12:27:52 от Ганий »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10094
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #1 -: Юли 15, 2019, 12:29:05 »
Без никакво колебание 99.99% заявяват - израелките са си платили - независимо дали вършат простотии - прави са - Свещените Права на Клиента!

Това, че са си платили означава единствено, че трябва да получат някакъв продукт. В случая - нощувка. Нищо повече. Ако не го получат - трябва да им се върнат парите. "Клиентът винаги е прав" е пълна глупост. Който е ходил по света знае много добре какви големи надписи седят там навсякъде - "Right of admission reserved". Няма значение, че ще си платиш. Щом не те харесват - не те допускат. И така трябва да бъде. Това - на теория. Друг е въпросът, че хотелският и ресторантският бизнеси са слугински и там би трябвало да си плюеш под каскета ако искаш да изкараш пари.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3571
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #2 -: Юли 15, 2019, 12:39:25 »
Quote (selected)
Без никакво колебание 99.99% заявяват - израелките са си платили - независимо дали вършат простотии - прави са
99.99%? А може ли поне един-два примера?

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #3 -: Юли 15, 2019, 12:47:10 »
Quote (selected)
Без никакво колебание 99.99% заявяват - израелките са си платили - независимо дали вършат простотии - прави са
99.99%? А може ли поне един-два примера?
Ееееееееееееееее…………. :t2412:

Амортизирал съм Н броя клавиатури (където Н клони към + безкрайност!) да обяснявам, че това е термин...

Ганий не преувеличава, Ганий оцифрява и абсолютизира:too_happy-1067:

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3571
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #4 -: Юли 15, 2019, 13:09:42 »
Quote (selected)
Ганий не преувеличава
Добре, ама аз питам за примери. Понеже всъщност не съм срещал нито един.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3571
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #5 -: Юли 15, 2019, 14:03:48 »
Е, каква излезе тя? Уж 99,99%, а пък примери – нито един.
Човек ще вземе да си помисли, че твърдението
Quote (selected)
Без никакво колебание 99.99% заявяват - израелките са си платили - независимо дали вършат простотии - прави са
е чиста измислица. И че, щом някой ни го пробутва за истина, а пък то не е, и той явно знае, че не е истина, понеже го твърди, а пък няма примери, значи този някой иска нещо да ни метне. Ей така може да си помисли човек като едното нищо.
« Последна редакция: Юли 15, 2019, 14:05:56 от аменеменема »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #6 -: Юли 15, 2019, 14:44:34 »
Е, каква излезе тя? Уж 99,99%, а пък примери – нито един.

грубо казано, може да се приеме, че ти си примерът, който искаш Ганий да ти посочи.

и нали не трябва да обяснявам защо мисля така?
the lamers club honourable member …

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3571
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #7 -: Юли 15, 2019, 14:49:32 »
Quote (selected)
грубо казано, може да се приеме, че ти си примерът, който искаш Ганий да ти посочи.
и нали не трябва да обяснявам защо мисля така?
Напротив, напротив!
Много моля да ми посочиш къде съм казал нещо, което да се изтълкува като примера, който искам Ганий да ми посочи.
Благодаря предварително.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #8 -: Юли 15, 2019, 14:58:31 »
Quote (selected)
грубо казано, може да се приеме, че ти си примерът, който искаш Ганий да ти посочи.
и нали не трябва да обяснявам защо мисля така?
Напротив, напротив!
Много моля да ми посочиш къде съм казал нещо, което да се изтълкува като примера, който искам Ганий да ми посочи.
Благодаря предварително.

Ами погледни какви ги пишеш за скандала с израелските туристки. За теб е виновен бай Ганю, а европците са целите в бяло. Повече няма какво да се обяснява.
the lamers club honourable member …

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3571
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #9 -: Юли 15, 2019, 15:06:30 »
Quote (selected)
Ами погледни какви ги пишеш за скандала с израелските туристки. За теб е виновен бай Ганю, а европците са целите в бяло. Повече няма какво да се обяснява.
Отлично знам какво съм писал и настоявам да не лъжеш какво съм бил казал, а да приведеш конкретен мой цитат. Тогава ще видим като как съм бил казал нещото, което се опитваш да внушиш, че съм казал.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #10 -: Юли 15, 2019, 15:09:29 »
Quote (selected)
Ами погледни какви ги пишеш за скандала с израелските туристки. За теб е виновен бай Ганю, а европците са целите в бяло. Повече няма какво да се обяснява.
Отлично знам какво съм писал и настоявам да не лъжеш какво съм бил казал, а да приведеш конкретен мой цитат. Тогава ще видим като как съм бил казал нещото, което се опитваш да внушиш, че съм казал.

Недей по този начин -- написал съм „грубо казано“, така че по-внимателно с приказките за лъжа.

Ще ме цитираш ли точно, ама съвсем точно, какво съм написал или няма да посмееш?
the lamers club honourable member …

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3571
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #11 -: Юли 15, 2019, 15:15:38 »
Когато някой преднамерено говори неистина, наричам това лъжа. Ти как го наричаш?
Следните две казани от теб са точно това.
Quote (selected)
грубо казано, може да се приеме, че ти си примерът, който искаш Ганий да ти посочи
Quote (selected)
За теб е виновен бай Ганю, а европците са целите в бяло
За пореден път настоявам да приведеш мой цитат, с който да обосновеш твърденията си. Ако не го направиш, а аз отлично знам, че такъв цитат няма, значи потвърждаваш, че си излъгал.

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #12 -: Юли 15, 2019, 15:47:56 »
аменеменема

В своите съобщения не съм сочил никого - нито тук, нито от други форуми.
Но обърни внимание - затова и не цитирах нищо - както на тона на дописките, така и на преобладаващите "настроения"...
Особено в началото на планираната истерия - като се започне от бомбастичните заглавия и се стигне до "обобщенията" за България, Българите, Българското.
Телевизия нямаме, но съм 100% убеден, че по нищо не се различава нито тонът, нито намеците и "изводите."

И при социализма имаше подобни веяния, но откак избухна демокрацията такава антибългарщина настана, че ми призлява...

То бива самоохулване и самообругаване, бива самобичуване, но наложената от РобПрес мода на самоунижаване минава всякакви граници.

Затова, следейки доста внимателно цялостното поведение на РобПрес съм и извел - най-най-най-най-първата задача на наетите отродители е насаждането на ненавист и омраза към всичко, което е свързано с България!

И се планира - вкл. и тематично...
Примери - бол...
Скоро беше - станало нещо си в някаква църква. Минали 10 дни - настъпи Великден. Нали Великден беше, или Рождество... Няма значение! И изведнъж, на самия празник - всички т.нар. СМИ почнаха да въртят как някаква майка (с болно дете!) прави панаири...

Да се сетим и за "Pod igoto" - идва 24-май... И се почва бясна реклама по всички (всички!!!) СМИ - ах, колко умилно, ах колко готино, ах, колко куууууууул - "Под игото" станало "Pod igoto"*... А се оказа, че издателството е на някакъв деен ДСБ-ар...

Колко планирани истерии имаше за 3-ти март!? Ботев и Левски терористи, жителите на Батак клали мирни мюсюлмани и пр. и пр.

Та стигнем до лятото... Всяко лято - дирижирана истерия срещу Българското Море...
Зимата… Всяка зима - дирижирана истерия срещу Българските Планини - лифтове, мифтове, просеки, мросеки, полянки, зайчета, поточета и пр. и пр.

----------
заб. "Под игото" станало "Pod igoto"*

Малко Шекспир...

То бе, ор нот то бе, тхат из тхе куестион
уетхер тис ноблер ин тхе минд то суффер
Тхе слингс анд арроус оф оутрагеоис фортуне
Ор то таке армс агайнст а сеа оф троублес

« Последна редакция: Юли 15, 2019, 16:06:59 от Ганий »

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3571
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #13 -: Юли 15, 2019, 16:52:41 »
Ганий,

Разни неща в последния ти пост са верни по принцип, но не се отнасят към случая с мутрата-хотелиер от Слънчев бряг. Ти писа нещо съвсем конкретно именно за този случай и то не е вярно. Хората разбраха добре какъв е случаят и нямаше никакво ексцесно раздухване, нито дезинформация по медиите (новината мина и замина, само тук още я дъвчем).

Тук няма никакво обругаване на България или туризма у нас, още по-малко пък целенасочени и планирани действия. Има неоспоримо излагащо поведение на конкретна мутра и не е нито умно, нито достойно да преиначаваме този факт и да му търсим оправдание. Няма и не може да има оправдание. А твърде жалко е, че много хора се втурват да го търсят. Това не е патриотизъм, а точно обратното: свидетелство доколко сме свикнали с мутренското поведение, че то ни се вижда нормално и даже някак повод за гордост.

В края на краищата, затова и си имаме мутра за МП, ОПГ за управляваща партия и други подобни прелести – защото сме дотам изпаднали, че го смятаме за съвсем приемливо.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #14 -: Юли 15, 2019, 17:33:03 »
Ганий,

Разни неща в последния ти пост са верни по принцип, но не се отнасят към случая с мутрата-хотелиер от Слънчев бряг. Ти писа нещо съвсем конкретно именно за този случай и то не е вярно. Хората разбраха добре какъв е случаят и нямаше никакво ексцесно раздухване, нито дезинформация по медиите (новината мина и замина, само тук още я дъвчем).

Дъвчеш я ти!!! С 12 излишни коментара – от #207 до #218 вкл..
Подклаждани единствено от теб и с хули по когото ти падне по пътя.  :bravo-1290:

Ай, зАпри се малко, ку обичаш ...

А всичко тръгна от едни 99.99%, за които ти искаш доказателства. Рече ти се повече от един път, че това е фраза–клише. И можеш ли ТИ да приведеш доказателства за изборите на Тато преди 10–ти ноември, за които всеки път се твърдеше, че са спечелени с 99.99%, а?

А освен всичко останало, в основната тема за двете еврейки съм написала, че настаняването в българските хотели винаги е започвало в 14:00 часа.
At least in my lifetime!!! :light_bulb-1377:
« Последна редакция: Юли 15, 2019, 17:47:38 от Джиджи »

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8082
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #15 -: Юли 15, 2019, 17:34:58 »
Абе що пишете глупости.
Като искат да се настаняват по никое време, плащат предната нощувка.
Така се прави.
Или трябва да изхвърлят предните тости в шест часа щото некви шаврантии щели имат претенции.

Неактивен хикса

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 247
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #16 -: Юли 15, 2019, 17:45:32 »
Сега, не знам какво са разбрали хората, ама да взема да го преразкажа. Тия каки са имали резервация от 14 часа, те дошли в 11 и поискали да ги настанят, казали им, че предишните гости още не са се изнесли, стаята трябва да се почисти и ще ги настанят в 14, както си пише по книгите. Те отишли в бара, пийнали, като очаквали, че няма да плащат, щото имали ол инклузив, ама се оказало, че и той е от 14 и им поискали пари. Тогава те вдигнали скандала, почнали да дърпат и наплюли рецепционистката, тя викнала полиция, която така и не дошла и меринджеят взел нещата в свои ръце. Е, аз ако бях, щях да ги почерпя тия няколко питиета, хем да си спестя скандала, хем от човещина, дошли са от толкова километри и да ги държиш отвън да си чакат часа, че и да ги блъскаш, ама тяхната простотия е поне колкото неговата. Та не знам какъв е тоя мерак да си избирате правилния, циганията е от всички участници.

И не знам що ги кръстихте европки, те са арабски еврейки.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #17 -: Юли 15, 2019, 18:10:30 »
Когато някой преднамерено говори неистина, наричам това лъжа. Ти как го наричаш?
Следните две казани от теб са точно това.
Quote (selected)
грубо казано, може да се приеме, че ти си примерът, който искаш Ганий да ти посочи
Quote (selected)
За теб е виновен бай Ганю, а европците са целите в бяло
За пореден път настоявам да приведеш мой цитат, с който да обосновеш твърденията си. Ако не го направиш, а аз отлично знам, че такъв цитат няма, значи потвърждаваш, че си излъгал.

Кое не е истина в първото ми мнение? И кое във второто?

Quote (selected)
Имах съмнения че са се държали като нагли роми от гетото, оказа се вярно
Вярно и никак не отнасящо се до скандала. Скандалът е за това, че мутрата-собственик се е опитал да ритне клиенти. Такова поведение няма оправдание. Какво били правили мърлите преди това няма никакво, ама абсолютно никакво значение. Докато това не се осъзнае, докато поведението на идиот като онзи не стане изобщо немислимо в обществото ни, с право отвън ще възприемат всички нас като първобитни диваци и ще бъдем обект на презрение и подигравки.

Ето твой цитат, който подкрепя моите думи -- ти обвиняваш единствено собственика за скандала и оневиняваш главните виновници за скандала.

Така, че очаквам извинение от теб.
the lamers club honourable member …

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3571
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #18 -: Юли 15, 2019, 18:40:21 »
За всички неразбрали, с Джиджи начело, естествено (на нея и 1000 пъти да ѝ кажеш нещо, пак не схваща – направо е неправдоподобно, такова нещо не съм срещал!).

Не става дума какво са правили онези от Израел, нито кога се освобождават стаи и т.н.  Фактът е, че нищо от това не оправдава мутренското поведение на собственика.  Нищо!  Не се ритат никакви клиенти, никакви хора изобщо.  Който мисли другояче, значи още не е произлязъл от маймуната и това с него никога няма да се случи. Това е положението.

Quote (selected)
Ето твой цитат, който подкрепя моите думи
Това може да каже само или нагъл лъжец, или някой, лишен от способност да разбира четено. Друга възможност не виждам. Хич не ме интересува кое от двете е налице или дали са и двете, и също хич не ме интересуват извиненията ти.

А да искаш извинение от мен е връх на наглостта!  Потресен съм до дъното на душата си!