Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 00:20:24

Автор Тема: Над 87% от червените конференции номинират Станишев  (Прочетена 102504 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чок觧

  • Гост
Quote (selected)
но е партия , направила доста поразии за последните 10 години .

партия - обществено-политическа организация на хора с общи интереси, цели и идеология.
шайка - група хора, обединени от престъпни цели

Следиш ли разликата :D

Абе следя я разликата , ама имам усещането , че част от БСП също са шайка - като си спомня фалитите на банките , заменките , девалвацията на лева ... Някои от БСП бая се нагушиха ! :pissed-891:
***
 ДПС си е вождистка партия , която без Доган ще се спихне нацяло .

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Някои от БСП бая се нагушиха !

Така е. Не са се нагушили чак толкова много, но бива. И ся реват, че им дърпат постчетата от под краката. А такива като Пиринските даже си помислиха, че и депутатството може да се предава по наследство....фамилно им се полага да работят до пенсия като слуги на народа под една или друга форма :nuts:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
доган е почетен, преодоляха смяната и вътрешното разцепване, и пак са парламентарна сила. което не може да се каже нито за десните, нито за царедворците.

в тази /и не съвсем, щото пуснах тема за новия съвет на президента/ връзка невин фети колко общо има с дпс-то?

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
 
Quote (selected)
връзка невин фети колко общо има с дпс-то?

Единственото, което видях е, че освен преподавател в СУ е и обучител в Националния институт по правосъдие, което на базата на моя опит означава, че обученията които води на магистрати по определени теми се признават в ЕС. Т. е. няма как да е нечия калинка
« Последна редакция: Март 18, 2019, 15:37:18 от Асол »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
единственото, което аз видях за нея и депесето при бързо търсене е, че преди повече от 10 години е била номинирана от дпс за комисията по досиетата.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Асол, за Националния институт по правосъдие си права. И когато си права, си права! :way_to_go-1308:

Щото и там съм превеждала, въпреки и не точно вчера.  :aplause:

А обучението си беше на ниво, тъй като калинките още не се бяха расфърчали наоколо. Сега нямам представа как е ...

« Последна редакция: Март 18, 2019, 15:58:35 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
ДПС си е вождистка партия , която без Доган ще се спихне нацяло .
Тя, и ГЕРП си е вождистка партия, която без Буци ше се спихне изцяло.  :i_miss_you-1316:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
единственото, което аз видях за нея и депесето при бързо търсене е, че преди повече от 10 години е била номинирана от дпс за комисията по досиетата.
Видях, кога е била номинирана - тогава идеята беше да не се размахват досиета наляво и надясно и да не може всеки да бърника там. Всъщност, най-ларж на тази тема се оказа впоследствие ...Станишев :nuts:
Само да отбележа, че след 2005 г. т. нар. актив на ДПС се подмени много и не само Дикме беше отстрелян. В помашките райони от доста време имат страхотни проблеми и жестока вътрешна опозиция, затова от години насам се обърнаха към циганите

Освен това аз съм на мнение, че в една политическа партия, а пък национален съвет да не говорим, трябва да има хора от всякакъв етнос - това е най-нормалното нещо на света. Обратното (капсулирането им в собствена формация) е вредно, много вредно!
« Последна редакция: Март 18, 2019, 16:10:47 от Асол »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
тече световна революция, народите се преселват, защото е несправедливо само на едни места стандартът да е висок, това просто няма да го бъде, в глобалния високоинформиран свят 

А защо мислиш, че преселването ще реши справедливо въпроса със стандарта на живот?
the lamers club honourable member …

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Апропо, иначе Съветът при президента (за сведение на Джиджи :nuts:) представлява един доста наляво изтеглен център с амбиции за енергийната независимост на България от ЕС. Така,  както гледам представителите

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
малко екот от поглед.инфо. болшевизацията на бсп очевидно е нещо лошо според миков, обаче той не е уточнил какво точно влага в термина "болшевизация".
Quote (selected)
Изборът на Елена Йончева за водач на листата на БСП и отхвърлянето на Сергей Станишев като такъв е поредното отлюспване в социалистическата партия и е израз на пълзящата болшевизация.

Така бившият лидер на социалистите Михаил Миков определи процесите, които текат в партията и които достигнаха своята кулминация вчера на Пленума на БСП при участието си в Нова телевизия.

Миков остро разкритикува поведението и отношението на ръководството на партията, заявявайки, че той не желае да бъде представител на БСП в нито една листа, докато това ръководство владее партията.

Припомняме, през 2016 г. Миков загуби надпреварата за председател на БСП в състезание с Корнелия Нинова.

Вчера, на Пленума точно когато се е записал за изказване, се е взело решение обсъжданията да бъдат прекратени, стана ясно от думите на Миков.

Михаил Миков обясни, че от няколко месеца има явна тенденция за натиск за отстраняване на Станишев и в момента дори има вариант, при който Станишев да не бъде изобщо в листата на БСП. Това е разбрал самият Миков от думите на Корнелия Нинова в края на Пленума, а и е "ясно, че е нежелан, от няколко месеца".

мерджанов твърди, че кирчо добрев е нещо като бесепарски цецу. този път - целият преразказ на интервюто, аудио файла не съм слушал.
Quote (selected)
Вчера БСП пропусна великолепен шанс да излезе единна и консолидирана. Това каза за БНР Атанас Мерджанов от БСП. Според него има „тежки съмнения за манипулация на избора, в който Йончева получи 95 гласа срещу 75 на Станишев“.

„С личността на Кирил Добрев се свързват трите последни съмнения за манипулации. Първата е по времето, когато той не беше избран за член на Изпълнителното бюро, втората – при провеждането на 49-ия конгрес и третата – на вчерашното заседание на Националния съвет. Самият факт е, че първоначално бяха регистрирани 144 членове на Националния съвет... Срамежливо този факт беше отбягван от ръководството, тъй като имаше на няколко пъти запитвания колко е кворумът, пристигналите. И изведнъж – 174 гласували! Това е нещо недопустимо, като имаме предвид практиката, че на заседанията на Националния съвет от 185 члена не присъстват повече от 110 до 120 души. Вчера беше без прецедент такова нашествие! Това и фактът, че само минута след обявяването на резултата имаше гласуване за бюджета на Националния съвет и на него гласуваха 101 члена на Националния съвет, са достатъчно добри индикации за това, че се случва нещо нередно, нещо извън традициите, извън морала и устава на БСП. В такова състояние аз се съмнявам, че ще можем да мобилизираме докрай всички наши членове и симпатизанти“.

Йончева не е спечелила по отношение на номинациите! Нямаше нито твърд, нито категоричен обзор и анализ на броя на номинациите по места. Тези факти срамежливо бяха пропускани! Едва по средата на заседанието Кирил Добрев излезе и спомена, че Станишев и Йончева имат над 200 номинации, но нито е казано кой има повече, нито кой има по-малко. Мога да говоря за моя избирателен район – Ямболска област, а имам информация и от други съседни области, че категорично води Станишев“.

Нинова „панически бяга“ от заявените и декларирани намерения за провеждане на непрекъснати референдуми в партията, каза Мерджанов, според когото номинациите на кандидати за ЕП „са по същество вътрешнопартиен референдум“. БСП обаче няма да се разцепи, категоричен е Мерджанов, макар да подозира, че решението на Националния съвет „ще отекне много силно в общинските партийни организации, тъй като мнозина от тях са застанали твърдо зад Станишев“.

„Със съжаление трябва да отбележа моята прогноза от преди две години и половина, че партията се води твърдо и еднолично, пренебрегвайки всякакви мнения във вътрешнопартиен план и вътрешнопартийната демокрация е на едно много ниско равнище“.

Въпросът дали Нинова би подала оставка, ако БСП загуби евроизборите, е бил посрещнат с „ехидно усмихване“, допълни той и уточни, че Станишев и Нинова не са провели нито един разговор помежду си в последните няколко месеца.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
между другото, вътрешната опозиция блъска с все сила тъпана, че бсп е пропуснала шанса да се обедини, щото не е станало тяхното. някак странно звучи - "ако бяхме победили, щяхме да сме обединени, а сега не сме", сиреч "ние не можем да приемем загубата и затова ще разцепваме партията. вие обаче, ако бяхте загубили, щяхте да приемете загубата и щяхме да сме единни". или иначе казано "ние толко сме си вирнали носовете, че по-добри от нас няма, никога не е имало, и ако вие не ни признаете за по-съвършени, ние ще се цепим."

нищо ново, и последиците са добре известни - отцепниците тихомълком потъват в небитието.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Като се абстрахирам от коментарите в цялата мрежа за тези сутрешни гастроли (не е лошо да ги прочетат гастролиращите, щото са ужасяващи за тях), допускам, че Станишев със сигурност ще слезе на неизбираемо място (ако не го изхвърлят заради последните му прояви), като на всичкото отгоре няма да се изненадам, ако успее да мобилизира преференции за всички преди него в списъка

Даже Гергов умно си трае...засега :smokin:

Нищо не могат да цепят сега, щото вън от листите и парламента си е вън изобщо
« Последна редакция: Март 18, 2019, 17:17:16 от Асол »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
и още нещо, което е и във връзка с терзанията на лилиан и банши що в бсп се занимавали с това, а не с онова. основният проблем, който имаме от 40 години насам с представителната ни демокрация е, че представителите не ебават да представляват избралите ги, а си правят нещо тяхно.

това е на всички нива - местно с безпринципните следизборни коалиции, национално с "аз ще уволня бойко" предизборно и коалиция следизборно, европейско със санкциите срещу русия, стамбулската, мигрантите и т.н. очевидно обратната връзка липсва, затова въпросните безпринципници не само са ненаказани, а имат и наглостта да искат пак да правят същото.

от две години насам нинова е направо свеж полъх в това отношение - прави каквото е обещала, а сега изисква и от европските представители на бсп да са първо българи, а след това европейци.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Като се абстрахирам от коментарите в цялата мрежа за тези сутрешни гастроли (не е лошо да ги прочетат гастролиращите, щото са ужасяващи за тях), допускам, че Станишев със сигурност ще слезе на неизбираемо място (ако не го изхвърлят заради последните му прояви), като на всичкото отгоре няма да се изненадам, ако успее да мобилизира преференции за всички преди него в списъка

Даже Гергов умно си трае...засега :smokin:

Нищо не могат да цепят сега, щото вън от листите и парламента си е вън изобщо
гергов се изказа преди пленума как станишев трябва да води. за станишев реално ми се въжда да го хакнат на двуцифрено място - от една страна наказание за предишното "няма да съм евродепутат" и цялостното му поведение оттогава, от друга така има шанса да преброи привържениците си и с преференциите да се възкатери :smokin:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Българската шизофрения не спира да ме удивява. Преди пет години цялата държава се занимаваше със Станишев, защото бил казал, че няма да ходи депутат в европарламента, ама отишъл. И тогава беше шеф на ПЕС. Сега всички са изключително загрижени Станишев да води листата на БСП и да отиде в европарламента, защото бил шеф на ПЕС.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Аз си признавам, че 2014 г. вече ги бях отписала и в началото се отнесох с пълно недоверие към Нинова, но след като се наложи с Радев и след последователността, която демонстрира включително и като поразкара разни лекета и лепки, започнах да й стискам палци. Дано да успее, щото ако "европейците" завземат БСП, до две години я пиши изчезнала - даже и в парламента няма да може да влезе

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
иначе казано
"ние толко сме си вирнали носовете, че по-добри от нас няма, никога не е имало, и ако вие не ни признаете за по-съвършени, ние ще се цепим."
Също и
"ако не подкрепяте ПЕС за Пакта за миграция и ИК, значи се подмазвате на най-дебилния електорат и сте нацисти, които се готвят да правят сапун от мигранти и джендъри".
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
и в началото се отнесох с пълно недоверие към Нинова,

Нинова сега е при Цветанка Тъпото. И тя много държи Станишев да води листата да БСП. Не знам дали си спомня каккак 2014 настояваше на обратното.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
иначе казано "ние толко сме си вирнали носовете, че по-добри от нас няма, никога не е имало, и ако вие не ни признаете за по-съвършени, ние ще се цепим."
Също и "ако не подкрепяте ПЕС за Пакта за миграция и ИК, значи се подмазвате на най-дебилния електорат и сте нацисти, които се готвят да правят сапун от мигранти и джендъри".
а, то това беше втора серия, първата беше "европа така иска" и "трябва да сме модерни, умни и красиви", даже бяха много учудени, че не мина. и станишев, и пес-жени се мъчиха да четат конско на нинова по темата.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
и в началото се отнесох с пълно недоверие към Нинова,

Нинова сега е при Цветанка Тъпото. И тя много държи Станишев да води листата да БСП. Не знам дали си спомня каккак 2014 настояваше на обратното.

Тогава си е било за тогава. Аз разбирам, че Станишев е много удобна боксова круша за батко и братко, Хохегер и прочее, а тая гадната Нинова да ти издърпа под носа цялата цецовска кампания. Ся, кво остава? Мара Габриелката да изнамери нЕкой дедо и да ревне по телевизора :D

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
и още нещо, което е и във връзка с терзанията на лилиан и банши що в бсп се занимавали с това, а не с онова. основният проблем, който имаме от 40 години насам с представителната ни демокрация е, че представителите не ебават да представляват избралите ги, а си правят нещо тяхно.

Верно, за това ли са ги избирали досегашните им избиратели - да ги пази тази партия от джендъри, космически пришълци в плоската земя и от уроки, може би? 
Отделен е въпросът, че сега са хвърлили от БСП око на този тип избиратели, за което спорим тук.  :D

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
обаче нинова като почне, наистина няма спиране. епицентър, цък:
Quote (selected)
Нинова отговори на въпроса дали е имало манипулации при избора на Йончева. В сутрешния блок на Нова телевизия бившият лидер на БСП Михаил Миков посочи, че е имало нередности при гласуването и отчитането на резултатите на червения пленум. И обърна внимание, че 20-тина от членовете на пленума, работят на "Позитано" 20.

Същото каза и Сергей Станишев в сутрешния блок на БТВ.

"Тези 20 души са назначени от Сергей Станишев, не от мен!", отговори Нинова. И продължи по адрес на Станишев: "Много е важно да умееш да губиш достойно. Системата на избор беше възможно най-прозрачната, в това няма никакви съмнения. Друго ме тревожи. Точно когато БСП поведе битката за честни избори, да използваш и да казваш, че БСП не прави честни избори, е непочтено към партия, която те е правила депутат, евродепутат, министър-председател. Не го разбирам, но сигурно самоунижението на Сташинев няма край."

"Изборът беше честен. В залата има камери, гледа се всичко. Националният съвет взе демократично решение.

Всичко е в реда на нещата", бе категорична Нинова.

Запитана какво ги разделя със Сергей Станишев, Нинова каза:

"Имаме принципно различен поглед за правене на политика!" И припомни, че лидерът на ЕНП Жозеф Дол, когато са го избрали за лидер на ЕНП, се е отказал да е евродепутат.

"В политиката не може да си вечен. Аз приех принципа за мандатност в устава на БСП. Те няма да ми го простят това никога - мандатността на депутатите.

Има някакви граници, в политиката трябва да отстъпиш и на някой друг. Още повече, че ние издигнахме Сергей за президент на ПЕС. Отстъпи, не може всичко да се съчетава в твоята личност! Нека има поведе българи в Европейския парламент", продължи Нинова и добави: В политиката не може да си вечен. Трябва да има смяна, да дойдат нови политици".

На Сергей му пречи като лидер на ПЕС да отстоява българският национален интерес, изтъкна тя.

Ще попадне ли Станишев в листата попита водещата Цветанка Ризова.

"Аз ще кажа свжоето мнение, а Националният съвет ще подрежда листата и както я подреди, така ще бъде. Системните партии и системните политици трябва да приемем - или ще се променим, или ще дойдат крайни националисти и ще ни пометат", бе категорична Нинова.

От ПЕС ни изпратиха седем проверки заради Истанбулската конвенция, заради социалните неравенствата - не, изтъкна тя.

Със сделки за постове ли ще се обединяваме, попита Нинова в отговор на упреците, че разделя партията в навечерието на изборите за Европейски парламент.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
и още нещо, което е и във връзка с терзанията на лилиан и банши що в бсп се занимавали с това, а не с онова. основният проблем, който имаме от 40 години насам с представителната ни демокрация е, че представителите не ебават да представляват избралите ги, а си правят нещо тяхно.

Верно, за това ли са ги избирали досегашните им избиратели – да ги пази тази партия от джендъри, космически пришълци в плоската земя и от уроки, може би? 
Отделен е въпросът, че сега са хвърлили от БСП око на този тип избиратели, за което спорим тук.
не, избрали са ги, за да са против санкциите /руските/, а те са за. делегирали са да ги представляват, включително и за джендърите, и избирателите са против третия пол, а станишев - за. избирателите са против мигрантите, а станишев - не. при това с изключително малоумния довод "да не сме ретроградни".

ти всъщност какво очакваш да прави този, когото си пратила да те представлява?

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
и още нещо, което е и във връзка с терзанията на лилиан и банши що в бсп се занимавали с това, а не с онова. основният проблем, който имаме от 40 години насам с представителната ни демокрация е, че представителите не ебават да представляват избралите ги, а си правят нещо тяхно.

Верно, за това ли са ги избирали досегашните им избиратели - да ги пази тази партия от джендъри, космически пришълци в плоската земя и от уроки, може би? 
Отделен е въпросът, че сега са хвърлили от БСП око на този тип избиратели, за което спорим тук.  :D

Аз няколко страници по-напред съм ти изредила "приоритетите", дето ПЕС защитава на европейска сцена  - сама си прави изводите колко са леви. Ти, обаче, така упорито се вторачваш в разни джендъри, че оставам с впечатлението, че това е единственото ляво достойнство, което те вълнува в определена партия. Ако толкова държиш на левите политики, поинтересувай се как те се "развиват" на европейско ниво  - материали има достатъчно.

Апропо, ей го тук един много чувствителен ветропоказател, дето винаги е в час текущия тренд

Quote (selected)
Това, че Елена Йончева ще оглави листата на БСП с кандидати за евроизборите ми се струваше сто процента сигурно, учудвам се даже, че толкова хора са гласували против, коментира по Радио Пловдив анализаторът Андрей Райчев.
За втора година Елена Йончева е острие на парламентарната група на БСП. Тя се сби с властта много сериозно, нанесе й тежки рани, аргументира се Райчев.
На всичко отгоре властта направи груба грешка да я превърне в своя мишена, добави Райчев по повод разследването срещу бившата журналистка за финансиране на нейни телевизионни проекти от КТБ.
ГЕРБ се обрекоха на загуба при всеки изход. Ако победят, те не побеждават политически противник, а един журналист. А ако губят, правят огромна услуга на своя политически противник БСП, каза още Андрей Райчев.
ГЕРБ спечели миналите евроизбори с 650 000 гласа. Това означава, че ако Нинова постигне 700 000 гласа, тя ще е много близо до победа във вота, още повече че БСП има такъв електорат, смята анализаторът.  По думите му, от това следва и политиката на Нинова на максимално изостряне, с което мобилизира своите и се надява те да отидат до урните.
Групата, подкрепяща Станишев и съответно против Нинова, в момента е доста разнородна. Преди да се обединят срещу Нинова те бяха противници помежду си и затова не ми се вярва да успеят да спечелят срещу нея, коментира Райчев.

 


Източник: БНР
 :D
 

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Верно, за това ли са ги избирали досегашните им избиратели - да ги пази тази партия от джендъри, космически пришълци в плоската земя и от уроки, може би? 
Отделен е въпросът, че сега са хвърлили от БСП око на този тип избиратели, за което спорим тук.  :D
Пази Боже, пази Боже, ама и космическите пришълци в плоската земя и уроките ли вече имат избирателни права в България??? Банши, не ме разстройвай, че ще ида да си вържа червен конец, като министър-председателя! Или той знае нещо повече и го носи неговия конец като превантивно действие?  :nuts:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Това, че Елена Йончева ще оглави листата на БСП с кандидати за евроизборите ми се струваше сто процента сигурно, учудвам се даже, че толкова хора са гласували против, коментира по Радио Пловдив анализаторът Андрей Райчев.

Групата, подкрепяща Станишев и съответно против Нинова, в момента е доста разнородна. Преди да се обединят срещу Нинова те бяха противници помежду си и затова не ми се вярва да успеят да спечелят срещу нея, коментира Райчев.

Горното изказване на Андрей Райчев му прави чест, тъй като беше донякъде позападнал. И и най–вече последните три болднати реда!!!  :way_to_go-1308:

А Миков май вече няма нужда изобщо да се изказва:

[/quote]
Quote (selected)
Изборът на Елена Йончева за водач на листата на БСП и отхвърлянето на Сергей Станишев като такъв е поредното отлюспване в социалистическата партия и е израз на пълзящата болшевизация.

Така бившият лидер на социалистите Михаил Миков определи процесите, които текат в партията и които достигнаха своята кулминация вчера на Пленума на БСП при участието си в Нова телевизия.

Миков остро разкритикува поведението и отношението на ръководството на партията, заявявайки, че той не желае да бъде представител на БСП в нито една листа, докато това ръководство владее партията.

Припомняме, през 2016 г. Миков загуби надпреварата за председател на БСП в състезание с Корнелия Нинова.

Миков е бита карта отдавна. И добре, че загуби през 2016 г. пред Нинова, та да може партията да дръпне нагоре. И наистина дръпна!!!  :aplause:

А всяко негово изказване ми звучи като изказване на Синоптичия.  :nuts:
« Последна редакция: Март 18, 2019, 18:39:43 от Джиджи »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
А всяко негово изказване ми звучи като изказване на Синоптичия.

Нищо подобно. За разлика от визираната от теб особа, Миков е много интелигентен и умен човек. Със сигурност, обаче, си има някакви, предполагам не особено почтени причини да си руши авторитета на стари години. Жалко, но пък все пак БСП е партия, а не кралство със съответния самодържец и прилежащата му свита

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
някоя си лиляна клисурова е епистоларствала в 24часа. ах, колко е лошо да си разделен, ох, как нинова почти са я бламирали, леле каква скандална предизборна кампания ни очаква... и естествено, президентът на пес е представен като може би най-подготвеният политик по европроблемите в бсп.

ако на някой му се чете - https://www.24chasa.bg/mnenia/article/7351565

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
някоя си лиляна клисурова е епистоларствала в 24часа. ах, колко е лошо да си разделен, ох, как нинова почти са я бламирали, леле каква скандална предизборна кампания ни очаква... и естествено, президентът на пес е представен като може би най-подготвеният политик по европроблемите в бсп.

ако на някой му се чете - https://www.24chasa.bg/mnenia/article/7351565

начи представям си как секи момент или идва госпожа онцева с точилката и те пита що се мандахерцаш, ми не переш аутото (ако си у дома), или как фирменият офис мениджър ти присъжда ден извънреден общественополезен труд сред мигрантските общности (ако си на работа)  :nuts:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
АСОЛ

За Миков си имам определено мнение, което никой не може да ми обори, ама не му е тук нито мястото, нито времето.

А вие можете само да благодарите на Съдбата, че Корнелия пое вашата партия! :yes-1289:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Голямо коментиране,но само това ме впечатли:

Quote (selected)
имах някаква бегла симпатия към Нинова, но все повече се убеждавам, че нанася вреда на партията си

Без да съм фен на Нинова след Станишев и Миков е трудно да се нанесе щета на БСП. :too_happy-1067:
Вероятно ако изяде бебе пред камера може да се доближи до тях.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил

не, избрали са ги, за да са против санкциите /руските/, а те са за. делегирали са да ги представляват, включително и за джендърите, и избирателите са против третия пол, а станишев - за. избирателите са против мигрантите, а станишев - не. при това с изключително малоумния довод "да не сме ретроградни".

ти всъщност какво очакваш да прави този, когото си пратила да те представлява?
Ако търся някой да ме пази от джендъри и мигранти, и да лекува циганската престъпност със спиране на интеграцията им, ще си избера варели или джамбазки или марешки. Ако гласувам за социалистите, нормално е да очаквам от тях да си пазят силите да се опъват в европарламента срещу санкциите срещу Русия. В резултат на което ще има и по-малко бежанци.
« Последна редакция: Март 18, 2019, 19:08:28 от Banshee »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Ако гласувам за социалистите, нормално е да очаквам от тях да си пазят силите да се опъват в европарламента срещу санкциите срещу Русия.

Ама ПЕС не е на това мнение, с някои много незначителни изключения. Кво праим ся?

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Нали това казвам, ако ще спорят с ПЕС, да беше за това. Поне щяха да ги уважават там за смелостта им, не да им се дивят на провинциализма.

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Quote (selected)
Ако гласувам за социалистите, нормално е да очаквам от тях да си пазят силите да се опъват в европарламента срещу санкциите срещу Русия.

Ама ПЕС не е на това мнение, с някои много незначителни изключения. Кво праим ся?
Ама аз не искам ЦЕЛИЯ ПЕС, аз искам моите социалисти да се опъват! Като малкото Нековче! То се опъва, ей-на наскоро пробута някаква инициатива на пчеларите. Може да не влачи канари, но павета носи!

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил

не, избрали са ги, за да са против санкциите /руските/, а те са за. делегирали са да ги представляват, включително и за джендърите, и избирателите са против третия пол, а станишев - за. избирателите са против мигрантите, а станишев - не. при това с изключително малоумния довод "да не сме ретроградни".

ти всъщност какво очакваш да прави този, когото си пратила да те представлява?
Ако търся някой да ме пази от джендъри и мигранти, и да лекува циганската престъпност със спиране на интеграцията им, ще си избера варели или джамбазки или марешки. Ако гласувам за социалистите, нормално е да очаквам от тях да си пазят силите да се опъват в европарламента срещу санкциите срещу Русия. В резултат на което ще има и по-малко бежанци.

да, но ти си имала щастливо детство. в голям град. нормално е да мислиш така  :nuts:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
А, аз казвам, че освен това и политиката по доходите, другото най-важно нещо което трябва да се направи, е да се поведе битка с корупцията и грабежите и да се изведе на международно ниво - нон стоп да се бие точно в тази посока! Това го пиша за не знам кой път и никакви джендъри не ме вълнуват. Това е най-големият проблем на България! И Станишев не е подходящото лице за подобна кампания по две причини - уязвим е в личен план и е участвал в замазването на гербавите безобразия от ЕК (последната е най-долното и безпринципно образувание, пръквало се на такова ниво в ЕС)

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Нали това казвам, ако ще спорят с ПЕС, да беше за това. Поне щяха да ги уважават там за смелостта им, не да им се дивят на провинциализма.
и за това спорят.
Quote (selected)
Казвате, че много са ни близки платформите с Манифеста на ПЕС и много удобно се изпускат различията. Другари, ние тук решихме ли да паднат санкциите срещу Русия? Вие тук обвинявахте ли ни, че не отстояваме достатъчно тези позиции в парламента? Какво мисли българският народ по този въпрос и искате ли да ви кажа колко пъти ПЕС гласува за удължаване и утежняване на санкциите срещу Русия? Как да се обединим?

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
И през ваканциите на село бях щастлива, даже и на селскостопанските бригади.  :D

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Нали това казвам, ако ще спорят с ПЕС, да беше за това. Поне щяха да ги уважават там за смелостта им, не да им се дивят на провинциализма.
и за това спорят.
Quote (selected)
Казвате, че много са ни близки платформите с Манифеста на ПЕС и много удобно се изпускат различията. Другари, ние тук решихме ли да паднат санкциите срещу Русия? Вие тук обвинявахте ли ни, че не отстояваме достатъчно тези позиции в парламента? Какво мисли българският народ по този въпрос и искате ли да ви кажа колко пъти ПЕС гласува за удължаване и утежняване на санкциите срещу Русия? Как да се обединим?

Мадобребе, чий го дири БСП в пес, като очевидно нямат нищо общо, да си излязат от пес и да се присъединят другаде, където да се чувстват по-добре.
Или пес са виновни, че не са на един акъл с корнелия?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
обаче, банши, аз така и не разбрах какво очакваш от този, който те представлява - да чуе и твоето мнение по въпроса или да пере право през просото, щото европа така казва.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Нали това казвам, ако ще спорят с ПЕС, да беше за това. Поне щяха да ги уважават там за смелостта им, не да им се дивят на провинциализма.
и за това спорят.
Quote (selected)
Казвате, че много са ни близки платформите с Манифеста на ПЕС и много удобно се изпускат различията. Другари, ние тук решихме ли да паднат санкциите срещу Русия? Вие тук обвинявахте ли ни, че не отстояваме достатъчно тези позиции в парламента? Какво мисли българският народ по този въпрос и искате ли да ви кажа колко пъти ПЕС гласува за удължаване и утежняване на санкциите срещу Русия? Как да се обединим?

Мадобребе, чий го дири БСП в пес, като очевидно нямат нищо общо, да си излязат от пес и да се присъединят другаде, където да се чувстват по-добре.
Или пес са виновни, че не са на един акъл с корнелия?
а ти можеш ли да четеш? или само тролиш? кое от "много са ни близки платформите с Манифеста на ПЕС" не разбра?

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
И през ваканциите на село бях щастлива, даже и на селскостопанските бригади.  :D

Най-вече на тракийските селскостопанските бригади  :0007:

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Не, не, нека си стоят в ПЕС, ма едно по едно, да пробват да им повлияят в по-важните неща,  а ако се получи, да погват и джендърите накрая.  :D Обаче с това да почват от вратата за краката, като някакви маниаци... :image008:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Нали това казвам, ако ще спорят с ПЕС, да беше за това. Поне щяха да ги уважават там за смелостта им, не да им се дивят на провинциализма.
и за това спорят.
Quote (selected)
Казвате, че много са ни близки платформите с Манифеста на ПЕС и много удобно се изпускат различията. Другари, ние тук решихме ли да паднат санкциите срещу Русия? Вие тук обвинявахте ли ни, че не отстояваме достатъчно тези позиции в парламента? Какво мисли българският народ по този въпрос и искате ли да ви кажа колко пъти ПЕС гласува за удължаване и утежняване на санкциите срещу Русия? Как да се обединим?

Мадобребе, чий го дири БСП в пес, като очевидно нямат нищо общо, да си излязат от пес и да се присъединят другаде, където да се чувстват по-добре.
Или пес са виновни, че не са на един акъл с корнелия?
а ти можеш ли да четеш? или само тролиш? кое от "много са ни близки платформите с Манифеста на ПЕС" не разбра?

разбрах, че пес и корнелия имат различия по:
1. санкциите срещу русия'
2. истанбулската конвенция
3. вероятно и други
 
е ли мястото на бсп в пес или не всъщност?

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
обаче нинова като почне, наистина няма спиране. епицентър, цък:

добре,че цитира това, хубаво е за пореден път да видим едно и също
самодостатъчност, кандидатът на другите е наш враг, капсулиране, ама вече не в партията ,а в групата към,която принадлежи, само тя знае крайната, правилна истина!
и абсолютна,лична, ехидна омраза към Станишев
изобщо не съм изненадана, че тук трима-четирима симпатизанти, които опитваме, да изкажем мнение, сме обстрелвани, като за последно
чакайте бе, ние сме симпатизанти, левите идеи са ни близки и ние не харесваме основния ви враг ББ, що стреляте?
отступать некуда — позади Нинова :image008:!
« Последна редакция: Март 18, 2019, 19:33:00 от Mr. Blue »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
самодостатъчност, кандидатът на другите е наш враг, капсулиране, ама вече не в партията ,а в гурупата към,която принадлежи, само тя знае крайната, правилна истина!
и абсолютна,лична, ехидна омраза към Станишев
хайде да вземеш да се обосновеш. щото нинова си затапи станишев по всички правила. нито е задължително да е евродепутат /преди няколко години той твърдеше, че няма да е, а пак беше нумеро уно в пес/, нито е препоръчително да пращаш някого някъде, а той да ти играе на контра.

а за станишев защо кандидатът йончева е враг и не, неговите не могат да се обединят около нея? а? що?
« Последна редакция: Март 18, 2019, 19:31:39 от onzi »

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
добре,че цитира това, хубаво е за пореден път да видим едно и също
самодостатъчност, кандидатът на другите е наш враг, капсулиране, ама вече не в партията ,а в групата към,която принадлежи, само тя знае крайната, правилна истина!
и абсолютна,лична, ехидна омраза към Станишев
изобщо не съм изненадана, че тук трима-четирима симпатизанти, които опитваме, да изкажем мнение, сме обстрелвани, като за последно
чакайте бе, ние сме симпатизанти, левите идеи са ни близки и ние не харесваме основния ви враг ББ, що стреляте?
отступать некуда — позади Нинова :image008:!
Кандидатът на другите е наш противник, може би, а не враг?
Логично е лидерът на една партия да е наясно с крайната ,правилната истина за неговатя партия.
А за личната, абсолютна и ехидна омраза към Станишев - какво е неразбираемото? Той оставя изгорена земя, която Нинова трябва да засажда, а после да му праща букетчета  за бюрото в Брюксел! Къде да намери място и повод за обич?
И наистина няма марж за отстъпление - там дебне ПЕСът - жени!  :i_sheepish:
« Последна редакция: Март 18, 2019, 19:34:46 от Mr. Blue »

Чок觧

  • Гост
.............................
......................................

разбрах, че пес и корнелия имат различия по:
1. санкциите срещу русия'
2. истанбулската конвенция
3. вероятно и други
 
е ли мястото на бсп в пес или не всъщност?
Ми къде да бъде ? В ЕНП са ГЕРБ и ДПС - каква друга опция има ?

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
.............................
......................................

разбрах, че пес и корнелия имат различия по:
1. санкциите срещу русия'
2. истанбулската конвенция
3. вероятно и други
 
е ли мястото на бсп в пес или не всъщност?
Ми къде да бъде ? В ЕНП са ГЕРБ и ДПС - каква друга опция има ?

ДПС са в АЛДЕ, има и още 5-6 групи, както и неасоциирани евродепутати

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Чоки, защо да не са независими?
Много е лошо да си независим нали?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил

разбрах, че пес и корнелия имат различия по:
1. санкциите срещу русия'
2. истанбулската конвенция
3. вероятно и други
 
е ли мястото на бсп в пес или не всъщност?
това /разбирането/ е похвално. сега ако си направиш труда да отчетеш и приликите, може би ще придобиеш по-пълна представа.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Чоки, защо да не са независими?
Много е лошо да си независим нали?
щото членството в пес присъства в устава на бсп. а въпросният устав никой не го е отменял.

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Чоки, защо да не са независими?
Много е лошо да си независим нали?
щото членството в пес присъства в устава на бсп. а въпросният устав никой не го е отменял.
Че какво пречи да се отмени тази точка от устава? Ако утре в ПЕС почнат да ядат хората живи и без сол, пак ли заради устава ще останат?

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
3. вероятно и други

1. корупцията и кражбите
2. Двойните стандарти, особено в енергийните проекти
Но това, щеше да го знаеш, ако се интересуваше от нещо различно от обратните и мигрантите и градския си произход (не всеки се чувства длъжен да се хвали със своя) и беше прочел декларацията с приоритети, която БСП държи да бъдат защитавани на европейско ниво и държи депутати й да я подпишат.

Всичкото останало е тролене не само от твоя страна. На мен би ми било интересно да прочета нещо от теб или Банши, което да не е по тази тема или нещо, извън клишетата от средния курс или интернета :smokin:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Чоки, защо да не са независими?
Много е лошо да си независим нали?
щото членството в пес присъства в устава на бсп. а въпросният устав никой не го е отменял.

тоест, членуват в организация, чиито позиции и политики по отношение съществени въпроси като санкциите срещу русия и отношението към джендърите не им харесват.
ми или да им захаресат, или да си намерят да членуват в организация, която да е по-подходяща за техните и на членската им маса позиции.
или те искат да променят пес отвътре, ааа  :ive_got_it-1379:
« Последна редакция: Март 18, 2019, 19:39:16 от SgtTroy »

Чок觧

  • Гост
Чоки, защо да не са независими?
Много е лошо да си независим нали?
Напротив - много е гот ! Но аз не знаех че има и други възможности . Не съм се ровил в групирането там .

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Quote (selected)
3. вероятно и други

1. корупцията и кражбите
2. Двойните стандарти, особено в енергийните проекти
Но това, щеше да го знаеш, ако се интересуваше от нещо различно от обратните и мигрантите и градския си произход (не всеки се чувства длъжен да се хвали със своя) и беше прочел декларацията с приоритети, която БСП държи да бъдат защитавани на европейско ниво и държи депутати й да я подпишат.

Всичкото останало е тролене не само от твоя страна. На мен би ми било интересно да прочета нещо от теб или Банши, което да не е по тази тема или нещо, извън клишетата от средния курс или интернета :smokin:

мачакайсега, на мен ми стана интересно що бсп е в пес при толко различия, ти тролене  :image008: