Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 00:08:16

Автор Тема: Идат избори...  (Прочетена 12945 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Идат избори...
« -: Май 18, 2019, 21:29:41 »
Интересно интервю на Велислава Дърева със Сергей Станишев:
https://www.youtube.com/watch?v=q_kZ9wqtdUA
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #1 -: Май 18, 2019, 21:40:29 »
Изслушах към минута ....
Направо съм герой. Коментарите "отдолу" са по-интересни.
 
Обаче ка "отатъка" се фъргат герберясалите на амбразурата за "къщата в Барцелона" ....
Кефф.
Явно испанците са дали едно рамо във вид на документи.
Да видим развитието. Примерно материал в испански вестник .....

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #2 -: Май 19, 2019, 16:44:28 »
Quote (selected)
Вебер и ГЕРБ сипят обещания в "Арена Армеец"
https://www.segabg.com/forum-topic/veber-i-gerb-sipyat-obeshtaniya-arena-armeec

Quote (selected)
„Бойко Борисов води уверено България в първите редици за повече благоденствие и сигурност. Остава много работа. Европа трябва да бъде континентът на свободата и мира.

Да не се чете от хора с висока кръвна захар, толкоз шербет може да им навреди. :yes-1289:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #3 -: Май 19, 2019, 16:58:10 »
Бутнаха го:
Quote (selected)
Борисов очаква нов "Костинброд" точно преди евроизборите
Баце се презастрахова нещо.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #4 -: Май 19, 2019, 17:03:04 »
Като знае колко бюлетини са подготвили, колко е акъла на носачите на чували като нищо ще Го издънят.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #5 -: Май 19, 2019, 17:12:03 »
Quote (selected)
Голяма част от привържениците на ГЕРБ, дошли в зала "Арена Армеец", бяха облечени с фланелки с лика му, а един супер фен дори си е татуирал лицето на премиера на ръката.
Туй под кадрото. И аз до там, заради кръвното. :smokin:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #6 -: Май 19, 2019, 17:41:30 »
Като не се четат целите материали се изпускат някой изключителни  попадения

Quote (selected)
Не слушайте тези, че България би тръгнала по-бързо напред, ако се върне назад. Ние имаме опит и експертиза.
Томислав Дончев

Quote (selected)
Напускането на Великобритания е поредният пример, че сме най-успешни, когато сме заедно"
Манфред Вебер

ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #7 -: Май 19, 2019, 17:50:05 »
Quote (selected)
Не слушайте тези, че България би тръгнала по-бързо напред, ако се върне назад. Ние имаме опит и експертиза.
Ииииаййй! Това за другата тема с 4-5Д-то... Дето Кайлето питаше за мисълта. :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #8 -: Май 19, 2019, 17:52:28 »
Те в ОПГ-то отдавна са си навили на масрафа.
Имат и за 6D, ама се чудят как да устискат 10 години да мине давностния срок.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #9 -: Май 19, 2019, 20:19:07 »
И кво? Боко съ излагал в това което "изсраха" като зала?
Че и в ойротаквоз, присъствие де.
 
И кво им е "най-успешното", покрай брекзита?
Зелки нещастни!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #10 -: Май 19, 2019, 20:19:59 »
Quote (selected)
    Голяма част от привържениците на ГЕРБ, дошли в зала "Арена Армеец", бяха облечени с фланелки с лика му, а един супер фен дори си е татуирал лицето на премиера на ръката.
"Белязаните".
Филмов хит, след някоя и друга година.
По прокурорски мотиви.
Нещо като "Планетата на маймуните".
Но с регионален успех и значение.
« Последна редакция: Май 19, 2019, 20:22:06 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #11 -: Май 19, 2019, 20:23:16 »
Много тихо по тия избори.
Няма кебапчета и каси с бира.
Опорочиха "демократичния" избор даге.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #12 -: Май 19, 2019, 20:27:21 »
Абе мамка му, аз ли съм такъф карък, съмнително ли изглеждам, ф лош участък ли живея, абе как пък никой до сега не ме прелъсти с една половинка от кебапче поне!
Бира не съм допивал, почерпен от вот хънтъри мааму!
Къф е тоз куцуз, толкоз грешен ли съм...
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #13 -: Май 19, 2019, 20:32:55 »
То и аз нося този срам.
Не ме агитират за избори, на улицата циганките не ме спират да ми гледат на ръка, само пореди години някакви адвентисти ми звъннаха на вратата. :blurry_drunk-2127:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #14 -: Май 19, 2019, 20:33:56 »
Абе мамка му, аз ли съм такъф карък, съмнително ли изглеждам, ф лош участък ли живея, абе как пък никой до сега не ме прелъсти с една половинка от кебапче поне!
Бира не съм допивал, почерпен от вот хънтъри мааму!
Къф е тоз куцуз, толкоз грешен ли съм...
Не си само ти! :(
Зли езици казват че и парички им давали.
Йок му Блейк! Нищо подобно на хоризонта....
Сигурно на челото ми пише "бегайте от тоя надалече".
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #15 -: Май 19, 2019, 20:51:48 »
Е барем се разбра за "странните" соц. проучвания през седмицата.
Тези дето герберите са пак "повели". (https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=429.msg32476;topicseen) Явно са били мотивирани от напъна - дан съ изложим пред "началниците".
 
Надявам се да са ги "оръсили" яко. Щото да си плюеш в суратя ......
« Последна редакция: Май 19, 2019, 20:54:41 от 66 »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #16 -: Май 19, 2019, 20:56:03 »
БСП са доста ограничени от към медийно представяне, но това с новите проучвания направо изби рибата.
До 26.05 ГЕРБ ще ги дигнат с поне 5 % нагоре и после ще има:
Извинете!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #17 -: Май 19, 2019, 21:40:19 »
Quote (selected)
адвентисти ми звъннаха на вратата. :blurry_drunk-2127:
Абе и на мен едни от "Йехова" ме удостоиха, но само листофка ми връчиха, обърнах отдолу да не са залепили нещо - не!
Че като им теглих една...повече не ме навестиха.
Локацията може да ми е кофти!
До "факултето" - чааак на другия край не ми се оди на гюме!
Пиша по форумите, че съм отворен за нестандартни предизборни предложения - ниииикой!
Уж IP прихващали, нам си кво - нье и нье!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #18 -: Май 19, 2019, 21:43:28 »
Абе на тоз третия, дет малко на Пеефски го докарва, коя точно мутра му е на т-шърта, че не стоплям?


пъсъ. За предните две мутри се досещам.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #19 -: Май 19, 2019, 22:24:57 »
Тоз е некъв предател!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #20 -: Май 19, 2019, 22:56:38 »
Баси цирка.
Тея не се ли усещат къф култ са спретнали.
Азе вервам само на .....   :bluegrab:
 
Тва на фниманието на Цецоу. Кат изгубят четвъртите поредни избори, некъде по-късно през годината да прегледа изказването на Кукурузника, че му е от полза.
« Последна редакция: Май 19, 2019, 23:00:07 от 66 »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #21 -: Май 19, 2019, 23:46:17 »
Е защо пък да губят?
Цоцолозите си нагласиха нещата, остава ЦеЦо да сметне вярно.
Ясно е че не е драма като при шофьора и мамата на президентските. Няколко торбици и воаля! :smokin:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #22 -: Май 20, 2019, 00:27:07 »
Ами причината е тривиална. Непоносимост в избирателите.
Това е основната причина. Не "апартаменгейт" .... колкото и да убеждават в противното.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #23 -: Май 20, 2019, 07:32:18 »
Баси цирка.
Тея не се ли усещат къф култ са спретнали.

Закърмените с комунизъм милиционери лесно попадат в капана на тоталитаризма.
Махалото се лашка от едната крайност в друга, диктатурата на популизма неусетно преминава в диктатура на лидера ако се практикува от посредствени личности.
« Последна редакция: Май 20, 2019, 07:54:16 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #24 -: Май 20, 2019, 11:02:20 »
параграфа от оттатък:
Quote (selected)
paragraph39 Пон., 20/05/2019 - 09:40   (нов) Скрий paragraph39

/:/ Борисов: Оставките са пречистване
...
А преди оставките е ЗАМЪРСЯВАНЕ!!!

ПФУ!
:way_to_go-1308:

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #25 -: Май 22, 2019, 17:10:50 »
МВР заплашва и "респектира" членове на БСП преди изборите
https://duma.bg/mvr-zaplashva-i-respektira-chlenove-na-bsp-predi-izborite-n192327
Униформени привикват кметове и общински председатели, изземат протоколи на партийни организации
сряда, 22 Май 2019 / 15:54

За брутален натиск върху членове на БСП, председатели на партийни организации и наблюдатели на изборите алармираха от "Позитано" 20.
В машината за репресии са включени активно служители на МВР. От БСП разказаха няколко случая от последните дни на откровени заплахи към членове на СИК и РИК, претърсване на партиен клуб и забрана за провеждане на предизборна кампания.
Председателят на общинския съвет на БСП във Видин Димитър Велков алармира за нахлуване на полицаи в един от партийните клубове във Видин. Преди няколко дни униформени служители влизат в клуба и нареждат на всички членове и симпатизанти да напуснат. Вътре остава само един от председателите на местно ОПО. Полицаите са иззели протоколната книга на партийната организация, в която освен протоколи от събрания на организацията, се съдържат и лични данни на всички членове на съответното ОПО, бъдещите членове на секционни избирателни комисии от квотата на БСП и застъпници, на които вече са издадени документи. Партийният председател на ОПО е заведен в поделение на МВР и е помолен да подпише декларация, че няма да купува гласове. А протоколната книга е старателно ксерокопирана, задържали са копието без никакъв документ, върнали са му книгата и са го изпратили да си ходи, разказа Велков.
Веднага след това служители на МВР са започнали да посещават хора от списъците в проколната книга и да отправят заплахи. Вече двама се отказаха от страх, обясни социалистът. Това е грубо вмешателство в изборния процес на територията на община Видин, категоричен бе Димитър Велков.
Заплахи е получил и общинският председател на партията в Борован Петър Станев. След като е поискал разрешение от кмета да постави предизборна шатра в града, той не само че е получил отказ, а е бил "помолен" от шефа на РПУ Борован да не прави предизборна кампания. Откровено ми бе обяснено, че ако поставя шатра, ще си имам работа с МВР, разказа Станев. И попита защо писмото, което е изпратил до кмета на общината, е получено и в МВР-Бяла Слатина.
Само за последната седмица десетки членове на БСП из страната са получили предупредителни протоколи от полицията, има и задържани хора, които са били инструктирани устно как да водят предизборна кампания. Оказва се натиск - административен, полицейски и иконимически върху БСП. Държавната администрация, която трябва да организира и гарантира изборния процес, използва своите сктруктури, за да репресира, коментира зам.-председателят на БСП Кирил Добрев.
Преди седмица е направена оперативка в областните дирекции на МВР във Видин, Враца и Монтана. Разпоредено им е какво и как да работят в изборния процес. Защо МВР взима страната на една политическа сила, попита Добрев. По думите му всички служители са предупредени, че ако не спечели ГЕРБ, ще бъдат разформировани на други места из страната.
Членове на БСП в секционни комисии са задържани и са им изписани предупредителни протоколи. Инструктирани са дори наши кметове и партийни председатели и се предупреждавани да не бъдат толкова активни в изборния процес, разказа още Кирил Добрев. Той отправи въпрос към вътрешния министър Младен Маринов колко предупредителни протокола са написани на председатели на ГЕРБ. Защо няма предупреждения към кметове на ГЕРБ, които правят предизборна кампания или към самия премиер Бойко Борисов, който в последните дни обикаля цялата страна и откровено прави предизборна кампания.
Заради натиска и заплахите вече се отказват хора, които трябва да бъдат гарант за честни избори. Наблюдатели в изборни комисии от БСП масово се отказват от страх. Звънят ми с обяснения "дъщеря ми е на работа в общината и ако остана, ще я уволнят", разказа още Кирил Добрев.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #26 -: Май 22, 2019, 17:15:09 »
АБВ краде от БСП 2-3% на евровота, играе в полза на ГЕРБ
http://glasove.com/categories/novini/news/abv-krade-ot-bsp-2-3-na-evrovota-igrae-v-polza-na-gerb
АБВ грабва на евровота 2 – 3% от БСП, личи от последните социологически изследвания. Партията на президента (2002 – 2012 г.) Георги Първанов се явява на изборите за Европейски парламент под името „Коалиция за България“, което в продължение на дълги години бе запазена марка на БСП. Така отцепилата се от столетницата формация на практика допринася за доброто представяне на управляващите, защото точно толкова – около 2% е преднината, която социолозите дават на ГЕРБ пред БСП.

Според огласените днес социологически проучвания на „Тренд“ „Коалиция за България“, под която се крие АБВ, получава 2,4%. „Маркет Линкс“, които също изнесоха данни за нагласите на избирателя дават 10,4% на „друга политическа формация“, в тази сума е и АБВ.

...

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #27 -: Май 22, 2019, 18:07:45 »
„Коалиция за България“, под която се крие АБВ, получава 2,4%.

Не са само те. Като туриш Дончева, Лупи и още няколо, от БСП са откъснати 8-9%. А да не говорим, че гласоподаватели на БСП дадоха първия мандат на ОПГ-то. "Бате Бойко е наше момче. Всичките ще ги оправи."

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #28 -: Май 22, 2019, 18:09:54 »
Тези избори са празно мерене на рейтинги.
Агенциите според мен пак няма да познаят ще се оправдаят с методиката.
Грешката не била 0.5%, а 5% или 15% щото електората "прост" и не разбира от социология.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #29 -: Май 22, 2019, 18:17:56 »
Quote (selected)
Той храни народа, пои, лекува и учи
http://glasove.com/categories/komentari/news/toj-hrani-naroda-poi-lekuva-i-uchi

интересно,гласове цитира СЕГА
Източник: segabg.com

По време на чумаизбори няма кой да напише смислен текст, ако някой се престраши всички го цитират.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #30 -: Май 22, 2019, 18:19:01 »
Тези избори са празно мерене на рейтинги.

Не очаквах, че ОПГ-то ще се мобилизира така за тези избори. Явно са сериозно стреснати и ще правят големи мушенгии. И понеже са прости като налъми и са озверели за власт, сами ще си отрежат клона. Ако имаха грам акъл в тиквите, щяха малко да отстъпят, но не би.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #31 -: Май 22, 2019, 18:22:12 »
Тези избори са празно мерене на рейтинги.

Не очаквах, че ОПГ-то ще се мобилизира така за тези избори. Явно са сериозно стреснати и ще правят големи мушенгии. И понеже са прости като налъми и са озверели за власт, сами ще си отрежат клона. Ако имаха грам акъл в тиквите, щяха малко да отстъпят, но не би.
Баце каза, че независимо от изборите, няма да хвърля оставка, а ще продължи да дава даже от собствената си кръв за благоденствието на "матриала".
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #32 -: Май 22, 2019, 18:29:20 »
Баце каза, че независимо от изборите, няма да хвърля оставка,

Ако загуби с един депутат, няма значение какво е казал. Може не веднага, но ще бъде принуден да подаде оставка. Ако е наравно - това за тях пак е загуба и пак отиваме там. Явно съветниците му го разбират и тези избори са на живот и смърт за тях.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #33 -: Май 22, 2019, 18:33:43 »
Даже да загуби с 2-ма депутата ще стиска зъби до кметските избори, до избора на нов Цацаров и докато платим Ф-ките.
Изтърве ли даже едно от трите направо отива в обятията на "Киро Жарта" както настояват оттатък, а за ЕНП Му е през магнолията.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #34 -: Май 22, 2019, 18:40:14 »
Даже да загуби с 2-ма депутата ще стиска зъби до кметските избори, до избора на нов Цацаров и докато платим Ф-ките.

Нека стиска! Таман кметските може да са две в едно. А Ф-ките БСП-то ще ги плати с удоволствие. И без това цената не е договаряна от тях. Колкото повече, толкова по-добре за тях.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #35 -: Май 22, 2019, 18:54:05 »
Новият "Цацаров"е за догодина, кметските са междинна спирка та ще стиска до края на годината и няма да допусне 2 в 1 ако ще да раздаде още 2-3 милиарда за всякакви глупости.
За сега Горанов обявява 2,4 милиарда излишък до кметските ще станат 4 милиарда това си е по 1000 евро на избирател ( при около 2 милиона гласуващи)така,че за тази година ще трябва да стискаме зъби и садни бузки.
Догодина ще видим.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #36 -: Май 22, 2019, 19:05:40 »
За сега Горанов обявява 2,4 милиарда излишък

"Излишък" по средата на годината?! Леле, мале! 80-тях процента по-простички сънародници направо ги смятат за олигофрени. Това са парите за самолети, кораби 3 в 1 и братска могила за армията.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #37 -: Май 22, 2019, 19:12:02 »
Те ги броят за излишък и ще ги похарчат като излишни пари.
27 милиона за болница в Ямбол строена от правилните, 1 милион за храма във Варна за правилните строители. и много други за правилните усвоители.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #38 -: Май 22, 2019, 19:25:13 »
Даже да загуби с 2-ма депутата ще стиска зъби до кметските избори, до избора на нов Цацаров и докато платим Ф-ките.
Изтърве ли даже едно от трите направо отива в обятията на "Киро Жарта" както настояват оттатък, а за ЕНП Му е през магнолията.
Изглежда Боку че изкара "Пълна програма".
Президенските,
Сега евроизборите,
Както се напъва, че направи и почти невъзможното да изгуби местните,
после на парламентарните, малко по късно ще е пълен разгром.
 
А за проучванията ... резултат са на напъна "Дан са излагаме пред началниците", покрай идването на Вебер.
Или поне аз така мисля щото нямаше и няма никакви индикации за обръщане на "тренда" от началото на годината, а тожй е лесно проследим и еднакъв при всички. Фактори които да помлияят в тази посока също няма.
 
Както отбелязах и преди дано поне "проучвателита" яко са ги изръсили. Има за какво. Плюят си на суратя.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #39 -: Май 22, 2019, 19:42:21 »
Президентските бяха друга баница.
Особено на балотажа, където се избираше простичко - между пилот и стругарка.
И пак много събра съмнителната стругарка!
Сега всичко е размазано...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #40 -: Май 22, 2019, 19:48:30 »
При всички тия избори има една малка, но много важна подробност.
Всички седят и смятат, социология, антропология, разположение на звездите обаче не се впечатляват от простото обяснение.
Баце не е стандартен политик, него не можеш да го вкараш в политическа табличка и да смяташ плюсовете и минусите.
Нашиот е главатар на банда, там можеш да избираш да си с шефа или в канавката с прерязано гърло.
Всякакви опити на пишман социолози да обяснят какво се случва са смешни, жалки и не носят никаква полезна информация.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #41 -: Май 25, 2019, 08:13:32 »
Днес е ден за размисъл.
Хубаво е на всяка година и половина да има поне по един такъв.
През останалото време може и по инстинкт, но днес всички ще седнем на камъка, ще подпрем брадичка с юмрук и така докато снесем решението. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #42 -: Май 25, 2019, 08:31:16 »
Днес е ден за размисъл.

Голям размисъл ще пада днес. Някои ще "размишляват", че за пет стотинки по-евтин бензин трябва да гласуват за интелектуалния титан Марешки. Други, на салатка с ичкия, ще станат върли патриоти - все пак, всички македонци са българи, - трети ще размишляват за далаверите и ще предпочетат суджуци и ОПГ. Българинът няма никаква политическа култура и не може да мисли.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #43 -: Май 25, 2019, 09:51:36 »
Последно разрешиха ли на медиите да излъчват екзитполовете, или как ще се кара на заразавати?
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #44 -: Май 25, 2019, 12:54:20 »
Днес е ден за размисъл.

Голям размисъл ще пада днес. Някои ще "размишляват", че за пет стотинки по-евтин бензин трябва да гласуват за интелектуалния титан Марешки. Други, на салатка с ичкия, ще станат върли патриоти - все пак, всички македонци са българи, - трети ще размишляват за далаверите и ще предпочетат суджуци и ОПГ. Българинът няма никаква политическа култура и не може да мисли.
Аз отдавна вече писах.
ОПГ-то ми е ясно.
БСП-то ми е ясно.
ДПС-то ми е ясно.
ПатрЕоте от всички паланки тоже.
Обаче убийте ме не мога да си представя някой да гласува за 5 стотинки по-евтина нафта или бензин.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #45 -: Май 25, 2019, 13:22:47 »
Любопитно ми е какво ще стане с файтоните с "автентично десни":
Ще си нацепят пак гласовете, ще си изберат един най-автентично десен, или ще гласуват "с отвращение" за Шайката ?
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен хикса

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 247
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #46 -: Май 25, 2019, 13:37:49 »
Любопитно ми е какво ще стане с файтоните с "автентично десни":
Ще си нацепят пак гласовете, ще си изберат един най-автентично десен, или ще гласуват "с отвращение" за Шайката ?

Тя целата статия на Явор Дачков оттатък е написана за тях и в резюме казва просто: "Гласувайте с отвращение, щото иначе половината ви глас ше иде за БСП и ДПС!"
« Последна редакция: Май 25, 2019, 13:45:20 от хикса »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #47 -: Май 25, 2019, 14:12:30 »
Ся, аз внимателно прочетох статията на Дачков и определено внушението беше - само не опг-то! Освен това, доколкото съм наясно с голяма част от тъмносините - ще си гласуват за файтона, а не за шебеците

Неактивен хикса

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 247
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #48 -: Май 25, 2019, 14:44:20 »
Е, аз я прочетох по диагонала, може грешно да съм схванал поантата. Видя ми се пълна с баналности и очевидни истини и не се задълбочих. Да речем, че това горе е моят отговор, тогава или баналната и очевидна истина. ;D

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #49 -: Май 25, 2019, 14:50:24 »
Quote (selected)
или ще гласуват "с отвращение" за Шайката ?
Че то това си е ясно - току преди дни един от "спирачите" изпълзя от дупката си - онова изкопаемо Муравейчо нали се изцепи, че да не си разпиляват гласовете за безнадеждни кандидати, ми да спрат похода на БСП към властта. Някаква такава тъпня бе сглобил, не ми се търси източника.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #50 -: Май 26, 2019, 10:53:28 »
Във вестника, в дясно се кипри сред "най-четени" и проучването на алфа рисърч.
Това не е ли забранена реклама, или понеже пише най-много % за ГЕРп всичко е ОК?
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #51 -: Май 26, 2019, 11:33:02 »
Първи резултати за специалитетите на шеф БЛИЦ! Генералската гозба дръпна пред Филе Елена

https://blitz.bg/obshtestvo/prvi-rezultati-za-spetsialitetite-na-shef-blits-generalskata-gozba-drpna-pred-file-elena_news675902.html
Вие си ги избрахте!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #52 -: Май 26, 2019, 12:22:40 »
сложих малко прогнози в темата за социологията.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #53 -: Май 26, 2019, 12:27:33 »
Генералската гозба дръпна пред Филе Елена

Да не стане като с БСП-то. На всички избори до 4 часа водят, а после...Дано да стане като с БСП-то.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #54 -: Май 26, 2019, 12:49:12 »
Според ЦИК в България  6 355 633 души имат право на глас, а населението е 6 924 716 по данни на ЦРУ!

Като махнем непълнолетните и малолетните, какво се получава? 

 :m1731:
Вие си ги избрахте!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #55 -: Май 26, 2019, 13:07:02 »
Първи резултати за специалитетите на шеф БЛИЦ! Генералската гозба дръпна пред Филе Елена

Quote (selected)
Генералска гозба - 33,1

Филе Елена - 28,4

Специалитет по аптекарски - 3,7

https://blitz.bg/obshtestvo/prvi-rezultati-za-spetsialitetite-na-shef-blits-generalskata-gozba-drpna-pred-file-elena_news675902.html

Но пък цела България ше я стегне ИШИАСЪТ.  :sad-3295:

И още утре шИфьорите ше слезНат от колите си – като им свърши бензинА от последното зареждане. :nuts:

Quote (selected)
Марешки пред БЛИЦ:

Очаквам утре да ми затворят бензиностанциите!
Пускам дизела и бензина на 1.99 лева днес!



Само дето е забравил аптеките. С илачи протиф ИШИАС  :cool-1084:
« Последна редакция: Май 26, 2019, 13:25:47 от Джиджи »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #56 -: Май 26, 2019, 13:09:40 »
Жижи, ти гласува ли?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #57 -: Май 26, 2019, 13:16:53 »
Още не. Но чакам да ме вземат малко по–късно следобед, за да ходим след това директно да празнуваме.
Все едно за какво ...  :b0205:
« Последна редакция: Май 26, 2019, 13:23:06 от Джиджи »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #58 -: Май 26, 2019, 13:24:46 »
Джиджи, не ми се ще да те обезокуражавам, но Радан и ко няма да минат бариерата, душа. Вече и теоретичен шанс няма. Така че хубаво си помисли за кого ще гласуваш - така или иначе гласът ти ще бъде преразпределен, нека да е поне по твое желание. Аз поне така постъпих на втория тур за кметове преди години...гласувАх за "десните" :smokin:
« Последна редакция: Май 26, 2019, 13:27:08 от Асол »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Идат избори...
« Отговор #59 -: Май 26, 2019, 13:31:06 »
Джиджи, не ми се ще да те обезокуражавам, но Радан и ко няма да минат бариерата, душа. Вече и теоретичен шанс няма. Така че хубаво си помисли за кого ще гласуваш - така или иначе гласът ти ще бъде преразпределен, нека да е поне по твое желание. Аз поне така постъпих на втория тур за кметове преди години...гласувАх за "десните" :smokin:
Ми аз точно затова изчаквам, душа. А и помня какво съм обещала тук ...  :in_love-1101: