Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 14:30:50

Автор Тема: Лето 2020. Прокуратура, НСО, скандали, арести, протести …  (Прочетена 72295 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
ПротестА "умнокрасивите" постепенно го провалят с вечните си номера да го извъртат към плюене и по Радев, социализма и БСП.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Всъщност нищо не заплашва шайката и присъдружното гюбре. Те дори не нервничат.

Ако искате да разберете дали даден протест ще успее – гледайте плакатите. Ако са ръкописни, а не на принтер, значи няма никакъв шанс.
Преобладаването на печатни плакати показва наличие на финансиране, а финансирането – на заинтересованост у определени здрави сили. През 2013г. плакатите бяха печатни (вкл. големи, които изискват по-особено оборудване и съответните разходи), а имаше също кашони, роял, гола цица и поредната мъченическа смърт на Едвин Сугарев. Да не мислите, че всичко това се появява без заплащане?!
На този процес засега май няма нищо подобно.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Не е баш тъй.
Получиха глътка въздух, т.е. малко пари, продавайки бъдещето (тва Боко), но това е закратко.
Лошите новини ще продължават да валят. И от чужбина и от страната.
 
Грешката беше с този вот.
За чий ви беше бре? Боко в паниката се беше нахендрил, с промените в правителството. А те имаше голяма вероятност да не минат. Т.е. да имаме правителствена, а и парламентарна криза.
 
То ясно що. Щото капутите си мислят че кат резтегнат локум ....
Само че нито на някой му пука, нито нещо зависи от това.
Има и хора подкрепящи Нинова, но основно вината е на дебилите съселисти!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Цитат на: 66
Грешката беше с този вот.

Вотът няма никакво значение. ББ изпълнява безпрекословно външни (т.е. американски и брюкселски) команди. Началниците му ще му наредят да се махне ако или когато решат, че стоенето му пречи на тяхното влияние. Има и по-лоши варианти за него - да го обявят за престъпник (пък те толкова да са му вярвали досега, че е чист и неопетнен  :nuts:), за руски агент, или да го изчезнат.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Ако някой е очаквал че вота ще мине трябва да бил на много силни хапчета.
ГЕРБ държат кокала, патрЕоте и Воля ще драпат да изкарат пръв и последен мандат до края.
Както винаги най приятна е позицията на ДПС.
На тях мандата им харесва, но с кеф играят опозиция.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Прокурорът, оневинил Цветанов за Апартаментгейт, става шеф
Трети ръководител бяга от спецпрокуратурата в рамките на 3 месеца
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/prokurorut-onevinil-cvetanov-za-apartamentgeyt-stava-shef

За три месеца ората си оправят финансите и за унуките и бягат.
Сал на един Баце му трябват повече от 10 години. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
ПротестА "умнокрасивите" постепенно го провалят с вечните си номера да го извъртат към плюене и по Радев, социализма и БСП.
Не си измисляй, щото умен човек изобщо не би ти повярвал.
Най-вече – за социализЪма и БСП.  :D :D
« Последна редакция: Юли 22, 2020, 19:20:38 от Джиджи »

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Цитат на: Джиджи
Не си измисляй, щото умен човек изобщо не би ти повярвал.

Човек, който не вярва на мен, просто не е умен  :smokin:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
При всичките си сериозни кусури, Баце има и положителни качества, вече съм казвал, има страх Божий, има и един сантиман към нашето си.

Един ме питаше, кои са по-лоши от Баце, по-лошите са, които нямат страх, от по-висша сила или от съдбата (за всичко се плаща), и за които останалите българи са им напълно безразлични.

Категорично  не съм бацевист, и тези, които го създадоха, имат голям грях, към България и българите.
Вие си ги избрахте!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Цитат на: Maximus II
Баце има страх Божий

Няма. Преструва се. Че е страхлив - страхлив е, но се страхува от земни неща. Да не го ликвидират, да не го опандизят и да не му вземат накраденото.
А по-лоши от него са тия, дето хем са подлоги или неолиберали, хем са по-куражлии от него.
« Последна редакция: Юли 22, 2020, 22:34:24 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
При всичките си сериозни кусури, Баце има и положителни качества, вече съм казвал, има страх Божий, има и един сантиман към нашето си.

Един ме питаше, кои са по-лоши от Баце, по-лошите са, които нямат страх, от по-висша сила или от съдбата (за всичко се плаща), и за които останалите българи са им напълно безразлични.

Категорично  не съм бацевист, и тези, които го създадоха, имат голям грях, към България и българите.
винаги си казвал простотии. и продължаваш. пак те питам за имена на двама-трима по-лоши от баце, които могат да дойдат на негово място. щото ти само общи глупости дърдориш, конкретни имена нещо не можеш да споменеш.

баце ти никакъв страх божий няма. няма откъде патологичен лъжец да го има. ежедневно нарушава един куп божи заповеди, начело с 'не лъжи'. или сега освен видиотен кретен бацевистите ще почнете и невменям да го изкарвате, че и заповедите не знае?

то стана ежедневие все да го подвеждат, все да не е разбрал, преди години разни неизвестни го подписваха по документи, сега други неизвестни му пълнят шкафчето. ама по-убаф от него за тебе нема, нъл тъй, максимусе? и сички останали са льоши, толко льоши, че не можеш нито имена, нито аргументи за льошьотията им да дадеш. обаче са льоши.

пфу.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Анатомия на протестите

Quote (selected)
Мария Матеева: Много е важно да се смени фокусът на дебата, защото никой не казва как да продължим напред
Причината за протестите се корени в начина, по който започнаха демократичните промени в България
22 Юли 2020



Мария Матеева е политолог. През 2015 г. защитава в Париж докторска дисертация на тема „Популизмите в България” под ръководството на проф. Жак Шевалие. Дългогодишен наблюдател на процесите в България, бивш журналист и политически съветник в Европейския парламент. В момента работи като консултант по стратегическо планиране на политиките на ЕС в Центъра за стратегии и оценки в Лондон.

"Причината за протестите е много по-дълбока. Тя се корени в начина, по който започнаха демократичните промени в България, а именно – с дворцов преврат. Този преврат създаде една демократична фасада и двупартиен модел.

Затова днес е много важно да се смени фокусът на дебата. Тъй като всеки говори за това – какво се е случило и какво не искаме, но никой не казва как да продължим напред.

Партиите са неизбежни, за да гарантират изразяването на волята на населението. Партии, но партии от нов тип!

https://www.btv.bg/video/shows/lice-v-lice/videos/marija-mateeva-mnogo-e-vazhno-da-se-smeni-fokusat-na-debata-zashtoto-nikoj-ne-kazva-kak-da-prodalzhim-napred.html?utm_source=Ladyzone&utm_medium=RSS&utm_campaign=traffic_from_article
  :way_to_go-1308:

За жалост обаче, горният линк не работи, както и един друг, пуснат в коментарите под дописката със заглавие „Протестиращи блокираха …” оттатък.

Аз обаче успях да вляза в сайта със следния текст:

Мария Матеева, БТВ, „Лице в лице”, 22.07.2020 г.

« Последна редакция: Юли 23, 2020, 09:05:22 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
При всичките си сериозни кусури, ...
винаги си казвал простотии. и продължаваш. пак те питам за имена на двама-трима по-лоши от баце, които могат да дойдат на негово място. щото ти само общи глупости дърдориш, конкретни имена нещо не можеш да споменеш.

то стана ежедневие все да го подвеждат, все да не е разбрал, преди години разни неизвестни го подписваха по документи, сега други неизвестни му пълнят шкафчето. ама по-убаф от него за тебе нема, нъл тъй, максимусе? и сички останали са льоши, толко льоши, че не можеш нито имена, нито аргументи за льошьотията им да дадеш. обаче са льоши.

пфу.
  :D :way_to_go-1308: :t0328:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Всъщност нищо не заплашва шайката и присъдружното гюбре. Те дори не нервничат.

Хе-хе-хе ...  O:-)

Quote (selected)
Ако искате да разберете дали даден протест ще успее – гледайте плакатите. Ако са ръкописни, а не на принтер, значи няма никакъв шанс.
Хи-хи-хи-хи ...  :P

Quote (selected)
Преобладаването на печатни плакати показва наличие на финансиране, а финансирането – на заинтересованост у определени здрави сили. През 2013г. плакатите бяха печатни (вкл. големи, които изискват по-особено оборудване и съответните разходи), а имаше също кашони, роял, гола цица и поредната мъченическа смърт на Едвин Сугарев. Да не мислите, че всичко това се появява без заплащане?!
А с това вече изтреби сичката риба ...  :b0201:

Quote (selected)
На този процес засега май няма нищо подобно.

Да, на този процес наистина няма нищо подобно, и то не само "засега"!!!

Защото е вече признат от всеки, който има поне малко акъл в главата си, за първия ГРАЖДАНСКИ ПРОТЕСТ от 90-те години насам.

Който ще си остане такъв, и накрая ще успее!!!  :0007:
« Последна редакция: Юли 23, 2020, 09:35:40 от Джиджи »

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Quote (selected)
... Този преврат създаде една демократична фасада и двупартиен модел
Глупости с взлом!
У нас партии да искаш – появяват се, изчезват, особено в „дясното политическо пространство“. А Лондон, където служи госпожата, не се ли управлява от двупартиен модел?
Глупак приказва, глупаци ръкопляскат.
Quote (selected)
Партиите са неизбежни, за да гарантират изразяването на волята на населението
Ма точно за това служат, ше знайш – така като се огледам, де що има партия по света и у нас, все и само с това се занимава. И неизбежни били – леле майко! Откъде следва това, ма?
Quote (selected)
Хе-хе-хе ...
Хи-хи-хи-хи ...
А с това вече изтреби сичката риба ...
Ако смяташ хихи, хаха и рибата за изразяване на мнение, за кво си ходила на училище?

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
И у нас, и във Великобритания управлява само една партия, тази на елита, понякога се карат и хващат гуша за гуша, но са тези "горе", притежават властта и парите, политическите лица, които виждаме по телевизията са само някакви техни изпълнители. 

Публичен списък на елита, няма никъде.
Вие си ги избрахте!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Цитат на: Maximus II
управлява само една партия, тази на елита

Никакъв елит не са, а точно обратното - отровна тиня. Истинският елит на човечеството въобще не бива допускан до власт. Това, че техните собствени слугински медии и папагали, наричани "социо- , полито- , антропо- и т.н. -лози, ги наричат "елит", е мръсно лъжливо внушение.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
аменеменЯма
За последен път ти обръщам детайлно внимание, шъ знайш. Щото ме фанА в настроение!  :t1811:

Quote (selected)
... Този преврат създаде една демократична фасада и двупартиен модел
Глупости с взлом!

У нас партии да искаш – появяват се, изчезват, особено в „дясното политическо пространство“.

Глупак приказва, глупаци ръкопляскат.

Първо, фнимавай с епитетите, щото демонстрираш липса на възпитание.
и
Второ, сам си противоречиш по отношение на ДВУПОЛЮСНИЯ МОДЕЛ с "у нас партии да искаш – появяват се, изчезват".

Защото от 30 години насам през цялото време в противоборство са били само две:
някоя еднодневка + БСП, а през последните 11 години – ГЕРП + БСП  :ive_got_it-1379:
« Последна редакция: Юли 23, 2020, 11:04:17 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Партиите са неизбежни, за да гарантират изразяването на волята на населението
Ма точно за това служат, ше знайш – така като се огледам, де що има партия по света и у нас, все и само с това се занимава. И неизбежни били – леле майко! Откъде следва това, ма?
Quote (selected)

Първо, ще прескоча МА-то, щото аз често използвам БЕ:P
А "това" следва от факта, че по площадите в момента няма представени политически партии, които да яхнат протеста.   :ive_got_it-1379:

Та, оттук тръгна разговорът за партиите. Капиш?! :nuts:
« Последна редакция: Юли 23, 2020, 11:31:18 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Ииии ... последно!

Quote (selected)
Хе-хе-хе ...
Хи-хи-хи-хи ...
А с това вече изтреби сичката риба ...
Ако смяташ хихи, хаха и рибата за изразяване на мнение, за кво си ходила на училище?

Забра'ил си университетЯ!!! Където са ме учили и на МЕЖДУМЕТИЯТА "хи-хи" и "ха-ха". :nuts:

Quote (selected)
Междуметие

Междуметието е част на речта, която изразява чувство или волеизявление.

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=%D0%BC%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D1%83%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%B8%D1%8F+%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5

А колкото до "рибата" – след като завърших, за малко да ходя да специализирам в Ландън РЕКЛАМА, която реклама с картинки напоследък става все по настъпателна и по-анимирана. 
Просто такъф е трендА ... :you_suck-874: К-Р-А-Й !!!
« Последна редакция: Юли 23, 2020, 11:58:07 от Джиджи »

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Джиджи,
Обръщенията и епитетите ми се отнасят към автора на твърденията, които коментирам, което нещо в случая е другарката, служеща в Лондон.
Партиите у нас никога не са били малко. Дори и сега в НС има седем от тях. Седем парламентарно представени партии! Извън парламента има още рой.
Останалите ти забележки са ирелевантни към казаното от мен.
Quote (selected)
Забра'ил си университетЯ!!!
Еми бравос. Училище, университет ... а вместо да се изразяваш с думи и да изказваш мисли – емотикове и междуметове.
« Последна редакция: Юли 23, 2020, 12:04:37 от аменеменема »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
И у нас, и във Великобритания управлява само една партия, тази на елита. 
:nuts:
"Партия на елита" НЯМА нито у нас, нито във Великобритания, нито където и да е другаде.  :ive_got_it-1379:
Щото ако имаше, щеше да си има ИМЕ.  :tongue-out:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Забра'ил си университетЯ!!!
Еми бравос. Училище, университет ... а вместо да се изразяваш с думи и да изказваш мисли – емотикове и междуметове.

Некой да е казал или писал некъде, че мисли – но най-вече отношението към тези мисли /щото може да има и таковО!/! – не може да се изразява с "емотикове и междуметове"?! 
:crazy-1358:

Естествено, че НЕ!!!
А тоз, който не може да ги разчита или разгадава, най-добре да си гледа математиката и дан'сЪ бърка!!!  :t2102:

К-Р-А-Й !!!

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Quote (selected)
А тоз, който не може да ги разчита или разгадава, най-добре да си гледа математиката и дан'сЪ бърка!!!
А тоз, който се пъне да възразява на нещо, по-добре да се научи да формулира мисли, щото само с междуметкане и емотикане не става.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
И у нас, и във Великобритания управлява само една партия, тази на елита...
тогава къв е проблема баци да бъде натирен където му е мястото и да управлява друг, който да е малко по-законопослушен, да спазва повече законите на страната /примерно този за бюджета и оня кодекс, дето пише как се индексират пенсиите/, да уважава институциите повече и от време на време да се сеща какво е казал вчера, та да не лъже като разпран?

какъв?

какъв?

не се ли усещаш, че това по-горе директно опровергава простотиите ти как нямало по-убаф от баци? че то всеки е по-убаф, щото ти така и не назова поне един по-лош. всеки.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
И у нас, и във Великобритания управлява само една партия, тази на елита. 
:nuts:
"Партия на елита" НЯМА нито у нас, нито във Великобритания, нито където и да е другаде.  :ive_got_it-1379:
Щото ако имаше, щеше да си има ИМЕ.  :tongue-out:

Малко в темата на астрологията.
Има и ИМЕТО е една от великите тайни, само посветените го знаят.
Няма да ти го казвам че после трябва  :ouch-2144:
 :b0303:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Цитат на: buratinob
Малко в темата на астрологията.
Има и ИМЕТО е една от великите тайни

Вавилон
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
 :m1302:
Цитат на: buratinob
Малко в темата на астрологията.
Има и ИМЕТО е една от великите тайни

Вавилон
Провери си пулса, ако имаш такъв значи не е Вавилон. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Овакантеният от Ананиев пост в МЗ ще се заеме от проф. Костадин Ангелов, директор на Александровска болница, който през месеците на извънредното положение публично благодари на Делян Пеевски, че е най-големият дарител на болницата.

http://glasove.com/categories/skandalyt/news/kogato-vsichki-druzhno-mylchaha-ninova-vodeshe-bitkite-za-razoblichavane-na-gerb

Далновидно!
Във финансовото министерство ресурс вече не остана за крадене.
Сега ще текат пълноводни реки в здравеопазването, за вируса може да не стигнат но за още една корона на Шиши ще се намерят, няма да ги оставят да се разпилеят я!
Шиши ако успее да налази и енергетиката или поне горивата ще направи голям шлем за разсипия.
« Последна редакция: Юли 23, 2020, 20:22:43 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Как беше, и бардака стария, и ку....е старите, защо изобщо си прави труда, кой Му дава акъла, не знам!?   :rolly-1063:
Вие си ги избрахте!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
И у нас, и във Великобритания управлява само една партия, тази на елита. 
:nuts:
"Партия на елита" НЯМА нито у нас, нито във Великобритания, нито където и да е другаде.  :ive_got_it-1379:
Щото ако имаше, щеше да си има ИМЕ.  :tongue-out:

Maximus 2 се опитва да ти каже, че всички партии са на елитa и че не е от голямо значение коя точно управлява в момента (imnsho).
« Последна редакция: Юли 24, 2020, 07:32:24 от ddantgwyn »
the lamers club honourable member …

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Мани я, тя вярва, че демокрацията управлява, зер, грантове е усвоявала, има такава психология, което им носи профит и душевно успокояване, упорито вярват в това, независимо колко е далече от реалността.
Вие си ги избрахте!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Мани я, тя вярва ...

Оня ден написах нещо НЕпочтително по отношение на теб, но веднага ти се извиних!!!

Затуй, айде малко ПО-ПОЧТИТЕЛНО
, ако обичаш!!!  :too_happy-1067:
« Последна редакция: Юли 24, 2020, 10:18:22 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
И у нас, и във Великобритания управлява само една партия, тази на елита. 

"Партия на елита" НЯМА нито у нас, нито във Великобритания, нито където и да е другаде. 
Щото ако имаше, щеше да си има ИМЕ. 

Maximus 2 се опитва да ти каже, че всички партии са на елитa и че не е от голямо значение коя точно управлява в момента (imnsho).

Right!!!  :way_to_go-1308:
Само че "елит" е толкоз разтегливо понятие, че се нуждае от поне малко уточнения.  :ive_got_it-1379:

Затова нека оставим това за следобед, щото в момента имам да правя нещо друго ...
« Последна редакция: Юли 24, 2020, 18:44:09 от Джиджи »

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Цитат на: Maximus II
... упорито вярват в това, независимо колко е далече от реалността

Например вярва в това, че:
1. ЕС се управлява от добри, умни и честни хора, които се борят за благото на всички европейци, ще ни спасят от корупцията и ще изтеглят икономиката ни нагоре.
2. НАТО е могъщо, добро и справедливо, и ни пази от злата, но слаба Русия.

Чудя се само коя от двете и вери (макар и усукани в едно) е по-глупава  :bigok:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
И у нас, и във Великобритания управлява само една партия, тази на елита. 

"Партия на елита" НЯМА нито у нас, нито във Великобритания, нито където и да е другаде. 
Щото ако имаше, щеше да си има ИМЕ. 

Maximus 2 се опитва да ти каже, че всички партии са на елитa и че не е от голямо значение коя точно управлява в момента (imnsho).

Right!!!  :way_to_go-1308:

Само че "елит" е толкоз разтегливо понятие, че се нуждае от поне малко уточнения. 

Затова нека оставим това за следобед, щото в момента имам да правя нещо друго ...

ddantgwyn, току-що двама твои близки ми скъсаха нервите в темата "Музика", така че го оставям за утре.

Но не се отказвам изобщо, защото е интересно ...  :way_to_go-1308:

"ЕЛИТИТЕ" ...  :0008: :0005:
« Последна редакция: Юли 24, 2020, 19:48:35 от Джиджи »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Такъв разпад българската държавност не помни.
От линка на аманеманема.
Помним, тогава го отдавахме на грешки в растежа, детски болести.
Сега имаме 30 годишен тюфлек и вече се не трае.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
„Д-р Тони Филипов“ е отпуснал езика:
https://m.offnews.bg/news/Analizi_289/Bojcheto-si-otiva-Pregovor-na-materiala_733382.html
„Д-р Тони Филипов“ е ПИЧ и винаги е бил такъв!!! :in_love-1101:

Но по горните причини оставям също коментара си за утре ...
« Последна редакция: Юли 24, 2020, 19:05:47 от Джиджи »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Скандалният запис с Бойко Борисов, в който той употребява обидни епитети към председателя на Народното събрание Цвета Караянчева, е автентичен. По него няма монтаж, няма следи от въздействие, гласът е на премиера. Всичко това обяви днес следобед евродепутатът от БСП Елена Йончева, позовавайки се на американска лаборатория. Изследването е направено по нейна поръчка. Лабораторията работела с ФБР, американски и европейски съдилища, имала всички сертификати. Докладът й по случая бил от 34 страници.
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/laboratoriya-sasht-potvurdila-istinnostta-na-zapisa-borisov

За снимките няма още експертиза, янките не приемат еврото за легитимна парична единица, а позлатени кюлчета и те си ги имат в трезорите на ФЕД. :bouncy-1054:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Да, днес го слушах по 7/8, че така са се произнесли за записа.
По ми е интересно, друга ТВ дали е съобщила за този анализ?
Това, че Караянчева е ПКП си го знам и без подсказването на мутрата, но ми е интересно мисирките как ли го интерпретират и кои ли от мисирките го съобщават, макар и с отвращение.
Бай дъ уей, по БНТ май нещо се чу, оня серсемин Кошлука да не би да взема завоя по наостро така, на две гуми със свирене?
« Последна редакция: Юли 24, 2020, 21:12:42 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Борисов се съгласил ЕС да "затвори" АЕЦ "Козлодуй"
В заключенията на Европейския съвет са предвидени 57 млн. евро за извеждане от експлоатация до 2027 г. на цялата централа
https://www.segabg.com/hot/category-economy/borisov-se-suglasil-es-da-zatvori-aec-kozloduy

Честито!
Сега остава освен лидер в спиртомерите да станем и лидери в производството на газени лампи.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Quote (selected)
Борисов се съгласил ЕС да "затвори" АЕЦ "Козлодуй"
В заключенията на Европейския съвет са предвидени 57 млн. евро за извеждане от експлоатация до 2027 г. на цялата централа
https://www.segabg.com/hot/category-economy/borisov-se-suglasil-es-da-zatvori-aec-kozloduy

Честито!
Сега остава освен лидер в спиртомерите да станем и лидери в производството на газени лампи.

Мда.Ето дзопино е дал потвърждение:
Quote (selected)
цитат от документа:

 

113. С цел подкрепа на ядрената безопасност в Европа ще бъде отпуснато специфично подпомагане за извеждането от експлоатация на следните атомни електроцентрали:

- 490 млн. евро за „Игналина“, Литва, за периода 2021—2027 г., с максимален процент на участие на ЕС 86%;

- 50 млн. евро за „Бохунице“, Словакия, за периода 2021—2025 г., с максимален процент на участие на ЕС 50%;

- 57 млн. евро за „Козлодуй“, България, за периода 2021—2027 г., с максимален процент на участие на ЕС 50%.

Освен това ще бъдат предоставени 448 млн. евро за ядрена безопасност и извеждане от експлоатация на собствените инсталации на ЕС.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Да, днес го слушах по 7/8, че така са се произнесли за записа.
По ми е интересно, друга ТВ дали е съобщила за този анализ?
Това, че Караянчева е ПКП си го знам и без подсказването на мутрата, но ми е интересно мисирките как ли го интерпретират и кои ли от мисирките го съобщават, макар и с отвращение.
ТКП, Джузепе! ТКПТъпа Кърджалийска П@тка ...  :aplause:
А за да бъдат по-изискани, мисирките са ѝ измислили ТПГТъпа Кърджалийска Гугутка.  :yes-1289:

Quote (selected)
Бай дъ уей, по БНТ май нещо се чу, оня серсемин Кошлука да не би да взема завоя по-наостро така, на две гуми със свирене?

Не ми се иска да кълнА, щото всичките ми клетви се сбъдват ...   
Но Кошлуков е срам за "синия" ентусиазъм, който беше настъпил у нас веднага след 10-ти Ноември!!  :t2102:


« Последна редакция: Юли 25, 2020, 20:00:19 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
„Д-р Тони Филипов“ е отпуснал езика:
https://m.offnews.bg/news/Analizi_289/Bojcheto-si-otiva-Pregovor-na-materiala_733382.html
„Д-р Тони Филипов“ е ПИЧ и винаги е бил такъв!!! :in_love-1101:

Ше ме ‘звинява аменеменЯма, ама пускам тук част линка с творбата на "д-р Тони Филипов", тъй като не го е направил той. Защото си заслужава – най-вече заради снимката на Баце, а и нема нужда да пестим от форумно пространство ... :D

Quote (selected)
Бойчето си отива. (Преговор на материала)
Тони Филипов, д-р, 24 юли 2020



Момчето си отива! Питам се дали ще ми бъде тъжно. И не съм единодушен. Факт е, че някак си против волята си започнах да се привързвам. Дето беше рекъл един от класиците, човек и с тенекия от сирене да живее десет години, пак се привързва.


Отделен разговор е, че ще ми липсва. Защото неговата оставка ще ме извади от зоната ми на комфорт. Като анализатор при управлението на Борисов се чувствах спокоен. Нямаше нужда да се напъвам особено да търся обяснение за едни или други действия на правителството. Обясненията бяха ясни. Ако не е глупост, ще е корист, ако не е корист, ще е глупост. Затова още преди години определих управлението на Борисов като управление на користното невежество.

Десет години си вадя хляба да описвам него и кликата простаци около него и сега изведнъж ще трябва да сменям дискурса. Я си представете да дойдат на власт някои интелигентни и възпитани хора, да се не надяваш… Че аз само езиково няма да мога да превключа от социолекта на шопското дъно на един нормален, да не казвам книжовен, език.

Да, губя си обекта, но въпреки това няма да тъгувам. Няма сред управлявалите България друг толкова нагъл и безочлив лъжец. Дори Живков лъжеше с мяра, с поглед към действителността.

Борисов си дойде прост. И си остана прост. Повтарям това от 2002 година до днес. От „Борисов притежава простотата на понятие“ (по Камю) до „По-просто нещо на по-високо място никога не сме имали“…

В началото Борисов се притесняваше от простотията и необразоваността си, но с времето разбра, че дефектът всъщност е ефект, че именно в простотията му е чарът и му отпусна краищата – „Вие сте прости и аз съм прост, затова се разбираме…“ По природна и придобита интелигентност Борисов се оказа еманация на средния българин.

https://offnews.bg/analizi/bojcheto-si-otiva-pregovor-na-materiala-733382.html
  :way_to_go-1308:

Заслужава си да се прочете до края!!! :too_happy-1067:
« Последна редакция: Юли 25, 2020, 11:17:34 от Джиджи »

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Quote (selected)
Ше ме ‘звинява аменеменЯма
Ша мъ звиняваш ти, ама си има причини името ми да се пише така, както се пише.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
ТКП, Джузепе! ТКП – Тъпа Кърджалийска П@тка ...
К не беше ли Крушовишка? :image008:
Вчера протестиращите, сигурно с наша Асол начело, посрещали др. Корнелия пред БНТ и я овиквали с "Оставка"!  :image008:

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Quote (selected)
ТКП, Джузепе! ТКП – Тъпа Кърджалийска П@тка ...
К не беше ли Крушовишка? :image008:
Вчера протестиращите, сигурно с наша Асол начело, посрещали др. Корнелия пред БНТ и я овиквали с "Оставка"!  :image008:

Не, не беше.
Начело ще да е бил някой умнокрасив на хонорар при вас.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
ТКП, Джузепе! ТКП – Тъпа Кърджалийска П@тка ...
К не беше ли Крушовишка? :image008:
Вчера протестиращите, сигурно с наша Асол начело, посрещали др. Корнелия пред БНТ и я овиквали с "Оставка"!  :image008:

Не, не беше.
Начело ще да е бил някой умнокрасив на хонорар при вас.
Сега не са ли в единен строй всички прогресивни сили? :image008:

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
"Прогресивните" ги търси при ЧЖИЗ, ЛГБТ и МиТу.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Може сега да е така, но преди време определението за прогресивните сили беше друго. По него карам, по навик.  :smokin:

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Цитат на: Калинчо
Може сега да е така, но преди време определението за прогресивните сили беше друго.

Между прогресивни и "прогресивни" има голяма разлика.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Я, Жени-ГЕРБ почнаха да дефилират и тук.
Още една древна структура що не се  присъединят към ЛГБТ-ГЕРБ.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Цитат на: buratinob
Я, Жени-ГЕРБ ... що не се  присъединят към ЛГБТ-ГЕРБ.

Бъркаш. ЛГБТ-тата са при една част от умнокрасивите и при съселистите. Жени-ГЕРБ са грозни и тъпи, но хетеросексуални лелки.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Като гледам по какъв многополов обект са се захласнали ще да са суперхетеросексуални, поне бисексуални.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Първичните организации по места на „Жени герп“ как се наричат – клуб „[кърджалийска, смолянска, дуловска, etc] остра утка“?

AnonimusBG

  • Гост
Quote (selected)
ТКП, Джузепе! ТКП – Тъпа Кърджалийска П@тка ...
К не беше ли Крушовишка? :image008:
Вчера протестиращите, сигурно с наша Асол начело, посрещали др. Корнелия пред БНТ и я овиквали с "Оставка"!  :image008:

Не, не беше.
Начело ще да е бил някой умнокрасив на хонорар при вас.
Сега не са ли в единен строй всички прогресивни сили? :image008:

Искахме да е по-хубаво, но се получи както винаги
Започналата тежка битка за "яхването" на протеста е на път да го обезсмисли

http://glasove.com/categories/na-fokus/news/zapochnalata-tezhka-bitka-za-yahvaneto-na-protesta-e-na-pyt-da-go-obezsmisli?page=2

Оригиналът е оттатък, но аз там не ходя.
Освен това пишат, че там коментарите са затворени.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
ТКП, Джузепе! ТКП – Тъпа Кърджалийска П@тка ...
К не беше ли Крушовишка?
Да, Корнелия е от Крушовица. Но никой досега не я е нарекъл "п@тка", няма и да я нарече. :ive_got_it-1379:

Защото няма причини за това!!!  :nuts:

А да се правят каламбури с първите букви на рождените места на които и да е 'ора, не е мноо оригинална, нито пък ЕнтелЕгентна хрумка!!!  :t26115:

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Цитат на: Джиджи
да се правят каламбури с първите букви на рождените места на които и да е 'ора,
не е мноо оригинална, нито пък ЕнтелЕгентна хрумка
Te са прости, затова им е лесно  :beer-405:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

AnonimusBG

  • Гост
Ангел Джамбазки: Радев вижда своето бъдеще като министър-председател
http://epicenter.bg/article/Angel-Dzhambazki--Radev-vizhda-svoeto-badeshte-kato-ministar-predsedatel/223160/2/0

А бе дай Боже.
Надявам се че ще намери сили да отхвърли разни боклуци с разни зависимости.