Автор Тема: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни  (Прочетена 191809 пъти)

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1920 -: Април 07, 2021, 10:57:35 »
Quote (selected)
БСП-то излиза извън кръга на интересите ми
Др. Калки, Миндербиндер и т.н., и т.н.,
Съм забелязал, че най-просторни излияния по адрес на БСП и Нинова правят тези, дето Нинова и партията ѝ никак, ама никак не ги интересуват. Щото те „не са от тях, како Сийке“, по цял ден да одумват.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1921 -: Април 07, 2021, 11:01:55 »
И какво реално значение има дали БСП има този резултат или 5% повече.
Кажи бре, Дабългарино!
Точно никакво освен в личностно качество. Някой не станал депутат - голема работа, Това не променя нищо.
Нинова направи възможното да си оздрави партията. Е не изключи Съсела, но няма пълно щастие.
Конкретния резултат е отражение на изпростяването на илектората!
В заключие, радвайте се че в тарапаната се промушихте през бариерата. Че и вие след Драгалефския мангал сте трупове. Политически.
« Последна редакция: Април 07, 2021, 11:03:59 от 66 »

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1922 -: Април 07, 2021, 11:10:08 »
На Славчо вече му предложиха безплатно 10-20 депутати. :)

Simplified Solutions

  • Гост
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1923 -: Април 07, 2021, 11:12:39 »
На Славчо вече му предложиха безплатно 10-20 депутати. :)

Голям е страхът от служебно правителство на президента.  :smokin:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1924 -: Април 07, 2021, 11:14:33 »
След този исторически успех на др.Нинова, БСП-то излиза извън кръга на интересите ми, с изключение на интригата около президентските избори.

те тва е гнусна мазна лъжа! на теб, както и на всички беснодесни, ви е невъзможно да спрете да се интересувате от бсп. че вие заради бсп живеете, бе!

или ще вземеш да оспорваш, че:
1. десен = антикомунист
2. антикомунист = желаещ с цялото си същество /бях написал сърце, ама наличието на този орган у беснодесните не е доказано/ бсп да изчезне.

гледай си дабългарите с бившите бокови министри, гледай си седесето, пристанало на боко, и не се мъчи да пробутваш тъпи лъжи.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1925 -: Април 07, 2021, 11:15:14 »
На Славчо вече му предложиха безплатно 10-20 депутати. :)
И Слафчу, че си извърви пътя. Тайзи работа (управлението) с кокалиции нема стане!
Но първо Бочко! Нали в тва беше целта на занятието. :smokin:
« Последна редакция: Април 07, 2021, 11:21:53 от 66 »

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1926 -: Април 07, 2021, 11:15:30 »
Мислех да не го пиша, ама понеже Пешо много знае. Драги ми Пешо, на кого мислиш ДБО разчитаха по комисиите за честността на вота, м? И в крайна сметка на мен ми пратиха техен човек, когото бях поставила баш на урната. Другите, които дебнеха герберите бяха ДПС. Щото, драги ми Пешо, по всички комисии марешки, патриотарите и гербавите бяха мнозинство, а ние останалите по един. И чалгаджията и Мая да бъдат така любезни да благодарят на на тези, заради които влизат в парламента. Мая поне не е  толкова дебелоока, щото знае, че ни е отцепила 100 хиляди гласа  :smokin:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1927 -: Април 07, 2021, 11:15:50 »
На Славчо вече му предложиха безплатно 10-20 депутати.

тва е само първа оферта. за разлика от руснаците, при които първото предложение е най-доброто, баци постъпва обратно. предлага, а ако не приемат - гъне се, суче се и предлага пак.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1928 -: Април 07, 2021, 11:18:34 »
На Славчо вече му предложиха безплатно 10-20 депутати.

тва е само първа оферта. за разлика от руснаците, при които първото предложение е най-доброто, баци постъпва обратно. предлага, а ако не приемат - гъне се, суче се и предлага пак.
Всъщност слафчу е в най-кофти позиция и май сега е моментът на осъзнаване на този факт  :nuts:

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1929 -: Април 07, 2021, 11:19:40 »
Най ми е интересно - кой ще е първия журналист, дето ще се престраши да попита Славчо: А сега накъде?
Трети ден след изборите медиите се занимават само с бсп. За съществените и актуални неща - никой дума не обелва. Явно не са били готови с опорките и в момента ги изработват. :)

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1930 -: Април 07, 2021, 11:29:29 »
Най ми е интересно - кой ще е първия журналист, дето ще се престраши да попита Славчо: А сега накъде?
Трети ден след изборите медиите се занимават само с бсп. За съществените и актуални неща - никой дума не обелва. Явно не са били готови с опорките и в момента ги изработват. :)

това само показва кого баци счита за най-опасен. щото не вярвам да тръгнеш да възразяваш, че масово медиите са на бацева хранилка.

славчу все още действа по поговорката, че докато нищо не е казал, изглежда умен. един-два пъти се обади и се обозначи на кой бряг е - не този на бсп, а бсп не е на бацевия бряг, сиреч славчо е на брега на боко.

има още 1-2 седмици, после ще имаме народно събрание и нещата ще се прояснят още при избора на председател.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1931 -: Април 07, 2021, 11:31:51 »
Аз си мисля, че Радев ще бърза да връчи мандат. Няма да ги чака две седмици

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1932 -: Април 07, 2021, 11:35:40 »
няма как да не ги чака. има още един-два-три дни до обявяване на окончателните резултати, с преференциите и мандатите. после ще имаш откази на разни, дето примерно са избрани от две места, и натаманяване на новите. после имаш поне седмица за свикване на събранието.

и после, колкото и да бърза президентът с консултациите, пак имаш поне седмица до завъртането на въртележката.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1933 -: Април 07, 2021, 11:36:53 »
Най ми е интересно - кой ще е първия журналист, дето ще се престраши да попита Славчо: А сега накъде?
Трети ден след изборите медиите се занимават само с бсп. За съществените и актуални неща - никой дума не обелва. Явно не са били готови с опорките и в момента ги изработват. :)

това само показва кого баци счита за най-опасен. щото не вярвам да тръгнеш да възразяваш, че масово медиите са на бацева хранилка.

славчу все още действа по поговорката, че докато нищо не е казал, изглежда умен. един-два пъти се обади и се обозначи на кой бряг е - не този на бсп, а бсп не е на бацевия бряг, сиреч славчо е на брега на боко.

има още 1-2 седмици, после ще имаме народно събрание и нещата ще се прояснят още при избора на председател.
Може и в реката да се окаже. Варианти доста.
Предполагам Слафчу вече горчиво съжалява, че няма два-три процента по-малко.
Можише героично да се цупи и да вика Искам това, това и това!
А сеги щи требе си извърви пътя.
« Последна редакция: Април 07, 2021, 11:46:04 от 66 »

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1934 -: Април 07, 2021, 11:39:58 »
Quote (selected)
Най ми е интересно - кой ще е първия журналист, дето ще се престраши да попита Славчо: А сега накъде?
Как да го попита, като оня тутакси мина в нелегалност.
Първият в историята поборник, който минава в нелегалност след като идва на власт :nuts:

Simplified Solutions

  • Гост
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1935 -: Април 07, 2021, 11:41:20 »
Аз си мисля, че Радев ще бърза да връчи мандат. Няма да ги чака две седмици

Трябва.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1936 -: Април 07, 2021, 11:48:16 »
Аз си мисля, че Радев ще бърза да връчи мандат. Няма да ги чака две седмици

Трябва.
Трябва ЦИК да е сколасала с окончателните резултати! а те са доста чавръсти сега. После Указ за свикване, Един два дена джавкане за Председател и групи и са на топа на устата.

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1937 -: Април 07, 2021, 11:48:44 »
До тия избори дпс бяха балансьора. С трети резултат, но винаги балансьор. Славчо променя историята - балансьор, но с втори резултат.
Имам едни съмнения, а и с досегашното си поведение Тошко сценарисчето е доказателството, че ИТН избран с антиГерб риторика, по един или друг начин ще се прегърне с герб.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1938 -: Април 07, 2021, 11:49:52 »
Quote (selected)
Най ми е интересно - кой ще е първия журналист, дето ще се престраши да попита Славчо: А сега накъде?
Как да го попита, като оня тутакси мина в нелегалност.
Първият в историята поборник, който минава в нелегалност след като идва на власт :nuts:
Ще мине я. Шубето е голям страх. ИТН капацитет държава подредена по ноти  да управляват нямат, а сега ще трябва да ринат оборите на Авгий ББ. Предполагам, че Слафчу е очаквал да влезе в парламента с малка но гласовита група, опозиция баш как си требе и много плам от трибуната за радост на избирателите си. Те, милите, дали вече осъзнават на какъв баир са го качили и каква каша ни забъркаха?

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1939 -: Април 07, 2021, 11:59:16 »
Слафчу го закъса яко. Да подкрепи герп си е самоубийство. Да управлява не-може, независимо кой ще помага.
Има само един вариант. Връща мандата на Радев и вика - Батька, оправяй се  :smokin:

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1940 -: Април 07, 2021, 12:04:30 »
До тия избори дпс бяха балансьора. С трети резултат, но винаги балансьор. Славчо променя историята - балансьор, но с втори резултат.
Имам едни съмнения, а и с досегашното си поведение Тошко сценарисчето е доказателството, че ИТН избран с антиГерб риторика, по един или друг начин ще се прегърне с герб.
Почти винаги. При Виденов бяха - никой!

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1941 -: Април 07, 2021, 12:07:10 »
Лошо спах снощи. Обаче аз при безсъние овце не броя, защото от животновъдство нищо не разбирам. Мислих, мислих, сънят не дойде, та се хванах и разпределих малко кресла и фотьойли из кабинета Учиндолски, коалиционен по принцип и същество, както следва:
Първи вицепремиер без ресор, но с портфейл - Тошко
Икономика - кака Мика Зайкова ( вицепремиер тоже)
Правосъдие - Хр.Ив
Здравеопазване - д-р Чорбанов
Образование - г-син Кулеков
МВР - Татяна Дончева
МО - ген. Атанасов
Социалното- МаяМа
Култура - Евгени маестрото ( Годжи - първи зам. Ако искат да си се менкат )
Не се сещам за МВНР, МРРБ, туризма, транспорта&съобщенията, земеделието и горите, младежта и спорта. Като не се осеферва избирателят, че Варели и Весо ще му трябват така става. Сега нямаше да се чудим за туризма и транспорта, че са и браншово свързани, да му се не види. Айде помагайте да вържем правителството, че тая нас чака. Бабикян дали не става за МРРБ, а? :m1708:
« Последна редакция: Април 07, 2021, 12:09:23 от Здравка »

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1942 -: Април 07, 2021, 12:13:29 »
Валерката си е за министър на металургията. Може по съвместителство на транспорта-морския. Се има некоя останала лотка, ако не ще префасонираме некоя от новокупените фрегати. Те и без това едва ли стават за друго.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2977
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1943 -: Април 07, 2021, 12:25:32 »
Да, много ще ми е интересно как по-плешивата от двете злини ще извърти нещата така, че кандисването му да не изглежда като харакири.
Хера ще се измъчи с толкоз много емсита в цирка.
*********   ✹    *********

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1944 -: Април 07, 2021, 12:37:11 »
Quote (selected)
Ако толкова им е нужно за нещо, съм готов да им дам 10 дежурни депутата, които да ги подкрепят.
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/borisov-uporito-se-opitva-da-ostane-na-vlast
Не, че и до сега не сме знаели, че ни управляват дебили от сой в психиатричните категории, но сега параванчето падна и ни очакват забавни моменти.
Забавни моменти ни чакат не само от тези, дето досега са ни управлявали, но и от онези, дето се натискат/ха/ да ни управляват.
Да те забавляват е добре, стига обаче задника да е чужд, или поне на забавляващия.
Уви, упражняват се на нашия.
п.с. Радев, подготвяй си служебния кабинет отсега и внимателно, щото дори и на тъпия чалгаплебс скоро ще започне първо да му светва, сетне да му писва и като се отпуши накрая, не се знае дали само фъшкиите от авгиевите обори ще си заминат.
« Последна редакция: Април 07, 2021, 12:43:33 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1945 -: Април 07, 2021, 12:39:51 »
Лошо спах снощи. Обаче аз при безсъние овце не броя, защото от животновъдство нищо не разбирам. Мислих, мислих, сънят не дойде, та се хванах и разпределих малко кресла и фотьойли из кабинета Учиндолски, коалиционен по принцип и същество, както следва:
Първи вицепремиер без ресор, но с портфейл - Тошко
Икономика - кака Мика Зайкова ( вицепремиер тоже)
Правосъдие - Хр.Ив
Здравеопазване - д-р Чорбанов
Образование - г-син Кулеков
МВР - Татяна Дончева
МО - ген. Атанасов
Социалното- МаяМа
Култура - Евгени маестрото ( Годжи - първи зам. Ако искат да си се менкат )
Не се сещам за МВНР, МРРБ, туризма, транспорта&съобщенията, земеделието и горите, младежта и спорта. Като не се осеферва избирателят, че Варели и Весо ще му трябват така става. Сега нямаше да се чудим за туризма и транспорта, че са и браншово свързани, да му се не види. Айде помагайте да вържем правителството, че тая нас чака. Бабикян дали не става за МРРБ, а? :m1708:
Имената са най-малкия проблем. Важното е какво предлагаш и кой те подкрепя. Ще има ли промени в съдебната власт, ще се разкрият ли грабежите, ще влезе ли някой в затвора и др. такива интересни неща. А и трябва текущо да се управлява.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1946 -: Април 07, 2021, 12:42:06 »
До тия избори дпс бяха балансьора. С трети резултат, но винаги балансьор. Славчо променя историята - балансьор, но с втори резултат.
Имам едни съмнения, а и с досегашното си поведение Тошко сценарисчето е доказателството, че ИТН избран с антиГерб риторика, по един или друг начин ще се прегърне с герб.

Н-Я-М-А !!! :0007:

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1947 -: Април 07, 2021, 12:54:41 »
Н-Я-М-А !!! :0007:
Няма, няма...  но вчера Тошко веднага коментира, че не иска коалиция с бсп (в действителност предложението бе разговори и подкрепа). А днес нещо не му се чува гласчето, след като му предложиха 10-20 депутати.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1948 -: Април 07, 2021, 13:00:25 »
До тия избори дпс бяха балансьора. С трети резултат, но винаги балансьор. Славчо променя историята - балансьор, но с втори резултат.
Имам едни съмнения, а и с досегашното си поведение Тошко сценарисчето е доказателството, че ИТН избран с антиГерб риторика, по един или друг начин ще се прегърне с герб.

Н-Я-М-А !!! :0007:

Възможно е. Но дано в живия живот да не крещите и да не си пляскате между краката.  :smokin:

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1949 -: Април 07, 2021, 13:04:04 »
Quote (selected)
Н-Я-М-А !!!
Ще видим, ще видим. Един от вашите беше казал, че отказът от сношаване с герп бил само предизборно трикче. И сладко-сладко си се натаковаха. Е, мутрата ги таковаше, а те стенеха – отначало еротично, след това от болка, но за Боцата няма разлика.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1950 -: Април 07, 2021, 13:05:54 »
07 Апр. 2021

Quote (selected)
Борисов упорито се опитва да остане на власт

Премиерът заряза дружелюбния тон и вече открито предизвиква Слави Трифонов - да състави кабинет или да има избори за ВНС

Предизвиква открито и опонентите си, като започна да им дава акъл какво трябва да правят.
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/borisov-uporito-se-opitva-da-ostane-na-vlast

Май вече не му издържат нервите на горкия.

Пролича си още в нощта на изборите – сам не снега, без любимата жипка, щото май колата зад него не беше точно тя ???

« Последна редакция: Април 07, 2021, 13:21:16 от Джиджи »

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2977
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1951 -: Април 07, 2021, 13:06:37 »
Quote (selected)
Борисов, който през лятото се отказа да подаде оставка с оправданието, че ще променя Конституцията, и предложи такъв нефелен проект, че той не мина даже през комисиите в парламента, се върна към тази своя идея
от статията на сега

що н-я-м-а?
Я какво червейче има на кукичката. Верно гърчаво и вече нахапано, ама за гладни времена бива, а?
*********   ✹    *********

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1952 -: Април 07, 2021, 13:17:26 »
Определено задкулисно се крои нещо. След закриване на форума на "Сега", от днес закриха форума на дир-а. Дачков трие всичко написано в защита на Нинова, "факти" освен разказите за Славчо, все търси обединителна фигура. И в "Дневник" основно се пише за провала и кончината на бсп.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1953 -: Април 07, 2021, 13:19:03 »
Магнолий фърля шепи лепкава субстанция по фсичко и следи дали има некви изгледи някъде субстанцията да се залепи.
Не знам що е толкова спечен од служебното правителство.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1954 -: Април 07, 2021, 13:25:14 »
Служебно правителство с една задача, да променят изборното законодателство така, че изборни измами и купуване на гласове да са невъзможни, да се смени шефът на Информационно обслужване и веднага нови избори, само това е начинът, всичко друго е за да се продължи сегашната агония! Баце ще управлява, до второ пришествие!

Да видим, кой ще го предложи. Не смятам че БСП толкова са загубили, нито че ГЕРБ има тия проценти, оказа се, че циганските секции, масово гласуват за ГЕРБ и Каракачанов - представете си че циганите са залюбили ВМРО с всичките им анти цигански говорения!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1955 -: Април 07, 2021, 13:25:47 »
Определено задкулисно се крои нещо. След закриване на форума на "Сега", от днес закриха форума на дир-а. Дачков трие всичко написано в защита на Нинова, "факти" освен разказите за Славчо, все търси обединителна фигура. И в "Дневник" основно се пише за провала и кончината на бсп.

Е как ще трие, като ей ся погледнах коментарите отдолу - плювките са точно срещу Елена Йончева. А на всичкото отгоре и Фичо е нон стоп там, а той със сигурност не плюе по Нинова. На мен ми омръзна от оплаквачки на БСП. Сто пъти го написах тук - партията трябва да се изчисти от тежко наследство и да се върне към корените си. И никакви кариеристи и конформисти в редиците й. Процесът е дълъг, но сега имаме чудесна възможност да се справим. От година не са спрели слюнките срещу БСП и Нинова. Преки избори проведохме и пак лаят разни неогряло ги вечно депутатство и пригласящите им "медии". Аз направих всичко възможно и това бе забелязано, за разлика от разни вечни партийни аристократи. Няма да има разкол в БСП, колкото и да се иска на някого

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1956 -: Април 07, 2021, 13:30:40 »
Quote (selected)
Борисов: За да има стабилност ще дадем 10-20 депутати да подкрепят правителство на Слави

А уж сме парламентарна република! Баце не се чува какво говори, Неговите депутати са му крепостни, дава ги на когото иска, гласуват каквото им каже, не че не го знаем, но не се говори така.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1957 -: Април 07, 2021, 13:31:54 »
Служебно правителство с една задача, да променят изборното законодателство...

май те призовах няколко пъти да престанеш с простотиите. служебното правителство, максимусе, не може да променя, максимусе, законодателството, максимусе.

защото, максимусе, служебното правителство, максимусе, по принцип работи, максимусе, в отсъствие на парламент, максимусе.

така че, максимусе, вложи малко мисъл в бъдеще. на гръбначен, максимусе, карай до едно време, максимусе, после е полезно, максимусе, превключването на главен мозък. естествено, максимусе, ако такъв е наличен.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1958 -: Април 07, 2021, 13:34:48 »
Quote (selected)
Борисов, който през лятото се отказа да подаде оставка с оправданието, че ще променя Конституцията, и предложи такъв нефелен проект, че той не мина даже през комисиите в парламента, се върна към тази своя идея
от статията на сега

що н-я-м-а?
Я какво червейче има на кукичката. Верно гърчаво и вече нахапано, ама за гладни времена бива, а?

Н-я-м-а
беше за друго:

че „ИТН – партията, избрана с антиГерб риторика, по един или друг начин щяла да се прегърне с герб”.

Конституцията и Баце са башка ...

А ти смяташ ли, че Слафчу ше се прегърне с Баце?

Щото аз се фащам веднага на бас, че няма!


Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1959 -: Април 07, 2021, 13:36:05 »
Определено задкулисно се крои нещо. След закриване на форума на "Сега", от днес закриха форума на дир-а. Дачков трие всичко написано в защита на Нинова, "факти" освен разказите за Славчо, все търси обединителна фигура. И в "Дневник" основно се пише за провала и кончината на бсп.

Е как ще трие, като ей ся погледнах коментарите отдолу - плювките са точно срещу Елена Йончева. А на всичкото отгоре и Фичо е нон стоп там, а той със сигурност не плюе по Нинова. На мен ми омръзна от оплаквачки на БСП. Сто пъти го написах тук - партията трябва да се изчисти от тежко наследство и да се върне към корените си. И никакви кариеристи и конформисти в редиците й. Процесът е дълъг, но сега имаме чудесна възможност да се справим. От година не са спрели слюнките срещу БСП и Нинова. Преки избори проведохме и пак лаят разни неогряло ги вечно депутатство и пригласящите им "медии". Аз направих всичко възможно и това бе забелязано, за разлика от разни вечни партийни аристократи. Няма да има разкол в БСП, колкото и да се иска на някого
Трие се и то яко. Например в темата за кмета на Перник попитаха: ще понесе ли и той отговорност за резултатите в града - разлика от 20%, а той все пак управлява и е лице на партията. Изтриха го. В дописката за Божанков имаше доста интересни въпроси към Славчо. Изтриха ги. Само подчертавам - мненията бяха без цинизми, обиди и манипулации.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1960 -: Април 07, 2021, 13:40:01 »
Не е вярно че служебно правителство разботи изключително без парламент, вземи Онзи малко се ограмоти!

Служебното правителство има право на законодателна инициатива, макар и ограничена. Ограничението произтича от това, че то не разполага с пълния обем от правомощия и функции, с които разполага Министерския съвет.

При наличие на парламент, той може да гласува законодателните предложения на служебното правителство, очевидно в този ще има анти ГЕРБ мнозинство.

Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1961 -: Април 07, 2021, 13:42:31 »
А, това не съм го видяла. Но першнишкото наистина трябва да отговаря, защо като е толкова велик кмет и потомствен социалист  гербавите ни отвяха с такава разлика там. Нали уж много милеел за партията си!? Продажник като по учебник. И надлежно съобщили за разни уж социалисти в Благоевградско, дето отдавна биха камшика на партията и работеха срещу нея, но авторитарната Нинова не е сварила да ги изключи. Всичко се знае. Те така правеха и преди шест месеца при прекия избор. Отпори им се шамар, закротиха се временно и решиха да провалят парламентарните избори - е, няма да стане!

Аре още малко инфо. След приключването на изборния ден /след като цял ден образовах застъпниците на новите формации/, в сиковете, където имаше председатели на БСП присъстваха застъпници само на ГЕРБ, ВМРО, БСП, Цуци и на независими. Останалите само минаха предварително да се запишат за копие от протоколите и после да си ги вземат. Който има с какво да мисли, да мисли
« Последна редакция: Април 07, 2021, 13:46:37 от Aсол »

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2977
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1962 -: Април 07, 2021, 13:44:57 »
Джиджи, и аз тъкмо това имах предвид.
Бих се хванал на бас, че ще се гушнат. При коефициент на залога 1.8 засега, но очаквам да спадне, а твоя да се покачи :-)))
*********   ✹    *********

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1963 -: Април 07, 2021, 13:48:52 »
Quote (selected)
Отпори им се шамар, закротиха се временно и решиха да провалят парламентарните избори - е, няма да стане!
Ами то стана Асол.
Дано имате куража да натъртите и на Парговия, а и още по нагоре, че сте готови да режете до здраво, щото иначе гангрената има адета да плъзва пак и пак...
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1964 -: Април 07, 2021, 13:56:33 »
Джиджи, и аз тъкмо това имах предвид.
Бих се хванал на бас, че ще се гушнат. При коефициент на залога 1.8 засега, но очаквам да спадне, а твоя да се покачи :-)))

Тва, хубу. А ние ше чекаме ...  :popcorn:

« Последна редакция: Април 07, 2021, 14:01:09 от Джиджи »

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1965 -: Април 07, 2021, 13:56:41 »
А, това не съм го видяла. Но першнишкото наистина трябва да отговаря, защо като е толкова велик кмет и потомствен социалист  гербавите ни отвяха с такава разлика там. Нали уж много милеел за партията си!? Продажник като по учебник. И надлежно съобщили за разни уж социалисти в Благоевградско, дето отдавна биха камшика на партията и работеха срещу нея, но авторитарната Нинова не е сварила да ги изключи. Всичко се знае. Те така правеха и преди шест месеца при прекия избор. Отпори им се шамар, закротиха се временно и решиха да провалят парламентарните избори - е, няма да стане!
Прави впечатление, че в районите където бсп загуби с най-голяма разлика, след изборите са най-активни срещу Нинова. Вчера К. Паскалев пак ги беше наредил. Днес от същия регион написали писмо. И т. н. и т. н. След като разкараха Гергов, Дъбов и останалите - парите свършват. От тук медийното присъствие намалява, ще се принудят да закрият телевизията и настъпват лоши дни за партията.
Само виж едно от предложението на Чалгаря - да няма субсидия за партиите. Т.е. партиите да бъдат подчинени на хората с парите. Целта на мажоритарните избори е същата - да се избират депутати подчинени на хората с парите.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1966 -: Април 07, 2021, 13:58:53 »
Quote (selected)
Само виж едно от предложението на Чалгаря - да няма субсидия за партиите. Т.е. партиите да бъдат подчинени на хората с парите. Целта на мажоритарните избори е същата - да се избират депутати подчинени на хората с парите.

Само че това предложение на чалгаря устройва само гербавите и то само засега...За сведение на разни, дето подхвърляха разни намеци, че съм била кандидат за депутат или на партийна работа, да ги светна, че там съм единствено и само на доброволни начала. Изкарвам си хляба по друг начин
« Последна редакция: Април 07, 2021, 14:05:56 от Aсол »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1967 -: Април 07, 2021, 14:04:59 »
Не е вярно че служебно правителство разботи изключително без парламент

престани, максимусе, с глупостите, максимусе! служебното, максимусе, правителство, максимусе, работи с парламент, максимусе, само и единствено, максимусе, когато, максимусе, на президента, максимусе, му остават не повече, максимусе, от три месеца, максимусе, и по конституция, максимусе, не може да разпусне парламента, максимусе.

сега, максимусе, случаят все още, максимусе, не е такъв, максимусе. така че, максимусе, престани с простотиите, максимусе. и се ограмоти, максимусе.

четенето, максимусе, никому не е навредило, максимусе.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1968 -: Април 07, 2021, 14:06:08 »
вчера от благоевградско бяха зяпнали некви, дето бабуваха на янков за председател. няма да се учудя, ако вече са в новата му партия. тя колко % взе, между другото?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1969 -: Април 07, 2021, 14:07:40 »
Quote (selected)
ще се принудят да закрият телевизията и настъпват лоши дни за партията.
Едва ли от закриване на тази куца ТВ ще настъпят лошите дни, по скоро обратното - ще икономисат някой лев.
Бях с три ръце ЗА, че трябва да си направят ТВ и то какво стана - двама-трима читави и ефективни водещи. Другото мрънкащи и отблъскващи особи доскучаващи и при най интересни събития - най много след десетина секунди каканижене.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1970 -: Април 07, 2021, 14:08:40 »
вчера от благоевградско бяха зяпнали некви, дето бабуваха на янков за председател. няма да се учудя, ако вече са в новата му партия. тя колко % взе, между другото?

Около 4600 гласа

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1971 -: Април 07, 2021, 14:11:18 »
Брях, многу бе!
Амен 0.2%, бях отредил 0.1%.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1972 -: Април 07, 2021, 14:12:36 »
Около 4600 гласа

с 4598 повече от разумното. янков все ще има някакво семейство, затова два гласа съм сложил. щото три вече значи, че има и любовница.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1973 -: Април 07, 2021, 14:13:49 »
А, това не съм го видяла. Но першнишкото наистина трябва да отговаря, защо като е толкова велик кмет и потомствен социалист  гербавите ни отвяха с такава разлика там. Нали уж много милеел за партията си!? Продажник като по учебник. И надлежно съобщили за разни уж социалисти в Благоевградско, дето отдавна биха камшика на партията и работеха срещу нея, но авторитарната Нинова не е сварила да ги изключи. Всичко се знае. Те така правеха и преди шест месеца при прекия избор. Отпори им се шамар, закротиха се временно и решиха да провалят парламентарните избори - е, няма да стане!
Прави впечатление, че в районите където бсп загуби с най-голяма разлика, след изборите са най-активни срещу Нинова. Вчера К. Паскалев пак ги беше наредил. Днес от същия регион написали писмо. И т. н. и т. н. След като разкараха Гергов, Дъбов и останалите - парите свършват. От тук медийното присъствие намалява, ще се принудят да закрият телевизията и настъпват лоши дни за партията.
Само виж едно от предложението на Чалгаря - да няма субсидия за партиите. Т.е. партиите да бъдат подчинени на хората с парите. Целта на мажоритарните избори е същата - да се избират депутати подчинени на хората с парите.
Тоя лакей на Крадлиф дедо кой го възтанови в БСП?

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1974 -: Април 07, 2021, 14:15:37 »
Има и още един случай, в който служебното правителство работи с парламент - когато са минали новите избори и следващият парламент е свикан, но още не е избрал редовно правителство.
Ама нищо де, нека човекът си мечтае. Вероятно и той не знае за какво точно си мечтае, сигурно служебното правителство да предложи, а парламентът да приеме нещо като "Bill of attainder" за Баце, както се е случвало в средновековна Англия.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1975 -: Април 07, 2021, 14:17:57 »
13 182 гласа ни е взел Малинов и около 100 хиляди Мая/за тези съм асолютно сигурна!/

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1976 -: Април 07, 2021, 14:18:52 »
Като сте се заприказвали за БСП, вярно ли е, че и Крум Зарков бил поискал оставката на Нинова? Миков го бил казал. Какво доживяхме значи - това хубаво и остроумно момче, любимецът на Нинова да и забие и той нож в гърба.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1977 -: Април 07, 2021, 14:19:16 »
13 182 гласа ни е взел Малинов и около 100 хиляди Мая/за тези съм асолютно сигурна!/
и поне още сто хиляди не са излезли да гласуват - вчера правих сметка в тази тема.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1978 -: Април 07, 2021, 14:20:35 »
Джузепе, виж си след малко личните

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: ИЗБОРИ 2021 г. – редовни парламентарни
« Отговор #1979 -: Април 07, 2021, 14:21:21 »
манрико, и ти хич не се интересуваш от бсп, нали, и ти като калкито, беснодесни таквиз