Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 04:28:38

Автор Тема: Müller report PSA: Prepare for disappointment …  (Прочетена 2390 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Müller report PSA: Prepare for disappointment …
« -: Октомври 24, 2018, 20:00:35 »
Quote (selected)
President Donald Trump's critics have spent the past 17 months anticipating what some expect will be among the most thrilling events of their lives: special counsel Robert Mueller’s final report on Russian 2016 election interference.

They may be in for a disappointment.

https://www.politico.com/story/2018/10/19/mueller-investigation-findings-914754

Bellingcat дали имат мнение по темата 8)
the lamers club honourable member …

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: Müller report PSA: Prepare for disappointment …
« Отговор #1 -: Октомври 24, 2018, 21:30:14 »
С годините все повече ме налягат едни празни мисли.

Сякаш в САЩ сами си изобретяват някакви измишльотини и се борят с тях.

Тая уж руска намеса е толкова смешна, особено като се има предвид къде ли не са се навирали американците в последния век.
Ми едва ли има държава, в която те да не са се намесвали и то пряко, без да се крият.

Наистина ми се струва, че прекалено късата им История ги кара да се държат така като мутра - пр. Ал Капоне. Някаква средностатистическа мутра, която не струва 5 стотинки, сравнена с нашенските мутри, пък що нещо има създадено за него.

И с тия грандиозни комисии, разследвания, изслушвания, специални и свръх-специални следователи, прокурори, които не се различават по своят същност и идиотизъм от всякакви комисии, разследвания и изслушвания по света, като обикновено успеваемостта е 0.01%, а пушилката 99.99%.


Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: Müller report PSA: Prepare for disappointment …
« Отговор #2 -: Октомври 24, 2018, 21:38:13 »
Сетих се за една раздумка с Хера (с кой точно ник беше - не си спомням), дето той хвалеше т.нар. американско законодателство и правосъдие.

Мчи прочутата афера Иран - Контрас - уж не знам си колко осъдени, и то с какви присъди (косата ти да настръхне!!!) - до 30 години, до 35 години и пр. кретенизми, пък то накрая всички помилвани, уж страшните присъди преработени в условни и 99.99% от осъдените не са видели затвора - приспадали им домашните арести, времето на разпити, пътуването до участъка и др. подобни. Сега ме мързи да търся.

« Последна редакция: Октомври 24, 2018, 21:50:48 от Ганий »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Müller report PSA: Prepare for disappointment …
« Отговор #3 -: Октомври 24, 2018, 21:40:05 »
Сетих се за една раздумка с Хера (с който точно ник беше - не си спомням), дето той хвалеше т.нар. американско законодателство.

Мчи прочутата афера Иран - Контрас - уж не знам си колко осъдени, и то с какви присъди (косата ти да настръхне!!!) - до 30 години, до 35 години и пр. кретенизми, пък то накрая всички помилвани, уж страшните присъди преработени в условни и 99.99% от осъдените не са видели затвора - приспадали им домашните арести или нещо такова. Сега ме мързи да търся.

Недей 8)

Аз няма да хваля американското законодателство, нито пък българското  :cool-1084:
the lamers club honourable member …

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Müller report PSA: Prepare for disappointment …
« Отговор #4 -: Октомври 24, 2018, 21:45:12 »
Че какво не и харесвате на съдебната ни система?
Заплатите ли, пенсиите ли, какво не харесвате? :bounce-946:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Müller report PSA: Prepare for disappointment …
« Отговор #5 -: Октомври 24, 2018, 21:47:20 »
Че какво не и харесвате на съдебната ни система?
Заплатите ли, пенсиите ли, какво не харесвате? :bounce-946:

Кой говори за харесване?! За хвалене става(ше) дума 8)
the lamers club honourable member …