Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 19:15:24

Автор Тема: Питанки към модератори, администратори, "собственици"  (Прочетена 127295 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Не. Щото не е сварил да им продаде бълг. гражданство.
Ми не си прав - не поради изтъкнатата от теб причина, а не може да ги сподели, защото са тайна! Само щири македонци разполагат с таз информация, която е недостъпна за историци, държи се далеч от интернета, изобщо вероятно ако ти я  кажат, след това те застрелват, да не би да се пишеш и ти македонец!  :t0153:

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Асол, какъв ти е проблемът?! Беше започнала да се дърлиш и с мен за щяло и не щяло. Сега си заръфала Ной.  То верно, че магнитните бури зачестиха напоследък, а те не влияят добре на здравето на много хора, мЪ чак до там... :t26157: Или преобладаващото мнение на експерти всякакви, че БСП не отива на добре ти опъва нервите, не знам, но се успокой джанъм. Намали кафето, излизай по-често на чист въздух..

Неактивен Юмжагийн Целденбал

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 577
    • Профил
...магнитните бури зачестиха напоследък, а те не влияят добре на здравето на много хора...
-- Мама, что со мной? Все кругом кажутся тупыми по сравнению со мной, мое мнение всегда правильное, и все мне что--то должны.
-- У тебя распространенная болезнь, дочка, ты офигела.
 :smokin:  :nuts:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Благодаря за съдействието! Този коментар вече спокойно може да бъде изтрит:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1548.msg113839#msg113839

:)

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
От мен да мине, днес ми е ден за изпълняване на желания!  :ok:

Памфуций

  • Гост
От мен да мине, днес ми е ден за изпълняване на желания!  :ok:

И на мен.
По желание на драгите зрители отричам се публично от екранното име "Памфуций", то аватара с черепа и шапката на ловец на вещици и ставам Varys (на български Варис), с кореспондираща картинка. 
 

AnonimusBG

  • Гост
Евнух по-политкоретно ли звучи?
Не е като да си с топки.
В крак с времето си.
Успехи.
https://en.wikipedia.org/wiki/Varys

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Поздравления!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Поздравления!

Джиджи донт тинк соу!  

Щото, ако Памфуций е решил да се преименува тук, би било най-добре да се върне на "Бонго".
Така, както си го знаем от Стария форум, както си го обичахме, но най-важното – както си го уважавахме!!!

« Последна редакция: Май 15, 2021, 01:02:44 от Джиджи »

Памфуций

  • Гост
Джиджи донт тинк соу!  

Щото, ако Памфуций е решил да се преименува тук, би било най-добре да се върне на "Бонго".
Така, както си го знаем от Стария форум, както си го обичахме, но най-важното – както си го уважавахме!!!

За последен път ...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23471
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Цитат на: Бонго
Бонго

Така е най-добре  :th_up:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Grumble

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 9
    • Профил
От известно време, винаги след отваряне на конкретна тема, получавам следното съобщение от защитната ми програма:
Quote (selected)
firefox.exe attempted to establish a connection relying on an unmatching security certificate to 62.44.102.29. We blocked the connection to keep your data safe since the used certificate was issued for a different web address than the targeted one.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
От известно време, винаги след отваряне на конкретна тема, получавам следното съобщение от защитната ми програма:

От колко време?
the lamers club honourable member …

Неактивен Grumble

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 9
    • Профил
Трудно ми е да кажа точно от колко време, защото изтрих лога, но минимум от една седмица или малко повече. В началото не обърнах внимание, защото имаше подобен проблем със сертификат на uBlock Origin, но после забелязах, че това е IP адрес и като го проверих разбрах, че е от форума.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Трудно ми е да кажа точно от колко време, защото изтрих лога, но минимум от една седмица или малко повече. В началото не обърнах внимание, защото имаше подобен проблем със сертификат на uBlock Origin, но после забелязах, че това е IP адрес и като го проверих разбрах, че е от форума.

А сега как е?

Ако пак дава проблем, ще помоля за част от лога на лични за да мога да видя какво точно става.
the lamers club honourable member …

Неактивен Grumble

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 9
    • Профил
Добре. След малко ще изляза, ще се логна отново и ще опитам с произволна тема.

Неактивен Grumble

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 9
    • Профил
Няма промяна. При отваряне на темата с натискане на бутона за последна публикация се появява съобщението. Винаги едно и също.
Интересхо е друго, Когато гледам и отварям темите в По света се появява само при първата отворена по този начин тема, при следващите не се появява, но ако отида на Уводни се повтаря същото - при първата отворена тема съобшението го има, а при следващите  - не.


Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Няма промяна. При отваряне на темата с натискане на бутона за последна публикация се появява съобщението. Винаги едно и също.
Интересхо е друго, Когато гледам и отварям темите в По света се появява само при първата отворена по този начин тема, при следващите не се появява, но ако отида на Уводни се повтаря същото - при първата отворена тема съобшението го има, а при следващите  - не.

Хъх, нямам тогава идея какво става.

По принцип, ако сертификатът е невалиден или не може да се провери валидността му, се изважда такова съобщение, но това става още при отваряне на заглавната страница на форума. Не би трябвало да се случва във вътрешните страници.

А има ли възможност да кажеш на браузъра, че вярваш на този сертификат, нищо че той не може да го провери?
the lamers club honourable member …

Неактивен Grumble

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 9
    • Профил
Имам такава възможност и ще го направя, но преди това искам да ти опиша стъпка по стъпка какво се случи днес, защото на мен самия ми стана интересно.
Този път използвах Microsoft Surface Pro Tablet вместо лаптопа, но със същата OS (Windows 10 Pro 20H2), същия браузър (Firefox) и защитна система.
Отворих форума и се логнах. Отидох на Организационни и ги отворих, намерих Питанки към към модератори... и натиснах бутона за отваряне на последната публикация (в случая твоята). До тук  никакви съобщения.
Но после отидох на главната страница, отворих По света и натиснах бутона на последната публикация в темата за Белорусия. И съобщението моментално изкочи.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Този път използвах Microsoft Surface Pro Tablet вместо лаптопа, но със същата OS (Windows 10 Pro 20H2), същия браузър (Firefox) и защитна система.

Каква е версията на firefox (макар, че би трябвало да е последната)?
the lamers club honourable member …

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
И аз съм с FF - никви такива съобщения не съм виждал. Освен тва Касперски обикновено пищи, ако има подобен проблем със сертификати. Отиди на privacy and security> clean data. Изчисти всичко. Проблемът би трябвало да изчезне. Ако не, сканирай със "Земана" или нещо от сорта.

Неактивен Grumble

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 9
    • Профил
Последния, но това няма значение, защото ситуацията е абсолютно същата и с MS Edge.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Последния, но това няма значение, защото ситуацията е абсолютно същата и с MS Edge.

Чисти компа. Според мен си го напълнил с боклуци. Замисли се кво си инсталирал по времето, когато се е появило за първи път съобщението. Може да ползваш това:

https://www.bcuninstaller.com/

Неактивен Grumble

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 9
    • Профил
Дозирис 2.0,
Извинявай, но тези приказки са неуместни и не ми се продължават.
За да сме наясно, ползвам компютрите си изключително за работа и на тях няма боклуци, има много малко и само лицензирани програми. Касперски не ползвам и след много неприятен случай с него не му се доверявам. На програмата която ми сигнализира за неизправност доверявам, защото никога не ме е подвеждала и си е заслужила парите работейки повече от 15 год. без нито един пробив в сигурноста на множество компютри на съпруга, дъщери, зетьове и внуци които не са толкова внимателни като мен.
И последно, нищо не съм инсталирал защото както казах не обичам да се занимавам с глупости и ползвам ограничено количество програми които напълно ме устройват. Единствените инсталации са стандартните обновлевния от MS и обновленията на FF и MS Edge.

Неактивен Юмжагийн Целденбал

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 577
    • Профил

AnonimusBG

  • Гост
Дозирис 2.0,
Извинявай, но тези приказки са неуместни и не ми се продължават.
За да сме наясно, ползвам компютрите си изключително за работа и на тях няма боклуци, има много малко и само лицензирани програми. Касперски не ползвам и след много неприятен случай с него не му се доверявам. На програмата която ми сигнализира за неизправност доверявам, защото никога не ме е подвеждала и си е заслужила парите работейки повече от 15 год. без нито един пробив в сигурноста на множество компютри на съпруга, дъщери, зетьове и внуци които не са толкова внимателни като мен.
И последно, нищо не съм инсталирал защото както казах не обичам да се занимавам с глупости и ползвам ограничено количество програми които напълно ме устройват. Единствените инсталации са стандартните обновлевния от MS и обновленията на FF и MS Edge.

Сигурно е така, но е факт че се появява единствено при теб
Логично е тогава да търсиш проблема някъде при теб.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
За да сме наясно, ползвам компютрите си изключително за работа и на тях няма боклуци

За да сме наясно, на компютъра си имаш най-големия боклук - вирус, маскиран като ОС  :smokin:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Май не улучих момента, в който да се включа във форума. Нагазих баш у разправиите! Но да попитам все пак, тази тема е за това. Гледам културен форум, гостоприемен, хайде и аз в него. Високохудожествени фотографии се публикуват, пък аз обичам да снимам, макар и без претенции. Какво беше учудването ми, когато не кой да е, а г-н Администраторът ме представи така:

"... от вчера херът пак е на линия. и от него зависи колко време ще се задържи и с това име, което е избрал."

За да не оставя съмнение, в следващия си постинг вече ме посочи по име. Съжалявам, ако не съм разбрал, но никъде не прочетох, че за участие във форуми е необходим сертификат, че кандидат-членът НЕ е... (следва списък). А щом интифата иде от администрацията, значи така ще да е. Учудва ме само как от една-единствена фотография на есенен клен се разбра кой е фотографът? Да не би такива кленове да растат само в Пордим? Прочее, от същия постинг долавям, че ми е назначен и надзорник. За какъв срок? Надявам се цитираните модератори, администратори и "собственици" да имат отговор на този въпрос. Впрочем аз също имам свободата да реша колко време да се задържа. Еле па я!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Май не улучих момента, в който да се включа във форума. Нагазих баш у разправиите!
Добре дошъл, Еле па ти! Хич нищо си му няма на момента, ние си се разправяме постоянно. Еле пък щото се знаем от десетилетия, та се дъвчем и в исторически план! Пускай си снимките на воля, участвай си в дискусиите, всичко е по старому.
Ако попаднеш в гореща точка и решиш, че сме те пуснали като влак под откос след войната, рече си, ще видя!

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Благодаря за добронамереното отношение! То обаче не отменя заплахата от административни репресии, които   цитирах. Очевидно е действието на пункт 7 от 58 статья, при това в нейния "литерен вариант" СВПШ ("связи, ведущие к подозрению в шпионаже"). За отбелязване е, че за разлика от стандартното прилагане на 58-7 присъдата по "абревиатурата" не подлежи на обжалване. Та така...

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
Благодаря за добронамереното отношение! То обаче не отменя заплахата от административни репресии, които   цитирах...... За отбелязване е, че за разлика от стандартното прилагане на 58-7 присъдата по "абревиатурата" не подлежи на обжалване. Та така...
...предлагам вместо или до "newbie" да се добави "дисидент", "заслужил дисидент" или "почетен дисидент", ако някои се дразни от чуждицата дисидент, да се запише още по-изразителното "активен борец за...".
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
Стана скучно.
Само коронавирус, мястото му у нас, статистики, документи, антиваксъри и прочие глезотийки.

Има ли начин и добро желание у администрацията:
(1) да обедини или затвори тези досадни теми за пандемията? Даже вече нямат и познавателна стойност (мое мнение)
(2) да направи нещо за да стане пребиваването ни тук по-весело, приятно, интелесно - нещо като The Big Bang Theory?
(3) да разнообрази сивото ни и тягостно форумно ежедневие? Ако трябва, да номинира един или повече аниматори - например Гавин? Или Кайлето?

(ще следва продължение)
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Стана скучно.
Само коронавирус, мястото му у нас, статистики, документи, антиваксъри и прочие глезотийки.

Има ли начин и добро желание у администрацията:
(1) да обедини или затвори тези досадни теми за пандемията? Даже вече нямат и познавателна стойност (мое мнение)
(2) да направи нещо за да стане пребиваването ни тук по-весело, приятно, интелесно - нещо като The Big Bang Theory?
(3) да разнообрази сивото ни и тягостно форумно ежедневие? Ако трябва, да номинира един или повече аниматори - например Гавин? Или Кайлето?

(ще следва продължение)
Професоре, ами ето, защо да затваряме досадните теми без познавателна стойност, а да номинираме Кайлето за аниматор в други теми? Тя има възможност да се развихри в тези, да обърне хастара им и да ги направи весели, приятни и интелесни  ;)! Форумното ни ежедневие е направо цветно светнало!

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Стана скучно.
Само коронавирус, мястото му у нас, статистики, документи, антиваксъри и прочие глезотийки.

Има ли начин и добро желание у администрацията:
(1) да обедини или затвори тези досадни теми за пандемията? Даже вече нямат и познавателна стойност (мое мнение)
И мое.

Разгеле се отваря темата, та да питам.
Забелязах, че освен масата потребители "just user"има и малцина "full user"и "Sr. user". Как се получава такъв статус, какви са критериите ?
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Забелязах, че освен масата потребители "just user"има и малцина "full user"и "Sr. user". Как се получава такъв статус, какви са критериите ?

брой мнения.

предполагам, че е поради появата на желание за участие в мълчаливи досега потребители.
the lamers club honourable member …

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
брой мнения.

предполагам, че е поради появата на желание за участие в мълчаливи досега потребители.
Брой мнения определено не е. Остава другото - по усмотрение.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Брой мнения определено не е. Остава другото - по усмотрение.

Динамични групи(базирани на брой публикации)
Име Звездички Потребители Минимум публикации
Newbie * 112 0
Jr. Member ** 9 50
Full Member *** 11 100
Sr. Member **** 10 250
Just Member ***** 58 500

прав си, не било мнения, а публикации.
the lamers club honourable member …

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Стана скучно.
Само коронавирус, мястото му у нас, статистики, документи, антиваксъри и прочие глезотийки.

Има ли начин и добро желание у администрацията:
(1) да обедини или затвори тези досадни теми за пандемията? Даже вече нямат и познавателна стойност (мое мнение)
(2) да направи нещо за да стане пребиваването ни тук по-весело, приятно, интелесно - нещо като The Big Bang Theory?
(3) да разнообрази сивото ни и тягостно форумно ежедневие? Ако трябва, да номинира един или повече аниматори - например Гавин? Или Кайлето?

(ще следва продължение)

На мен темата за манджи ми е адски скучна. Предлагам да се затвори, за да ми стане по-забавно.  :nuts:

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
На мен темата за манджи ми е адски скучна
Ей, еднаж да сме на едно мнение ...

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Динамични групи(базирани на брой публикации)
Име Звездички Потребители Минимум публикации
Newbie * 112 0
Jr. Member ** 9 50
Full Member *** 11 100
Sr. Member **** 10 250
Just Member ***** 58 500

прав си, не било мнения, а публикации.
Странна иерархия. Вероятно не разбирам какво означава 'just member' - спревеждах си го като 'редови член', пък то било повече от 'старши член'.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Странна иерархия. Вероятно не разбирам какво означава 'just member' - превеждах си го като 'редови член', пък то било повече от 'старши член'.

преведи си го като „просто член“, пък може и да го разбереш, особено ако си провериш и личните.
the lamers club honourable member …

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
Професоре, ами ето, защо да затваряме досадните теми без познавателна стойност, а да номинираме Кайлето за аниматор в други теми? Тя има възможност да се развихри в тези, да обърне хастара им и да ги направи весели, приятни и интелесни  ;)! Форумното ни ежедневие е направо цветно светнало!
...питането и предложението ми са сериозни
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
То на един също му светва чак в съда кво е член, ама оня беше член на ТКЗС.
По Шкумбата.
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
Quote (selected)
а да номинираме Кайлето за аниматор в други теми?
Не, не, нее и аз го бях предложил, но размислих!
Нека си ги има "тия" теми и от туй по гоуема гаранция, че Кайли, ако е ON си е там - е нема!
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Комплименти към модераторите за новата порция емотикони, продължавам да смятам, че един добре подбран такъв може да допринесе за настроението и емоцията в постинга.
Но отново ще замоля да докарате и оня - клатеща се напред-назад глава с рехава косица, която като че куфее на рок концерт.  :)))

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Но отново ще замоля да докарате и оня - клатеща се напред-назад глава с рехава косица, която като че куфее на рок концерт.  :)))

намери го някъде и дай връзка към него тук. иначе няма как да се докара.
the lamers club honourable member …

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Може би и една намигаща муцунка.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Може би и една намигаща муцунка.

намираш я някъде и даваш връзка към нея тук. пък после ще се мисли.
the lamers club honourable member …

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Недейте бара куфнята с манджите!

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Утре ще потърся, дано стане!  :thup:

Неактивен Delius

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 201
    • Профил
"клатеща се напред-назад глава с рехава косица, която като че куфее на рок концерт"

Палосич! Палосич!

Неактивен Delius

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 201
    • Профил
Никога не съм мрънкал за шарени дрънкулки, но тез двенките ми липсват:



Палосич! Палосич!

Неактивен Delius

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 201
    • Профил
"като че ли емотиконите са тялото и душата му!"

Ако приемем, че душата на форума се състои от душите на участниците, а тялото – от писаниците им, то емотиконите са червилото, белилото, помадата и ливантото, към които атрибути особен афинитет имат дамите. А Джиджидж е дама, макар и доста млада. И искат да я лишат от чекмедженцето с козметиката! То е, като да земеш на детенце кофичките, лопатките, меценцата и другите игралца! Отнюд!
Палосич! Палосич!

Неактивен Delius

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 201
    • Профил
Няма да е зле, наред с модерацията, на входа на Форума да се монтира дрегер.
Палосич! Палосич!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23471
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Всичката Мара втасала, само модерацията ни е проблем.
Интересно защо се чепкат толкова правилата.
Желанието на някой форумци да прекарат през тях завоалирана псувня е затрогващо - мечтата на пияницата да прекара дрегера ( това последното не е лично за Кайзера не смятам да си мерим пиянствата ).
Що не се занимавате с нещо по-смислено?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Покрай тези дрязги погледнах какво има в кошчето (досега не бях го правил). Изобилства от съвсем нермални и безобидни коментари, изтрити по абсолютно непонятни на мен причини.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1693
    • Профил
Патронът на сий уважаван клуб, при опит да публикува съобщение с клип за внучките, си е получил отговор, че "достъпът му до този форум е забранен" до 9.12.2021 поради "продължаваши заяждания с администрацията".

Считам това за недоразумение, моля администрацията да провери форумната ситурност както и да поднесе извиненията си на дядо Керпеден.
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Патронът на сий уважаван клуб, при опит да публикува съобщение с клип за внучките, си е получил отговор, че "достъпът му до този форум е забранен" до 9.12.2021 поради "продължаваши заяждания с администрацията".

Считам това за недоразумение, моля администрацията да провери форумната ситурност както и да поднесе извиненията си на дядо Керпеден.

да, оказа се че виваком раздава нови адреси непрекъснато, и по странна случайност използвания от Керпеден снощи адрес е бил от използваните и от замразен участник преди това.

бих теоретизирал доколко това е възможно според теорията на вероятностите, но за съжаление е факт.
за съжаление оше един съфорумник попадна в същата ситуация, така че ще се преосмисля степента на забраната.
Може би замразяването ще стане не без право на логване, а без право на публикуване, но трябва да се разиграят възможностите на софтуера-

проблема трябва вече да е отстранен, Керпеден трябва да може да се логва без проблем.

извинявам се на пострадалите, особено заради това, че пострадаха заради невъздържаността на друг.