Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 23:48:40

Автор Тема: Над 87% от червените конференции номинират Станишев  (Прочетена 102502 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
По-скоро има хляб в неориентираните фенове на Радан и Лукарски, на които, ако им се обясни, че не комунистите са заклали Стамболийски и такива неща, по стават за противодействие срещу мафията на Боко.
:0007:

Quote (selected)
А и да се очаква населението да подкрепи масово жена, родена в село в северната част на страната, е твърде амбициозно на този етап на общественото развитие

А това изявление, извън всякакво съмнение се родее с де що социалистически и/или леви възгледи шестват по света белий.
Аз бих го определила като сексистко изявление на по една  случайност родено в изкуствено създадена градска среда  парвеню :D
« Последна редакция: Март 18, 2019, 11:10:34 от Асол »

AnonimusBG

  • Гост
Станишев не ви стига.
Вкарайте и файтона на Радан и Лукарски та да станете два три файтона.
Дерзайте. Имате светлия пример на партиите от ПЕС.
Между впрочем някоя партия от ПЕС напоследък да е печелила някакви избори?

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Между впрочем някоя партия от ПЕС напоследък да е печелила някакви избори?

Една. Не четеш внимателно Сержанта,  той я препоръчва непрекъснато. БСП има шанса да е втората

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Quote (selected)
А и да се очаква населението да подкрепи масово жена, родена в село в северната част на страната, е твърде амбициозно на този етап на общественото развитие
А това изявление, извън всякакво съмнение се родее с де що социалистически и/или леви възгледи шестват по света белий.
Аз бих го определила като сексистко изявление на по една  случайност родено в изкуствено създадена градска среда  парвеню :D

Са, тва не е мое мнение, целящо да засегне родените по северните села, които също са хора, тва си е констатация.
На този етап на общественото развитие и манталитет ръководена от мъж партия има по подразбиране поне 5% преимущество пред ръководена от жена партия. Както и кандидат-президент мъж има по подразбиране поне 5% преимущество пред кандидат-президент жена. Защо е така е съвсем отделна тема.
Което, разбира се, не пречи да се самозаблуждавате.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
На този етап на общественото развитие и манталитет ръководена от мъж партия има по подразбиране поне 5% преимущество пред ръководена от жена партия. Както и кандидат-президент мъж има по подразбиране поне 5% преимущество пред кандидат-президент жена. Защо е така е съвсем отделна тема.

Това почива на всякаква съществуваща практика не само у нас, но пък селските елементи и география са си лично твой принос към фактите, целящи да покажат лично отношение и да застрелят тия простаци и селЯне опонентите (замазването не беше никак професионално) :nuts:

Чок觧

  • Гост
Златопер , кажи и ти нещо ! Твоето мнение е също интересно за нас !
***
Последните дни сайта се превърна в нещо средно между Предизборен щаб и Открито партийно събрание на БСП ! :) Почти не могат да се видят коментари в другите раздели и теми ! :)
***
 Хайде да подредим малко нещата :
1. Кои смятате за крайнодесни ?
2.Кои смятате за десни ?
 3. Кои смятате за Дясноцентристка/и партия/и ?
4. Кои смятате за леви ?
5. Кои смятате за крайно леви(ако има такива) ?

И след като ги разпределим по групи да кажем:
1.Кои с кои допускате , че могат да се обединят ?
2. Кои с кои е недопустимо да се обединяват и защо ?
И от тук нататък да обсъждаме успеха на една или друга партия или коалиция !

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Е, защо, стават чудеса - ето Тансу Чилер и Беназир Бхуто за пример. А и новото поколение, ако се затътри към урните... Може да се мине и без женопрезиращите, които повтарям, че са безполезни така или иначе, според мен.
« Последна редакция: Март 18, 2019, 14:12:07 от Banshee »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Чудеса стават само в приказките и на кино :smokin:

Наистина се превърна в открито партийно събрание на куп безпартийни левичари :nuts:

Крайнодесни и десни у нас няма, Чоки, ако не броим прегърналите фашагите като база нови/стари партийци. И крайно леви (анархисти) също няма. Всъщност, в България има само една партия и купища други проекти, финансирани от външни и вътрешни (позамогнали се от кражби) лица
« Последна редакция: Март 18, 2019, 11:54:29 от Асол »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
А аз, като изцяло външен на този спор човек, подкрепям изцяло Нинова и ненавиждам Станишев. И затова поствам тук днешната карикатура на любимия си карикатурист.

Да я коментирате ...  :too_happy-1067:




Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Са за какво ми възразяваш, Асол, като те подкрепих в случая (че и жена може да бие Боко), освен по навик?  :D Добре, това беше от мен за днес.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Не ти възразявам, опитвам се да стъпвам здраво по земята :nuts:

Видя ли сега, колко е важно наистина да вярваш в това, дето пишеш, щото много лесно стават издънките... а не ти се вярваше :D

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
най-много се страхувам, от избиратели опияняващи се от плясъка на шамарите
Може да се каже, че Елена Й. залепи шамар на бившия си (де факто) мъж Станишев. Домашно насилие  :nuts:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Са за какво ми възразяваш, Асол, като те подкрепих в случая (че и жена може да бие Боко), освен по навик?  :D Добре, това беше от мен за днес.

Гражданка с приемливо безукорна биография, личен чар и добра програма би могла да бие Баце с достатъчно много  :smokin:

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Quote (selected)
Видя ли сега, колко е важно наистина да вярваш в това, дето пишеш, щото много лесно стават издънките... а не ти се вярваше

Това в каква връзка? Връщаш ме от вратата.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Всъщност, чрез евродепутатските листи ще се бият основно гражданки, щото кумицата ще води гербавата листа

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Видя ли сега, колко е важно наистина да вярваш в това, дето пишеш, щото много лесно стават издънките... а не ти се вярваше

Това в каква връзка? Връщаш ме от вратата.

Това, което ти казвах по друг повод - що за действителни птици са тези, дето много се грижат за правата ни и да не ни бият . Смятам, че доказателството е пред очите ти :D

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
.
Между впрочем някоя партия от ПЕС напоследък да е печелила някакви избори?
това означава само едно - огромен натиск на консервативни, десни, крайно десни, националистически и фашистки партии, като опоненти на миграционните движения и социалните движения в Европа
а резултатът в Бг от тези процеси е прелюбопитен - лявата БСП се опитва да инкасира ползи, като се маскира с национализъм и консерватизъм
това обаче в по-дългосрочен план ще й донесе големи негативи - никой не може да остане маскиран завинаги, те ще трябва да се определят окончателно и тогава ще отговарят пред избирателите, които са подвели

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
най-много се страхувам, от избиратели опияняващи се от плясъка на шамарите
Може да се каже, че Елена Й. залепи шамар на бившия си (де факто) мъж Станишев. Домашно насилие  :nuts:
не може, тя подкрепи предложението му на пленума
това си е пак домашна насилие на мъж от жена, ама не е от Елена ;D

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
най-много се страхувам, от избиратели опияняващи се от плясъка на шамарите
Може да се каже, че Елена Й. залепи шамар на бившия си (де факто) мъж Станишев. Домашно насилие  :nuts:

Не. Просто отношения между дългогодишни партньори. Интимни!  :t0328:
И не ги бъркайте с политическите.  :cool-1084:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
това означава само едно - огромен натиск на консервативни, десни, крайно десни, националистически и фашистки партии, като опоненти на миграционните движения и социалните движения в Европа
Тцъ. Това означава, че т. нар. леви не вършат нищо от това, което се брои за ляво, а точно обратното, като например - слугуване на корпорации и монополи, включително и чрез лобиране за споразумения застрашаващи околната среда и поминъка на Европа, неглижиране на бедни и трудещи се, като за тяхна сметка съсредоточават вниманието си върху маргинали, участие във военни действия срещу суверенни държави под фалшиви предлози, пренебрегване на национални интереси срещу постове и подчинение на ръководните държави в едно уж Божем обединение от уж равноправни държави и прочее и прочее. Кое от изреденото не е вярно, Лили? Още ли се чудиш?

Ако Нинова има предвид горното, не виждам бъдещи за нея проблеми, освен ако не ни спретнат някоя партньорска революция. Изнудването си е текущ процес...
« Последна редакция: Март 18, 2019, 12:13:55 от Асол »

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил

А и да се очаква населението да подкрепи масово жена, родена в село в северната част на страната, е твърде амбициозно на този етап на общественото развитие
Върховен тъпизъм, показващ непреодолими провинциални комплекси!

Защото може да се каже и по друг начин   - жена,  политик, завършила най-елитната за времето си национална гимназия, правист, възпитаник  на ЮФ на СУ, направила бърза кариера в Следствието и в голяма Външнтърговска компания, извършила успешно приватизацията и, успешен зам. министър на икономиката.
 При всички положения горните характеристики дават по-ясна представа за възможностите и,  нежели двора и родната и къща във Врачанско.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
За пореден път - наличието на "социалистическа" в името на БСП е доста подвеждащо в момента, щото тва си е дясноцентристка партия, с все по-силен националистически уклон, управлявана понастоящем от бивш доста кариеристичен кадър на сдс.
колко лъжи в едно изречение. вземи да докажеш десноцентризма и националистическия уклон, може да ползваш устава и визията на бсп. докажи и членството в сдс на нинова.

пожелавам ти успех.
Quote (selected)
"А извън веселата част, каня ви на 27.11.2017г., от 15.30 часа, в Софийски градски съд, на първото заседание по делото ми срещу Борисов за твърдението му, че съм била член и активист на СДС. Там ще е истинското забавление", пише в заключение лидерът на социалистите.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
.
Между впрочем някоя партия от ПЕС напоследък да е печелила някакви избори?
това означава само едно - огромен натиск на консервативни, десни, крайно десни, националистически и фашистки партии, като опоненти на миграционните движения и социалните движения в Европа
а резултатът в Бг от тези процеси е прелюбопитен - лявата БСП се опитва да инкасира ползи, като се маскира с национализъм и консерватизъм
това обаче в по-дългосрочен план ще й донесе големи негативи - никой не може да остане маскиран завинаги, те ще трябва да се определят окончателно и тогава ще отговарят пред избирателите, които са подвели
не. означава обезличаването на пес. колко пъти питах какви са разликите между пес и енп - досега не съм видял нещо съществено. тва е едно към едно схемата на баце и беснодесните - вторите се обезличават, докато се охранват от "съвместното партньорство".

а, тя асол вече го отбелязала. асол :way_to_go-1308:
« Последна редакция: Март 18, 2019, 12:47:41 от onzi »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
най-много се страхувам, от избиратели опияняващи се от плясъка на шамарите
Може да се каже, че Елена Й. залепи шамар на бившия си (де факто) мъж Станишев. Домашно насилие  :nuts:
не може, тя подкрепи предложението му на пленума
това си е пак домашна насилие на мъж от жена, ама не е от Елена ;D
кое предложение? онова противоуставното? с което станишев се приравни на баци по отношението си към спазването на правилата?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
не. означава обезличаването на пес. колко пъти питах какви са разликите между пес и енп 
а, тя асол вече го отбелязала. асол :way_to_go-1308:

Забелязал и отбелязал го е и Комара в днешната си карикатура!  :aplause:

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Quote (selected)
Това, което ти казвах по друг повод - що за действителни птици са тези, дето много се грижат за правата ни и да не ни бият . Смятам, че доказателството е пред очите ти

Ами различно ги виждаме с тебе нещата. Аз наистина оценявам загрижеността за правата ни, защото виждам с каква светкавична скорост се движим назад към времената на плоската земя. :)

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Quote (selected)
Това, което ти казвах по друг повод - що за действителни птици са тези, дето много се грижат за правата ни и да не ни бият . Смятам, че доказателството е пред очите ти

Ами различно ги виждаме с тебе нещата. Аз наистина оценявам загрижеността за правата ни, защото виждам с каква светкавична скорост се движим назад към времената на плоската земя. :)
кое право ти е било отнето наскоро, та реши, че се движиш назад?

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Quote (selected)
това означава само едно - огромен натиск на консервативни, десни, крайно десни, националистически и фашистки партии, като опоненти на миграционните движения и социалните движения в Европа
.. Кое от изреденото не е вярно, Лили? Още ли се чудиш?

...
ако някои от казаните от теб неща са верни, то общото, общата световна политическа тенденция в момента е десет пъти по-вярна, Асол
тече световна революция, народите се преселват, защото е несправедливо само на едни места стандартът да е висок, това просто няма да го бъде, в глобалния високоинформиран свят 
и не щеш ли - вие, социалистите в Бг надигате глас срещу угнетените, без даже грам угнетен да иска да остане тук
това е абсолютен скандал, аз даже се чудя ,как толкова лесно това ви се прощава от другите партии, ама то кои ли други
ИК - същата работа
изобщо, на кой актуален обществен и политически процес е адекватна БСП, съобразно левите идеи?
ами на никой - пълна каша, безидейност и популизъм разбира се, да не говорим, че е старомодна, неатрактивна, вгледана в пъпа си формация
аз ги разбирам донякъде - изборна година, ама дръжте се поне помежду си заедно
ама неее, дворцово-ездачески маниери

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил

А и да се очаква населението да подкрепи масово жена, родена в село в северната част на страната, е твърде амбициозно на този етап на общественото развитие
Quote (selected)
Бачо Кольо
Върховен тъпизъм, показващ непреодолими провинциални комплекси!
тъпизъм или не, е до голяма степен вярно
и го казвам аз, назначената за феминистка във форума :smokin:
че то в САЩ още не избират жена -президент, едва наченаха с цветнокож
в Европа разбира се е друго, династии начело с кралици, ръководят континента векове
но пък в тези векове, България е била член другаде
« Последна редакция: Март 18, 2019, 13:09:04 от Lillian »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Аз наистина оценявам загрижеността за правата ни

А пък аз много внимавам, откъде точно ги получавам..

Лили, не някои от написаните от мен неща са верни, а всичките! Вече отбелязах, че поради куп причини следя редовно и внимателно какво се случва в Брюксел. Редовно и внимателно! И съм в час с доста неща, които тук не считат за важно да ги обявяват. Не ,че не можеш сам да си ги намериш, ама удобната пропаганда не е измислена вчера, нито пък ще бъде пренебрегната утре. Както и на този свят винаги ще има манипулирани (тва не преде спрямо всички) и такива, които манипулират

Много е смешно бивши/настоящи членове от станишевата/частично унаследенатабокова администрация да ми викат социалистка! :D

Оп! А сега видях, че и не би имала нищо против, някой да те нарече селянка от меден рудник :nuts:
« Последна редакция: Март 18, 2019, 13:14:59 от Асол »

Чок觧

  • Гост
Quote (selected)
Това, което ти казвах по друг повод - що за действителни птици са тези, дето много се грижат за правата ни и да не ни бият . Смятам, че доказателството е пред очите ти

Ами различно ги виждаме с тебе нещата. Аз наистина оценявам загрижеността за правата ни, защото виждам с каква светкавична скорост се движим назад към времената на плоската земя. :)
Прогресиращата простотия , дължаща се на лошо или никакво възпитание , ниска култура и скапано образование не може да се "излекува" с Истанбулска конвенция и защита на хората с нетрадиционна ориентация !
 Промени в законите за възпитанието( без либерални простотии!) , образованието(по-строга дисциплина и повишаване качеството на обучение на самите учители) и мерки за повишаване на общата култура ще промени и отношението към жените , им към обратните , и към плоската земя като цяло !

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Голям вой от желаещите по-бързо и цялостно мангализиране и опедерастяване на България и Европа лицемери и лицемерки, криещи се под маската на антифашисти. Красивоумни "недебилни" жълтопаветни лицемери.

Значи посоката на всички хора, които са против тези лицемери, е правилна  :way_to_go-1308:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Quote (selected)
Аз наистина оценявам загрижеността за правата ни

А пък аз много внимавам, откъде точно ги получавам..

Лили, не някои от написаните от мен неща са верни, а всичките! Вече отбелязах, че поради куп причини следя редовно и внимателно какво се случва в Брюксел. Редовно и внимателно! И съм в час с доста неща, които тук не считат за важно да ги обявяват. Не ,че не можеш сам да си ги намериш, ама удобната пропаганда не е измислена вчера, нито пък ще бъде пренебрегната утре
Асол, но поради частното, ми се струва,че се опитваш да пренебрегнеш общото
погледни накъде е тръгнал светът, като цяло, не се взирай толкова в Брюксел
 
искам да знам, накъде ще поведе БСП членовете си, когато световната революция застане на нашия праг?
към границите с пушки ли?
или ще е готова с друго?

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
погледни накъде е тръгнал светът, като цяло, не се взирай толкова в Брюксел

Не мога да не се взирам точно там, щото точно там се кове общоевропейската политика, душа! Тази, която си длъжна да възприемеш с консесус. Ужас!  10 години вече сме в ЕС и още не сте разбрали къде сте! Забележително! :D

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Quote (selected)
Оп! А сега видях, че и не би имала нищо против, някой да те нарече селянка от меден рудник :nuts:
« Последна редакция: Днес в 13:14:59 от Асол »
малеееей, къде го видя?
ей сега ш'те дойда и ш'те ги пребия, тия дето ми викат така :cool-1084:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Лили, не някои от написаните от мен неща са верни, а всичките! Вече отбелязах, че поради куп причини следя редовно и внимателно какво се случва в Брюксел. Редовно и внимателно! И съм в час с доста неща, които тук не считат за важно да ги обявяват. Не ,че не можеш сам да си ги намериш, ама удобната пропаганда не е измислена вчера, нито пък ще бъде пренебрегната утре
Асол, но поради частното, ми се струва,че се опитваш да пренебрегнеш общото
погледни накъде е тръгнал светът, като цяло, не се взирай толкова в Брюксел
 
искам да знам, накъде ще поведе БСП членовете си, когато световната революция застане на нашия праг?
към границите с пушки ли?
или ще е готова с друго?
накъде ще ги поведе е разписано тук:

Quote (selected)
Визия за България - цък
Визия за Европа - Предизборна платформа на БСП за „Европейски избори 2019“ - цък

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Прогресиращата простотия , дължаща се на лошо или никакво възпитание , ниска култура и скапано образование не може да се "излекува" с Истанбулска конвенция и защита на хората с нетрадиционна ориентация !

Промени в законите за възпитанието( без либерални простотии!) , образованието(по-строга дисциплина и повишаване качеството на обучение на самите учители) и мерки за повишаване на общата култура ще промени и отношението към жените, и към обратните, и към плоската земя като цяло!
  :aplause:

Значи посоката на всички хора, които са против тези лицемери, е правилна  :way_to_go-1308:
:t2015:

И много МОЛЯ: да не се опитва някой тук да ме наставлява КАК да коментирам. Благодаря!

Защото подкрепата на едно или друго мнение по този начин /само с емотикон!/ означава 100% съгласие от моя страна. Не не нужно да изписвам всичко отново!!!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Оп! А сега видях, че и не би имала нищо против, някой да те нарече селянка от меден рудник :nuts:
« Последна редакция: Днес в 13:14:59 от Асол »
малеееей, къде го видя?
ей сега ш'те дойда и ш'те ги пребия, тия дето ми викат така :cool-1084:

Не съм го видяла - просто допуснах, как би била наречена от последователен защитник на дамските права, в случай че много го ядосаш или му станеш несимпатична :D

AnonimusBG

  • Гост
Quote (selected)
народите се преселват, защото е несправедливо само на едни места стандартът да е висок
Интересното е че стандартът на живот в някои страни (които при това съответстват и на начина им на живот) е доста по-висок от този в Европа, но мигрантите се движат към неверниците като при това държат да живеят по средновековните си норми и пренебрегват европейските.
Защо забравяте за този социален проблем?
Това че засега не сме силно засегнати трябва да ни кара да сме за?
Защо?
Имаме си цигани, които при това са доста по-интегрирани отколкото арабите в Европа и пак не можем да намерим решение.
Искаме в името на угнетените да заселим и мигрантите в България при положение че сме в демографска яма и не се вижда излизане оттам.
Такова бъдеще не ми харесва.
Не зная защо на вас ви харесва?

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Quote (selected)
Оп! А сега видях, че и не би имала нищо против, някой да те нарече селянка от меден рудник :nuts:
« Последна редакция: Днес в 13:14:59 от Асол »
малеееей, къде го видя?
ей сега ш'те дойда и ш'те ги пребия, тия дето ми викат така :cool-1084:
.......
 в случай че много го ядосаш или му станеш несимпатична :D
тц,не е възможно, мен даже Джиджи ме обича!
Джидже, нали мило! :bigok:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Оп! А сега видях, че и не би имала нищо против, някой да те нарече селянка от меден рудник :nuts:
« Последна редакция: Днес в 13:14:59 от Асол »
малеееей, къде го видя?
ей сега ш'те дойда и ш'те ги пребия, тия дето ми викат така :cool-1084:
.......
 в случай че много го ядосаш или му станеш несимпатична :D
тц,не е възможно, мен даже Джиджи ме обича!
Джидже, нали мило! :bigok:

Възможно е, но не трябва да ти пука :D
« Последна редакция: Март 18, 2019, 13:44:34 от Асол »

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Quote (selected)
народите се преселват, защото е несправедливо само на едни места стандартът да е висок
....
Искаме в името на угнетените да заселим и мигрантите в България при положение че сме в демографска яма и не се вижда излизане оттам.
Такова бъдеще не ми харесва.
Не зная защо на вас ви харесва?
ами именно де, държавите си създават нови народи по този начин
но, не и ако мислим, че промените задължително носят заплаха

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
ами именно де, държавите си създават нови народи по този начин
но, не и ако мислим, че промените задължително носят заплаха

Никаква заплаха нЕма. И така едни 500 лета... :nuts:

AnonimusBG

  • Гост
С една дума 140 години стигат.
Времето е тяхно.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
тц, не е възможно, мен даже Джиджи ме обича!
Джидже, нали мило! :bigok:

Quote (selected)
ТРЕТАТА БОЖИЯ ЗАПОВЕД

"Не изговаряй напразно името на Господа, твоя Бог"

(Изх.20:7)
:t1811:

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
 :in_love-1101:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
С една дума 140 години стигат.

Просто са достатъчно време за да стане ясно, че на българина и да му направиш държава, той ще я затрие...щото в общия случай не притежава грам достойнство и самоуважение

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Я малко оф топик!
Quote (selected)
Прочухме се! Историята за българските полицаи, които се самонапръскаха с лютив спрей, влезе в международния новинарски обмен.
Случката е от антиправителствен протест в събота. Полицаите използват лютив спрей, но вятърът неочаквано сменя посоката си и част от тях също се оказва сред обгазените. Тази история стигна и до британските таблоиди.

„Мирър“ публикува статия, озаглавена „Неопитни български полицаи се напръскаха с лютив спрей по време на протест“. В нея се разказва как при опита да разпръснат демонстранти със спрей, униформените не взели под внимание посоката на вятъра, който издухал газа в очите им.

Полската телевизия TVP също съобщава за инцидента, отбелязвайки, че протестиращите са се опитали да блокират улицата, настоявайки за предсрочни парламентарни избори и зачитане на демокрацията в страната.

След инцидента от българските власти увериха, че няма сериозно пострадали по време на инцидента, отбелязва „Мирър“.
:good_job-1300:



 

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
За пореден път - наличието на "социалистическа" в името на БСП е доста подвеждащо в момента, щото тва си е дясноцентристка партия, с все по-силен националистически уклон, управлявана понастоящем от бивш доста кариеристичен кадър на сдс.
колко лъжи в едно изречение. вземи да докажеш десноцентризма и националистическия уклон, може да ползваш устава и визията на бсп. докажи и членството в сдс на нинова.

пожелавам ти успех.
Quote (selected)
"А извън веселата част, каня ви на 27.11.2017г., от 15.30 часа, в Софийски градски съд, на първото заседание по делото ми срещу Борисов за твърдението му, че съм била член и активист на СДС. Там ще е истинското забавление", пише в заключение лидерът на социалистите.

ако понаучиш български, ше видиш вероятно разликата между "кадър" и "член", които не са синоними. некъде да съм писал, че корнелия е била член на сдс, м?
и кво е станало на тва дело, осъдила ли го е? обидно ли е да се асоциира някой със сдс и колко обидена е била 1998, м?

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
ако понаучиш български, ше видиш вероятно разликата между


Quote (selected)
твърдението му, че съм била член и активист на СДС.

и обида...

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Quote (selected)
ако понаучиш български, ше видиш вероятно разликата между


Quote (selected)
твърдението му, че съм била член и активист на СДС.

и обида...

осъдила ли го е за обида, кво е станало, м?  :image008:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Я малко оф топик!

След инцидента от българските власти увериха, че няма сериозно пострадали по време на инцидента, отбелязва „Мирър“.
:aplause:

Но на този, който е забравил да уведоми чуждестранната преса за конкурса сред малолетните "Полицаят – моят приятел и учител", трябва да му се дърпат ушите!!! :yes-1289:

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Изобщо не бих се засегнала на "селянка". На "педал" и "мангалолюбец" също, даже са ми разсмиващи. На "лицемерка" или "всеядна" обаче бих се ядосала, ако бях сигурна, че идва от нелицемери.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
ако понаучиш български, ше видиш вероятно разликата между


Quote (selected)
твърдението му, че съм била член и активист на СДС.

и обида...

осъдила ли го е за обида, кво е станало, м?  :image008:

Не става дума за съдене за обида, а за обичайното МУ съдене...за лъжа, или иначе казано - неверни твърдения :D

Никога не съм го владеела лицемерието, а съм се опитвала няколко пъти - безрезултатно. Което не става - не става

На живо
http://epicenter.bg/article/Vizhte-preskonferentsiyata-na-Korneliya-Ninova---NA-ZhIVO-/177889/2/0
« Последна редакция: Март 18, 2019, 14:14:16 от Асол »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил

ако понаучиш български, ше видиш вероятно разликата между "кадър" и "член", които не са синоними. некъде да съм писал, че корнелия е била член на сдс, м?
и кво е станало на тва дело, осъдила ли го е? обидно ли е да се асоциира някой със сдс и колко обидена е била 1998, м?
не знаеш ли, че не е учтиво да отговаряш на въпрос с въпрос, когато искат от теб да се аргументираш? м? дай малко по убедеността ти как бсп е дясна и националистическа формация.

Чок觧

  • Гост
Крайнодесни и десни у нас няма, Чоки, ако не броим прегърналите фашагите като база нови/стари партийци. И крайно леви (анархисти) също няма. Всъщност, в България има само една партия и купища други проекти, финансирани от външни и вътрешни (позамогнали се от кражби) лица

E , с това няма как да се съглася ! :t26102:
Проект или не -това е партия ! Партия ГЕРБ , па макар и проект някаква германска НПО или нещо друго , но е партия , направила доста поразии за последните 10 години .
 СДС - също нечий проект , но партия , направила доста поразии преди това .
НДСВ - също проект , но партия , със съответните поразии !
БСП - тя ли е единствената партия , без да е ничий проект ?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Quote (selected)
Дали ще бъде в листата Сергей Станишев и на кое място - ще реши Националният съвет на следващо свое заседание, което ще се проведе в първата половина на месец април. Това каза лидерът на БСП Корнелия Нинова в отговор на въпрос дали председателят на Партията на европейските социалисти /ПЕС/ Сергей Станишев изобщо ще присъства в листата на левицата за предстоящите избори за Европейски парламент.

Коментарът си Нинова направи по време на пресконференция след среща с ръководството на Българска земеделска партия.

Нинова уточни, че решението се взима от Националния съвет според устава и правилата за подреждане на листата.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
но е партия , направила доста поразии за последните 10 години .

партия - обществено-политическа организация на хора с общи интереси, цели и идеология.
шайка - група хора, обединени от престъпни цели

Следиш ли разликата :D

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
чоки,

всички изредени от теб са вождистки формации, които имат склонността да се спихват изключително бързо, след като лидерът изчезне.

единствените, които успяха да си сменят лидера и са на сцената, са дпс. обаче ти точно тях не си ги отбелязал.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
единствените, които успяха да си сменят лидера и са на сцената, са дпс

Ама Доган вече веднъж го игра Кимон Георгиев :nuts: