Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 14:48:51

Автор Тема: Аделина Марини защо не трябва да се уповаваме на Фейсбук  (Прочетена 39457 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Вероятно вестникът върви по пътя на Стандарт.
Пари нема всеки се оправя както може, а най-лесни са парите от НПО.
Интересно дали Дончев ще "дари"СЕГА на журналистите
ЕС е вреден за вашето здраве!

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
..... Не ми се дават линкове, толкова е подтискащо. Докога бе? Докога ще ни пробутват ерзаци?
Това последното за von und zu Gossinger ли се отнася?
Защото ний тук нямаме вина за публикациите в газетата.
Администраторът нищо не пробутва, той дава свободя на личната изява на всеки, да открива теми и прочие

PS (1) хич не съм съгласен с Бъди за сексуалните й мераци - снимката й излъчва сила, женственост, характер нордически, досущ една Брунхилда от Deutche Heldensagen, това е снимката на една задоволена от всякъде дама
(2) г-н Айсблок, защо да си сменя снимката, за останалото виж т.1 по-горе, истинска майка на холовин дузина мъше, нали?

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Това последното за von und zu Gossinger ли се отнася?
Естествено, че  не! Коментирах подбора на автори в газетата...темата е точно за публикация там

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Не знам дали е много активна на Тихият Подюрганен Фронт (ТПФ) или по-скоро е достоен член на някоя от джендърските девияции. По скоро е второто, защото трудно мога да се сетя и представя кой и какъв цървул би трябвало да е, та да би бил готов на такава саможертва.

Имитиране на нордическа твърдост не става с такава физиономия, даже и да е добра артистка. По скоро е сериозно злобна жена, има киселини, хемороиди също - вероятно не възпалени, а и злъчката 'и съвсем не е в ред. Инак писаниците 'и са постни и изсушени каквато е грозната 'и снимка. Те намирисват на много студена, напълно не отоплена, даже и с работеща хладилна инсталация, спалня.

Вече споменах, че на таваг. Магарини 'и се иска да играе ролята на Комисарка от филмите след 1945-та, а тирадите 'и разбръмчаващи форумният кошер, са рефлекторна стояща вълна на неосъществени въжделения, на амбиции родени под завивка от мокри вестници "Сега" и разпълзелите се ЕАТЦ гниди наоколо.

Така, че занимавката, дори гъбаркането с тази особа са противопоказни, дори вредоносни заради изкуствено подклажданото внимание към един празен човек, с празни чурук, псевдо-мисли и ялови амбиции.
« Последна редакция: Ноември 03, 2018, 02:10:57 от Eisblock »

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Айс  :yes-1289:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Туткалчев

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 139
    • Профил
Бачо, тази статия не я е писала тази леля. Това е матрично клише. Просто за различните страни е използвана "байт"-думичка. В дадения случай - България, шевици и прочие.

Мозъчните тръстове нещо съвсем, ама съвсем са забатачили пропагандата и агитацията! Във времената, когато никой не четеше чужда преса, чужбинските езици бяха достъпни за малцина, а тези малцина с неправилна ориентировка бяха или купени, или под ключ - такова нещо вероятно е минавало. Сега вече не може, защото цели фрази могат да бъдат проследени, цели структури се репликират. Старшилките се изравниха, престанаха да бъдат страшни, а станаха досадни.

Нямам предвид, че фашизмът е нещо нестрашно и досадно - напротив. Само че неговата кафява боичка прозира под тънкия слой "мултикултурен" гланц, който се пука наляво и надясно.

Рекъл го е поетът: "Бездарието е фашизъм!", ама кой да чете!


Самата истина, 67-ма!
Изключително точно казано!
 :way_to_go-1308:

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Колегата Нор1 е извел поантата адски елегантно!

Цитат на: 67
Ето, и онзи баболюбимец г-н Макрон и той се е загрижил, че му било приличало на трийсетте години на миналия век
Грижата им не е, че заприличва на 1930-те. Грижата им е, че почва да им светва, че пак ще стане като 1945  :smokin:

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Благодаря, 67.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Туткалчев

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 139
    • Профил
Напълно съм съгласен и с Nor1.
И на него -  :way_to_go-1308:

Неактивен Miranda

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 14
    • Профил
Съществено доуточнение към предходния ми коментар (и цитата на Рейгън).

Нали знаете, че някога бях практикуващ юрист.
Трилиони пъти съм писал по форумите - с всеки изминат ден се увеличават, и то лавинообразно, нормативните актове - вж Моя Прочут Пример за Нуждата.

А всеки един нормативен акт е ограничение.

В съвсем пряк смисъл - при соца (както и при капа!) по онова време Свободата бе много по-голяма отколкото днес - просто защото по онова време (и при двете системи!) имаше значително по-малко регулации.

Затова адски се дразня (адски се дразня!!!) когато пропагандата подвежда - това трябвало да се регулира, онова трябвало - и накрая всички започват да викат в хор - "Да, да! Трябва веднага да се регулира!" - и отиваме до оная приказка за въжето, за жабата и бавния огън...  :m0941:

Може би най-характерният белег на Днешните Времена - т.е. създават се предпоставки за фашизъм (по Рейгън), за робовладелство (по Ганий!) чрез всеобща и повсеместна регулация на мислими и немислими отношения.

иконка кх-кх!!! - академично покашлюване!

Ганий, на 100 % си прав !!!  :way_to_go-1308: :way_to_go-1308: :way_to_go-1308:

Пешо

  • Гост
Quote (selected)
А всеки един нормативен акт е ограничение.

В съвсем пряк смисъл - при соца (както и при капа!) по онова време Свободата бе много по-голяма отколкото днес - просто защото по онова време (и при двете системи!) имаше значително по-малко регулации.
 
Затова адски се дразня (адски се дразня!!!) когато пропагандата подвежда - това трябвало да се регулира, онова трябвало - и накрая всички започват да викат в хор - "Да, да! Трябва веднага да се регулира!" - и отиваме до оная приказка за въжето, за жабата и бавния огън...
Това, ще прощаваш, е глупост.
При соца нямаше нужда от множество ограничения, защото действаше принципът 'всичко, което не е изрично разрешено, е забранено'. А сега е разрешено и затова трябва да се регулира.

Неактивен силивряк

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 54
    • Профил
"Така, че занимавката, дори гъбаркането с тази особа са противопоказни, дори вредоносни заради изкуствено подклажданото внимание към един празен човек, с празни чурук, псевдо-мисли и ялови амбиции."

Защо пък не? Приказката за лъжливото овчарче и поглед от ъгъла, че няма и няма да има вълк. Пропаганда и антипропаганда. Една лъжа повторена 1000 пъти става истина, само ако 1000 пъти не е опровергана. А в пъти по лесно се спира ако е осмяна/гъбаркана.
   

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Защо пък не? Приказката за лъжливото овчарче и поглед от ъгъла, че няма и няма да има вълк. Пропаганда и антипропаганда. Една лъжа повторена 1000 пъти става истина, само ако 1000 пъти не е опровергана. А в пъти по лесно се спира ако е осмяна/гъбаркана.
И ти си прав, но все ми напомня за онези велики учени, които имали над триста цитирания на тяхната статия и адски се гордеели с това, защото си било постижение толкоз народ да те цитира. А всичките цитати били за да се рече, че тези учени са пълни празноглавци и статията им не струва хартията, върху която е напечатана. Та да не стане и въпросната леля изведнъж известна и четена, а овчарчето - виден животновъд, на когото се позовават над път и над път!  :stumble-2155:

Неактивен силивряк

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 54
    • Профил
"Та да не стане и въпросната леля изведнъж известна и четена, а овчарчето - виден животновъд, на когото се позовават над път и над път!"
До време. По "закона" на всемирната глупост и масово затъпяване и това е възможно. И е било и при по малки величини на предходните. Старите тактики като да убиеш простака с мълчание не действат срещу стратегията на кресливото колкото повече, толкова повече. Хеле в паяжината.
Ако някой го е страх от мечки и не ходи в гората, не означава че и мечките ги е страх да отидат при него.
:m1314:

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Quote (selected)
Eisblock
Jr. Member
....
Не знам дали е много активна на Тихият Подюрганен Фронт (ТПФ) или по-скоро е достоен член на някоя от джендърските девияции. По скоро е второто, защото трудно мога да се сетя и представя кой и какъв цървул би трябвало да е, та да би бил готов на такава саможертва.

Имитиране на нордическа твърдост не става с такава физиономия, даже и да е добра артистка. По скоро е сериозно злобна жена, има киселини, хемороиди също - вероятно не възпалени, а и злъчката 'и съвсем не е в ред. Инак писаниците 'и са постни и изсушени каквато е грозната 'и снимка. Те намирисват на много студена, напълно не отоплена, даже и с работеща хладилна инсталация, спалня.

чак сега прочетох това
съжалявам да го кажа, но изключително недостойно ,Eisblock!

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Бих могъл да подмина, но понеже в дългите години форумни разголвания съм не само декларирал, но и нещо повече - как считам жените за по-висше същество в унисон с проекта на твореца за човеците, реших да ти отговоря.

Омразата на тази дрогарка струй от писаниците 'и. И действително, снимката кореспондира на съдържанието им. Тя е точно от тези понастоящем високо стилизирани от либерастията "жени", които сами искат да изтрия всичко женствено от себе си. То не бяха битки за равенство в абсолютно не равенствени професии, сега пък са побеснели цяла сюрия "активистки" с "МИ ТУУ" - сякаш някой се интересува за фантазиите им или за техните нечистоплътни ходове та да достигнат лелеяни роли или пък как са готови да унищожат държавите си, само и само за да угодят на сатанинските си господари - пример леля ти Танте! Нека не забравим извращенците със сексуалните им роли в десетки преображения и посягането към децата и внуците ни за да ги развратят още от детската люлка!...

Та се питам, докъде стига търпението на редовите ОФЦЕ (една от тях съм аз) и да се оставят на цялата тази сган да ги разфасова по всякакви мислими начини, причини, заради нечии прищевки и заради мозъците им пълни с червеи.

Освен това аз допълних една друга забележка в същият начален смисъл. Може би копнах малко по-дълбоко, но специално за точи случай, не изпитвам никакви угризения. Дефинитивно.

И драга ми Лилиан, ако не можеш да четеш по снимка, т.е. - по физиономията на един човек, ще е хубаво да се допиташ или прочетеш популярна литература по въпросът. Недей да мислиш, че съветските комисарки с нагани от филмите са измислица. И никой не бе поставил снимка на даден автор/ка без тази да е била изпратена от него/нея. Др. Магарини е искала точно тази снимка да краси страниците Оттатък.

Е, аз пък свързвам съдържанието на творбите 'и със снимката - те са в пълен синхрон. И в синхрон с останалите изводи от визуализирането и екстраполациите на тази база.

Неактивен Delius

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 201
    • Профил
Почти по Ломброзо.
Палосич! Палосич!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Eisblock
Мисля, че си бил твърде милозлив към Могерини. :t2042:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Quote (selected)
Eisblock
Освен това аз допълних една друга забележка в същият начален смисъл. Може би копнах малко по-дълбоко, но специално за точи случай, не изпитвам никакви угризения.
не намирам никакви извинения за подобно писане за автор, било мъж или жена
не възприемам подобни сексуални обяснения за нечий текст, намирам ги за голяма грубост и лош вкус
не одобрявам злостното обсъждане на външния вид на някого, нито опитите за свързването му с идеите на автора
не разбирам и целите на подобен пост

но ти си знаеш, възрастни хора сме, всеки на ума си шета  :image008:

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Почти по Ломброзо.
Или по картинките, дето ги дават психиатрите за диагностика. 

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Почти по Ломброзо.
Или по картинките, дето ги дават психиатрите за диагностика. 

Иииии, виждам два еднорога!  :0008: :t2044:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Почти по Ломброзо.
Или по картинките, дето ги дават психиатрите за диагностика. 

Иииии, виждам два еднорога!  :0008: :t2044:

И двуглав орел. И череп 8)
the lamers club honourable member …

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Туй дан е творчество на Кица. Картинката.
С кръв ли е измацано?

Неактивен Delius

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 201
    • Профил
И маринита, и могеринита могат да се "видят" в картинките на Роршах.

Въпрос на (по)желание.
Палосич! Палосич!

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Те се виждат в това, което казват. В картинките се вижда гледащият.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
« Последна редакция: Февруари 09, 2020, 19:35:19 от Captain Buddy »

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Quote (selected)
Активен Banshee
Jr. Member
**

« Отговор #79 -: Днес в 18:59:40 »

Или по картинките, дето ги дават психиатрите за диагностика. 

Sacrum, illium, краниални сакрални фасети, сакроилиачна става
а? 8)
« Последна редакция: Ноември 07, 2018, 19:45:48 от Lillian »

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Quote (selected)
Активен Captain Buddy
Full Member
***
Lillian,
С това празно огледало дето си се репрезентирала, не ми се иска да ти споделя, какви по-точно асоциации будиш.
еми не позна, ама поне се издаде и ти :D
аватарът ми е рамка, която очаква картината си 8)
грам огледало няма в тази работа

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Sacrum, llium, краниални сакрални фасети, сакроилиачна става
а? 8)
"...при этом так ругался по-латыни, что скифы эти корчились в гробах!"
Лилиан, музикален поздрав специално за теб!
жми сюда

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
« Последна редакция: Април 24, 2020, 09:44:29 от Captain Buddy »

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
The same! :smokin:

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
В горепоказаните мастилени петна пламенните защитници на джендърни конвенции вероятно виждат бял християнин (левент, с нац. знаме и везана риза) с изкривено от злоба лице, изнасилващ мургава мюсюлманка. Вариациите включват съветски символи, оранжев перчем и пр.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
« Последна редакция: Април 24, 2020, 09:44:40 от Captain Buddy »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Quote (selected)
Активен Banshee
Jr. Member
**

« Отговор #79 -: Днес в 18:59:40 »

Или по картинките, дето ги дават психиатрите за диагностика. 

Sacrum, illium, краниални сакрални фасети, сакроилиачна става
а? 8)


 :m1731:
the lamers club honourable member …

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9367
    • Профил
На мен ми прилича на весело подскачащо кученце с огромни уши в локва кал.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
От другата страна на луната нашата любимка Могерини клейми ФБ, че затворили устата на праведната Радина Ралчева
 

https://www.segabg.com/category-observer/feysbuk-e-feodalna-sistema-digitalniya-svyat
 © Segabg.com 2018

 С нашите камъни по нашата глава.
Могерини не харесва това. :t26102:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Взех, че потърсих снимките на г-жа М.

- Е, тази, настоящата в газетата, е най-непривлекателната. Видях една две други с къде-къде по-човешки вид. Потретвам, ще 'и дам 100лв. - не само 20, за да си направи нова снимка, ако ще да я пуснат през фотошоп, да се обади къде да и ги дам. И може да бъде сигурна, няма да флиртувам с нея.

Може би тогава с един по-благ израз на лицето, ще почне да пише по очовечено.

Инак, последната 'и Писаница, въпреки справедливите 'и факти, пак си ги върти както 4-буквие на калайджия. И да, запират и гонят от сурат-тефтеря, но основно гонените са тези, заклеймявани като анти-демократи. И уви, Тефтерят е водеща платформа на неолибералните паразити!
 :m0941:
Ни повече, ни по-малко.

Пешо

  • Гост
Quote (selected)
Фотошопираната физиономия на Марини в мъжките очи изглежда като фрустриран недоебляк!
Това е много гаден, но убедителен пример на примитивен сексизъм. Предполагам, че в един модериран форум би получило продължителен бан.

ПП. Освен това е простащина.
« Последна редакция: Ноември 07, 2018, 22:30:54 от Minderbinder »

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Фотошопираната физиономия на Марини в мъжките очи изглежда като фрустриран недоебляк!
Това е много гаден, но убедителен пример на примитивен сексизъм. Предполагам, че в един модериран форум би получило продължителен бан.

Новоговора и толерастията са задължителни за всеки уважаващ себе си модератор. :t2027:
"Бан"-ът е проява на висше доверие.
Има цензури и цензури, "нашите" не са такива, ние сме "добрите", не правим нищо лошо на хората мислещи като нас! :thumbs_up-3334:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Quote (selected)
ПП. Освен това е простащина.
Освен това е и безсилие. Толкова да не можеш да отговориш на 'страхотните' доводи на Марини, че да трябва да прибягваш до обсъждане на физиономията ѝ, без тя да вижда твоята... Импотенция гравис.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Повечето момчета се страхувахме от пионерските дружинни ръководителки.
Приемете, че сме дълбоко травмирани в детските си години и при среща с такива чудовища реагираме с отвращение.
Това е толерастно нали? :D
« Последна редакция: Ноември 07, 2018, 22:48:33 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Цитат на: Captain Buddy
Фотошопираната физиономия на Марини в мъжките очи изглежда като фрустриран недоебляк!
Точно! В толерантните очи на джендърите, разбира се, е нещо друго. А в изисканите им уши такова нормално мъжко мнение е "примитивен сексизъм" и простащина.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
А, не знам, явно не съм чак толкова толераст, че да ви съчувствам. :))

Пешо

  • Гост
Quote (selected)
такова нормално мъжко мнение
Само човек с тежки комплекси на сексуална основа може да възприеме подобно поведение като "нормално".

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
такова нормално мъжко мнение
Само човек с тежки комплекси на сексуална основа може да възприеме подобно поведение като "нормално".

А беше време когато сексуалните комплекси на колегите не се обсъждаха във форумите и темата:
"Аз или Ти отгоре" не беше водеща и не пречупвахме всичко през нея.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
« Последна редакция: Февруари 09, 2020, 19:36:09 от Captain Buddy »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Почти по Ломброзо.
Или по картинките, дето ги дават психиатрите за диагностика. 

Всъщност има още десетина карти на тестовете на Роршах и се анализират отговорите ти на всичките за да те определят що за птицата си...или поне, че не си куку или социопат :smokin:

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Е, да, тази даже не е от оригиналните на Роршах, а майтап.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Quote (selected)
А беше време когато сексуалните комплекси на колегите не се обсъждаха във форумите...
- Хайде, хайде - спомням си, как в Скаят имаше даже тема за G-точката... И то съвсем благоприлично се пишеше и дискутираше там. Даже и форумката "Сибила" участваше. Да не говорим за другите дами, моми и девици...
 :drooling_bouncy_smileys-959: :t10520:

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Не съм бил в този форум.
След като има прецедент да се обсъжда наличието на G точка какъв е проблемът да се коментира и липсата ѝ?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Марини отново се е проявила с про-фашистката си либерастия. Удивително дебелоочие да се вика на черното - бяло и да се извъртат нещата на 180°. https://www.segabg.com/category-observer/paktut-za-migraciyata-se-unishtozhava-sushto-kato-istanbulskata-konvenciya - "Пъктът за миграцията се унищожава също като Истанбулската конвенция".

- Този път душевният маясъл на любезната и добродушна дама избива в напудряне на безусловните уловки, замаскирани ями и лукавости в "Пакта", за да пробута отново лайтмотива на досегашните си бълнувания в писмен вид, как Истанбулската "конвенция" - онази либерастка, безсрамна клопка - бе отказана и безумните наркотични изпарения на девиятните борци срещу самата човешка същност, се поразсеяха и бидоха поне в една шепа държави провалени. Благодарение, разбира се, на недоверчивите, тренирани източно-европейци срещу всякаква нахална, затъмняваща разума, пропаганда! Докато западните бюргери, обработвани от задокеанският Гуру на псевдо-демокрацията и адептите му в продължение на редица десетилетия, развращавани от упадъчната му "кОлтура" и пропагандните хватки на лукавите Паразити, не успяват да отворят очи и размърдат междуушното си пюре. И съвсем естествено се проявява отново техният Стокхолмски синдром, за жалост с пълна сила!

Така пътят към окончателното затриване на европейската цивилизация и европейските народи ще бъде заверен и подписан в Маракеш на 10-11 декември от заразно болните предатели на народите си. Всички тези, продали се на Банкеро-Сатанинският интернационал и действащи за ликвидиране на националните държави, за превръщането на населението им в някаква неопределена смеска, ярма, обречено да пропада векове назад в развитието си, отново във варварството...

И госпожа Марини е в челната редица на мракобесието поднасяно (с каква ли цел и от кого ли?) Оттатък. Всяка нова седмица без умора. Но от друга страна, това помага да видим контрастно, на нейният фон, Кой - кой е. Равносметката не е в полза на тези разюздани усилия, а и пилците ще преброим в следващите месеци, и година, две. Когато новите пълчища мигранти - не, че досегашните нелегални са спрени - започнат засилено да прииждат, вече като легално насочвано, държавно подкрепяно и финансирано, мътно цунами връз Европа!

Честито да ни е! И на Вас госпожо Марини - със сигурност ще опитате плодовете на Вашето безумие!
« Последна редакция: Ноември 15, 2018, 00:57:47 от Eisblock »

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Госпуджата отново е написала своят Памфлет на Омразата.https://www.segabg.com/category-observer/2019-godinata-na-golemite-promeni-es
 :smokin:
Само не ми е ясно, не се ли осъзнава, че нейната трибуна може да отбие и отбива, останалите малко наивници от "демократичните" бозки? Самото либерално млекце отдавна се е прокиснало и вонята му може да заблуждава само милитантните отряди на западната социал-демокрация и целият управленчески антураж, доскоро на верижки зад Дълбоката държава и мимикриращи под чуловете на "центристки" либерално-"демократични" режими.
Най-актуален пример са партиите на, и на съюзните им пудели, меркел и микрончика. И двамата пътници за никъде, вече стигматизирани и маркирани в Аржентина от ликвидаторът Тръмпи.

На този фон, напъните на леля ви Анжелина (не е Джоли) могат да доведат единствено до катастрофални оцветявания на определени части от облеклото... С което и промотърите 'и получават своето дооцветяване, отговарящо на настоящите им старания да се докарат до ЕАТЦ иконни състояния...
 :D

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
"Според Уикипедия, вестник "Сега" е собственост на „Овергаз Инк.“ АД с изпълнителен директор Сашо Георгиев Дончев. „Овергаз Инк.“ АД е партньор на руското акционерно дружество „Газпром“. Всъщност Сашо Георгиев Дончев е собственик само на 27% от акциите на „Сега“ АД, издаващо вестник "Сега", с което Сашо Георгиев Дончев само финансира вестника, но не го управлява. Ако се приеме, че Сашо Георгиев Дончев въобще е собственик, а не само подставено лице. Останалите 73 процента са собственост на дружеството "Алтернатива 98", за което дружество не се намира в интернет информация. "
Вие си ги избрахте!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
В "Сега" е соросоиден вестник, пар екселанс, от както въведоха новия вариант, цензурата е жестока, направо те изтриват, без да си нарушил правилата.

Повече тук:
http://www.backdoornews.com/Segabg-com.html
Вие си ги избрахте!

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Благодаря Maximus II за инфото!!!

- Тази мисъл вече ми се беше оформила по време на смяната на маскировката и окончателното ориентиране по посока на вятъра. Стана, след като Уважаемият проф. Дървингов препостна мой въпроси в една изясняваща донякъде "промените", тема - *Важно! За новия сайт на "Сега"*. По това време бях пак фризиран... Това което написах не бе никаква "параноя", както два поста след това бидох посъветван да търся "лекарска помощ"... Ето абзаца, не за друго тук, а защото широко пропагандираната "грижа" за запазване на личните данни на плебса осмелил се да покаже нос поне из някой форуми, се оказа всичко друго, но не и "грижа". Но това е генерално, а не частно, явление:

Quote (selected)
Eisblock 31 Май 2018 21:09
Има и на други нива неща, повече от абсурдни - не само в Съдебната власт. Явно е, че е от престараване. Но то не е самосиндикално, а е инжектирано от децата на "1984" г., децата на кап. Грант и други разни суеци.

Например един уважаван столичен ежедневник праска на сайта си, при всяко едно кликване по него, съобщението:

- "Моля, прочетете текста до край и направете своя избор." - избор е хубаво написано, но най-отдолу има само ЕДИН бутон с надпис: "Приемам всички" - става дума за "всички", наложени поради прецъфтяването на "демокрацията" тъдява, мерки. Какви ли са те? Ето по раздели:

1. "Защита на вашите данни." - разбираме от текста в раздела, че първа грижа на цялата вселена са нашите ЛИЧНИ данни. И да сме се запознали с изискваната политика за ПОВЕРИТЕЛНОСТ. Добре прочетохте - касае се за поверяване на някакви там наши данни на една официална институция, за кратко: Юридическо лице!

2. "Регистрирани потребители". И понеже някои имаме в тази интернетна страница регистрация даваща повече възможности май - впрочем единствената там съществена е: - да пишем мнения, а другата възможност е за копане в дълбочина е свързана с ефимерни, приличащи на лични, но в същност са виртуални, данни. Но нека продължа с изложението нататък:

3. Бисквитки и други методи за запазване на Вашите данни. Следва техническо обяснение какво са "кокитата", видове, вреди и ползи: - Повечето компании използват бисквитки на сайтовете си, за да подобрят използваемостта. Т.е. тези бълхи се промъкват и шпионират нашите лични данни!!!

4. Цели за ползване на данните. Тук вече започва интересното. Обяснява ни се за верифицирането на регистрирания профил и разни правила, как данните ще се ползват от сайтодържателите, как и заинтересовани в изпълнение на законосъобразните предписания на съдебни разпореждания по легитимни заявки от оправомощени органи, също ще бъркат в събраните масиви лични данни... Което до някъде е разбираемо, но както познаваме продажността в координатите, стръвта на онбашията зад локвата да събира всичко възможно, та за по-младите ми става тъжно. Онази, старата ДС - ряпа да яде! Аматьори бяха и затова ги затриха и част - превъзпитаха в ЕАТЦ!
Но по-нататък става все по-горещо, стигаме до истинските цели. А най-важната е: - Тази цел включва и съхранение и достъп до информация, запазена на устройството на потребителя.
- Честито дрогрета и тавагище, дами и господа, другари и другарки...(няма да изброявам подробно всички категории под тази честитка както Сара Вагенкнехт направи преди време) - сега идва чук по междуушията и се обявява същинската цел, напълно "еднозначна" с понятието лично пространство и лични данни:

- За предоставяне на релевантни реклами, включително персонализиране, посредством наши партньори обработваме възраст, пол, имейл адрес, както във форми за съгласие, данни от бисквитки и други данни, събирани от технологии, различни от бисквитките (???).За предоставяне на директен маркетинг събираме информация за адреса на Вашата поща и комбинирането й с вече налични данни за да дадем възможност на рекламодателите да достигнат до Вас, като Ви изпращаме рекламни съобщения *), но без да предоставяме информация на рекламодателя за Вас (в т.ч. – име, имейл, пол, възраст).За анализ и проучвания обработваме данни от бисквитки и други данни, събирани от технологии, различни от бисквитките, които могат да съдържат уникален онлайн идентификатор.

Освен всички за раздаване захарни петлета, има и обещанието да не се дава адреса на Вашата поща, но, редове по-нататък е написано: ...предоставяме информация [/u](в т.ч. – име, имейл... и пр. И понеже до сега не са събирани адресите на Нашите пощи, следва да се очаква и подобна стъпка. Ако ли не, то тогава има знак за равенство между "Вашата поща" и И-мейла.

5. Както и да е, но Финалът е Епичен: На краят, както писах по-горе, няма бутон за несъгласие. И тогава, ако не се натисне съгласието, това съобщение пристига след всеки един клик. Винаги.

На което, остава да се очаква, че съвсем скоро ще се появят софтуери Ловци на всякакви кокита, бисквитки, марулки, барабонки и пр. паразити, вкарвани в невинните ни компютри по волята на истинските големи началници: - Световните паразити.

*) За информация: Досегашните ПРАВИЛА в ЕС ЗАБРАНЯВАХА разпространението на непоискани реклами и листовки. Както по пощата, така и поп и-мейлите!!!

----------------------------------
PS - Тук, както виждате, спазвам правилото за лични данни в това изложение - пример за безумието обхванало Всички. Спазвам и относно едно определено Юридическо лице. Но ако поради някаква зла умисъл се изгубя от виртуалната Панорама тъдява, то нека се Сбогувам с добро чувство от старите, проверените и мислещи форумци.


Поздрави от: Айсблок
Взето от тук: http://old.segabg.com/replies.php?id=315128&p=7

Както отбелязах, отговор не закъсня и в него ми прозвуча първата Йерихонска тръба чрез "SEGA_Support" 01 Юни 2018 13:10: http://old.segabg.com/replies.php?id=315128&p=8 ... Последвалата там дискусия е любопитна като информация за валидиране в поведението на разглежданият Обект в последствие...
 :t1252:

Та, с лекото, нарочно заяждане спрямо снимката на госпожата либерастваща "поетеса в преса", Аделина Марини, бях сигурен, че ще получа свободата си от "обсесията" ми и криворазбраната дългогодишна "вярност" към една невярна жена - просто една газета, нищо повече. Което и стана - бях отстранен, вероятно завинаги.

За което и за който развод, сърдечно благодаря!
 :smokin: :t0328: :t0328: :t0328:

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Не знам какво става там, два пъти се заядох с един свински субпродукт и на десетата минута ме фризираха.
Сега от 2 месеца май съм във фризера.
Не знам дали те губят, но аз определено печеля.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Айсблок:
"и други данни, събирани от технологии, различни от бисквитките (???)"

Да, има такива. Както има и начини да се отървеш от тях. С което пък евентуално ставаш интересен за слухтящите защо толкова старателно се пазиш от слухтенето.

Буратино, свинският субпродукт да не е един фъфлещ гербаджия с претенции за ловкост и царственост ?
Те печелят, разбира се, с такива милиционерски табиети. Тактически. Пък губят в стратегически план. Впрочем отдавна бяха предупредени от един свой колега, че службите им силно са загубили професионализма си ;)

П.П. "Някой" да сложи най-после по-хубав емот. за намигане
« Последна редакция: Януари 08, 2019, 00:22:55 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
"Според Уикипедия, вестник "Сега" е собственост на „Овергаз Инк.“ АД с изпълнителен директор Сашо Георгиев Дончев. „Овергаз Инк.“ АД е партньор на руското акционерно дружество „Газпром“. Всъщност Сашо Георгиев Дончев е собственик само на 27% от акциите на „Сега“ АД, издаващо вестник "Сега", с което Сашо Георгиев Дончев само финансира вестника, но не го управлява. Ако се приеме, че Сашо Георгиев Дончев въобще е собственик, а не само подставено лице. Останалите 73 процента са собственост на дружеството "Алтернатива 98", за което дружество не се намира в интернет информация. "
що трябва да търсиш уикипедия? според вестника той е собственост на:
Quote (selected)
"Сега" е политически и икономически независим, частен национален всекидневник. Той излиза от 1997 г. Негов издател е "Сега" ЕАД.
търсиш в бивол "сега ад" /цък/, после отиваш в търговския регистър и се информираш, че към днешна дата
Quote (selected)
23.  Едноличен собственик на капитала   „ФОНДАЦИЯ ДОНЧЕВ”, Чуждестранно юридическо лице, държава: ВЕЛИКОБРИТАНИЯ

Чок觧

  • Гост

П.П. "Някой" да сложи най-после по-хубав емот. за намигане

 :cool-1084:

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Quote (selected)
Едноличен собственик на капитала   „ФОНДАЦИЯ ДОНЧЕВ”, Чуждестранно юридическо лице, държава: ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
:smokin:
- Ergo, последва почистване и пренареждане на Обора. Щото тавагищ Мей не обича определени хора, класифицирани Тами  като злостни критикари, разпространители на "фалшиви новини" (само микробританските Фалшиви са истина от последна инстанция!), разни, фрагове на дермокрацията и пр. и пр. ... А там, ако не пееш в хора им, особено за чужденци к ато кастрат-фалцет, набързо ти взимат мярката отвсякъде...

Разбираемо е, как всеки иска да яде суджук, наденици и разни други благинки, а не да рови из кофите за боклук и да е клиент на "Армията на спасението". Така, че успех на Задоградието, на Оттатък, и всичко хубаво да им пожелаем!!!
 :firefrog: