Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 18, 2024, 09:23:54

Автор Тема: Търсене на злото  (Прочетена 19356 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #60 -: Април 09, 2019, 15:51:43 »
Quote (selected)
само постой един час пред телевизора сутрин
Може, ама ако е изключен! :smokin:
/Да се пробвам да изпреваря Асол/
аз също не гледах никак, но сега утрините ми са дълги
интересни неща научих, направо не съм знаяла преди докъде сме я докарали

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #61 -: Април 09, 2019, 15:56:02 »
Лили, аз отдавна знам какво е мнението на Отврат по тези въпроси и отдавна съм се съгласявала с него. Отпреди много, много години то си е все едно и също. Но! Забележи, както Отврат, така и аз никога не сме имали подобно мнение за народа ни като цяло! Това, разбираш ли го? Хайде да опитам с литературни примери - и дядо Вазов се е радвал и на най-малките проблясъци и гордо ги е възпял
ха, това е интерсно, а кого изключваш от това?
Quote (selected)
...Ако не бяхме завистници, предатели, чуждопоклонници, индивидуалисти, егоисти и т.н. - нямаше да ни има като народ. Но същевременно никога няма да еволюираме, защото явно сме генетично спънати.

пък дядо Вазов нали знаеш, че не ми точно еталон :smokin:

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #62 -: Април 09, 2019, 15:56:38 »
Quote (selected)
цъ. не отчиташ, че сигналите в медиите карат властите да се размърдат. и се явяват необходимият катализатор, без който всичко ще заглъхне и потъне. примери колко щеш, ей го текущия - според теб какво щеше да се случи, ако имаше сигнал до мвр/конпи/данс/квотоидае за партамента цуцков?
Ц!
Отчел съм го. И не само това, но не исках да се разпростирам в разсъждения.
Базирани на преки наблюдения през годините.

Какво щеше да се случи ли?
Каквото се случва с всеки сигнал срещу всяко нещо, насочено срещу управляващата шайка!
Щеше да се смòта и набута някъде под папките, на бюрото на най-негодния служител.

Това беше нещото, което не засегнах одеве.
И сега също няма да го коментирам, защото ме е гнус! И срам, също.
Но във всички случай е по-добре сигналът да е насочен на правилното място.
ОТПЪРВОМ!!!
После... После се стига и до медиите. А там.
За там вече съм написал. Да, много схематично, но и за повече ме е гнус!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10093
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #63 -: Април 09, 2019, 15:57:05 »
Лилиан най-накрая откри в каква държава живее. Но сигурно още си мисли, че тези, от телевизора, са изключение. Не, бе, не са изключение! Ние сме най-комплексираният народ в света. Дори членството ни в ЕС е чисто избиване на комплекси.

Пешо

  • Гост
Re: Търсене на злото
« Отговор #64 -: Април 09, 2019, 15:59:28 »
Quote (selected)
къде по време на мир има възможност за изява на подобни качества?
Ами Лили, той мирът затова е мир - за да не се налага да се правим на много качествени. :)
а, що, как се казваше този, дето се удави в британско, докато спасява удавници? а, пламен петков, мир на праха му:
Quote (selected)
На церемония в Бъкингамския дворец британският престолонаследник принц Чарлс връчи на майката на Пламен Петков кралския Орден за храброст, с който синът й беше удостоен посмъртно.

32-годишният българин спаси с цената на живота си момиченце от удавяне преди близо две години и се превърна в герой във Великобритания, припомня БНТ.
или ето един пример от нашенско - https://www.24chasa.bg/Article/1471664

Е, аз исках този пример Лили да се сети да си го намери сама. Дори се учудих, че като любителка на позитивното го е забравила
Не мисля , че тези два случая могат да се съпоставят с "Българио, за тебе те умряха'. Спасителите не са действали осъзнавайки риска да загинат. Още по-малко в името на една абстракция.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #65 -: Април 09, 2019, 16:00:19 »
Quote (selected)
Какво щеше да се случи ли?
Каквото се случва с всеки сигнал срещу всяко нещо, насочено срещу управляващата шайка!
Щеше да се смòта и набута някъде под папките, на бюрото на най-негодния служител.
струва ми се,че става и друго - обществото привиква към подобни новини, не са му извънредни, обичайна част от нещата от живота стават

Пешо

  • Гост
Re: Търсене на злото
« Отговор #66 -: Април 09, 2019, 16:02:20 »
Quote (selected)
Асол
....
Е, аз исках този пример Лили да се сети да си го намери сама. Дори се учудих, че като любителка на позитивното го е забравила
единични случаи разбира се има
но тук говорим за народопсихология, за масова проява на качества

Добре, де, Лили, как от години насам според теб се събират пари за лечение на дечица с много сериозни заболявания, а? Или ти се струва не дотам масово? Известно ли ти е, че тези пари в преобладаващата си част ги дават хора, които далеч не могат да минат за паралии
И това няма нищо общо  - това е милосърдие.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #67 -: Април 09, 2019, 16:03:24 »
Quote (selected)
ха, това е интерсно, а кого изключваш от това?

По снижени критерии около 30 % от населението на държавата ни. Което е изключително тревожно и опасно за нейното съществуване като такава. Системата е вече в неустойчиво състояние, Лили :smokin:

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #68 -: Април 09, 2019, 16:04:56 »
Лилиан най-накрая откри в каква държава живее. ...
сигурно знаеш какво работя - пари продавам
как мислиш, дали не знам в каква държава живеем?
а, и в какъв свят
просто не съм много черногледа :smokin:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #69 -: Април 09, 2019, 16:07:22 »
Quote (selected)
сигурно знаеш какво работя - пари продавам

А знаеш ли как точно се крадат? Щото тези знания са далеч по-печални и отблъскващи...цинизмът се превръща в твоя природа

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10093
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #70 -: Април 09, 2019, 16:08:50 »
Системата е вече в неустойчиво състояние,

Системата беше в сравнително устойчиво състояние само 35-40 години. Защото тогава имаше някаква идея и се налагаше някакво бленувано за българина егалитарно общество. Сега се върна в естественото си състояние. Започна да недоволства от казармения комунизъм и пожела казармен капитализъм.

Пешо

  • Гост
Re: Търсене на злото
« Отговор #71 -: Април 09, 2019, 16:09:00 »
.....

Под полите на т. нар. публични личности, Лили, надничането е задължително и законово обезпечено! Те затова са публични. Нали си гражданска на ЕС, що не внимаваш в тези работи? :D
чакай бе, аз не нападам народа ни, по скоро ти се съгласи с мнението на otvrat

въпросът обаче Асол е - кога надничането е здравословно и кога самоцел
мисля ,че отдавна е самоцел, която засяга не само публични личности
само постой един час пред телевизора сутрин, за да видиш, как се клеймят учители, как се намесват в това децата, как се сравняват лекари със земята, как се снима всяко случайно или не пътно нарушение,
всяка хартийка, вместо да се наведеш и да я изхвърлиш, е снимана и изпратена в ТВ, с ехиден, обикновен леко диалектен коментар
посочването на другия е най-популярният начин на себеизразяване
но и най-непродуктивният, от гледна точка на обществото/групата/
ако тази енергия беше употребена за самоусъвършенстване, вероятно резултатът щеше да е различен
Лошото е, че обект на 'надничане ' са почти изключително дребните риби и редовите граждани. Сегашното изкарване на показ кирливите ризи на политици по върховете е рядкост, да не кажа прецедент. И не бива да бъде приравнявано на ежедневните битовизми.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10093
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #72 -: Април 09, 2019, 16:11:32 »
как мислиш, дали не знам в каква държава живеем?

Не знам, ти се кахъриш, не аз. Аз съм изтръпнал като пета на римски пехотинец.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #73 -: Април 09, 2019, 16:15:12 »
Оф топик!

Я, Боцо се е гнервирал - накарал Делян Добрев да подаде оставка от НС. Яко МУ е припарило под задника, ама ще вземе да остане без партия :D

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10093
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #74 -: Април 09, 2019, 16:17:04 »
Стига, бе! Кога тва? Джукич, любимецът на ОПГ-то!?

Пешо

  • Гост
Re: Търсене на злото
« Отговор #75 -: Април 09, 2019, 16:17:33 »
Системата е вече в неустойчиво състояние,

Системата беше в сравнително устойчиво състояние само 35-40 години. Защото тогава имаше някаква идея и се налагаше някакво бленувано за българина егалитарно общество.

В което, както помним добре, някои бяха по-равни от другите  :sleazy-422:

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #76 -: Април 09, 2019, 16:17:59 »
Quote (selected)
Под полите на т. нар. публични личности, Лили, надничането е задължително и законово обезпечено!
Съгласен съм, с уточнението, че идиоматичното определение "под полите" е хиперболизирано.
Това трябва да значи, че:
(в иносказателен наратив)
Публичната личност:
1. Трябва да е чистоплътна.
2. Трябва да е задължително с гащи. За предпочитане чисти!
Тъй като повечето от настоящите публични личности са на такова ниво, че не е за приказка даже, в почти всички случаи надничането се сдобива с гледката или на гол и насран дирник, или на мръсни и омазани гащи.
Медията:
1. Надничайки да се съобразява с това, че публичната личност е първо личност, предимно носеща своите човешки права.
2. Да се съобразява с това, какви странични щети може да доведе в стремежа си задължително да изложи на показ нещо, което е видял и най-вече коментирал по собствено усмотрение - според възпитанието си, поръчката, която е получил, арогантността си и т.н.
Т.е. да излага фактологията, която да коментира максимално опирайки се на закона.
И в заключение, какво имаме?
....................
Каквото повикало - такова се обадило! Или и едните и другите са маскари.
Е! Затова сме на този хал.
Затова е гадно отвсякъде.

Пешо

  • Гост
Re: Търсене на злото
« Отговор #77 -: Април 09, 2019, 16:19:07 »
Оф топик!

Я, Боцо се е гнервирал - накарал Делян Добрев да подаде оставка от НС. Яко МУ е припарило под задника, ама ще вземе да остане без партия :D
Въх!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #78 -: Април 09, 2019, 16:22:02 »
Газетата е излязла с гореща новина. Арт спецЯлистът поддържал морален гербав стандарт :D

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #79 -: Април 09, 2019, 16:22:35 »
Quote (selected)
Въх!
Въх, я! Ше си одите със страшна сила. :)
По-кепави ще дойдат и тях ще издържим.
И така докато руснаците се сетят че си имат братчета. :smokin:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10093
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #80 -: Април 09, 2019, 16:30:12 »
някои бяха по-равни от другите

То, и в каменната ера е имало по-равни от другите. Не съществува организация на обществото без по-равни. Големият въпрос е : колко са били по-равните преди и колко са сега. И колко по-равни са били.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #81 -: Април 09, 2019, 16:35:40 »
Газетата е излязла с гореща новина. Арт спецЯлистът поддържал морален гербав стандарт :D
мед ми капна на сърцето, това вакло момче!
да си вакъл и арогантен е наистина арогантно!

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #82 -: Април 09, 2019, 16:38:31 »
Системата е вече в неустойчиво състояние,

Системата беше в сравнително устойчиво състояние само 35-40 години. Защото тогава имаше някаква идея и се налагаше някакво бленувано за българина егалитарно общество.

В което, както помним добре, някои бяха по-равни от другите  :sleazy-422:
абе бяха, но и комунизмът е велика идея
родее се само с Бога!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #83 -: Април 09, 2019, 16:43:35 »
Quote (selected)
абе бяха, но и комунизмът е велика идея
родее се само с Бога!
Не е идея. Това е система.
И не се родее със странни люде.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #84 -: Април 09, 2019, 16:48:26 »
не ми се търси темата за цецуфостафка, така че тук:

артекс се жалват на когото сварят, като бедно боливийско дете се мъчат да изкопчат милост. ето, и до президента писали /цък/
Quote (selected)
УВАЖАЕМИ ГОСПОДИН ПРЕЗИДЕНТ,

Като екип на АРТЕКС – компанията, която от 25 години строи за София по световни стандарти – ние сме убедени, че „Златен век“ ще бъде изключителна придобивка за София. Като граждани на Република България ние сме убедени във върховенството на закона и в независимостта на институциите. С тази убеденост се обръщаме за съдействие към Вас, разчитайки на градивността и безпристрастността на институцията, която въплъщавате.

Отношението към „Златен век“ може да е противоречиво, но обявеното му спиране се тълкува еднозначно от всички: удовлетворяване на желанието на министър-председателя Бойко Борисов да се представи като едноличен гарант за опазване на обществения интерес.
...

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #85 -: Април 09, 2019, 17:22:29 »
А между другото днес Боци е осъден и на втора инстанция от Елена Йончева :D

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #86 -: Април 09, 2019, 17:28:31 »
 :way_to_go-1308:
Quote (selected)
Софийски градски съд потвърди решението на Софийски районен съд, с което Бойко Борисов е осъден да заплати на Елена Йончева 5000 лв. обезщетение за претърпени неимуществени вреди, причинени от негово публично изказване. Това съобщиха от пресцентъра на Софийски градски съд.

СГС отмени частта от решението на първоинстанционния съд, с което политическа партия ГЕРБ е осъдена солидарно с Бойко Борисов да заплати същото обезщетение на Елена Йончева.

Решението може да бъде обжалвано пред Върховния касационен съд.
боци остана сам, герб като партия вече не са виновни.

ха да видим лозан панов какво ще произнесе :smokin:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #87 -: Април 09, 2019, 17:33:00 »
Свинарника е подложен на продължителни трусове вече 20 дни...стигнаха и до кабинета МУ вътре

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #88 -: Април 09, 2019, 17:33:38 »
Гърневски при Кикириза.
И очаквайте... дрън-дрън
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10093
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #89 -: Април 09, 2019, 17:34:00 »
А между другото днес Боци е осъден и на втора инстанция от Елена Йончева

Какви приятни новини. Просто галят ушето. Дано кръвното Му не скочи на 240.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #90 -: Април 09, 2019, 17:34:48 »
иначе решението на сгс е хитро направено /цък/ - виждаш
Quote (selected)
Вещото лице е посочило, че на интернет адрес: ************ е наличен видеофайл със заглавие: „Б.Б. избухна в Бургас: Бяхме принудени да платим милиони за интервюта на Е.Й.“

а като кликнеш на звездичките, отиваш на клипчето :bigok:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #91 -: Април 09, 2019, 17:35:35 »
Свинарника е подложен на продължителни трусове вече 20 дни...стигнаха и до кабинета МУ вътре
почвам да се чудя дали няма да се разглобят до евроизборите :too_happy-1067:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #92 -: Април 09, 2019, 17:37:37 »
Трябва да издържат до тогава задължително! За да сме сигурни, че срутването е невъзвратимо - никаква оставка, да си седи там и да подклажда огъня!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #93 -: Април 09, 2019, 17:38:35 »
Корневист какойто. :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #94 -: Април 09, 2019, 17:42:03 »
предпоследният абзац от решението, да е ясно за какво точно е осъдено лицето б.м.б:
Quote (selected)
ПОТВЪРЖДАВА решение № 410189 от 17.05.2018 г. по гр.д. № 18039/2017 г. по описа на Софийски районен съд, ГО, 127 състав, в останалата обжалвана част, с която Б.М.Б., ЕГН **********,***, е осъден да заплати на Е. Н.Й., ЕГН **********, със съдебен адрес: ***, на основание чл. 45, ал. 1 ЗЗД сумата от 5000 лв., представляваща обезщетение за претърпени неимуществени вреди от накърнен духовен интегритет, чест, достойнство и добро име, причинени от противоправно поведение на Б.М.Б., изразяващо се в отправяне на неверни твърдения: „Ще ли сте успешни журналисти вие, ако по няколко милиона държавата ви плаща за едно интервю взето? Питам: Ако за интервю държавата България, през една от централите си, плаща на журналистка за интервюта в чужбина по няколко милиона струвайки, които даже нашето правителство беше принудено от предишното да доплати“ и „бяхме принудени милиони да платим за нея. С мъж – премиер тогава“, на 10.03.2017 г. в гр. Бургас, на публично обществено събитие – Кръгла маса по екология и земеделие, ведно със законната лихва върху главницата, считано от 10.03.2017 г. до окончателното изплащане, както и разноски за първоинстанционното производство в размер на 825 лв.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10093
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #95 -: Април 09, 2019, 17:43:21 »
За да сме сигурни, че срутването е невъзвратимо

Точно такова ще бъде. Всички ще се разбягат като плъхове да търсят нова германска фондация.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #96 -: Април 09, 2019, 17:49:25 »
Кириза:
Quote (selected)
Партизанска работа.

Бааахти тъпата дрисла!
Ах, къде ми е СВД-то...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10093
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #97 -: Април 09, 2019, 17:50:41 »
както и разноски за първоинстанционното производство в размер на 825 лв.

Направо гърч. Боци вече си е официален лъжец.

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #98 -: Април 09, 2019, 17:52:03 »
Quote (selected)
А между другото днес Боци е осъден и на втора инстанция от Елена Йончева
Помня аз как светиня му се цепеше налево и надесно да обяснява как това дело било съшито с нам кви си конци и как апологетите му оттатък се плюнчеха да ни обясняват какво ли не за Йончева, пък то...
Ти да видиш!
Както обикновено (за кой ли път) тълмачите му се оказаха обикновени дриШлювци!
Е.
"Истината винаги изплува, тъй както маслото изплува над водата!"
Ярослав Хашек

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Търсене на злото
« Отговор #99 -: Април 09, 2019, 17:52:14 »
Quote (selected)
защото онзи поет казва "Българио, за тебе те умряха, една бе ти достойна зарад тях..."
искаш да кажеш, че сега съществува това?
Съществува. :smokin:
а някакъв пример? нещо, което бледо да напомня?
и пак повтарям - говорим за разликата в качествата, които излизат наяве,при война и мир примерно, а не по принцип за българина
та ,къде по време на мир има възможност за изява на подобни качества?
Вчера го четох. По време на мир в река пада автобус. Осемнайсетгодишно хлапе изплува, после се връща да спасява останалите. Колкото спасява - спасява, но за последно за него самия не му стига въздух. И си остава там, в автобуса, при неспасените. Сега щеше да е на 25.
Юлиян Георгиев Манзаров (1985 - 2004)

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #100 -: Април 09, 2019, 17:55:32 »
Партизанска работа.
Мики,
Това откъде бре?

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #101 -: Април 09, 2019, 17:56:31 »
Юлиян Георгиев Манзаров (1985 - 2004)
ВЕЧНА ПАМЕТ НА ГЕРОИТЕ!!!!!!!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #102 -: Април 09, 2019, 17:56:40 »
Партизанска работа.
Мики,
Това откъде бре?

Гледа по телевизията Гърневски при Цъфтанка поръчковата. Сигурно си съскат в синхрон двамцата

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #103 -: Април 09, 2019, 17:57:33 »
А! Мерси!
Добре, че не гледам.
Тая винаги ми е приличала на богомолка.
От ония, дето женските изяждат партньора си!!!

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Търсене на злото
« Отговор #104 -: Април 09, 2019, 17:58:56 »
Гледа по телевизията Гърневски при Цъфтанка поръчковата. Сигурно си съскат в синхрон двамцата
Аааа, това и без гледане предизвиква уртикария!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #105 -: Април 09, 2019, 18:00:19 »
Quote (selected)
А между другото днес Боци е осъден и на втора инстанция от Елена Йончева
Помня аз как светиня му се цепеше налево и надесно да обяснява как това дело било съшито с нам кви си конци и как апологетите му оттатък се плюнчеха да ни обясняват какво ли не за Йончева, пък то...
Ти да видиш!
оттатък в момента не може да се влезе. няма да подозирам конспирации, щото почна преди да излезе решението.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #106 -: Април 09, 2019, 18:08:51 »
имам питане. какво е "пълзящ преврат" и защо никой не е сменил листчетата на гърневски? от епицентър, цък:
Quote (selected)
Тече пълзящ преврат срещу управлението на България. Той се организира от президента Радев под крилото на лидерката на БСП Корнелия Нинова. Това заяви депутатът Спас Гърневски пред bTV.
Силите, които искат тази власт да я няма, са те. Планът Решетников е в ход, добави той.

та как точно пълзи превратът?

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #107 -: Април 09, 2019, 18:13:07 »
Бавно... ;D

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #108 -: Април 09, 2019, 18:13:22 »
а бареката е замязал на немски турчин - те са такива брадясали, като прибавиш и тясното в ръцете сако, и се получава евродепутат за чудо, приказ и оразмеряване:


иначе стандарт осведомява, че се бил кандидатирал за евроизборите, та по този повод се радваме на снимката му.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #109 -: Април 09, 2019, 18:13:35 »
Quote (selected)
та как точно пълзи превратът?
Един Путин знае...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23667
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #110 -: Април 09, 2019, 18:14:43 »
Това зло не го ли намерихте до сега?
ЕЙ ма НА! :too_happy-1067:
Гербавите не са зло, прости са и резултатите има са очаквано лоши.
До тук всичко дето са сторили е от глупост защото вреди и на тях.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #111 -: Април 09, 2019, 18:16:33 »
Quote (selected)
Той се организира от президента Радев под крилото на лидерката на БСП Корнелия Нинова. Това заяви депутатът Спас Гърневски пред bTV.
Добре де! Колко трябва да си прост, елементарен или каквото още там се сетите от тоя сегмент, че да вярваш, че все още има човек в България (даже и с IQ 50), който да се връзва на тия простотии!!!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23667
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #112 -: Април 09, 2019, 18:26:15 »
Bradatko, IQ-то не кара Q7. :beer-405:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #113 -: Април 09, 2019, 18:31:59 »
Bradatko, IQ-то не кара Q7.Не си прав. Кара.
Живея до "Факултето". Има едно кръчме пред нас. Няма да ти казвам какви мерцедеси, беемвета и какво ли не спират отпред.
Вътре, мангалът е отворил вратата, набузил е чалгата на МАХ, но не е добре да минаваш близо до отворената врата, защото до 2 метра отвътре лъха на катун!
Да не кажа нещо по-експресивно!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23667
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #114 -: Април 09, 2019, 18:35:31 »
Сам го каза, за  Q7 трябва IQ 7.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #115 -: Април 09, 2019, 18:37:38 »
Имах предвид високото IQ такова.
Нали мерилото е, божем, по-високото?!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #116 -: Април 09, 2019, 18:41:23 »
тва, че нбу-шници са в атака, значи ли нещо? ето един вангува, че ше изскачат банкови сметки /цък/
Quote (selected)
- Според мен ще започне да излиза информация за сметки на наши видни съграждани в различни банки.
Още преди година в разговори с хора от специалните служби на САЩ съм чувал, че те много добре знаят кой какви сметки има и в кои банки. Това е следващото, което ще изскочи, защото корупцията в България вече по никакъв начин не се връзва нито с плановете на Европейския съюз, нито с тези на Съединените щати. С поведението си властта определено настройва хората анти-НАТО, анти-ЕС. Това не остава незабелязано.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #117 -: Април 09, 2019, 18:42:28 »
и пак сащ - от тях партаментите, сега и сметките... ще го сринат  :sad-3295:

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #118 -: Април 09, 2019, 18:47:59 »
Quote (selected)
от тях партаментите
А от ГЕРБ - партенките.
За порядъчност и т.н...

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: Търсене на злото
« Отговор #119 -: Април 09, 2019, 18:58:05 »
а кривоухият трендаджия крепи ли, крепи боковото таквоз /цък/:
Quote (selected)
„Бойко Борисов иска да „поизчисти“ партията. " така коментира осставките в правителството Димитър Ганев от Изследователски център „Тренд“ в ефира на БНР.

Постигат се няколко ефекта. Сваля се част от натрупаното напрежение. Борисов показва, че действа различно, казва: „Ние правим така, вижте другите“. Проблемът пред управляващите е, че оставките не могат да бъдат единственото решение.

„Те също търпят инфлация. Ако продължат със същата сила, няма да носят удовлетворение. Трябва да има друг инструментариум – за реална борба с корупцията".

и продължава по плана - как сички са маскари:
Quote (selected)
Според Ганев това е политическа чума. " Никой няма антидот в никоя партия. 240 депутати, 15 министри, 50 зам.-министри, шефове на агенции и заместниците им, кметове, общински съветници. Огромен набор от хора. За всеки във всеки момент може да бъде извадено нещо. Затова този скандал не е на финала".