Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 01:06:28

Автор Тема: Иде ли краят на проекта Борисов?  (Прочетена 28094 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #60 -: Юни 08, 2020, 09:35:36 »
Quote (selected)
Изненадан съм от познанството между Арнаудова и Божков. Това каза ръководителят на Евроатлантическия център за сигурност Цветан Цветанов пред БНР. Той обясни, че PR-ът не би трябвало да има служебни задължения да контактува с хора от бизнеса. "PR-ът трябва да организира дейността за популяризирането на политиките на Министерски съвет, а не да влиза в някакви разговори с бизнесмени", посочи Цветанов. Според него в момента има нужда от нов политически проект, защото недоверието е високо и има натрупан дефицит. Той допълни, че ако се прави политически проект, то той трябва да е с ясни евроатлантически принципи.
https://glasove.com/categories/novini/news/cvetan-cvetanov-iznenadan-sym-ot-poznanstvoto-mezhdu-arnaudova-i-bozhkov

Замириса му на мърша и изпълзя с нов проект в папчица.

Само дето още не предполага какво ЩЕ му се стовари на главЪтЪ. :D

На главътъ Цветанова, щото трябва да е най-наясно от всички останали,
колко е отмъстителна главЪтЪ на любимото му в миналото Баце – Б.М.Б!!!
 :blush-3296:

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #61 -: Юни 08, 2020, 10:18:03 »
Quote (selected)
Той допълни, че ако се прави политически проект, то той трябва да е с ясни евроатлантически принципи.
Ами - да вземе Соломон и да проектират.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #62 -: Юни 08, 2020, 11:32:00 »
Quote (selected)
Той допълни, че ако се прави политически проект, то той трябва да е с ясни евроатлантически принципи.
Ами - да вземе Соломон и да проектират.
Предлагаш да нацепят ГРОБ на седесериат, ДайБесериат, цецовичак и останалата там сбирщина от мунчовци допълваща до 80%?
Може и да стане, знам ли, ама съвсем ще им лъсне гъзът, а и Баце държи сам да разпределя порциите та...не знам.
Сумарно - пак толкова.
 
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #63 -: Юни 08, 2020, 15:24:01 »
Гроб няма какво да ги цепят - под строй всичките с роднините и приятелите в затвора. Предполагам Черепа няма да има нищо против да свърши тая работа и ако успее ще стане национален герой.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #64 -: Юни 08, 2020, 18:47:42 »
Забелязвам странна връзка между активността на Божков и откриването на огнища на Ковид.
Що така?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #65 -: Юни 08, 2020, 20:22:46 »
Quote (selected)
След загадъчния анонс вчера, отправен с кратък клип от неизвестен морски бряг / ... "Утре ще ви задам въпрос, на който вярвам, че ще отговорите." / Васил Божков днес изненадващо намекна, че може да влезе в политиката. Въпросът от анонса се оказа анкета от негово име на страницата му във Фейсбук с въпроса: "Ще ме подкрепите ли за нов пoлитичeски проект?" с възможни два отговора - "Да" и "Не", в която може да се участва до петък. Към 12 часа днес 66% от гласувалите заявяват, че биха подкрепили такъв проект срещу 34% "против" него. Интересни са и коментарите под онлайн анкетата. Един от потребителите на Фейсбук твърди, че ще подкрепи Божков, само при положение, че го убеди как ще има прозрачност, законност и компетентност в управлението на държавата. Друг твърди, че ще гласува с "Да", ако Божков се коалира с новия политически проект на Цветан Цветанов.
https://www.manager.bg/obshchestvo/vasil-bozhkov-namekna-che-shche-vliza-v-politikata
 :bouncy-1054:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #66 -: Юни 08, 2020, 20:56:17 »
Голяма част от коментарите под анкетата му, са доста дебилни, явно електората Герб се опитва да пише, но много трудно и рядко му се отдава да каже нещо смислено.
« Последна редакция: Юни 08, 2020, 20:58:23 от kasapina »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #67 -: Юни 08, 2020, 21:16:43 »
Колкото повече остарявам и надявам се помъдрявам увереността ми че живея в Невърленд се засилва. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #68 -: Юни 08, 2020, 22:43:09 »
Quote (selected)
Друг твърди, че ще гласува с "Да", ако Божков се коалира с новия политически проект на Цветан Цветанов.

Никога не съм си представял, че в тая държавица може да има такива (и толкова) дебили!!!

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #69 -: Юни 08, 2020, 23:44:19 »
bgsniper.com

Днес по случайност попаднах на отново(след доста години) този сайт, преди време Веселина Томова пускаше материали от него. Според информацията там, Божков трябва да внимава да не бъде убит от американците, защото застрашава властта на техните момчета ББ&Пеевски. Всъщност операцията срещу него е санкционирана от Козяк и се провежда от Борисов и Пеевски. И аз тия дни си мислех, че на практика не е по силите на Герб сами да се захванат сами изведнъж с такъв костелив орех и се оказа, че съм бил прав. Разбира се мотивите са комплексни, не е само това което пишат в медиите, много евентуални такива са изброени в статиите на bgsniper.com

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #70 -: Юни 09, 2020, 05:42:07 »
Станали сме за подигравка. На американското кучо синче отдавна му е време.


Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #71 -: Юни 09, 2020, 08:57:58 »
Това е долна подигравка с нашия любим премиер!
Какъв е този чироз на „фотото“? Къде е налятата, обилна снага, която тъй радва окото на нас, верните му почитатели?

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #72 -: Юни 09, 2020, 09:07:48 »
аменеменема,  :t0328:
Не можех да разбера какво ме смущава в снимката и не беше дължината на скоростната отсечка. Ам' че той е кат фиданка тънкоствола!  :crying_with_laughter-3302:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #73 -: Юни 09, 2020, 18:48:42 »
Quote (selected)
Ще се огъне ли бТВ на натиска или ще избере да бъде независима

https://www.svobodnaevropa.bg/a/30657786.html

Приятелски огън.
Божков може да се окаже "нашият кучи син".
Лек натиск върху Баце, лептата за Ф-ките се оказа годишна вноска, не окончателно решение.
ЕС ще даде няколко милиарда, колко ли от тях ще клъвне  ВПК на САЩ?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #74 -: Юни 12, 2020, 11:20:54 »
Quote (selected)
"Джесика Ким поръча Божков, Борисов отказа да задейства службите и я прати в кабинета на главния прокурор Иван Гешев", заяви източник от ДАНС.

Няколко дни след срещата на Ким и Гешев на 23 януари стартира акцията в офисите на Божков - бившият бос на хазарта няма как да не е в час кой го е поръчал.

Защо тогава не атакува американците - защото не може да си го позволи, ще му се наложи да се мести в Москва. И се бъзика с "Боко", но не и с Пашата на "Севда".

Освен това - дали не греши Божков като смята, че "Боко" е по-лесната за превземане капия от крепостта на Пеевски?!

Кой уреди посещението на Гешев във Вашингтон - Борисов или Пеевски, кой се прегръща с Тръмп - Борисов или Пеевски?!

Божков да звънне на "лейтенанта" на Младен Михалев-Маджо (Йордан Ченков-Бургаския) и да го попита кой е по-силен пред групировките - от СИК до другите три букви, не са ВИС-2.

Заедно с Джесика Ким са минали по целия списък на групировките и босовете и Ким посочва - "Божков", твърди източникът от ДАНС.

Според него американците се интересуват от трафика и транзакциите, които "Божков" е правил с "клиенти" на ФСБ.

"Джесика Ким ще стопира всички активности на Божков - в посолството, пред Гешев, пред Кьовеши", коментира шеф на направление в ДАНС.

Божков обаче не атакува Ким, а Борисов, който отказва на американците да задейства службите и дава зелена светлина на полета с частния му самолет.

"Божков има голям късмет, че премиер беше Борисов, Пеевски на негово място щеше да направи екшън като с Алексей Петров", коментира шефът от ДАНС.

Това е 100% сигурно, обаче Алексей Петров го снимаха на дубъл с поръчка на Делян Пеевски и Цветан Василев, която Борисов изпълни.

Защо Борисов не прати барети да свалят Божков от самолета - и в София щеше да изкара онези 60 милиона, и в Дубай ги извади?!

Божков може и да е извадил късмет с Борисов, но с Пашата не е - "емисарите" на Шехерезада Арнаудова вече са излетели за Дубай.

Междувременно се задействаха и американците в София, които са организирали изтичането на информация за "тайни транзакции" на Божков.

Джесика Ким, сочена като шеф на офиса на ФБР в посолството, явно се е фокусирала върху бившия бос на хазарта.

http://bgsniper.com/sniper/14569-1

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #75 -: Юни 12, 2020, 15:31:19 »
Преди малко на сайта на Афера се появи запис на тел. разговор на Борисов от миналата година. Освен, че явно е пийнал и се позволява да нарича Караянчева проста кърджалийска пу.ка и да разсъждава по любимата си тема за простотията - собствената и на другите, в него няма кой знае какви сензации. Обаче тоя запис явно е предупреждение, че евентуално всичките му разговори са записвани и във всеки един момент могат да изскочат на светло.
http://afera.bg/%D0%B8%D0%B7%D1%82%D0%B5%D1%87%D0%B5-%D1%83%D0%B1%D0%B8%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%BE-%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD-%D1%86%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%87%D0%B5%D0%BD/
Иначе прослушах още веднъж записа, на Боко не може да му се отрече, че има артистични заложби, мисля си заслужава да се чуе да се посмее човек като слуша изповедта му как оцелява в неговата ситуация.
« Последна редакция: Юни 12, 2020, 16:28:18 от kasapina »

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #76 -: Юни 12, 2020, 16:27:23 »
.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #77 -: Юни 12, 2020, 22:34:29 »
Quote (selected)
Преди малко на сайта на Афера се появи запис на тел. разговор на Борисов от миналата година
Тая песен ще стане хит!

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #78 -: Юни 17, 2020, 12:22:41 »
Нов сигнал до Афера със снимков материал - в нощното шкафче на Тулупа пачки с по 500 евро за милиони. Самия той заснет докато спи и същото шкафче влиза в снимката. Сега ще трябва да разправя, че са му ги сложили докато го е нямало и че са фалшиви.

САМО В „АФЕРА“!: ЕТО ГИ ДОКАЗАТЕЛСТВАТА ЗА ЗАПИСА С БОЙКО БОРИСОВ! ЧЕКМЕДЖЕТО НА БОРИСОВ ПЪЛНО С ПАЧКИ С ЕВРО!
https://afera.bg/%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b0-%d0%b1%d0%be%d0%bc%d0%b1%d0%b0-%d0%b5%d1%82%d0%be-%d0%b3%d0%b8-%d0%b4%d0%be%d0%ba%d0%b0%d0%b7%d0%b0%d1%82%d0%b5%d0%bb%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0%d1%82%d0%b0-%d0%b7%d0%b0-%d0%b7/

Quote (selected)
САМО В „АФЕРА“!

На пощата на АФЕРА се получиха нови доказателства, свързани със записа, който бе изпратен до АФЕРА с гласа на Бойко Борисов. Доказателствата пристигнаха от същата поща, от която бе пратен записа:

„Deep fake, ама друг път!
След като премиерът се позабавлява със собствените си изцепки, а лакеите скочиха да го спасяват с елементарни клипчета, решихме, че може би имаме срещу себе си твърде прости хора, които не разбират какво се опитваме да им кажем и покажем.
Затова – днес е ден за „разкази в картинки“.
Имало едно време един министър-председател на Република България. Той се казвал Бойко Борисов (картинка 8). Дори още й е министър-председател, за ужас на целия български народ.
Мил, щедър и изискан човек – днес даже ни е поканил у тях (резиденция „Секвоя“ в Бояна), да видим къде спинка (картинка 1).
Всеки ден, щом стане от леглото, той започва да мисли как да ни вкара в чакалнята на Еврозоната. И даже в самата Еврозона. Защото Бойко Борисов вече си има своята Еврозона (картинка 3, 4).
Държи я в нощното си шкафче, точно под любимата си играчка-пистолетче. Той е малко прост, не познава много парите, затова трупа от едрите – банкноти по 500 евро, пачки по 50 000 евро или при пълно шкафченце – около 1 милион евро. Еврозоната му се отличава и със златен резерв (картинка 5,6).
Всяка седмица пристигат нови пачки с банкноти по 500 евро – личи по различния цвят ластичета (картинки 5, 6, 7). Когато шкафчето вече не може да се затваря, пачките от по 500 евро се балират и изнасят извън Европейския съюз. Пари, много пари, пари на палета… може пък затова да ги наричат „Евро-палета“.
Самообявилата се за Шехеразада (но според нас много по-удачна като папагала Яго) Севделина замита следите, но… „следите остават“! Всеки месец през Еврозоната на Бойко минават между 5 и 10 милиона в пачки по 500 евро, вързани с ластичета.
Не е за вярване, нали?! А може пък да не е неговата спалня това?! Хм… (картинка 7)
Да ни е честит братя българи – и на нас, и на партньорите от Евросъюза и НАТО!!!“
« Последна редакция: Юни 17, 2020, 14:12:44 от kasapina »

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #79 -: Юни 17, 2020, 14:01:50 »
Срещу сайта на Афера има успешна атака в момента и той не се зарежда. Същия материал вече е наличен тук https://svobodnoslovo.eu/%d0%b5%d1%82%d0%be-%d0%b3%d0%b8-%d0%b4%d0%be%d0%ba%d0%b0%d0%b7%d0%b0%d1%82%d0%b5%d0%bb%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0%d1%82%d0%b0-%d0%b7%d0%b0-%d0%b7%d0%b0%d0%bf%d0%b8%d1%81%d0%b0-%d1%81-%d0%b1%d0%be%d0%b9/
« Последна редакция: Юни 17, 2020, 14:25:50 от kasapina »

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #80 -: Юни 17, 2020, 14:41:11 »
И аз не успявам да вляза в "Афера" от известно време.

Явно свободата на словото и правото на информация са  ги пенсионирали от ойро-атлантическите ценности.

Значи US посолите и шпионите им могат да следят и докладват на ДД за ББ, но българските граждани в никой случай не трябва да се информират?

Демокрацията, свободата и правата във Втората республика зеха да ми идват нанагорно.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #81 -: Юни 17, 2020, 15:59:02 »
На мен в случая са ми интересни две неща.
1. кой и защо пуска различни компомромати за Борисов
2. кои медии си позволяват лукса да говорят за тях
Иначе какъв и кой е Борисов беше ясно още преди да влзезе във властта. Въз основа на тази информации се знаеше какво ще стане след като я получи. Сега вече явно сме встигнали момента когато той ще излиза от нея, защото господарите му или ортаците му или всички заедно са решили да го похарчат.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #82 -: Юни 17, 2020, 16:48:53 »
Другия голям въпрос който виси със страшна сила - какво прави в случая БСП и президента - защо мълчат, както мълчат продажните медии, каквито в Бъгария се оказва са 99,99% от всичките. Ако не за друго, то раздвижването в кацата с лайната, което наблюдаваме в последно време, показва изключително добре каква е реалната ситуация в България. Това за онези които още не са разбрали и което ще им помогне да отстранят последните заблуди по отношение на нея, които все още имат.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #83 -: Юни 17, 2020, 17:41:13 »
БСП и Радев правят единственото, което могат по закон - призовават прокуратурата да разследва материалите.
Въпросът е дали западните ни началници ще позволят на Гешев да продължи да си прави оглушки.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #84 -: Юни 17, 2020, 18:01:56 »
Тези снимки за мен са менте.
В тази спалня могат да влизат шепа хора няма да е трудно да се открие кой е снимал.
Такова нещо могат да му спретнат само по поръчка на СИМО, всеки друг би пострадал сериозно.
Робокоп проекта Цветанов вече е активен, търси се нов имидж за проамериканския ни наклон ( по наклона всички се плъзгат, ама за ЦЦ това си е вид издигане).
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #85 -: Юни 17, 2020, 18:18:45 »
Quote (selected)
Цветанов напуска ГЕРБ, членството в партията вече не било повод за гордост
....
Напускам партията, за чието създаване и укрепване съм работил дълго и усилено, убедено и безрезервно. Работата ми сред хората от тази партия през изминалите години изпълваше живота ми със смисъл и удовлетворение. От ГЕРБ тръгваше оптимизмът ми за бъдещето на страната, а хората, които срещах ежедневно, ми даваха безценното за всеки политик усещане за добре свършена работа и перспектива.
Благодарен съм.

От известно време, обаче, членството в ГЕРБ не е повод за гордост - нито за мен, нито за немалко други членове на партията. Някои неблагоприятни тенденции в управлението на страната и на партията, доведоха до това, че в крайна сметка беше надскочен дори моят висок „праг на търпимост”.

Всичко е по график.
От ГЕРБ се дистанцират дори насилствено дистанцираните.
Дали точно ЦЦ може да е зрънцето около което да се образува перла?
Нне мисля.
Друго обаче няма, такъв е "матриала"на територията.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #86 -: Юни 17, 2020, 18:50:18 »
Quote (selected)
„И  какво получаваме? Компромати и манипулации! Аз всеки ден предупреждавах, че това ще се случи. В учебниците на КГБ е написано, че трябва да създадеш такъв компромат, с който да отвратиш и самия герой на снимките”, коментира още Борисов.
https://glasove.com/categories/novini/news/bojko-borisov-nyama-da-zhiveya-v-paranoya-pred-nikogo-ne-sym-se-gyrchil
Не знаех че КГБ издава учебници в комикс вариант на салфетки.
Ако е редовен учебник кой ли му ги е чел?
Той самият никогиш не е пипал такива хартишки или не? :too_happy-1067:
« Последна редакция: Юни 17, 2020, 19:10:05 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #87 -: Юни 17, 2020, 19:18:50 »
Тези снимки за мен са менте.
В тази спалня могат да влизат шепа хора няма да е трудно да се открие кой е снимал.
Такова нещо могат да му спретнат само по поръчка на СИМО, всеки друг би пострадал сериозно.
Робокоп проекта Цветанов вече е активен, търси се нов имидж за проамериканския ни наклон ( по наклона всички се плъзгат, ама за ЦЦ това си е вид издигане).

Мислех си нещо такова, но след брифинга и напускането на Цветанов нещата май се изясняват.
Снимките и записът (ако са истински, но май са) не ги е правил Радев с дрон.
Споменаха нещо за дамска чанта. Чия ли е?
Бойко май разбира, че го харчат и знае кой.
Не са KGB.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #88 -: Юни 17, 2020, 20:48:37 »
Тези снимки за мен са менте.
В тази спалня могат да влизат шепа хора няма да е трудно да се открие кой е снимал.
Такова нещо могат да му спретнат само по поръчка на СИМО, всеки друг би пострадал сериозно.
Робокоп проекта Цветанов вече е активен, търси се нов имидж за проамериканския ни наклон ( по наклона всички се плъзгат, ама за ЦЦ това си е вид издигане).
Подценявате ситуацията.
Излизането на снимките казва, не можем да те махнем, а моем те приколим като шопар ако решим.
Много необичайно.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #89 -: Юни 17, 2020, 22:43:33 »
Два варианта.
Единият - снимките мутрата, или по точно мутрафончетата са ги инициирали, като са заложили капанче - примерно еврата са фалшиви, което сериозна лаборатория би открила, ерто всичко е постановка, ерго и записа на гласа от предната изгъзица е фейк, или поне ще мине такъв покрай доказания фейк за снимките.
Възможно е, но е доста тънко за мозъци на еднокнижници.
Втори - такива снимки и записи може да направи само охранител. Вътрешен човек. Наднича Цецццоооу зад това.
Изключвам третия възможен - вътрешен човек със събудена съвест. В ГРОБ такава трева "съвест" не вирее.
Не ме интересува какво следва от страна на ГРОБ - вече видях една пресконференция - наглост, гьонсуратлък, тъпота и гъзолизане, т.е.нищо ново.
Така и ще продължи.
Интересува ме какво ще направи опозицията, а то може да е доста - напр. дава се записа на авторитетна евролаборатория за експертиза - бих ги посъветвал да е в Бавария.
И изнасят сетне резултата, независимо какъв е-ако е истински, реакцията е ясна, ако е фейк - пак файда - изчиства се името на БГ и се иска оставката на Гешефтатурния, който се усукваше като мокра връв за проверка на записа.
Ако не го направят - независимо те самите или чрез Йончева - бем ти опозицията!
Тук само с приказки и декларации  не може да се мине.
п.с.Ако тук наднича членуващ в БСП и случайно ми прочете поста, може, ако има жеание да предаде, че това е последната им възможност за оцеляване - да предизвикат международен отзвук, ако са в състояние разбира се. Въпросът е с повишена трудност - трябва да изхвърлят и фъшкиите от т.н. вътрешна опозиция, полегнала на мутрите, а тя, т.н. вътрешна опозиция се води от...председател на ПЕС.
Еми- трудно е но на ястребинчетата им е било още по трудно, нали?
И на Гео Милав. И на Вапцаров. И на Смирненски.И на Ботев. И на Левски. Затова и са останали в историята.
« Последна редакция: Юни 17, 2020, 22:53:17 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #90 -: Юни 18, 2020, 04:45:54 »
Страницата на Афера.бг вече е достъпна, а Славчо трифонов и "революционерите му" се оказаха най-обикновени калинки.

Quote (selected)
ТВ 7/8 ПАДНА В КАНАЛА НА СТРАХА! ЩЕЛИ ДА МЕ АРЕСТУВАТ?! АМИ, АРЕ БЕ, ХУНТА, ДАВАЙТЕ, ЧАКАМ ВИ!

Веселина Томова
Afera.bg

https://afera.bg/%d1%82%d0%b2-7-8-%d0%bf%d0%b0%d0%b4%d0%bd%d0%b0-%d0%b2-%d0%ba%d0%b0%d0%bd%d0%b0%d0%bb%d0%b0-%d0%bd%d0%b0-%d1%81%d1%82%d1%80%d0%b0%d1%85%d0%b0-%d1%89%d0%b5%d0%bb%d0%b8-%d0%b4%d0%b0-%d0%bc%d0%b5/

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #91 -: Юни 18, 2020, 05:26:05 »
Quote (selected)
Не съм правила филм. Не знам дали има каса и какво има в нея. И не знам какво има в шкафчето. Споменавате ме с две лъжи, Борисов. Ваши ли са парите в шкафчето от снимките, г-н Борисов? Това е въпросът по снимките.
Миролюба Бенатова
А, и други въпросчета има, Мире. Преститутска му работа.

https://www.lentata.com/page_17897.html?fbclid=IwAR3Pec4eb9V775HQD0wF4Fi1l_tspKUaftr2IcLhKfKBH3WByr5KdrjdZso

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #92 -: Юни 18, 2020, 07:18:11 »
Възможно е да натискат Борисов за коалиция с проекта на Цветанов.
Първо ЦЦ ще е патерицата, после ще е основния.
Не искат да рискуват с шокова промяна.
Плавно предванеусвояване на властовите позиции е за предпочитане.
В последно време цветните революции нещо не се получават както са планувани.

Quote (selected)
Националната служба за охрана вече е  образувала вътрешна проверка за кадрите от спалнята на премиера. Чувствам се застрашен и вероятно ще се откажа от услугите на тази служба, заяви Борисов.

Това вече е плашещо.
НСО която пази "националните съкровища" Доган и Пеевски е заплаха за действащият премиер.
Започвам да се питам КОЙ управлява държавата, дали ББ не е двойник-мюре на истинския владетел.
« Последна редакция: Юни 18, 2020, 07:26:16 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #93 -: Юни 18, 2020, 07:50:35 »
Всичко е възможно, щом натиснаха Сидеров, да се коалира с Каракачанов и Симеонов, за да ги вкара в парламента...
Вие си ги избрахте!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #94 -: Юни 18, 2020, 07:53:21 »
Нищо плашещо няма.
Сериалът с Българския (мистър) Бийн /ББ/, известен и като Барба Ганю си върви.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #95 -: Юни 18, 2020, 07:53:39 »
Quote (selected)
Изключвам третия възможен - вътрешен човек със събудена съвест. В ГРОБ такава трева "съвест" не вирее.

Има и друг вариант.
За съвест не става дума, някой е видял възможност и си е направил пенсионна застраховка. В милЮционерските среди това е нормална практика.  Всеки трупа компромати за всеки, дали и кога ще ги изкара зависи от ситуацията. Повечето не ги виждаме, надделява омертата.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #96 -: Юни 18, 2020, 09:49:32 »
Изобщо няма никакво значение нито кой е снимал, нито дали ойротата са фалшиви, нито дали кюлчетата са истински.
Който е подхвърлил снимките, е имал за цел да провокира снощния... "брифинг".
След подобен... briefинг (longинг по изпълнение) на следващата сутрин във всяка друга държава премиерът щеше (да е настоятелно посъветван от работодателите си) да си подаде оставката.
Във всяка друга... държава.
Държава.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #97 -: Юни 18, 2020, 10:21:54 »
Изобщо няма никакво значение нито кой е снимал, нито дали ойротата са фалшиви, нито дали кюлчетата са истински.
Който е подхвърлил снимките, е имал за цел да провокира снощния... "брифинг".
След подобен... briefинг (longинг по изпълнение) на следващата сутрин във всяка друга държава премиерът щеше (да е настоятелно посъветван от работодателите си) да си подаде оставката.
Във всяка друга... държава.
Държава.

Ееее, много си жестока – дай му поне няколко дена да го преживее.
the lamers club honourable member …

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #98 -: Юни 18, 2020, 10:35:00 »
Изобщо няма никакво значение нито кой е снимал, нито дали ойротата са фалшиви, нито дали кюлчетата са истински.
Който е подхвърлил снимките, е имал за цел да провокира снощния... "брифинг".
След подобен... briefинг (longинг по изпълнение) на следващата сутрин във всяка друга държава премиерът щеше (да е настоятелно посъветван от работодателите си) да си подаде оставката.
Във всяка друга... държава.
Държава.
...мисля си друго - онзи, който е снимал или по-скоро онзи, който е поръчал снимките и след това ги е публикувал, е целял да заяви на генлей д-р инж. др Борисов, че не е недосегаем. В главата ми се завъртя едно друго име, на човек бит, стгрелян и задържан, от зората на властването Борисово, не знам...

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #99 -: Юни 18, 2020, 10:46:02 »
Трактора ли, Ото?
Ми не знам дали има все още такива възможности.
Има други възможности, даващи по бърз резултат, но едва ли би се напънал да ги реализира.
Тук списъкът е дълъг, но не са чак толкова плиткоумни.
То и Сретан може да е в такъв списък.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #100 -: Юни 18, 2020, 11:29:33 »
Ахъ, преди седмица го видях, същият си е, нахъсан, има възможностите ...
Той е нужен жив и здрав, поради това други варианти сега са трудно приложими.
« Последна редакция: Юни 18, 2020, 11:31:50 от фелдкурат Ото Катц »

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #101 -: Юни 18, 2020, 13:18:04 »
Легло, пищов, златни кюлчета,   пачки с евро.
В тази картина има толкова много гротеска и сюрреализъм.
Кой ли е аранжорът на този мизансцен, потресаващ с имагинерната си натуралност?!?
Ако беше жив Салвадор Дали , нямаше да се съмнявам.
Ама сега, като помисля, само животът-циник може подреди тези арте-факти по такъв неповторим начин.

Нищо излишно и нищо не липсва.
« Последна редакция: Юни 18, 2020, 13:27:10 от Bacho Кольо »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #102 -: Юни 18, 2020, 14:05:19 »
Цитат на: Maximus II
Всичко е възможно, щом натиснаха Сидеров, да се коалира с Каракачанов и Симеонов, за да ги вкара в парламента...

Сидеров стана послушен, откакто се сдоби с млада булка и дете.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #103 -: Юни 18, 2020, 14:08:40 »
Цитат на: Bacho Кольо
Легло, пищов, златни кюлчета, пачки с евро.

И книга на нощното шкафче.

А, чакай, да не те излъжа. Книга май не видях.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #104 -: Юни 18, 2020, 15:58:30 »
Quote (selected)
А, чакай, да не те излъжа. Книга май не видях.
Книга може и да има, само ако е от онези от евтините филми, дето е изкуствена и вътре с отвор, за носене на пищова.
По друг начин не си я представям. Иначе, ако я имаше, щеше наистина да изглежда гротескно. Дето вика Бачо - Дали.
Една негова картина ми виси в хола - столовете са с три крака.
Те тая те.

« Последна редакция: Юни 18, 2020, 16:07:11 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #105 -: Юни 18, 2020, 16:30:51 »
Quote (selected)
Това вече е плашещо.
НСО която пази "националните съкровища" Доган и Пеевски е заплаха за действащият премиер.
Започвам да се питам КОЙ управлява държавата, дали ББ не е двойник-мюре на истинския владетел.

Сутринта на гладно това ми дойде на дървената картуна. :t0328:
После като се развидели, след кафето си викам:
Баце е със силно чувство за самосъхранение, щом се замисля да се откаже от НСО значи нещо му намирисва.
Верно наши пазванти са специализирали в носене на кафета и палене на пури, но все нещо могат.
За секунди след команда от слушалките могат да завъртят пищовите от вън на вътре, от охрана да станат конвой.
Време е Баце да привика гвардията от амазонки ЖГЕРБ да го пази.
На някой от тях ще им поникната крила, няма да му трябва Жипка или Фалкон.
Ще го носят като майки орлици голишарче където поиска и ще го бранят като мечки стръвници. :bouncy-1054:
Пък и едни женски гащи да има поне в Банки, че те миските не ползват такива.
« Последна редакция: Юни 18, 2020, 16:55:04 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
« Последна редакция: Юни 19, 2020, 11:36:04 от фелдкурат Ото Катц »

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Вече няколко дни в Родината ни се вихрят скандали - аудиозаписи, пачки, кюлчета, (полу)голи снимки и прочие....

Някои да е чул какво казва ДПС? Почетният председател?
Останалите турски партии - мазния Местан, мачото Дал?

И градската десница ми е любопитна, например един Бойкикев какво мисли да прави? А Лаборантът?
Ти-ши-на....

А най-паче ми е интересен дедо Симо и неговата партия, те имат ли отношение към ставащото, нихната?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #108 -: Юни 18, 2020, 19:47:27 »
Quote (selected)
Страх ли Ви е г-н Борисов? Не се страхувайте. Никой не смята да Ви убива. Няма нужда да спите с пистолет до възглавницата, просто си лейте куршум, ако толкова ви е страх. Няма нужда да се страхувате за живота Ви, но с право се страхувате от хората, от разследването, от ревизията, от изборите, допълни Манолова.
https://pogled.info/bulgarski/gospodin-borisov-vreme-e-da-si-tragnete-ne-e-strashno-da-si-tragnesh-s-mir-zashtoto-vsichki-nie-mozhem-bez-vas.117483
Устата е  Мая, де да беше и толкова полезна колкото ефектна.

ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
А най-паче ми е интересен дедо Симо и неговата партия, те имат ли отношение към ставащото, нихната?

Доколкото си спомням, Минчо Спасов беше в горните йерархични нива на партията на дедо Симо, така че с известно приближение може да се приеме, че дедо глаголи с неговата уста (imho).
the lamers club honourable member …

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #110 -: Юни 18, 2020, 20:33:21 »
Отдавна не бях влизал да чета в СЕГА, доста са се променили имената на участниците, само една Славка неподражаемо плонжира с голи гърди пред куршумите по Баце.
Абе да вика амазонките вместо НСО и да спи рахат човека.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #111 -: Юни 18, 2020, 21:06:17 »
Ако някой ще сваля Борисов, това са сили от САЩ, на които не се харесват енергийните проекти - газовата тръба от Турция и АЕЦ Белене.

Аз не се радвам на свалянето на Борисов, точно в тоя момент.
Вие си ги избрахте!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #112 -: Юни 18, 2020, 21:49:46 »
Quote (selected)
Аз не се радвам на свалянето на Борисов, точно в тоя момент.
И аз!
И то не само в този момент, а изобщо.
Едното "сваляне" значи да си се оттегли човечеца в БанкИ и да си живурка като ни лук ял,ни лук мирисал!
Бях бесен, когато това се случи на црън Манго и ниииищо не последва като разплата!
Нищо!
Но все пак, дори и със скърцане на зъби мога да приема, че "едно нещо струва толкова, колкото ти дават за него" и така бе наебана цялата българска собственост и разграбена по един предтъпен начин. Все пак има оправдание. Но такъв пладнешки грабеж, придружен с цинизма герберски и гьонсуратизма на мутрата и присъдружната му шайка не мога да подмина само със "сваляне"!
Ако не последва съд, присъда и ползване гостоприемството на бай Ставри, мога да кажа само едно - ЗАКРИВАЙ!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #113 -: Юни 18, 2020, 21:56:09 »
На една от снимките и ББ т.е. българския Бийн - натюр. Та се замислих с кво се друса този чиляк. Нещо сериозно требе е та да могат отварят чикмиджета, праят снимки .... а тойда си хърка.
 
А снимките са с двойна употреба. Първо вътрешна. Неколкостотин иляди евро са сериозна работа. Ина пачка е педесе иляди. Цецоу с асансьора напрао прошляк излезе. Затва требе са го манали от герп. Та защо чиляк който нема никакви разходи дължи подобни суми? Кеш.
 
А международно .... Всички ще се дърпат от него като от прокажен. Тва е нонсенс, културен, законов ...... Подобни суми в брой, само в мафиотски бос мое да се срешнат. Абе в който и да е ще го спукат данъчните. А туканка действащ примиер  :bluegrab: ...
 
Абе сети ли се некой да пита Божков в ква валута са му искали подкупите?  :smokin:
 
Quote (selected)
Аз не се радвам на свалянето на Борисов, точно в тоя момент.
Какво му е на момента?
 
За църен Ваньо и Крадлив дедо .... към херсонския Съсел.
Не сал тех ми и назначенията им не пипна.
« Последна редакция: Юни 18, 2020, 22:00:22 от 66 »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #114 -: Юни 18, 2020, 21:58:46 »
Манго с теменужката.
Баце с магнолията.

Адвокатчето викаше:
Кажи си Ваньо!
Радев и той нещо такова мърмори.
А ний, ний сме идиоти.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #115 -: Юни 18, 2020, 22:06:42 »
И друго ме дразни.
Никой не пита за чий му е на минпреда на европейска държава пищов?
Колко президенти и минпреди имат на нощните си шкафчета оръжия?
Сещам се за едни, викат им диктатори, главатари на хунти и други такива.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #116 -: Юни 18, 2020, 22:14:36 »
Quote (selected)
Аз не се радвам на свалянето на Борисов, точно в тоя момент.

- Влизането с двата крака в евровата парична яма ще е фатално!!!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #117 -: Юни 18, 2020, 22:52:40 »
Quote (selected)
- Влизането с двата крака в евровата парична яма ще е фатално!!!

До скоро и аз мислех така.
Вируса обърка много неща по целия свят, ускори времето.
Ще се потъва и ще потъваме всички няма да има вън и вътре.
Това което имаме като парична система е към своя край, до година две паричната маса ще се удесетори.
От надуването балонът ще се спука.
Ще гръмнат всички финансови "активи" независимо в юани, долари, рубли или евро.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #118 -: Юни 18, 2020, 23:09:54 »
Quote (selected)
- Влизането с двата крака в евровата парична яма ще е фатално!!!

До скоро и аз мислех така.
Вируса обърка много неща по целия свят, ускори времето.
Ще се потъва и ще потъваме всички няма да има вън и вътре.
Това което имаме като парична система е към своя край, до година две паричната маса ще се удесетори.
От надуването балонът ще се спука.
Ще гръмнат всички финансови "активи" независимо в юани, долари, рубли или евро.
Това не е точно така. "виртуалните" ще гръмнат. Реалните не. Който има петрол, заводи, злато ... може и на кяр да излезе след патакламата.
Два момента. Англичаните хванаха последния попътен вятър, защото не са в "зоната". Италианци, испанци ... нямат този шанс.
Влизането в ЕС намали покупателната способност с 20% грубо. В "зоната" може да е и двукратно.
При това съм споменавал. Ние бяхме единствената държава където не се компенсира населението, поне частично.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #119 -: Юни 18, 2020, 23:22:27 »
Този петрол който имат отдавна е заложен, сега просто въртят педалите да не спре колелото и да паднат.
Като стойност е малко по-скъп от водата, всичко отгоре е финансов инженеринг.
Изпомпваните количества са нужни за захранване на "потребителската икономика", тя от своя страна от десетилетия е минала на кредит - финансови машинации.
Когато гръмне балона голямата част от нефта ще стане излишен, не само нефта, метали всякакви полезни изкопаеми.
Ценност ще остане храната която сега там където се произвежда е оскъдна за да могат магазините и потребителите в страните от златния милиард да я разхищават.
Всички ще се ослушаме и завода за телевизори ще почне да произвежда десет пъти по-малко бройки, но с живот десет пъти по-дълъг и други такива.
ЕС е вреден за вашето здраве!