Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 22:00:18

Автор Тема: "Явно, каквото трябваше да стане - стана и се доказа, че случайни неща няма."  (Прочетена 14854 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23481
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Джиджи! :yes-1289:
Проверявате ме дали спя ли? 8)
« Последна редакция: Февруари 01, 2019, 21:49:19 от Mr. Blue »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
П.П. И цитирането сЪ йе разбрицало – не мога да изляза от цитата??!
Цитирането го обърка Принца тук:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?action=post;quote=16146;topic=503.25;last_msg=16343
 :bigok:

За да излезеш от сбъркано цитиране, гледай броят на [ quote author=---- .... ------]
да е равен на броя на [ /quote]
и ти да пишеш след последното [ /quote]   Ако [ quote] са (n-1), то n-тото [ /quote]  се появява  автоматично след написаното извън цитата.
 :beer-405:
« Последна редакция: Февруари 01, 2019, 21:58:51 от Mr. Blue »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
 
Сега всичко е наред bien, Alright, in Ordnung, нали ?  8)
« Последна редакция: Февруари 01, 2019, 22:06:33 от Mr. Blue »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Сега всичко е наред bien, Alright, in Ordnung, нали ?
Oui! Yes! Ja! А то, между другото, винаги си е било наред!!! :clap-3332:

Само съжалявам, че преди малко не успях да постна за Принца едно голямо сърце /най–голямото от колекцията на Чоки!/ за всичко това, което прави тук. За да мога да довърша нещо, което бях обещала, и да мога утре – живот и здраве! – да му съобщя:

Г–н Принце, отворете си пощата. Като се надявам, че това, за което ме помолихте, наистина си е заслужавало кефа!  :blush-3296:
« Последна редакция: Февруари 02, 2019, 15:08:30 от Джиджи »

Неактивен Darby

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 59
    • Профил
За да излезеш от сбъркано цитиране, гледай броят на [ quote author=---- .... ------]
да е равен на броя на [ /quote]
и ти да пишеш след последното [ /quote]   Ако [ quote] са (n-1), то n-тото [ /quote]  се появява  автоматично след написаното извън цитата.
 :beer-405:


Много е сложно това (за мен). Аз ще продължа да си ползвам copy/paste, докато е възможно.

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
За да излезеш от сбъркано цитиране, гледай броят на [ quote author=---- .... ------]
да е равен на броя на [ /quote]
и ти да пишеш след последното [ /quote]   Ако [ quote] са (n-1), то n-тото [ /quote]  се появява  автоматично след написаното извън цитата.
 :beer-405:


Много е сложно това (за мен). Аз ще продължа да си ползвам copy/paste, докато е възможно.
То не е сложно, ами е сложно обяснено. Инак цялата работа се свежда до "Това, което сте отворили, него трябва и да затворите!" [ quote] е отваря вратата (цитата), [ /quote] затваря вратата (цитата). Инак такива отварящо-затварящи се двойки могат да се вместват една в друга като комплект мерителни лъжици. Важното е най-вътрешната отворена да се затвори първа, след нея втората и така до края, без да се меши номерът им. Като едно време скобите в задачите със скоби!
Но и копи/пастата работи идеално!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Доживяхме да видим какво е интелигентна модерация!

За Mr. Blue –  :clap-3332:
А за фон Госингер, щото той си го избра – :thumbs_up-3334:

И нека на ено друго място да сЪ пукат ръбовете по ръбовете!!!