Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 20, 2024, 08:05:05

Автор Тема: Арестуваха бившия главен редактор на ДУМА Юрий Борисов  (Прочетена 66919 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
И нещо ново.
Георги Марков представи в парламента книгата си "Феноменът Виктор Орбан"

Ако Унгария иска да успее, трябва да установи контакт с Русия и Китай, а ние, привържениците на десните възгледи, трябва да признаем - светът се е променил.
http://epicenter.bg/article/Georgi-Markov-predstavi-v-parlamenta-knigata-si--quot-Fenomenat-Viktor-Orban-quot-/192559/2/0
:D

Обаче си пропущил – съзнателно или не?! – некои други важни неща, споделени в началото на статията от Георги Марков, а и не само там:

Quote (selected)
„Виктор Орбан е човекът, който през 1989 г. публично призова съветските танкове да напуснат Унгария. През 2015 г. той бе човекът, изградил ограда на границата срещу ислямизацията на Европа."

Издаването на "Феноменът Виктор Орбан" съвпада с навършването на 30 години от официалното отваряне на границата между Унгария и Австрия. Книгата обхваща политическата дейност на Орбан от 16 юни 1989 г. до 20 август 2019 г.

По думите на Г. Марков, българският парламент е може би единственият в Европа, който отбеляза трийсетгодишнината, която се навърши вчера, от падането на първата тухла от Берлинската стена.

"Това беше на 11 септември, когато Унгария отвори широко границата си, хиляди източногерманци с трабанти, с деца, с писъци и радост минаха желязната завеса, където ги чакаха техните роднини от Западна Германия", припомни историческите факти Марков.

Не може само бялото да е черно, а черното бяло. И обратното!!! :t1817:

Джиджи
Истинският живот винаги е сив.
Важното е защо Орбан говори такива неща?

Ами, вероятно защото разбира живота – в цялата му пъстрота!  :0007: :0007: :0007:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Моля да не се приема като лична нападка, ама може ли конкретен пример за шпионска дейност и предателство в конкретната ситуация.

Е аз му се моля за същото поне  от два часа, ама той се опива от красноречието си по всякакви странични въпроси, но твърдо неглижира предмета на темата :D

Джиджи, душа, кво общо имат Орбан и Жоро Тантелата с темата? :nuts:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Получавам абсолютен когнитивен дисонанс от "нетипичното" русофилство. Хем искрен бесепар и русофил, хем ... останалото. 

То и аз така, с дисонанса, кат прочетох как се предлага типичното русофилство за държанка на руснаците. Кат евтина  :pissed-891: се предлага. Поправям се - не толкова евтина, види се,  :t2407: .

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4128
    • Профил
А относно следващия въпрос?

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4339
    • Профил
Понеже не ми се чете полемиката от самото начало, та да попитам Фирмина какво точно твърди той:

1. Малинов е извършил предателство.

или

2. Могат да обвинят Малинов за извършване на предателство.

..щото става въпрос за две большие разницы

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
То и аз така, с дисонанса, кат прочетох как се предлага типичното русофилство за държанка на руснаците. Кат евтина  :pissed-891: се предлага. Поправям се - не толкова евтина, види се,  :t2407: .
Айде тука на секс го ударихме. Ной стягай шанцовия инструмент.
Тоя бухал ако не се кротне, ше е голям майтап.
Русофил. Хренов.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

AnonimusBG

  • Гост
Quote (selected)
Моля да не се приема като лична нападка, ама може ли конкретен пример за шпионска дейност и предателство в конкретната ситуация.

Е аз му се моля за същото поне  от два часа, ама той се опива от красноречието си по всякакви странични въпроси, но твърдо неглижира предмета на темата :D

Джиджи, душа, кво общо имат Орбан и Жоро Тантелата с темата? :nuts:

Асол
Общото е че въпреки антикомунизма си Орбан не намери в Унгария руски шпиони.
Които 100% са там.
Изгони други хора.
Той предпочете нещо друго въпреки Будапеща 1956 година.
?????

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Понеже не ми се чете полемиката от самото начало, та да попитам Фирмина какво точно твърди той:

1. Малинов е извършил предателство.

или

2. Могат да обвинят Малинов за извършване на предателство.

..щото става въпрос за две большие разницы

Ако истинското намерение на Малинов е вярно заявено в този документ, считам, че е извършил предателство.  >:(

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3571
    • Профил
Quote (selected)
кат прочетох как се предлага типичното русофилство за държанка на руснаците. Кат евтина  :pissed-891: се предлага
Цитирай да видим къде става това.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Освен русофилия и шпионаж, партии и преориентации, в обсъжданата история се споменават и някакви 800 милиона... :smokin:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Ако истинското намерение на Малинов е вярно заявено в този документ, считам, че е извършил предателство.  >:(
Айдеее... тва Левски, тва Ботев...
Добре дошли в четвъртия райх може би.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4339
    • Профил

Ако истинското намерение на Малинов е вярно заявено в този документ, считам, че е извършил предателство.  >:(
Чувстваш се предаден заради недвусмислено заявеното от Малинов намерение да работи за  преобръщане на  геостратегическата посока на България от Запад на Изток?
« Последна редакция: Септември 12, 2019, 23:25:19 от Bacho Кольо »

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
кат прочетох как се предлага типичното русофилство за държанка на руснаците. Кат евтина  :pissed-891: се предлага
Цитирай да видим къде става това.
Абе, я ми се разкарай оттука,  :t2407: :pissed-891:. Цял ден с теб се занимавам и с тъпните ти. Ами чети. Руски ли не знаеш, да ти превеждам.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Цитат на: аменеменема
Цитирай да видим къде става това
Аман. Ще изцвъка поредния член от НК, в който пак няма нищо, извършено от арестуваните от Шайката.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил

Ако истинското намерение на Малинов е вярно заявено в този документ, считам, че е извършил предателство.  >:(
Чувстваш се предаден заради недвусмислено заявеното от Малинов намерение да работи за  преобръщане на  геостратегическата посока на България от Запад на Изток?!?
Това е негово право, Bacho Кольо. Предателството е в това, че иска и настоятелно предлага да го прави чрез издържана от корпоративни или държавни структури на чужда държава българска политическа партия. В личен план писах - моето русофилство никога не е било под условието руснаците или друг заинтересован да ми плаща сметките. И през ум не ми е минавало.  >:(

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4339
    • Профил
ОК , това го разбирам.
Но не разбрах, теб ли предаде Малинов.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3571
    • Профил
Quote (selected)
Цял ден с теб се занимавам и с тъпните ти. Ами чети
За пореден път пропускам просташкия ти тон и само отбелязвам: прочел съм и знам какво пише.
Питам теб, кое по-точно от написаното дава основание за поредната ти глупава изцепка.

AnonimusBG

  • Гост

Ако истинското намерение на Малинов е вярно заявено в този документ, считам, че е извършил предателство.  >:(
Чувстваш се предаден заради недвусмислено заявеното от Малинов намерение да работи за  преобръщане на  геостратегическата посока на България от Запад на Изток?!?
Това е негово право, Bacho Кольо. Предателството е в това, че иска и настоятелно предлага да го прави чрез издържана от корпоративни или държавни структури на чужда държава българска политическа партия. В личен план писах - моето русофилство никога не е било под условието руснаците или друг заинтересован да ми плаща сметките. И през ум не ми е минавало.  >:(

Слава Богу
Намери се българофил на който никой не му е плащал сметките, а той по собствено убеждение агитира за всичко хубаво либерално срещу всичко лошо консервативно.
Малко са такива безсребърници.
Хвала.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Чувстваш се предаден заради недвусмислено заявеното от Малинов намерение да работи за  преобръщане на  геостратегическата посока на България от Запад на Изток?

И аз така го разбрах.
А Калин да си оправи и той "правото", щото заглъзна с едни пари, дето имат толкова общо с цитираните членове от НК, колкото и "предателството" на Фирмин. Фирмин, предложи твоето тълкуване на Сотир, за да стане още по-смешно от неговото "шпионство" :nuts:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Но не разбрах, теб ли предаде Малинов.

И мен. Във всяко едно отношение. Като русофил ми слага петното на платената любов към Русия. Българската държава аз я взимам на сериозно. Клел съм се. Държавен служител съм. И вярвам в това. Като гражданин не приемам в парламентарната ни република да се борят за представителство политически партии на издръжка на чужда държава. Която и да е тя! Която и да е тя!  >:(

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Слава Богу
Намери се българофил на който никой не му е плащал сметките, а той по собствено убеждение агитира за всичко хубаво либерално срещу всичко лошо консервативно.
Малко са такива безсребърници.
Хвала.

Нещо намекваш ли, че не разбрах?  >:( Платен агитатор ли ме наричаш?  >:(

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Клел съм се. Държавен служител съм.
Душица златна. :)
После се чудят що ме е яд че ми няма винтовката...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
.
Quote (selected)
Като гражданин не приемам в парламентарната ни република да се борят за представителство политически партии на издръжка на чужда държава. Която и да е тя! Която и да е тя!

Това си е твоя гражданска позиция, но продължавам да не разбирам, защо оправдаваш глупотевините на мюлюционерите сотирови? И още по-лошо, защо не виждаш, че призваните да гарантират правовата държава - нарушават куп закони на същата? Това не те ли притеснява, да не кажа плаши? Как би нарекъл подобно поведение от страна на репресивни държавни структури в съучастие с орган на съдебната власт? Визирам жалката хармония между дансьорите и сотировата структура?

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3571
    • Профил
Quote (selected)
Като русофил ми слага петното на платената любов към Русия
Лъжа до лъжата. За никаква „платена любов“ не става дума. Само с патриотарското си пъчене няма да промениш това.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
После се чудят що ме е яд че ми няма винтовката...
СВД не е единственото решение. Пробвай и с виагра.  ???

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Какво имаме до момента. Няколко документа, със скалъпено обвиение за шпионство и др., като се акцентира остновно на първото. Разбира се в документите както много добре се вижда няма и помен от доказателства които подкрепят обвиненията. Това разбира се не пречи, в материалите по темата с коити ни заливат лакейските медии, те да се бъдат обявявани като такива. Аудиторията която ще глътне леко и дори с радост подобна лъжа са редовите гробарски членова и симпатизанти, голяма част от седерастията, и предполагам сериозен процент политически неграмотни люде, в мнозинството си младежи, които по стечение на обстоятелствата са израстнали и формирани през последните 20тина години. Като се замисля всъщност положението хич не е добро - отровните семена всъщност намират отлична почва точно сред последните. Подобна стратегия е отработена през годините в Полша, прибалтийските страни, Грузия и Украйна, там даде и плодовете си. У нас може би е все още в периода на цъфтежа. Докато последните 10-15 годни дращехме във форума, служителите на тъмнината която в момента работи най-вече чрез САЩ не си губеха времето. През последните години техните марионетки започнаха все по-често да си показват зъбите и да демонстрират силата от позицията на властимащи. За съжаление за тези 10 години в които управлява партия гроб, благодарение на Борисов и Цветанов, под ръководството и с насоките на техните господари първо бе овладян целият държавен апарат чрез внедряване на верни политруци по ключовите места и постове. За съжаление най-страшното бе, че сред жертвите им се оказаха и специалните служби. После бе овладян и подчинен бизнеса - чрез рекет в който участваха криминален контингет, НАП, прокуратурата предполагам и специалните служби. Тук се действаше според обстоятелствата - колко е силна и устойчива жертвата. Според характера и особеностите и избираха начина по който да я унищожат или да и заграбят бизнеса. В начало се почна с по-дребничките рибки, през последните няколко години дойде ред и на най-едрите. Най-лесно им беше с медиите - те от години са подчинени на определени кръгове които работят за чужди сили и интереси, т.е. отношението им беше ако не приятелско във вескеи един момент, то поне неутрално. С помощта на службите и прокуратурата сложиха намордници на В Симеонов, Сидеров и Марешки, като се заведоха конкретни дела за различни икономически и др. прегрешения. Така постепенно туморът обхвана цялата държава. Всички нейни органи се оказаха под контрола на лица като Цветанов и структурите му. Както видяхме те не се свенят и да убиват когато се наложи. Зад тях обаче много добре се виждат ушите на менторите им от САЩ. По един и същи начин те са действали и действат във всяка една държава която са успели да превърнат по един или друг начин в своя жертва. Положението както се вижда е много тежко. От подобна примка при нормални обстоятелства няма измъкване.
Нека колегата Фирмин когато критикува Малинов, че се надявал само на руснаците, да ни опише реален сценарии, при който ние сами със собствени сили, можем да си създадем собствена медии - телевизия, вестници и др. които да са в състояние да стигат до мнозинството от сънародниците ни. И при това гробарите ще стоят и ще гледат, а не както са свикнали да организират необходимите мероприятия чрез НАП, ДАНС, ГДБОП, прокуратурата, медиите, криминалния контингет за своевременното им ликвидиране. Кой в България в момента има достатъчно сила да се изправи и да устои в битката с гробарите и задокеанските им господари? и как ще стане това?
Тук гледам много колеги се връзват на твърдението, че видите ли 80% от народа били русофили. Това няма как да е вярно, и ако е било изобщо някога вярно, то ще да е било във времената преди 1989. В момента едва ли и 20% от населението са такива, може би имаме още толкова русофоби, на останалите им е през оная работа и Русия и България. Спрете да се самозалъгвате, от тоя храст няма да излезе заек. С времето отгледаните чрез медиите русофоби в лицето на младите и подрастващото поколение ще стават все повече и повече. Вината за това е наша - на всички тия които наблюдаваме как изродите тровят народа ни, както са отровили много други народи и вместо да направим нещо, пишем във форумите или за да се забавляваме или да се показваме колко сме интелигентни и знаещи. Ето и в тази тема - вместо да се обсъди въпроса по същество, защото подобни събития са едва ли не сензация в новата ни история и се налага сериозна дискусия да се види и разбере какво се случва до къде сме стигнали и какво предстои оттук нататък.
« Последна редакция: Септември 12, 2019, 23:58:13 от kasapina »

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4339
    • Профил
Quote (selected)
Но не разбрах, теб ли предаде Малинов.

И мен. Във всяко едно отношение. Като русофил ми слага петното на платената любов към Русия. Българската държава аз я взимам на сериозно. Клел съм се. Държавен служител съм. И вярвам в това. Като гражданин не приемам в парламентарната ни република да се борят за представителство политически партии на издръжка на чужда държава. Която и да е тя! Която и да е тя!  >:(
Мен не ме е предал. Като русофил не чувствам петно върху себе си. Българската държава аз не я взимам на сериозно. За радост или за съжаление. Може би защото не съм се клел като държавен служител .

Малинов е поискал средства от руски организации, за да работи за каузата си . Можем от сега до утре да си говорим за моралния му облик. Може и да се съглася с теб за много неща. Само за две неща не може и да става въпрос - предателство и шпионаж. Тях просто ги няма в този случай.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
защо оправдаваш глупотевините на мюлюционерите сотирови?
Не ги оправдавам. Но няма и да оправдая с тях престъплението на други.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Но няма и да оправдая с тях престъплението на други.

Би ли бил по-конкретен за какво точно престъпление става дума? Раздел и член в НК? 

За претенциите които имаш в определена материя боравиш доста небрежно с терминологията :smokin:

Аз пък ще ти кажа, как се нарича поведението на сатирите МУ от прокуратура и данс - произвол му се вика!
« Последна редакция: Септември 13, 2019, 00:03:38 от Асол »

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Би ли бил по-конкретен за какво точно престъпление става дума? Раздел и член в НК?

За претенциите които имаш в определена материя боравиш доста небрежно с терминологията

Първото вече изяснихме. За второто нямаш необходимата квалификация да прецениш.
Ще видим дали и какво ще вкарат в съда. А после и какво съдът ще отсъди.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Добре де Фирмин, дай нишан как истински русофил ляйк ю се бори за Родината?
Башка Корнела - нея ке я таковоме.
Дальше что???
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Добре де Фирмин, дай нишан как истински русофил ляйк ю се бори за Родината?
Като я поставя на първо място - над всякакви филии и фобии, свои или чужди - и като не я продава за жълти стинки или срещу някой телеком, надявам се.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Би ли бил по-конкретен за какво точно престъпление става дума? Раздел и член в НК?

За претенциите които имаш в определена материя боравиш доста небрежно с терминологията

Първото вече изяснихме. За второто нямаш необходимата квалификация да прецениш.
Ще видим дали и какво ще вкарат в съда. А после и какво съдът ще отсъди.

Първо - нищо не си изяснил, щото това са пълни глупости и тотална правна неграмотност!
Второ - Кой съд, извънредният наказателен? Като по-квалифициран би ли дал пример за такъв в друга държава от ЕС?

Жокер - недей да четеш увертюрата на сайта на нашенските специализирани наказатели, щото в изредените там държави точно такива видове съдилища - няма!
« Последна редакция: Септември 13, 2019, 00:20:57 от Асол »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Значи да си истински русофил изключва да притежаваш телеком?
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Кой съд, извънредният? Като по-квалифициран би ли дал пример за такъв в друга държава от ЕС?

Българският. Не е извънреден. Специализиран е. Що? Предлагаш да почакаме Божия? Или пък Народния? Е, този вече ще е извънреден.

AnonimusBG

  • Гост
Много шпиони много нещо.
Но Малинов не става за разведчик(шпион).
Май става само да усвои някакви кинти, ако може.
Не че ловците на шпиони са по-качествени.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
ляйк ю

бляк сий, бляк сабат & блякбэри  :smokin:

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3571
    • Профил
Чиновничето то на батко, дето се мисли за велик анализатор. Чело, ама не разбрало.
За „платено русофилство“ би могло да се говори, ако Малинов и организацията му правят това, което правят, само ако им плащат и тъкмо защото им плащат. А от документа става ясно, че съвсем не е така. Те и сега имат редица дейности, с които сами се справят. Търсенето от Русия на финансово съдействие за дейности, които наистина имат нужда от него не означава, че тези дейности вредят на България, нито че „Русофили“ се „предлагат за пари“ и отношението им към Русия е неискрено. Да се твърди обратното, че и с епитети като „евтина държанка“, не е нищо друго, освен злонамерено извращаване на истината и досущ съвпада дори в лексиката със злобното фучене на кой да е русофоб по форумите.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Специализиран е.

Мноо е специализиран - Специализиран наказателен съд му викат! :D

Виждам, че не се притесняваш, щото си мноо навътре в правото...

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Значи да си истински русофил изключва да притежаваш телеком?
Изключва да ти платят или плащат русофилията с телеком или от телеком. Как да отречеш после, че филията ти, всъщност, не е към Русия, ами към телекомите или рентите от тях.  ??? Дело хлопотное будет ...

AnonimusBG

  • Гост
Значи да си истински русофил изключва да притежаваш телеком?
Изключва да ти платят или плащат русофилията с телеком или от телеком. Как да отречеш после, че филията ти, всъщност, не е към Русия, ами към телекомите или рентите от тях.  ??? Дело хлопотное будет ...

Обърни русофилията обратно и се запитай пак какво що.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3571
    • Профил
Quote (selected)
да ти платят или плащат русофилията с телеком или от телеком
Ама че нахален лъжец!

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Вече няколко пъти се писа - никой не ползва за шпионска дейност лица които вършат друга, много по-важна и значима работа. По принцип в България има смисъл да се проучват и разследват най-вече деянията на властимащите - техните престъпления които нямат чет, а също техните обвързаности и зависимости от чуждите сили, което по същество също е пресъпление, сред възможно най-тежките. САЩ и европеските им васали вече са го направили и с набраната информация са подчинили и контролират напълно партия Гроб.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
ляйк ю

бляк сий, бляк сабат & блякбэри  :smokin:

Е, то колко от блядь до бляди (почти докарва шотландския акцент)  :D

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Значи да си истински русофил изключва да притежаваш телеком?
Изключва да ти платят или плащат русофилията с телеком или от телеком. Как да отречеш после, че филията ти, всъщност, не е към Русия, ами към телекомите или рентите от тях.  ??? Дело хлопотное будет ...

Другарю Фирмин, въпросното движение е създадено по ЗЮЛНЦ през 2003 г., кви телекоми, кви сребърници те патят? ГолЕм русофил си, ама не баш...поне прочети кво точно пише още в първия му Устав..правилно - за геополитическа ориентация става дума. Тогава ни сатири, ни гешефци са пели в хора, даже и грантаджиите си гледаха само техните зелени гущери..да влизат редовно в джобчетата
« Последна редакция: Септември 13, 2019, 00:32:28 от Асол »

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Ама че нахален лъжец!

Абе,  :t2407:, чети на стр.3 и на стр.8 "докладнаята записка". Аман вече от  :t2407:!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Добре бе другарю Фирмин, значи за да си насташчий русофил си работиш по каква максимална тарифа?
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

AnonimusBG

  • Гост
ляйк ю

бляк сий, бляк сабат & блякбэри  :smokin:

Е, то колко от блядь до бляди (почти докарва шотландския акцент)  :D

-Нахуя дохуя нахуярили?! Расхуяривай на хуй!!
-Нахуя расхуяривать?! Нахуярили да и хуй с ним!

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3571
    • Профил
Quote (selected)
Абе,  :t2407:, чети на стр.3
Не ми обяснявай какво да чета, бе. Сам го прочети, ако ти е по силите осмисли, и спри да лъжеш.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Другарю Фирмин, въпросното движение е създадено по ЗЮЛНЦ през 2003 г., кви телекоми, кви сребърници те патят?
Другарко Асол, айде и ти бегай да четеш, ама внимателно и с разбиране, да видим екс-другарят Малинов какви ги е надробил - щото за партия е политическият му "проект", ако си пропуснала. Аман вече!

AnonimusBG

  • Гост
Quote (selected)
Другарю Фирмин, въпросното движение е създадено по ЗЮЛНЦ през 2003 г., кви телекоми, кви сребърници те патят?
Другарко Асол, айде и ти бегай да четеш, ама внимателно и с разбиране, да видим екс-другарят Малинов какви ги е надробил - щото за партия е политическият му "проект", ако си пропуснала. Аман вече!

Е и?
Партии и политически проекти за Малинов са забранени?

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Другарю Фирмин, въпросното движение е създадено по ЗЮЛНЦ през 2003 г., кви телекоми, кви сребърници те патят?
Другарко Асол, айде и ти бегай да четеш, ама внимателно и с разбиране, да видим екс-другарят Малинов какви ги е надробил - щото за партия е политическият му "проект", ако си пропуснала. Аман вече!
Значи русофилите нямат право на партии преди да таковоте Коернела?!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3571
    • Профил
Държавният чиновник по кличке „анализатор“ не можа да пробута тезата за предателство и шпионаж.
За да не е капо, сега се дере, че, видите ли, имало платени чувства тук. Пак всуе се мори.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Валентин Вацев: Всеки, който се "съмнява" в евроатлантическите ценности, е държавен изменник
https://www.youtube.com/watch?v=u7rSuncGFz0
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4128
    • Профил
Мислех, че няма по-голям лицемер от Костов и неговото "Ами ако са виновни?", обаче Firmin мачка наред. Няма "ако".
- Шпионаж и толкоз.
- Ама, какво са шпионирали, бе, Фирмине?
- Четете си и си търсете, платени русофили такива! За какво съм ви ги постнал тия чаршафи! Аман!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
 
Quote (selected)
тезата за предателство и шпионаж.

Все пак диша прахта на Сгугню, който е на път да сътвори правна революция със своя "шпионаж по непредпазливост" :giggle-3307:

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
Не издържах да чета празнословия по темата, затова (с известни трудности) се регистрирах.

Всички изказали се гледат нещата от напълно погрешна гледна точка. За неразбралите да кажа, че основното действащо лице не е Б.Б. Нито целта на мероприятието е спиране на стратегически проекти. Точно обратното. Това е предупредителен изстрел за един кръжец, който си помисли, че без него не могат да се правят проекти с Русия. Могат, и още как.

И още нещо за тези, за които си заслужава да се пише. Не гледайте какво се казва, а какво не се. Тези, които трябва да отиграят ситуацията, са в ступор от посоката, от която дойде изстрелът. Напълно заслужен. Оставям ви да преливате от пусто в празно за престъпни състави и правни квалификации.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Значи, "Америка срещу България" може да получава паре от други страни и народи, "Русофили" не може. Що така бе, Миме? За кучета и котки - може, за прасета не може!

AnonimusBG

  • Гост
Не издържах да чета празнословия по темата, затова (с известни трудности) се регистрирах.

Всички изказали се гледат нещата от напълно погрешна гледна точка. За неразбралите да кажа, че основното действащо лице не е Б.Б. Нито целта на мероприятието е спиране на стратегически проекти. Точно обратното. Това е предупредителен изстрел за един кръжец, който си помисли, че без него не могат да се правят проекти с Русия. Могат, и още как.

И още нещо за тези, за които си заслужава да се пише. Не гледайте какво се казва, а какво не се. Тези, които трябва да отиграят ситуацията, са в ступор от посоката, от която дойде изстрелът. Напълно заслужен. Оставям ви да преливате от пусто в празно за престъпни състави и правни квалификации.

В руското външно министерство друго казват.
"Мы озабочены этими обвинениями, они были выдвинуты против председателя НПО "Русофилы", болгарской организации. Деятельность этой НПО, как мы понимаем, была направлена исключительно на развитие двустороннего сотрудничества и укрепление дружественных связей между народами наших стран. Мы рассчитываем, что правительство Болгарии воздержится от шагов, которые могли бы поставить под вопрос нынешнюю положительную динамику в двухсторонних отношениях, и будет продолжена совместная работа по реализации достигнутых в последнее время договоренностей, в том числе и в гуманитарной, культурной сферах по сохранению объединяющего исторического наследия", - сказала Захарова.
https://ria.ru/20190912/1558625051.html

Интересна е все пак посоката откъдето дойде изстрела.
Ако може някой да ни каже.
Да разбираме ли че външната министърка с изложбата и вътрешния министър с НАП са в схемата?

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Не издържах да чета празнословия по темата, затова (с известни трудности) се регистрирах.

Всички изказали се гледат нещата от напълно погрешна гледна точка. За неразбралите да кажа, че основното действащо лице не е Б.Б. Нито целта на мероприятието е спиране на стратегически проекти. Точно обратното. Това е предупредителен изстрел за един кръжец, който си помисли, че без него не могат да се правят проекти с Русия. Могат, и още как.

И още нещо за тези, за които си заслужава да се пише. Не гледайте какво се казва, а какво не се. Тези, които трябва да отиграят ситуацията, са в ступор от посоката, от която дойде изстрелът. Напълно заслужен. Оставям ви да преливате от пусто в празно за престъпни състави и правни квалификации.

Единственият вариант за такова нещо е Шиши да МУ е стъпил окончателно на врата. Не знам кой точно кръжец визирате, колега, но аз специално много се съмнявам, че каквито и да било руски проекти ще има, докато "спирачът" им е начело на територията. Такъв шут МУ би Путин при кратката МУ визита в Русия, че не вярвам някой да го е забравил.
Quote (selected)
Това е предупредителен изстрел за един кръжец, който си помисли, че без него не могат да се правят проекти с Русия.

Единствените такива, за които се сещам се въртяха около Първанов имай още са си там...